У Боржавському збудують нову амбулаторію Друк
Середа, 31 жовтня 2018, 15:31

-1-1

Основні питання про хід виготовлення проектно-кошторисної документації та державного акту на земельну ділянку, з метою оперативного початку будівельних робіт, обговорили під час виїзної наради під керівництвом в.о. голови райдержадміністрації Наталії Костелеби-Веремчук. Участь у нараді взяли: начальник відділу охорони здоров'я райдержадміністрації Леся Королевич, заступник головного лікаря ЦПМСД Віталій Кормош, Боржавський сільський голова Юрій Бобіта та головний лікар Боржавської амбулаторії Ганна Шумейко.

В ході наради Наталія Костелеба-Веремчук зауважила, що окрім 4 мільйонів 486 тисяч гривень, виділених із держбюджету на будівництво самої амбулаторії та благоустрій прилеглої території, медичний заклад Боржавського отримав додатково 500 тисяч гривень на закупівлю автомобіля.

В.о. голови райдержадміністрації наголосила на тому, що керівники всіх установ, причетних до будівництва цього закладу, повинні працювати злагоджено та оперативно, щоб найближчим часом приступити до освоєння коштів.

IMG 4993  IMG 5020

Виноградівська РДА