Україна ні в кого не буде питати дозволу, крім власного народу - Президент про стратегічний курс держави на вступ до ЄС і НАТО

   

Президент України Петро Порошенко привітав першого Президента Леоніда Кравчука з ювілеєм: Найкращий подарунок для Вас – незалежна Україна

 

Підсумки економічного і соціального розвитку Виноградівського району за січень – вересень 2018 року

Програма економічного та соціального розвитку Виноградівського району на 2019 рік

У Боржавському збудують нову амбулаторію Друк
Середа, 31 жовтня 2018, 15:31

-1-1

Основні питання про хід виготовлення проектно-кошторисної документації та державного акту на земельну ділянку, з метою оперативного початку будівельних робіт, обговорили під час виїзної наради під керівництвом в.о. голови райдержадміністрації Наталії Костелеби-Веремчук. Участь у нараді взяли: начальник відділу охорони здоров'я райдержадміністрації Леся Королевич, заступник головного лікаря ЦПМСД Віталій Кормош, Боржавський сільський голова Юрій Бобіта та головний лікар Боржавської амбулаторії Ганна Шумейко.

В ході наради Наталія Костелеба-Веремчук зауважила, що окрім 4 мільйонів 486 тисяч гривень, виділених із держбюджету на будівництво самої амбулаторії та благоустрій прилеглої території, медичний заклад Боржавського отримав додатково 500 тисяч гривень на закупівлю автомобіля.

В.о. голови райдержадміністрації наголосила на тому, що керівники всіх установ, причетних до будівництва цього закладу, повинні працювати злагоджено та оперативно, щоб найближчим часом приступити до освоєння коштів.

IMG 4993  IMG 5020

Виноградівська РДА 

 
В райдержадміністрації відбулася нарада про підсумки роботи агропромислового комплексу за 9 місяців Друк
Середа, 31 жовтня 2018, 15:28

IMG 20181031 104135 BURST001 COVER  IMG 20181031 104508

31 жовтня під керівництвом заступника голови райдержадміністрації Єви Данич, за участі начальника відділу агропромислового розвитку Василя Феєра та заступника начальника відділу агропромислового розвитку Анатолія Бажури відбулася робоча нарада про підсумки роботи агропромислового комплексу за 9 місяців.

В ході наради обговорювались досягнення аграріїв району в галузях рослинництва, тваринництва та проблемні питання щодо посівної кампанії озимих зернових та нарощування поголів'я тварин у сільгосптоваровиробників, збільшення виробництва тваринницької продукції. За наслідками наради інформацію прийнято до відома.

Виноградівська РДА

 
На Виноградівщині проводяться ремонти доріг одразу у трьох напрямках Друк
Середа, 31 жовтня 2018, 09:17

IMG 49003  IMG 4927

Наразі на дорогах Виноградівського району активно проводяться ремонтні роботи. Виноградівська районна державна адміністрація тримає на контролі питання проведення ремонту доріг. Мова йдеться про наступні автошляхи:

- Виноградів-Теково-Неветленфолу (на проблемній ділянці в селі Сасово);
- Вилок-Виноградів-Велика Копаня (на всій протяжності);
- Великі Ком'яти-Шаланки-Вилок (вул. Ватутіна в с.Великі Ком'яти).

Окрім того, найближчим часом продовжаться роботи на дорозі Виноградів-Онок-Великі Ком'яти. Таким чинном, Виноградівський район став лідером з ремонту доріг у 2018 році серед всіх районів Закарпаття.

IMG 4894  IMG 4888

Виноградівська РДА

 
У Веряці відбулися урочистості з нагоди відзначення 60-річчя школи Друк
Вівторок, 30 жовтня 2018, 08:34

IMG 46734  IMG 4720

29 жовтня в.о. голови райдержадміністрації Наталія Костелеба-Веремчук та в.о. начальника управління освіти, молоді та спорту райдержадміністрації Терезія Тодавчич взяли участь в урочистостях з нагоди відзначення 60-річчя Веряцької школи.

