Новини
Засідання комісії з питань надання одноразової грошової допомоги з Програми подолання бідності відбулося в райдержадміністрації Друк
Субота, 25 травня 2019, 12:19

65432211888 2  65432211888 1

24 травня під керівництвом заступника голови райдержадміністрації Єви Данич відбулося засідання комісії з питань надання одноразової грошової допомоги з Програми подолання бідності.

Начальник відділу обслуговування інвалідів, ветеранів війни та праці Наталія Меркулова ознайомила присутніх із заявами та зверненнями громадян, які надійшли до керівництва району, про надання посильної одноразової грошової допомоги. Всього в ході засідання було розглянуто 16 заяв громадян,які надійшли до райдержадміністрації.

Детально розглянувши всі справи членами комісії прийнято відповідні рішення.

Виноградівська РДА

 
Президент України Володимир Зеленський видав указ про невідкладні заходи щодо подолання наслідків надзвичайної ситуації природного характеру на окремих територіях Закарпатської та Івано-Франківської областей Друк
Субота, 25 травня 2019, 08:42

f58b07ecd68f63c5d9e93ae552e1b83a 1553787637 extra large

УКАЗ ПРЕЗИДЕНТА УКРАЇНИ №325/2019 Про невідкладні заходи щодо подолання наслідків надзвичайної ситуації природного характеру на окремих територіях Закарпатської та Івано-Франківської областей

З метою вжиття невідкладних заходів для подолання наслідків надзвичайної ситуації, спричиненої стихійним лихом на окремих територіях Закарпатської та Івано-Франківської областей, що призвело до руйнувань та пошкодження житлових будинків, транспортної інфраструктури, систем енергозабезпечення, зв'язку, заподіяння іншої шкоди, з метою захисту життя і здоров'я людей, надання їм допомоги постановляю:

1. Кабінету Міністрів України невідкладно:

1) забезпечити належну координацію та взаємодію центральних і місцевих органів виконавчої влади, органів місцевого самоврядування з питань подолання наслідків, спричинених надзвичайною ситуацією, посилення контролю за реалізацією заходів щодо подолання таких наслідків;

2) вирішити в установленому порядку питання фінансування та забезпечення необхідними ресурсами для здійснення заходів щодо ліквідації наслідків, спричинених надзвичайною ситуацією, нормалізації обстановки на постраждалих територіях;

З) разом із Закарпатською та Івано-Франківською обласними державними адміністраціями:

забезпечити ліквідацію наслідків надзвичайної ситуації, в тому числі проведення аварійно-рятувальних, ремонтних, будівельних робіт для відновлення житлових будинків, транспортної інфраструктури, житлово-комунального господарства, інженерних споруд і комунікацій, організувати проведення у повному обсязі протипаводкових робіт;

забезпечити населення питною водою, необхідною медичною допомогою та медикаментами, предметами першої необхідності;

здійснювати оперативне, повне інформування населення про обстановку на постраждалих територіях і заходи, що вживаються для подолання наслідків надзвичайної ситуації та нормалізації життєдіяльності.

2. Запропонувати органам місцевого самоврядування Закарпатської та Івано-Франківської областей вирішити в установленому порядку питання фінансування, надання необхідної допомоги для подолання наслідків надзвичайної ситуації на постраждалих територіях.

3. Цей Указ набирає чинності з дня його опублікування.

Президент України В.ЗЕЛЕНСЬКИЙ

24 травня 2019 року

 
Про початок виборчого процесу позачергових виборів народних депутатів України говорили на робочій нараді Друк
П'ятниця, 24 травня 2019, 12:27

IMG 6447Початок виборчого процесу позачергових виборів народних депутатів України обговорено 24 травня на нараді при керівнику апарату райдержадміністрації.

Начальник відділу ведення Державного реєстру виборців апарату райдержадміністрації Вікторія Бачкай інформувала, що згідно ст.16 Закону України «Про вибори народних депутатів України» виборчий процес позачергових виборів народних депутатів починається з дня, наступного після дня опублікування Указу Президента України про дострокове припинення повноважень Верховної Ради України.

У зв'язку з тим, що відповідний Указ було опубліковано в урядовому виданні «Урядовий кур'єр» 23 травня, виборчий процес з позачергових виборів народних депутатів України розпочався 24 травня.

Відповідно цього ж дня відділом ведення Державного реєстру виборців розпочато прийом заяв виборців щодо тимчасової зміни місця голосування без зміни виборчої адреси. Останній день прийому таких заяв –15 липня 2019 року.

Також Вікторія Бачкай зауважила, що порядок зміни місця голосування залишається незмінним, тобто необхідними умовами для цього є особисте звернення виборця та додавання до заяви документів, які підтверджують необхідність тимчасової зміни місця голосування. Винятком є лише виборці, виборча адреса яких знаходиться на тимчасово окупованих територіях. Для таких осіб не потрібно додавати до заяви жодних документів.

