Новини
В райдержадміністрації засідала комісія з питань захисту прав дитини Друк
Вівторок, 26 лютого 2019, 15:15

0670  06700

26 лютого під керівництвом заступника голови райдержадміністрації Єви Данич, відбулося засідання комісії з питань захисту прав дитини.

Під час засідання розглянуто 6 питань, у тому числі: про встановлення графіка зустрічей з дітьми (2 заяви), про визначення місця проживання дитини (1 заява), про позбавлення батьківських прав ( 3 заяви), про розгляд звернення про вчинення економічного насильства ( 1 заява), про встановлення опіки над дитиною ( 1 заява), про надання дозволу на здійснення правочинів щодо нерухомого майна, право користування яким мають діти ( 4 заяви).

Після детального вивчення документів, членами комісії прийнято відповідні рішення в інтересах дітей та задля захисту їх прав.

Виноградівська РДА

 
Питання підвищення економічної спроможності Виноградівщини обговорили на семінарі з керівниками органів місцевого самоврядування району Друк
Вівторок, 26 лютого 2019, 14:20

IMG 0677  IMG 0680

26 лютого у великому залі засідань відбувся семінар на тему: Підвищення економічної спроможності Виноградівського району. Спікерами на семінарі виступали директор департаменту економічного розвитку і торгівлі Закарпатської облдержадміністрації Денис Ман та радник з питань регіонального розвитку Закарпатського Центру розвитку місцевого самоврядування Микола Сюсько. Семінар проводився для керівників органів місцевого самоврядування району.

IMG 0695  IMG 0693

Із вітальним словом до присутніх виступила виконуюча обов'язки голови Виноградівської райдержадміністрації Наталія Костелеба-Веремчук та висловила сподівання, що цей семінар дасть керівникам органів місцевого самоврядування району нові знання та значно збільшить кількість грантових проектів та проектів поданих до ДФРР із Виноградівського району.

В ході семінару про державну підтримку регіонального та місцевого розвитку, розвиткові проекти на прикладі Закарпатської області, а зокрема про кращі практики та участь ОДА в їх розробці присутнім розповів директор департаменту економічного розвитку і торгівлі Закарпатської облдержадміністрації Денис Ман.

IMG 0696  IMG 070802

Про нову державну регіональну політику в Україні, секторальну бюджетну підтримку Європейського Союзу, а зокрема про її напрями, фінансування та підготовку проектів, а також про те, що таке гранти та як їх можна отримати розповів радник з питань регіонального розвитку Закарпатського Центру розвитку місцевого самоврядування Микола Сюсько.

Насамкінець Наталія Костелеба-Веремчук подякувала Денису Ману та Миколі Сюсько за проведення заходу та за корисну інформацію, яку завдяки семінару отримали голови сільських та селищних рад Виноградівського району.

Виноградівська РДА

 
У райдержадміністрації відбулася робоча нарада Друк
Понеділок, 25 лютого 2019, 15:57

IMG 0605  IMG 0600

25 лютого під керівництвом виконуючої обов'язки голови райдержадміністрації Наталії Костелеби-Веремчук відбулася робоча нарада із керівниками структурних підрозділів-розпорядників коштів.

В ході наради начальник управління освіти молоді та спорту Виноградівської райдержадміністрації та начальник відділу культури Василь Югас інформували про роботу очолюваних ними структурних підрозділів.

Окрім того, розглянуто питання можливості здійснення преміальних виплат жінкам-працівникам закладів освіти та соцкультсфери з нагоди відзначення Міжнародного жіночого дня.

За наслідками наради виконуючою обов'язки голови райдержадміністрації дано ряд відповідних доручень.

Виноградівська РДА

 
У райдержадміністрації обговорили питання весняного прибирання та благоустрою населених пунктів району Друк
Понеділок, 25 лютого 2019, 15:13

IMG 0614  IMG 0634

25 лютого під керівництвом виконуючої обов'язки голови райдержадміністрації Наталії Костелеби-Веремчук відбулася нарада з питання здійснення весняного прибирання та благоустрою населених пунктів району, а зокрема прибирання придорожніх територій на основних автошляхах району.

