Новини
Голова районної ветеранської організації Василь Ковачик відзначив 80-літній ювілей Друк
Понеділок, 28 січня 2019, 14:30

IMG 93995  IMG 9442

28 січня привітати поважного ювіляра, голову Виноградівської районної ветеранської організації Василя Ковачика, прийшла в.о. голови райдержадміністрації Наталія Костелеба-Веремчук, керівник апарату Виноградівської райдержадміністрації Ігор Вантюх та члени президії районної ветеранської організації.

-«Шановний Василю Павловичу! Від щирого серця вітаю Вас із 80-літнім ювілеєм! Бажаю Вам і надалі так само натхненно працювати та щодня випромінювати позитив. Міцного Вам здоровя, радості, удачі та невичерпної енергії ще на довгі роки! Ми глибоко цінуємо Вашу роботу та щиро надіємося на подальшу плідну співпрацю.»,- зазначила у вітальному слові Наталія Костелеба-Веремчук та за дорученням Геннадія Москаля вручила ювіляру Почесну грамоту підписану головою Закарпатської облдержадміністрації.

IMG 9412  IMG 9488

Виноградівська РДА

 
Питання відзначення 30-ї річниці виведення радянських військ з Афганістану обговорили на робочій нараді Друк
Понеділок, 28 січня 2019, 10:05

IMG 93963328 січня під керівництвом в.о. голови райдержадміністрації Наталії Костелеба-Веремчук, за участі керівника апарату райдержадміністрації Ігора Вантюха та голови районної спілки ветеранів Афганістану Олександра Палоша, відбулася нарада про підготовку та відзначення в районі 30-ї річниці виведення радянських військ з Афганістану.

В ході наради обговорено основні організаційні питання підготовки та проведення заходу. Урочистості відбудуться 15 лютого, об 11:00 за київським часом на площі Миру у Виноградові, біля пам'ятного знаку загиблим воїнам-інтернаціоналістам.

Виноградівська РДА

 
Питання протидії домашньому насильству та надання одноразової натуральної допомоги «Пакунок малюка» обговорили на селекторній нараді в режимі відеоконференц-зв’язку Друк
П'ятниця, 25 січня 2019, 15:17

IMG 9159  IMG 9154

24 січня під керівництвом заступника голови облдержадміністрації Ярослава Галаса відбулася селекторна нарада в режимі відеоконференц-зв'язку

Участь у нараді взяли представники Виноградівської райдержадміністрації, а саме: заступник голови райдержадміністрації Єви Данич, начальник управління соціального захисту населення Уляна Курташ , директор Виноградівського районного центру соціальних служб для сім'ї , дітей та молоді Елеонора Білкей та начальник служби у справах дітей Єви Беланинець.

В ході наради обговорено два питання: організація роботи по взаємодії суб'єктів, що здійснюють заходи у сфері запобігання та протидії домашньому насильству та насильству за ознакою статі; надання одноразової натуральної допомоги «Пакунок малюка» у 2019 році та запровадження відшкодування послуг з догляду за дитиною до трьох років «муніципальна няня»
У рамках виконання Закону України „Про запобігання та протидію домашньому насильству" розпорядженням голови ОДА 29.11.2018 № 783 затверджено обласний план заходів на 2018 – 2019 роки для реалізації норм цього Закону України. Саме про ці зміни у законодавстві інформував директор департаменту соціального захисту населення облдержадміністрації Михайло Петрішка. Так, у грудні 2017 року Верховна Рада України ухвалила закон «Про внесення змін до деяких законів України у зв'язку з ратифікацією Конвенції Ради Європи про запобігання насильству стосовно жінок і домашньому насильству та боротьбу з цими явищами» та закон «Про запобігання та протидію домашньому насильству»
Обидва закони передбачають жорсткіші покарання для кривдників та дозволяють Нацполіції контролювати поведінку порушника аби уникнути повторного насилля. Так, домашнє насильство буде вважатися злочином, а не адміністративним правопорушенням. За кожен з видів насильства передбачена різна відповідальність. Якщо узагальнити, покарання можуть бути такі:
- громадські роботи на строк від 150 до 240 годин;
- арешт на термін до шести місяців;
- обмеження волі на термін до п'яти років або позбавлення волі на термін до двох років (позбавлення волі – це за систематичне вчинення насильства, за насильство щодо дітей, особливо малолітніх).

