Відбувся семінар з енергоефективності Друк
П'ятниця, 18 вересня 2015, 12:39

energo18091518 вересня під керівництвом першого заступника голови районної державної адміністрації Анатолія Бажури відбувся семінар з енергоефективност,і за участі представників АТ «Ощадбанк», АБ «Укргазбанк», компаній "Henkel", "Епіцентр", керівників структурних підрозділів державної адміністрації та всіх зацікавлених осіб.
На заході обговорено умови та перспективи державної підтримки утеплення житлових будівель в Україні. З досвідом успішної практики утеплення будинків та умовами кредитування банками заходів для фізичних осіб, ЖБК та ОСББ з утеплення будинків ознайомили присутніх начальник управління організації роздрібних продажів Закарпатської обласної дирекції АБ «УКРГАЗБАНК» Андрій Лях та головний економіст Закарпатського відділення АТ «Ощадбанк» Віталій Філіп.
Особливу зацікавленість у присутніх викликали лояльні умови кредитування, пропоновані банками: до 30% державної компенсації суми кредиту на придбання матеріалів та обладнання для фізичних осіб, до 40% - для власників ОСББ, і 70% - для населення, яке маю субсидію.
Про сучасні енергоефективні технології (обладнання) при проведенні утеплення будинків та облаштування систем опалення доповіли регіональний представник компанії "Henkel" Руслан Філіп та комерційний директор "Епіцентр Мукачево" Юрій Ковальчук.
Перший заступник голови районної державної адміністрації Анатолій Бажура звернувся з проханням до присутніх донести інформацію про можливості отримання кредиту на енергозберігаючі технології та компенсації від держави до жителів Виноградівського району.

Виноградівська РДА