Новини
Шановні волонтери! Друк
Середа, 05 грудня 2018, 13:42

14177763265 грудня в усьому світі відзначають Міжнародний день волонтера – свято кожного, хто хоч раз за покликом серця допомагав людям, не чекаючи подяк, нагород і визнання.

Прийміть щирі вітання зі святом і слова подяки від імені кожної людини за вашу безкорисливу працю на благо процвітання добра і миру на землі, за щиру допомогу тим, хто її потребує.

Бажаю всім волонтерам міцного здоров'я, добробуту, злагоди і миру в нашій країні!


З повагою

В.о. голови Виноградівської РДА

Наталія Костелеба-Веремчук

 
В ході благодійного концерту вдалося зібрати 72 220 тисяч гривень Друк
Понеділок, 03 грудня 2018, 16:46

IMG 7495  IMG 7504

Третього грудня у міському будинку культури відбувся благодійний концерт приурочений Міжнародному Дню людей з обмеженими можливостями. Кошти, зібрані під час концетру, будуть направлені на лікування важкохворого Олександра Костроби із Сасова.

Концерт організований за ініціативи Виноградівської райдержадміністрації та Неветленфолівської дитячої школи мистецтв та за підтримки благодійних фондів «Виноградів» та «Едьмашерт».

IMG 7532  IMG 7549

-«Щиро сподіваюся, що нам вдасться не тільки зібрати певну суму коштів сьогодні, але і розповісти про маленького Сашка та його велике бажання жити якнайбільшій кількості людей, котрі, можливо, теж не залишаться осторонь та внесуть всій вклад задля одужання цього маленького дива!», - зазначила у вітальному слові в.о. голови райдержадміністрації Наталія Костелеба-Веремчук.

Концерт, підготований викладачами та учнями Неветленфолівської дитячої школи мистецтв, був різножанровим та професійним, чим забезпечив хороший настрій та багато позитивних емоцій для глядачів.

Наприкінці заходу лічильна комісія провела свою роботу. Спільними зусиллями організаторам заходу вдалося зібрати 72 220 тисяч гривень.

IMG 7572   IMG 7528

-«У зв'язку із перебуванням сім'ї Костроба на лікуванні в місті Київ, всі кошти, зібрані сьогодні, будуть переведені їм на картковий рахунок. Фото звіт буде оприлюднено в соціальних мережах.»,- зазначила Наталія Костелеба-Веремчук під час оголошення результату благодійного збору коштів.

Однорічний Сашко Костроба із Сасова наразі перебуває на лікуванні в Національному Інституті Раку в місті Київ із діагнозом: нейробластома заочеревинного простору та потребує нашої допомоги. Телефон мами: + 38 (096) 635 90 49. Детальніша інформація за посиланням: https://www.facebook.com/groups/2090058764645298/.

IMG 7582  IMG 7585

Виноградівська РДА

 
Ряд важливих питань обговорили на нараді з головами сільських, селищних та міської рад Друк
Понеділок, 03 грудня 2018, 13:22

IMG 7467  IMG 7489

Третього грудня під керівництвом в.о. голови райдержадміністрації відбулася нарада із головами сільських, селищних та міської рад за участі керівників територіальних органів, установ та організацій Виноградівського району.

В ході наради розглянули зокрема і питання введення в районі особливого періоду в зв'язку із введенням військового стану в окремих областях України. Військовий комісар Виноградівського районного військового комісаріату Сергій Зейкан дав роз'яснення головам сільських та селищних рад про їх роботу під час особливого періоду.

Окрім того в ході наради в.о. голови райдержадміністрації, спільно із головами рад та керівниками установ і організацій району, обговорили основні напрямки розвитку Виноградівського району на 2019 рік.

Виноградівська РДА

 
У Ботарі відкрили оновлений медичний заклад Друк
П'ятниця, 30 листопада 2018, 14:50

0099  00011

30 листопада у селі Ботар Виноградівського району відбулося відкриття оновленого після ремонту фельдшерсько-акушерський пункт. Привітати громаду села із визначною подією прийшла в.о. голови Виноградівської райдержадміністрації Наталія Костелеба-Веремчук.

