Новини
На Виноградівщині відбувся фестиваль-конкурс "Воскресни, писанко!" Друк
Вівторок, 28 березня 2017, 14:31

IMG 3572 IMG 3706

28 березня у великому залі управління освіти, молоді та спорту Виноградівської РДА відбувся фінальний етап районного фестивалю-конкурсу «Воскресни, писанко-2017». Привітати учасників конкурсу та нагородити переможців прийшла в.о голови районної державної адміністрації Наталія Костелеба-Веремчук.

-« Великдень – прекрасне та світле свято, а період великого посту – це час для добрих справ та чистих помислів. Саме на цей час щороку і припадає підготовка та проведення конкурсу писанок. Надзвичайно приємно, що завдяки вашим зусиллям Виноградівський район щороку достойно представлено на виставці в місті Ужгород, а минулого року вам ще і вдалося здобути перемогу на наймасштабнішому конкурсі писанок на Закарпатті. Бажаю вам і надалі продовжувати роботу в тому ж дусі, і цього року знову отримати не тільки достойну оцінку вашій роботі , а й ззаслужену перемогу!», - зазначила у своїй промові Наталя Костелеба-Веремчук.

Участь в конкурсі взяло 55 загальноосвітніх закладів району, які отримали призи в різних номінаціях. У номінації «Великодня експозиція» перше місце зайняли еколого-натуралістичний центр учнівської молоді та Оноцька ЗОШ I-III ступенів.

IMG 3762 IMG 3636

Виноградівська РДА

 
У райдержадміністрації відбулося засідання комісії з питань надання одноразової грошової допомоги з Програми подолання бідності Друк
Понеділок, 27 березня 2017, 15:24

IMG 355124 березня під керівництвом заступника голови райдержадміністрації Єви Данич відбулося засідання комісії з питань надання одноразової грошової допомоги з Програми подолання бідності.

Начальник відділу обслуговування інвалідів, ветеранів війни та праці Наталія Меркулова ознайомила присутніх із заявами та зверненнями громадян, які надійшли до керівництва району, про надання посильної одноразової грошової допомоги.

Детального розглянувши всі справи членами комісії прийнято відповідні рішення для наданя одноразової грошової допомоги громадянам району.

Виноградівська РДА

 
Комісія з питань призначення (відновлення) соціальних виплат внутрішньо переміщеним особам провела чергове засідання Друк
Понеділок, 27 березня 2017, 15:13

IMG 353827 березня під керівництвом заступника голови райдержадміністрації Єви Данич відбулося засідання районної комісії з питань призначення (відновлення) соціальних виплат внутрішньо переміщеним особам.

Начальник управління соціального захисту населення Виноградівської райдержадміністрації Уляна Курташ ознайомила присутніх із поданням про призначення (відновлення) соціальних виплат внутрішньо переміщеним особам. На розгляд комісії подано 16 особових справ утримувачів соціальних виплат та пенсій з числа внутрішньо переміщених осіб.

Детально розглянувши всі справи членама комісії було прийнято рішення для відновлення або призначення соціальних виплат.

Виноградівська РДА

 
Сформовано новий склад Громадської ради при Виноградівській РДА Друк
П'ятниця, 24 березня 2017, 16:38

IMG 350224 березня у малому залі засідань райдержадміністрації відбулися установчі збори з формування нового складу громадської ради при Виноградівській районній державній адміністрації. Участь у засіданні взяли: голова райдержадміністрації Михайло Русанюк, керівник апарату райдержадміністрації Юрій Продан та заступник керівника апарату-начальник відділу організаційної роботи апарату Ігор Вантюх, а також представники 20 громадських організацій Виноградівського району.

Заступник керівника апарату-начальник відділу організаційної роботи апарату Ігор Вантюх ознайомив присутніх з порядком денним установчих зборів на який було винесено три питання, а саме: про роботу ініціативної групи з підготовки установчих зборів по формування Громадської ради при Виноградівській РДА, затвердження складу Громадської ради та обрання голови, заступника та секретаря Громадської ради.