Також передбачається створення в Україні Єдиного державного реєстру випадків домашнього насильства та насильства за ознакою статі, до якого вноситимуться дані про кожен зафіксований у державі випадок такого насильства.

За підсумками наради дано ряд відповідних доручень.


Управління соціального захисту населення
Виноградівської РДА

 
Керівництво райдержадміністрації зустрілося з активом села Вербовець Друк
П'ятниця, 25 січня 2019, 13:57

1659898956562  131656565

25 січня в.о. голови райдержадміністрації Наталія Костелеба-Веремчук, заступник голови райдержадміністрації Єва Данич та керівник апарату райдержадміністрації Ігор Вантюх зустрілися із активом села Вербовець та Вербовецьким сільським головою Іваном Зеликом.

В ході зустрічі обговорено найважливіші проблемні питання та питання перспективного розвитку населеного пункту на 2019-2020 роки. В.о. голови райдержадміністрації наголосила на тому, що соціально-економічний розвиток населених пунктів району – питання номер один на порядку денному в райдержадміністраціях, облдержадміністраціях та Адміністрації Президента. Саме тому для цього прикладається максимум зусиль керівників органів виконавчої влади на всіх рівнях.

Виноградівська РДА

 
У Виноградові представили нового керівника управління освіти, молоді та спорту Виноградівської РДА Друк
П'ятниця, 25 січня 2019, 11:15

IMG 9348  IMG 9319

25 січня в.о. голови райдержадміністрації Наталія Костелеба-Веремчук, в ході наради із керівниками навчальних закладів Виноградівського району, представила нового начальника управління освіти, молоді та спорту Виноградівської райдержадміністрації. Керівником управління стала 34-річна Марія Сігетій, яка з 2012 року і по сьогодні займала посаду директора Виноградівського навчально-виховного комплексу №6.

В.о. голови райдержадміністрації в ході урочистостей перш за все подякувала за роботу Терезії Тодавчич, яка виконувала обов'язки начальника управління в такий непростий період, та зачитала розпорядження про призначення Марії Сігетій.

-«Я впевнена, що Ваш великий досвід роботи на керівній посаді в закладі освіти, дозволить Вам максимально ефективно та грамотно здійснювати управління освітою у цілому районі, а Ваша молодість та енергія дозволять втілювати в життя найсміливіші ідеї та інноваційні методи роботи. Сподіваюся, що Вам також вдасться добре налагодити співпрацю із всіма керівниками навчальних закладів, що в майбутньому дозволить досягати максимальних результатів.»,- зазначила у вітальному слові Наталія Костелеба-Веремчук.

Керівники закладів освіти привітали нового начальника управління гучними оплесками та висловили щирі сподівання, що новому молодому керівнику освіти, на відміну від попередника, вдасться знайти з ними порозуміння та добре налагодити роботу галузі.

IMG 9309  IMG 9370

Виноградівська РДА

 
Завершилися ремонтні роботи приймального відділення Виноградівської районної лікарні Друк
П'ятниця, 25 січня 2019, 09:37

IMG 9228  IMG 9238

25 січня в.о. голови райдержадміністрації Наталія Костелеба-Веремчук, заступник голови райдержадміністрації Єва Данич та керівник апарату райдержадміністрації Ігор Вантюх здійснили робочий візит у Виноградівську районну лікарню. В ході візиту вони зустрілися із головним лікарем Надією Онисько та відвідали відремонтоване за кошти Державного фонду регіонального розвитку, за співфінансування з місцевого бюджету, приймальне відділення.

IMG 9245  IMG 9296

Для здійснення капітального ремонту приміщень приймального відділення Виноградівської районної лікарні з Державного фонду регіонального розвитку було виділено 1 мільйон 770 тисяч гривень, а з місцевого бюджету 200 тисяч гривень. Наразі ремонтні роботи завершені. На завершальному етапи роботи із облаштування приміщень. Кошти, виділені з державного бюджету, використані в повному обсязі.

IMG 9282  IMG 9246

Виноградівська РДА

 
Керівництво райдержадміністрації зустрілося із активом села Мала Копаня Друк
Четвер, 24 січня 2019, 17:01

IMG 9166  IMG 9171

24 січня в.о. голови райдержадміністрації Наталія Костелеба-Веремчук та керівник апарату райдержадміністрації Ігор Вантюх зустрілися із активом села Мала Копаня та Малокопанським сільським головою Ганною Фурик . В ході зустрічі обговорено найважливіші питання соціально-економічного розвитку села, плани та перспективи на 2019 рік.

