Володимир Зеленський: Українці не на словах знають, як захищати свою гідність і виборювати свободу

  

Публічний звіт голови Виноградівської районної державної адміністрації

 

Підсумки економічного і соціального розвитку Виноградівського району за І півріччя 2019 року

Програма економічного та соціального розвитку Виноградівського району на 2019 рік

Питання Про організацію роботи з електронними документами у Виноградівській райдержадміністрації обговорили на робочій нараді Друк
П'ятниця, 06 вересня 2019, 14:50

1170000  119000

Шостого вересня під головуванням керівника апарату райдержадміністрації Ігоря Вантюха відбулася нарада про організацію роботи з електронними документами у Виноградівській райдержадміністрації.

Участь у нараді взяли: начальник відділу здійснення документообігу , контролю та роботи зі зверненнями громадян Біанна Любка, начальник відділу фінансового забезпечення, обліку та роботи,та звітності Ярослава Чернянчук, головний спеціаліст юридичного відділу апарату райдержадміністрації Інна Шолох.

В ході наради, начальник відділу здійснення документообігу , контролю та роботи зі зверненнями громадян Біанна Любка, інформувала присутніх, що відповідно до постанови Кабінету Міністрів України від 17 січня 2018 року № 55 „Деякі питання документування управлінської діяльності" (із змінами), та розпорядження голови Закарпатської обласної державної адміністрації від 14.08.2019 № 427 „Про Інструкцію з документування управлінської інформації в електронній формі та організації роботи з електронними документами в Закарпатській обласній державній адміністрації, електронного міжвідомчого обміну", з метою впровадження документування управлінської інформації, ведення діловодства в електронній формі та організації роботи з електронними документами у районній державній адміністрації, електронного міжвідомчого обміну, з 01.10.2019 року необхідно ввести електронне друкування у Виноградівській райдержадміністрації.

За наслідками наради керівником апарату райдержадміністрації дано доручення невідкладно підготувати проект розпорядження голови РДА про затвердження інструкції з документування управлінської інформації в електронній формі.


Виноградівська РДА

 
Про відзначення в районі Дня партизанської слави та Міжнародного дня миру обговорили на нараді Друк
Четвер, 05 вересня 2019, 13:52

1008766  1000012

Щорічно, згідно Указу Президента України за № 100/2002 відзначається 21 вересня – Міжнародний день миру та згідно Указу Президента України за № 1020/2001 22 вересня відзначається -День партизанської слави.

П'ятого вересня за головування керівника апарату райдержадміністрації Ігора Вантюха відбулася робоча нарада про відзначення свят Дня партизанської слави та Міжнародного дня миру у Виноградівському районі.
Під час наради обговорено питання відзначення свят Дня партизанської слави та Дня миру .20 вересня 2019 року, о 10 годині за київським часом, відбудеться мітинг біля стели розстрілу партизан-підпільників у місті Виноградів.

Окрім того, 0 11.00 годині за київським часом відбудеться флешмоб за участі учнівської молоді до відзначення свята Дня миру. Захід відбудеться на площі Миру.

За наслідками наради керівником апарату райдержадміністрації дано ряд відповідних доручень.


Виноградівська РДА

 
Представники Виноградівської райдержадміністрації взяли участь у селекторній нараді Друк
Вівторок, 03 вересня 2019, 13:04

IMG 0956  IMG 0967

Третього вересня під керівництвом радника голови Закарпатської облдержадміністрації Сергія Гайдая відбулася селекторна нарада в режимі відео-конференц зв'язку. Участь у нараді взяло керівництво та керівники структурних підрозділів райдержадміністрації.

В ході наради із представниками райдержадміністрації обговорено питання належного використання коштів резервного фонду державного бюджету, виділених області для ліквідації наслідків травневої надзвичайної ситуації 2019 року згідно з розпорядженням КМУ від 21 серпня 2019 року № 663-р. За наслідками наради дано ряд відповідних доручень.

