Новини
Працівників культури Виноградівщини привітали із професійним святом Друк
Середа, 14 листопада 2018, 16:49

IMG 5444  IMG 5485

14 листопада у Виноградівському міському будинку культури відбулися урочистості з нагоди відзначення в районі Всеукраїнського дня працівників культури та майстрів народного мистецтва. Привітати культурну та мистецьку громаду Виноградівщини прийшли: в.о. голови райдержадміністрації Наталія Костелеба-Веремчук, керівник апарату райдержадміністрації Ігор Вантюх, начальник відділу культури Василь Югас, керуюча справами районної ради Елізавета Арвай та перший заступник міського голови Василь Ціцей.

IMG 5531  IMG 5561

-«Надзвичайно радує той факт, що незважаючи на нелегкі часи не тільки в галузі культури, а і в країні в цілому, працівники культури Виноградівщини не втрачають запалу та беруть участь у різноманітних грантових проектах. Так, у 2018 році 13 бібліотек району стали переможцями у міжнародній грантовій програмі оголошеного об'єднанням «Бетгем Габор». Гранд становить на загальну суму 130000 грн. За рахунок цих коштів бібліотеки покращать свій матеріально-технічний стан з метою інформатизації закладів. Сьогодні на цій сцені свої заслужені стипендії отримають найкращі учні та викладачі дитячих шкіл мистецтв, які здобули найвищі нагороди та прославляють Виноградівщину на теренах області, України та навіть закордоном.», - зазначила у своїй промові Наталія Костелеба-Веремчук та вручила подяку голови Закарпатської облдержадміністрації Віктору Марушці, а також ряд грамот райдержадміністрації для найкращих працівників культури та аматорів народного мистецтва.

IMG 5600  IMG 5613

В ході урочистостей в.о. голови райдержадміністрації Наталія Костелеба-Веремчук вручила стипендії учням-призерам обласних, всеукраїнських та міжнародних конкурсів, фестивалів, виставок та змагань, музично-теоретичних олімпіад та преміюванні викладачів, які підготували учнів-призерів із дитячих шкіл мистецтв Виноградівського району.

IMG 5689  IMG 5717

Насамкінець працівники культури змогли насолодитися чудовим різножанровим концертом, підготованим їхніми колегами та учнями.

IMG 5733  IMG 5763

Виноградівська РДА

 
У райдерадміністрації відбувся семінар-тренінг з ведення діловодства Друк
Вівторок, 13 листопада 2018, 16:46

IMG 5353  IMG 5363

13 листопада за головування керівника апарату райдержадміністрації Ігора Вантюха відбувся семінар-тренінг з питань ведення діловодства. Участь у заході взяли працівники райдержадміністрації, які є відповідальними за ведення діловодства у структурних підрозділах райдержадміністрації.

В ході наради начальник відділу здійснення документообігу, контролю та роботи зі зверненнями громадян Біанна Любка нагадала присутнім основні принципи ведення діловодства та розповіла про нововведення.

Керівник апарату Ігор Вантюх наголосив на тому, що правильне ведення діловодства та вчасне виконання контрольних документів завжди повинно бути одними із ключових питань в роботі державних службовців Виноградівської райдержадміністрації.

Виноградівська РДА

 
УВАГА НАВЧАННЯ! Друк
Понеділок, 12 листопада 2018, 08:26

1344837090 bigУправління цивільного захисту Закарпатської обласної державної адміністрації повідомляє, що 15-16 листопада 2018 року проводитиметься комплексна перевірка діючої системи централізованого оповіщення цивільного захисту Закарпатської області із залученням всіх засобів доведення інформації (електричні сирени, гучномовці, проводові мовлення). Управління звертається до всіх мешканців області та гостей з проханням зберігати спокій та пам'ятати, що всі сигнали, котрі будуть передаватися в цей період в ефірі дротового мовлення та через гучномовці, розміщені у місцях масового перебування людей (вокзали, школи, місця громадського відпочинку та ін..), а також сигнали електросирен, розміщених на територіях підприємств та організацій, є навчальними.

Нагадуємо, що уривчасте звучання електросирени означає – «УВАГА ВСІМ!». Почувши їх звучання необхідно включати обласне телебачення, радіомовлення (дротове або ефірне) для прослуховування повідомлень, що передаються. В подальшому діяти відповідно до отриманої інструкції.

