Новини
Наталія Костелеба-Вермчук привітала жителів Малої Копані із Днем села Друк
Понеділок, 30 жовтня 2017, 16:00

IMG 8358  IMG 8315

29 жовтня у селі Мала Копаня відбулися урочистості з нагоди відзначення Дня села. Привітати селян зі святом прийшла в.о. голови райдержадміністрації Наталія Костелеба-Веремчук.

-"Шановна громадо села Мала Копаня, дорогі гості, присутні! Я рада вітати всіх із цим визначним для громади святом – Днем села! Здоров'я, щастя, добра і благополуччя всім вам, миру нашій країні. Тепла та затишку у ваших оселях, миру та злагоди в родинах.",- зазначила у вітальній промові Наталія Костелеба-Веремчук.

IMG 8243  IMG 8314

Окрім того в.о. голови нагородила подяками Виноградівської райдержадміністрації колективи Малокопанської сільської ради та Навчально-виховного комплексу "Малокопанська ЗОШ І-ІІст. -дошкільний навчальний закад", а також Релігійну громаду Греко-Католицької Церкви св.Василія Великого с.Мала Копаня.

Натомість організатори свята порадували всіх присутніх цікавою концертною та розважальними програмами.

IMG 8449  IMG 8375

Виноградівська РДА

 
В "Імпасто" запрацювала виставка старовинних вишитих рушників Друк
Понеділок, 30 жовтня 2017, 15:03

IMG 8160  IMG 8118

27 жовтня в.о. голови райдержадміністрації Наталія Костелеба-Веремчук та заступник голови райдержадміністрації Єва Данич взяли участь у відкритті виставки українських та угорських рушників під назвою "Червоне – то любов".

До уваги відвідувачів виставки представлено більше ніж півтисячі рушників, які виконані у найрізноманітніших техніках. Всі представлені на виставці роботи були надані із особистої колекції Майї Вайди. Саме тому у цей день саме в її адресу лунало багато вітальних слів.

"Я знаю, що відкриттю сьогоднішньої виставки передувала велика та копітка праця. І сьогодні в першу чергу хочеться сказати велике спасибі Вам, шановна Майє Павлівно, за той неабиякий внесок у збереження культурної спадщини, який ви робите на благо наших нащадків. Ця колекція – неоціненний скарб, який завдяки Вам протягом роботи виставки зможуть побачити всі бажаючі мешканці нашого району.",- зазначила під час вітального слова Наталія Костелеба-Веремчук.

Насолодитися самобутніми та автентичними роботами народних майстринь із усієї України зможуть всі бажаючі виноградівці та гості міста. Робота виставки триватиме до 24 листопада.

IMG 8185  IMG 8114

Виноградівська РДА

 
У Виноградові відзначили 73-тю річницю визволення міста від німецько-фашистських загарбників Друк
П'ятниця, 27 жовтня 2017, 14:01

27 жовтня в місті Виноградові, на площі Миру, відбулися урочистості присвячені 73-ій річниці визволення Виноградова від німецько-фашистських загарбників.

Під час урочистостей в.о голови Виноградівської районної державної адміністрації Наталія Костелеба-Веремчук та заступник голови райдержадміністрації Єва Данич поклали корзини з квітам до меморіального комплексу воїнам-визволителям.

IMG 8102 IMG 8076

Виноградівська РДА

 
Питання застосування Закону України "Про державну регуляторну політику у сфері господарської даяльності" обговорили на семінар-нараді Друк
Четвер, 26 жовтня 2017, 15:23

IMG 8030  IMG 8026

26 жовтня під керівництвом в.о. голови райдержадміністрації Єви Данич відбулася семінар-нарада із секретарями та відповідальними особами сільських, селищних та міської рад за участі начальника сектору Державної регуляторної служби України у Закарпатській області та Наталією Ганусич та начальника відділу промисловості, торгівлі та підприємництва Департаменту економічного розвитку і торгівлі Закарпатської облдержадміністрації Інни Лазоренко.