Участь у заході також взяли: уповноважений уряду Угорщини Іштван Грежа, перший заступник голови Закарпатської обласної ради Йосип Борто, Генеральний консул консульства Угорщині в місті Берегово Матяш Сіладі, заступник директора департаменту охорони здоров'я Закарпатської облдержадміністрації Єлизавета Біров, заступник голови Виноградівської райдержадміністрації Єва Данич та Неветленфолівський сільський голова Йосип Оросі.

0022  0033 copy

-«Мене, як представника влади, надзвичайно радує той факт, що на Виноградівщині за останні місяці постійно відкриваються оновлені заклади соціально-культурної сфери.

Мені хочеться сказати слова вдячності нашим друзям з Угорщини, які сприяють розвитку населених пунктів нашого району в яких проживають представники угорської нацменшини.», -зазначила у вітальному слові Наталія Костелеба-Веремчук.

0077  0044

Почесне право перерізати символічну стрічку надали уповноваженому уряду Угорщини Іштвану Грежі, в.о. голови Виноградівської райдержадміністрації Наталії Костелебі-Веремчук та першому заступнику голови Закарпатської обласної ради Йосипу Борто. Після церемонії відкриття відбулося освячення медичного закладу. По завершенню урочистостей всі бажаючі змогли оглянути відремонтований ФАП.

0066  00111

Виноградівська РДА

 
У райдержадміністрації засідала комісія з питань захисту прав дитини Друк
П'ятниця, 30 листопада 2018, 09:17

IMG 728329 листопада під керівництвом заступника голови райдержадміністрації Єви Данич, відбулося засідання комісії з питань захисту прав дитини.

Під час засідання розглянуто 11 питань, у тому числі: про встановлення графіка зустрічей з дітьми (1 заява), про визначення місця проживання дітей (3 заяви), про позбавлення батьківських прав (5 заяв),про виселення з житлового будинку (1 заява), про підтвердження місця проживання дитини (1 заява), про встановлення піклування (1 заява), про надання дозволу на виготовлення проїзних документів для виїзду дитини за кордон без згоди батька (1 заява), про реєстрацію народження дитини (1 заява), про доцільність влаштування дітей до інтернатного закладу (1 заява),про надання дозволу на здійснення правочинів щодо нерухомого майна, право користування яким мають діти (10 звернень), про перегляд та затвердження індивідуальних планів 11 дітей, які виховуються в сім᾿ях піклувальників/опікунів, 2 дітей, які проживають в сім᾿ях, що опинились в СЖО.

Після детального вивчення документів, членами комісії прийнято відповідні рішення в інтересах дітей та задля захисту їх прав

Виноградівська РДА

 
Всеукраїнська акція «16 днів проти насильства» Друк
Четвер, 29 листопада 2018, 16:39

16-1-638Щорічно в Україні з 25 листопада по 10 грудня проводиться Всеукраїнська акція «16 днів проти насильства», яка з 1991 року підтримується міжнародною спільнотою. Службою у справах дітей Виноградівської районної державної адміністрації також здійснювалися відповідні заходи із попередження насильства в сім'ї та жорстокого поводження з дітьми. До акції «16 днів проти насильства» долучилися загальноосвітні школи району, які брали участь у запланованих заходах. Це і проведення конкурсу дитячого малюнку «Світ без насильства очима дітей», конкурсу шкільної газети на тему «Розвиток у сучасної молоді культури толерантності», проведення виховних годин на тему «Види і форми насильства в сім'ї», «Попередження домашнього насильства», «Життя - це мить. Зумій його прожити». Працівниками служби у справах дітей проводились профілактичні бесіди та роз'яснювальна робота у неблагополучних сім'ях, які опинилися у складних життєвих обставинах, в сім'ях, в яких виховуються неповнолітні діти, багатодітних та малозабезпечених сім'ях на теми «Конфлікти в сім'ї та їх розв'язання», «Попередження домашнього насильства».

Служба у справах дітей
Виноградівської районної державної адміністрації

 
Розпорядження голови райдержадміністрації №351 Друк
Четвер, 29 листопада 2018, 10:59

Про надання дозволу на розроблення детального плану території.

