Новини
Публічний звіт голови Виноградівської районної державної адміністрації Друк
Вівторок, 19 лютого 2019, 08:57

 zvit 2018

 
Керівництво райдержадміністрації здійснило робочий візит у Виноградівський геріатричний пансіонат Друк
Понеділок, 18 лютого 2019, 13:14

IMG 02841  IMG 0254

18 люгого виконуюча обов'язки голови райдержадміністрації Наталія Костелеба-Веремчук та керівник апарату райдержадміністрації Ігор Вантюх здійснили робочий візит у Виноградівський геріатричний пансіонат. В ході візиту вони зустрілися із директором закладу Наталією Микуляк, поспілкувалися із персоналом та підопічними пансіонату.

Про роботу закладу детально розповіла Наталія Микуляк. Так, зокрема, серед найактуальніших проблемних питань, які сьогодні хвилюють керівництво пансіонату, є заміна даху та застарілої системи опалення. За словами директора пансіонату, дах постійно протікає, і потребує якнайшвидшої заміни.

Натомість в.о. голови райдержадміністрації зазначила, що спочатку необхідно виготовити проектно-кошторисну документацію та шукати джерела фінансування для здійснення цих робіт. Запевнила керівника та працівників закладу, що ці питання триматимуться на особливому контролі в райдержадміністрації.

IMG 0220  IMG 0275

Виноградівська РДА

 
Питання забезпечення своєчасного та достовірного внесення інформації до електронної бази даних на дітей, які перебувають на обліку в службі у справах дітей обговорили на нараді Друк
Понеділок, 18 лютого 2019, 11:26

01480  01555

15 лютого під керівництвом заступника голови райдержадміністрації Єви Данич відбулася нарада про забезпечення своєчасного та достовірного внесення інформації до електронної бази даних на дітей, які перебувають на обліку в службі у справах дітей.

Начальник служби у справах дітей Єва Беланинець інформувала про те, що єдина інформаційно-аналітична система (ЄІАС) ,,Діти" запроваджена у Виноградівській райдержадміністрації з 2008 року, на даний час база працює у звичному режимі. Всі дані про дітей-сиріт та дітей, позбавлених батьківського піклування, які перебувають на обліку служби у справах дітей Виноградівської райдержадміністрації, внесені до ЄІАС ,,Діти". База даних по мірі необхідності оновлюється. На сьогоднішній день вона налічує 285 дітей-сиріт та дітей, позбавлених батьківського піклування, 48 дітей, які проживають в сім᾿ях, що опинились в складних життєвих обставинах, 1 кандидат в усиновлювачі. На кожну дитину роздруковано обліково-статистичну картку, яка автоматично формується програмою.

За наслідками наради заступник голови райдержадміністрації дала ряд відповідних доручень.


Виноградівська РДА

 
На Виноградівщині відзначили 30-ту річницю виводу радянських військ з Афганістану Друк
П'ятниця, 15 лютого 2019, 13:20

IMG 0026  IMG 0099

15 лютого у Виноградові відзначили 30-ту річницю виводу радянських військ з Афганістану, вшанували пам'ять загиблих воїнів-інтернаціоналістів та героїв АТО. Урочистості, за участі ветеранів-афганців, представників районної та міської влади, керівників правоохоронних органів, представників підприємств, установ та організацій району, військовослужбовців, а також громадськості району, відбулися на площі Миру у Виноградові.

