Новини
На Виноградівщині відзначили День захисника України Друк
П'ятниця, 12 жовтня 2018, 13:40

IMG 4211  IMG 4229

12 жовтня керівник апарату райдержадміністрації Ігор Вантюх взяв участь в урочистостях з нагоди відзначення в районі Дня захисника України. Захід відбувався у читальному залі центральної районної бібліотеки, у форматі круглого столу, за участі військовослужбовців та студентської молоді.

В ході урочистостей Ігор Вантюх привітав всіх присутніх із прийдешнім святом та відзначив грамотами районної державної адміністрації за сумлінне виконання службових обов'язків, старанність, високий професіоналізм та з нагоди відзначення Дня захисника України ряд військовослужбовців та працівників військового комісаріату району.

IMG 4240  IMG 4236

Виноградівська РДА

 
Відділ економічного розвитку та торгівлі райдержадміністрації взяв участь в інвестиційнму форумі «Закарпаття – бізнес в центрі Європи» Друк
П'ятниця, 12 жовтня 2018, 09:25

43680049 705953879764193 8941614159238266880 n  43590325 705954109764170 8478130490136592384 n

В рамках проведення інвестиційного форуму «Закарпаття – бізнес в центрі Європи», що проходив 10 жовтня 2018 у приміщенні історичного комплексу «Совине гніздо» в м. Ужгород, відділом економічного розвитку і торгівлі райдержадміністрації спільно із головою громадської організації «Виноградарів Виноградівщини» Наталією Мартишинець презентовано інвестиційну пропозицію щодо унікального прикладу промислового вирощування хурми та столових сортів біо-винограду на Виноградівщині.

Відвідувачі заходу, в тому числі закордонні гості з Польщі, Угорщини, Нідерландів, мали можливість скуштувати понад 9 сортів хурми та столовИЙ виноград, які вирощені на Виноградівській «Чорній горі». На площі 1,5 га висаджено 170 дерев хурми, з яких на сьогодні плодоносять 40, а на площі 0,8 га висаджено 500 кущів, а це понад 150 сортів, біо-винограду.

Презентація викликала значний ажіотаж та зацікавленість, адже аналогів промислового вирощування хурми на Україні не існує.

Відділ економічного розвитку та торгівлі РДА

 
У райдержадміністрації підвели підсумки роботи Виноградівського районного центру соціальних служб для сім’ї, дітей та молоді за 9 місяців 2018 року Друк
П'ятниця, 12 жовтня 2018, 09:11

IMG 416811 жовтня під головуванням заступника голови районної державної адміністрації Єви Данич відбулася нарада про роботу Виноградівського районного центру соціальних служб для сім'ї, дітей та молоді за 9 місяців 2018 року. Учасники наради заслухали інформацію директора Виноградівського районного центру соціальних служб для сім'ї, дітей та молоді Білкей Елеонори, яка поінформувала присутніх про організацію та здійснення соціальної роботи з сім'ями, дітьми та молоддю, які опинилися в складних життєвих обставинах та потребують сторонньої допомоги шляхом їх виявлення, обліку та вивчення потреб, планування та визначення методів допомоги, надання соціальних послуг, забезпечення, за необхідності, соціального супроводу.

Також під час наради обговорено проблемні питання, які виникають у роботі з соціально незахищеними категоріями населення та намічено оптимальні шляхи їх вирішення. Відмічено позитивні результати в роботі завдяки налагодженню тісної співпраці Виноградівського РЦСССДМ з суб'єктами соціальної роботи, органами місцевого самоврядування району, благодійними та громадськими організаціями.

За наслідками наради прийнято відповідні рішення.

Виноградівська РДА

 
Місцеві «кишенькові» ЗМІ та громадські активісти безпідставно звинувачують районну адміністрацію у бездіяльності Друк
Четвер, 11 жовтня 2018, 13:20

IMG 4150Останнім часом дедалі більше активності починають проявляти місцеві «кишенькові» засоби масової інформації та громадські активісти. Мережа Інтернет «рясніє» повідомленнями про, нібито, бездіяльність органів державної влади у Виноградівському районі. Виноградівська районна державна адміністрація заявляє про те, що ці повідомлення є політично замовленими та такими, що не відповідають дійсності.

