Новини
У райдержадміністрації відбулося засідання комісії з питань захисту прав дитини Друк
П'ятниця, 29 вересня 2017, 14:43

fppfpff29 вересня під керівництвом заступника голови районної державної адміністрації Єви Данич відбулося засідання комісії з питань захисту прав дитини.

В ході засідання розглянуто наступні питання: про позбавлення батьківських прав, встановлення графіку зустрічі з дітьми, визначення місця проживання малолітньої дитини, надання дозволу на виготовлення проїзних документів та тимчасовий виїзд за кордон дитини без згоди батька, надання дозволу на здійснення правочинів щодо нерухомого майна, право користування яким мають діти та перегляд та затвердження індивідуальних планів

Після детального вивчення документів, членами комісії прийнято відповідні рішення в інтересах дітей та задля захисту їх прав.

Виноградівська РДА

 
У райдержадміністрації відбулося засідання земельної комісії Друк
П'ятниця, 29 вересня 2017, 13:56

29 вересня під керівництвом заступника голови районної державної адміністрації Єви Данич відбулося засідання комісії з розгляду питань в галузі земельних відносин.

Під час засідання комісією було розглянуто питання про виділення в натурі ( на місцевості) земельної частки (паю) та затвердження технічної документації із землеустрою щодо встановленя меж земельної ділянки в натурі (на міцевості). Всього під час засідання розглянуто сім справ громадян.

За наслідками засідання членами комісії прийнято відповідні рішення.

IMG 6537  IMG 6521

Виноградівська РДА

 
У Виноградові відбудеться показ фільму «Сім історій успішних ромських жінок» Друк
Четвер, 28 вересня 2017, 14:11

22046558 744791829047906 436305761461074952 nУ рамках виконання плану заходів щодо захисту та інтеграції ромської нацменшини в українське суспільство 03 жовтня 2017 року у приміщенні Виноградівської центральної районної бібілотеки відбудеться показ фільму «Сім історій успішних ромських жінок», який є першим в Україні документальним проектом про сучасних українських ромні, які реалізували себе в громадській діяльності, мистецтві або несценічній професії.

Історії успіху документувала громадська організація «Платформа для змін «Ре:Дизайн» за підтримки Ромської програмної ініціативи Міжнародного фонду «Відродження». Режисер – Роман Блажан, співавторка та наукова консультантка проекту, ромологиня – Наталія Зіневич.

ЗАПРОШУЄМО ПРЕДСТАВНИКІВ РОМСЬКОЇ НАЦМЕНШИНИ РАЙОНУ ТА ГРОМАДСЬКИХ АКТИВІСТІВ ПРИЙНЯТИ УЧАСТЬ У ВИЩЕЗАЗНАЧЕНОМУ ЗАХОДІ !!!

 
У райдержадміністрації відбулася чергова нарада Друк
Четвер, 28 вересня 2017, 13:33

IMG 649628 вересня у малому залі райдержадміністрації відбулася нарада під керівництвом заступника керівника апарату райдержадміністрації Ігора Вантюха. Участь у нараді взяли: заступник начальника Виноградівського РВ ГУДМС України в Закарпатській області Ярослав Порохнюк, начальник відділу ведення Державного реєстру виборців апарату державної адміністрації Вікторія Бачкай, а також уповноваженні особи органів місцевого самоврядування на яких покладені обов'язки з реєстрації місця проживання громадян.

В ході наради розглянуто два питання, а саме: про стан виконання органами реєстрації сільських, селищних, міської рад Постанови КМУ від 02.03.2016 р. №207 «Про затвердження Правил реєстрації місця проживання та Порядку передачі органами реєстрації інформації до Єдиного державного демографічного реєстру», стан подання відділу ведення Державного реєстру виборців апарату райдержадміністрації відомостей про громадян України, зареєстрованих за місцем проживання у відповідній адміністративно-територіальній одиниці, яким протягом наступного місяця має виповнитись 18 років.

IMG 6497Заступник начальника Виноградівського РВ ГУДМС України в Закарпатській області Ярослав Порохнюк інформував присутніх про стан виконання органами реєстрації сільських, селищних, міської рад Постанови КМУ від 02.03.2016 р. №207 «Про затвердження Правил реєстрації місця проживання та Порядку передачі органами реєстрації інформації до Єдиного державного демографічного реєстру», а також із змінами які вносились до даної постанови.

Начальник відділу ведення Державного реєстру виборців апарату державної адміністрації Вікторія Бачкай інформувала про стан подання відділу ведення Державного реєстру виборців апарату райдержадміністрації відомостей про громадян України, зареєстрованих за місцем проживання у відповідній адміністративно-територіальній одиниці, яким протягом наступного місяця має виповнитись 18 років.