За результатами наради прийнято відповідні рішення та дано ряд доручень керівника апарату.

Виноградівська РДА

 
У райдержадміністрації відбулася оперативна нарада Друк
П'ятниця, 24 травня 2019, 10:41

IMG 6426  IMG 64123

24 травня під керівництвом Наталії Костелеби-Веремчук відбулася оперативна нарада із керівниками структурних підрозділів райдержадміністрації.

В ході наради керівники структурних підрозділів доповіли в.о. голови райдержадміністрації оперативну інформацію про паводкову ситуацію в районі, а Наталія Костелеба-Веремчук доручила їм тримати під особистим контролем питання збору інформації щодо постраждалих внаслідок паводку сільськгоспугідь, дворогосподарств та берегоукріплюючих споруд.

Виноградівська РДА

 
В райдержадміністрації засідала земельна комісія Друк
П'ятниця, 24 травня 2019, 10:18

643000002  65432110765

24 травня під керівництвом заступника голови районної державної адміністрації Єви Данич відбулося засідання комісії з розгляду питань в галузі земельних відносин.

Під час засідання комісією було розглянуто два питання: про припинення права постійного користування земельними ділянками ; про надання дозволу на розроблення детального плану території земельної ділянки.

За наслідками засідання членами комісії прийнято відповідні рішення.


Виноградівська РДА

 
На Виноградівщині відбувся концерт «Армія з народом» Друк
П'ятниця, 24 травня 2019, 07:58

6279000 2  6279000 1

23 травня у Виноградівському міському будинку культури, в рамках всеукраїнського патріотично-мистецького проекту «Армія з народом», відбувся концерт Військово-музичного центру Сухопутних військ Збройних Сил України із міста Чернігів.

63421111 2  63421111 1
За задумом організаторів, проект має об'єднати Збройні Сили України й цивільне населення, зміцнити авторитет та імідж Українського війська, пропагувати військову службу.
Під час концерту, майстерним виконанням українських патріотичних та ліричних композицій, глядачів порадував військовий оркестр та професійні вокалісти і балет. Насамкінець, від керівництва райдержадміністрації, подяку за чудовий концерт висловив начальник відділу культури Василь Югас.

 67543322121  6360000

Виноградівська РДА

 
У Виноградівській райдержадміністрації відбулося засідання оперативного штабу Друк
Четвер, 23 травня 2019, 16:30

viber image 2019-05-23  16.09.33  viber image 2019-05-23  16.09.23

23 травня під керівництвом в.о. голови Виноградівської райдержадміністрації Наталії Костелеби-Веремчук відбулося засідання оперативного штабу комісії з техногенно-екологічної безпеки та надзвичайних ситуацій. В ході засідання керівники районних служб доповіли голові комісії про роботу, проведену на проблемних ділянках за сьогоднішній день.

Відповідно до інформації, наданої Виноградівським МУВГ, внаслідок несприятливих погодних умов У Виноградівському районі склалася наступна паводкова ситуація:

«В селі Черна підтоплено 3 га. сільськогосподарських угідь. В селі Хижа, в районі застави, залишається підтопленою територія прикордонної смуги.

В селі Дюла лівобережна дамба р. Старий Ботар вище 700 м шлюзів регуляторів. Відбувся перелив через гідротехнічну споруду з подальшим її розмивом довжиною 5 м., підтоплено 240 га. пасовищ. Для зменшення рівнів води в р. Старий Батар працівниками управління було прийнято рішення про влаштування прокопу з лівого боку шлюзу регулятора р. Старий Ботар. Підтоплена грунтова дорога, що веде до розподільчих шлюзів, довжиною 500 м.

IMG 6243  IMG 6246

В селі В.Комяти (Завадка) працювала пересувна насосна станція для відкачки поверхневого стоку.

Автодорога сполученням В.Комяти – Шаланки підтоплена паводковими водами довжиною 150 м. шаром 30 см. Автомобільний рух заборонено.

В селі В. Комяти підтоплено 50 га. сільгоспугідь. Через захаращеність придорожніх кюветів та мостових переходів відбулося підтоплення вул. Ватутіна, довжиною 100 м. шаром 5 см., з послідуючим підтопленням шести дворогосподарств. Після припинення локальних інтенсивних опадів води з проїзної частини та дворогосподаств зійшли самопливом.

В селі В.Комяти, вул. Волошина також пройшов перелив через лівосторонній земляний вал із подальшим його руйнуванням, розмір прориву 1,5 м., що призвело до підтоплення дворогосподарств. Працівниками управління проводяться роботи по ліквідації прорану. Підтоплено 15 присадибних ділянок. На 12 годину місце прориву ліквідовано.

