Про роботу комісії з питань координації діяльності з надання населенню житлових субсидій та компенсації додаткових витрат на оплату комунальних послуг в умовах підвищення цін і тарифів на послуги Друк
Четвер, 26 червня 2014, 09:25

P625014325 червня під головуванням першого заступника голови райдержадміністрації  Анатолія Бажури відбулося засідання робочої комісії з питань координації діяльності з надання населенню житлових субсидій та компенсації додаткових витрат на оплату комунальних  послуг в умовах підвищення цін і тарифів на послуги.

В ході засідання комісії обговорювалися питання про стан надання населенню житлових субсидій в опалювальний період 2013-2014 років, про роботу комісії по розгляду звернень громадян з питань надання населенню соціальних допомог, субсидій та пільг щодо призначення житлових субсидій, про дотримання передбачених законодавством термінів прийняття рішень щодо призначення житлових субсидій згідно з  Порядком  призначення і надання населенню компенсації додаткових витрат на оплату комунальних послуг в умовах підвищення цін і тарифів на послуги, затвердженого постановою Кабінету Міністрів України від 5 квітня 2014 р. № 83, що набирає чинності з 01.07.2014.

Як зазначив начальник управління соціального захисту населення Валерій Єгоров, компенсація призначається органами соціального захисту населення. Робоча комісія координує та здійснює контроль за виконанням та наданням населенню субсидій. З метою своєчасного призначення населенню житлових субсидій в районі проведено інформаційно-роз'яснювальну роботу. Також в управлінні діє телефонна «гаряча лінія» за номером 2-63-44, куди можна звернутися громадянам з питань оплати житлово-комунальних послуг та надання житлових субсидій і компенсацій.

За підсумками засідання,  управлінню соціального захисту населення Виноградівської районної державної адміністрації дано доручення і в подальшому забезпечувати якісну роботу з питання прийому документів та призначення субсидій для відшкодування витрат на оплату житлово-комунальних послуг, придбання скрапленого газу та твердого палива у встановлені законодавством строки, забезпечувати діяльність комісії по розгляду питань щодо призначення житлових субсидій та приймати рішення в кожному випадку, виходячи з конкретних обставин, що склалися в сім'ї.

Виноградівська РДА