Наталія Костелеба-Веремчук подякувала громаді села Мала Копаня за те, що вони проявляють активність . Окрім того запевнила територіальну громаду, що прикладе максимум зусиль для вирішення всіх проблемних питань не лише як в.о. голови райдержадміністрації, але і як депутат Закарпатської обласної ради.

IMG 9168  IMG 912274

Виноградівська РДА

 
Про стан захворюваності на грип, ГРВІ та кір у Виноградівському районі говорили на оперативній нараді Друк
Четвер, 24 січня 2019, 14:05

IMG 9141  IMG 9146

24 січня під керівництвом в.о. голови райдержадміністрації відбулася оперативна нарада. В ході наради обговорили питання про стан захворюваності на грип, ГРВІ та кір у Виноградівському районі.

Участь у нараді взяли: заступник голови райдержадміністрації Єва Данич, керівник апарату райдержадміністрації Ігор Вантюх, начальник відділу охорони здоров'я Леся Королевич, головний спеціаліст відділу охорони здоров'я Іван Копінцу та заступник головного лікаря Виноградівської ЦРЛ Євген Пірус.

В ході наради начальник відділу охорони здоров'я Леся Королевич інформувала, що стан захворюваності на грип, ГРВІ та кір є нижчим від епідпорогу. Ведеться постійний моніторинг та вживаються всі необхідні попереджувальні заходи.

За наслідками наради інформацію доповідаючи взято до відома та дано ряд відповідних доручень.

Виноградіська РДА

 
В райдержадміністрації відбулася нарада про роботу служби у справах дітей протягом 2018 року Друк
Четвер, 24 січня 2019, 10:56

1235555  1212124141

23 січня під керівництвом заступника голови райдержадміністрації Єви Данич відбулася  нарада про роботу служби у справах дітей протягом 2018 року

Начальник служби у справах дітей Єва Беланинець інформувала, що станом на 31.12.2018 року на території району проживає 30840 неповнолітніх, а також зазначила, що з початку року працівниками служби проведено профілактичну роботу у 242 сім'ях з 279 неповнолітніми. Батьків попереджено про відповідальність, яку вони несуть за неналежне виховання, навчання та матеріальне забезпечення своїх дітей. На кінець року на профілактичному обліку в службі у справах дітей перебувало 55 неповнолітніх, в тому числі: 4 – систематично самовільно залишають місце постійного проживання; 46 - як такі, що проживають у сім'ях, де батьки або особи, що їх замінюють, ухиляються від виконання батьківських обов'язків; 5 – переміщені із тимчасово окупованої території.

Завідувач сектору з питань опіки, піклування, усиновлення та сімейних форм виховання Євгенія Підлубна зазначила, що на обліку служби у справах дітей перебуває 283 дітей-сиріт та дітей, позбавлених батьківського піклування. До сімейних форм виховання влаштовано 229 дітей даної категорії, що складає 81%. З них: перебувають під опікою/піклуванням – 183 дитина (80%); виховуються у прийомних сім'ях – 3 дітей; у дитячих будинках сімейного типу – 43 дітей (20%). Надано статус дитини-сироти та дитини, позбавленої батьківського піклування, протягом звітного періоду 37 дітям зазначеної категорії, з них: тимчасово влаштовано в сім'ю громадян із подальшим встановленням опіки/піклування – 1; під опіку/піклування – 12; в дитячий будинок сімейного типу – 6, в державні заклади – 12, усиновлено – 3, ЗЦСПРД – 1, благодійний заклад – 1, дит. від. – 1. На території району функціонують 10 дитячих будинків сімейного типу та 5 прийомних сімей, в яких виховується 78 вихованців.

За результатами наради інформацію начальника служби у справах дітей прийнято до відома.

Виноградівська РДА

 
На Виноградівщині відбулися урочистості до Дня Соборності України Друк
Вівторок, 22 січня 2019, 11:22

11112121212  22121213

22 січня біля пам'ятника-погруддя Тарасу Шевченку в місті Виноградів відбувся мітинг з нагоди відзначення Дня Соборності України.

Участь в урочистостях взяли: в.о голови Виноградівської райдержадміністрації Наталія Костелеба-Веремчук ,заступник голови райдержадміністрації Єва Данич, керівник апарату райдержадміністрації Ігор Вантюх, голова Виноградівської районної ради Віталій Любка, заступник голови районної ради Адальберт Сверенко, перший заступник міського голови Василь Ціцей, заступник міського голови Сергій Грабар, керівники правоохоронних органів району, керівники структурних підрозділів райдержадміністрації, керівники установ та організацій району.