IMG 0963  IMG 0959

Виноградівська РДА

 
Питання Про захист житлових та майнових прав дітей-сиріт та дітей, позбавлених батьківського піклування обговорили на робочій нараді Друк
П'ятниця, 30 серпня 2019, 13:06

09000000  0900400

30 серпня під керівництвом заступника  голови Виноградівської райдержадміністрації Єви Данич відбулася робоча нарада про захист житлових та майнових прав дітей-сиріт та дітей, позбавлених батьківського піклування.

В ході наради начальник служби у справах дітей Виноградівської районної державної адміністрації Єва Беланинець, інформувала присутніх про те, що станом на сьогодні на обліку служби у справах дітей райдержадміністрації перебуває 292 дітей-сиріт та дітей, позбавлених батьківського піклування, з них 116 дітей-сиріт.

13 листів направлено в міську, сільські та селищні ради щодо постановки дітей на квартирний облік. Ще 20 дітей, які протягом року досягнуть шістнадцятирічного віку, потребують постановки на квартирний облік до кінця року. 7 дітей-сиріт та дітей, позбавлених батьківського піклування мають житло на праві власності. Службою у справах дітей по досягненню віку дітей, який дає право постановки на квартирний облік буде скеровано відповідні листи на адреси органів місцевого самоврядування за місцем походження дітей вищезазначеної категорії щодо постановки їх на відповідний квартирний облік.

За наслідками наради інформацію доповідача взято до відома та дано ряд відповідних доручень.


Виноградівська РДА

 
Комісія з питань надання одноразової грошової допомоги з Програми подолання бідності провела чергове засідання Друк
П'ятниця, 30 серпня 2019, 12:17

09350000  09380000

30 серпня під керівництвом заступника голови райдержадміністрації Єви Данич відбулося засідання комісії з питань надання одноразової грошової допомоги з Програми подолання бідності.

Начальник відділу обслуговування інвалідів, ветеранів війни та праці Наталія Меркулова ознайомила присутніх із заявами та зверненнями громадян, які надійшли до керівництва району, про надання посильної одноразової грошової допомоги. Всього в ході засідання було розглянуто 21 заяву громадян.

Детально розглянувши всі справи членами комісії прийнято відповідні рішення.


Виноградівська РДА

 
Питання Про стан ведення військового обліку в райдержадміністрації обговорили на робочій нараді Друк
П'ятниця, 30 серпня 2019, 10:29

0876000  0888600

30 серпня під керівництвом керівника апарату райдержадміністрації Ігоря Вантюха відбулася робоча нарада. Участь у нараді взяли: начальник відділу персоналу апарату райдержадміністрації Оксана Козак та в.о. начальника юридичного відділу апарату райдержадміністрації Інна Шолох.

В ході наради начальник відділу персоналу апарату райдержадміністрації Оксана Козак інформувала присутніх про стан ведення військового обліку військовозобов'язаних у структурних підрозділах районної державної адміністрації. Вона зазначила, що в обов'язковому порядку при прийомі на роботу перевіряється наявність у працівників військово-облікових документів (у військовозобов'язаних — військових квитків, у призовників — посвідчень про приписку до призовних дільниць).

За наслідками наради керівником апарату райдержадміністрації дано доручення начальнику відділу персоналу апарату (відповідальній особі за ведення військового обліку) і надалі чітко дотримуватись вимог Закону України „Про військовий обов'язок і військову службу" від 25 березня 1992 року № 2232-ХІІ, постанови Кабінету Міністрів України від 07 грудня 2016 року № 921 „Про затвердження Порядку організації та ведення військового обліку призовників і військовозобов'язаних" (зі змінами) та інших нормативно-правових актів з питань ведення військового обліку.