Окрім того є прорив правостороннього земляного валу по довжині 10 м. вище автомобільного мосту сполученням Комяти-Сільце, автодорога підтоплена по довжині 500 м. шаром 25-30 см. Рух транспорту перекрито.

Рівень води на відомчому водпості в селі В.Комяти р. Боржава-354 см. Рівень води на відомчому вод пості в селі Дюла (розподільчі шлюзи) р. Батар - 295 см.»
Інформація надана станом на 14 годину 23 травня 2019 року.

IMG 6206  IMG 6227

Інформацію доповідаючих прийнято до відома. Членам оперативного штабу дано ряд відповідних доручень. Так, зокрема, з метою недопущення нещасних випадків, дано доручення начальнику управління освіти тимчасово припинити другу зміну навчання та скоротити уроки в школах населених пунктів, які наразі страждають від стихійного лиха, а начальнику відділу охорони здоров'я доручено організувати цілодобове чергування медичних працівників в закладах охорони здоров'я цих населених пунктів.

В.о. голови райдержадміністрації також дала доручення всім керівникам районних служб постійно інформувати райдержадміністрацію про перебіг паводкової ситуації та в разі необхідності невідкладно вживати всіх необхідних заходів.

Виноградівська РДА

 
На Виноградівщині спостерігається ріст рівня води в річках Друк
Четвер, 23 травня 2019, 08:20

61098760 2  61098760 1

Станом на 8 годину ранку спостерігається зростання рівня води в річці Боржава. Наразі вода сягнула позначки 3.20. Затоплено чисельні сільсьгоспугіддя та дворогосподарства в селі Боржавське. Всіма службами вживаються невідкладні заходи.                                                                                                                                 

                                                                                                                                                                                                                 Виноградівська РДА

 
Відбулася селекторна нарада щодо ускладнення погодніх умов Друк
Середа, 22 травня 2019, 15:35

IMG 6174  IMG 6181

22 травня під керівництвом заступника голови Закарпатської облдержадміністрації Віктора Мікуліна відбулася селекторна нарада щодо уникнення паводкової ситуації в області. Участь у нараді взяли і в.о. голови Виноградівської райдержадміністрації, заступник голови Виноградівської райдержадміністрації, керівники структурних підрозділів райдержадміністрації та представники служб району, які беруть участь в попередженні та усуненні наслідків паводку.

Як зазначалося на нараді, рівень води в головних річках області залишається високим, але не є критичним. На Виноградівщині й Іршавщині підтоплені сільгоспугіддя та розташовані в заплавах приватні тепличні господарства. Для запобігання підтоплення дворогосподарств у найбільш критичних точках працівники водного господарства встановлюють пересувні мотопомпи для відкачки води.

Сьогодні увечері на Закарпатті очікується нова хвиля опадів. Якщо дощі пройдуть над басейном Боржави, неминучий новий підйом води із можливим виходом із берегів та підтопленням дворогосподарств. Якщо хвиля опадів пройде над басейном Ріки й Тересви, ризик нового підйому води невеликий.

Як підсумував головуючий, обстановку в області - оцінено. Критичної ситуації наразі немає. На місцях усуваються невеликі локальні питання. Основним завданням голів комісій з ТЕБ та НС є постійний моніторинг та здійснення виїздів на місця, в разі виникнення локальних проблем, з метою їх усунення та недопущення виникнення критичної паводкової ситуації.

Виноградівська РДА

 
Керівництво Виноградівської райдержадміністрації здійснює моніторинг паводкової ситуації в районі Друк
Середа, 22 травня 2019, 11:36

678894566  654332121

Станом на 12 годину значно підвищився рівень води в річці Боржава і знаходиться на позначці 2.90. В.о. голови райдержадміністрації дано відповідні доручення. Задіяні всі служби району. Наразі вживаються невідкладні заходи. Моніторинг відбувається на всіх проблемних ділянках.

90000765 1  90000765 2

Виноградівська РДА

 
Представники Виноградівської райдержадміністрації взяли участь у селекторній нараді Друк
Вівторок, 21 травня 2019, 15:23

IMG 6146  IMG 6142

21 травня під керівництвом директора департаменту соціального захисту населення Закарпатської облдержадміністрації Михайла Петрішка відбулася селекторна нарада із районними державними адміністраціями. Участь у нараді взяли представники Виноградівської райдержадміністрації, а саме: заступник голови райдержадміністрації Єва Данич, начальник управління соціального захисту населення Виноградівської райдержадміністрації Уляна Курташ, начальник відділу обслуговування інвалідів, ветеранів війни та праці Наталія Меркулова, начальник відділу персоніфікованого обліку Ірина Панькевич та начальник відділу соціальних допомог Оксана Тільняк.

