Новини
На Виноградівщині готуються до участі в заходах Міжнародного туристичного тижня у Закарпатті Друк
П'ятниця, 13 вересня 2019, 14:33

IMG 1426  IMG 1429

13 вересня заступниця голови Виноградівської райдержадміністрації Єва Данич, керівник апарату райдержадміністрації Ігор Вантюх та завідувачка сектору туризму та транскордонного співробітництва Валентина Горнецкі взяли участь у селекторній нараді в режимі відео-конференц зв'язку.

Нарада проходила під керівництвом директора департаменту економічного розвитку та торгівлі Закарпатської облдержадміністрації Дениса Мана та з метою належної підготовки та проведення заходів у рамках Міжнародного туристичного тижня у Закарпатті.

В ході наради завідувачка сектору туризму та транскордонного співробітництва Валентина Горнецкі інформувала, що у Виноградівській райдержадміністрації триває підготовка до участі в Міжнародній туристичній виставці «Тур'євроцентр Закарпаття». Готуються матеріали для розміщення виставкового стенду та належного представлення туристичного потенціалу Виноградівщини.

Виноградівська РДА

 
Перспективний проект оптимізації закладів освіти Виноградівського району обговорили в райдержадміністрації Друк
П'ятниця, 13 вересня 2019, 13:41

IMG 1409  IMG 1418

13 вересня під керівництвом в.о. голови Виноградівської райдержадміністрації Наталії Костелеби-Веремчук відбулася робоча нарада за участі керівництва райдержадміністрації та представників управління освіти, молоді та спорту.

В ході наради обговорено перспективний проект оптимізації закладів освіти Виноградівського району на 2020-2021 навчальний рік з можливим коригуванням. В проекті запропоновано утворення дев'яти опорних закладів на території сіл та селищ району. В перспективний проект поки не включені всі школи міста Виноградів, оскільки створення опорного закладу в місті займе більше часу, адже в усіх закладах міста приблизно однакова матеріально-технічна база, кадровий потенціал, географічне положення, а також досить велика наповнюваність учнів у класах старшої школи.

За наслідками наради прийнято рішення надіслати перспективний проект в Закарпатську обласну державну адміністрацію. Також в.о. голови райдержадміністрації зазначила, що проект необхідно погодити і засновнику шкіл.

Виноградівська РДА

 
Комісія з ТЕБ та НС провела чергове засідання Друк
Четвер, 12 вересня 2019, 15:17

IMG 1358  IMG 1352

12 вересня під керівництвом в.о. голови Виноградівської райдержадміністрації Наталії Костелеби-Веремчук та за участі членів комісії з питань техногенно-екологічної безпеки та надзвичайних ситуацій відбулося чергове засідання комісії.

Під час засідання обговорено наступні питання: про хід підготовки районних підприємств, установ та організацій, об'єктів життєзабезпечення, спеціалізованих аварійно-рятувальних служб, об'єктів житлово – комунального комплексу до роботи в осінньо – зимовий період 2019 – 2020 років; про організацію заходів із запобігання засміченню твердими побутовими відходами поверхневих водотоків району та попередження пожеж на сміттєзвалищах; про стан забезпечення населення якісною питною та безпечною для здоров'я водою; про посилення додаткових заходів імунізації проти кору в Виноградівському районі; про затвердження додаткових заходів недопущення виникнення пожеж та загибелі людей на них на території Виноградівського району.

За наслідками наради інформацію доповідаючи взято до відома, а членами комісії прийнято відповідні рішення.

Виноградівська РДА

 
Про стан роботи архівного відділу щодо надання консультаційно-методичної допомоги органам місцевого самоврядування говорили на нараді Друк
Четвер, 12 вересня 2019, 14:19

2019-09-12 15-11-1312 вересня під керівництвом керівника апарату Виноградівської райдержадміністрації Ігоря Вантюха відбулася робоча нарада про стан роботи архівного відділу щодо надання консультаційно-методичної допомоги органам місцевого самоврядування з питань ведення архівної справи.

