Новини
Вітаю вас із Днем Конституції України! Друк
Четвер, 28 червня 2018, 12:41

news-43963-ukr-z dnem konstituciyi 028 червня 1996 року увійшло в новітню історію нашої держави як День великого загальнонаціонального консенсусу, верховенства національних інтересів над швидкоплинною політичною кон'юнктурою. Прийнята цього дня нова Конституція суверенної України втілила досягнення вітчизняної й світової конституційної науки та практики конституційного будівництва, викристалізувала національну ідею, відобразила ментальність, волю та прагнення українського народу до власної національної державності.

Нехай же в цей урочистий день повсюди панує світлий настрій, міцніє почуття гордості за свою країну, за її Основний Закон, що гарантує втілення мрій і сподівань на краще й благополучне життя у власній державі.

Голова Виноградівської РДА
Михайло Русанюк

 
На Виноградівщині відбулися урочистості з нагоди відзначення Дня Конституції України Друк
Середа, 27 червня 2018, 16:36

IMG 0483  IMG 0492

27 червня у читальному залі центральної районної бібліотеки відбувся круглий стіл з нагоди відзначення Дня Конституції України. Участь у заході взяв голова райдержадміністрації.

У своєму виступі Михайло Русанюк привітав присутніх із Днем Конституції  та вручив подяки голови райдержадміністрації за активну громадську позицію та у зв'язку з відзначенням Дня Конституції України членам громадської ради при Виноградівській РДА: Валерію Нечаєву, Мілану-Миколі Чейпешу, Катіліні Вашкебі та Поліні Ковач. 

IMG 0500  IMG 0513

Виноградівська РДА

 
У райдержадміністрації відбулася семінар-нарада із секретарями сільських, селищних та міської рад Друк
Середа, 27 червня 2018, 15:07

IMG 0431  IMG 0442
27 червня під керівництвом керівника апарату райдержадміністрації відбулася семінар-нарада із секретарями сільських, селищних та міської рад. В ході семінару-наради обговорено ряд актуальних питань.

Про організацію роботи у сфері державної рерєстрації актів цивільного стану інформувала Тетяна Чедрик . Стосовно питання стану ведення архівної справи в органах місцевого самоврядування інформацію надала начальник архівного відділу райдержадміністрації Тетяна Головнич. Директор Виноградівського районного центру для сім'ї, дітей та молоді Елеонора Білкей інформувала присутніх про запровадження послуги патронату над дитиною у Виноградівському районі. Окрім того, інформацію стосовно попередження загибелі людей на водних об'єктах району надав завідувач сектору з питань цивільного захисту райдержадміністрації Юрій Фурик.

За наслідками наради інформацію взято до відома.

IMG 0419  IMG 0479

Виноградівська РДА

 
Стан виконання вимог Закону України “Про Державний реєстр виборців” на території Виноградівського району обговорено на нараді Друк
Вівторок, 26 червня 2018, 14:26

IMG 0415  IMG 0407

26 червня за головування керівника апарату райдержадімінстрації Ігора Вантюха відбулася робоча нарада. В ході наради обговорено питання виконання вимог Закону України "Про Державний реєстр виборців" на території Виноградівського району.

Як інформувала начальник відділу ведення Державного реєстру виборців апарату державної адміністрації Вікторія Бачкай,  працівниками відділу вживаються всі можливі заходи по дотриманню на території Виноградівського району вимог Закону як громадянами України, посадовими особами органів місцевого самоврядування, так і самими працівниками.

З метою ведення персоніфікованого обліку виборців здійснюється щомісячне поновлення бази даних Реєстру на підставі відомостей, які подаються відділу органами, закладами, установами щомісячно до 5 числа місяця, відповідно до ст. 22 Закону. Суб'єктами подання даних до відділу ведення Державного реєстру виборців є 37 установ, організацій (районний відділ Головного управління Державної міграційної служби; відділ Державної реєстрації актів цивільного стану; Виноградівський районний суд; відділ охорони здоров'я державної адміністрації; військова частина та органи реєстрації сільських, селищних, міської рад). Окрім того вживаються інші заходи відповідно до чинного законодавства. 