IMG 3528Шляхом голосування представники громадських організацій затвердили новий склад Громадської ради, обрали головою Громадської ради при Виноградівський РДА Йосипа Дрошковці, заступника голови – Валерія Нєчаєва та секретаря Громадської ради – Ігора Вантюха.

Голова державної адміністрації Михайло Русанюк наголосив на тому, що Громадська рада при Виноградівській РДА - одна із кращих в області та подякував за всю пророблену роботу минулого складу. Окрім того запевнив, що районна державна адміністрації й надалі готова на активну співпрацю для подальшого розвитку громадянського суспільстав у Виноградівському районі.

Виноградівська РДА

 
Відбулося засідання комісії з розгляду питань в галузі земельних відносин Друк
П'ятниця, 24 березня 2017, 14:44

IMG 346424 березня під керівництвом заступника голови районної державної адміністрації Єви Данич відбулося засідання комісії з розгляду питань в галузі земельних відносин.

Під час засідання комісією було розглянуто питання про виділення в натурі ( на місцевості) земельної частки (паю) та затвердження технічної документації із землеустрою щодо встановленя меж земельної ділянки в натурі (на міцевості).

За наслідками засідання членами комісії прийнято відповідні рішення.

Виноградівська РДА

 
Відбулося чергове засідання комісії з питань захисту прав дитини Друк
П'ятниця, 24 березня 2017, 11:06

IMG 345523 березня під керівництвом заступника голови районної державної адміністрації Єви Данич відбулося засідання комісії з питань захисту прав дитини.

В ході засідання розглянуто шість питань, а саме: про позбавлення батьківських прав (2 справи), визначення місця проживання малолітніх дітей (5 справ), доцільність створення прийомної сім᾿ї (1 справа), надання дозволу на здійснення правочинів щодо нерухомого майна, право користування яким мають діти (5 справ), стан утримання та виховання дітей у дитячих будинках сімейного типу ( 4 справи) та перегляд і затвердження індивідуальних планів.

За результатами засідання комісією прийнято відповідні рішення в інтересах дітей та задля захисту їх прав.

Виноградівська РДА

 
Поблизу Виноградова відбулася акція «Майбутнє лісу в твоїх руках» Друк
Четвер, 23 березня 2017, 16:43

IMG 3271  IMG 3385

Допомогти лісівникам та школярам у висадці дерев 23 березня прийшли голова Виноградівської РДА Михайло Русанюк та заступник голови РДА Єва Данич. Залісненню підлягало 0,02 га придорожньої території, яка колись була низькопродуктивним сінокосом.

Школярі-старшокласники Виноградівського НВК №6 із радістю та запалом пристали на пропозицію ДП «Виноградівський лісгосп» прийняти участь у цій акції. Директор навчального закладу Марія Сігетій зазначила, що участь учнівської молоді в подібних заходах позитивно впливає на їхнє ставлення до природи, адже у тих дітей, які колись посадили дерево, вже ніколи не підніметься рука його зламати.

- «Ця акція вже давно стала традиційною, і участь у ній я беру не вперше. Сьогодні мені було приємно на деякий час відволіктися від своїх щоденних турбот і потурбуватися про майбутнє лісу. Свіже повітря та хороша справа зарядили позитивними емоціями, а час проведений під час висадки дерев пройшов майже непомітно. Тепер кожен із нас посадив своє дерево, тобто, декілька дерев, і через 20 років це молоде посадження вже стане повноцінним лісом.»,- зазначив голова Виноградівської РДА Михайло Русанюк.

На думку керівника ДП «Виноградівський лісгосп» Василя Агія, ця акція якнайкраще репрезентує роботу лісівника, адже висадці дерев передує копітка праця із збору насіннєвого матеріалу та вирощування саджанців, а залучення учнівської молоді до благородної справи позитивно впливає на формування їхнього світогляду та ставлення до природи.

