ПРО ЗВІТУВАННЯ ГОЛОВИ РАЙДЕРЖАДМІНІСТРАЦІЇ ТА ДЕПУТАТСЬКІ «ФАКТИ» Друк
Четвер, 27 лютого 2020, 15:58

 2020-02-27 16-47-1426 лютого 2020 року на сайті «Новини Закарпаття» опубліковано інформаційний матеріал, автором якого є депутат Виноградівської районної ради Юрій Лихтей. У своєму матеріалі пан Лихтей наводить на адресу Виноградівської районної державної адміністрації звинувачення у порушенні термінів звітування.

У визначений законодавством термін Виноградівською районною державною адміністрацією підготовано та подано до районної ради звіт про виконання нею делегованих повноважень. Про це свідчить супровідний лист із позначкою про отримання, який розміщено в цій публікації.

Відповідно до Типового порядку проведення публічного звіту керівника органу виконавчої влади визначено термін, до якого відбувається підготовка публічного звіту – це 25 лютого. Зазначений звіт підготований у визначений термін. Пунктом п'ятим цього ж порядку зазначається: «Публічний звіт разом з інформацією про його проведення розміщується не пізніше як за тиждень до його проведення».  Публікація звіту на офіційному веб-сайті райдержадміністрації відбудеться згідно з Порядком.

Виноградівська РДА