В ході наради в.о. начальника архівного відділу Тетяна Петрінко інформувала керівника апарату, що протягом 2019 року в архівному відділі Виноградівської державної адміністрації проводилися зустрічі з секретарями органів місцевого самоврядування, а саме: Королівської і Вилоцької селищних, Буківської, В.Ком´ятівськії, В.Копанської, В.Паладської, Веряцької, Дротинської, Неветленфолівської, М.Копанської, Новоселицької, Н.Сільської, Олешницької, Оноцької, Перехрестівської, Пийтерфолвівської, Сасівської, Фанчиківської, Хижанської, Чепівської Чернянської, Чорнотисівської та Широківської сільських рад. В ході зустрічей їм було надано консультаційно-методичну допомогу з питань ведення справ, що формуються у діловодстві, терміни зберігання документів (постійного терміну зберігання, з кадрових питань, тимчасового зберігання). Надано розяснення щодо експертних комісій сільських, селищних рад, упорядкування, відбору і передачі документів на державне зберігання в архівний відділ державної адміністрації та зберігання і використання архівних документів в органах місцевого самоврядування.

Також, в ході зустрічей секретарям органів місцевого самоврядування надано допомогу у розробленні Номенклатур справ органів місцевого самоврядування і підготовці Паспортів архівних підрозділів сільських, селищних рад району.

Архівним відділом і надалі буде проводитися робота щодо надання консультаційно-методичної допомоги органам місцевого самоврядування з питань ведення архівної справи.

За наслідками наради інформацію взято до відома та дано доручення керівника апарату і надалі продовжувати надання консультаційно-методичної допомоги органам місцевого самоврядування з питань ведення архівної справи.

Виноградівська РДА

 
На Виноградівщині освоюють кошти виділені з Дорожнього фонду на ремонт районних доріг Друк
Четвер, 12 вересня 2019, 13:46

IMG 1374  IMG 1388

12 вересня розпочалися роботи із ремонту районної дороги Під'їзд до села Мала Копаня.

Для здійснення ремонтних робіт на цій дорозі, у 2019 році, з Дорожнього фонду було виділено 500 тисяч гривень. Кошти будуть освоєні в повному обсязі.

Окрім того, незабаром стартують роботи на районних дорогах Широке-Вертеп (500 тисяч гривень) та Під'їзд до села Холмовець (500 тисяч гривень).

Виноградівська РДА

 
В райдержадміністрації говорили про інтеграцію ромів Друк
Середа, 11 вересня 2019, 15:29

IMG 1315  IMG 1324

Про необхідність проведення інформаційно-роз'снювальної роботи в сім'ях з групи ризику по соціальному фактору в яких проживають діти які потребують сумісного медико-соціального патронажу говорили на нараді під керівництвом заступника голови райдержадміністрації Єви Данич. Участь у засіданні взяли керівники структурних підрозділів райдержадміністрації, керівники закладів охорони здоров'я району.

Зокрема на нараді йшлося про проведення такої роботи в ромських компактних поселеннях району. На нараду були запрошені і представники ромської громади села Підвиноградів.

За наслідками наради дано ряд відповідних доручень заступника голови райдержадміністрації.

IMG 1320   IMG 1318

Виноградівська РДА

 
Брифінг військового комісара Виноградівського районного військового комісаріату відбувся в райдержадміністрації Друк
Середа, 11 вересня 2019, 13:44

IMG 13313  IMG 1337

11 вересня у Виноградівській районній державній адміністрації відбувся брифінг щодо проведення навчальних зборів резервістів, які незабаром будуть проведені на території Виноградівського району.

Участь у заході взяли: виконуюча обов'язки голови Виноградівської райдержадміністрації Наталія Костелеба-Веремчук, керівник апарату райдержадміністрації Ігор Вантюх, військовий комісар Виноградівського районного військового комісаріату Сергій Зейкан, завідувач сектору з питань цивільного захисту державної адміністрації Юрій Фурик та провідний інспектор сектору мобілізаційної та оборонної роботи райдержадміністрації Валерій Секретенко.