В ході наради завідувач сектору ДРС в Закарпатській області інформувала присутніх стосовно переліку нормативно-правових актів необхідних при здійсненні регуляторної діяльності. Окрім того надала корисні електронні посилання та схему покрокового прийняття регуляторного акта.

Виноградівська РДА

 
У райдержадміністрації відбулася нарада з питань ветеринарної медицини Друк
Четвер, 26 жовтня 2017, 14:31

IMG 8056 IMG 8066

26 жовтня у великому залі засідань Виноградівської районної державної адміністрації відбулася нарада з питань ветеринарної медицини, за участі в.о голови районної державної адміністрації Єви Данич, директора департаменту безпечності харчових продуктів та ветеринарної медицини Бориса Кобаля, начальника Головного управління Держпродспоживслужби у Закарпатській області Івана Гуледзи, начальника управління Держпродспоживслужби у Виноградівському районі Степана Барзула.

Директор департаменту безпечності харчових продуктів та ветеринарної медицини Борис Кобаль інформував та детально розповів присутнім про епізоотичний стан в Україні з африканської чуми свиней, сказу та інших небезпечних хвороб тварин.

В ході наради учасники задавали ряд питань на які отримали вичерпні відповіді.

IMG 8044 IMG 8072

Виноградівська РДА

 
У райдержадміністрації відбулося засідання спостережної комісії Друк
Четвер, 26 жовтня 2017, 13:29

IMG 7994 IMG 7998

25 жовтня під керівництвом в.о голови районної державної адміністрації Єви Данич відбулося засідання спостережної комісії.

Секретар спостережної комісії, начальник відділу соціальної роботи районного центру соціальних служб для сім'ї, дітей та молоді - Світлана Клим інформувала присутніх про кількість справ громадян, які достроково повернулись з місць позбавлення волі. Всього на розгляд комісії було винесено п'ять справ достроково звільнених громадян Виногадівського району.

В ході засідання також було проведено консультації з громадянами, щодо їх працевлаштування.

За наслідками засідання комісією прийнято відповідні рішення.

Виноградівська РДА

 
У райдержадміністрації відбулося засідання робочої групи Друк
Середа, 25 жовтня 2017, 13:34

25 жовтня під керівництвом заступника голови Виноградівської районної державної адміністрації відбулося засідання тимчасової робочої групи з організації проведення обстеження об'єктів соціальної інфраструктури, будівель адміністративного призначення щодо надійності та безпеки експлуатації.

В ході засідання Єва Данич ознайомила присутніх з розпорядженням голови райдержадміністрації «Про створення тимчасової робочої групи з організації проведення обстеження об'єктів соціальної інфраструктури, будівель адміністративного призначення щодо надійності та безпеки експлуатації».

Під час обговорень вирішено провести обстеження закладів освіти, охорони здоров'я та культури. Після обстежень подати звіти та перелік виявлених об'єктів, які потребують капітального ремонту та реконструкції на розгляд робочої групи.

За наслідками засідання дано відповідні доручення керівникам структурних підрозділів райдержадміністрації.

IMG 7989 IMG 7967

Виноградівська РДА

 
Михайло Русанюк взяв участь у засіданні Ради регіонального розвитку Друк
Середа, 25 жовтня 2017, 13:34

viber image24 жовтня у місті Київ відбулося засідання Ради регіонального розвитку під керівництвом Президента України Петра Порошенка. Участь у засіданні взяли і керівники органів виконавчої влади Закарпаття, в тому числі і голова Виноградівської райдержадміністрації Михайло Русанюк.