IMG 3339  IMG 3437

Виноградівська РДА

 
Комісія з питань техногенно-екологічної безпеки та надзвичайних ситуацій провела засідання Друк
Четвер, 23 березня 2017, 16:22

IMG 3241  IMG 3245

23 березня під керівництвом голови Виноградівської райдержадміністрації Михайла Русанюка відбулося засідання комісія з питань техногенно-екологічної безпеки та надзвичайних ситуацій.

В ході засідання членами комісії було розглянуто ряд питань, а саме: про заходи щодо запобігання та протидії масовим пожежам лісів і сільськогосподарських угідь у літній період 2017 року та затвердження «Робочих заходів по забезпеченню протипожежного захисту місць збирання та зберігання врожаю, зернових і грубих кормів у 2017 році»; про стан з пожежами та трагічними наслідками від них на території Виноградівського району та затвердження „Основних заходів щодо попередження пожеж, аварій та інших надзвичайних ситуацій, недопущення загибелі та травмування людей на них в населених пунктах та на об'єктах економіки Виноградівського району у 2017 році; про виконання заходів щодо профілактики грипу та гострих распіраторних інфекцій в епідсезон 2017 року; про заходи по локалізації і ліквідації випадків захворювання на вірусний гепатит «А» в с.Шаланки; про затвердження плану роботи районної комісії з питань техногенно-екологічної безпеки та надзвичайних ситуацій на 2017 рік; про затвердження комплексного плану із забезпечення пропуску повені та дощових паводків на території району у 2017 році.

Інформація, надана доповідачами, була прийнята до відома. Відносно всіх питань було прийнято та затверджено відповідні плани заходів.

IMG 3248  IMG 3252

Виноградівська РДА

 
У районній державній адміністрації відбулося засідання форуму місцевого розвиту Друк
Четвер, 23 березня 2017, 15:05

IMG 323222 березня відбулася виробнича нарада Форуму «Місцевий розвиток, орієнтований на громаду, фаза – ІІІ». В роботі Форуму прийняли участь координатор Закарпатського обласного підрозділу ЄС/ПРООН Любов Павлович, начальник відділу економічного розитку і торгівлі Валентина Окутіна, Малокопанський та Широківський сільські голови, голови та бухгалтери громадських об'єднань – учасників Проекту та керівник підрядної організації з реалізації мікропроектів.

В ході засідання Форуму проаналізовано стан впровадження мікропроектів, визначено основні завдання та шляхи вирішення проблемних питань, які виникають в ході реалізації проектів.

Завершення реалізації мікропроектів «Забезпечення питною водою села Мала Копаня (буріння та облаштування свердловини)», «Забезпечення питною водою село Широке (буріння та облаштування свердловини)» та «Ремонт лікарської амбулаторії та придбання медичного обладнання» в с. В. Копаня – визначено до кінця травня 2017 року.

Виноградівська РДА

 
Лютий 2017 Друк
Вівторок, 21 березня 2017, 14:25

П Е Р Е Л І К   А К Т І В

Виноградівської районної державної адміністрації, прийнятих за лютий місяць 2017 року

 

№ п/п

Дата прийняття акта та його номер

Повна назва акта

1

03.02.17

№ 34

Про надання Галамбіца В.В. статусу дитини, позбавленої батьківського піклування

2

06.02.17

№ 35

Про призначення відповідального за ведення секретного діловодства

3

06.02.17

№ 36

Про створення комісії з перевірки наявності секретних документів

4

06.02.17

№ 37

Про створення комісії з перевірки наявності документів з грифом „Для службового користування”

5

06.02.17

№38

Про призначення відповідального за ведення мобілізаційного діловодства

6

06.02.17

№ 39

Про призначення відповідального за ведення обліку, зберігання та використання документів з грифом „Для службового користування”