 
20 листопада відзначать 25 річницю з дня створення товариства «Просвіта» на Виноградівщині Друк
П'ятниця, 09 листопада 2018, 15:13

IMG 5334Дев'ятого листопада за головування керівника апарату райдержадміністрації Ігора Вантюха відбулася робоча нарада. В ході наради обговорили питання організації та проведення урочистого заходу з нагоди відзначення 25-річччя з дня створення товариства «Просвіта» на Виноградівщині. Захід відбудеться  20 листопада в міському будинку культури.

Начальник відділу культури Василь Югас інформував присутніх стосовно організації святкового концерту, голова Виноградівського районного товариства «Просвіта» Віктор Урста запропонував кілька ідей щодо проведення заходу.

За наслідками наради керівником апарату райдержадміністрації дано ряд відповідних доручень керівникам структурних підрозділів райдержадміністрації.

Виноградівська РДА

 
У районному історичному музеї відбулася відкриття виставки творчих робіт працівників культури району Друк
Середа, 07 листопада 2018, 16:12

IMG 5281  IMG 5247

Сьомого листопада в районному історичному музеї з нагоди відзначення професійного свята працівників культури та аматорів народного мистецтва відбулася виставка творів працівників культури. Привітати працівників культсфери прийшли: керівник апарату районної державної адміністрації Ігор Вантюх та начальник відділу культури Василь Югас.

У своєму виступі Ігор Вантюх поділився враженнями від робіт та подякував майстрам за їх творчість. Він привітав всіх присутніх працівників культури та аматорів народного мистецтва з професійним святом, побажав їм міцного здоров'я, щастя благополуччя, великих творчих успіхів і невичерпної наснаги. Щиро подякував працівникам культури, та учасникам аматорських колективів за сумлінну працю, та за вагомі духовні здобутки.

Під час виставки було виставлено понад 130 робіт ,директор музею Людмила Тороцкезі розповіла про різноманітні творчі роботи ( роботи з бісеру, різноманітні вишивки, різьба по дереву, ляльки- мотанки. картини,кашпо тощо) які були представлені на виставці. Виставка об'єднала в собі твори, які є результатом наполегливої роботи з кожного етапу творчості майстрині.

IMG 5250  IMG 5248

 Виноградівська РДА

 
У райдержадміністрації відбулося засідання робочої групи Друк
Середа, 07 листопада 2018, 15:36

IMG 5221  IMG 5223

Сьомого листопада під керівництвом в.о. голови райдержадміністрації відбулося засідання робочої групи для здійснення контролю за додержанням вимог законодавства про здійснення прав громадян на безпечне навколишнє природне середовище на території району.

Робоча група створена з метою розгляду скарги жителів села Пушкіно, які днями звернулися до райдержадміністрації. Громада висловила глибоке занепокоєння з приводу функціонування в їхньому селі птахофабрики, яка, за їх словами, приносить шкоду не тільки навколишньому середовищу, але і їх здоров'ю.

В ході засідання члени робочої групи попередньо вивчили документи та матеріали справи, а також визначилися із датою та часом здійснення виїзду в село Пушкіно для комісійного розгляду скарги в присутності заявників.

IMG 5225  IMG 5232

Виноградівська РДА

 
У райдержадміністрації проведено нараду-тренінг з головними бухгалтерами сільських, селищних та міської рад Друк
Середа, 07 листопада 2018, 13:08

IMG 5209  IMG 5213

6 листопада 2018 року фінансовим управлінням райдержадміністрації проведено нараду-тренінг з головними бухгалтерами сільських, селищних та міської рад з питання використання програмно-цільового методу бюджетування на місцевому рівні, який вводиться в дію з 1 січня 2019 року.

Крім того, на нараді були розглянуто проблеми та перспективи закінчення поточного 2018 року, планування бюджету 2019. На нараду запрошені працівники казначейства по питаннях звітності 2018 року.