IMG 6502Ігор Вантюх зауважив, що відповідно до ст.33 Закону України „Про Державний реєстр виборців" посадові та службові особи інших органів виконавчої влади, органів місцевого самоврядування, закладів, установ несуть відповідальність за неподання, несвоєчасне подання органам Реєстру відомостей, передбачених цим Законом, чи подання неповних або недостовірних відомостей.

За наслідками наради прийнято відповідні рішення.

Виноградівська РДА

 
Працівників освіти Виноградівщини привітали із професійним святом Друк
Середа, 27 вересня 2017, 15:48

IMG 6299  IMG 6308

27 вересня у міському будинку культури відбулися урочистості присвячені Дню працівника освіти. Привітати освітян району прийшла в.о. голови Виноградівської райдержадміністрації Наталія Костелеба-Веремчук.

-"У наш з Вами непростий час, на плечі працівників освіти лягає відповідальність за навчання та виховання молодого покоління українців, а отже Ви фактично відповідаєте за те, яким буде майбутнє нашої держави. І я впевнена, що такив висококваліфікованим педагогам з легкістю вдається виконувати цю важливу місію, адже саме завдяки Вашій самовідданій праці Виноградівському району вдалося отримати високі позиції у минулорічному рейтингу навчальних закладів Закарпаття.",- зазначила у своїй промові Наталія Костелеба-Веремчук.

IMG 6455  IMG 6362

Окрім того нагородила рядом грамот голови Закарпатської облдержадміністрації, обласної ради та районної державної адміністрації педагогів Виноградівського району.

IMG 6481  IMG 6488

В ході урочистостей працівникам освіти було сказано багато вітальних слів не тільки від представників влади та громадськості, а і від учнів шкіл району. Святковий концерт тривав декілька годин. Насамкінець діти приготували для освітян приємний сюрприз – кольоровими крейдами десятки учнів протягом декількох годин малювали на асфальті рушник вдячності, який педагоги побачили одразу після завершення урочистостей.

Виноградівська РДА

 
У райдержадміністрації відбулося засідання круглого с толу Друк
Середа, 27 вересня 2017, 07:20

viber image23622 вересня у малому залі засідань райдержадміністрації відбулося засідання круглого столу на тему: ,,Організаційно-правові засади усиновлення у контексті захисту прав дитини", з нагоди відзначення Дня усиновлення. Участь у засіданні взяли керівники та спеціалісти структурних підрозділів райдержадміністрації.

-«День усиновлення – свято України, яке щороку припадає на 30 вересня та співпадає із днем християнського свята Віри, Надії, Любові та матері їх Софії і, мабуть, не випадково. Святий обов'язок дорослих – зробити все можливе, щоб кожна дитина зростала в сім'ї, любові і достатку. Доброта і любов – головне, що ми повинні дарувати нашим дітям. Адже діти – наша надія і наше майбутнє. Щоб ця надія здійснилася, ми, дорослі, повинні пам'ятати про свою відповідальність, піклуватися про кожну дитину. Особливо про дітей, які залишилися без батьківської опіки. Турбота про них – наше спільне завдання, обов'язок суспільства, держави.» - зазначила заступник голови райдержадміністрації Єва Данич

Під час засідання начальник служби у справах дітей райдержадміністрації Єва Беланинець інформувала, що на обліку служби у справах дітей на сьогоднішній день перебуває 294 дітей-сиріт та дітей, позбавлених батьківського піклування, з них 82 дітей підлягають усиновленню. Протягом 2017 року усиновлено двоє дітей + на одну дитину (готується позовна заява кандидатами в усиновлювачі). На початок 2017 року на обліку служби у справах дітей перебувало шість кандидатів в усиновлювачі. На сьогоднішній день четверо, з яких двоє познайомились та встановили контакт з дітьми (готують позовну заяву про усиновлення). Протягом звітного року здійснено нагляд та отримано звіти щодо 21 усиновленої дитини. Кількість усиновлених дітей, які проживають на території міста (району), за умовами проживання і виховання яких здійснюється нагляд 61.

Виноградівська РДА

 
У райдержадміністрації відбулася заключна нарада Форуму місцевого розвитку Друк
Вівторок, 26 вересня 2017, 15:59

IMG 6241 IMG 6248

26 вересня відбулася заключна нарада Форуму «Місцевий розвиток, орієнтований на громаду, фаза – ІІІ». В роботі Форуму прийняли участь координатор Закарпатського обласного підрозділу ЄС/ПРООН Любов Павлович, керівник апарату райдержадміністрації Юрій Продан, спеціалісти відділу відділу економічного розитку і торгівлі райдержадміністрації, Малокопанський та Широківський сільські голови, голови та бухгалтери громадських об'єднань – учасників Проекту та керівник підрядної організації з реалізації мікропроектів.

