Новини
Який порядок тимчасової зміни місця голосування виборця без зміни його виборчої адреси? Друк
Понеділок, 21 січня 2019, 11:14

28796123 820410758152679 8363909167794094080 nНещодавно офіційно стартувала передвиборча кампанія кандидатів на пост Президента України. Тож начасі актуальною стає тема реєстру виборців. У Виноградівському відділі ведення Державного реєстру виборців повідомляють: якщо у зв'язку з навчанням, роботою, виїздом за кордон чи іншими подіями людина не може проголосувати на виборах Президента України, народних депутатів України або всеукраїнському референдумі за зареєстрованим місцем проживання, він може тимчасово (на період їх проведення) змінити місце голосування. Проте, ми вирішили більш детально зупинитися на цій темі і попросили керівника апарату Виноградівської РДА Ігоря ВАНТЮХА відповісти на ряд питань, котрі цікавлять наших читачів

– Ігорю Віталійовичу, розкажіть, найперше, про порядок тимчасової зміни місця голосування виборця без зміни його виборчої адреси.

– За мотивованим зверненням виборця орган ведення Державного реєстру виборців може тимчасово змінити йому місце голосування (виборчу дільницю) без зміни виборчої адреси. Для цього необхідно до органу ведення Реєстру виборцю подати заяву про тимчасову зміну місця голосування із зазначенням адреси, де виборець перебуватиме в день виборів або номера виборчої дільниці, яку він просить визначити місцем свого голосування. До заяви додаються документи (копії документів), які підтверджують необхідність тимчасової зміни місця голосування. У разі, якщо до заяви додаються копії документів, їх оригінали пред'являються органу ведення Реєстру для перевірки вірності цих копій.

– А як бути переселенцям?

– Виборці, виборча адреса (зареєстроване місце проживання) яких знаходиться на території Автономної Республіки Крим та міста Севастополя, а також на тимчасово окупованих територіях районів, міст, селищ і сіл, їх частин у Донецькій та Луганській областях, межі та перелік яких визначено Президентом України у порядку, передбаченому Законом України «Про особливості державної політики із забезпечення державного суверенітету України на тимчасово окупованих територіях у Донецькій та Луганській областях», можуть не додавати до заяви документи, які підтверджують необхідність тимчасової зміни місця голосування.

– Виноградівщина – прикордонний регіон, тож левова частка наших мешканців їздить на заробітки. Яким чином можуть проголосувати ті люди, які в день виборів перебуватимуть за кордоном?

– Якщо виборець, зареєстрований в Україні в день виборів перебуватиме за її межами, він може звернутися із заявою про тимчасову зміну місця голосування до органу ведення Реєстру за своєю виборчою адресою або до органу ведення Реєстру в Міністерстві закордонних справ України.
Виборці, які стали на тимчасовий консульський облік у закордонній дипломатичній установі України та які тимчасово змінили місце голосування на закордонну виборчу дільницю, можуть проголосувати в день виборів на відповідній закордонній виборчій дільниці. Перелік та адреси всіх закордонних виборчих дільниць, утворених на постійній основі, наведені в Постанові ЦВК від 12.04.2012 №67 «Про утворення закордонних виборчих дільниць на постійній основі».

– Які документи є достатніми для мотивування заяви про тимчасову зміну місця голосування?

– Законом України «Про Державний реєстр виборців» передбачено, що звернення виборця про тимчасову зміну місця голосування повинно бути мотивованим та підтверджуватися відповідними документами (копіями документів).Такими документами, наприклад, можуть бути: документ про відрядження, довідка з місця навчання, договір найму (оренди) житла, документ, що підтверджує право власності на житло, проїзні документи, путівка в санаторій тощо.

– Чи можливо подати заяву про тимчасову зміну місця голосування шляхом надсилання її поштою?

– Однозначно – ні. Заява виборця про тимчасову зміну місця голосування подається до органу ведення Державного реєстру виборців особисто.
При поданні заяви громадянин пред'являє документ, що посвідчує особу та підтверджує громадянство України, – паспорт громадянина України або тимчасове посвідчення громадянина України (якщо особа нещодавно набула громадянства України).

– У разі призначення повторного голосування чи потрібно знову змінювати місце голосування?

– Так, необхідно. Тимчасова зміна місця голосування без зміни виборчої адреси забезпечує включення виборця до списку виборців на відповідній виборчій дільниці одноразово – на день голосування (на конкретну дату).
Тобто у разі призначення повторного голосування виборцям, які перебуватимуть не за своєю виборчою адресою та бажатимуть проголосувати, потрібно повторно звернутися до відповідного органу ведення Державного реєстру виборців щодо тимчасової зміни місця голосування вже на дату проведення повторного голосування.

– Чи існують обмеження щодо термінів подання заяви для тимчасової зміни місця голосування?