За наслідками наради інформацію прийнято до відома.

Виноградівська РДА

 
Основні питання організації відзначення в районі річниці повстання куруців обговорено в райдержадміністрації Друк
Понеділок, 25 червня 2018, 10:36

OROROROR25 червня керівник апарату райдержадміністрації провів робочу зустріч із головним організатором свята "Турул" Золтаном Кудроном. В ході зустрічі обговорено основні питання організації відзначення в районі річниці повстання куруців 1703 – 1711 років під проводом Ференца Ракоці ІІ.

Урочисті заходи відбудуться 15 липня у селищі Вилок. Об 11.00 годині, захід почнеться з покладання вінків до пам'ятної дошки Томаша Есе (центральна площа смт. Вилок), після чого (о 12:00 за к.ч) святкова хода попрямує до пам'ятника "Турул".

Довідка: Пам'ятник установили в 1903 році як згадку про 200-річчя з часу повстання куруців (1703–1711 рр.) під проводом Ференца ІІ Ракоці. Саме біля села Вилок 24 травня 1703 року куруци, що повстали під безпосереднім командуванням Томаша Єсе (кріпосний селянин із села Тарпа), вибороли першу блискучу перемогу над лобонцами (від угорського «lobonc», буквально «довге волосся», стосувалося перук, які носили австрійські солдати). Цей термін позначав австрійців та їх прихильників.

Виноградівська РДА

 
Шановні державні службовці! Друк
Субота, 23 червня 2018, 10:53

100 rokivВід усієї душі вітаю Вас із професійним святом – Днем державної служби України.

Професійна діяльність державних службовців заслуговує шани, поваги і підтримки. Адже державні працівники – перші, до кого звертаються наші мешканці за різноманітною допомогою. Це стосується вирішення різних питань, а в першу чергу – соціально важливих.

Завдяки Вам в країні забезпечується стабільність, надійність, конституційний устрій! У державному управлінні на високому рівні налагоджена організованість, компетентність і професіоналізм. Від ефективності інституту державної служби, відповідальності кожного з Вас залежить успішність держави в цілому.

З повагою
голова Виноградівської РДА, Михайло Русанюк

 
На Виноградівщині вшанували пам’ять жертв війни Друк
П'ятниця, 22 червня 2018, 08:24

IMG 037422 червня голова райдержадміністрації Михайло Русанюк та його перший заступник Наталія Костелеба-Веремчук взяли участь у покладанні квітів до пам'ятника Скорботній Матері.

З метою всенародного вшанування пам'яті синів і дочок українського народу, полеглих під час Другої Світової Війни, їх подвигу та жертовності, на підтримку ініціативи громадських організацій ветеранів війни, праці, Збройних Сил і жертв нацистських переслідувань, згідно з Указом Президента України «Про День скорботи і вшанування пам'яті жертв війни в Україні» від 17 листопада 2000 року на Виноградівщингі проведено ряд меморіальних заходів.

Виноградівська РДА

 
На Виноградівщині почався ремонт дороги «Вилок – Виноградів» Друк
Четвер, 21 червня 2018, 12:30

IMG 0227  IMG 0210

20 червня голова райдержадміністрації Михайло Русанюк здійснив робочий візит у село Нове Село, де перевірив хід робіт із капітального ремонту автодороги «Вилок – Нове Село – Підвиноградів – Виноградів».

Ця дорога є однією з найбільш завантажених доріг Закарпаття, по якій рухаються транспортні потоки між Україною, Угорщиною та Румунією. Донедавна вона перебувала у вкрай поганому стані та потребувала капітального ремонту.

Наразі проводиться рестайлінг зруйнованого дорожнього покриття. Роботи проводяться швидко та результативно. Після проведення всіх підготовчих етапів робітники приступлять до вистилання асфальтового покриття.