Фінансове управління
райдержадміністрації

 
На Закарпатті проводяться навчання з питань охорони праці Друк
Вівторок, 06 листопада 2018, 14:08

1454923218 image00Берегівське відділення управління виконавчої дирекції фонду соціального страхування України в Закарпатській області, на 2019 рік проводить комплектацію груп по навчанню і підвищення рівня знань працівників, які вирішують питання охорони праці та представників профспілок за рахунок коштів Фонду. Для подачі заявки необхідні наступні документи: відношення про проведення навчання, копія наказу про призначення відповідального за охорону праці. Заявки подаються за адресою м.Берегово вул.Сечені 41/1 та м.Виноградів, вул. Студентська 15. Термін подачі заявок до 12 листопада 2018 року. Довідки за тел. (03141) 43122.

 
У райдержадміністрації відбулася робоча нарада про організаційно-масову роботу Виноградівської районної державної адміністрації за ІІІ квартал 2018 року Друк
Вівторок, 06 листопада 2018, 14:05

IMG 5188  IMG 5186

Шостого листопада під керівництвом керівника апарату райдержадміністрації Ігора Вантюха відбулася робоча нарада про організаційно-масову роботу районної державної адміністрації за ІІІ квартал 2018 року.

В ході наради керівники відділів апарату інформували про пророблену роботу за третій квартал 2018 року та інформували про проблемні питання, робота над якими наразі проводиться в структурних підрозділах.
Так, зокрема, начальник відділу організаційної роботи апарату Єва Деяк інформувала, що для забезпечення взаємозв'язку райдержадміністрації з виконавчими органами сільських, селищних, міської рад, відповідно до плану роботи відділу організаційної роботи апарату райдержадміністрації, протягом ІІІ кварталу 2018 року організовано та проведено семінар-нараду з представниками сільських, селищних, міської рад району. Окрім того, забезпечено підготовку нарад за участі голови, заступників голови та керівника апарату державної адміністрації, ведення протоколів, здійснення контролю за виконанням рішень, доручень, прийнятих на цих нарадах.

IMG 5191  IMG 5193


Під час наради Ігор Вантюх наголосив на необхідності дотримання трудової та виконавської дисципліни всіма працівниками державної адміністрації, працювати згідно плану та регламенту рейдержадміністрації.

За наслідками наради керівником апарату райдержадміністрації дано ряд доручень керівникам структурних підрозділів.                       

Виноградівська РДА

 
Працівників соціальної сфери Виноградівщини привітали із професійним святом Друк
П'ятниця, 02 листопада 2018, 14:14

IMG 5100  IMG 5172

Другого листопада в малому залі засідань райдержадміністрації відбулося урочисте зібрання з нагоди відзначення в районі Дня працівника соціальної сфери. Привітати працівників соцсфери прийшли: в.о. голови райдержадміністрації Наталі Костелеба-Веремчук, заступник голови райдержадміністрації Єва Данич та керівник апарату райдержадміністрації Ігор Вантюх.

-«Ви обрали для себе нелегку, але благородну та дуже важливу професію допомагати і надавати допомогу тим, хто цього потребує. Від професіоналізму та компетентності, високих особистих якостей соціальних працівників багато в чому залежить якість життя багатьох людей в нашій країні, їх соціальне самопочуття, впевненість в завтрашньому дні. Допомога людям, які опинилися у важкій життєвій ситуації, завжди вважалась гідною поваги. В основі Вашої щоденної важливої праці лежить один з головних принципів людства - підтримка ближнього.».- зазначила в своїй промові Наталія Костелеба-Веремчук.

Після вітальних слів відбулося вручення ряду подяк голови облдержадміністрації та грамот голови райдержадміністрації за
багаторічну сумлінну працю, добросовісне виконання функціональних обов'язків та з нагоди відзначення Дня працівника соціальної сфери України.

IMG 5179  IMG 5123

Виноградівська РДА

 
Комісія з розгляду питань в галузі земельних відносин провела чергове засідання Друк
П'ятниця, 02 листопада 2018, 14:07

IMG 5054  IMG 5081

Другого листопада під керівництвом заступника голови райдержадміністрації Єви Данич, за участі начальника відділу агропромислового розвитку Василя Феєра , заступника начальника відділу агропромислового розвитку Анатолія Бажури, начальника юридичного відділу Олександра Кіша,  завідувача сектору містобудування та архітектури Маргарити Тегзе, а також начальника управління Держгеокадастру у Виноградівському районі Юрія Брича відбулося засідання комісії з розгляду питань в галузі земельних відносин.