В рамках Проекту «Місцевий розвиток, орієнтований на громаду, фаза – ІІІ» завершено наступні мікропроекти: «Забезпечення питною водою села Мала Копаня»; «Інноваційне енергозбереження в дитсадку села Шаланки»; «Забезпечення питною водою села Широке»; «Ремонт лікарської амбулаторії та придбання медичного обладнання село Велика Копаня».

Виноградівська РДА

 
У райдержадміністрації відбулося чергове засідання комісії з питань надання одноразової грошової допомоги Друк
Вівторок, 26 вересня 2017, 15:55

26 вересня під керівництвом заступника голови райдержадміністрації Єви Данич відбулося засідання комісії з питань надання одноразової грошової допомоги з Програми подолання бідності.

В ході засідання начальник відділу обслуговування інвалідів, ветеранів війни та праці Наталія Меркулова ознайомила присутніх із заявами та зверненнями громадян, які надійшли до керівництва району, про надання посильної одноразової грошової допомоги. Всього під час засідання було розглянуто 12 заяв громадян, які надійшли до районної державної адміністрації.

Детального розглянувши всі справи членами комісії прийнято відповідні рішення.

IMG 6219 IMG 6228

 

Виноградівська РДА

 
У Виноградові відбулося відкриття оновленого дитячого відділення райлікарні Друк
Понеділок, 25 вересня 2017, 14:30

IMG 6169  IMG 6164

25 вересня у Виноградівській районній лікарні відбулося відкриття оновленого дитячого відділення. Участь у заході взяв спікер Національних зборів Угорщини Ласло Кевер, голова Асоціації міст обласного значення Угорщини, мер міста Мішкольц Акош Кріза, голова Міжнародного благодійного фонду порятунку дітей Едві Петер, керівництво облдержадміністрації, обласної ради, районної державної адміністрації та інші поважні гості.

В ході урочистостей благодійники оглянули реконструйовані палати та інші приміщення, поспілкувалися із представниками преси та маленькими пацієнтами та навіть вручили діткам святковий пиріг.

Керівники області та району висловили щиру подяку благодійникам та надію на подальшу співпрацю. Натомість благодійники подякували керівнику та працівникам дитячого відділення районної лікарні за їхню щоденну наполегливу роботу.

Окрім оновлених приміщень та нового медичного обладнання від угорців, дитяче відділення отримало і подарунки від райдержадміністрації: два нових холодильники та пральну машину.

IMG 6202  IMG 6106

Виноградівська РДА

 
У Виноградові відбулися урочистості з нагоди відзначення Дня партизанської слави Друк
П'ятниця, 22 вересня 2017, 09:48

IMG 6006  IMG 6016

22 вересня біля стели розстрілу партизан-підпільників відбулися урочистості з нагоди відзначення в районі Дня партизанської слави. Участь у заході взяла заступник голови райдержадміністрації Єва Данич, керівники району та міста, представники ветеранських організацій та громадськість району.

Хвилиною мовчання присутні вшанували пам'ять загиблих у Другій Світовій Війні та загиблих учасників антитерористичної операції на Сході України. Керівники району та міста, а також представники ветеранських організацій поклали корзини квітів до стели стели розстрілу партизан-підпільників.

IMG 6020  IMG 6025

Виноградівська РДА

 
У райдержадміністрації обговорили питання відзначення в районі Дня партизанської слави Друк
Середа, 20 вересня 2017, 15:09

20 вересня під керівництвом заступника голови райдержадміністрації Єви Данич, за участі заступника керівника апарату-начальника відділу організаційної роботи апарату райдержадміністрації Ігора Вантюха, начальника відділу культури райдержадміністрації Василя Югаса відбулася нарада про відзначення в районі Дня партизанської слави.

В ході наради визначено дату проведення мітингу, а саме 22 вересня о 10:00 к.ч. у місті Виноградів, біля стели-розстрілу партизан підпільників, а також обговорено сценарій та основні організаційні моменти проведення заходу.

IMG 5862 IMG 5846

Виноградівська РДА

 
Єва Данич здійснила ознайомчий візит у винний підвал в Королеві Друк
Середа, 20 вересня 2017, 08:03

IMG 5832  IMG 5820

Заступник голови райдержадміністрації Єва Данич здійснила робочий візит у винний підвал в селищі Королево, який є однією із туристичних візитівок Виноградівщини.