7

06.02.17

№40

Про організацію громадських робіт у 2017 році

8

06.02.17

№ 41

Про нагородження Грамотою районної державної адміністрації

9

06.02.17

№ 42

Про районну робочу групу з питань легалізації виплати заробітної плати та зайнятості населення, забезпечення реалізації рішень, спрямованих на підвищення рівня оплати праці та дотримання норм законодавства в частині мінімальної заробітної плати

10

09.02.17

№ 43

Про оголошення Подяки голови районної державної адміністрації

11

09.02.17

44

 

Про нагородження Грамотою районної державної адміністрації

12

13.02.17

№ 45

Про вшанування у районі подвигу учасників Революції гідності та увічнення пам’яті Героїв Небесної Сотні

13

13.02.17
№ 46

 

Про склад експертної комісії комісії з питань проведення експертизи цінності документів

14

13.02.17
№ 47

Про склад експертної комісії з питань державної таємниці

15

13.02.17

№ 48

Про затвердження паспортів бюджетних програм на 2017 рік

16

13.02.17
№ 49

Про організацію прийому іноземних делегацій, груп та окремих іноземців

17

13.02.17

№ 50

Про відзначення в районі Дня вшанування учасників бойових дій на території інших держав

18

16.02.17

№ 51

Про ініціативну групу з підготовки та проведення установчих зборів із утворення Громадської ради при Виноградівській районній державній адміністрації

19

16.02.17

№ 52

Про виділення в натурі земельної частки (паю) та затвердження технічної документації із землеустрою щодо встановлення меж земельної ділянки в натурі (на місцевості)

20

16.02.17

№ 53

Про виділення в натурі земельної частки (паю) та затвердження технічної документації із землеустрою щодо встановлення меж земельної ділянки в натурі (на місцевості)

21

16.02.17

№ 54

Про надання дозволу на виготовлення технічної документації із землеустрою щодо встановлення (відновлення) меж земельних ділянок в натурі (на місцевості)

22

16.02.17

№ 55

Про розроблення детального плану території

23

16.02.17

№ 56

Про затвердження детального плану території

24

17.02.17

№ 57

Про виділення в натурі земельної частки (паю) та затвердження технічної документації із землеустрою щодо встановлення меж земельної ділянки в натурі (на місцевості)

25

20.02.17

№ 58

Про план організації виконання Указу Президента України від 07 грудня 2016 року № 545/2016 „Про першочергові заходи з розвитку місцевого самоврядування в Україні на 2017 рік” у Виноградівському районі

26

24.02.17

№ 59/12

Про проведення XII – го Виноградівського відкритого фестивалю виноградарів – виноробів „Угочанська лоза”

27

24.02.17

№ 60

Про надання дозволу на вчинення правочинів, прийняття та відмову від прийняття спадщини

28

24.02.17

№ 61

Про встановлення опіки

29

24.02.17

№ 62

Про затвердження паспортів бюджетних програм на 2017 рік

30

28.02.17

№ 63

Про план основних заходів цивільного захисту Виноградівського району на 2017 рік

 

 

 

 

Начальник відділу здійснення документообігу,

контролю, та роботи зі зверненнями громадян                                                                                                 

апарату райдержадміністрації                                                                                                  Б.Любка

 
Розпорядження голови Виноградівської РДА Про організацію громадських робіт у 2017 році Друк
Вівторок, 21 березня 2017, 14:24

111111  2222222

 
Звіт про роботу зі зверненнями громадян у Виноградівській районній державній адміністрації за 2016 року Друк
Вівторок, 21 березня 2017, 11:09

Про роботу зі зверненнями громадян у Виноградівській районній державній адміністрації за 2016 року

 

 

Райдержадміністрацією вжито невідкладних заходів щодо виконання вимог Указу Президента України від 7 лютого 2008 року № 109/2008 «Про першочергові заходи щодо забезпечення реалізації та гарантування конституційного права на звернення до органів виконавчої влади та органів місцевого самоврядування» та всебічно проаналізовано стан організації зі зверненнями громадян.

