У райдержадміністрації відбулася семінар-нарада із головами сільських,селищних та міської рад Друк
Середа, 26 лютого 2020, 16:36

DSC00003  DSC00001

26 лютого у Виноградівській райдержадміністрації під керівництвом голови Василя Кіша відбулася семінар-нарада з головами сільських, селищних та міської рад.

В ході наради розглядався ряд важливих питань, а саме: про резерви збільшення дохідної частини сільських, селищних та міського бюджетів; про порядок та доцільність проведення нормативно-грошової оцінки населених пунктів з метою наповнення бюджетів місцевих рад та про організацію благоустрою територій населених пунктів та поводження з твердими побутовими відходами на території району.

Під час розгляду питання про резерви збільшення дохідної частини сільських, селищних та міського бюджетів, декілька голів сільських та селищних рад зазначили, що не мають доступу до відомостей про чинні договори оренди земельних ділянок, розпорядником яких є Головне управління Держгеокадастру в Закарпатської області. Саме тому, з метою здійснення належного контролю за надходженням коштів від плати за землю, присутніми на нараді керівниками органів самоврядування було прийнято рішення про направлення звернення до Головного управління Держгеокадастру в Закарпатській області із проханням надати їм такі відомості. Відповідне звернення вирішили направити від Асоціації голів сільських та селищних рад району.

DSC09996  DSC09997

Виноградівська РДА