В ході наради обговорено ряд важливих питань, а саме: щодо стану призначення житлових субсидій, державних соціальних допомог, забезпечення дієвого контролю за цільовим використанням коштів державного бюджету, впровадження в 2019 році надання пільг на оплату житлово-комунальних послуг у грошовій формі, забезпечення реабілітаційними заходами дітей з інвалідністю внаслідок дитячого церебрального паралічу.

Виноградівська РДА

 
У ВИНОГРАДОВІ ВІДБУДЕТЬСЯ КОНЦЕРТ ВІЙСЬКОВО-МУЗИЧНОГО ЦЕНТРУ СУХОПУТНИХ ВІЙСЬК ЗБРОЙНИХ СИЛ УКРАЇНИ Друк
Вівторок, 21 травня 2019, 13:57

190514 news-19-50

23 травня на площі Миру у Виноградові, в рамках всеукраїнського патріотично-мистецького проекту «Армія з народом», відбудеться виступ Військово-музичного центру Сухопутних військ Збройних Сил України.

Мета проекту – через музичну культуру і мистецтво продемонструвати єдність Збройних Сил України та цивільного населення, зміцнити авторитет та імідж Українського війська, пропагувати військову службу, поклик та необхідність виконання обов'язку – захисту Батьківщини для кожного громадянина України.

Початок о 14:00 за к.ч.

Виноградівська РДА

 
Про роботу відділу ведення Державного реєстру виборців апарату райдержадміністрації говорили на робочій нараді Друк
Понеділок, 20 травня 2019, 14:14

IMG 614120 травня під керівництвом керівника апарату райдержадміністрації відбулася робоча нарада. Начальник відділу ведення Державного реєстру виборців апарату райдержадміністрації Вікторія Бачкай інформувала, що завдяки коштам, виділеним в 2018 році з районного бюджету на виконання заходів Програми забезпечення функціонування Державного реєстру виборців у Виноградівському районі на 2017-2020 роки матеріально-технічне забезпечення відділу вдалося привести до встановлених нормативними документами вимог.

Протягом березня-квітня поточного року робота відділу була направлена на усунення неточностей в персональних даних виборців, вчасне прийняття та опрацювання звернень виборців, виготовлення та передачу дільничним виборчим комісіям списків виборців та іменних запрошень у встановлені законодавством терміни. Зауважень до роботи відділу з боку відділу адміністрування Державного реєстру виборців апарату Закарпатської ОДА та Центральної виборчої комісії не було.

За показниками роботи відділів ведення державного реєстру виборців за березень та квітень 2019 року, наданих Службою Розпорядника Державного реєстру виборців, відділ отримав відмінну оцінку.

За наслідками наради інформацію доповідача взято до відома та дано ряд відповідних доручень.

 
<< Початок < 1 3 5 6 7 8 9 10 > Кінець >>

Сторінка 3 з 227

Виноградівщина

Райдержадміністрація

Поточна діяльність

Послуги

Публічна інформація

Звернення громадян

Прес-центр

president baner

anons_3

drv_baner

mdz baner

library

rajrada

rajvo

M2 UA RU 300x84

ee-banner 

fmap 1

dsvv

gadjacha linija

1111111111111

baner ghestova mova 

petition1 

1111111111111 copy

11111
Голова Виноградівської районної державної адміністрації
РУСАНЮК МИХАЙЛО МИХАЙЛОВИЧ
 
ІНФОРМАЦІЯ ДЛЯ ВИБОРЦІВ!
 
original-3498738506
 
 
images
 
konstytucia
ogoloshennya
pidrozdily
kultura
stktor turizmu
apk
dpi
rcsssdm
justycia 2 copy
upszn
stat
golovderzhsluzhba
rkmr
rcz copy
dkz
terinspect praci
pfu
lishosp
eco
365
korupcia
 

bvpd

Flaer Patronat 1 - -400x842

 

soc reklama

2019
Червень
ПнВтСрЧтПтСбНд
     12
3456789
10111213141516
17181920212223
24252627282930
Слідкуйте за нами на Facebook!
social facebook box blue

Хто зараз на сайті

На даний момент 123 гостей на сайті
1joomla.ru picma.ru mamentyev.ru
© 2005 - 2018 ВИНОГРАДІВСЬКА РАЙОННА ДЕРЖАВНА АДМІНІСТРАЦІЯ
Адреса: 90300, Закарпатська область, м. Виноградів, площа Миру, 5
тел./факс: (03143) 2-33-50    e-mail: vinrda@ukrpost.ua
При використанні матеріалів - обов'язкове посилання на джерело!
Карта сайту