 
Державна надзвичайна протиепізоотична комісія провела чергове засідання Друк
Середа, 28 листопада 2018, 16:45

IMG 6993  IMG 6996

27 листопада під керівництвом заступника голови районної державної адміністрації Єви Данич відбулося засідання державної надзвичайної протиепізоотичної комісії при Виноградівській районній державній адміністрації.

На порядок денний засідання винесено питання про ветеринарно-санітарний стан та забезпечення утримання худобомогильників Виноградівського району.

Начальник Виноградівського районного управління Головного управління Держпродспоживслужби в Закарпатській області,інформував, що на даний час на території району нараховується 2 худобомогильники, таких населених пунктів: с. Олешник та с. Великі Ком'яти, які зареєстровані за місцем їх розташування у районі та на них оформлені ветеринарно-санітарні картки на підставі даних ветеринарних документів.

Відповідно до п.1.1. Правил облаштування і утримання діючих (існуючих) худобомогильників та біотермічних ям для захоронення трупів тварин у населених пунктах України», затверджених наказом Державного комітету ветеринарної медицини України від 27.10.2008 № 232, зареєстрованих в Міністерстві юстиції України 29.01.2009 року за № 85/16101( далі – Правила) вимоги поширюються на місцеві органи виконавчої влади, суб'єктів господарювання всіх форм власності, що займаються утриманням, розведенням, обігом тварин, якими не приділяється належна увага питанню утримання худобомогильників та захоронення трупів тварин.
Захоронення тварин, які загинули від сибірки, були на худобомогильниках таких населених пунктів: с. Олешник та с. Великі Ком'яти, дані худобомогильники позначені на картах сільських рад даних населених пунктів, захоронення трупів тварин на даних худобомогильниках району протягом останніх 25 років не проводилися.

Заслухавши інформацію начальника управління Держпродспоживслужби у Виноградівському районі Степана Барзула Державна надзвичайна протиепізоотична комісія при Виноградівській районній державній адміністрації вирішила: взяти до відома інформацію начальника управління Держпродспоживслужби у Виноградівському районі, Забезпечити належне утримання худобомогильників, де були захоронення трупів тварин, які загинули від сибірки ( с. Олешник, с. Великі Ком'яти), заборонити використання території закритих худобомогильників, де були захоронення трупів тварин, які загинули від сибірки на невизначений термін для будь-яких цілей відповідно до п.п. 5.5 п. 5 Обмеження, які застосовується у санітарно - захисних зонах Правил.
Виноградівська РДА

 
Засідання комісії з питань надання одноразової грошової допомоги з Програми подолання бідності відбулося в райдержадміністрації Друк
Середа, 28 листопада 2018, 16:27

IMG 6976  IMG 6974

27 листопада під керівництвом заступника голови райдержадміністрації Єви Данич відбулося засідання комісії з питань надання одноразової грошової допомоги з Програми подолання бідності.

Начальник відділу обслуговування інвалідів, ветеранів війни та праці Наталія Меркулова ознайомила присутніх із заявами та зверненнями громадян, які надійшли до керівництва району, про надання посильної одноразової грошової допомоги. Всього в ході засідання було розглянуто 16 заяв громадян,які надійшли до райдержадміністрації.

Детального розглянувши всі справи членами комісії прийнято відповідні рішення.

Виноградівська РДА

 
Науковці відкрили важливу, але маловідому, сторінку з історії Закарпаття Друк
Середа, 28 листопада 2018, 15:58

IMG 7007  IMG 7006

28 листопада у Великоком'ятівській школі І-ІІІ ст. відбулася науково-практична конференція на тему: «Перша світова війна. Погляд крізь століття.». Захід приурочений до 100-річчя закінчення Першої світової війни.

Як зазначив доктор історичних наук, професор, завідувач кафедри історії України Державного вищого навчального закладу "Ужгородський національний університет" Роман Офіцинський, ця сторінка історії Закарпаття є надзвичайно важливою, але маловідомою. Саме тому цей захід має чималу вагу не тільки для Виноградівщини, але і для Закарпаття в цілому.