IMG 0040  IMG 006000

-«15 лютого вся Україна вшановує подвиг воїнів-інтернаціоналістів. Відзначення цієї дати є дуже актуальним, адже і сьогодні, тільки на території Виноградівського району проживає близько 180 ветеранів війни в Афганістані. І ми щороку збираємося тут для того, щоб згадати кожного хто загинув у тій страшній війні, тих, хто покинув нас після її завершення, а також для того, щоб подякувати кожному з вас за ваш подвиг.»,- зазначила у промові Наталія Костелеба-Веремчук та нагородила Почесними Грамотами голови Закарпатської облдержадміністрації за вагомий особистий внесок у згуртування ветеранського руху області, соціальний захист інвалідів і колишніх воїнів-афганців, активну участь у громадському житті області, патріотичне виховання молоді та з нагоди Дня вшанування учасників бойових дій на території інших держав і 30-ї річниці виведення військ з Афганістану голову та членів Виноградівської районної спілки ветеранів Афганістану (воїнів – інтернаціоналістів) : Олександра Палоша, Миколу Ломагу та Володимира Павицького. Окрім того, грамоти голови Виноградівської райдержадміністрації отримали учасники бойових дій: Василь Дорогій, Володимир Локотош, Василь Матьола, Іван Гудак, Юрій Зейкан, Іван Кедик та Григорій Костан.

IMG 0092  IMG 0141

Присутні вшанували пам'ять загиблих воїнів-інтернаціоналістів хвилиною мовчання та взяли участь у покладанні квітів до пам'ятного знака учасникам бойових дій на території інших держав.

Виноградівська РДА

 
Питання підготовки та проведення щорічного декларування доходів державними службовцями райдержадміністрації обговорили на робочій нараді Друк
Четвер, 14 лютого 2019, 11:17

 

99680  99720
14 лютого за головування керівника апарату райдержадміністрації Ігора Вантюха відбулася робоча нарада. Участь у нараді взяли начальник та головні спеціалісти юридичного відділу апарату Олександр Кіш, Інна Шолох та Юрій Сливка, начальник відділу організаційної роботи Єва Деяк, в.о. начальника відділу персоналу Крістіна Токарєва.

В ході наради начальник юридичного відділу,проінформував про заходи, які вживаються з метою підготовки та проведення деклараційної кампанії. Зокрема, юридичним відділом райдержадміністрації через органи АЦСК ІДД ДФС виготовляються ключі кваліфікованих довірчих послуг. Вживаються заходи з інформування працівників райдержадміністрації, що перебувають у відпустці по догляду за дитиною, та працівників звільнених протягом 2018 року про необхідність подання електронної декларації. З метою належної організації деклараційної кампанії готуються навчальні та роз'яснювальні матеріали щодо порядку декларування та використання офіційних онлайн-сервісів під час збору інформації необхідної для відображення в електронній декларації.

За наслідками наради керівник апарату райдержадміністрації дав доручення провести спільні наради з територіальними органами державної влади та органами місцевого самоврядування.

Виноградівська РДА

 
У Виноградівському районі продовжено карантин Друк
Середа, 13 лютого 2019, 13:46

Untitled-1 copy  viber image 2019-02-13  11.41.58

13 лютого під керівництвом в.о. голови райдержадміністрації Наталії Костелеба-Веремкук відбулося засідання комісії з питань техногенно-екологічної безпеки та надзвичайних ситуацій. Заслухавши фахівців, та зважаючи на ріст захворюваності на грип та ГРВІ в районі, членами комісії було прийнято рішення продовжити карантин у навчальних закладах Виноградівщини до 24 лютого 2019 року.

Виноградівська РДА

 
На Виноградівщині вшанують пам’ять Героїв Небесної Сотні Друк
Вівторок, 12 лютого 2019, 14:01

9932012 лютого, в ході наради за головування керівника апарату райдержадміністрації Ігоря Вантюха обговорено питання організації в районі урочистостей до дня Героїв Небесної Сотні.

В ході наради керівник апарату зазначив, що згідно з Указом Президента від 11 лютого 2015 року № 69/2015 «Про вшанування подвигу учасників Революції Гідності та увічнення пам'яті Героїв Небесної Сотні» щорічно, 20 лютого на території всієї країни відбуваються урочисті меморіальні заходи.

Відтак було вирішено, що на території Виноградівського району такі заходи відбудуться 20 лютого. Подвиг Героїв Небесної Сотні вшанують на тематичному заході в Центральній районній бібліотеці та під час покладання квітів.


За наслідками наради керівник апарату райдержадміністрації дав відповідні доручення.

