Новини
У райдержадміністрації відбулася нарада про роботу Виноградівського районного центру соціальних служб для сім'ї, дітей та молоді за 2017 рік Друк
Четвер, 22 лютого 2018, 13:24

viber image222 лютого під керівництвом заступника голови районної державної адміністрації Єви Данич відбулася нарада про роботу Виноградівського районного центру соціальних служб для сім'ї, дітей та молоді за 2017 рік над пошуком, відбором та навчанням кандидатів у прийомні батьки, батьки-вихователі та патронатні вихователі.

Директор Виноградівського районного центру соціальних служб для сім'ї, дітей та молоді Елеонора Білкей зазначила, що одним з напрямків роботи центру соціальних служб для сім'ї, дітей та молоді є здійснення роботи над пошуком, відбором, навчанням кандидатів у прийомні батьки, батьки вихователі та патронатні вихователі, забезпечення належного функціонування ДБСТ, ПС, як альтернативних форм виховання дітей - сиріт та дітей, позбавлених батьківського піклування.

Окрім того, з метою популяризації та розвитку в районі сімейних форм виховання дітей-сиріт та дітей, позбавлених батьківського піклування, спеціалістами центру систематично проводяться заходи інформаційної кампанії та розповсюдження буклетів „Я хочу маму й тата", «Станьте патронатними вихователями», «Патронат – швидка сімейна допомога». Центром ведеться облік звернень кандидатів у прийомні батьки та батьки-вихователі та патронатні вихователі, проводяться співбесіди та прийом документів, спільно з ССД здійснюється обстеження житлово-побутових умов проживання. Пакет документів та подання надсилається до ЗОЦСССДМ на проведення навчання кандидатів у прийомні батьки, батьки-вихователі, патронатні вихователі.

Також під час наради обговорено виконання суб’єктами, що надають соціальну послугу соціального супроводу  сімей, у яких виховуються діти – сироти і діти, позбавлені батьківського піклування Державного стандарту соціального супроводу сімей, у яких виховуються діти сироти і діти, позбавлені батьківського піклування, затвердженого наказом Міністерства соціальної політики України від 11.08.2017 №1307.

За наслідками наради заступником голови державної адміністрації дано відповідні доручення. 

Виноградівська РДА

 
Голова райдержадміністрації провів зустріч із представником Державної служби України з надзвичайних ситуацій Друк
Середа, 21 лютого 2018, 16:50

IMG 4709  IMG 4714

21 лютого голова райдержадміністрації зустрівся із представником Державної служби України з надзвичайних ситуацій Сергієм Городовим та начальником районного відділу УДСНС Володимиром Турдаєм.

В ході зустрічі обговорено питання підготовки і пропуску льодоходу, повені та паводків у 2018 році на території Виноградівського району.

Окрім того, присутні обговорили імовірне обладнання на Виноградівщині ще одного державного рятувального посту в селищі Вилок.

IMG 4725  IMG 4726

Виноградівська РДА

 
Організацію та ведення військового обліку військовозобов’язаних та призовників обговорили на нараді Друк
Середа, 21 лютого 2018, 15:33

IMG 4685  IMG 4694

21 лютого у великому залі засідань районної державної адміністрації відбулася нарада про організацію та ведення військового обліку військовозобов'язаних та призовників. Участь у нараді взяли: перший заступник голови райдержадміністрації Наталія Костелеба-Веремчук, військовий комісар Виноградівського військового комісаріату Василь Зубатов, начальник відділення військового обліку та бронювання солдат, сержантів запасу Виноградівського районного військового комісаріату Олександр Гелевера, головний спеціаліст сектору мобілізаційної та оборонної роботи апарату державної адміністрації Валерій Секретенко та відповідальні за ведення військового обліку військовозобов'язаних і призовників в структурних підрозділах райдержадміністрації, інспектори військово-облікових столів сільських, селищних рад, керівники відділів персоналу підприємств, установ та організацій району.

В ході наради розглянуто два питання, а саме: про організацію та ведення військового обліку військовозобов'язаних та призовників; бронювання військовозобов'язаних за підприємствами, установами і організаціями на період мобілізаційного та воєнного часу.