– Так. Заява про тимчасову зміну місця голосування розглядається органом ведення Реєстру не раніше від дня початку відповідного виборчого процесу та не пізніше ніж за п'ять днів до дня голосування.
Тобто для того, щоб тимчасово змінити місце голосування на виборах Президента України, виборці можуть звернутись до відповідного органу ведення Реєстру не пізніше 25 березня поточного року.

– Куди саме можуть звернутись жителі Виноградівського району для тимчасової зміни місця голосування?

– Заява про тимчасову зміну місця голосування приймається органом ведення Реєстру за вказаним у заяві місцем перебування виборця в день виборів або за виборчою адресою заявника. Жителі Виноградівського району можуть звернутись з відповідною заявою до відділу ведення Державного реєстру виборців апарату Виноградівської районної державної адміністрації, який знаходиться за адресою: м. Виноградів, вул. Миру, 43 (приміщення будинку Побуту, ІІІ поверх, 303 каб.). Телефони для довідок: 2-34-98 та 2-62-18. Адреси органів ведення Реєстру в інших районах виборці можуть знайти на веб-сайті «Державний реєстр виборців» в розділі «Органи Реєстру».

Ромовляла Наталія Кобаль

 
У райдержадміністрації відбулася нарада з бухгалтерами органів місцевого самоврядування Друк
П'ятниця, 18 січня 2019, 15:50

IMG 8968  IMG 8973

Фінансовим управлінням райдержадміністрації, спільно з управлінням Державної казначейської служби України у Виноградівському районі, 18 січня проведено нараду з бухгалтерами органів місцевого самоврядування.

На нараді розглянуто наступні питання:
- запровадження програмно-цільового методу на рівні місцевих бюджетів;
- планування місцевих бюджетів на 2019 рік;
- казначейська звітність за 2018 рік.

 
В райдержадміністрації засідала комісія Друк
П'ятниця, 18 січня 2019, 13:54

1813 2  1815

18 січня під керівництвом заступника голови райдержадміністрації Єви Данич відбулося засідання комісії по визначенню розмірів збитків, завданих власнику земельної ділянки-Вилоцькій селищній раді, ТОВ «Агропромисловий комплекс Тиса-Захід».

Участь у засіданні комісії взяли керівники структурних підрозділів райдержадміністрації, представники Вилоцької селищної ради.

В зв'язку з відсутністю всіх необхідних для розгляду документів, прийнято рішення перенести засідання на іншу дату.

Виноградівська РДА

 
Ігор Вантюх: Робота зі зверненнями громадян – один із пріоритетних напрямків роботи державної адміністрації Друк
Четвер, 17 січня 2019, 11:29

IMG 8933  IMG 8927

17 січня за головування керівника апарату райдержадміністрації Ігора Вантюха відбулася робоча нарада. Участь у нараді взяли: начальник відділу здійснення документообігу, контролю та роботи зі зверненнями громадян апарату Біанна Любка, начальник юридичного відділу апарату Олександр Кіш, начальник відділу організаційної роботи апарату Єва Деяк, головні спеціалісти відділу здійснення документообігу, контролю та роботи зі зверненнями громадян апарату Ірина Філіп та Єва Параска.

В ході наради підведено підсумки роботи зі зверненнями громадян у Виноградівській районній державній адміністрації за 2018 рік. Як інформувала головний спеціаліст відділу здійснення документообігу, контролю та роботи зі зверненнями громадян апарату Єва Параска, за підсумками 2018 року до районної державної адміністрації надійшло 865 (750 - 2017) усних та письмових заяв і скарг громадян, що на 115 більше ніж за минулий рік. З них письмових – 627, усних – 168, виїзних - 50; 4 громадян звернулося в телефонному режимі „Запитай у влади". Кількість колективних звернень за 2018 рік – 16 (686 заявників). Повторних звернень - 2. Звернення громадян розглянуті, терміни виконання дотримані, усім заявникам надіслані письмові відповіді або дано усні роз'яснення.

За наслідками наради Ігор Вантюх прийняв інформацію до відома та зазначив, що веденню роботи зі зверненнями громадян необхідно і надалі приділяти максимальну увагу та своєчасно надавати всі відповіді.

Виноградівська РДА

 
Уряд запровадив монетизацію пільг і субсидій Друк
Четвер, 17 січня 2019, 10:32

avatar 2186 maxКабінет Міністрів України 27 грудня 2018 року прийняв постанову про надання житлових субсидій населенню у грошовій формі. Правила призначення допомоги у сплаті комунальних платежів залишаються незмінними. Змінюється лише алгоритм її виплати.