Виноградівська РДА

 
У райдержадміністрації обговорили питання роботи відділу ведення Державного реєстру виборців в напрямку інформування виборців Друк
Вівторок, 12 лютого 2019, 11:56

IMG 9905  IMG 9906

12 лютого за головування керівника апарату райдержадміністрації Ігоря Вантюха відбулася робоча нарада про роботу відділу ведення Державного реєстру виборців апарату райдержадміністрації в напрямку інформування виборців про їх права та можливості.

В ході наради начальник відділу ведення Державного реєстру виборців Вікторія Бачкай інформувала, що з початку 2019 року на офіційному веб-сайті райдержадміністрації та в районній газеті «Новини Виноградівщини» висвітлено порядок та найбільш актуальні питання тимчасової зміни місця голосування виборця без зміни його виборчої адреси. В соціальній мережі Facebook cтворено сторінку «Відділ ведення Державного реєстру виборців», де постійно розміщуються матеріали для виборців інформаційного характеру. Ще у 2018 році виготовлено та надіслано для розміщення органам місцевого самоврядування настінні плакати формату А3 про шляхи перевірки виборцями своїх персональних даних, внесених до Державного реєстру виборців.

Керівник апарату зазначив, що інформаційно роз'яснювальна робота у відділі ведеться належним чином, адже це дозволило значно збільшити кількість запитів щодо включення до Державного реєстру виборців, сформованих через веб-ресурс «Кабінет виборця» складає на 59,6%.

Окрім того, в ході наради розглянуто та обговорено ряд постанов Центральної виборчої комісії , а саме: « Про затвердження на 2019 рік середніх норм видаткі територіальних та дільничних виборчих комісій з місцевих виборів на підготовку і проведення позачергових, повторних, проміжних, перших та додаткових місцевих виборів»; «Про затвердження Вимог до програмно-технічного комплексу інформаційно-аналітичної системи «Вибор Президента України» Єдиної інформаційно-аналітичної системи «Вибори» окружної виборчої комісії з виборів Президента України»; «Про внесення змін до постанови Центральної виборчої комісії від 4 березня 2014 року №31».

За наслідками наради інформацію доповідаючи взято до відома та дано ряд відповідних доручень.

Виноградівська РДА

 
Шановні жителі Виноградівського району! Друк
Понеділок, 11 лютого 2019, 16:13

13156565656565

Відділ охорони здоров'я Виноградівської районної державної адміністрації нагадує, що в районі триває епідемічний період! Дотримуйтеся простих порад із профілактики грипу та ГРВІ і будьте здоровими!

Виноградівська РДА

 
Питання роботи структурних підрозділів райдержадміністрації обговорено на робочій нараді Друк
Понеділок, 11 лютого 2019, 13:23

IMG 9875   IMG 9873

11 лютого під керівництвом в.о. голови Виноградівської районної державної адміністрації Наталії Костелеба-Веремчук , за участі заступника голови райдержадміністрації Єви Данич, керівника апарату райдержадміністрації Ігора Вантюха відбулася нарада про роботу структурних підрозділів районної державної адміністрації.

В ході наради керівники відділів, секторів та управлінь інформували про пророблену роботу за січень-лютий 2019 року та про проблемні питання, робота над вирішенням яких наразі проводиться в структурних підрозділах.

Під час наради були обговорено питання роботи кожного структурного підрозділу райдержадміністрації, подання ними звітів про виконання районних програм за 2018 рік та програм.

В.о. голови райдержадміністрації зауважила, що всім керівникам та працівникам структурних підрозділів райдержадміністрації необхідно дотримуватися трудової та виконавської дисципліни, сумлінно та добросовісно виконувати свої функціональні обов'язки.

IMG 9885  IMG 9889

За наслідками наради керівництвом Виноградівської райдержадміністрації дано ряд відповідних доручень керівникам структурних підрозділів райдержадміністрації.