IMG 0214  IMG 0247

Виноградівська РДА

 
Питання планування роботи райдержадміністрації обговорено на робочій нараді Друк
Середа, 20 червня 2018, 13:16

IMG 0174  IMG 0176

20 червня за головування керівника апарату Ігоря Вантюха відбулася робоча нарада в ході якої обговорено питання планування роботи районної державної адміністрації на ІІІ квартал 2018 року.

Начальник відділу організаційної роботи апарату райдержадміністрації Єва Деяк інформувала, що станом на 9 червня всі структурні підрозділи державної адміністрації подали свої плани роботи на ІІІ квартал 2018 року згідно визначених термінів.

За наслідками наради інформацію взято до відома. Керівникам структурних підрозділів апарату дано доручення продовжувати роботу у відділах відповідно до затверджених планів. 

Виноградівська РДА

 
Ще одна жителька Виноградівщиниотримала почесне звання «Мати-героїня» Друк
Середа, 20 червня 2018, 10:31

mati-geroyinya119 червня, на виконання Указу Президента України та за дорученням голови Закарпатської облдержадміністрації, перший заступник голови райдержадміністрації Наталія Костелеба-Веремчук вручила посвідчення та медаль до почесного звання України «Мати-героїня» жительці села Широке Надії Захарівні Погоріляк.

Заслужену нагороду жінка отримала за материнську самовідданість, народження і зразкове виховання дітей, забезпечення умов для всебічного їх розвитку.

Виноградівська РДА

 
Михайло Русанюк вручив почесну відзнаку «Мати-героїня» жительці Виноградова Друк
Вівторок, 19 червня 2018, 12:36

IMG 0138  IMG 0149

19 червня голова райдержадміністрації Михайло Русанюк, посвідчення та нагрудний знак до почесного звання України «Мати Героїня» матері п'яти дітей Людмилі Іванівні Петрашко.

-«На виконання до Указу Президента України від 11 травня 2018 року №121/2018 та за дорученням голови обласної державної адміністрації За материнську самовідданість, народження і зразкове виховання дітей, забезпечення умов для всебічного їх розвитку, дозвольте вручити Вам посвідчення та нагрудний знак до почесного звання України «Мати Героїня»,- зазначив у вітальному слові Михайло Русанюк.

Виноградівська РДА

 
Пам'ять партизан-підпільників вшанували на Виноградівщині Друк
Понеділок, 18 червня 2018, 10:53

IMG 0060  IMG 00545

16 червня голова районної державної адміністрації Михайло Русанюк взяв участь в мітингу-реквіємі з нагоди Дня вшанування пам'яті розстріляних партизан-підпільників.

Традиційно, щороку в ці червневі дні на Виноградівщині вшановують пам'ять партизан – підпільників, членів розвідувальної групи під проводом угорського антифашиста Ференца Потокі, яких було привселюдно розстріляно 17 червня 1944 року у Виноградові, Текові та Чорнотисові.

Присутні вшанували пам'ять полеглих партизан хвилиною мовчання. Після чого Керівництво району та міста, а також представники громадськості поклали корзини квітів до меморіальної стели розстрілу партизан-підпільників.

IMG 0086  IMG 0099

Виноградівська РДА

 
На Виноградівщині завершилися навчальні збори Друк
П'ятниця, 15 червня 2018, 13:16

IMG 9898  IMG 9909

15 червня голова райдержадміністрації взяв участь в урочистостях з нагоди завершення навчальних зборів першої роти батальйону територіальної оборони Виноградівського району.

Михайло Русанюк привітав військовозобов'язаних із завершенням навчальних зборів. Побажав, щоб отримані знання ніколи не довелося застосовувати на практиці та вручив ряд подяк голів обласної та районної державних адміністрацій за зразкове виконання військового обов'язку, підтримання бойової готовності, самовідданість, високу професійну майстерність, проявлену під час навчальних зборів.

IMG 9919  IMG 9921

Участь у п'ятиденних навчальних зборах роти територіальної оборони Виноградівського району взяли резервісти оперативного резерву другої черги у військово-організаційних структурах Збройних сил України.

