Відбулося засідання робочої групи зі сприяння діяльності офіційних спостерігачів від іноземних держав і міжнародних організацій на чергових та перших виборах депутатів місцевих рад та сільських, селищних, міських голів 25 жовтня 2015 року Друк
Четвер, 24 вересня 2015, 10:57

24 вересня під головуванням керівника апарату державної адміністрації Юрія Продана відбулося засідання робочої групи зі сприяння діяльності офіційнихzasid240815 спостерігачів від іноземних держав і міжнародних організацій на чергових та перших виборах депутатів місцевих рад та сільських, селищних, міських голів 25 жовтня 2015 року.

Юрій Продан довів до відому присутніх розпорядження голови Виноградівської районної державної адміністрації від 08 вересня 2015 року №242, яким затверджено склад вищезазначеної робочої групи.

Члени робочої групи обговорили та затвердили план організаційних заходів та склад підгруп за напрямками зі сприяння офіційним спостерігачам від іноземних держав і міжнародних організацій піч час проведення місцевих виборів.

Керівник апарату райдержадміністрації наголосив, що участь представників іноземних держав у спостереженні за ходом виборчого процесу є однією з умов забезпечення чесних, прозорих виборів.

Ro sklad grup 240915

Виноградівська РДА