Виноградівська РДА

 
Музеї Виноградівщини отримали заслужені нагороди Друк
П'ятниця, 08 лютого 2019, 14:18

IMG 9782  IMG 9799

Восьмого лютого виконуюча обов'язки голови райдержадміністрації Наталія Костелеба-Веремчук, заступник голови райдержадміністрації Єва Данич та начальник відділу культури Василь Югас взяли участь в урочистостях, приурочених врученню нагород за перемогу в обласному конкурсі на кращий музей, громадський музей та музейну кімнату.

Переможцями обласного конкурсу стали: Виноградівський районний історичний музей (директор - Людмила Тороцкезі) у номінації «Історія рідного краю»; кімната-музей композитора Бели Бартока у місті Виноградів ( завідувач – Єва Григора) у номінації «Видатний земляк» та Новоселицький сільський музейний комплекс (директор - Наталія Вамош) у номінації «Традиції та звичаї моєї малої батьківщини».

-«Мені відомо, що конкур проводився у 5-ти номінаціях: «Історія рідного краю», «Традиції та звичаї моєї малої батьківщини», «Видатний земляк», «Краще експозиційне оформлення музею», «Краща просвітницька діяльність музею. І надзвичайно приємно, що на Виноградівщині є аж три музеї-переможці! Знаю, що сьогодні ми маємо честь вручати ці нагороди завдяки щоденній копіткій праці керівників цих музейних закладів, які не покладаючи рук працюють задля спільної мети – збереження нашої історії, традицій та пам'яті про видатних земляків.»,- зазначила у вітальному слові Наталія Костелеба-Веремчук та вручила дипломи та подарунки – багатофункціональні принтери, від департаменту культури облдержадміністрації.

Окрім того, виконуюча обов'язки голови райдержадміністрації вручила подяку голови Закарпатської обласної державної адміністрації провідному методисту районного методичного центру відділу культури Виноградівської райдержадміністрації Єві Григорі.

IMG 9812  IMG 98409

Виноградівська РДА

 
На Закарпаття привезли копію Томосу про автокефалію Української Православної Церкви Друк
П'ятниця, 08 лютого 2019, 10:01

  1  6

У четвер, 7 лютого, в атріумі Закарпатської обласної державної адміністрації з благословення Предстоятеля Української Православної Церкви, митрополита Київського та всієї України Епіфанія єпископ Ужгородський і Закарпатський УПЦ Варсонофій презентував точну копію Томосу про автокефалію Української Православної Церкви.

– Визнання, автокефалія Української Церкви – це подія, на яку українці чекали більше тисячі років, – наголосив єпископ Ужгородський і Закарпатський Української Православної Церкви Варсонофій. – Наша Церква стала п'ятнадцятою у диптиху православних церков світу. Тепер ніхто не має права сказати українцю, що він не благодатний або не канонічний, і за це ми дякуємо Богові!

У Томосі зафіксовано: «Однодумно визначаємо та проголошуємо, щоб уся Православна Церква, що знаходиться в межах політично сформованої та цілковито незалежної держави України разом зі священними митрополіями, архієпископіями, єпископіями, монастирями, парафіями та всіма в них церковними установами, котра знаходиться під покровом Засновника Єдиної, Святої, Соборної і Апостольської Церкви Боголюдини Господа і Спасителя нашого Ісуса Христа, – існувала віднині канонічно автокефальною, незалежною та самоврядною. Ми закликаємо всі світові Православні Церкви визнавати її як сестру та згадувати під іменем «Святіша Церква України», – як таку, що має своєю кафедрою історичне місто Київ».

– Сьогодні ми зібралися, щоб представити в цьому залі документ, прийняття якого стало головною подією минулого року в Україні, а в більш широкому сенсі цей документ має епохальне історичне значення для нашої країни, – зазначив під час заходу заступник голови Закарпатської ОДА Ярослав Галас. – Зауважу, що ця копія Томосу, написана грецькою мовою, потрапила на Закарпаття завдяки єпископу Варсонофію.

За патріотизм, любов до України та Закарпаття владиці Варсонофію, який також є капеланом 128-ї окремої гірсько-штурмової закарпатської бригади, вручили найвищу відзнаку облдержадміністрації «За заслуги перед Закарпаттям». У свою чергу, священнослужителі прочитали молитву за мир, спокій і злагоду на Закарпатті та в Україні.