До основних завдань Ради належить сприяння налагодженню ефективної взаємодії державних органів, зокрема місцевих органів виконавчої влади, з органами місцевого самоврядування щодо удосконалення державного будівництва, напрацювання новітніх підходів у сфері регіонального розвитку. Також на цей орган покладено функцію вироблення узгодженої позиції щодо соціально-економічного та гуманітарного розвитку регіонів, механізмів подолання диспропорцій розвитку територій, ефективного використання економічного потенціалу регіонів, підвищення їх інвестиційної привабливості та конкурентоспроможності.

Виноградівська РДА

 
У Оноці відбулося святкування Дня села Друк
Понеділок, 23 жовтня 2017, 14:48

IMG 7938  IMG 7919

22 жовтня перший заступник голови райдержадміністрації Наталія Костелеба-Веремчук взяла участь в урочистостях з нагоди відзначення Дня села Онок.

Однією із основних подій на заході стало підписання головою Оноківської сільської ради угоди про співпрацю із головою села Ончешті (Румунія). Відтепер села-побратими Онок та Ончешті налагоджуватимуть співпрацю в галузі освіти, охорони здоров'я, інфраструктури, спорту та туризму.

" Я рада вітати всіх зі святом територіальної громади – Днем села! Таке мальовниче село у якому живуть такі трудолюбиві люди - обов'язково повинно розвиватися!
За останні роки ваш населений пункт став ще кращим і ще красивішим, але ці всі істотні зміни - результат роботи небайдужих людей, потужної команди у яку входить і голова сільської ради, і депутат районної ради і сільські депутати. Я ж пишаюся тим, що теж є одним із гвинтиків того потужного механізму, який дозволяє громадам населених пунктів мого виборчого округу бачити позитивні зміни та відчувати підтримку влади.", - зазначила Наталія Костелеба-Веремчук.

Концертна програма на заході була насиченою, а народні гуляння тривали до пізньої ночі.

IMG 7885  IMG 7944

Виноградівська РДА

 
На Виноградівщині можуть збудувати 8 кілометрів дамби Друк
П'ятниця, 20 жовтня 2017, 14:53

20 жовтня голова райдержадміністрації Михайло Русанюк зустрівся з начальником Басейнового управління водних ресурсів річки Тиса Володимиром Чіпаком, іншими фахівцями БУРВ Тиси та керівником Виноградівського міжрайонного управління водного господарства Станіславом Коломисом.

В ході зустрічі обговорено питання підготовки проектної заявки та підготовки документів для участі у проекті "Зміцнення транскордонної безпеки спільними заходами, спрямованими на запобігання паводків та затоплення внутрішніми водами у межиріччі Тиса і Тур" в рамках конкурсу Програми транскордонного співробітництва Угорщина-Словаччина-Румунія-Україна ‎2014-2020 (HUSKROUA/1701/LIP).

В разі участі у проекті Виноградівщина отримає 8 кілометрів лівобережної дамби між селами Теково і Пийтерфолво.

2323 2233

Виноградівська РДА

 
Розпорядження голови райдержадміністрації "Про початок опалювального сезону" Друк
Четвер, 19 жовтня 2017, 15:17

Розпорядження голови райдержадміністрації "Про початок опалювального сезону"

 
У райдержадміністрації відбувся семінар на тему «Підвищення обізнаності про африканську чуму свиней» Друк
Четвер, 19 жовтня 2017, 14:25

IMG 7741  IMG 7730

19 жовтня у великому залі засідань райдержадміністрації відбувся семінар-консультації на тему «Підвищення обізнаності про африканську чуму свиней», за участі заступника голови райдержадміністрації Єви Данич, начальника управління Держпродспоживслужби у Виноградівському районі Степана Барзула, представники надзвичайної протиепізоотичної комісії при Виноградівській РДА

Проводив семінар представник національного консультанта ФАО з комунікацій Олександр Рєвнівцев, який розповів присутнім про динаміку розповсюдження АЧС в Україні, що необхідно знати про африканську чуму свиней ,а також про заходи яких треба дотримуватися, щоб не допустити зараження свиней.

