Робоча група провела роз’яснювальну роботу у більше 60-ти закладах торгівлі Друк
Вівторок, 17 березня 2020, 16:51

IMG 8877  IMG 8893

17 березня спеціальна робоча група, яка створена з метою перевірки виконання рішень регіональної та районної комісій з питань техногенно-екологічної безпеки та надзвичайних ситуацій, завершила свій перший виїзд. Членам групи вдалося відвідати більше 60-ти закладів торгівлі на території міста виноградів.

IMG 8908  IMG 8997

Всім керівникам закладів надано необхідні роз'яснення та наголошено на необхідності дотримання рішень регіональної та районної комісій з питань техногенно-екологічної безпеки та надзвичайних ситуацій, відповідно до яких всі заклади громадського харчування, ринки (окрім гуртових) та торгівельно-розважальні заклади повинні припинити свою роботу починаючи з 17 березня і до третього квітня.

IMG 9002  IMG 9005

Більшість підприємців із порозумінням поставилися до такого надзвичайно важливого питання як введення загальнодержавного карантину, а деякі заклади вже були зачинені. До поодиноких підприємців, котрі не бажають дотримуватися карантинних заходів, надалі вживатимуться більш жорсткі міри, що вже передбачені законодавством.

Виноградівська РДА