Директор департаменту економічного розвитку і торгівлі Закарпатської ОДА здійснив прийом громадян у Виноградові Друк
Вівторок, 26 лютого 2019, 16:15

IMG 0744  IMG 0740

26 лютого у Виноградівській райдержадміністрації відбувся особистий прийом громадян директора департаменту економічного розвитку і торгівлі Закарпатської облдержадміністрації Дениса Мана.

В ході прийому обговорено ряд питань з якими звернулися мешканці Виноградівського району, а зокрема проблемне питання Великоком'ятівської ЗОШ І-ІІ ст. Директор навчального закладу Віталій Король звернувся із проханням допомогти у реєстрації об'єкта в Державному фонді регіонального розвитку. За його словами, в школі необхідно здійснити ремонт приміщення під шкільну їдальню та комп'ютерний клас. З метою реалізації цього проекту вже розроблено проектно-кошторисну документацію, проте наразі стоїть питання про пошук джерел фінансування.

Окрім того, обговорено питання із яким звернувся голова громадської організації «Купіль» Іван Рацин. За його словами мешканці села Новоселиця вважають за необхідність здійснення будівництва лісової дороги, що з'єднає їх село із селом Велятино Хустського району. Саме тому їх громадська організація наразі займається пошуком джерел фінансування цього вагомого проекту. Денис Ман рекомендував громадській організації зайнятися написанням грантового проекту та подати його на участь до однієї із європейських грантових програм.

Окрім того Іван Рацин зазначив, що незабаром у селі Новоселиця планується відкриття туристичного маршруту «Шлях Пинті», який в минулому році був промаркований за кошти «Програми розвитку туризму та курортів у Закарпатській області на 2016-2020 роки». Натомість Наталія Костелеба-Веремчук та Денис Ман запевнили в тому, що райдержадміністрація та облдержадміністрація надаватиме інформаційну підтримку в організації заходу.

IMG 0745  IMG 0755

Виноградівська РДА