Участь у нараді взяли: заступник голови райдержадміністрації Єва Данич, керівник апарату райдержадміністрації Ігор Вантюх, начальник управління освіти, молоді та спорту Марія Сігетій, начальник відділу інфраструктури, житлово-комунального господарства та будівництва Ірина Мельник, начальник відділу культури Василь Югас, директор ДП «Виноградівське лісове господарство» Василь Агій, директор ТОВ „ АВЕ Виноградово " Адальберт Жидик, начальник управління держпродспоживслужби у Виноградівському районі Степан Барзул, начальник філії „Іршавський райавтодор" Богдан Сич та начальник відділу водних ресурсів Виноградівського МУВГ Алла Фіцай.

В ході наради Наталія Костелеба-Веремчук зазначила, що у зв'язку із перебоями в роботі з вивозу твердих побутових відходів із населених пунктів району придорожні території на автошляхах наразі дуже засмічені. Саме тому всім структурам, організаціям та підприємствам необхідно докласти максимум зусиль для здійснення весняного прибирання в найкоротший термін.

За наслідками наради виконуючою обов'язки голови райдержадміністрації дано ряд відповідних доручень.

Виноградівська РДА

 
Виноградівська районна філія Закарпатського обласного центру зайнятості інформує Друк

З метою підвищення якості та рівня комунікації з клієнтами служби зайнятості Виноградівський районний центр зайнятості інформує, що у 2018 році державною службою зайнятості введено у експлуатацію новий Веб-сайт «Єдине соціальне середовище зайнятості».

Метою впровадження електронних сервісів у діяльність державної служби зайнятості є надання якісних послуг населенню та роботодавцям.

Впроваджено нове поняття - «Електронний кабінет роботодавця», який являється сервіс, з використанням сучасних інформаційно-комунікаційних технологій, зорієнтований, насамперед, на скорочення витрат часу відвідування центру зайнятості та на підвищення рівня взаємодії роботодавців із службою зайнятості. Це персональне автоматизоване робоче місце, доступ до якого роботодавець може отримати за допомогою комп'ютера, підключеного до мережі Інтернет, а також з мобільного телефону.

У «Електронному кабінеті» роботодавець має можливість переглянути актуальні реквізити свого підприємства, що містяться у базі служби зайнятості, стан укомплектування заявлених вакансій, кількість направлень центром зайнятості претендентів на роботу, договори на організацію громадських робіт та працевлаштування після професійного навчання, здійснити добір працівників шляхом перегляду резюме. В електронному кабінеті роботодавця передбачена можливість подання звітів за формою №3-ПН «Інформація про попит на робочу силу (вакансії)», в тому числі і уточню вальних, в он-лайн - режимі до державної служби зайнятості та подальшим завантаженням фахівцем центру зайнятості в базу вакансій ЄІАС. Крім того передбачена можливість переглядати звіти за формою 4-ПН, 1-ПН, які подавались до служби зайнятості.

Тож, запрошуємо Вас відвідати Виноградівський центр зайнятості, де фахівці служби докладно проінформують про можливості роботи «Електронних кабінетів» та розкажуть про його переваги в роботі.

Платформа «МОЯ ПРОФЕСІЯ: консультаційна мережа»