Головним питанням порядку денного було проведення осіннього призову на строкову службу. Окрім того в ході брифінгу військовий комісар інформував про головні питання, які виникають в ході підготовки до проведення зборів та зазначив, що процес іде згідно плану та виходить на фінішну пряму.

Виноградівська РДА

 
Комісія з питань захисту прав дитини провела чергове засідання Друк
Середа, 11 вересня 2019, 10:25

IMG 115010 вересня під керівництвом заступника голови райдержадміністрації Єви Данич відбулося засідання комісії з питань захисту прав дитини.

Під час засідання розглянуто 6 питань, у тому числі: про встановлення графіка зустрічей з дітьми (1 справа); про визначення місця проживання дитини (3 справи); про доцільність/недоцільність позбавлення батьківських прав (7 справ); про встановлення піклування/опіки над дітьми (7 справ); про надання дозволу на здійснення правочинів щодо нерухомого майна, право користування яким мають діти (18 заяв); про затвердження та перегляд індивідуальних планів (18 справ).

Після детального вивчення документів, членами комісії прийнято відповідні рішення в інтересах дітей та задля захисту їх прав.

Виноградівська РДА

 
У Виноградівській райдержадміністрації переймали досвід поводження з твердими побутовими відходами Друк
Вівторок, 10 вересня 2019, 14:29

IMG 1232  IMG 1230

10 вересня відбулася зустріч керівництва Виноградівської райдержадміністрації із представниками фірми Sc Alpin Recyclinq Srl (Сату Маре, Румунія).

В ході зустрічі сторони обговорили питання щодо обміну досвідом з питань поводження з твердими побутовими відходами, а також можливих напрямків співробітництва в даній сфері, зокрема і на території Виноградівського району.

IMG 1268  IMG 1246

Представники фірми Sc Alpin Recyclinq Srl ознайомили присутніх із досвідом роботи по запровадженню збору твердих побутових відходів та практикою роботи сортувальної станції і зазначили, що проблематика поводження з твердими побутовими відходами наразі є однаковою для всіх регіонів України, і ситуація що склалася у Виноградівському районі не є унікальною.
Натомість в.о. голови райдержадміністрації поінформувала гостей про основні проблемні питання, що виникли із збором твердих побутових відходів на території району. Район потребує інвестора, тому представникам фірми запропонували вивчити питання щодо можливого інвестування у відкриття підприємства з переробки ТПВ на території району.

IMG 1291  IMG 1274

В підсумку сторони домовились про повторну зустріч на базі сміттєпереробного підприємства в Румунії вже найближчим часом з метою організації подальшої співпраці та обміну досвідом.

Виноградівська РДА

 
«Освітяни Виноградівщини більше не повинні страждати від політичних ігор. Повне перезавантаження освіти району – єдиний розумний шлях вирішення цієї проблеми»,- Наталія Костелеба-Веремчук Друк
Вівторок, 10 вересня 2019, 12:52

IMG 1173 copyДнями в освітній галузі Виноградівщини розгорівся черговий скандал. Причиною цьому стала ліквідація управління освіти, молоді та спорту Виноградівської РДА та утворення двох інших структурних підрозділів – відділу освіти і відділу молоді та спорту. У зв'язку з цим виникло багато запитань до в.о. голови райдержадміністрації. З метою внесення ясності щодо цього питання – публікуємо інтерв'ю Наталії Костелеби-Веремчук.

- Наталіє Юріївно, у громадськості Виноградівського району виникло до Вас багато запитань, що стосуються ліквідації управління освіти. Невже тепер освітня галузь району буде паралізована, а освітяни страждатимуть в процесі ліквідації? Як цей процес відобразиться на працівниках та учнях шкіл?

