Новини
Райдержадміністрація вийшла із складу співзасновників КП РРВК «Новини Виноградівщини» Друк
Вівторок, 04 вересня 2018, 10:56

IMG 2751  IMG 2748

Четвертого вересня в.о. голови райдержадміністрації взяла участь у загальних зборах співзасновників КП РРВК «Новини Виноградівщини». Мета зборів – початок процедури перетворення комплексу із комунального підприємства в товариство з обмеженою відповідальністю.

Під час зборів Виноградівська райдержадміністрація та Виноградівська районна рада оголосили про вихід із засновників підприємства, а 16 працівників газети та типографії проголосували про вступ до засновників. Таким чином розпочалася процедура перетворення, що є складовою процесу роздержавлення засобу масової інформації, яка передбачена Законом України «Про реформування державних і комунальних друкованих засобів масової інформації».

IMG 2752  IMG 253

Виноградівська РДА

 
В.о. голови райдержадміністрації провела нараду із керівниками структурних підрозділів-розпорядників коштів Друк
Понеділок, 03 вересня 2018, 14:27

IMG 2739  IMG 2736

Третього вересня у райдержадміністрації відбулася робоча нарада під керівництвом в.о. голови райдержадміністрації Наталії Костелеби-Веремчук. Участь у нараді взяли: заступник голови райдержадміністрації Єва Данич, керівник апарату райдержадміністрації Ігор Вантюх, начальник фінансового управління Валерія Варга, в.о. начальника управління освіти, молоді та спорту Терезія Тодавчич, начальник відділу охорони здоров'я Леся Королевич, начальник відділу культури Василь Югас та начальник відділу інфраструктури та житлово-комунального господарства та будівництва Ірина Мельник. Основним питанням для обговорення на нараді було освоєння бюджетних коштів, зокрема в галузі ремонту доріг.

Начальник відділу інфраструктури та житлово-комунального господарства та будівництва Ірина Мельник прозвітувала голові райдержадміністрації стосовно ходу тендерних процедур на здійснення ремонту районних доріг.

За наслідками наради керівникам структурних підрозділів-розпорядників коштів дано доручення в.о. голови райдержадміністрації тримати питання реалізації проектів із ремонту та будівництва об'єктів на щоденному особистому контролі.

IMG 2742  IMG 2740

Виноградівська РДА

 
В.о. голови райдержадміністрації здійснила робочий візит в село Холмовець Друк
Понеділок, 03 вересня 2018, 12:16

IMG 2725  IMG 2722

Наталія Костелеба-Веремчук здійснила робочий візит в село Холмовець. В ході візиту в.о. голови райдержадміністрації перевірила хід виконання робіт із реконструкції будинку культури села Холмовець під спортивний та актовий зал. Наразі тривають фасадні роботи.

На реалізацію цього проекту із державного фонду регіонального розвитку у 2018 році виділено 2 млн.грн., співфінасування із місцевого бюджету - 223 тис.грн.

Наталія Костелеба-Веремчук наголосила директору місцевої школи Надії Зелді на тому, що необхідно щодня тримати на контролі питання якісного та оперативного здійснення робіт на об'єкті, з метою освоєння виділених коштів у 2018 році.

IMG 2713  IMG 702

Виноградівська РДА

 
Засідання комісії з питань надання одноразової грошової допомоги з Програми подолання бідності відбулося в райдержадміністрації Друк
П'ятниця, 31 серпня 2018, 14:32

1212121212121  1313131313131

30 серпня під керівництвом заступника голови райдержадміністрації Єви Данич відбулося засідання комісії з питань надання одноразової грошової допомоги з Програми подолання бідності.

Начальник відділу обслуговування інвалідів, ветеранів війни та праці Наталія Меркулова ознайомила присутніх із заявами та зверненнями громадян, які надійшли до керівництва району, про надання посильної одноразової грошової допомоги. Всього в ході засідання було розглянуто 12 заяв громадян, кі надійшли до райдержадміністрації.

Детального розглянувши всі справи членами комісії прийнято відповідні рішення.

Виноградівська РДА

 
У райдержадміністрації відбулося засідання комісії з питань захисту прав дитини Друк
П'ятниця, 31 серпня 2018, 10:42

IMG 248730 серпня під керівництвом заступника голови райдержадміністрації Єви Данич відбулося засідання комісії з питань захисту прав дитини.