IMG 7039  IMG 7063

Участь у конференції взяло близько 70 учасників, серед яких були науковці, керівництво райдержадміністрації, керівники та вчителі історії навчальних закладів району.
Ознайомив присутніх із програмою конференції керівник апарату Виноградівської райдержадміністрації Ігор Вантюх. Затим, із вітальним словом до присутніх виступила депутат Закарпатської обласної ради, в.о. голови райдержадміністрації Наталія Костелеба-Веремчук:

-«Подібних захід у цій школі проводиться не вперше, але на цей раз місце проведення було обрано не випадково. Саме у Великих Ком'ятах знаходиться єдиний на території Виноградівського району пам'ятник загиблим у Першій світовій війні. Тож сама тема конференції спонукала нас до того, щоб провести її саме тут.

Особисто я з нетерпінням чекаю на всі заявлені виступи, адже за освітою я і сама історик, тож тема конференції мені близька. Всім учасникам конференції я хочу побажати змістовно провести час, спікерам бажаю, щоб їх виступи знайшли широкий відгук у присутніх, а організаторам заходу просто хочу подякувати за пророблену грандіозну роботу!»

IMG 7084  IMG 7103

Всього в ході конференції виступило 8 доповідачів. Про бойові дії на Закарпатті в ході Першої світової війни розповів доктор історичних наук, професор Роман Офіцинський. Першу світову війну у спогадах закарпатців окреслив кандидат історичних наук, доцент Віктор Кічера. Екскурс у історію села Великі Ком'яти в часи Першої світової війни здійснила вчитель історії Великоком'ятівської школи І-ІІІ ст. Катерина Мотрунич. Про соціально – економічний і політичний розвиток Угочанщини та Закарпаття напередодні і в період Першої світової війни розповіла вчитель історії та правознавства НВК «Чепівська ЗОШ І-ІІІ ст. – ДНЗ» Вікторія Тромбола. Про історичні уроки Першої світової війни в контексті розвитку історії Закарпаття присутніх інформував вчитель історії та правознавства Королівскої ЗОШ №1 Іван Кльофа. Тему «Військові дії на території Закарпаття в ході Першої світової війни: втрати та наслідки» розкрив вчитель-ветеран Володимир Щур. Про вплив Першої світової війни на Угочанщину присутніх інформував краєзнавець Іван Біланчук, а виступ на тему «Вивчаємо, пам'ятаємо, збережемо мир на Землі» підготувала учаниця Виноградівської школи №8 Мирослава Леньо.

 IMG 7133333  IMG 7176

Підводячи підсумки доктор історичних наук, професор Роман Офіцинський зазначив, що в ході конференції оприлюднено нові маловідомі дані,що стосуються історії Закарпаття в часи Першої світової війни та зауважив на тому, що наразі існує гостра потреба видати підручник з історії Закарпаття, який би слугував додатковим посібником до книжок з історії України у школах області. А також зазначив, що за наслідками науково-практичної конференції буде видано збірник матеріалів, наданих доповідачами. Цей збірник зможуть отримати всі вчителі історії Виноградівського району для подальшого використання його під час уроків.

IMG 7215  IMG 7250

Насамкінець директор Великоком'ятівської школи І-ІІІ ст. подякувала учасникам конференції за плідну роботу, а всі присутні мали змогу переглянути літературно-музичну композицію «Ми - за мир!» та взяти участь у панахиді та покладанні квітів до пам'ятника загиблим в роки Першої світової війни жителям села Великі Ком'яти.

IMG 726666  IMG 7280

Виноградівська РДА

 
У приймальному відділенні районної лікарні тривають ремонтні роботи Друк
Середа, 28 листопада 2018, 09:01

IMG 6949  IMG 6959

27 листопада в.о. голови райдержадміністрації Наталія Костелеба-Веремчук здійснила робочий візит у Центральну районну лікарню. В ході візиту головний лікар Надія Онисько ознайомила в.о. голови райдержадміністрації із ходом виконання ремонтних робіт приймального відділення.

Нагадаємо, що загальна вартість проекту становить 1,870 636 тисяч гривень. Кошти надійшли із державного бюджету за співфінансування із бюджету місцевого.