Під час засідання комісією було розглянуто два питання: про виділення в натурі земельної частки (паю) та затвердження технічної документації із землеустрою щодо встановлення меж земельної ділянки в натурі ( на місцевості); про надання дозволу на розроблення детального плану території за межами населених пунктів Веряцької сільської ради. Розглянувши всі питання, комісією прийняті відповідні рішення.

Виноградівська РДА

 
У Боржавському збудують нову амбулаторію Друк
Середа, 31 жовтня 2018, 15:31

-1-1

Основні питання про хід виготовлення проектно-кошторисної документації та державного акту на земельну ділянку, з метою оперативного початку будівельних робіт, обговорили під час виїзної наради під керівництвом в.о. голови райдержадміністрації Наталії Костелеби-Веремчук. Участь у нараді взяли: начальник відділу охорони здоров'я райдержадміністрації Леся Королевич, заступник головного лікаря ЦПМСД Віталій Кормош, Боржавський сільський голова Юрій Бобіта та головний лікар Боржавської амбулаторії Ганна Шумейко.

В ході наради Наталія Костелеба-Веремчук зауважила, що окрім 4 мільйонів 486 тисяч гривень, виділених із держбюджету на будівництво самої амбулаторії та благоустрій прилеглої території, медичний заклад Боржавського отримав додатково 500 тисяч гривень на закупівлю автомобіля.

В.о. голови райдержадміністрації наголосила на тому, що керівники всіх установ, причетних до будівництва цього закладу, повинні працювати злагоджено та оперативно, щоб найближчим часом приступити до освоєння коштів.

IMG 4993  IMG 5020

Виноградівська РДА 

 
В райдержадміністрації відбулася нарада про підсумки роботи агропромислового комплексу за 9 місяців Друк
Середа, 31 жовтня 2018, 15:28

IMG 20181031 104135 BURST001 COVER  IMG 20181031 104508

31 жовтня під керівництвом заступника голови райдержадміністрації Єви Данич, за участі начальника відділу агропромислового розвитку Василя Феєра та заступника начальника відділу агропромислового розвитку Анатолія Бажури відбулася робоча нарада про підсумки роботи агропромислового комплексу за 9 місяців.

В ході наради обговорювались досягнення аграріїв району в галузях рослинництва, тваринництва та проблемні питання щодо посівної кампанії озимих зернових та нарощування поголів'я тварин у сільгосптоваровиробників, збільшення виробництва тваринницької продукції. За наслідками наради інформацію прийнято до відома.

Виноградівська РДА

 
<< Початок < 1 2 3 4 5 6 7 8 10 > Кінець >>

Сторінка 10 з 219

Виноградівщина

Райдержадміністрація

Поточна діяльність

Послуги

Публічна інформація

Звернення громадян

Прес-центр

president baner

anons_3

drv_baner

mdz baner

library

rajrada

rajvo

M2 UA RU 300x84

ee-banner 

fmap 1

dsvv

gadjacha linija

1111111111111

baner ghestova mova 

petition1

11111
Голова Виноградівської районної державної адміністрації
РУСАНЮК МИХАЙЛО МИХАЙЛОВИЧ
konstytucia
ogoloshennya
pidrozdily
kultura
stktor turizmu
apk
dpi
rcsssdm
justycia 2 copy
upszn
stat
golovderzhsluzhba
rkmr
dkz
dkz
terinspect praci
pfu
lishosp
eco
365
korupcia
 

bvpd

Flaer Patronat 1 - -400x842

 

soc reklama

2019
Лютий
ПнВтСрЧтПтСбНд
    123
45678910
11121314151617
18192021222324
25262728   
Слідкуйте за нами на Facebook!
social facebook box blue

Останні новини

Хто зараз на сайті

На даний момент 123 гостей на сайті
1joomla.ru picma.ru mamentyev.ru
© 2005 - 2018 ВИНОГРАДІВСЬКА РАЙОННА ДЕРЖАВНА АДМІНІСТРАЦІЯ
Адреса: 90300, Закарпатська область, м. Виноградів, площа Миру, 5
тел./факс: (03143) 2-33-50    e-mail: vinrda@ukrpost.ua
При використанні матеріалів - обов'язкове посилання на джерело!
Карта сайту