Після представлення копії Томосу в обласному центрі священну реліквію передадуть по всіх парафіях Закарпатської єпархії, щоб кожен мешканець краю зміг побачити і доторкнутися до історичного документу. Нагадаємо, що 7 січня 2019 року Томос про автокефалію Української Православної Церкви було урочисто встановлено перед царськими вратами в Софії Київській.

 
Наталія Костелеба-Веремчук зустрілася із активом села Веряця Друк
Середа, 06 лютого 2019, 17:37

IMG 9681  IMG 9704

Шостого лютого виконуюча обов'язки голови Виноградівської райдержадміністрації зустрілася із активом села Веряця, Веряцьким сільським головою та представниками філії «Королівський спецкар'єр» ДП «Закарпатський облавтодор». Зустріч була ініційована громадськістю населеного пункту у зв'язку із тим, що діяльність підприємства викликає у них занепокоєння. Мешканці скаржаться, що внаслідок діяльності кар'єру їм доводиться постійно дихати пилюкою, що шкодить їх здоров'ю. Натомість представники підприємства звернули увагу на те, що будинки, жителі яких найбільше потерпають від запиленості повітря, вже давно повинні бути винесені за межі промислової зони. Для цього їх власники отримали і земельні ділянки і компенсації від підприємства.

Наталія Костелеба-Веремчук закликала обидві сторони до мирного врегулювання проблеми та зазначила, що запиленість повітря значною мірою спричинена активним рухом важковагового транспорту по вщент розбитій комунальній дорозі. Для здійснення ремонту цієї дороги сільською радою вже виготовлено проектно-кошторисну документацію. Наразі необхідно консолідувати зусилля органів місцевого самоврядування, виконавчої влади районну та депутатів усіх рівнів для пошуку джерел фінансування цього проекту. Виконуюча обов'язки голови райдержадміністрації також зазначила, що адміністрація, зі своєї сторони, і надалі шукатиме шляхи для вирішення цього проблемного питання з метою зняття соціальної напруги в селі Веряця.

IMG 922713  IMG 9691

Виноградівська РДА

 
<< Початок < 1 2 3 4 5 6 7 9 > Кінець >>

Сторінка 9 з 227

Виноградівщина

Райдержадміністрація

Поточна діяльність

Послуги

Публічна інформація

Звернення громадян

Прес-центр

president baner

anons_3

drv_baner

mdz baner

library

rajrada

rajvo

M2 UA RU 300x84

ee-banner 

fmap 1

dsvv

gadjacha linija

1111111111111

baner ghestova mova 

petition1 

1111111111111 copy

11111
Голова Виноградівської районної державної адміністрації
РУСАНЮК МИХАЙЛО МИХАЙЛОВИЧ
 
ІНФОРМАЦІЯ ДЛЯ ВИБОРЦІВ!
 
original-3498738506
 
 
images
 
konstytucia
ogoloshennya
pidrozdily
kultura
stktor turizmu
apk
dpi
rcsssdm
justycia 2 copy
upszn
stat
golovderzhsluzhba
rkmr
rcz copy
dkz
terinspect praci
pfu
lishosp
eco
365
korupcia
 

bvpd

Flaer Patronat 1 - -400x842

 

soc reklama

2019
Червень
ПнВтСрЧтПтСбНд
     12
3456789
10111213141516
17181920212223
24252627282930
Слідкуйте за нами на Facebook!
social facebook box blue

Хто зараз на сайті

На даний момент 128 гостей на сайті
1joomla.ru picma.ru mamentyev.ru
© 2005 - 2018 ВИНОГРАДІВСЬКА РАЙОННА ДЕРЖАВНА АДМІНІСТРАЦІЯ
Адреса: 90300, Закарпатська область, м. Виноградів, площа Миру, 5
тел./факс: (03143) 2-33-50    e-mail: vinrda@ukrpost.ua
При використанні матеріалів - обов'язкове посилання на джерело!
Карта сайту