За словами працівників підприємства, винний підвал виритий у конусовидній горі на якій збереглися руїни замку «Ньолаб». Суцільна базальтова структура гори забезпечує відносно сталий температурний режим +11-14 оС, який є ідеальним для витримки виноматеріалів. Величезні дерев'яні бочки (бути) вміщують від 4 до 9 тисяч літрів. Загалом підвал може вмістити 1 мільйон 410 тисяч літрів виноматеріалів. Окрім того у підвалі функціонує дегустаційний зал, у якому можна одночасно проводити дегустацію для групи із 50 туристів.

IMG 5807  IMG 5799

Виноградівська РДА

 
На Виноградівщині відбувся ІХ-й традиційний відкритий Всеукраїнський турнір з греко-римської боротьби Друк
Вівторок, 19 вересня 2017, 08:30

16 вересня голова Виноградівської районної державної адміністрації Михайло Русанюк взяв участь у офіційному відкритті ІХ-го традиційного відкритого Всеукраїнського турніру з греко-римської боротьби серед юнаків та вільної боротьби серед юнаків та дівчат пам'ять видатного борця Карпатського краю Степана Кутлана та видатного тренера Закарпаття Еміла Кудрона, який проходив в спортзалі Оноцької загальноосвітньої школи I-III ступенів.

21761968 484183428606231 5976799164750493506 n 21765121 484183425272898 1933770914469708750 n

Організаторами змагання стали: управління молоді та спорту Закарпатської обласної державної адміністрації, Виноградівська райдержадміністрація та управління освіти, молоді та спорту Виноградівської РДА.

DSC 0012 DSC 0006

- "В змагання приймали участь 20 команд, а це більше 200 учасників, з України та Республіки Білорусь. У 26 вагових категоріях найуспішнішою була команда із Виноградівщини, яка виборола шість золотих, шість срібних та 16 бронзових медалей. Таких результатів нам вдалося досягнути завдяки наполегливій роботі тренерів ДЮСШ",- зазначив директор спортивної школи Іван Боршош.

DSC 0060 DSC 0140

Змагання були одним із етапів відбору до чемпіонату України з вільної боротьби, який відбудеться 24-27 жовтня 2017 року в місті Ужгород.

Виноградівська РДА

 
У райдержадміністрації обговорили основні організаційно-масові заходи на вересень-жовтень 2017 року Друк
Понеділок, 18 вересня 2017, 14:27

7n4zzOxZbe415 вересня під керівництвом першого заступника голови райдержадміністрації Наталії Костелеби-Веремчук, за участі заступника керівника апарату-начальника відділу організаційної роботи апарату Ігора Вантюха, начальника відділу культури райдержадміністрації Василя Югаса та директора районного еколого-натуралістичного центру учнівської молоді Галини Чабрун, відбулася нарада в ході якої було обговорено основні організаційні питання які стосуються участі Виноградівського району у Дня добросусідства у рамках фестивалю «Берег – Фест 2017».

Окрім того, вході наради начальник відділу культури райдержадміністрації Василь Югас ознайомив присутніх з основними організаційно-масовими заходами, які заплановані для проведення райдержадміністрацією у вересні-жовтні 2017 року, а саме відзначення: Дня партизанської слави, Міжнародного дня людей похилого віку, Дні захисника України.

Виноградівська РДА

 
<< Початок < 1 2 3 4 5 6 7 8 10 > Кінець >>

Сторінка 10 з 191

Виноградівщина

Райдержадміністрація

Поточна діяльність

Послуги

Публічна інформація

Звернення громадян

Прес-центр

president baner

anons_3

drv_baner

mdz baner

library

rajrada

rajvo

M2 UA RU 300x84

ee-banner 

fmap 1

dsvv

gadjacha linija

1111111111111

 

SnowFalling

11111
Голова Виноградівської районної державної адміністрації
РУСАНЮК МИХАЙЛО МИХАЙЛОВИЧ
konstytucia
ogoloshennya
pidrozdily
kultura
stktor turizmu
apk
dpi
rcsssdm
justycia_2
upszn
stat
golovderzhsluzhba
rkmr
dkz
dkz
terinspect praci
pfu
lishosp
eco
365
korupcia
 

bvpd

Flaer Patronat 1 - -400x842

 

soc reklama

2018
Січень
ПнВтСрЧтПтСбНд
1234567
891011121314
15161718192021
22232425262728
293031    
Слідкуйте за нами на Facebook!
social facebook box blue

Хто зараз на сайті

На даний момент 112 гостей на сайті
1joomla.ru picma.ru mamentyev.ru
© 2005 - 2017 ВИНОГРАДІВСЬКА РАЙОННА ДЕРЖАВНА АДМІНІСТРАЦІЯ
Адреса: 90300, Закарпатська область, м. Виноградів, площа Миру, 5
тел./факс: (03143) 2-33-50    e-mail: vinrda@ukrpost.ua
При використанні матеріалів - обов'язкове посилання на джерело!
Карта сайту