Виноградівська районна державна адміністрація в цілому та управління освіти, молоді та спорту зокрема, незалежно від відсутності чи тимчасової втрати працездатності керівників, працюють у звичному режимі та відповідно до встановленого графіку.
Виплата заробітних плат працівникам закладів соцкультсфери, а зокрема працівникам закладів освіти, здійснюється своєчасно та в повній мірі, що безпосередньо можуть засвідчити працівники цих закладів. Школи району забезпечено кваліфікованими кадрами, а здійснення навчально-виховного процесу відбувається незалежно від «обезголовлення» управління освіти.

Організаційна та кадрова робота у Виноградівській РДА, підготовка до опалювального сезону та харчування дітей пільгової категорії у школах району відбувається безперебійно та у звичному режимі, а конкурси на заміщення тимчасово вакантних посад державної служби - відповідно до чинного законодавства України. Інформація про роботу райдержадміністрації регулярно висвітлюється на офіційному сайті, переглянути її можна за посиланням vynogradiv-rda.gov.ua.

Варто зауважити, що в жодній із публікацій «кишенькових» ЗМІ та громадських активістів не зазначається відсутність на робочому місці протягом 71 дня діючого керівника управління освіти, молоді та спорту Виноградівської райдержадміністрації Юрія Свища. При цьому, окрім одного повідомлення про тимчасову втрату працездатності, здійсненого ще в серпні, жодного пояснення про причини відсутності на роботі протягом такого довгого часу Юрій Свищо кадровій службі райдержадміністрації не надав. Упущення такого вагомого факту бездіяльності начальника управління Свища змушує замислитися, а чи все так чисто у журналістській та громадській діяльності деяких активістів? І чи випадково це не пов'язано із знаходженням додаткових, «небезвідомих», джерел фінансування?

Додатково хочемо зазначити, що перший проект рішення «Про внесення змін до районного бюджету», у зв'язку із виділенням додаткових коштів із обласного бюджету, подано райдержадміністрацією до Виноградівської районної ради ще 07 серпня 2018 року. З тих пір, і по сьогоднішній день, районна рада не спромоглася зібрати депутатів на сесію для винесення відповідного рішення. Саме тому, обласна субвенція не освоюється, а роботи, на які були передбачені кошти - не проводяться, а саме:

- капітальний ремонт дороги Виноградів-Дротинці-Фанчиково (400 тис. грн.)
- будівництво спортивного майданчика в селі Неветленфолу (640 тис. грн.)
- облаштування внутрішніх вбиралень у школі села Боржавське (200 тис. грн.)
- облаштування внутрішніх вбиралень у школі І-ІІ ст. села В. Ком'яти (200 тис. грн.)
- капітальний ремонт будинку культури села Дюла ( 378 тис. грн.)
- реконструкція Королівської дитячої школи мистецтв (150 тис. грн.)
- поточний ремонт адмінбудинку сільської ради села Черна (83 тис. грн.)

Варто зазначити, що повноваження із здійснення перерозподілу коштів головою РДА у міжсесійний період значно спростила б та пришвидшила освоєння бюджетних коштів. Однак депутати районної ради позбавили адміністрацію цих повноважень ще у 2015 році через політичні мотиви.

З часу проведення останньої сесії Виноградівської районної ради (12.07.2018 року) минуло вже три місяці. За цей період Закарпатська обласна рада провела вже два пленарні засідання. Виходячи з вищенаведеного виникає запитання, а в чиїй бездіяльності провина?

Виноградівська РДА

 
На Виноградівщині відбулися зміни в керівному складі військового комісаріату Друк
Середа, 10 жовтня 2018, 08:44

IMG 4136  IMG 4123

Восьмого жовтня у малому залі засідань районного будинку влади відбулася відбулося зібрання з нагоди представлення нового в.о. військового комісара Виноградівського районного військового комісаріату за участі керівників установ та організацій району.

В ході зібрання керівник апарату Виноградівської райдержадміністрації Ігор Вантюх та військовий комісар Закарпатського обласного військового комісаріату, полковником Богдан Череміський подякували за роботу колишньому військовому комісару Василю Зубатову, побажали йому успіхів на новій посаді, а також представили нового в.о. військового комісара Виноградівського районного військового комісаріату Олега Тищука.

Виноградівська РДА

 
Розпорядження голови Виноградівської райдержадміністрації Друк
Вівторок, 09 жовтня 2018, 15:28

Про затвердження детального плану території.

