Відбулося засідання робочої групи Друк
Вівторок, 15 квітня 2014, 15:28

P415014515 квітня під керівництвом в.о. голови районної державної адміністрації Михайла Русанюка відбулося засідання робочої групи з питань легалізації заробітної плати та зайнятості населення в ході якого обговорено стан виконання заходів щодо підвищення ефективності робочої групи з питань легалізації виплати заробітної плати та зайнятості населення, рівень середньомісячної заробітної плати та кількості найманих працівників на підприємствах та у фізичних осіб – підприємців району, а також затверджено план проведення перевірок роботодавців на предмет дотримання законодавства про працю.

Під час обговорення питань відзначено, що з метою створення нових робочих місць, пріоритетними напрямками залучення інвестицій для району є розвиток агропромислового комплексу, участь району у проектах транскордонного співробітництва, розвиток туристично-рекреаційного комплексу тощо.

За підсумками засідання робочої групи, наголошено на необхідності проведення інформаційно-роз’яснювальної роботи серед роботодавців району щодо змін в законодавстві з питань зайнятості, дотримання законодавства про працю та створення нових робочих місць.

Виноградівська РДА