В ході урочистостей керівники району та міста поклали корзини квітів до пам'ятника Тарасу Шевченку, а працівники культури та учениця Виноградівської ДШМ ім. Б.Бартока виконали тематичні музичні композиції.

00000332  00003

Виноградівська РДА

 
Підсумки економічного і соціального розвитку Виноградівського району за 2018 рік Друк
Вівторок, 22 січня 2019, 09:47

budget-2-1

 
Шановні мешканці Виноградівщини! Друк
Вівторок, 22 січня 2019, 09:19

26907466 1545307295576558 6676089112133390246 n

 Щиро вітаю усіх вас з Днем Cоборності України!

Українці протягом століть мріяли про незалежну єдину соборну державу, про те, щоб усі етнічні землі, в різні часи поділені між різними імперіями, нарешті об'єдналися в єдине ціле.

Нехай розум, воля і любов до рідного краю згуртовують нас у всіх справах – і у боротьбі з агресором, і у розбудові соборної демократичної України! Бо у єдності – наша сила!

З повагою
в.о. голови Виноградівської РДА
Наталія Костелеба-Веремчук

 
З Днем Соборності! Друк
Вівторок, 22 січня 2019, 08:25

50434560 1514431572024563 5586884009708748800 n

 
Проблемні питання району обговорили на розширеній координаційній нараді Друк
Понеділок, 21 січня 2019, 15:21

1914 221 січня під керівництвом в.о. голови райдержадміністрації відбулася координаційна нарада із головами сільських, селищних та міської рад, а також за участі керівників районної ради, та установ району.

В ході наради розглянули два проблемні питання, а саме: питання вивезення твердих побутових відходів на території району компанією «АВЕ Виноградів» та питання розчистки доріг району після потужних снігопадів.

В ході наради обговорено питання вивезення твердих побутових відходів у населення району. Загострення проблеми відбулося у зв'язку із поломками спецтехніки та відсутності кадрів у ТОВ «АВЕ Виноградів».

Особливу увагу приділили питанню розчистки та підсипки доріг в складних погодніх умовах. Керівник Іршавського райавтодору Богдан Сич інформував, що роботи із розчистки доріг у Виноградівському районі проводяться протягом кількох останніх днів, попри відсутність фінансування та постійні несправності техніки, вдалося розчистити дороги державного та кілька доріг районного значення.

За наслідками наради в.о. голови Виноградівської райдержадміністрації дала доручення розробити розрахунок потреби коштів для здійснення розчистки районних доріг та подати на розгляд чергової сесії.

                                                                                                                                                                                 Виноградівська РДА 

 
<< Початок < 1 3 5 6 7 8 9 10 > Кінець >>

Сторінка 3 з 219

Виноградівщина

Райдержадміністрація

Поточна діяльність

Послуги

Публічна інформація

Звернення громадян

Прес-центр

president baner

anons_3

drv_baner

mdz baner

library

rajrada

rajvo

M2 UA RU 300x84

ee-banner 

fmap 1

dsvv

gadjacha linija

1111111111111

baner ghestova mova 

petition1

11111
Голова Виноградівської районної державної адміністрації
РУСАНЮК МИХАЙЛО МИХАЙЛОВИЧ
konstytucia
ogoloshennya
pidrozdily
kultura
stktor turizmu
apk
dpi
rcsssdm
justycia 2 copy
upszn
stat
golovderzhsluzhba
rkmr
dkz
dkz
terinspect praci
pfu
lishosp
eco
365
korupcia
 

bvpd

Flaer Patronat 1 - -400x842

 

soc reklama

2019
Лютий
ПнВтСрЧтПтСбНд
    123
45678910
11121314151617
18192021222324
25262728   
Слідкуйте за нами на Facebook!
social facebook box blue

Останні новини

Хто зараз на сайті

На даний момент 175 гостей на сайті
1joomla.ru picma.ru mamentyev.ru
© 2005 - 2018 ВИНОГРАДІВСЬКА РАЙОННА ДЕРЖАВНА АДМІНІСТРАЦІЯ
Адреса: 90300, Закарпатська область, м. Виноградів, площа Миру, 5
тел./факс: (03143) 2-33-50    e-mail: vinrda@ukrpost.ua
При використанні матеріалів - обов'язкове посилання на джерело!
Карта сайту