Новини
Питанння здійснення обстеження для подальшої вирубки аварійних дерев вздовж автомобільних доріг обговорили на засіданні комісії Друк
Понеділок, 27 серпня 2018, 12:28

IMG 2421327 серпня під керівництвом в.о. голови райдержадміністрації Наталії Костелеби-Веремчук відбулося засідання робочої групи для обстеження дерев вздовж автомобільних доріг загального користування. Участь у засіданні взяли голова та члени робочої групи.

В ході засідання в.о. голови райдержадміністрації наголосила на тому, що членам робочої групи необхідно оперативно здійснити обстеження, виявити аварійні дерева та в найкоротші терміни здійснити їх вирубку. Відповідне доручення видав голова Закарпатської облдержадміністрації.

Одразу після засідання члени робочої групи виїхали на обстеження дерев вздовж автомобільних шляхів.

Виноградівська РДА

 

 
На Виноградівщині відбулися урочистості з нагоди відзначення Дня Державного Прапора та Дня Незалежності України Друк
Четвер, 23 серпня 2018, 10:12

IMG 2095  IMG 2099

23 серпня, на площі Миру у місті Виноградів, відбулися урочистості з нагоди відзначення Дня Державного Прапора та 27 річниці з Дня проголошення незалежності України. Участь в урочистостях взяла в.о. голови Виноградівської районної державної адміністрації Наталія Костелеба-Веремчук, керівники органів місцевого самоврядування, установ та організацій району, військовослужбовці та представники громадськості.
Почесне право підняти Державний Прапор надали в.о. голови райдержадміністрації, яка згодом у своїй промові зазначила, що саме зараз наша Україна, як ніколи, потребує допомоги кожного з нас. Саме від нас залежить її майбутнє!

IMG 2122  IMG 2129

-« Я впевнена, якщо ми будемо ставитися до своєї держави, як до рідної людини, – у нас безхмарне, прекрасне і світле майбутнє! З Днем Незалежності, Україно!», - додала Наталія Костелеба-Веремчук та вручила подяки голови облдержадміністрації та ряд грамот районної державної адміністрації за сумлінну працю, високий професіоналізм та з нагоди відзначення Дня Незалежності України.

IMG 2153 IMG 2163

Окрім того, керівники району, міста та військовий комісар вручили ряд нагрудних знаків учасникам АТО та учасникам бойових дій. 

IMG 2180  IMG 2189

Виноградівська РДА

 
На Виноградівщині представили нового керівника Виноградівської філії центру зайнятості Друк
Середа, 22 серпня 2018, 14:56

IMG 2023  IMG 2031

22 серпня в.о. голови Виноградівської райдержадміністрації Наталія Костелеба-Веремчук взяла участь у представлені нового керівника Виноградівської філії Закарпатського обласного центру зайнятості. Новим директором закладу стала Наталія Фалес.

Представити колективу нового керівника приїхав директор Закарпатського обласного центру зайнятості Юрій Фущич, який наголосив на тому, що в наслідок реорганізації районний центр зайнятості отримує не тільки нового керівника, але і розширення можливостей надання послуг роботодавцям.

У вітальному слові Наталія Костелеба-Веремчук подякувала колишньому директору Ярославу Кормошу за багаторічну професійну роботу в центрі зайнятості, а новому керівнику побажала терпіння та наснаги до роботи.

IMG 2045  IMG 2028

Виноградівська РДА

 
Питання створення і функціонування в районі підрозділу територіальної оборони обговорено на нараді Друк
Середа, 22 серпня 2018, 13:10

IMG 2000122 серпня під керівництвом в.о. голови райдержадміністрації Наталії Костелеби-Веремчук відбулася нарада в ході якої обговорено питання створення та функціонування у Виноградівському районі підрозділу територіальної оборони.

В ході наради обговорено питання можливості розміщення підрозділу на терторіях організацій та підприємств району.

Довідка:
Територіальна оборона України є системою загальнодержавних воєнних і спеціальних заходів, що здійснюються в особливий період поза зонами (районами) бойових дій на всій території України або в окремих її місцевостях.

Відповідно до Закону України «Про оборону України», територіальну оборону на всій території України організовує Генеральний штаб Збройних Сил України, а на території областей – обласні державні адміністрації (в межах своїх повноважень). Основні завдання і заходи щодо підготовки та ведення територіальної оборони України визначені у Положенні про територіальну оборону України, яке затверджене Указом Президента України від 2 вересня 2013 року № 471.

Основними завданнями територіальної оборони є:
- охорона та захист державного кордону України;
- забезпечення умов для надійного функціонування органів державної влади, органів військового управління, стратегічного (оперативного) розгортання військ; охорона та оборона важливих об'єктів і комунікацій;
- боротьба з диверсійно-розвідувальними силами, іншими озброєними формуваннями агресора та антидержавними незаконно утвореними озброєними формуваннями;
- підтримання правового режиму воєнного стану.