В ході засідання членами комісії розглянуто ряд питань, а зокрема: про визначення місця проживання дітей (2 заяви); про встановлення графіку зустрічей з дітьми (2 заяви); про позбавлення батьківських прав (6 справ); про неналежне утримання та виховання дітей (1 справа); надання дозволу на здійснення правочинів щодо нерухомого майна, право власності та право користування яким мають діти (9 заяв); затвердження індивідуальних планів 11 дітей, які виховуються в сім᾿ях піклувальників/опікунів, 3 дітей, які проживають в сім᾿ях, що опинились в СЖО.

Після детального вивчення документів, членами комісії прийнято відповідні рішення в інтересах дітей та задля захисту їх прав.

Виноградівська РДА

 
В.о. голови райдержадміністрації перевірила готовність навчальних закладів району до нового навчального року Друк
Четвер, 30 серпня 2018, 16:26

IMG 20544  IMG 20554

30 серпня в.о. голови райдержадміністрації Наталія Костелеба-Веремчук разом із керівником апарату райдержадміністрації Ігорем Вантюхом здійснили робочі візити у ряд навчальних закладів району.

IMG 20509  IMG 2490

Керівники державної адміністрації відвідали Виноградівські ЗОШ №2 та №8, Великоком'ятівську ЗОШ І-ІІІ ст., Боржавський НВК та загальноосвітню школу у Холмовці. Мета візитів – перевірка готовності навчальних закладів району до нового навчального року.

IMG 25088  IMG 20634

На місцях Наталія Костелеба-Веремчук поспілкувалася із керівниками навчальних закладів, вчителями, батьками та дітьми. Директори шкіл розповіли в.о. голови райдержадміністрації про пророблену за підготовчий період роботу, впровадження реформи «Нова українська школа» в очолюваних нимим навчальних закладах, а також доповіли про стан матеріально-технічного забезпечення цих шкіл.

IMG 26603  IMG 20642

Варто відзначити, що у всіх школах, які сьогодні відвідала в.о. голови райдержадміністрації, активно ідуть приготування до 2018-2019 навчального року.

IMG 20674  IMG 20693

Виноградівська РДА

 
Всеукраїнський вишкіл «Джура-прикордонник 2018» Друк
Четвер, 30 серпня 2018, 09:09

djura1810 серпня стартував Всеукраїнський вишкіл, спрямований на підготовку громадських активістів, які залучаються до організації і проведення Всеукраїнської дитячо-юнацької військово-патріотичної гри «Сокіл» («Джура»), «Джура-Прикордонник» спрямований на підготовку інструкторів-вихователів із різних областей з прикордонних районів України з метою організації та проведення на місцях національно-патріотичних та військово-спортивних ігор для молоді, у тому числі Всеукраїнської дитячо-юнацької військово-патріотичної гри «Сокіл» («Джура») за додатковим напрямком «Джура-Прикордонник».

Офіційне відкриття відбулося 12 серпня о 18:00 в Кінологічному навчальному центрі Державної прикордонної служби України, м. Великі Мости.

У 2018 році Всеукраїнський вишкіл триватиме 12-18 серпня. Учасниками події будуть 460 осіб з прикордонних районів (18 областей) і районів, через які проходить розмежувальна лінія з окупованими і непідконтрольними районами.

Організатори: Міністерство молоді та спорту України, Державна прикордонна служба України.

Детальніше на сторінці події: https://www.facebook.com/DzhuraPrykordonnyk/

 
Наталія Костелеба-Веремчук здійснила робочий візит в село Веряця Друк
Середа, 29 серпня 2018, 15:03

IMG 2423  IMG 2429

29 серпня в.о. голови райдержадміністрації Наталія Костелеба-Веремчук та керівник апарату райдержадміністрації Ігор Вантюх здійснили робочий візит в село Веряця.

В ході візиту Наталія Костелеба-Веремчук зустрілася із головою Веряцької сільської ради, керівниками кар'єрів, що знаходяться на території села, представниками громадських організацій району та громадськості села Веряця.
В ході зустрічі присутні обговорили питання здійснення ремонту вулиці Карпатської Січі в селі Веряця, яка веде від дороги Королево-Веряця-Горбки до кар'єрів.

«Частина вулиці Карпатської Січі, яка не є складовою автодороги Королево-Веряця-Горбки, знаходиться у комунальній власності Веряцької сільської ради. Для можливості здійснення середнього поточного або капітального ремонту цієї дороги сільська рада повинна перш за все виготовити проектнно-кошторисну документацію. Після того райдержадміністрація матиме можливості допомогти сільській раді у пошуку джерел додаткових фінансування для здійснення ремонту цієї автомобільної дороги.», зазначила в.о. голови райдержадміністрації.

