ПРОТОКОЛ № 3 спільного засідання тимчасової протиепідемічної комісії та комісії техногенно-екологічної безпеки районної державної адміністрації Друк
П'ятниця, 20 березня 2020, 14:58

IMG 9141Дата проведення: 19.03.2020 Місце проведення:
Час проведення: 15:00 год. малий зал засідань райради

Голова комісії з питань техногенно-екологічної безпеки та надзвичайних ситуацій
Кіш В.В. – голова райдержадміністрації
Голова тимчасової протиепідемічної комісії
Костелеба-Веремчук Н.Ю. – перший заступник голови райдержадміністрації
Члени комісії:
Барзул С.С., Варга В.П., Гал А.О., Гірка Н.В., Захарчук О.В., Кормош В.В., Копінцу І.І., Маркович В.М., Пилип Ю.Ю., Масюк В.І., Тодавчич Т.О., Фурик Ю.Ю. Милюков О.В., Ціцей В.В.
Запрошені:
Любка В.В.- голова Виноградівської районної ради;
Білинець М. П.- начальник Виноградівського ВУЖКГ.
Неймет С.П. – лікар епідеміолог

Порядок денний:
1. Про стан забезпечення санітарно-епідеміологічного благополуччя населення на території району та вжиття додаткових заходів запобігання поширенню на території району коронавірусної інфекції COVID-19:
Доповідачі:
Члени тимчасової протиепідемічної комісії та запрошені.
Костелеба-Веремчук Н.Ю. – голова тимчасової протиепідемічної комісії, ознайомила присутніх з порядком денним.

1. СЛУХАЛИ:
Членів тимчасової протиепідемічної комісії, які доповіли про стан виконання рішення тимчасової протиепідемічної комісії при районній державній адміністрації та про стан виконання відповідних заходів щодо попередження, поширення та рознесення коронавірусної інфекції COVID-2019 в районі.
1. ВИСТУПИЛИ:
Кіш В.В. - голова Виноградівської районної державної адміністрації, який наголосив про необхідність вжиття додаткових заходів та необхідність визначення резервного закладу для обсервації контактних осіб. Також наголосив про необхідність вирішення питання взяття на облік одиноких осіб похилого віку, осіб, які не можуть самостійно пересуватися, осіб з інвалідністю з метою забезпечення їх, в разі необхідності, продуктами харчування та іншими життєво необхідними засобами.
Наголосив про необхідність проведення дезінфекції м. Виноградів (миття вулиць, зупинок, під'їздів у будинках).
Любка В.В.- голова районної ради, який виступив з пропозицією щодо направлення звернення до регіональної комісії з питань техногенно-екологічної безпеки та надзвичайних ситуацій обласної державної адміністрації з питання відкриття торговельних закладів, які реалізують насіннєву продукцію, засоби захисту рослин та запасні частини для сільськогосподарської техніки .
Копінцу І.І., Варга В.П. - члени комісії – доповіли уточнену зведену потребу в індивідуальних засобах захисту, дезінфікуючих засобах та паливно-мастильних матеріалів для виконання робіт у разі загрози виникнення та поширення COVID-19, що залучатимуться до виконання робіт, та розподіл їх серед служб району , які долучаються до даної роботи.
Тодавчич Т.О. начальник відділу освіти райдержадміністрації– довела до відома членів комісії наказ Міністерства освіти і науки України від 16.03.2020 №406 «Про організаційні заходи для запобігання поширенню коронавірусу COVID-2019» та наголосила про необхідність перенесення запланованих нарад, конкурсів та інших заходів підчас карантину.
Данич Є.В. - застіпник голови райдержадміністрації– повідомила, що відповідно до п.3 Протокольного рішення регіональної комісії з питань техногенно-екологічної безпеки та надзвичайних ситуацій від 16.03.2020 року № 2 необхідно забезпечити створення оперативного штабу при районній державній адміністрації.
ВИРІШИЛИ:
1. Інформацію виступаючих взяти до відома.
2. Визначити додатковим (резервним замість Перехрестівської спеціальної ЗОШ – ІІ-ІІ ст. інтернату Закарпатської обласної ради) місцем для ізоляції (обсервації) контактних осіб приміщення терапевтичного корпусу колишньої вузлової лікарні ст. Королево ДТГО «Львівська залізниця», за адресою: Виноградівський район, с. Королево, вул. Вокзальна, 28 (30 ліжко місць).
3. Королівському селищному голові (Фабріцій П.Т.) забезпечити повноцінне функціонування приміщення терапевтичного корпусу колишньої вузлової лікарні ст. Королево ДТГО «Львівська залізниця», за адресою: Виноградівський район, с. Королево, вул. Вокзальна, 28 (30 ліжко місць) в разі необхідності.
Термін: негайно, починаючи з 19.03.2020 року.
4. Виноградівському територіальному центру (надання соціальних послуг) спільно з сільськими, селищними та міським головами:
4.1. Скласти списки одиноких громадян, осіб з інвалідністю, людей похилого віку, які потребують сторонньої допомоги, та подати до управління соціального захисту райдержадміністрації.
Термін: до 25 березня 2020 року.
4.2. Вжити заходів щодо забезпечення продовольством та предметами першої необхідності у режимі доставки до осіб, зазначених в п.3.1.