Виноградівська РДА

 
Питання про стан ведення діловодства за зверненнями громадян у Виноградівському районному центрі соціальних служб для сім’ї, дітей та молоді обговорено на нараді Друк
Середа, 22 серпня 2018, 12:34

IMG 196921 серпня за головування керівника апарату райдержадміністрації Ігора Вантюха відбулася робоча нарада про стан ведення діловодства за зверненнями громадян у Виноградівському районному центрі соціальних служб для сім'ї, дітей та молоді.

Головний спеціаліст відділу здійснення документообігу, контролю та роботи зі зверненнями громадян апарату райдержадміністрації Єва Параска інформувала, що нею було проведено перевірку стану ведення діловодства за зверненнями громадян за І півріччя 2018 року у Виноградівському районному центрі соціальних служб для сім'ї, дітей та молоді. Перевіркою встановлено, що діловодство ведеться відповідно до Інструкції з діловодства за зверненнями громадян. До перевірки було представлено номенклатуру справ центру на 2018 рік, затверджену директором. Справи сформовано у відповідності до номенклатури. Терміни подачі інформацій на контрольні документи дотримуються.

За І півріччя 2018 року зареєстровано 3 звернення, відповіді надано, справи закрито. Надійшло 2 запити на публічну інформацію.

За наслідками наради керівником апарату дано доручення і надалі при роботі зі зверненнями громадян керуватися Іструкцією з діловодства за зверненнями громадян та Законом України „Про звернення громадян".

Виноградівська РДА

 
Питання реалізації проектів, що фінансуються за рахунок коштів із ДФРР, обговорено на робочій нараді Друк
Вівторок, 21 серпня 2018, 13:06

IMG 1927  IMG 1929

20 серпня під керівництвом в.о. голови райдержадміністрації відбулася робоча нарада, в ході якої обговорено питання реалізації у Виноградівському районі проектів, фінансування яких здійснюється за рахунок коштів виділених із Державного фонду регіонального розвитку.

Керівники структурних підрозділів райдержадміністрації інформували, що у 2018 році у Виноградівському районі реалізовуватимуться п'ять масштабних проектів, а саме: здійснення капітального ремонту приміщень приймального відділення Виноградівської центральної районної лікарні (із державного бюджету виділено 1 770,0 тис. грн. співфінансування з місцевого бюджету становить 200 тис. грн.) ; реконструкція будинку культури села Холмовець під спортивний та актовий зал (з ДФРР надійшло 2000,0 ти. грн., співфінасування - 223 тис.грн.) (Для можливості продовження реалізації цих проектів наразі проводяться тендерні процедури.); «Капітальний ремонт Автомобільної дороги 0-07-03-05 Великі Ком'яти — Вилок на ділянці Шаланки — Перехрестя» (із держбюджету виділено 6000,684 тис.грн., співфінасування – 1000,0 тис.грн. ).

Окрім того, Службі автомобільних доріг у Закарпатській області на реалізацію проекту «Автомобільна дорога державного значення Іршава – Виноградів поточний ремонт на ділянці км 9+620 – км 13+887 у Виноградівському районі» із ДФРР виділено 600,0 тис.грн., а закарпатському КП "Будкомплектторг" на реалізацію проекту «Автомобільна дорога Великі Ком"яти - Вилок (ділянка Великі Ком"яти - Шаланки) - капітальний ремонт» із ДФРР виділено – 4950,0 тис.грн.

В.о. голови райдержадміністрації доручила керівникам структурних підрозділів тримати на особистому контролі хід реалізації всіх проектів, фінансування яких здійснюється за рахунок коштів виділений із Державного фонду регіонального розвитку.

IMG 1949  IMG 1942

Виноградівська РДА

 
Питання утворення трудових архівів при органах місцевого самоврядування обговорено на робочій нараді Друк
Понеділок, 20 серпня 2018, 13:23

IMG 1921  IMG 1916

20 серпня за головування керівника апарату райдержадміністрації Ігора Вантюха відбулася робоча нарада, в ході якої бговорено роботу архівного відділу райдержадміністрації.

Начальник архівного відділу Тетяна Головнич інформувала керівника апарату про хід створення та функціонування трудових архівів при органах місцевого самоврядування.

Так, за результатами роботи комісії райдержадміністрації по утворенню трудових архівів, на черговій сесії Чорнотисівської сільської ради буде прийнято рішення про утворення трудового архіву. Найближчим часом комісією заплановано виїзд до села Перехрестя з метою надання сільській раді методичної допомоги по створенню трудових архівів.

За наслідками наради керівником апарату райдержадміністрації дано доручення начальнику архівного відділу продовжити роботу з надання методичної допомоги по створенню трудових архівів при органах місцевого самоврядування.