Освіта Виноградівщини буде перезавантажена. І для цього в нас є законні підстави. З неї буде виключено політичну складову, але від цього не постраждає жоден рядовий працівник управління освіти, молоді та спорту. Конкурси будуть оголошені тільки на зайняття вакантних посад державної служби. В тому числі і на посаду начальника відділу. Натомість всі не державні службовці будуть прийняті на роботу в новоутворені відділи.
Щодо діючих державних службовців управління – всі вони мають повне право подати документи до участі в конкурсах. Конкурс на заміщення вакантної посади начальника новоствореного відділу освіти Виноградівської райдержадміністрації буде оголошено Виноградівською райдержадміністрацією, проте, згідно чинного законодавства, проводитиме його Закарпатська обласна державна адміністрація. Всі бажаючі зможуть подати документи до участі в конкурсі, а проводитиметься він відкрито та прозоро, запрошені туди будуть і представники громадськості та ЗМІ. Новим керівником освіти Виноградівщини стане найкращий фахівець, який візьме участь в конкурсі, а не людина, призначена за «політичною квотою».
Щодо працівників та учнів шкіл - вони жодним чином не постраждають від цього процесу. Під час ліквідації в управлінні працюватиме ліквідаційна комісія, у голови якої є право підпису та печатка управління. Всі виплати проходитимуть вчасно, а навчальний процес відбуватиметься за планом. Працівники управління освіти, молоді та спорту перебуватимуть на своїх робочих місцях, за що отримуватимуть заробітну плату. Тож тепер все залежатиме від сумлінності та професійності виконання ними своїх посадових обов'язків. Маю щиру надію, що всі виконуватимуть свою роботу і не відбудеться жодного зриву.

- Ви говорите про законні підстави ліквідації. Конкретизуйте, будь ласка, про що йде мова.

У відповідності до ст. 5 Закону України «Про місцеві державні адміністрації», склад та структуру місцевих державних адміністрацій визначають голови місцевих державних адміністрацій.

Згідно п. 4-1 ч. 1 ст. 39 Закону України «Про місцеві державні адміністрації» голови місцевих державних адміністрацій затверджують положення про апарат місцевої державної адміністрації та положення про її структурні підрозділи.
Таким чином, голова місцевої державної адміністрації має повне та беззаперечне право на прийняття рішення щодо утворення, реорганізації чи ліквідації структурних підрозділів райдержадміністрації з урахуванням положень постанов Кабінету Міністрів України „Про затвердження рекомендаційних переліків структурних підрозділів обласної, Київської та Севастопольської міської, районної, районної в мм. Києві та Севастополі державних адміністрацій" від 18 квітня 2012 р. № 606 та „Про упорядкування структури апарату центральних органів виконавчої влади, їх територіальних підрозділів та місцевих державних адміністрацій" від 12 березня 2005 р. № 179.

Згідно абзацу 3 пункту 3-1 постанови Кабінету Міністрів України „Про упорядкування структури апарату центральних органів виконавчої влади, їх територіальних підрозділів та місцевих державних адміністрацій" від 12 березня 2005 р. № 179, управління - структурний підрозділ місцевої державної адміністрації одногалузевого або однофункціонального спрямування, до складу якого входить не менш як два самостійних відділи. Однак, розмежування галузей освіти і науки та молоді і спорту відбулося ще у 2013 році шляхом реорганізації Міністерства освіти і науки, молоді та спорту України шляхом розділення його на Міністерство освіти і науки України та Міністерство молоді та спорту України.

Окрім того, постановою Кабінету Міністрів України «Деякі питання оптимізації системи центральних органів виконавчої влади» від 02.09.2019 року № 829 чинний уряд України реорганізував та оптимізував роботу низки міністерств. Зокрема, цією постановою передбачено утворення Міністерства культури, молоді та спорту України, реорганізувавши шляхом перетворення Міністерства інформаційної політики та поклавши на утворений центральний орган виконавчої влади завдання та функції Міністерства культури і Міністерства молоді та спорту, що ліквідуються.