IMG 9954  IMG 9981

Виноградівська РДА

 
Питання забезпечення житлом дітей-сиріт та осіб з їх числа за рахунок коштів субвенції з державного бюджету обговорено на засіданні круглого столу Друк
Четвер, 14 червня 2018, 15:49

IMG 986214 червня 2018 року під головуванням заступника голови Виноградівської районної державної адміністрації відбулося засідання круглого столу на тему: „Забезпечення житлом дітей-сиріт та осіб з їх числа за рахунок коштів субвенції з державного бюджету місцевим бюджетам у відповідності до Порядку та умов надання субвенції з державного бюджету місцевим бюджетам на проектні, будівельно-ремонтні роботи, придбання житла та приміщень для розвитку сімейних та інших форм виховання, наближених до сімейних та забезпечення житлом дітей-сиріт, осіб з їх числа" для батьків-вихователів та прийомних батьків.

Під час засідання директор Виноградівського районного центру соціальних служб для сім'ї, дітей та молоді Елеонора Білкей висвітлила актуальність питання постановки на квартирний облік дітей-сиріт та дітей, позбавлених батьківського піклування, які досягли 16-ти річного віку, осіб з їх числа, котрі виховуються в прийомних сім'ях та дитячих будинках сімейного типу та забезпечення їх житлом при виході із сімейних форм виховання.

Про Порядок та умови надання субвенції з державного бюджету місцевим бюджетам на проектні, будівельно-ремонтні роботи, придбання житла та приміщень для розвитку сімейних та інших форм виховання, наближених до сімейних та забезпечення житлом дітей-сиріт, осіб з їх числа доповідала начальник служби у справах дітей райдержадміністрації Єва Беланинець.

Окрім того, прийомні батьки та батьки-вихователі отримали вичерпні відповіді від начальника управління соціального захисту населення райдержадміністрації Ульяни Курташ на запитання, що стосуються безоплатного оздоровлення дітей, які виховуються в прийомних сім'ях та дитячих будинках сімейного типу та нововведення при нарахуванні субсидії на оплату житлово-комунальних послуг.

За наслідками засідання заступником голови державної адміністрації дано відповідні доручення.

Виноградівська РДА

 
<< < 2 4 5 6 7 8 9 10 > Кінець >>

Сторінка 2 з 202

Виноградівщина

Райдержадміністрація

Поточна діяльність

Послуги

Публічна інформація

Звернення громадян

Прес-центр

president baner

anons_3

drv_baner

mdz baner

library

rajrada

rajvo

M2 UA RU 300x84

ee-banner 

fmap 1

dsvv

gadjacha linija

1111111111111

baner ghestova mova 

petition1

11111
Голова Виноградівської районної державної адміністрації
РУСАНЮК МИХАЙЛО МИХАЙЛОВИЧ
konstytucia
ogoloshennya
pidrozdily
kultura
stktor turizmu
apk
dpi
rcsssdm
justycia_2
upszn
stat
golovderzhsluzhba
rkmr
dkz
dkz
terinspect praci
pfu
lishosp
eco
365
korupcia
 

bvpd

Flaer Patronat 1 - -400x842

 

soc reklama

2018
Липень
ПнВтСрЧтПтСбНд
      1
2345678
9101112131415
16171819202122
23242526272829
3031     
Слідкуйте за нами на Facebook!
social facebook box blue

Хто зараз на сайті

На даний момент 85 гостей на сайті
1joomla.ru picma.ru mamentyev.ru
© 2005 - 2018 ВИНОГРАДІВСЬКА РАЙОННА ДЕРЖАВНА АДМІНІСТРАЦІЯ
Адреса: 90300, Закарпатська область, м. Виноградів, площа Миру, 5
тел./факс: (03143) 2-33-50    e-mail: vinrda@ukrpost.ua
При використанні матеріалів - обов'язкове посилання на джерело!
Карта сайту