Нарада з питань виконання постанови Кабінету Міністрів України від 29 вересня 2010 року №878 Про здійснення розрахунків за продані товари (надані послуги) з використанням спеціальних платіжних засобів Друк
Середа, 21 березня 2012, 16:11
21 березня під керівництвом голови райдержадміністрації Тетяни Граб проведено нараду з питань виконання постанови Кабінету Міністрів України від 29 вересня 2010 року №878 «Про здійснення розрахунків за продані товари (надані послуги) з використанням спеціальних платіжних засобів». В нараді взяли часть міський голова Степан Бочкай, начальник ДПІ у Виноградівському районі Роман Жибак, заступник начальника – начальник штабу Виноградівського РВ УМВС України в Закарпатській області Руслан Рацин та начальник управління економіки райдержадміністрації Галина Онищенко. Інформацію про хід виконання з даної Постанови надав начальник відділу з питань зовнішньоекономічної діяльності, торгівлі та побуту управління економіки райдержадміністрації Валентина Окутіна. Згідно з Постановою суб’єкти господарювання сфери торгівлі та послуг, які відповідно до законодавства використовують реєстратори розрахункових операцій, та здійснюють торгівлю на торгівельних об’єктах площею понад 20 кв.м (на автозаправних станціях термінали встановлюються також у випадках, якщо їх торговельна площа менша, ніж 20 кв.м), мають встановити платіжні термінали. Також виступаючою було доведено перелік закладів, яким не обовязково встановлювати термінали. Наголошувалося, що обов’язок суб’єктів господарювання забезпечити можливість використання споживачами спеціальних платіжних засобів під час здійснення розрахунків за продані товари (надані послуги) передбачений і Порядком провадження торговельної діяльності та правилами торговельного обслуговування на ринку споживчих товарів, затвердженим Постановою Кабінету Міністрів України від 15 червня 2006 року №833. За підсумками обговорення учасниками наради прийнято рішення щодо вжиття спільних заходів райдержадмінстрації, ДПІ у Виноградівському районі з активізації виконання даної постанови.
21 березня на засіданні координаційної ради з питань молодіжної політики під керівництвом заступника голови райдержадміністрації Михайла Русанюка йшлося про роботу районної ради старшокласників «Лідер» та стан працевлаштування молоді. Як доповіла директор районного центру позашкільної роботи з дітьми Елеонора Кудрон, при центрі створено раду старшокласників, до якої увійшли активісти самоврядування – голови учнівських комітетів усіх шкіл району. Також при центрі діє «Школа «Лідер», яка проводить навчальну роботу серед лідерів учнівського самоврядування, і основним завданням якої є ознайомлення підлітків з теоретичними основами та принципами лідерства, розвиток у дітей самоаналізу, формування здатності приймати відповідальні рішення, тощо. Протягом навчального року «Школою» проведено значну роботу, а саме: проведено фестиваль – конкурс «Веселковий гурт», акцію «Весна прийшла у рідне місто», конкурс агітбригад «Молодь обирає здоров»я», районний КВК «Поринь у світ професії», і багато інших. У грудні минулого року рада старшокласників провела форум під гаслом «Твоя ініціатива – твоє майбутнє», під час якого обговорювалися питання формування соціальної активності учнівської молоді, ділилися досвідом роботи і т.ін. Заступником голови райдержадміністрації дано пропозицію спільними зусиллями центру позашкільної роботи з дітьми та громадської скаутської організації «Пласт» активізувати роботу з учнями з метою організації літнього відпочинку, виїздів на природу, відвідування історичних місць району, тощо. Також обговорювалася пропозиція проведення молодіжної патріотичної акції до Дня Конституції України. З питань працевлаштування молоді інформацію районного центру зайнятості населення взято до відома, рекомендовано продовжувати належним чином інформаційно-роз»яснювальну роботу серед молоді.
Цього ж дня на іншій нараді за участі голови райдержадміністрації Тетяни Граб проведено нараду з порядком денним про стан пасажирських перевезень автотранспортом загального користування на приміських маршрутах Виноградівського району. За інформацією начальника відділу житлово-комунального господарства та розвитку інфраструктури райдержадміністрації Ірини Мельник згідно укладених договорів з облдержадміністрацією перевізником регулярних автобусних перевезень пасажирів визначено Приватне акціонерне товариство «Виноградівське АТП-12144». Дане підприємство упродовж багатьох років є основним автобусним перевізником загального користування на всіх приміських маршрутах району. Районною державною адміністрацією з метою більш повного забезпечення суспільних потреб в галузі пасажирських перевезень, вдосконалення пасажирської мережі загального користування і інфраструктури приміського пасажирського транспорту розглядаються звернення громадян, клопотання селищних та сільських голів, розробляються та подаються пропозиції до обласної державної адміністрації для вжиття відповідних заходів Службою автомобільних перевезень, Службою автомобільних доріг у Закарпатській області та перевізниками. Під час наради заслухано також керівника ПрАТ «Виноградівське АТП – 12144» Михайла Фурмана, який зазначив, що за результатами проведеного аналізу внутрішньорайонних маршрутів, термін дії яких закінчився у грудні 2011 року, будуть продовжені і будуть подані заяви на участь у конкурсному відборі до Закарпатської ОДА. Передбачається відкриття додаткових маршрутів, зокрема, Виноградів - Шаланки ч/з Вилок та Перехрестя, Виноградів – Чорний Потік ч/з вул.Першотраваневу, Виноградів - Олешник ч/з Підвиноградів.
 

Виноградівщина

Райдержадміністрація

Поточна діяльність

Послуги

Публічна інформація

Звернення громадян

Прес-центр

president baner

anons_3

drv_baner

mdz baner

library

rajrada

rajvo

M2 UA RU 300x84

ee-banner 

fmap 1

dsvv

gadjacha linija

1111111111111

 

11111
Голова Виноградівської районної державної адміністрації
РУСАНЮК МИХАЙЛО МИХАЙЛОВИЧ
konstytucia
ogoloshennya
pidrozdily
kultura
stktor turizmu
apk
dpi
rcsssdm
justycia_2
upszn
stat
golovderzhsluzhba
rkmr
dkz
dkz
terinspect praci
pfu
lishosp
eco
365
korupcia
 

bvpd

Flaer Patronat 1 - -400x842

 

soc reklama

2018
Квітень
ПнВтСрЧтПтСбНд
      1
2345678
9101112131415
16171819202122
23242526272829
30      
Слідкуйте за нами на Facebook!
social facebook box blue

Останні новини

Хто зараз на сайті

На даний момент 57 гостей на сайті
1joomla.ru picma.ru mamentyev.ru
© 2005 - 2017 ВИНОГРАДІВСЬКА РАЙОННА ДЕРЖАВНА АДМІНІСТРАЦІЯ
Адреса: 90300, Закарпатська область, м. Виноградів, площа Миру, 5
тел./факс: (03143) 2-33-50    e-mail: vinrda@ukrpost.ua
При використанні матеріалів - обов'язкове посилання на джерело!
Карта сайту