Шановні старшокласники та шукачі роботи!
Послуги з профорієнтації можливо отримати дистанційно у он-лайн форматі.
Службою зайнятості запроваджена онлайн-профорієнтація за допомогою спеціального сервісу, який можна запустити прямо у браузері Вашого комп'ютера - веб-базована платформа «МОЯ ПРОФЕСІЯ: консультаційна мережа». Відтепер система профорієнтаційного діагностування стала загальнодоступною, усі бажаючі мають можливість безкоштовно отримати послуги з профорієнтації дистанційно у он-лайн форматі без відвідування центру зайнятості, якщо існує потреба у:
- виборі (зміні) професії;
- виборі майбутнього напряму професійного навчання
- оцінці власних здібностей;
-саморозвитку.
Перетворіть вибір майбутньої професії з «гадання на кавовій гущі» у науково обґрунтований прогноз, виявіть схильності та здібності до різних видів діяльності.
Програма тестування основана на діагностиці й зіставленні трьох основних факторів успішного професійного навчання й самореалізації:
-професійна мотивація визначає глибинні професійні інтереси й цінності
-структура інтелекту – рівень розвитку інтелекту (ІQ), специфіку структури здібностей,
-психологічні схильності – схильність до певних видів професійної діяльності.
Проходження усіх тестів гарантує високу результативність діагностики та максимально приближений професійний вибір для людини, яка проходить тестування.
Треба пам'ятати, що зайва година часу, витрачена на усвідомлення професійних вподобань, може заощадити роки марних зусиль у «пошуку професії по душі» у майбутньому!
За результатами повного тестування програма пропонує не приблизні напрями професійної самореалізації, а конкретні професії відповідно особистісних інтересів та схильностей, із зазначенням відсотка відповідності.
Всім бажаючим, що потребують вибору або зміни професії, обрання свого кар'єрного шляху, визначення власних професійних інтересів, здібностей, психологічних схильностей, надається можливість безкоштовно отримати послуги з профорієнтації у он-лайн форматі.
Для цього достатньо зв'язатись з фахівцем центру зайнятості, заявити про своє бажання та отримати код доступу.
Проаналізувати отримані результати можна самостійно, з батьками чи друзями, але краще зрозуміти результати тесту допоможуть фахівці центру зайнятості.
За детальною інформацією охочим пройти тестування он-лайн можна звертатись у Виноградівську районну філію Закарпатського обласного центру зайнятості за номерами телефонів: 2-60-64.

Як започаткувати власний бізнес за сприяння державної служби зайнятості?

Одним із напрямків діяльності Державної служби зайнятості є сприяння у започаткуванні власної справи незайнятим громадянам з метою забезпечення їх зайнятості.
Безробітні активно залучаються до семінарів з підприємницької діяльності, що проводяться за участю фахівців територіальних органів, податкових органів, соціальних фондів, фінансових та підприємницьких структур, які надають широкий спектр інформаційних та консультаційних послуг з юридичних, економічних та інших питань. Бажаючим заснувати власну справу надаються профорієнтаційні послуги та послуги з професійного навчання основам підприємницької діяльності.
Відповідно до частини 7 статті 22 Закону України «Про загальнообов'язкове державне соціальне страхування на випадок безробіття» допомога по безробіттю може виплачуватися одноразово для організації підприємницької діяльності зареєстрованим безробітним, які не можуть бути працевлаштовані у зв'язку з відсутністю на ринку праці підходящої роботи. Ця допомога виплачується особам, яким виповнилося 18 років крім осіб зазначених у частині 2 статті 6 цього Закону, а саме: молоді, яка закінчила або припинила навчання у загальноосвітніх, професійно-технічних і вищих навчальних закладах, звільнилася із строкової військової або альтернативної (невійськової) служби і яка потребує сприяння у працевлаштуванні на перше робоче місце.
Одноразова виплата призначеної допомоги здійснюється у розмірі залишку призначеної допомоги, визначеної конкретному безробітному.
Для розгляду питання щодо отримання допомоги по безробіттю одноразово безробітний подає до центру зайнятості заяву та бізнес-план. Документи по кожній особі розглядає комісія з питань одноразової виплати допомоги по безробіттю для організації підприємницької діяльності.
Рішення щодо виплати коштів приймається директором територіального органу з урахуванням висновку комісії.
Також існують законодавчі обмеження щодо одноразової виплати допомоги по безробіттю для організації безробітними підприємницької діяльності. Зокрема, це стосується осіб, звільнених з останнього місця роботи за порушення трудової дисципліни, безробітних, які не дотримувалися рекомендацій центру зайнятості щодо пошуку роботи тощо, осіб, які шукають роботу вперше та громадянам, які протягом останніх 24 місяців, що передували початку безробіття були зареєстровані як суб'єкти підприємницької діяльності.
За наданням додаткової інформації та отримання послуг звертайтесь до Виноградівської районної філії Закарпатського обласного центру зайнятості за адресою: м. Виноградів, вул. Вакарова, 18/а, тел.(03143) 2-39-76, .(03143) 2-43-99.