IMG 6964  IMG 6938

Виноградівська РДА

 
На Виноградівщині відбудеться традиційний благодійний концерт Друк
Вівторок, 27 листопада 2018, 16:22

11112522555Традиційний благодійний концерт до Дня людей з обмеженими можливостями, який проводиться за ініціативи Виноградівської райдержадміністрації та Неветленфолівської дитячої школи мистецтв та за підтримки благодійних фондів "Виноградів" та "Едьмашерт-Один за одного" (м.Ерд, Угорщина) відбудеться третього грудня у міському будинку культури.

Кошти, зібрані під час заходу будуть направлені на лікування важкохворого Сашка Костроби із села Сасово. Виноградівська районна державна адміністрація запрошує всіх небайдужих жителів району долучитися до збору коштів. 

БЛАГОДІЙНІСТЬ=ЛЮБОВ

Виноградівська РДА

 
Виноградівщина вшанувала пам’ять жертв голодоморів Друк
Субота, 24 листопада 2018, 16:56

IMG 6869  IMG 6866

24 листопада, о 16 годині за київським часом, на площі Миру у Виноградові відбувся мітинг-реквієм. Керівництво району та міста, керівники установ та організацій, представники громадськості та учнівської молоді вшанували пам'ять жертв голодоморів. Меморіальні заходи в цей час відбувалися в усіх населених пунктах України.

IMG 6858  IMG 6834

Священники відслужили панахиду за загиблими жертвами голоду, а всі присутні мали можливість покласти свічку пам'яті, утворивши ними символічний хрест.

IMG 6874  IMG 6892

День пам'яті жертв голодоморів відзначається щорічно в четверту суботу листопада на підставі президентських указів 1998 та 2007 років. У ХХ сторіччі українці пережили три голодомори: 1921-1923, 1932-1933 і голод 1946-1947 років. Утім, наймасштабнішим був Голодомор 1932-1933 років - геноцид українського народу, здійснюваний тоталітарним комуністичним режимом СРСР.

IMG 6914  IMG 6907

Виноградівська РДА

 
Питання дотримання законодавства у сфері перевезення пасажирів автомобільним транспортом на території району обговорено на нараді Друк
Субота, 24 листопада 2018, 10:00

12366923 листопада під керівництвом заступника голови райдержадміністрації Віктора Жупанина відбулася робоча нарада. В ході наради обговорено питання дотримання законодавства у сфері перевезення пасажирів автомобільним транспортом на території району.

Участь у нараді взяли керівники структурних підрозділів райдержадміністрації, представники пасажироперевізників та контролюючих органів району.

За наслідками наради інформацію взято до відома, та прийнято рішення вжити вичерпних заходів з належної організації перевезень пасажирів на приміських автобусних маршрутах.

Виноградівська РДА

 
<< Початок < 1 2 3 4 5 6 8 10 > Кінець >>

Сторінка 8 з 219

Виноградівщина

Райдержадміністрація

Поточна діяльність

Послуги

Публічна інформація

Звернення громадян

Прес-центр

president baner

anons_3

drv_baner

mdz baner

library

rajrada

rajvo

M2 UA RU 300x84

ee-banner 

fmap 1

dsvv

gadjacha linija

1111111111111

baner ghestova mova 

petition1

11111
Голова Виноградівської районної державної адміністрації
РУСАНЮК МИХАЙЛО МИХАЙЛОВИЧ
konstytucia
ogoloshennya
pidrozdily
kultura
stktor turizmu
apk
dpi
rcsssdm
justycia 2 copy
upszn
stat
golovderzhsluzhba
rkmr
dkz
dkz
terinspect praci
pfu
lishosp
eco
365
korupcia
 

bvpd

Flaer Patronat 1 - -400x842

 

soc reklama

2019
Лютий
ПнВтСрЧтПтСбНд
    123
45678910
11121314151617
18192021222324
25262728   
Слідкуйте за нами на Facebook!
social facebook box blue

Останні новини

Хто зараз на сайті

На даний момент 159 гостей на сайті
1joomla.ru picma.ru mamentyev.ru
© 2005 - 2018 ВИНОГРАДІВСЬКА РАЙОННА ДЕРЖАВНА АДМІНІСТРАЦІЯ
Адреса: 90300, Закарпатська область, м. Виноградів, площа Миру, 5
тел./факс: (03143) 2-33-50    e-mail: vinrda@ukrpost.ua
При використанні матеріалів - обов'язкове посилання на джерело!
Карта сайту