Музеї Виноградівщини отримали заслужені нагороди Друк
П'ятниця, 08 лютого 2019, 14:18

IMG 9782  IMG 9799

Восьмого лютого виконуюча обов'язки голови райдержадміністрації Наталія Костелеба-Веремчук, заступник голови райдержадміністрації Єва Данич та начальник відділу культури Василь Югас взяли участь в урочистостях, приурочених врученню нагород за перемогу в обласному конкурсі на кращий музей, громадський музей та музейну кімнату.

Переможцями обласного конкурсу стали: Виноградівський районний історичний музей (директор - Людмила Тороцкезі) у номінації «Історія рідного краю»; кімната-музей композитора Бели Бартока у місті Виноградів ( завідувач – Єва Григора) у номінації «Видатний земляк» та Новоселицький сільський музейний комплекс (директор - Наталія Вамош) у номінації «Традиції та звичаї моєї малої батьківщини».

-«Мені відомо, що конкур проводився у 5-ти номінаціях: «Історія рідного краю», «Традиції та звичаї моєї малої батьківщини», «Видатний земляк», «Краще експозиційне оформлення музею», «Краща просвітницька діяльність музею. І надзвичайно приємно, що на Виноградівщині є аж три музеї-переможці! Знаю, що сьогодні ми маємо честь вручати ці нагороди завдяки щоденній копіткій праці керівників цих музейних закладів, які не покладаючи рук працюють задля спільної мети – збереження нашої історії, традицій та пам'яті про видатних земляків.»,- зазначила у вітальному слові Наталія Костелеба-Веремчук та вручила дипломи та подарунки – багатофункціональні принтери, від департаменту культури облдержадміністрації.

Окрім того, виконуюча обов'язки голови райдержадміністрації вручила подяку голови Закарпатської обласної державної адміністрації провідному методисту районного методичного центру відділу культури Виноградівської райдержадміністрації Єві Григорі.

IMG 9812  IMG 98409

Виноградівська РДА