Підтвердження неформального навчання

Здавалося б, працівники з великим досвідом роботи та життєвим багажем – мрія кожного роботодавця. Проте, сьогодні людям без документу про освіту важко на рівних конкурувати на ринку праці.
Законом України «Про професійний розвиток працівників» в Україні визначено термін «неформальне професійне навчання працівників».
Неформальне професійне навчання – це набуття працівниками професійних знань, умінь і навичок, не регламентоване місцем набуття, строком та формою навчання.
Всі особи, які працювали на підприємстві та оволоділи певними професійними навичками, але не мали при цьому документального підтвердження, мають змогу підтвердити свою компетенцію та отримати документ державного зразка.
Як показує досвід європейських країн, визнання результатів неформального професійного навчання має позитивний соціальний ефект як для працівників, які підвищують свій статус, так і для суспільства, для його макроекономічного розвитку.
Фінансування підтвердження результатів неформального професійного навчання здійснюється за рахунок коштів особи або роботодавця (у разі направлення ним особи).
Підтвердження результатів неформального професійного навчання здійснюють суб'єкти підтвердження – підприємства, установи, організації, які відповідають Вимогам, затвердженим наказом Мінсоцполітики та МОН від 16.12.2013 № 875/1776.

Відповідно до наказу Мінсоцполітики від 16.03.2016 року №256 «Про затвердження Переліку суб'єктів підтвердження результатів неформального професійного навчання осіб за робітничими професіями» (зі змінами від 03.04.2018 № 466) визначено наступні суб'єкти підтвердження результатів неформального професійного навчання осіб за професією «Кухар» 3-6 розрядів:
• Державний навчальний заклад «Одеський центр професійно-технічної освіти державної служби зайнятості»;
• Державний навчальний заклад «Рівненський центр професійно-технічної освіти державної служби зайнятості»;
• Вище професійне училище № 33 м. Києва.
Вище комерційне училище Київського національного торговельно-економічного університету виключено із зазначеного Переліку.
Направлення на підтвердження кваліфікації особа може отримати у будь-якому центрі державної служби зайнятості.
Особі, яка підтвердила кваліфікацію, видається свідоцтво про присвоєння (підвищення) робітничої кваліфікації за результатами неформального професійного навчання.
У разі виявлення в особи під час проходження процедури підтвердження кваліфікації рівня професійних знань, умінь та навичок, достатніх для виконання окремих видів робіт за професією, суб'єкт підтвердження видає такій особі сертифікат оцінювання результатів неформального професійного навчання.
Форма та порядок видачі свідоцтва/сертифікату встановлюються Мінсоцполітики за погодженням з Міністерством освіти і науки та спільними представницькими органами.
Запровадження процедури підтвердження кваліфікації працівників дасть змогу вирішити проблему визначення кваліфікації працівників, які мають належний практичний професійний досвід та надасть право громадянам отримати документ про професійно-технічну освіту за даною професією.
Перелік документів необхідних для підтвердження професійної кваліфікації:
• паспорт громадянина України або тимчасове посвідчення громадянина України; посвідка на постійне проживання (для іммігранта, іноземця або особи без громадянства, яка постійно проживає в Україні); посвідчення біженця (для біженця); посвідчення особи, яка потребує додаткового захисту, або особи, якій надано тимчасовий захист в Україні (для таких осіб);
• копії документа, що засвідчує факт трудових відносин (за наявності), та документа, що засвідчує наявність стажу роботи за професією відповідного кваліфікаційного рівня (за наявності вимог кваліфікаційної характеристики професії за відповідним кваліфікаційним рівнем, професійного стандарту до стажу роботи);
• оригінал документа про освіту (за наявності). У разі наявності іноземного документа про освіту особа подає також відповідну довідку про його визнання;
• одна фотокартка розміром 3х4 сантиметри;
• медична довідка (лікарський консультаційний висновок) за формою № 086/о; особова медична книжка (для осіб, які бажають підтвердити кваліфікацію за робітничими професіями у сфері торгівлі, громадського харчування, харчової та переробної промисловості); медична довідка про можливість виконання робіт за професією, пов'язаною з роботами з підвищеною небезпекою, та відповідні довідки, видані наркологом і психіатром (для осіб, які бажають підтвердити кваліфікацію за робітничими професіями, пов'язаними з роботами з підвищеною небезпекою);
• лист роботодавця про направлення працівника на підтвердження результатів неформального професійного навчання (за наявності).
За наданням додаткової інформації та отримання послуг звертайтесь до Виноградівської районної філії Закарпатського обласного центру зайнятості за адресою: м. Виноградів, вул. Вакарова, 18/а, тел.(03143) 2-39-76, .(03143) 2-43-99.

