Новини
Наталія Костелеба-Веремчук взяла участь в урочистостях з нагоди 170-ої річниці визвольної угорської революції Друк
П'ятниця, 16 березня 2018, 11:25

IMG 5898  IMG 5922

15 березня перший заступник голови районної державної адміністрації Наталія Костелеба-Веремчук взяла участь в урочистостях з нагоди 170-ої річниці визвольної угорської революції 1848-1849 років. Урочистості відбулися на території Виноградівської ЗОШ I-III ступенів №3.

-«Нелегка боротьба за незалежність угорського народу увійшла в світову історію та міцно укорінилася в серцях кожного угорця. Так само історія боротьби за незалежність та становлення української державності зайняла чільне місце в серцях українців. Я впевнена, що теперішніх своїх героїв українці вшановуватимуть так само, як і угорський народ вшановує героїв національно-визвольної боротьби. І через століття, вільний та щасливий український народ, так само як і угорський сьогодні, буде пам'ятати сміливих воїнів, борців за незалежність свого народу», - зазначила у своїй промовій перший заступник голови райдержадміністрації.

Після промов та концертної програми, яку підготували учні школи, представники обласної державної адміністрації та обласної ради, а також керівники районну та міста поклали квіти до погруддя учаснику революційних подій в Угорщині барону Жігмонду Перені.

IMG 5911  IMG 5968

Виноградівська РДА

 
Голова Виноградівської райдержадміністрації Михайло Русанюк взяв участь в урочистостях на "Красному полі" Друк
П'ятниця, 16 березня 2018, 08:43

29249776 565141643843742 3989155651610738688 n  29258440 565141657177074 7193591473680416768 n

15 березня на "Красному полі", що поблизу Хуста, відбувся мітинг-реквієм з нагоди відзначення 79-ої річниці проголошення Карпатської України. Вшанувати пам'ять загиблих Карпатських січовиків приїхали: голова Закарпатської облдержадміністрації Геннадій Москаль, голова обласної ради Михайло Рівіс, а також керівники Полтавської,  Івано-Франківської та Львівської областей, керівники всіх районів Закарпаття, представники громадськості.

 Після проголошення промов, присутні поклали квіти до Пам’ятного Хреста. Завершилось дійство панахидою за загиблими січовиками.

 Виноградівська РДА

 
У райдержадміністрації відбулося засідання організаційного комітету Друк
Середа, 14 березня 2018, 14:29

14 березня під керівництвом голови райдержадміністрації Михайла Русанюка відбулося засідання організаційного комітету фестивалю виноградарів-виноробів «Угочанська лоза - 2018».

В ході засідання обговорено основні питання проведення в районі традиційного фестивалю, а зокрема: виготовлення рекламної продукції, організацію відкритої дегустації, «Винного туру Боржавською вузькоколійкою» та святкового концерту.

За наслідками засідання головою райдержадміністрації дано ряд відповідних доручень.

IMG 5872 IMG 5890

Виноградівська РДА

 
Програми районного бюджету Друк
Середа, 14 березня 2018, 14:08

Паспорт бюджетної програми місцевого бюджету на 2018 рік

Паспорт бюджетної програми місцевого бюджету на 2018 рік

Паспорт бюджетної програми місцевого бюджету на 2018 рік

Паспорт бюджетної програми місцевого бюджету на 2018 рік

Паспорт бюджетної програми місцевого бюджету на 2018 рік

Паспорт бюджетної програми місцевого бюджету на 2018 рік

Паспорт бюджетної програми місцевого бюджету на 2018 рік

Паспорт бюджетної програми місцевого бюджету на 2018 рік


 

Звіти по паспортах

Паспорти відділу культури 2018


Звіт по поспорту програми

Звіт по поспорту програми

Звіт по поспорту програми

Звіт по поспорту програми


Паспорт (АПР)

Звіт по поспорту програми (АПР)


 

 

 
У Виноградівському районі відбудуться командно-штабні навчання Друк
Вівторок, 13 березня 2018, 15:50

mns13 березня під керівництвом голови районної державної адміністрації Михайла Русанюка відбулася нарада з питання проведення в районі комплексного командно-штабного навчання з органами управління та силами цивільного захисту.

Метою навчань є перевірка оперативності реагування та взаємодії органів управління і сил цивільного захисту при виникненні надзвичайних ситуацій, а також визначення рівня готовності органів управління цивільного захисту до дій в надзвичайних ситуаціях.

До проведення командно-штабних навчань залучено керівний склад органів управління та служб цивільного захисту, а також районну комісію з питань техногенно-екологічної безпеки та надзвичайних ситуацій.

За результатами наради голова райдержадміністрації дав ряд відповідних доручень.

