Про стан збереження пам'ятників культурної спадщини району присвячувалася нарада у голови райдержадміністрації Тетяни Граб Друк
Понеділок, 19 березня 2012, 17:27

kankivТемі стану збереження пам»ятників культурної спадщини району присвячувалася нарада у голови райдержадміністрації Тетяни Граб, яка відбулася 19 березня за участі представників галузі культури району, окремих відділів райдержадміністрації, виконкому Виноградівської міської ради. Як проблемними, названо питання необхідності проведення ремонтних робіт в Успенській церкві с.Новоселиця, покрівлі етнографічного музею с.Тисобикень, картинної галереї Фогороші, тощо. Як одним із методів покращення ситуації з фінансуванням даних робіт, крім коштів, закладених у районному бюджеті на реалізацію заходів Програми охорони культурної спадщини, Тетяна Дмитрівна запропонувала запровадити збір коштів від туристів під час відвідування музеїв, картинних галерей та культових споруд. Дану пропозицію підтримали усі учасники наради. Крім того, як повідомила диектор картинної галереї та Затисянського етнографічного музею Іда Борбель, за сприяння Генерального Консульства Угорщини в місті Берегові проведено роботу щодо пошуку спонсорів для проведення ремонтних робіт у етнографічному музеї с.Тисобикень, за умови спів фінансування з районного бюджету. З даного питання керівником району дано доручення звернутися до районної ради про вирішення питання спів фінансування. Щодо покращення розвитку туризму у районі відділу культури і туризму райдержадміністрації дано доручення  розробити карту – схему розміщення об»єктів туризму у місті та окремо по району, виготовити рекламну продукцію про об»єкти туризму у вигляді буклетів та брошур, звернутися до виконкому міської ради щодо вирішення питання можливого переселення історичного музею у приміщення палацу Перені, а відповідно відділу освіти – у приміщення музею, і т.ін. Також дано доручення підготувати на наступну семінар – нараду з сільськими, селищними, міським головами питання проведення інвентаризації наявних об»єктів культурної спадщини району.

        danush2 Заступником голови райдержадміністрації Євою Данич 19 березня   проведено нараду з питання забезпечення технікою для механізації трудомісткості допоміжних робіт в розсаднику та на площах лісових культур. За інформацією директора державного підприємства «Виноградівське лісове господарство» Василя Агія за кошти державного бюджету підприємство отримало трактор, вартість якого складає 185 тис.грн. Також повідомив про початок кампанії з посадки дерев школярами району під назвою «Майбутнє лісу у твоїх руках». Для цього є посадковий матеріал у достатній кількості, і роботи розпочнуться 22-23 березня цього року в с.Шаланки та с.Пушкіново.  Також підприємство у достатній кількості забезпечуватиме потреби сільських рад для озеленення населених пунктів. За результатами наради Євою Данич дано доручення закупити у ІІ кварталі 2012 року навісне обладнання для проведення розчистки лісових насаджень.

     19 березня під керівництвом заступника голови райдержадміністрації Михайла Русанюка відбулося засідання координаційної ради у справах дітей, на якій заслухано інформацію головного спеціаліста служби у справах дітей Сітлани Міндак з питання виконання комплексних заходів з профілактики правопорушень серед неповнолітніх у загальноосвітніх школах району. По питанню здійснення соціального супроводу дитячих будинків сімейного типу та прийомних сімей  доповідала начальник юридичного відділу районного центру соціальних служб для сім'ї, дітей та молоді Маріанна Попович. Також заслухано інформацію заступників директорів шкіл з виховної роботи з питань роботи з дітьми, які перебувають на внутрішкільному обліку.

       За результатами  засідання комісії головуючим дано ряд доручень щодо проведення   заходів з профілактики правопорушень серед неповнолітніх у загальноосвітніх школах району, а саме: забезпечення  індивідуальної роботи з важковиховуваними учнями та з учнями, які знаходяться на внутрішкільному обліку; організація роботи гуртків та секцій; посилення виховної роботи на уроках і в позаурочний час,  налагодження тісного зв’язку навчального закладу з службою у справах дітей  райдержадміністрації, районним центром соціальних служб для сім’ї, дітей та молоді, а також дільничними  інспекторами  РВ УМВС.

 

Виноградівщина

Райдержадміністрація

Поточна діяльність

Послуги

Публічна інформація

Звернення громадян

Прес-центр

president baner

anons_3

drv_baner

mdz baner

library

rajrada

rajvo

M2 UA RU 300x84

ee-banner 

fmap 1

dsvv

gadjacha linija

1111111111111

 

11111
Голова Виноградівської районної державної адміністрації
РУСАНЮК МИХАЙЛО МИХАЙЛОВИЧ
konstytucia
ogoloshennya
pidrozdily
kultura
stktor turizmu
apk
dpi
rcsssdm
justycia_2
upszn
stat
golovderzhsluzhba
rkmr
dkz
dkz
terinspect praci
pfu
lishosp
eco
365
korupcia
 

bvpd

Flaer Patronat 1 - -400x842

 

soc reklama

2018
Квітень
ПнВтСрЧтПтСбНд
      1
2345678
9101112131415
16171819202122
23242526272829
30      
Слідкуйте за нами на Facebook!
social facebook box blue

Хто зараз на сайті

На даний момент 107 гостей на сайті
1joomla.ru picma.ru mamentyev.ru
© 2005 - 2017 ВИНОГРАДІВСЬКА РАЙОННА ДЕРЖАВНА АДМІНІСТРАЦІЯ
Адреса: 90300, Закарпатська область, м. Виноградів, площа Миру, 5
тел./факс: (03143) 2-33-50    e-mail: vinrda@ukrpost.ua
При використанні матеріалів - обов'язкове посилання на джерело!
Карта сайту