Отримайте ваучер на навчання!

Служба зайнятості пропонує громадянам отримати ваучер на навчання, який допоможе опанувати нову професію або спеціальність, удосконалити знання та вміння.
За ваучером можна навчатися на фахівців різних галузей економічної діяльності: сільське господарство, будівництво, харчові технології, транспорт, інформаційні технології тощо. Громадяни самостійно визначають професію або спеціальність, за якою будуть отримувати освітні послуги, а також форму та місце навчання.
Право на отримання ваучера мають всі особи віком старше 45 років, які не досягли пенсійного віку, крім зареєстрованих безробітних; особи, звільнені з військової служби (крім військовослужбовців строкової служби); особи, які звільнені з військової служби після участі у проведенні АТО, з числа осіб з інвалідністю; та для внутрішньо переміщених осіб.
Ваучер видається одноразово. Його вартість встановлюється в межах вартості навчання і не може перевищувати десятикратний розмір прожиткового мінімуму для працездатних осіб, визначеного законом на момент прийняття рішення про його видачу. Оплата ваучерів здійснюється Фондом загальнообов'язкового державного соціального страхування України на випадок безробіття. Якщо вартість навчання перевищує вартість ваучера, особа або роботодавець може оплатити різницю.
Перелік документів для отримання ваучера
- заява (подається до центру зайнятості особисто);
- паспорт;
- трудова книжка (чи копія, засвідчена роботодавцем) або її дублікат;
У разі відсутності трудової книжки або відповідних записів у ній, а також виконання роботи не на умовах трудового договору особою подається довідка, видана за місцем роботи або архівною установою про прийняття та звільнення з роботи, чи цивільно-правовий договір або інші документи, що підтверджують період зайнятості такої особи.
Для підтвердження страхового стажу за період військової служби подається довідка військового комісаріату, в якому особа перебуває на обліку, або військової частини (військового навчального закладу, установи тощо), де особа проходила службу (за наявності).
- документ про професійно-технічну чи вищу освіту або його дублікат;
- реєстраційний номер облікової картки платника податків;
- звільнені зі служби особи подають також копію витягу з наказу про звільнення військовослужбовця з військової служби та інші документи, які підтверджують підставу звільнення;
- звільнені з військової служби після участі у проведенні АТО з числа інвалідівподають також копію посвідчення учасника бойових дій, копію довідки до акта огляду медико-соціальною експертною комісією та у разі наявності – індивідуальну програму реабілітації;
- внутрішньо переміщені особи подають також довідку про взяття на облік внутрішньо переміщеної особи.