Таким чином, райдержадміністрацією запущено процедуру ліквідації управління освіти, молоді та спорту райдержадміністрації з подальшим утворенням двох окремих структурних підрозділів – відділу освіти райдержадміністрації зі статусом юридичної особи публічного права та відділу молоді та спорту райдержадміністрації – як відокремленого структурного підрозділу райдержадміністрації без статусу юридичної особи публічного права, який після завершення процедури реорганізації міністерства буде об'єднаний з відділом культури райдержадміністрації.

- Чому цей процес розпочато саме з управління освіти, молоді та спорту Виноградівської райдержадміністрації?

Це далеко не секрет, і всі добре знають, що конфліктна ситуація в управлінні освіти триває вже давно. І в цьому, безперечно, є політична складова. З метою врегулювання конфлікту та повного перезавантаження освіти Виноградівського району і проводиться ліквідація управління. Цю позицію висловив особисто голова Закарпатської облдержадміністрації Ігор Бондаренко, коли в серпні приїздив на Виноградівщину з робочим візитом.

- Як я розумію, подібний процес чекає на всі структурні підрозділи райдержадміністрації.

Так, зараз райдержадміністрацією вирішується питання щодо реорганізації в найближчий час відділу агропромислового розвитку райдержадміністрації шляхом приєднання до нього відділу економічного розвитку і торгівлі.

Окрім того, Кабінетом Міністрів України прийнято постанову від 19 червня 2019 року № 746, якою регламентовано скорочення граничної чисельності працівників місцевих державних адміністрацій. Згідно цієї постанови із першого січня 2020 року передбачено 50 % скорочення державних службовців райдержадміністрації. Відповідно до листа Закарпатської обласної державної адміністрації видатки на оплату працівників районних державних адміністрацій на 2020 рік, у порівнянні з 2019 роком, зменшено на 40 %. Подібні процеси очікують також апарат райдержадміністрації та інші структурні підрозділи за винятком управління соціального захисту населення. Під час визначення граничної чисельності працівників місцевих держадміністрацій чисельність працівників структурних підрозділів з питань соціального захисту населення постановою від 19 червня 2019 року № 746 не скорочуватиметься.

- Тобто Ви стверджуєте, що всі заяви щодо незаконності ліквідації – безпідставні, а страхи освітян – не мають підґрунтя?

Так. Я розумію, що люди налякані, але відповідально заявляю, що перезавантаження керівного складу освітянської сфери не повинно нашкодити жодному працівнику. А претендентам на зайняття керівних посад щиро бажаю успіху в проходженні конкурсу, і нехай переможе найдостойніший та найкращий фахівець в галузі освіти.

 
Виноградівська райдержадміністрація підтримала звернення депутатів районної ради про збереження Виноградівського району як територіальної одиниці Друк
П'ятниця, 06 вересня 2019, 15:46

IMG 1031Шостого серпня відбулася позачергова сесія Виноградівської районної ради. Участь у засіданні взяло керівництво та керівники структурних підрозділів райдержадміністрації.

В ході засідання депутатами ради розглянуто ряд питань, натомість виконувачка обов'язків голови Виноградівської райдержадміністрації Наталія Костелеба-Веремчук підтримала звернення депутатів районної ради, про збереження Виноградівського району як територіальної одиниці та наголосила на тому, що до тексту звернення необхідно додати необхідність утворення госпітального округу на базі Виноградівської лікарні.

Окрім того, районною радою створено комунальний заклад «Центр обслуговування закладів освіти Виноградівського району Виноградівської районної ради Закарпатської області». Рішення депутатами було прийнято попри те, що це важливе для району питання було внесено у порядок денний сесії в сесійному залі і не пройшло розгляду профільної комісії.

Адміністрацією також підтримано запит депутата Михайла Доманича, щодо необхідності впорядкування узбіч доріг державного значення, які нещодавно капітально відремонтували. Також в.о. голови райдержадміністрації дано роз'яснення про те, які дії вживалися Виноградівською райдержадміністрацією з метою вирішення цього проблемного питання.

