У райдержадміністрації обговорили питання роботи відділу ведення Державного реєстру виборців в напрямку інформування виборців Друк
Вівторок, 12 лютого 2019, 11:56

IMG 9905  IMG 9906

12 лютого за головування керівника апарату райдержадміністрації Ігоря Вантюха відбулася робоча нарада про роботу відділу ведення Державного реєстру виборців апарату райдержадміністрації в напрямку інформування виборців про їх права та можливості.

В ході наради начальник відділу ведення Державного реєстру виборців Вікторія Бачкай інформувала, що з початку 2019 року на офіційному веб-сайті райдержадміністрації та в районній газеті «Новини Виноградівщини» висвітлено порядок та найбільш актуальні питання тимчасової зміни місця голосування виборця без зміни його виборчої адреси. В соціальній мережі Facebook cтворено сторінку «Відділ ведення Державного реєстру виборців», де постійно розміщуються матеріали для виборців інформаційного характеру. Ще у 2018 році виготовлено та надіслано для розміщення органам місцевого самоврядування настінні плакати формату А3 про шляхи перевірки виборцями своїх персональних даних, внесених до Державного реєстру виборців.

Керівник апарату зазначив, що інформаційно роз'яснювальна робота у відділі ведеться належним чином, адже це дозволило значно збільшити кількість запитів щодо включення до Державного реєстру виборців, сформованих через веб-ресурс «Кабінет виборця» складає на 59,6%.

Окрім того, в ході наради розглянуто та обговорено ряд постанов Центральної виборчої комісії , а саме: « Про затвердження на 2019 рік середніх норм видаткі територіальних та дільничних виборчих комісій з місцевих виборів на підготовку і проведення позачергових, повторних, проміжних, перших та додаткових місцевих виборів»; «Про затвердження Вимог до програмно-технічного комплексу інформаційно-аналітичної системи «Вибор Президента України» Єдиної інформаційно-аналітичної системи «Вибори» окружної виборчої комісії з виборів Президента України»; «Про внесення змін до постанови Центральної виборчої комісії від 4 березня 2014 року №31».

За наслідками наради інформацію доповідаючи взято до відома та дано ряд відповідних доручень.

Виноградівська РДА