Виноградівська РДА

 
В райдержадміністрації відбулася робоча нарада Друк
Четвер, 29 серпня 2019, 12:26

790000766  0797000

29 серпня під головуванням керівника апарату райдержадміністрації Ігоря Вантюха відбулася нарада Про стан забезпечення у відділі ведення Державного реєстру виборців апарату райдержадміністрації Комплексної системи захисту інформації в автоматизованій інформаційно-телекомунікаційний системі «Державний реєстр виборців»

В ході наради, начальник відділу Вікторія Бачкай інформувала присутніх, що у відповідності до Технічного проекту Комплексної системи захисту інформації органу ведення Державного реєстру виборців в АІТС «Державний реєстр виборців» ,а також з метою захисту інформації:

- у відділі встановлена охоронна сигналізація, а вхідні двері оснащені кодовим механічним замком, який унеможливлює відкриття дверей ззовні. Список осіб, які мають право доступу до приміщень відділу затверджено головою райдержадміністрації;

- для забезпечення схоронності апаратного обладнання відділ облаштовано пожежною сигналізацією та двома вогнегасниками;
- розроблено календарний план робіт із захисту інформації в ІТС ОВР на 2019 рік;

- робочі місця працівників відділу розташовані таким чином, щоб унеможливити ознайомлення сторонніх осіб з інформацією, яка виводиться на монітори комп'ютерів;

- доступ працівників відділу до Реєстру здійснюється за допомогою індивідуального програмно-апаратного засобу ідентифікації та індивідуального пароля. У разі відсутності працівника відділу (відпустка, лікарняний), його ПАЗІ зберігається у законвертованому вигляді у сейфі;

- всі задіяні та незадіяні інтерфейсні з'єднання та порти опечатані саморуйнівними контрольно-захисними наклейками. Факт руйнування та оклейовування наклейок фіксується адміністратором безпеки в журналі обліку подій та робіт щодо експлуатації АІТС;

- всі працівники відділу під розпис ознайомлені з попередженням користувача АІТС ДРВ про відповідальність за порушення вимог Закону України «Про Державний реєстр виборців»;

- розроблена Програма забезпечення функціонування Державного реєстру виборців у Виноградівському районі на 2017-2020 роки.

За наслідками наради керівником апарату райдержадміністрації рекомендовано начальнику відділу провести семінар-нараду з представниками сільських, селищних та міської ради для покращення роботи відділу з органами місцевого самоврядування.

Виноградівська РДА

 
Керівництво Виноградівської райдержадміністрації вшанувало пам’ять захисників України,які загинули в боротьбі за незалежність, суверенітет і територіальну цілісність держави Друк
Четвер, 29 серпня 2019, 10:21

0761000 2  0761000 1

Згідно Указу Президента України за № 621/2019 встановлено в Україні День пам'яті захисників України, які загинули в боротьбі за незалежність, суверенітет і територіальну цілісність України, який буде відзначатися щорічно 29 серпня.

29 серпня заступник голови Виноградівської райдержадміністрації Єва Данич, керівник апарату райдержадміністрації Ігор Вантюх, та військовий комісар Виноградівького районного військового комісаріату Сергій Зейкан вшанували пам'ять учасників антитерористичної операції, захисників України, які загинули в боротьбі за незалежність, суверенітет і територіальну цілісність України. Присутні вшанували пам'ять полеглих захисників хвилиною мовчання, та взяли участь у покладанні квітів до стели воїнів, які загинули в зоні проведення антитерористичної операції.

Виноградівська РДА

 
Шановні мешканці міста, дорогі виноградівці! Друк
Середа, 28 серпня 2019, 07:28

2356787Від усього серця вітаю Вас та Ваші родини з престольним святом – Успіння Пресвятої Богородиці!

28 серпня – особливий день церковного календаря та одне з найшанованіших свят православних та греко-католиків – Успіння Пресвятої Богородиці. Це день упокоєння, воскресіння та прославлення Матері Божої. Нехай буде з нами її благословення та захист від усього порочного, що може похитнути головне в людині – віру. Бажаю вам миру, щастя та міцного здоров'я, хай Божа Матінка допомагає нам у добрих справах та намірах!

