Питання Про роботу відділу з питань державної реєстрації районної державної адміністрації обговорили на робочій нараді Друк
Вівторок, 27 серпня 2019, 12:14

1234556  0671000

27 серпня під керівництвом керівника апарату райдержадміністрації Ігоря Вантюха відбулася робоча нарада. Участь у нараді взяли: державний реєстратор відділу з питань державної реєстрації районної державної адміністрації Світлана Товт та в.о. начальника юридичного відділу апарату райдержадміністрації Інна Шолох.

В ході наради державний реєстратор відділу з питань державної реєстрації районної державної адміністрації Світлана Товт інформувала присутніх про роботу відділу з питань державної реєстрації районної державної адміністрації про кількість наданих послуг за 2019 рік. Основною функцією відділу з питань державної реєстрації Виноградівської районної державної адміністрації є прийом громадян, надається 19 адміністративних послуг у сфері державної реєстрації речових прав на нерухоме майно, фізичних осіб-підприємців та юридичних осіб.

Станом на серпень 2019 року відділом проведено 598 реєстраційних дій, з яких:

- 393 щодо фізичних осіб- підприємців та юридичних осіб;
- 415 щодо об'єктів нерухомого майна

Протягом вищезазначеного періоду відділом прийнято від інших державних реєстраторів, приватних і державних нотаріусів:

- 2178 справ щодо нерухомого майна;
- 1101 справа фізичних осіб-підприємців та юридичних осіб

Відповідно до листа Закарпатської обласної державної адміністрації № 06-17/1265 від 15.05.2019 про передачу реєстраційних справ релігійних громад управлінню національностей та релігій облдержадміністрації, відділом з питань державної реєстрації Виноградівської районної державної адміністрації організовано роботу по передачі реєстраційних справ релігійних організацій новим суб'єктам державної реєстрації. 137 реєстраційних справ релігійних громад передано:
- 134 передано управлінню національностей та релігій облдержадміністрації
- 3 передано Міністерству культури України.
Акти прийому - передачі підписані і зберігаються у відділі. Ведеться взаємодія з нотаріусами Виноградівського району.

За наслідками наради інформацію доповідача взято до відома та дано рід відповідних доручень керівника апарату.

Виноградівська РДА