Керівництво райдержадміністрації взяло участь у позаплановому засіданні регіональної комісії ТЕБ і НС у режимі відеоконференц-зв'язку Друк
П'ятниця, 11 вересня 2020, 14:02

DSC01963 DSC01972

11 вересня під керівництвом першого заступника голови Закарпатської обласної державної адміністрації Олега Коцюби відбулося позапланове засідання регіональної комісії з питань техногенно-екологічної безпеки та надзвичайних ситуацій у режимі відеоконференц-зв'язку.

Участь у засіданні взяв голова районної державної адміністрації Ігор Вантюх, заступник голови державної адміністрації, в.о керівника робіт з ліквідації наслідків надзвичайної ситуації Єва Данич, директорка Виноградівської районної філії ДУ "Закарпатський ОЛЦ МОЗ України" Наталія Гірка, заступник директора клініки Євген Пірус.

В ході засідання обговорено стан поширення в області коронавірусної хвороби COVID-19.

Як інформував Олег Коцюба на позачерговому засіданні Державної комісії з питань техногенно-екологічної безпеки та надзвичайних ситуацій, що відбулось 10 вересня, було затверджено рішення про перегляд рівнів епідемічної небезпеки поширення COVID-19.

Новий розподіл на рівні почне діяти з 00:00 годин 14 вересня 2020 року. Зокрема до "жовтої зони" віднесено Виноградівський район.

Виноградівська РДА