З урахуванням вимог Указу Президента України та з метою підвищення відповідальності посадових осіб за забезпечення об’єктивного, кваліфікованого і своєчасного розгляду заяв і скарг громадян, оперативного вирішення їх проблем головою державної адміністрації видано розпорядження від 28.10.2013 №329, яким затверджено графік особистого прийому громадян у районній державній адміністрації. Також затверджено графіки: засідань постійно діючої комісії з питань розгляду звернень громадян; роботи прямої телефонної лінії «Запитай у влади» на півріччя; особистих доповідей сільських, селищних, міського голів перед головою райдержадміністрації з питань додержання законодавства про звернення громадян; здійснення перевірок у виконавчих комітетах місцевих рад; особистого прийому громадян керівництвом райдержадміністрації за місцем проживання (виїзних прийомів) та проведення щомісячного дня контролю.

На засіданні колегії районної державної адміністрації 29 січня 2016 року підведені підсумки роботи зі зверненнями громадян, що надійшли до районної державної адміністрації за 2015 рік, за рішенням колегії головою райдержадміністрації дано відповідно доручення.

Райдержадміністрацією здійснюється постійний моніторинг звернень громадян, що надійшли до Президента України, Кабінету Міністрів України, інших центральних органів влади та облдержадміністрації і були направлені для розгляду за належністю до райдержадміністрації. Така форма моніторингу сприяє відбору тих звернень, що потребують розгляду постійно діючою комісією.

За 6 місяців поточного року проведено 6 засідань комісії, на яких розглянуто 8 питань. На засіданнях комісії було заслухано особисті доповіді 16 сільських та 1 селищного голів району: Буківського, Боржавського, Пушкінського, Великокопанського, Великоком’ятського, Оноцького, Великопаладського, Вербовецького, Веряцького, Дротинського, Матіївського, Шаланківського, Новосільського, Підвиноградівського, Фанчиківського, Перехрестянського та Вилоцького з питань роботи зі зверненнями громадян.

         За підсумками 2016 року до районної державної адміністрації надійшло 946 (у 2015 - 755) усних таписьмових заяв і скарг громадян, що на 191 більше ніж за минулий рік: в т.ч.з них письмових - 703 у тому числі: усних – 97,виїзних - 66; від обласної державної адміністрації 74; 6 громадян звернулося в телефонному режимі «Запитай у влади»; Кількість колективних звернень за 2016- 31 (заявників 464), повторних зверненьнадійшло - 24 (у 2015 році- 54).

За характером та сферою питань, звернення що надходять до райдержадміністрації, можна виділити наступні, що стосуються різних галузей життя громадян району:

- соціального захисту: про надання одноразової грошової допомоги малозабезпеченим громадянам та учасникам АТО та про призначення субсидії ;

         - земельні питання: про виділення земельної частки (пай) в натурі на місцевості та надання дозволу на виготовлення технічної документації із землеустрою, внесення зміни у сертифікат на земельну частку (пай), виготовлення дублікат сертифікатів та ін.;

-питання сім’ї та соціального захисту: про встановлення графік зустрічі з дітьми, влаштування у сім’ю неповнолітніх та встановлення опіки над ними, надання матеріальної допомоги, припинення функціонування прийомної сім’ї, та ін.

За 2016 року відмічено питання з якими звернулися громадяни, з яких сіл звернулися мешканці району та їх соціальний стан до керівництва райдержадміністрації.

Назва групи питань

Кіль-

кість звернень за

2017 рік

Відсотки

сільського господарства

80

8.45%

транспорт

6

0.63%

екологічної безпеки, раціонального природокористування

10

1.05%

житлові

15

1.58%

комунального та дорожнього господарства, благоустрою

26

2.74%

науки, освіти, виховання і навчання дітей, молоді та студентів

5

0.52%

охорона здоров’я

9

0.95%

праця

10

1.05%

соціального захисту

700

73.9%

діяльність місцевого самоврядування

2

0.21%

забезпеч. дотрим. законності та охорони правоп., реалізація прав і свобод.

