Ігор Вантюх взяв участь у засіданні постійної комісії з питань освіти та гуманітарної політики Друк
Середа, 09 вересня 2020, 14:50

Одним із доручень голови Закарпатської обласної державної адміністрації Олексія Петрова новопризначеному голові Виноградівської райдержадміністарції Ігорю Вантюху, за результатами робочої поїздки у Виноградівський район, було активізувати роботу щодо створення опорних закладів освіти у Виноградівському районі.

09 вересня, голова районної державної адміністрації взяв участь у засіданні постійної комісії з питань освіти та гуманітарної політики Виноградівської районної ради. В ході засідання заступник голови районної ради Адальберт Сверенко інформував, що комісія з відбору опорних закладів створена рішенням сесії Виноградівської районної ради у березні 2020 року, з березня по липень 2020 року комісією проведено чотири засідання. Комісія затвердила та запропонувала сесії районної ради створити 8 опорних закладів загальної середньої освіти на території району.

На черговій сесії районної ради, яка відбудеться 11 вересня 2020 року планується розглянути проекти рішення про створення даних опорних закладів.

DSC01878 DSC01881

Виноградівська РДА