Окрім того, Наталія Костелеба-Веремчук наголосила на тому, що у 2018 році із дорожнього фонду виділено 600 тисяч гривень для здійснення ремонту автомобільної дороги Королево-Веряця-Горбки. Райдержадміністрацією проведено необхідні тендерні процедури. Переможцем визначено фірму «МЕГО-ЛТД», яка повинна приступити до виконання робіт.

IMG 2446  IMG 2436

Виноградівська РДА

 
Робочий візит керівництва райдержадміністрації в село Олешник Друк
Середа, 29 серпня 2018, 07:38

IMG 2365  IMG 2377

27 серпня керівництво Виноградівської районної державної адміністрації здійснилио робочий візит у село Олешник, де проінспектувало хід проведення ремонтних робіт на відрізку дороги Олешник-Виноградів. На думку керівництва РДА, роботи проведені вкрай неякісно та при несприятливих погодніх умовах.

В.о. голови райдержадміністрації Наталією Костелебою-Веремчук прийнято рішення невідкладно провести зустріч та відібрати пояснення по-даному факту від виконавця робіт та особи, яка здійснює технічний нагляд.

Розрахунок за виконані роботи буде проведено після якісного виконання робіт підрядною організацією відповідно до проектно-кошторисної документації.

Виноградівська РДА

 
Питанння здійснення обстеження для подальшої вирубки аварійних дерев вздовж автомобільних доріг обговорили на засіданні комісії Друк
Понеділок, 27 серпня 2018, 12:28

IMG 2421327 серпня під керівництвом в.о. голови райдержадміністрації Наталії Костелеби-Веремчук відбулося засідання робочої групи для обстеження дерев вздовж автомобільних доріг загального користування. Участь у засіданні взяли голова та члени робочої групи.

В ході засідання в.о. голови райдержадміністрації наголосила на тому, що членам робочої групи необхідно оперативно здійснити обстеження, виявити аварійні дерева та в найкоротші терміни здійснити їх вирубку. Відповідне доручення видав голова Закарпатської облдержадміністрації.

Одразу після засідання члени робочої групи виїхали на обстеження дерев вздовж автомобільних шляхів.

Виноградівська РДА

 

 
На Виноградівщині відбулися урочистості з нагоди відзначення Дня Державного Прапора та Дня Незалежності України Друк
Четвер, 23 серпня 2018, 10:12

IMG 2095  IMG 2099

23 серпня, на площі Миру у місті Виноградів, відбулися урочистості з нагоди відзначення Дня Державного Прапора та 27 річниці з Дня проголошення незалежності України. Участь в урочистостях взяла в.о. голови Виноградівської районної державної адміністрації Наталія Костелеба-Веремчук, керівники органів місцевого самоврядування, установ та організацій району, військовослужбовці та представники громадськості.
Почесне право підняти Державний Прапор надали в.о. голови райдержадміністрації, яка згодом у своїй промові зазначила, що саме зараз наша Україна, як ніколи, потребує допомоги кожного з нас. Саме від нас залежить її майбутнє!

IMG 2122  IMG 2129

-« Я впевнена, якщо ми будемо ставитися до своєї держави, як до рідної людини, – у нас безхмарне, прекрасне і світле майбутнє! З Днем Незалежності, Україно!», - додала Наталія Костелеба-Веремчук та вручила подяки голови облдержадміністрації та ряд грамот районної державної адміністрації за сумлінну працю, високий професіоналізм та з нагоди відзначення Дня Незалежності України.

IMG 2153 IMG 2163

Окрім того, керівники району, міста та військовий комісар вручили ряд нагрудних знаків учасникам АТО та учасникам бойових дій. 

IMG 2180  IMG 2189

Виноградівська РДА

 
На Виноградівщині представили нового керівника Виноградівської філії центру зайнятості Друк
Середа, 22 серпня 2018, 14:56

IMG 2023  IMG 2031

22 серпня в.о. голови Виноградівської райдержадміністрації Наталія Костелеба-Веремчук взяла участь у представлені нового керівника Виноградівської філії Закарпатського обласного центру зайнятості. Новим директором закладу стала Наталія Фалес.

Представити колективу нового керівника приїхав директор Закарпатського обласного центру зайнятості Юрій Фущич, який наголосив на тому, що в наслідок реорганізації районний центр зайнятості отримує не тільки нового керівника, але і розширення можливостей надання послуг роботодавцям.

У вітальному слові Наталія Костелеба-Веремчук подякувала колишньому директору Ярославу Кормошу за багаторічну професійну роботу в центрі зайнятості, а новому керівнику побажала терпіння та наснаги до роботи.