25

2.64%

роботи місцевих органів влади і управління

5

0.52%

Зброй.сил.органів прокур. внутр. справ.прикорд.військ служ.безпеки

5

0.52%

сім’я, діти, молодь, тендерна рівність , фізична культура і спорт

22

2.32%

інші

26

2.74%

Кількість звернень мешканців району, до керівництва райдержадміністрації за 2016 рік:

Населений пункт

Кількість громадян за 2016 рік

Відсотки

Інші

7

0.74%

м.Виноградів

192

20.3%

смт.Вилок

11

1.16%

смт.Королево

123

13.0%

с.Боржавське

9

0.95%

с.Букове

7

0.74%

с.В.Ком’яти  

98

10.35%

с.В.Паладь

20

2.11%

с.Фертишолмаш

6

0.63%

с.В.Копаня

11

1.16%

с.Вербовець

2

0.21%

с.Чорний Потік

3

0.31%

с.Веряця

14

1.48%

с.Горбки

2

0.21%

с.Дротинці

69

7.29%

с.Неветленфолу

2

0.21%

с.Ботар

6

0.63%

с.Матієво

3

0.31%

с.М.Копаня

7

0.74%

с.Новоселиця

5

0.53%

с.Нове Село

1

0.10%

с.Олешник

99

10.46%

с.Онок

32

3.38%

с.Перехрестя

2

0.21%

с.Пушкіно

9

0.95%

с.Пийтерфолво

14

1.48%

с.Тисобикень

14

1.48%

с.Форголань

4

0.42%

с.Підвиноградів

23

2.43%

с.Сасово

13

1.37%

с.Теково

4

0.42%

с.Фанчиково

14

1.48%

с.Тросник

11

1.16%

с.Хижа

5

0.53%

с.Чепа

6

0.63%

с.Затисівка

1

0.10%

с.Чорнотисів

10

1.05%

с.Дюла

2

0.21%

с.Холмовець

4

0.42%

с.Черна

13

1.37%

с.Шаланки

23

2.43%

с.Широке

16

1.69%

с.Хижа

17

1.79%

с. Оклі Гедь

5

0.53%

с.Гетеня

6

0.63%

с.Притисянське

1

0.10%

До керівництва райдержадміністрації за 2016 року зверталися громадяни, які відносяться до різних соціальних верств населення:

Соціальний стан

Кількість громадян за 2016 рік

Відсотки

Пенсіонери

 

 

Багатодітні сім’ї

 

 

Учасник ВВВ

 

 

Учасник аварії на ЧАЕС

 

 

Інвалід РА

 

 

Учасник/ця бойов. дій

 

 

Одинока мати

 

 

Одинокий/-ка

 

 

Інв.І гр.

 

 

Інв.ІІ гр.

 

 

Інв.ІІІгр.

 

 

Дитина-інвалід

 

 

Учень, студент

 

 

Робітник/ця

 

 

Безробітний/-на

 

 

Підприємець

 

 

Працівник бюдж сфери

 

 

Держав.службовець

 

 

Учасник АТО

 

 

Військослуж. учАТо

 

 

Відповідно до Указу Президента України від 7 лютого 2008 року №109/2008 головою райдержадміністрації та заступниками здійснюється прийом громадян чотири рази у місяць кожним, у тому числі і два виїзні. За 2016 рік безпосередньо в райдержадміністрації проведено 70 особистих прийомів громадян на місці (у тому числі поза графіком відбулося 37 прийомів). Із 70 прийомів головою районної державної адміністрації держадміністрації проведено 11 та 36 позачергово.

На прийомі у керівництва райдержадміністрації побувало 78 громадян (в тому числі до голови звернулося 76 громадян.).

Керівництвом райдержадміністрації проведено 35 виїзних прийомів громадян за місцем їх проживання. Особисто головою проведено 11 виїзні прийоми. Прийнято 30 громадян. До голови райдержадміністрації на прийом звернулося 11 громадян.

