Виноградівчани - призери обласної спартакіади серед ветеранів спорту Друк
Понеділок, 11 червня 2012, 12:22

kybku9 червня 2012 року в м.Перечин  відбулася  ХУІІІ  обласна спартакіада ветеранів фізичної культури і спорту.  В змаганнях взяло участь десять збірних команд області, які виявляли кращих з міні-футболу, волейболу, настільного тенісу, легкої атлетики, шахів та шашок. Успішно виступила на цих змаганнях збірна команда ветеранів нашого району. Здобутки наших спортсменів в особистому заліку: І місця посіли - Олександр Магочі (настільний теніс серед чоловіків); Любов Понедільник (легка атлетика, стрибки  з місця серед жінок); Йосип Гевеші (легка атлетика, стрибки з місця серед чоловіків).  ІІІ місця посіли - Степан Фізер (настільний теніс серед чоловіків); Любов Понедільник (легка атлетика, біг на 30 метрів серед жінок); Йосип Гевеші (біг на 30 метрів серед чоловіків). До успіхів  в командному заліку слід віднести  І місце  з настільного тенісу, ІІ місце з шашок, ІІІ місце з волейболу. В загальнокомандному заліку збірна команда ветеранів нашого району посіла ІІІ місце, поступившись тільки командам Перечинського та Іршавського районів. Переможці та призери нагороджені кубками. медалями та дипломами управління у справах молоді та спорту облдержадміністрації та обласної асоціації ветеранів спорту.

Цього ж дня на футбольному полі с.Чепа  відбувся перший матч ¼ фіналу чемпіонату області з футболу дитячо-юнацької футбольної ліги серед юнаків 1999-2000 р.н. між  командами Виноградівської ДЮСШ «Колос» та СДЮШОР Ужгород. Матч закінчився перемогою юних футболістів «Колоса» з рахунком 4:2, що дає надії успішно виступити у матчі-відповіді і здобути право грати у фіналі чемпіонату. Матч-відповідь відбудеться 11 червня 2012 року в м.Ужгород на стадіоні «Спартак».