 
В райдержадміністрації відбулася семінар-нарада з питання проведення щорічного оцінювання державних службовців Друк
Понеділок, 08 жовтня 2018, 14:21

IMG 4112  IMG 4119

Восьмого жовтня в районній державній адміністрації під головуванням керівника апарату райдержадміністрації Ігора Вантюха проведено нараду із керівниками структурних підрозділів райдержадміністрації на тему: «Щорічне оцінювання службової діяльності державних службовців у 2018 році». Керівник апарату ознайомив присутніх з розпорядженням голови районної державної адміністрації та наказом керівника апарату про проведення оцінювання результатів службової діяльності державних службовців структурних підрозділів районної державної адміністрації, які займають посади категорій „Б" і „В" у 2018 році.

Начальник відділу персоналу апарату райдержадміністрації Оксана Козак ознайомила присутніх з процедурою проведення щорічного оцінювання діяльності державних службовців у 2018 році, зазначивши , що оцінювання результатів службової діяльності зазначених посадовців проводиться на підставі показників результативності, ефективності та якості, визначених з урахуванням посадових обов'язків держслужбовця, а також дотримання ним правил етичної поведінки та вимог законодавства у сфері запобігання корупції.

Додатково висвітлила для керівників структурних підрозділів питання подальшого визначення завдань і ключових показників результативності для кожного державного службовця на 2019 рік.

Також доповідачкою презентовано присутнім порівняльну таблицю з основними аспектами оцінювання та їхніми відмінностями, наведено алгоритм проведення оціночної співбесіди та зазначено на основних законодавчих аспектах, якими необхідно користуватися під час проведення оцінювання.

Семінар проведено в форматі «запитання-відповідь».

Виноградівська РДА

 
У Виноградові вшанували героїв національно-визвольної боротьби угорського народу Друк
Понеділок, 08 жовтня 2018, 10:17

777771  3333331

Шостого жовтня на подвір'ї Виноградівської ЗОШ І-ІІІ ст. №3, біля погруддя барона Жігмонда Перені, відбулися урочистості з нагоди вшанування пам'яті героїв-мучеників - 13 генералів, - які були страчені 6 жовтня 1849 року.

Участь в урочистостях взяли заступник голови Закарпатської облдержадміністрації Віктор Мікулін та керівник апарату Виноградівської райдержадміністрації Ігор Вантюх.

На урочистостях з вітальним словом виступили: міністр юстиції Угорщини, Ласло Трочаний, заступник голови облдержадміністрації Віктор Мікулін, голова УМДС Ласло Зубанич та депутат Верховної Ради України, голова КМКС Василь Брензович.

На завершення урочистостей присутні поклали вінки квітів до погруддя видатного діяча революційних подій, барона Жігмонда Перені.

666661  5555551

Виноградівська РДА

 
Вітаємо із Днем працівника освіти! Друк
П'ятниця, 05 жовтня 2018, 14:57

2222222 копия

 
На Виноградівщині відзначили День працівників освіти Друк
Середа, 03 жовтня 2018, 15:21

 IMG 39823 IMG 3780

Третього жовтня в.о. голови райдержадміністрації Наталія Костелеба-Веремчук взяла участь в урочистостях з нагоди відзначення в районі Дня працівників освіти, які проходили в міському будинку культури.

IMG 3876  IMG 3907

-«Шановні освітяни! Напередодні вашого професійного свята дозвольте вас привітати та висловити вдячність за вашу титанічну і надзвичайно плідну працю. Кожного дня ви вкладаєте всі свої знання і вміння маючи на меті виховати достойних членів суспільства. Бажаю вам наснаги, ентузіазму та завзяття, а також достатку, процвітання, любові та радості від кожного дня! Зі святом вас!», - зазначила у вітальній промові Наталія Костелеба-Веремчук та вручила ряд відзнак Міністерства освіти та науки України, обласної ради та районної державної адміністрації.

IMG 399233  IMG 4023

Зі сцени для працівників освіти лунало безліч слів вітань та вдячності за їх працю, а працівники культури, учні дитячих шкіл мистецтв та танцювальний колектив "Галактика" подарували вчителям чудовий святковий настрій від перегляду концертної програми.

IMG 4043  IMG 4074

Виноградівська РДА

 
В.о. голови райдержадміністрації здійснила візит в геріатричний пансіонат Друк
Середа, 03 жовтня 2018, 10:04

IMG 3736  IMG 3706

Другого жовтня в.о. голови райдержадміністрації Наталія Костелеба-Веремчук, директор департаменту соціального захисту населення облдержадміністрації Михайло Петрішка, начальник управління соціального захисту населення райдержадміністрації Уляна Курташ та начальник фінансового управління райдержадміністрації Валерігя Варга взяли участь у святковому заході до Міжнародного дня людей похилого віку, який відбувався у Виноградівському геріатричному пансіонаті.

