У Виноградівському районі може з‘явитися мікро-ГЕС Друк
П'ятниця, 13 листопада 2015, 14:17

Сьогодні, 13 листопда, голова Виноградівської райдержадміністрації провів зустріч із представниками компанії «Аква-Нова». Метою зустрічі було обговорення можливого інвестування 

IMG 1631компанією в будівництво міні-гідроелектростанції на території Виноградівського району, в межах русла річки Боржава.

На зустрічі також були присутні заступники голови та керівники структурних  підрозділів райдержадміністрації, голови сільських рад, а також представник Міжрайонного управління водного господарства.

В ході обговорення інвестори розповіли про ділянки русла річки Боржава, котрі є придатними для будівництва мікро-ГЕС. Потужність такої електростанції не перевищує 500 КВт та дає можливість для створення близько 30 нових робочих місць. Також інвестори інформували про інші перспективи для сіл на території яких встановлять гідроелектростанції.

Голова Виноградівської райдержадміністрації порекомендував потенційним інвесторам спільно із спеціалістами управління водних ресурсів провести всі необхідні обстеження русла річки Боржава та визначити присутність на ній необхідних умов для встановлення «зеленої» електростанції. 

  Виноградівська РДА