В райдержадміністрації функціонують телефони «гарячої лінії» (тел.2-62-00) довіри та прямий телефон «Запитай у влади» (тел.2-65-31). Під час проведення телефонних ліній «Запитай у влади», яке проведено 6 раз надійшло 4 телефонних дзвінків від громадян. В ході розмови заявникам дано усне роз’яснення.

Звернення, що надійшли на адресу райдержадміністрації аналізуються, вживаються заходи щодо їх позитивного вирішення. На відповідному рівні проводиться в районі робота з обстеження матеріально – побутових умов проживання малозабезпечених категорій населення району, вишукуються усі додаткові можливості для їх матеріальної підтримки.

Звернення громадян, які надійшли до райдержадміністрації за січень- червень 2016 року розглянуті, терміни виконання не прострочені, всім заявникам надіслані письмові відповідь або дано усне роз’яснення. Із 315 зареєстрованих письмових та усних звернень, позитивно вирішено 177, надано роз’яснення 120 громадянам.В стадії розгляду залишилося усних та письмових 12 звернень.

У практику райдержадміністрації ввійшов систематичний контроль за роботою зі зверненнями громадян управлінь, відділів районних служб, органів місцевого самоврядування та обговорення найбільш актуальних питань, що стосуються роботи на нарадах з сільськими, селищними головами та секретарями виконавчих комітетів. Відповідно до затвердженого головою райдержадміністрації графіку здійснено перевірки стану роботи зі зверненнями громадян у виконавчих комітетів: Боржавської, Буківської, Пушкінівської, Великоком’ятівської, Великокопанської, Оноцької, Великопаладської, Вербовецької, Дротинської, Веряцької, Матіївської, Новосільської, Шаланківської, Підвиноградівської, Перехрестянської, Фанчиківської сільських та Вилоцької селищної рад.Згідно затвердженого плану роботи проводиться щоквартальна перевірка у структурних підрозділахрайдержадміністрації. За даний період проведено: у управлінні соціального захисту населення, у відділі охорони здоров’я райдержадміністрації. За результатами перевірки підготовлено довідки.

На виконання Закону України «Про доступ до публічної інформації, пункту 2 Указу Президента України від 5 травня 2011 року №547/2011»Питання забезпечення органами виконавчої влади доступу до публічної інформації» та розпорядження голови облдержадміністрації від 30.05.11 №303, головою державної адміністрації видано відповідне розпорядження від 18.11.11 №414 «Про забезпечення доступу до публічної інформації». За січень-червень 2016 року до райдержадміністрації надійшло 53 публічних запитів.

Безпосередньо від громадян Виноградівського району за січень-червень 2016 року на Урядову гарячу лінію надійшло 393 телефонних дзвінків Із 393 звернень, 194-вирішено позитивно, дано роз’яснення 193-громадянам, у стадії розгляду залишилося 6-звернення. Всі телефонні звернення розглянуті, заявникам надано письмові відповіді.

Відповідно до вимог Указу Президента від 7 лютого 2008 №109/2008 «Про першочергові заходи щодо забезпечення реалізації та гарантування конституційного   права   на   звернення до органів виконавчої влади та органів місцевого самоврядування» та на виконання розпорядження голови районної державної від 28.02.2008 року №67 проводяться дні контролю щомісячно. За січень - червень 2016 року проведено перевірки у структурних підрозділах райдержадміністрації: у секторі з питань цивільного захисту населення, у юридичному відділі -2 рази, у відділі інфраструктури, житлово-комунальногогосподарства та будівництва, у відділі агропромислового розвитку, у службі у справах дітей.За результатами перевірки підготовлено довідки.

Піднесенню рівня інформованості населення про стан роботи зі зверненнями громадян, перспективи вирішення владними структурами проблем, які найбільше хвилюють людей, сприяє оприлюднення цих матеріалів на сторінках районної газети «Новини Виноградівщини» у № 4(8454) від 30.01.2016 року надруковано статтю «Про надходження звернень громадян до Виноградівської районної державної адміністрації». Через виконавчі комітети до мешканців району доведені графіки прийому громадян керівництвом районної і обласної державних адміністрацій.