Монетизація відбуватиметься у три етапи. Вже з 1 січня 2019 року участь у монетизації пільг і субсидій братимуть ті сім'ї, які звернуться за допомогою вперше. Субсидія від держави надходитиме на їх персональний обліковий запис в Ощадбанку. Банк розраховуватиметься за субсидіанта з надавачами комунальних послуг та одразу інформуватиме SMS-повідомленням громадян про те, скільки їм залишилося доплатити за комуналку.

Тим сім'ям, які беруть участь у монетизації, не потрібно буде щомісяця сплачувати свій бов'язковий платіж окремо за кожен вид послуги. Держава через Ощадбанк сплачуватиме частину комуналки, в межах виділеної субсидії та соціальних норм, а субсидіанти доплачуватимуть другу частину рахунка.

Скажімо, домогосподарству виділена субсидія на газ, воду, електроенергію у загальному розмірі 1 500 гривень. А сума всіх комунальних платежів складає 2 000 гривень. 1 500 субсидійних гривень Ощадбанк перерахує надавачам послуг та поінформує сім'ю субсидіанта про те, що йому залишилося доплатити за комуналку 500 грн.

З 1 травня 2019 року монетизація торкнеться тих, хто отримує субсидію чи пільгу вже багато років, в тому числі користується допомогою в літній період.

А з 1 жовтня 2019 року запрацює повномасштабна монетизація, коли кожен, хто є одержувачем житлової субсидії, отримуватиме за результатами опалювального сезону готівкою все, що було заощаджено.

 
Питання організації дитячого харчування в закладах загальної середньої освіти та окремих закладах дошкільної освіти розглянуто на робочій нараді Друк
Четвер, 17 січня 2019, 09:49

1988  77777

17 січня під керівництвом заступника голови райдержадміністрації Віктора Жупанина відбулася робоча нарада в ході якої обговорено питання харчування дітей в закладах освіти.

Участь у нараді взяли: в.о голови управління освіти , молоді та спорту Терезія Тодавчич, головний бухгалтер управління молоді та спорту Наталія Левченко, голова тендерного комітету Володимир Богля, секретар тендерного комітету Андрій Русанов.

В ході наради особливу увагу приділено своєчасному проведенню тендерних процедур для закупівлі м'яса та м'ясопродуктів, масла вершкового, овочів, хліба та хлібобулочних виробів , молочної продукції. Окремо розглядалось питання забезпечення якісним харчуванням дітей, що відносяться до пільгової категорії.

За наслідками наради заступник голови райдержадміністрації дав ряд відповідних доручень.

Виноградівська РДА

 
У райдержадміністрації обговорили питання здійснення матеріально-технічного забезпечення підрозділу територіальної оборони Друк
Середа, 16 січня 2019, 16:30

899884521214816 січня робоча відбулася зустріч районної влади та керівництва бригади територіальної оборони Закарпатської області. Участь у зустрічі взяли: заступник голови райдержадміністрації Єва Данич, керівник апарату Виноградівської райдержадміністрації Ігор Вантюх, заступник голови районної ради Адальберт Сверенко, перший заступник міського голови Василь Ціцей, командир бригади територіальної оборони Закарпаття Віктор Нагайко, військовий комісар Виноградівського районного військового комісаріату Сергій Зейкан та командир підрозділу територіальної оборони Виноградівського району Олександр П'ятаков.

В ході зустрічі розглянули питання проведення навчань, які відбудуться у 2019 році на території району, а також матеріально-технічного забезпечення підрозділу територіальної оборони Виноградівського району.

За наслідками робочої зустрічі учасники прийняли рішення підготувати та подати на розгляд сесії районної ради Програму, заходами якої буде передбачено часткове матеріальне забезпечення підрозділу територіальної оборони Виноградівського району.

Виноградівська РДА

 
Питання відзначення в районі Дня соборності України обговорили на робочій нараді Друк
Середа, 16 січня 2019, 11:40

16161632  13131313131000

16 січня під керівництвом керівника апарату Виноградівської районної державної адміністрації Ігора Вантюха відбулася нарада про відзначення в районі Дня соборності України та 73-ї річниці утворення Закарпатської області у складі України.

Під час наради визначено дату проведення. Мітинг з нагоди відзначення Дня Соборності України та 73-ї річниці утворення Закарпатської області у складі України відбудеться 22 січня 2019 року, біля пам'ятника-погруддя Тараса Шевченка в місті Виноградів, о 10:00 за київським часом.

За наслідками наради керівник апарату райдержадміністрації дав відповідні доручення.