Виноградівська РДА

 
Попередження населення про комплексну перевірку і командно-штабне навчання з органами управління та силами цивільного захисту Закарпатської територіальної підсистеми Єдиної державної системи цивільного захисту Друк
Понеділок, 12 березня 2018, 14:26

15-11-2017-01Управління цивільного захисту Закарпатської обласної державної адміністрації повідомляє, що 14 березня 2018 року в області буде проведено перевірку діючої системи централізованого оповіщення цивільного захисту Закарпатської області із залученням всіх засобів доведення інформації (електричні сирени, гучномовці, проводове мовлення). З 19 по 23 березня 2018 року в окремих містах та районах області буде проведено комплексні командно-штабні навчання з органами управління та силами цивільного захисту області.
У вищенаведені періоди планується практичне розгортання сил і засобів цивільного захисту, спеціальної техніки та особового складу аварійно-рятувальних формувань, евакуаційних органів, окремих підрозділів військових формувань, а також ввімкнення системи централізованого оповіщення населення області. У окремих районах та містах області відбудуться практичні виконання завдань щодо ліквідації надзвичайних ситуацій, проведення евакуації населення, розгортання роботи евакуаційних органів тощо.
Управління звертається до мешканців області та гостей з проханням зберігати спокій та пам'ятати, що всі сигнали, котрі будуть передаватися у цей період в ефірі дротового радіомовлення та через гучномовці, а також сигнали електросирен, розміщених на територіях підприємств та організацій, є навчальними. Нагадуємо, що уривчасте звучання електросирен означає - «УВАГА ВСІМ!». Почувши їх звучання необхідно включати обласне телебачення, радіомовлення (дротове або ефірне) для прослуховування повідомлень, що передаються. В подальшому діяти відповідно до отриманої інформації.

 
У Виноградові відзначили 204-ту річницю від дня народження Тараса Шевченка Друк
Середа, 07 березня 2018, 10:25

IMG 5683 IMG 5694

Сьомого березня голова райдержадміністрації Михайло Русанюк, заступник голови райдержадміністрації Єва Данич та керівник апарату районної державної адміністрації Ігор Вантюх взяли участь в урочистому зібранні з нагоди 204-ї річниці від дня народження Тараса Шевеченка.

Під час заходу голова районної державної адміністрації Михайло Русанюк та його заступник, а також інші керівники району та міста, поклали корзини з квітами до пам'ятника-погруддя Тарасу Григоровичу Шевченку.

Виноградівська РДА

 
Михайло Русанюк привітав жінок району із прийдешнім святом весни Друк
Вівторок, 06 березня 2018, 16:51

IMG 5486  IMG 5383

Шостого березня голова райдержадміністрації, його заступники та керівник апарату адміністрації взяли участь в урочистостях приурочених відзначенню в районі Міжнародного жіночого дня.

IMG 53911  IMG 5579

В ході урочистостей Михайло Русанюк привітав всіх присутніх жінок із прийдешнім святом весни та краси, подякував за їх щоденну роботу на "посадах" мам, бабусь, сестер та дружин, а також вручив ряд грамот голови обласної ради та голови райдержадміністрації.

IMG 5615 IMG 53474

Насамкінець працівники культури та учні музичних шкіл району порадували всіх присутніх святковим концертом.

Виноградівська РДА

 
Голова райдержадміністрації провів семінар-нараду з головами сільських та селищних рад Друк
Вівторок, 06 березня 2018, 16:20

IMG 5343 IMG 5338

Шостого березня у малому залі засідань районної державної адміністрації, під керівництвом голови райдержадміністрації Михайла Русанюка, відбулася семінар-нарада з сільськими та селищними головами.

На порядок денний наради винесено наступні питання: про затвердження бюджетів на 2018 рік органів місцевого самоврядування; про благоустрій у населених пунктах Виноградівського району; про державну субвенцію на придбання житла для дітей-сиріт та дітей позбавлених батьківського піклування; про строки подання є-декларації та порядок перевірки факту їх подання; про проведення командно-штабного навчання з органами управлінь та силами цивільного захисту області, а також виконання Закону України про регулювання містобудівної діяльності та особливості регулювання земельних відносин з урахуванням Положень містобудівної документації.

Про затвердження бюджетів на 2018 рік органів місцевого самоврядування присутніх інформувала начальник фінансового управління райдержадміністрації Валерія Варга. Начальник відділу інфраструктури, житлово-комунального господарства та будівництва державної адміністрації Ірина Мельник інформувала про благоустрій у населених пунктах Виноградівського району.

Начальник юридичного відділу апарату райдержадміністрації Олександр Кіш інформував про строки подання е-декларації та порядок перевірки факту їх подання, а також наголосив на відповідальності за неподання та несвоєчасне подання декларацій.