Виноградівська РДА

 
Інформаційні картки адміністративних послуг Друк
Вівторок, 14 серпня 2018, 12:54

Інформаційна картка адміністративної послуги взяття на облік безхазяйного нерухомого майна.

Інформаційна картка адміністративної послуги внесення змін до записів Державного реєстру речових прав на нерухоме майно та їх обтяжень.

Інформаційна картка адміністративної послуги державна реєстрація права власності на нерухоме майно.

Інформаційна картка адміністративної послуги державна реєстрація іншого (відмінного від права власності) речового права на нерухоме майно.

Інформаційна картка адміністративної послуги державна реєстрація обтяжень речових прав на нерухоме майно.  

Інформаційна картка адміністративної послуги заборона вчинення реєстраційних дій.

Інформаційна картка адміністративної послуги надання інформації з Державного реєстру речових прав на нерухоме майно. 

Інформаційна картка адміністративної послуги скасування запису Державного реєстру речових прав на нерухоме майно, скасування державної реєстрації речових прав на нерухоме майно та їх обтяжень, скасування рішення державного реєстратора (за рішенням суду).

 
Із 20 серпня 2018 року розпочнуться ремонтні роботи обласної дороги Виноградів-Теково-Неветленфолу Друк
Субота, 11 серпня 2018, 10:48

original-photoТендер на проведення ремонтних робіт дороги обласного значення «Виноградів-Теково-Неветленфолу» виграла фірма «МЕГО-ЛТД», яка наразі проводить роботи на Іршавщині. Одразу після завершення цих робіт підрядник приступить до роботи на Виноградівщині.

Виноградівська РДА

 
В.о. голови райдержадміністрації провела нараду із керівниками структурних підрозділів Друк
П'ятниця, 10 серпня 2018, 12:55

IMG 1851  IMG 1858

В ході наради, яка відбулася під керівництвом в.о. голови райдержадміністрації, керівники структурних підрозділів прозвітували про роботу у відділах та інформували про найактуальніші питання, які виникають у процесі роботи.

В свою чергу Наталія Костелеба-Веремчук наголосила на необхідності дотримання трудової та виконавської дисципліни всіма працівниками державної адміністрації.

Виноградівська РДА

 
Питання взаємодії Виноградівського районного центру соціальних служб для сім’ї, дітей та молоді та Виноградівського районного відділу філії Державної установи „Центр пробації” в Закарпатській області обговорили на нараді при заступнику голови Друк
П'ятниця, 10 серпня 2018, 09:18

IMG 1888  IMG 1881

Дев'ятого серпня під керівництвом заступника голови державної адміністрації Єви Данич відбулася робоча нарада, в ході якої обговорено питання взаємодії Виноградівського районного центру соціальних служб для сім'ї, дітей та молоді та Виноградівського районного відділу філії Державної установи „Центр пробації" в Закарпатській області .

В ході наради обговорені основні питання, пов'язані зі специфікою проведення спільних заходів у сфері соціальної адаптації осіб, які відбувають чи відбули покарання у виді обмеження волі або позбавлення волі на певний строк, соціальної підтримки осіб, засуджених до покарань, не пов'язаних з позбавленням волі.

Директор центру Елеонора Білкей інформувала, що станом на сьогоднішній день на обліку центру соціальних служб для сім'ї, дітей та молоді перебуває 48 молодих осіб та 6 неповнолітніх, які засуджені до покарання без позбавлення волі.

Протягом 2018 року до Центру надійшло 16 повідомлень про постановку дитини чи особи молодіжного віку на облік Виноградівського районного відділу філії Державної установи „Центр пробації" в Закарпатській області; 21 повідомлення про зняття дитини чи особи з обліку Виноградівського районного відділу філії Державної установи „Центр пробації" в Закарпатській області та 36 запитів стосовно 36 осіб.

За наслідками наради заступником голови державної адміністрації дано відповідні доручення.

Виноградівська РДА

 
В.о. голови Виноградівської райдержадміністрації зустрілася із головним військовим комісаром Закарпаття Друк
Четвер, 09 серпня 2018, 13:20

IMG 1874  IMG 1878

Дев'ятого серпня в.о. голови райдержадміністрації Наталія Костелеба-Веремчук провела зустріч із військовим комісаром Закарпатського обласного військового комісаріату, полковником Богданом Череміським.

В ході зустрічі керівниками установ обговорено питання проведення у Виноградівському районі призову на строкову службу та військову службу за контрактом. Богдан Череміський подякував керівнику райдержадміністрації за плідну співпрацю із Виноградівським військовим комісаріатом та наголосив на тому, що співпраця яка сьогодні ведеться між двома установами є надзвичайно важливою.