Начальник відділення військового обліку та бронювання солдат, сержантів запасу Виноградівського районного військового комісаріату Олександр Гелевера інформував присутніх про стан справ з організацією військового обліку військовозобов'язаних в сільських та селищних радах, підприємствах, установах та організаціях району. Довів до відома присутніх механізми організації та ведення обліку призовників і військовозобов'язаних місцевими органами виконавчої влади та іншими державними органами, виконавчими комітетами сільських, селищних та міської рад, організаціями та навчальними закладами незалежно від їх підпорядкування і форм власності.

Головний спеціаліст сектору мобілізаційної та оборонної роботи апарату державної адміністрації Валерій Секретенко зазначив, що райдержадміністрація у взаємодії з військовим комісаріатом, відповідно до планів, проводять перевірку органів місцевого самоврядування, а також підприємств, установ та організації, що перебувають на території їх відповідальності.

Перший заступник голови райдержадміністрації порекомендувала присутнім відповідально відноситися до ведення військового обліку та неухильно дотримуватися законодавства.

IMG 4701 IMG 4704

Виноградівська РДА

 
У райдержадміністрації обговорили зміни в законодавстві та представили нового керівника апарату Друк
Середа, 21 лютого 2018, 11:40

IMG 4671  IMG 4678

21 лютого голова райдержадміністрації провів робочу нараду із керівниками структурних підрозділів райдержадміністрації. В ході наради Михайло Русанюк представив присутнім новопризначеного керівника апарату районної державної адміністрації Ігоря Вантюха.

Окрім того обговорено нововведення в законодавстві, а зокрема зміни в Законі України "Про державну службу" та Законі України "Про освіту".

Насамкінець голова державної адміністрації наголосив керівникам структурних підрозділів на необхідності дотримання трудової та виконавської дисципліни всіма працівниками райдержадміністрації.

Виноградівська РДА

 
У Виноградові вшанували подвиг загиблих Героїв Небесної Сотні Друк
Вівторок, 20 лютого 2018, 14:34

IMG 4628  IMG 4650

20 лютого голова райдержадміністрації Михайло Русанюк, перший заступник голови райдержадміністрації Наталія Костелеба-Веремчук та керівник апарату райдержадміністрації Ігор Вантюх взяли участь в урочистому заході присвяченому вшануванню подвигу Героїв Небесної Сотні.

Під час проведення заходу священнослужителі провели поминальну панахиду, а присутні поклали корзини квітів до пам'ятного знаку Героям Небесної Сотні.

IMG 4654  IMG 466211

Виноградівська РДА

 
У райдержадміністрації відбулася робоча нарада Друк
Понеділок, 19 лютого 2018, 15:51

IMG 462519 грудня голова райдержадміністрації Михайло Русанюк провів нараду із керівниками структурних підрозділів райдержадміністрації, які є розпорядниками коштів. Участь у нараді взяв і директор Виноградівського відділення ПАТ «Закарпатгаз» Андрій Ходаківський.

В ході наради обговорено питання необхідності дотримання лімітів, а також здійснення щоденного контролю та моніторингу закладів соцкультсфери у питанні використання послуг із газопостачання.

Виноградівська РДА

 
Прийом громадян!!! Друк
Понеділок, 19 лютого 2018, 13:59

28168819 1560730997375881 681697716707059753 n

 
Питанння організації руху важковагового транспорту у прикордонній зоні обговорили на нараді Друк
Четвер, 15 лютого 2018, 16:44

IMG 4413  IMG 4408

15 лютого за участі першого заступника голови Закарпатської обласної ради Йосипа Борто відбулася нарада під час якої обговорено питання організації руху вантажних транспортних засобів та шляхи вирішення проблеми великої черги вантажівок на дорогах в селах Неветленфолу, Ботар та Вилок.

Участь в нараді взяли: голова райдержадміністрації Михайло Русанюк, голова районної ради Віталій Любка, перший заступник голови райдержадміністрації Наталія Костелеба-Веремчук, заступник голови райдержадміністрації Єва Данич, в.о. керівника апарату райдержадміністрації Ігор Вантюх, начальник Виноградівського відділення поліції Берегівського відділу поліції ГУНП Мирон Черничко, майор начальник відділу прикордонної служби «Вилок» Олег Фіщук, майор, начальник відділу прикордонної служби «Дяково» Віктор Опанасюк.