З повагою,


в.о. голови Виноградівської районної
державної адміністрації Н.Костелеба-Веремчук

 
Питання Про роботу відділу з питань державної реєстрації районної державної адміністрації обговорили на робочій нараді Друк
Вівторок, 27 серпня 2019, 12:14

1234556  0671000

27 серпня під керівництвом керівника апарату райдержадміністрації Ігоря Вантюха відбулася робоча нарада. Участь у нараді взяли: державний реєстратор відділу з питань державної реєстрації районної державної адміністрації Світлана Товт та в.о. начальника юридичного відділу апарату райдержадміністрації Інна Шолох.

В ході наради державний реєстратор відділу з питань державної реєстрації районної державної адміністрації Світлана Товт інформувала присутніх про роботу відділу з питань державної реєстрації районної державної адміністрації про кількість наданих послуг за 2019 рік. Основною функцією відділу з питань державної реєстрації Виноградівської районної державної адміністрації є прийом громадян, надається 19 адміністративних послуг у сфері державної реєстрації речових прав на нерухоме майно, фізичних осіб-підприємців та юридичних осіб.

Станом на серпень 2019 року відділом проведено 598 реєстраційних дій, з яких:

- 393 щодо фізичних осіб- підприємців та юридичних осіб;
- 415 щодо об'єктів нерухомого майна

Протягом вищезазначеного періоду відділом прийнято від інших державних реєстраторів, приватних і державних нотаріусів:

- 2178 справ щодо нерухомого майна;
- 1101 справа фізичних осіб-підприємців та юридичних осіб

Відповідно до листа Закарпатської обласної державної адміністрації № 06-17/1265 від 15.05.2019 про передачу реєстраційних справ релігійних громад управлінню національностей та релігій облдержадміністрації, відділом з питань державної реєстрації Виноградівської районної державної адміністрації організовано роботу по передачі реєстраційних справ релігійних організацій новим суб'єктам державної реєстрації. 137 реєстраційних справ релігійних громад передано:
- 134 передано управлінню національностей та релігій облдержадміністрації
- 3 передано Міністерству культури України.
Акти прийому - передачі підписані і зберігаються у відділі. Ведеться взаємодія з нотаріусами Виноградівського району.

За наслідками наради інформацію доповідача взято до відома та дано рід відповідних доручень керівника апарату.

Виноградівська РДА

 
<< Початок < 1 2 3 4 5 6 7 8 10 > Кінець >>

Сторінка 10 з 320

Виноградівщина

Райдержадміністрація

Поточна діяльність

Послуги

Публічна інформація

Звернення громадян

Прес-центр

president baner

anons_3

drv_baner

mdz baner

library

rajrada

rajvo

M2 UA RU 300x84

ee-banner 

fmap 1

dsvv

gadjacha linija

1111111111111

baner ghestova mova 

petition1 

1111111111111 copy

 
Голова Виноградівської районної державної адміністрації
 
 
ІНФОРМАЦІЯ ДЛЯ ВИБОРЦІВ!
 
original-3498738506
 
 
images
 
konstytucia
ogoloshennya
pidrozdily
kultura
stktor turizmu
apk
dpi
rcsssdm
justycia 2 copy
upszn
stat
golovderzhsluzhba
rkmr
rcz copy
dkz
terinspect praci
pfu
lishosp
eco
365
korupcia
 

bvpd

Flaer Patronat 1 - -400x842

 

soc reklama

2019
Листопад
ПнВтСрЧтПтСбНд
    123
45678910
11121314151617
18192021222324
252627282930 
Слідкуйте за нами на Facebook!
social facebook box blue

Хто зараз на сайті

На даний момент 196 гостей на сайті
1joomla.ru picma.ru mamentyev.ru
© 2005 - 2018 ВИНОГРАДІВСЬКА РАЙОННА ДЕРЖАВНА АДМІНІСТРАЦІЯ
Адреса: 90300, Закарпатська область, м. Виноградів, площа Миру, 5
тел./факс: (03143) 2-33-50    e-mail: vinrda@ukrpost.ua
При використанні матеріалів - обов'язкове посилання на джерело!
Карта сайту