Наталія Костелеба-Веремчук привітала педагогічний, учнівський та батьківський колективи з ювілеєм їх рідної школи, а також вручила цінний подарунок для школи та грамоту голови райдержадміністрації директору навчального закладу Лесі Крічфолуші.

IMG 4691  IMG 4842

На адресу колективу школи лунало багато вітальних слів, натомість учні дякували всім гостям чудовим виконанням пісень і танців та декламацією віршів. Наприкінці заходу директор Леся Крічфолуші зробила для присутніх екскурс в історію навчального закладу та подякувала всім присутнім за щирі вітання, а колишні випускники подарували рідній школі власноруч виготовлений святковий торт.

IMG 4819  IMG 4790

Виноградівська РДА

 
На Виноградівщині представили нового військового комісара Друк
Вівторок, 30 жовтня 2018, 08:30

 

IMG 4851  IMG 4863

29 жовтня в.о. голови райдержадміністрації Наталія Костелеба-Веремчук та керівник апарату Виноградівської райдержадміністрації Ігор Вантюх взяли участь у зібранні з нагоди представлення нового військового комісара Виноградівського районного військового комісаріату. Запрошеними на захід були керівники установ та організацій району.

В ході зібрання в.о. голови Виноградівської райдержадміністрації Наталія Костелеба-Веремчук та військовий комісар Закарпатського обласного військового комісаріату, полковником Богдан Череміський представили нового військового комісара Виноградівського районного військового комісаріату Сергія Зейкана.

Наталія Костелеба-Веремчук побажала новому комісару успішної та плідної праці, нових звершень у його не простій та стратегічній роботі. В свою чергу, військовий комісар Сергій Зейкан звернувся до всіх присутніх подякувавши за привітання, та зауважив, що надалі чекає на співпрацю та порозуміння в роботі від усіх керівників установ та організацій.

IMG 4868  IMG 48852

Виноградівська РДА

 
У райдержадміністрації відбулося засідання комісії з питань захисту прав дитини Друк
Понеділок, 29 жовтня 2018, 14:25

IMG 4645 copy29 жовтня під керівництвом заступника голови райдержадміністрації Єви Данич відбулося засідання комісії з питань захисту прав дитини.

В ході засідання членами комісії розглянуто ряд питань, а зокрема: про встановлення графіку зустрічей з дітьми ; про визначення місця проживання дітей; про позбавлення батьківських прав; про взяття під соціальний супровід опікунських сімей; про визнання осіб такими, що втратили право користування житловим приміщення та зняття з реєстрації за місцем проживання, про припинення піклування;про влаштування дітей до Берегівського ліцею імені Есе Томаша; про надання дозволу на здійснення правочинів щодо нерухомого майна, право власності та право користування яким мають діти; про затвердження індивідуальних планів 15 дітей, які виховуються в сім'ях піклувальників /опікунів, 1 дитина,яка проживає в сім'ї, що опинилась в складних життєвих обставинах.

Після детального вивчення документів, членами комісії прийнято відповідні рішення в інтересах дітей та задля захисту їх прав.

Виноградівська РДА

 
У Виноградові відзначили 74-ту річницю визволення міста від німецько-фашистських загарбників Друк
П'ятниця, 26 жовтня 2018, 11:01

IMG 4611  IMG 4621

26 жовтня в місті Виноградів, на площі Миру, відбулися урочистості присвячені 74-тій річниці визволення Виноградова від німецько-фашистських загарбників.

Під час урочистостей заступник голови райдержадміністрації Єва Данич та керівник апарату райдержадміністрації Ігор Вантюх поклали корзину з квітами до меморіального комплексу воїнам-визволителям.

Виноградівська РДА

 
Кущовий семінар-навчання відбувся у Виноградівській райдржадміністрації Друк
Четвер, 25 жовтня 2018, 15:42

IMG 456725 жовтня під керівництвом заступника голови Виноградівської райдержадміністрації Єви Данич та за участі головного спеціаліста служби у справах дітей Закарпатської облдержадміністрації Мар'яни Трунтаєвої відбувся кущовий семінар-навчання на тему: «Соціально-правовий захист дітей-сиріт та дітей, позбавлених батьківського піклування, які виховуються у дитячих будинках сімейного типу та прийомних сім'ях».