IMG 2045  IMG 2028

Виноградівська РДА

 
Питання створення і функціонування в районі підрозділу територіальної оборони обговорено на нараді Друк
Середа, 22 серпня 2018, 13:10

IMG 2000122 серпня під керівництвом в.о. голови райдержадміністрації Наталії Костелеби-Веремчук відбулася нарада в ході якої обговорено питання створення та функціонування у Виноградівському районі підрозділу територіальної оборони.

В ході наради обговорено питання можливості розміщення підрозділу на терторіях організацій та підприємств району.

Довідка:
Територіальна оборона України є системою загальнодержавних воєнних і спеціальних заходів, що здійснюються в особливий період поза зонами (районами) бойових дій на всій території України або в окремих її місцевостях.

Відповідно до Закону України «Про оборону України», територіальну оборону на всій території України організовує Генеральний штаб Збройних Сил України, а на території областей – обласні державні адміністрації (в межах своїх повноважень). Основні завдання і заходи щодо підготовки та ведення територіальної оборони України визначені у Положенні про територіальну оборону України, яке затверджене Указом Президента України від 2 вересня 2013 року № 471.

Основними завданнями територіальної оборони є:
- охорона та захист державного кордону України;
- забезпечення умов для надійного функціонування органів державної влади, органів військового управління, стратегічного (оперативного) розгортання військ; охорона та оборона важливих об'єктів і комунікацій;
- боротьба з диверсійно-розвідувальними силами, іншими озброєними формуваннями агресора та антидержавними незаконно утвореними озброєними формуваннями;
- підтримання правового режиму воєнного стану.

Виноградівська РДА

 
Питання про стан ведення діловодства за зверненнями громадян у Виноградівському районному центрі соціальних служб для сім’ї, дітей та молоді обговорено на нараді Друк
Середа, 22 серпня 2018, 12:34

IMG 196921 серпня за головування керівника апарату райдержадміністрації Ігора Вантюха відбулася робоча нарада про стан ведення діловодства за зверненнями громадян у Виноградівському районному центрі соціальних служб для сім'ї, дітей та молоді.

Головний спеціаліст відділу здійснення документообігу, контролю та роботи зі зверненнями громадян апарату райдержадміністрації Єва Параска інформувала, що нею було проведено перевірку стану ведення діловодства за зверненнями громадян за І півріччя 2018 року у Виноградівському районному центрі соціальних служб для сім'ї, дітей та молоді. Перевіркою встановлено, що діловодство ведеться відповідно до Інструкції з діловодства за зверненнями громадян. До перевірки було представлено номенклатуру справ центру на 2018 рік, затверджену директором. Справи сформовано у відповідності до номенклатури. Терміни подачі інформацій на контрольні документи дотримуються.

За І півріччя 2018 року зареєстровано 3 звернення, відповіді надано, справи закрито. Надійшло 2 запити на публічну інформацію.

За наслідками наради керівником апарату дано доручення і надалі при роботі зі зверненнями громадян керуватися Іструкцією з діловодства за зверненнями громадян та Законом України „Про звернення громадян".

Виноградівська РДА

 
<< Початок < 1 3 5 6 7 8 9 10 > Кінець >>

Сторінка 3 з 207

Виноградівщина

Райдержадміністрація

Поточна діяльність

Послуги

Публічна інформація

Звернення громадян

Прес-центр

president baner

anons_3

drv_baner

mdz baner

library

rajrada

rajvo

M2 UA RU 300x84

ee-banner 

fmap 1

dsvv

gadjacha linija

1111111111111

baner ghestova mova 

petition1

11111
Голова Виноградівської районної державної адміністрації
РУСАНЮК МИХАЙЛО МИХАЙЛОВИЧ
konstytucia
ogoloshennya
pidrozdily
kultura
stktor turizmu
apk
dpi
rcsssdm
justycia_2
upszn
stat
golovderzhsluzhba
rkmr
dkz
dkz
terinspect praci
pfu
lishosp
eco
365
korupcia
 

bvpd

Flaer Patronat 1 - -400x842

 

soc reklama

2018
Вересень
ПнВтСрЧтПтСбНд
     12
3456789
10111213141516
17181920212223
24252627282930
Слідкуйте за нами на Facebook!
social facebook box blue

Хто зараз на сайті

На даний момент 186 гостей на сайті
1joomla.ru picma.ru mamentyev.ru
© 2005 - 2018 ВИНОГРАДІВСЬКА РАЙОННА ДЕРЖАВНА АДМІНІСТРАЦІЯ
Адреса: 90300, Закарпатська область, м. Виноградів, площа Миру, 5
тел./факс: (03143) 2-33-50    e-mail: vinrda@ukrpost.ua
При використанні матеріалів - обов'язкове посилання на джерело!
Карта сайту