Виноградівська РДА

 
Програма розвитку малого і середнього підприємництва на 2019-2020 роки Друк
Середа, 16 січня 2019, 09:28

Скачати

 
Звіт про роботу зі зверненнями громадян у Виноградівській районній державній адміністрації за ІV квартал 2018 року Друк
Вівторок, 15 січня 2019, 16:21

Скачати

 
Звіт про роботу зі зверненнями громадян у Виноградівській районній державній адміністрації за ІІІ квартал 2018 року Друк
Вівторок, 15 січня 2019, 16:16

Скачати

 
Звіт про роботу зі зверненнями громадян у Виноградівській районній державній адміністрації за ІІ квартал 2018 року Друк
Вівторок, 15 січня 2019, 16:10

Скачати

 
Питання розчистки доріг та відновлення електропостачання після потужного снігопаду обговорили на нараді Друк
Вівторок, 15 січня 2019, 10:55

IMG 8834  IMG 8824

15 січня під керівництвом в.о. голови Виноградівської райдержадміністрації відбулася робоча нарада про стан розчистки районних доріг та відновлення електропостачання в населених пунктах Виноградівського району.

Участь у нараді взяли: начальник Виноградівського РЕМ Ернест Сегев та керівник Іршавського райавтодору Богдан Сич. Начальник Виноградівського РЕМ Ернест Сегев інформував, що роботи із відновлення електропостачання у місцях, де через негоду були пошкоджені лінії електропередач, проводилися та проводяться оперативно.

-«Зараз ми повинні максимально злагоджено та ефективно проводити роботу із розчистки доріг до населених пунктів району та відновлення електропостачання до населених пунктів району. Прошу вас вживати всіх невідкладних заходів та при можливості очистити дороги району. Я розумію, що фінансування на утримання доріг майже відсутнє, але і з цими мінімальними можливостями я прошу вас зробити все для того, щоб жителі району змогли безперешкодно потрапляти в свої населені пункти.»,- зазначила в.о. голови райдержадміністрації Наталія Костелеба-Веремчук.

Натомість керівник Іршавського райавтодору Богдан Сич інформував, що роботи із розчистки доріг у Виноградівському районі проводилися протягом вчорашнього дня. Попри відсутність фінансування вдалося розчистити дороги державного значення та 4 із 17 районних доріг.

За наслідками наради в.о. голови Виноградівської райдержадміністрації дала доручення підрядній організації розробити розрахунок потреби коштів для здійснення розчистки районних доріг.

Виноградівська РДА

 
Колядницькі традиції Виноградівщини представили на найколоритнішому зимовому фестивалі Закарпаття Друк
Понеділок, 14 січня 2019, 13:51

0-02-01-8df55fe3e8c2e64ed6327bb78dd887d3856bcccade07199e592b204d4ebe6def c78288f8  1948

Традиційний фестиваль «Коляди у старому селі» відбувся у суботу, 12 січня. Хатинки Закарпатського музею народної архітектури та побуту знову ожили, столи наповнилися традиційними наїдками, а дзвінкі колядки лунали звідусіль.

4536  1949

-«Я вважаю, що такий чудовий фестиваль, який покликаний на збереження народних традицій Закарпаття, є одним із найколоритніших та найпотужніших зимових фестивалів. Щороку представляємо на ньому традиції колядування Виноградівського району та отримуємо від цього безліч позитивних емоцій!»,- зазначила в.о. голови Виноградівської райдержадміністрації Наталія Костелеба-Веремчук.

1951  1952

 

Виноградівська РДА

 
<< Початок < 1 2 4 6 7 8 9 10 > Кінець >>

Сторінка 4 з 219

Виноградівщина

Райдержадміністрація

Поточна діяльність

Послуги

Публічна інформація

Звернення громадян

Прес-центр

president baner

anons_3

drv_baner

mdz baner

library

rajrada

rajvo

M2 UA RU 300x84

ee-banner 

fmap 1

dsvv

gadjacha linija

1111111111111

baner ghestova mova 

petition1

11111
Голова Виноградівської районної державної адміністрації
РУСАНЮК МИХАЙЛО МИХАЙЛОВИЧ
konstytucia
ogoloshennya
pidrozdily
kultura
stktor turizmu
apk
dpi
rcsssdm
justycia 2 copy
upszn
stat
golovderzhsluzhba
rkmr
dkz
dkz
terinspect praci
pfu
lishosp
eco
365
korupcia
 

bvpd

Flaer Patronat 1 - -400x842

 

soc reklama

2019
Лютий
ПнВтСрЧтПтСбНд
    123
45678910
11121314151617
18192021222324
25262728   
Слідкуйте за нами на Facebook!
social facebook box blue

Останні новини

Хто зараз на сайті

На даний момент 201 гостей на сайті
1joomla.ru picma.ru mamentyev.ru
© 2005 - 2018 ВИНОГРАДІВСЬКА РАЙОННА ДЕРЖАВНА АДМІНІСТРАЦІЯ
Адреса: 90300, Закарпатська область, м. Виноградів, площа Миру, 5
тел./факс: (03143) 2-33-50    e-mail: vinrda@ukrpost.ua
При використанні матеріалів - обов'язкове посилання на джерело!
Карта сайту