Участь у семінарі-навчанні взяли начальники та спеціалісти служб у справах дітей Виноградівської, Іршавської та Берегівської райдержадміністрацій. Після тривалого обговорення, за налідками скмінару-навчання інформацію доповідачів взято до уваги учасниками заходу.

Виноградівська РДА

 
У райдержадміністрації розглянули питання попередження підтоплень водами річки Боржава села Боржавське Друк
Четвер, 25 жовтня 2018, 14:49

IMG 4581  IMG 4587

25 жовтня під керівництвом в.о. голови райдержадміністрації Наталії Костелеби-Веремчук відбулася робоча нарада, в ході якої розглянуто звернення жителів села Боржавське щодо попередження підтоплень водами річки Боржава дворогосподарств та сільськогосподарських угідь мешканців села Боржавське.

Участь у засіданні взяли: завідувач сектору з питань цивільного захисту райдержадміністрації Юрій Фурик, голова Боржавської сільської ради Юрій Бобіта, депутат Боржавської сільської ради Михайло Костак та начальник дільниці Виноградівського МУВГ Володимир Ворю.

За наслідками наради прийнято відповідні рішення, а зокрема про створення комісії по обстеженню ділянки русла річки Боржава в селі Боржавське.

Виноградівська РДА

 
У райдержадміністрації засідала комісія з розгляду питань, пов’язаних з призначенням соціальних допомог та надання пільг Друк
Середа, 24 жовтня 2018, 14:38

IMG 4521  IMG 4515

23 жовтня під керівництвом заступника голови райдержадміністрації Єви Данич відбулося засідання комісії з розгляду питань, пов'язаних з призначенням соціальних допомог та надання пільг, пільговій категорії населення за фактичним місцем проживання. В ході засідання розглядалося 166 справ.

За наслідками засідання члени комісії вирішили:
- призначити житлову субсидію – 153 сім'ям;
- припинити житлову субсидію – 1 сім'ї за заявою заявника;
- призначити державної соціальної допомоги - 1 сім'ї;
- відмовити у призначенні державної соціальної допомоги -3 сім'ям;
- надати пільги за "фактичним місцем проживання" - 6 сім'ям;
- відмовити у наданні пільг за "фактичним місцем проживання" - 2 сім'ям.

Виноградівська РДА

 
Більше статтей...
<< Початок < 1 2 3 4 5 6 7 8 10 > Кінець >>

Сторінка 10 з 292

Виноградівщина

Райдержадміністрація

Поточна діяльність

Послуги

Публічна інформація

Звернення громадян

Прес-центр

president baner

anons_3

drv_baner

mdz baner

library

rajrada

rajvo

M2 UA RU 300x84

ee-banner 

fmap 1

dsvv

gadjacha linija

1111111111111

baner ghestova mova 

petition1

11111
Голова Виноградівської районної державної адміністрації
РУСАНЮК МИХАЙЛО МИХАЙЛОВИЧ
konstytucia
ogoloshennya
pidrozdily
kultura
stktor turizmu
apk
dpi
rcsssdm
justycia 2 copy
upszn
stat
golovderzhsluzhba
rkmr
dkz
dkz
terinspect praci
pfu
lishosp
eco
365
korupcia
 

bvpd

Flaer Patronat 1 - -400x842

 

soc reklama

2019
Січень
ПнВтСрЧтПтСбНд
 123456
78910111213
14151617181920
21222324252627
28293031   
Слідкуйте за нами на Facebook!
social facebook box blue

Останні новини

Хто зараз на сайті

На даний момент 103 гостей на сайті
1joomla.ru picma.ru mamentyev.ru
© 2005 - 2018 ВИНОГРАДІВСЬКА РАЙОННА ДЕРЖАВНА АДМІНІСТРАЦІЯ
Адреса: 90300, Закарпатська область, м. Виноградів, площа Миру, 5
тел./факс: (03143) 2-33-50    e-mail: vinrda@ukrpost.ua
При використанні матеріалів - обов'язкове посилання на джерело!
Карта сайту