За наданням додаткової інформації звертайтесь до Виноградівської районної філії Закарпатського обласного центру зайнятості за адресою: м. Виноградів, вул. Вакарова, 18/а.

 
В райдержадміністрації засідала комісія з питань виплати грошової компенсації Друк
П'ятниця, 22 лютого 2019, 13:02

05790  05860

21 лютого під керівництвом заступника голови райдержадміністрації Єви Данич відбулося засідання комісії з питань виплати грошової компенсації за належні для отримання жилі приміщення деяким категоріям осіб, які захищали незалежність, суверенітет та територіальну цілісність України, а також членів їх сімей.

В ході засідання комісії розглянуто два питання: про перерахунок призначеної грошової компенсації за належні для отримання жилі приміщення як учаснику бойових дій АТО з числа внутрішньо переміщених осіб у зв'язку із зміною складу сім'ї та прийняття рішення про призначення уточненого розміру грошової компенсації; про призначення грошової компенсації за належні для отримання жилі приміщення як особі з інвалідністю внаслідок війни ІІ групи, учаснику антитерористичної операції та прийняття рішення про призначення розміру грошової компенсації.

За результатами засідання комісії прийнято відповідні рішення.

Виноградівська РДА

 
Питання про стан виконання запитів соціально-правового характеру за 2018 рік обговорили на робочій нараді Друк
Четвер, 21 лютого 2019, 10:50

05560000  500000

21 лютого за головування керівника апарату райдержадміністрації Ігора Вантюха відбулася робоча нарада. Участь у нараді взяли начальник та головний спеціаліст архівного відділу Тетяна Головнич та Тетяна Петрінко, начальник та головні спеціалісти юридичного відділу апарату Олександр Кіш, Інна Шолох та Юрій Сливка.

В ході наради начальник архівного відділу, проінформувала присутніх, що провідне місце в роботі архівного відділу Виноградівської райдержадміністрації займає робота щодо виконання запитів соціально-правового характеру,спрямованих на соціальний захист та забезпечення прав громадян України, іноземних громадян, а також задоволення інтересів населення, пов'язаних із доступом до архівної інформації.

Протягом 2018 року архівним відділом державної адміністрації зареєстровано 638 звернень громадян, на особистому прийому керівником відділу прийнято 67 громадян. Видано 1099 архівних довідок.

З Виноградівського об'єднаного управління пенсійного фонду України надійшло 124 запити соціально-правового характеру;

-43 - запити сільських, селищних та міської ради
-37 - адвокатських запитів
-23 - запити від керівників юридичних осіб, які знаходяться в стадії ліквідації або реорганізації
-49 - запитів з інших установ, організацій району.

За наслідками наради інформацію доповідаючих взято до відома та дано ряд відповідних доручень.


Виноградівська РДА

 
В райдержадміністрації засідала комісія з питань погашення заборгованості Друк
Четвер, 21 лютого 2019, 10:18

055000 05450

20 лютого під керівництвом заступника голови райдержадміністрації Єви Данич відбулося засідання комісії з питань погашення заборгованості із виплати заробітної плати, пенсій, стипендій, інших соціальних виплат податкового боргу.

Участь у засіданні комісії взяли: представники структурних підрозділів райдержадміністрації, Виноградівського об'єднаного управління пенсійного фонду, Виноградівської податкової інспекції Виноградівського управління ГУ ДФС .

В ході засідання комісії розглянуто питання щодо стану погашення заборгованості до Пенсійного фонду та зі сплати єдиного соціального внеску суб'єктами господарювання району.

За результатами засідання комісії прийнято відповідні рішення.


Виноградівська РДА

 
Визначено дату проведення фестивалю «Угочанська лоза 2019» Друк
Середа, 20 лютого 2019, 16:07

loza 2019Під керівництвом виконуючої обов'язки голови райдержадміністрації Наталії Костелеби-Веремчук відбулася робоча нарада про організацію та проведення в районі 14 відкритого фестивалю виноградарів-виноробів «Угочанська лоза 2019». В ході засідання визначено дати проведення фестивальних заходів.