         Інформаційні повідомлення з питань стану роботи зі зверненнями громадян розміщено на web-сайт:www.vynogradiv-rda.gov.ua

         Райдержадміністрацією продовжується робота з виконання вимог Указу Президента України № 109/2008.

 

 

 

Голова державної адміністрації                                              М. Русанюк

 

Любка,23350

 
Хід деклараційної кампанії у Виноградівській райдержадміністрації обговорили на нараді Друк
Понеділок, 20 березня 2017, 15:18

IMG 320820 березня за головування керівника апарату районної державної адміністрації Юрія Продана відбулася нарада про хід деклараційної кампанії у Виноградівській райдержадміністрації.

В ході наради начальник юридичного відділу апарату райдержадміністрації Олександр Кіш доповів про кількість посадових осіб державної адміністрації, які зобов'язані подати е-декларації до 01 квітня 2017 року. Так згідно наявної інформації станом на 20 березня 2017 року із 78 посадових осіб 56 уже подали е-декларації, 22 в процесі заповнення чернеток.

Головний спеціаліст юридичного відділу апарату райдержадміністрації Валентина Моцайко доповіла про основні проблеми які виникали в ході заповнення електронних декларацій та під час активації ключів ЕЦП та про питання з якими найчастіше звертаються працівники РДА при заповненні декларацій.

Начальник відділу персоналу апарату районної державної адміністрації Оксана Козак зауважила, що незважаючи на збої в роботі реєстру електронних декларацій, які мали місце протягом минулого тижня, система е-декларування працює набагато краще ніж під час першого етапу декларування, а тому фактів несвоєчасного подання декларацій осіб уповноважених на виконання функцій держави працівниками райдержадміністрації не очікується.

Виноградівська РДА

 
Оголошення! Друк
П'ятниця, 17 березня 2017, 14:20

thumb-zoom-1000x707-7a0bУстановчі збори з формування нового складу громадської ради при Виноградівській районній державній адміністрації відбудуться 24 березня 2017 року, у малому залі засідань Виноградівської райдержадміністрації, о 15:00 за київським часом.

 

Виноградівська РДА

 
<< Початок < Попередня 1 3 4 5 6 7 8 9 10 > Кінець >>

Сторінка 1 з 171

Виноградівщина

Райдержадміністрація

Поточна діяльність

Послуги

Публічна інформація

Звернення громадян

Прес-центр

president baner

anons_3

drv_baner

mdz baner

library

rajrada

rajvo

M2 UA RU 300x84

ee-banner

dsvv

gadjacha linija

IMG 0177 копія
Голова Виноградівської районної державної адміністрації
РУСАНЮК МИХАЙЛО МИХАЙЛОВИЧ
konstytucia
ogoloshennya
cnap2
pidrozdily
kultura
stktor turizmu
apk
dpi
rcsssdm
justycia_2
upszn
stat
golovderzhsluzhba
rkmr
dkz
dkz
terinspect praci
pfu
lishosp
eco
Untitled-1 copy
 

bvpd

 

soc reklama

2017
Березень
ПнВтСрЧтПтСбНд
  12345
6789101112
13141516171819
20212223242526
2728293031  
Слідкуйте за нами у Твіттері!
twitter-bird-light-bgs

Хто зараз на сайті

На даний момент 52 гостей на сайті
1joomla.ru picma.ru mamentyev.ru
© 2005 - 2015 ВИНОГРАДІВСЬКА РАЙОННА ДЕРЖАВНА АДМІНІСТРАЦІЯ
Адреса: 90300, Закарпатська область, м. Виноградів, площа Миру, 5
тел./факс: (03143) 2-33-50    e-mail: vinrda@ukrpost.ua
При використанні матеріалів - обов'язкове посилання на джерело!
Карта сайту