В райдержадміністрації відбулася чергова робоча нарада Друк
Вівторок, 19 листопада 2019, 16:30

0794532  0799087655

19 листопада під керівництвом заступниці голови райдержадміністрації Єви Данич відбулася нарада Про проведення перевірок стану виховної роботи з неповнолітніми у загальноосвітніх навчальних закладах району.

Начальник служби у справах дітей Єва Беланинець, інформувала, що службою у справах дітей систематично проводиться перевірка стану виховної роботи з дітьми у загальноосвітніх та позашкільних навчальних закладах району.
Протягом звітного періоду 2019 року працівниками служби у справах дітей здійснено перевірку стану виховної та профілактичної роботи в 6 загальноосвітніх школах району. В перевірених службою школах навчається 2024 неповнолітніх дітей. В усіх школах діють ради профілактики правопорушень, діти залучаються до гуртків по інтересах та до спортивних секцій. В навчальних закладах ведеться облік профілактичної роботи з дітьми, списки дітей з девіантною поведінкою, а також списки дітей ,,соціального ризику", картки індивідуально-профілактичної роботи з неповнолітніми, які перебувають на внутрішкільному та на профілактичному обліку. Також у навчальних закладах району постійно проводяться семінар-наради за участю керівників місцевого самоврядування та відповідних служб щодо попередження та недопущення дитячої бездоглядності.

За наслідками наради інформацію начальника служби у справах дітей прийнято до відома.


Виноградівська РДА