Відкрита дегустація конкурсних вин відбудеться 07 травня на території РГК «Чорна Гора». Винним шляхом Боржавською вузькоколійкою туристи зможуть проїхатися 11 травня, а основний захід відбудеться 12 травня. Формат фестивалю залишається традиційним, проте організатори пообіцяли здивувати гостей свята багатьма новинками.

Виноградівська РДА

 
Директор департаменту економічного розвитку та торгівлі Закарпатської ОДА проведе прийом громадян у Виноградові Друк
Середа, 20 лютого 2019, 15:28

man26 лютого, у Виноградівській районній державній адміністрації, особистий прийом громадян проводитиме директор департаменту економічного розвитку та торгівлі Закарпатської обласної державної адміністрації Денис Миколайович Ман.

Початок: 11:00 за к.ч.
Місце проведення: пл. Миру 5, каб. №20.

Виноградівська РДА

 
На Виноградівщині вшанували Героїв Небесної Сотні Друк
Середа, 20 лютого 2019, 11:35

IMG 0515  IMG 0519

20 лютого виконуюча обов'язки голови райдержадміністрації Наталія Костелеба-Веремчук, заступник голови райдержадміністрації Єва Данич та керівник апарату райдержадміністрації Ігор Вантюх вшанували подвиг Героїв Небесної Сотні.

Керівництво райдержадміністрації поклало корзину квітів до пам'ятного знаку Героям Небесної Сотні та вшанували їх подвиг хвилиною мовчання.

Виноградівська РДА

 
У селі Ботар відкрили оновлений дитячий садочок Друк
Середа, 20 лютого 2019, 09:50

 IMG 02922 IMG 0297

19 лютого виконуюча обов'язки голови райдержадміністрації Наталія Костелеба-Веремчук та заступник голови райдержадміністрації Єва Данич взяли участь в урочистостях з нагоди відкриття закладу дошкільної освіти в селі Ботар.

IMG 0382  IMG 0339

Привітати мешканців населеного пункту із урочистою подією приїхав і уповноважений уряду Угорщини Іштван Грежа, адже фінансування проекту відбувалося в рамках програми «Розвиток ДНЗ у Карпатському басейні», реалізованої за сприяння Угорського уряду у співпраці із Греко-католицьким Деканатом Округа Берегівського.

Наталія Костелеба-Веремчук у своїй промові зазначила, що за останній час вони часто зустрічаються із паном Іштваном Грежею на урочистостях з нагоди відкриття у Виноградівському районі закладів освіти та охорони здоров'я. Цей факт свідчить про те, що населені пункти району живуть і розвиваються.

IMG 03968  IMG 0432

-«Дякую нашим угорським друзям за те, що вони допомагають нам у справі розвитку наших населених пунктів. Всім нам добре відомо, що найкраща інвестиція, яку можемо зробити – інвестиція в наших дітей. І ми, як влада, повинні перш за все дбати про повноцінний розвиток та навчання наших дітей, адже саме від них залежить майбутнє нашої країни.»,- додала Наталія Костелеба-Веремчук, привітала всіх мешканців села Ботар із цією визначною подією та вручила керівнику закладу цінний подарунок від райдержадміністрації.\

IMG 0477  IMG 0447

Урочистий захід прикрасили виступи маленьких вихованців дитячого садочка, які своєю безпосередністю, веселими піснями і танцями викликали посмішки на обличчях гостів свята. Затим відбулася церемонія освячення релігійного дитячого садочка.