Окрім того, в ході семінару Єва Данич нагородила грамотами районної державної, за участь у ліквідації надзвичайної ситуації, пов'язаної з Африканською чумою свиней, ряд працівників ветеринарної медицини у Виноградівському районі.

IMG 7744 IMG 7729

Виноградівська РДА

 
Михайло Русанюк взяв участь в урочистостях з нагоди відзначення Дня захисника України Друк
П'ятниця, 13 жовтня 2017, 15:55

IMG 7612  IMG 7607

13 жовтня в актовому залі військової частини в місті Виноградів відбулися урочистості з нагоди відзначення в районі Дня захисника України. Участь в урочистостях взяв і голова Виноградівської райдержадміністрації Михайло Русанюк.

Всі присутні хвилиною мовчання вшанували пам'ять загиблих військовослужбовців у зоні проведення антитерористичної операції.

Із вітальним словом до всіх присутніх виступив Михайло Русанюк. Побажав військовослужбовцям у майбутньому використовувати всі свої знання та навики тільки на навчальних полігонах та нагородив грамотами голови райдержадміністрації за високий професіоналізм, особисті досягнення у службовій діяльності та з нагоди Дня захисника України старшого інженера технічної частини військової частини А 1927, майора Вадима Денисюка та головного спеціаліста Виноградівського районного військового комісаріату Тетяну П'ятакову.

Виноградівська РДА

 
Михайло Русанюк відвідав відкриття виставки художників Виноградівщини Друк
П'ятниця, 13 жовтня 2017, 15:33

IMG 7666 IMG 7675

13 жовтня голова Виноградівської райдержадміністрації Михайло Русанюк відвідав виставковий зал «Імпасто», в якому відбулася виставка творчих робіт художників Виноградівщини.

Окрім вітального слова, Михайло Руснаюк нагородив грамотою районної державної адміністрації за значний внесок у розвиток художнього мистецтва у Виноградівському районі голову громадської організації «Мистецька Угоча» Карла Керечанина та завідувача картинної галереї „Імпасто" Валентину Костьо.

На виставці були представлені роботи 16 виноградівських художників, а це більше 60 картин. Виставка триватиме з 13 по 25 жовтня.

IMG 7705 IMG 7658 

Виноградівська РДА

 
<< Початок < 1 2 3 4 5 6 8 10 > Кінець >>

Сторінка 8 з 191

Виноградівщина

Райдержадміністрація

Поточна діяльність

Послуги

Публічна інформація

Звернення громадян

Прес-центр

president baner

anons_3

drv_baner

mdz baner

library

rajrada

rajvo

M2 UA RU 300x84

ee-banner 

fmap 1

dsvv

gadjacha linija

1111111111111

 

SnowFalling

11111
Голова Виноградівської районної державної адміністрації
РУСАНЮК МИХАЙЛО МИХАЙЛОВИЧ
konstytucia
ogoloshennya
pidrozdily
kultura
stktor turizmu
apk
dpi
rcsssdm
justycia_2
upszn
stat
golovderzhsluzhba
rkmr
dkz
dkz
terinspect praci
pfu
lishosp
eco
365
korupcia
 

bvpd

Flaer Patronat 1 - -400x842

 

soc reklama

2018
Січень
ПнВтСрЧтПтСбНд
1234567
891011121314
15161718192021
22232425262728
293031    
Слідкуйте за нами на Facebook!
social facebook box blue

Хто зараз на сайті

На даний момент 110 гостей на сайті
1joomla.ru picma.ru mamentyev.ru
© 2005 - 2017 ВИНОГРАДІВСЬКА РАЙОННА ДЕРЖАВНА АДМІНІСТРАЦІЯ
Адреса: 90300, Закарпатська область, м. Виноградів, площа Миру, 5
тел./факс: (03143) 2-33-50    e-mail: vinrda@ukrpost.ua
При використанні матеріалів - обов'язкове посилання на джерело!
Карта сайту