В ході наради присутні обговорили можливості створення тимчасового цілодобового контрольного пункту в селі Ботар, задля уникнення проблеми створення черг із вантажівок в населених пунктах та зняття соціальної напруги серед мешканців сіл Ботар та Неветленфолу. Окрім того обговорено питання розгляду збільшення пропускної спроможності КПП "Дякове" спільно із румунською стороною.

Виноградівська РДА

 
У райдержадміністрації відбулася семінар-нарада про складання фінансової звітності за 2017 рік Друк
Четвер, 15 лютого 2018, 16:20

IMG 4267 IMG 4262

13 лютого голова райдержадміністрації Михайло Русанюк взяв участь у семінар-нараді щодо питань складання фінансової звітності за 2017 рік та запровадження системи подання електронної звітності розпорядниками бюджетних коштів.

В ході наради присутнім розповіли про переваги дистанційного обслуговування розпорядників та одержувачів бюджетних коштів через програмно-технічний комплекс «Клієнт Казначейства – Казначейство».

Окрім того присутні мали змогу задавати питання, які виникали в них ході семінар-наради та отримали на них вичерпні відповіді.

Виноградівська РДА

 
На Виноградівщині відзначили 29-ту річницю виводу радянських військ з Афганістану Друк
Четвер, 15 лютого 2018, 14:02

IMG 4420 IMG 4442

15 лютого у Виноградові відзначили 29-ту річницю виводу радянських військ з Афганістану, вшанували пам'ять загиблих воїнів-інтернаціоналістів та героїв АТО.

Об 11 годині на площі Миру міста Виноградів, відбулися урочистості за участі ветеранів-афганців, представників міської та районної влади, керівників правоохоронних органів, підприємств, установ, організацій, військовослужбовців, а також громадськості району.

Під час заходу голова районної державної адміністрації Михайло Русанюк нагородив грамотами  за активну громадську позицію, у зв'язку з 29-ю річницею виводу військ з Афганістану та з нагоди Дня вшанування учасників бойових дій на території інших держав - Івана Алексика та Юрія Шепу.

На звершення заходу, у виконанні учениці Великопаладської дитячої школи мистецтв Каріни Біров, пролунала пісня «Мальви». Після чого учасники зібрання поклали корзини з квітами до пам'ятного знаку воїнам-інтернаціоналістам.

IMG 4437 IMG 4449

Виноградівська РДА

 
Питання якості харчування дітей в закладах освіти району обговорили на робочій нараді Друк
Середа, 14 лютого 2018, 16:38

IMG 4382111  IMG 4386

13 лютого в управлінні освіти, молоді та спорту райдержадміністрації відбулася робоча нарада за головуванням голови райдержадміністрацій та за участі начальника управління освіти, молоді та спорту, в.о. керівника апарату райдержадміністрації та представників Громадської ради при Виноградівській райдержадміністрації.

Основним питанням для обговорення було питання організації раціонального, збалансованого харчування в закладах загальної середньої освіти Виноградівщини.

В ході наради присутні обговорили методи контролю за організацією харчування, постачання продуктів харчування та роботою харчоблоку дирекцією школи, органами охорони здоров'я та батьками. Окрім того, голова Громадської ради при Виноградівській РДА Йосип Дрошковці запропонував допомогу громадськості в проведенні моніторингу якості харчування дітей в закладах освіти орайону. Глова адміністрації цю ініціативу підтримав, адже підвищення якості харчування для дітей у школах є пріоритетним питанням для управління освіти.

IMG 4390  IMG 4385

 

Виноградівська РДА

 
У Дротинцях відбулося відкриття меморіальної дошки загиблому в АТО Василю Білаку Друк
Вівторок, 13 лютого 2018, 16:31

IMG 4287  IMG 4328

13 лютого голова райдержадміністрації Михайло Русанюк взяв участь в урочистому заході присвяченому відкриттю меморіальної дошки загиблому в АТО Василю Білаку.