IMG 3723  IMG 3730

В рамках заходу жителі геріатричного пансіонату отримали невеликі подарунки та велику насолоду від перегляду насиченого різножанрового концерту, підготованого учасниками художньої самодіяльності Новоселицького та Веряцького будинків культури.

IMG 3745  IMG 3751

Виноградівська РДА

 
На Виноградівщині відзначили Міжнародний день людей похилого віку Друк
Понеділок, 01 жовтня 2018, 15:45

IMG 3634  IMG 3679

Першого жовтня в.о. голови райдержадміністрації Наталія Костелеба-Веремчук взяла участь в урочистостях з нагоди відзначення в районі Міжнародного дня людей похилого віку, які відбулися в міському будинку культури.

IMG 3654  IMG 3663

-«Ми дякуємо вам за вашу самовіддану працю і за ті уроки життя, які ви давали і даєте нам! Від щирого серця я зичу вам міцного-міцного здоров'я, радості від життя, наснаги та довголіття! А ми, в свою чергу, берегтимо Вас і робитимемо все мождиве для того, щоб на схилі літ Ви жили у достойних умовах та при доброму здоров'ї! Зі святом Вас! Дякуємо Вам за те, що Ви у нас є!»,- зазначила у своїй промові Наталія Костелеба-Веремчук та нагородила грамотами в.о. голови райдержадміністрації найактивніших представників старшого покоління району.

IMG 3696  IMG 3694

Після офіційної частини слідувала насичена концертна програма за участі хору ветеранів, а також учнів та викладачів Виноградівської дитячої школи мистецтв ім. Б.Бартока.

Виноградівька РДА

 
У райдержадміністрації відбулося засідання комісії з питань техногенно-екологічної безпеки та надзвичайних ситуацій Друк
Понеділок, 01 жовтня 2018, 09:36

121212121  13131313131

28 вересня під керівництвом заступника голови райдержадміністрації Віктора Жупанина відбулося засідання  комісії з питань техногенно-екологічної безпеки та надзвичайних ситуацій. 

В ході засідання члени комісії розглянули ряд питань, а саме: про стан невиробничого травматизму в районі та визначення шляхів його зменшення; про готовність районних підприємств, установ та організацій, об'єктів життєзабезпечення, спеціалізованих аварійно-рятувальних служб, об'єктів житлово-комунального та дорожнього господарства району до роботи в осінньо-зимовому періоді 2018-2019 років ; про організацію заходів із запобігання засміченню твердими побутовими відходами поверхневих водотоків району та про стан епідемічної ситуації згрипу та ГРІ на території Виноградівського району.

За наслідками засідання членами комісії прийнято відповідні рішення.

Виноградівська РДА

 
<< Початок < 1 2 3 4 6 8 9 10 > Кінець >>

Сторінка 6 з 213

Виноградівщина

Райдержадміністрація

Поточна діяльність

Послуги

Публічна інформація

Звернення громадян

Прес-центр

president baner

anons_3

drv_baner

mdz baner

library

rajrada

rajvo

M2 UA RU 300x84

ee-banner 

fmap 1

dsvv

gadjacha linija

1111111111111

baner ghestova mova 

petition1

11111
Голова Виноградівської районної державної адміністрації
РУСАНЮК МИХАЙЛО МИХАЙЛОВИЧ
konstytucia
ogoloshennya
pidrozdily
kultura
stktor turizmu
apk
dpi
rcsssdm
justycia_2
upszn
stat
golovderzhsluzhba
rkmr
dkz
dkz
terinspect praci
pfu
lishosp
eco
365
korupcia
 

bvpd

Flaer Patronat 1 - -400x842

 

soc reklama

2018
Грудень
ПнВтСрЧтПтСбНд
     12
3456789
10111213141516
17181920212223
24252627282930
31      
Слідкуйте за нами на Facebook!
social facebook box blue

Останні новини

Хто зараз на сайті

На даний момент 53 гостей на сайті
1joomla.ru picma.ru mamentyev.ru
© 2005 - 2018 ВИНОГРАДІВСЬКА РАЙОННА ДЕРЖАВНА АДМІНІСТРАЦІЯ
Адреса: 90300, Закарпатська область, м. Виноградів, площа Миру, 5
тел./факс: (03143) 2-33-50    e-mail: vinrda@ukrpost.ua
При використанні матеріалів - обов'язкове посилання на джерело!
Карта сайту