IMG 1053  IMG 1070

Виноградівська РДА

 
Розпорядження серпень Друк
П'ятниця, 06 вересня 2019, 15:11

Перелік актів Виноградівської районної державної адміністрації, прийнятих за серпень 2019 року

 
Розпорядження голови Виноградівської районної державної адміністрації Друк
П'ятниця, 06 вересня 2019, 15:00

№3-о від 06.09.2019 Про припинення шляхом ліквідації юридичної особи публічного права - управління освіти, молоді та спорту Виноградівської районної державної адміністрації  

 
Питання Про організацію роботи з електронними документами у Виноградівській райдержадміністрації обговорили на робочій нараді Друк
П'ятниця, 06 вересня 2019, 14:50

1170000  119000

Шостого вересня під головуванням керівника апарату райдержадміністрації Ігоря Вантюха відбулася нарада про організацію роботи з електронними документами у Виноградівській райдержадміністрації.

Участь у нараді взяли: начальник відділу здійснення документообігу , контролю та роботи зі зверненнями громадян Біанна Любка, начальник відділу фінансового забезпечення, обліку та роботи,та звітності Ярослава Чернянчук, головний спеціаліст юридичного відділу апарату райдержадміністрації Інна Шолох.

В ході наради, начальник відділу здійснення документообігу , контролю та роботи зі зверненнями громадян Біанна Любка, інформувала присутніх, що відповідно до постанови Кабінету Міністрів України від 17 січня 2018 року № 55 „Деякі питання документування управлінської діяльності" (із змінами), та розпорядження голови Закарпатської обласної державної адміністрації від 14.08.2019 № 427 „Про Інструкцію з документування управлінської інформації в електронній формі та організації роботи з електронними документами в Закарпатській обласній державній адміністрації, електронного міжвідомчого обміну", з метою впровадження документування управлінської інформації, ведення діловодства в електронній формі та організації роботи з електронними документами у районній державній адміністрації, електронного міжвідомчого обміну, з 01.10.2019 року необхідно ввести електронне друкування у Виноградівській райдержадміністрації.

За наслідками наради керівником апарату райдержадміністрації дано доручення невідкладно підготувати проект розпорядження голови РДА про затвердження інструкції з документування управлінської інформації в електронній формі.


Виноградівська РДА

 
<< Початок < Попередня 1 3 4 5 6 7 8 9 10 > Кінець >>

Сторінка 1 з 232

Виноградівщина

Райдержадміністрація

Поточна діяльність

Послуги

Публічна інформація

Звернення громадян

Прес-центр

president baner

anons_3

drv_baner

mdz baner

library

rajrada

rajvo

M2 UA RU 300x84

ee-banner 

fmap 1

dsvv

gadjacha linija

1111111111111

baner ghestova mova 

petition1 

1111111111111 copy

 
Голова Виноградівської районної державної адміністрації
 
 
ІНФОРМАЦІЯ ДЛЯ ВИБОРЦІВ!
 
original-3498738506
 
 
images
 
konstytucia
ogoloshennya
pidrozdily
kultura
stktor turizmu
apk
dpi
rcsssdm
justycia 2 copy
upszn
stat
golovderzhsluzhba
rkmr
rcz copy
dkz
terinspect praci
pfu
lishosp
eco
365
korupcia
 

bvpd

Flaer Patronat 1 - -400x842

 

soc reklama

2019
Вересень
ПнВтСрЧтПтСбНд
      1
2345678
9101112131415
16171819202122
23242526272829
30      
Слідкуйте за нами на Facebook!
social facebook box blue

Останні новини

Хто зараз на сайті

На даний момент 165 гостей на сайті
1joomla.ru picma.ru mamentyev.ru
© 2005 - 2018 ВИНОГРАДІВСЬКА РАЙОННА ДЕРЖАВНА АДМІНІСТРАЦІЯ
Адреса: 90300, Закарпатська область, м. Виноградів, площа Миру, 5
тел./факс: (03143) 2-33-50    e-mail: vinrda@ukrpost.ua
При використанні матеріалів - обов'язкове посилання на джерело!
Карта сайту