Термін: постійно.
5. Затвердити уточнену зведену потребу в індивідуальних засобах захисту, дезінфікуючих засобів та паливо-мастильних матеріалів для виконання робіт у разі загрози виникнення та поширення COVID-19 (додається).
6. Начальнику відділу фінансово-господарського забезпечення апарату райдержадміністрації (Чернянчук Я.С.) закупити індивідуальні засоби захисту, дезінфікуючі засоби та паливо-мастильні матеріали згідно затвердженої потреби в п.4.
7. Сільським селищним та міському головам, Виноградівському міському голові (Бочкай С.З.) спільно з Виноградівським ВУЖКГ вирішити питання проведення дезінфекції та оприскування дезінфекційними засобами населених пунктів (миття вулиць, зупинок, під'їздів у будинках).
8. Утворити штаб із числа членів тимчасової протиепідемічної комісії при районній державній адміністрації в складі:
Керівник штабу:
Костелеба-Веремчук Н.Ю. – перший заступник голови райдержадміністрації.
Секретар штабу:
Копінцу І.І. – головний спеціаліст відділу культури, молоді та спорту райдержадміністрації.
Члени штабу:
Гірка Н.В. - директор Виноградівської районної філії державної установи „Закарпатський обласний лабораторний центр МОЗ України";
Гал А.О. - головний лікар комунального некомерційного підприємства „Виноградівський ЦПМСД" Виноградівської районної ради Закарпатської області;
Милюков О.В.- директор комунального некомерційного підприємства „Виноградівська районна лікарня" Виноградівської районної ради Закарпатської області;
Попович А.І. - начальник Виноградівського районного відділу Управління державної служби України з надзвичайних ситуацій у Закарпатській області;
Фурик Ю.Ю. – головний спеціаліст з питань цивільного захисту та оборонної роботи райдержадміністрації .

Голова комісії ТЕБ та НС                                                      Василь КІШ

Голова тимчасової
протиепідемічної комісії                           Наталія КОСТЕЛЕБА-ВЕРЕМЧУК

Протокол вели:
Головний спеціаліст відділу культури, молоді та спорту                         Копінцу І.І.

Головний спеціаліст з питань цивільного захисту та оборонної роботи       Фурик Ю.Ю.

 

Виноградівщина

Райдержадміністрація

Поточна діяльність

Послуги

Публічна інформація

Звернення громадян

Прес-центр

president baner

anons_3

drv_baner

library

M2 UA RU 300x84

ee-banner 

fmap 1

dsvv

gadjacha linija

1111111111111

baner ghestova mova 

petition1 

1111111111111 copy

 
Голова Виноградівської районної державної адміністрації
 
 

 
ІНФОРМАЦІЯ ДЛЯ ВИБОРЦІВ!
 
original-3498738506
 
images
 
konstytucia
osvita copy
ogoloshennya
sp copy
kultura copy
rcsssdm copy
uszn copy
rcz copy copy
gk copy
lishosp copy
eko copy
365 copy
kor copy
 

Flaer Patronat 1 - -400x842

 

soc reklama

2020
Липень
ПнВтСрЧтПтСбНд
  12345
6789101112
13141516171819
20212223242526
2728293031  
Слідкуйте за нами на Facebook!
social facebook box blue

Останні новини

Хто зараз на сайті

На даний момент 120 гостей на сайті
1joomla.ru picma.ru mamentyev.ru
© 2005 - 2020 ВИНОГРАДІВСЬКА РАЙОННА ДЕРЖАВНА АДМІНІСТРАЦІЯ
Адреса: 90300, Закарпатська область, м. Виноградів, площа Миру, 5
тел./факс: (03143) 2-33-50    e-mail: vinrda@ukrpost.ua
При використанні матеріалів - обов'язкове посилання на джерело!
Карта сайту