Виноградівська РДА

 
Питання відзначення в районі Дня Незалежності України обговорили на нараді Друк
Четвер, 09 серпня 2018, 12:21

IMG 1831  IMG 1836

Восьмого серпня під керівництвом в.о. голови райдержадміністрації Наталії Костелеби-Веремчук відбулася робоча нарада.

В ході наради обговорено основні питання з організації та проведення в районі урочистостей з нагоди Дня Незалежності та Дня Державного Прапора України.

Урочисті заходи у Виноградові відбудуться 23 серпня, о 9 годині за київським часом. Місце проведення: площа Миру (перед входом у адміністративну будівлю).

За наслідками наради в.о. голови райдержадміністрації дано ряд відповідних доручень.

Виноградівська РДА

 
Питання захисту житлових та майнових прав дітей-сиріт та дітей, позбавлених батьківського піклування обговорено на нараді Друк
Середа, 08 серпня 2018, 12:45

IMG 1808  IMG 1814

Сьомого серпня під керівництвом заступника голови райдержадміністрації Єви Данич відбулася робоча нарада за участі начальника та працівників служби у справах дітей Виноградівської райдержадміністрації.

В ході засідання обговорено питання захисту житлових та майнових прав дітей-сиріт та дітей, позбавлених батьківського піклування.
Начальник служби у справах дітей інформувала, що станом на 01.08.2018 р. на обліку служби у справах дітей районної державної адміністрації перебуває 285 дітей-сиріт та дітей, позбавлених батьківського піклування, з них 114 дітей-сиріт.
26 листів направлено у міську, сільські та селищні ради щодо постановки на квартирний облік. Ще 16 дітей, які на протязі року досягнуть шістнадцятирічного віку, потребують постановки на квартирний облік до кінця року. 10 дітей-сиріт та дітей, позбавлених батьківського піклування мають житло на праві власності.

Законом України „Про Державний бюджет України на 2018 рік" за бюджетною програмою 2511180 „Субвенція з державного бюджету місцевим бюджетам на проектні, будівельно-ремонтні роботи, придбання житла та приміщень для розвитку сімейних та інших форм виховання, наближених до сімейних, та забезпечення житлом дітей-сиріт, осіб з їх числа" обсяг видатків Мінсоцполітики визначений в сумі 517,7 млн.грн., у т.ч. Закарпатській області - 20 731,4 тис.грн.

Працівниками служби у справах дітей Виноградівської райдержадміністрації направлено листи на сільські та селищні ради, до опікунів і піклувальників, батьків-вихователів, прийомних батьків щодо надання пропозицій відносно будинків на їх території, які можна придбати для дітей-сиріт та осіб з їх числа за рахунок державної субвенції.
Наразі такі пропозиції відсутні, однак службою у справах дітей й надалі триває робота щодо пошуку будівель, які можна придбати для дітей даної категорії.

За наслідками наради заступник голови райдержадміністрації доручила начальнику служби у справах дітей Виноградівської райдержадміністрації продовжити роботу із захисту житлових та майнових прав дітей-сиріт та дітей, позбавлених батьківського піклування.

Виноградівська РДА

 
<< Початок < 1 2 3 4 5 6 7 8 10 > Кінець >>

Сторінка 10 з 213

Виноградівщина

Райдержадміністрація

Поточна діяльність

Послуги

Публічна інформація

Звернення громадян

Прес-центр

president baner

anons_3

drv_baner

mdz baner

library

rajrada

rajvo

M2 UA RU 300x84

ee-banner 

fmap 1

dsvv

gadjacha linija

1111111111111

baner ghestova mova 

petition1

11111
Голова Виноградівської районної державної адміністрації
РУСАНЮК МИХАЙЛО МИХАЙЛОВИЧ
konstytucia
ogoloshennya
pidrozdily
kultura
stktor turizmu
apk
dpi
rcsssdm
justycia_2
upszn
stat
golovderzhsluzhba
rkmr
dkz
dkz
terinspect praci
pfu
lishosp
eco
365
korupcia
 

bvpd

Flaer Patronat 1 - -400x842

 

soc reklama

2018
Грудень
ПнВтСрЧтПтСбНд
     12
3456789
10111213141516
17181920212223
24252627282930
31      
Слідкуйте за нами на Facebook!
social facebook box blue

Останні новини

Хто зараз на сайті

На даний момент 73 гостей на сайті
1joomla.ru picma.ru mamentyev.ru
© 2005 - 2018 ВИНОГРАДІВСЬКА РАЙОННА ДЕРЖАВНА АДМІНІСТРАЦІЯ
Адреса: 90300, Закарпатська область, м. Виноградів, площа Миру, 5
тел./факс: (03143) 2-33-50    e-mail: vinrda@ukrpost.ua
При використанні матеріалів - обов'язкове посилання на джерело!
Карта сайту