IMG 04923  IMG 0497

Виноградівська РДА

 
20 лютого - День пам'яті Героїв Небесної Сотні Друк
Середа, 20 лютого 2019, 09:39

52417150 2300980893470308 5784959882696327168 o

 
Програми районного бюджету Друк
Вівторок, 19 лютого 2019, 14:08

Відділ охорони здоров'я 

Звіт про виконання паспорта бюджетної програми місцевого бюджету за 2018 рік  

Звіт про виконання паспорта бюджетної програми місцевого бюджету за 2018 рік  

Звіт про виконання паспорта бюджетної програми місцевого бюджету за 2018 рік

Звіт про виконання паспорта бюджетної програми місцевого бюджету за 2018 рік

Звіт про виконання паспорта бюджетної програми місцевого бюджету за 2018 рік      

Звіт про виконання паспорта бюджетної програми місцевого бюджету за 2018 рік 

Звіт про виконання паспорта бюджетної програми місцевого бюджету за 2018 рік

Звіт про виконання паспорта бюджетної програми місцевого бюджету за 2018 рік 

Звіт про виконання паспорта бюджетної програми місцевого бюджету за 2018 рік

Звіт про виконання паспорта бюджетної програми місцевого бюджету за 2018 рік    

Звіт про виконання паспорта бюджетної програми місцевого бюджету за 2018 рік  

Звіт про виконання паспорта бюджетної програми місцевого бюджету за 2018 рік   


 

Паспорт бюджетної програми місцевого бюджету на 2018 рік

Паспорт бюджетної програми місцевого бюджету на 2018 рік

Паспорт бюджетної програми місцевого бюджету на 2018 рік

Паспорт бюджетної програми місцевого бюджету на 2018 рік

Паспорт бюджетної програми місцевого бюджету на 2018 рік

Паспорт бюджетної програми місцевого бюджету на 2018 рік

Паспорт бюджетної програми місцевого бюджету на 2018 рік

Паспорт бюджетної програми місцевого бюджету на 2018 рік

Паспорт бюджетної програми місцевого бюджету на 2018 рік

Паспорт бюджетної програми місцевого бюджету на 2018 рік

Паспорт бюджетної програми місцевого бюджету на 2018 рік


 Звіти по паспортах

Паспорти відділу культури 2018

Паспорти відділу культури 2018


Звіт по поспорту програми

Звіт по поспорту програми

Звіт по поспорту програми

Звіт по поспорту програми


Паспорт (АПР)

Звіт по поспорту програми (АПР)


 

 

 
<< Початок < 1 2 3 4 5 6 8 10 > Кінець >>

Сторінка 8 з 227

Виноградівщина

Райдержадміністрація

Поточна діяльність

Послуги

Публічна інформація

Звернення громадян

Прес-центр

president baner

anons_3

drv_baner

mdz baner

library

rajrada

rajvo

M2 UA RU 300x84

ee-banner 

fmap 1

dsvv

gadjacha linija

1111111111111

baner ghestova mova 

petition1 

1111111111111 copy

11111
Голова Виноградівської районної державної адміністрації
РУСАНЮК МИХАЙЛО МИХАЙЛОВИЧ
 
ІНФОРМАЦІЯ ДЛЯ ВИБОРЦІВ!
 
original-3498738506
 
 
images
 
konstytucia
ogoloshennya
pidrozdily
kultura
stktor turizmu
apk
dpi
rcsssdm
justycia 2 copy
upszn
stat
golovderzhsluzhba
rkmr
rcz copy
dkz
terinspect praci
pfu
lishosp
eco
365
korupcia
 

bvpd

Flaer Patronat 1 - -400x842

 

soc reklama

2019
Червень
ПнВтСрЧтПтСбНд
     12
3456789
10111213141516
17181920212223
24252627282930
Слідкуйте за нами на Facebook!
social facebook box blue

Хто зараз на сайті

На даний момент 110 гостей на сайті
1joomla.ru picma.ru mamentyev.ru
© 2005 - 2018 ВИНОГРАДІВСЬКА РАЙОННА ДЕРЖАВНА АДМІНІСТРАЦІЯ
Адреса: 90300, Закарпатська область, м. Виноградів, площа Миру, 5
тел./факс: (03143) 2-33-50    e-mail: vinrda@ukrpost.ua
При використанні матеріалів - обов'язкове посилання на джерело!
Карта сайту