Виноградівська РДА

 
Розпорядження голови Виноградівської РДА "Про перенесення робочих днів у 2018 році" Друк
П'ятниця, 02 березня 2018, 16:31

Розпорядження голови Виноградівської РДА "Про перенесення робочих днів у 2018 році"

 
Комісія з розгляду питань в галузі земельних відносин провела своє чергове засідання Друк
П'ятниця, 02 березня 2018, 14:51

IMG 5288Другого березня під керівництвом заступника голови районної державної адміністрації Єви Данич відбулося засідання комісії з розгляду питань в галузі земельних відносин.

В ході засідання членами комісії розглянуто питання про виділення в натурі ( на місцевості) земельної частки (паю) та затвердження технічної документації із землеустрою щодо встановленя меж земельної ділянки в натурі (на міцевості).

Розглянувши всі питання, комісією прийняті відповідні рішення.

Виноградівська РДА

 
Розпорядження голови облдержадміністрації Друк
П'ятниця, 02 березня 2018, 08:12

Про перенесення робочих днів у 2018 році.

 
Голова райдержадміністрації привітав жительку Виноградівщини із 100-літнім ювілеєм Друк
Четвер, 01 березня 2018, 15:57

IMG 5182  IMG 5247

Першого березня голова райдержадміністрації Михайло Русанюк разом із своїм першим заступником Наталією Костелебою-Веремчук здайснили візит у село Великі Ком'яти. В ході візиту керівники адміністрації здійснили почесну місію – привітали Марію Мігалівну Бігарі із 100-літнім ювілеєм.

-"Прийміть мої щирі, сердечні, сповнені людської шани і поваги привітання з нагоди Вашого ювілею – 100 річчя від дня народження! Хай ніколи не покидають Вас Божа сила, наснага, повага, любов та вірність Ваших рідних і близьких. Здоров'я Вам, миру, людської шани та поваги і ще довгих років життя. Бажаю Вам і Вашій родині добробуту, щастя та життєвих гараздів.",- привітав ювілярку голова райдержадміністрації Михайло Русанюк.

Виноградівська РДА

 
5-6 травня у Виноградові відбудеться традиційне свято вина "Угочанська лоза" Друк
Середа, 28 лютого 2018, 16:30

viber image  IMG 5162

5-6 травня Виноградівщина готується зустрічати туристів та жителів району на традиційному фестивалі виноградарів-виноробів "Угочанська лоза". Перше засідання організаційного комітету відбулося 28 лютого.

Засідання відбулося під керівництвом співголови оргкомітету, першого заступника голови райдержадміністрації Наталії Костелеби-Веремчук.

Цього року організатори дійства вирішили проводити вже традиційні для фестивалю заходи. Так, визначено що туристичний маршрут "Винний тур Боржавською вузькоколійкою" відбудеться у суботу, 5 травня. Основне ж дійство відбуватиметься в неділю, 6 травня, у парку Перені.

З метою підвищення рівня проведення фестивалю організатори вирішили у 2018 році приділити особливу увагу проведенню конкурсу вин, переможців якого, як і минулого року, планують визначати в рамках відкритої дегустації із залученням професійних сомельє.

IMG 5168  IMG 5163

Виноградівська РДА

 
<< Початок < 1 2 3 5 7 8 9 10 > Кінець >>

Сторінка 5 з 199

Виноградівщина

Райдержадміністрація

Поточна діяльність

Послуги

Публічна інформація

Звернення громадян

Прес-центр

president baner

anons_3

drv_baner

mdz baner

library

rajrada

rajvo

M2 UA RU 300x84

ee-banner 

fmap 1

dsvv

gadjacha linija

1111111111111

baner ghestova mova 

11111
Голова Виноградівської районної державної адміністрації
РУСАНЮК МИХАЙЛО МИХАЙЛОВИЧ
konstytucia
ogoloshennya
pidrozdily
kultura
stktor turizmu
apk
dpi
rcsssdm
justycia_2
upszn
stat
golovderzhsluzhba
rkmr
dkz
dkz
terinspect praci
pfu
lishosp
eco
365
korupcia
 

bvpd

Flaer Patronat 1 - -400x842

 

soc reklama

2018
Травень
ПнВтСрЧтПтСбНд
 123456
78910111213
14151617181920
21222324252627
28293031   
Слідкуйте за нами на Facebook!
social facebook box blue

Останні новини

Хто зараз на сайті

На даний момент 45 гостей на сайті
1joomla.ru picma.ru mamentyev.ru
© 2005 - 2017 ВИНОГРАДІВСЬКА РАЙОННА ДЕРЖАВНА АДМІНІСТРАЦІЯ
Адреса: 90300, Закарпатська область, м. Виноградів, площа Миру, 5
тел./факс: (03143) 2-33-50    e-mail: vinrda@ukrpost.ua
При використанні матеріалів - обов'язкове посилання на джерело!
Карта сайту