На відкриття пам'ятного знаку прийшли представники районної вдали, духовенства, громадськості села Дротинці, а також військовослужбовці, волонтери та учнівська молодь.

Почесне право відкриття дошки надали батькам загиблого Василя Білака. Після чого всі присутні хвилиною мовчання вшанували пам'ять полеглого героя, а священнослужителі освятили меморіальну дошку.

IMG 4307  IMG 4365

Виноградівська РДА

 
Питання забезпечення своєчасного та достовірного внесення інформації до електронної бази даних обговорили на нараді Друк
Вівторок, 13 лютого 2018, 16:20

13 лютого під керівництвом заступника голови державної Єви Данич відбулася нарада про забезпечення своєчасного та достовірного внесення інформації до електронної бази даних на дітей, які перебувають на обліку в службі у справах дітей.

Начальник служби у справах дітей Єва Беланинець інформувала про те, що інформаційно-аналітична система (ЄІАС) ,,Діти'' запроваджена у Виноградівській райдержадміністрації з 2008 року, на даний час база працює у звичному режимі. Всі дані про дітей-сиріт та дітей, позбавлених батьківського піклування, які перебувають на обліку служби у справах дітей Виноградівської районної державної адміністрації, внесені до ЄІАС "Діти". База даних по мірі необхідності оновлюється. На сьогоднішній день вона налічує, 285 дітей-сиріт та дітей, позбавлених батьківського піклування, 61 дітей, які проживають в сім᾿ях, що опинились в складних життєвих обставинах, 2 кандидатів в усиновлювачі. На кожну дитину роздруковано обліково-статистичну картку, яка автоматично формується програмою. Служба у справах дітей має в розпорядженні 7 комп'ютерів, що значно полегшує роботу працівників служби, в тому числі і з базою даних ЄІАС "Діти".

За наслідками наради інформацію начальника служби у справах дітей прийнято до відома.

IMG 4372 IMG 4369

Виноградівська РДА

 
У Дротинцях відкриють меморіальну дошку Друк
Вівторок, 13 лютого 2018, 08:17

img1501483159Сьогодні, 13 лютого 2018 року, о 12 годині за київським часом, на території загальноосвітньої школи села Дротинці Виноградівського району відбудеться відкриття меморіальної дошки загиблому в зоні АТО військовослужбовцю Василю Білаку.

Виноградівська РДА

 

 
<< Початок < 1 2 3 4 5 6 7 8 10 > Кінець >>

Сторінка 10 з 202

Виноградівщина

Райдержадміністрація

Поточна діяльність

Послуги

Публічна інформація

Звернення громадян

Прес-центр

president baner

anons_3

drv_baner

mdz baner

library

rajrada

rajvo

M2 UA RU 300x84

ee-banner 

fmap 1

dsvv

gadjacha linija

1111111111111

baner ghestova mova 

petition1

11111
Голова Виноградівської районної державної адміністрації
РУСАНЮК МИХАЙЛО МИХАЙЛОВИЧ
konstytucia
ogoloshennya
pidrozdily
kultura
stktor turizmu
apk
dpi
rcsssdm
justycia_2
upszn
stat
golovderzhsluzhba
rkmr
dkz
dkz
terinspect praci
pfu
lishosp
eco
365
korupcia
 

bvpd

Flaer Patronat 1 - -400x842

 

soc reklama

2018
Липень
ПнВтСрЧтПтСбНд
      1
2345678
9101112131415
16171819202122
23242526272829
3031     
Слідкуйте за нами на Facebook!
social facebook box blue

Хто зараз на сайті

На даний момент 88 гостей на сайті
1joomla.ru picma.ru mamentyev.ru
© 2005 - 2018 ВИНОГРАДІВСЬКА РАЙОННА ДЕРЖАВНА АДМІНІСТРАЦІЯ
Адреса: 90300, Закарпатська область, м. Виноградів, площа Миру, 5
тел./факс: (03143) 2-33-50    e-mail: vinrda@ukrpost.ua
При використанні матеріалів - обов'язкове посилання на джерело!
Карта сайту