Одна електронна заява замість 37 документів та нуль візитів до органів влади замість 11 – Президент України доручив запровадити проект «єМалятко» до 1 січня 2020 року

  

Публічний звіт голови Виноградівської районної державної адміністрації

 

Підсумки економічного і соціального розвитку Виноградівського району за І півріччя 2019 року

Програма економічного та соціального розвитку Виноградівського району на 2019 рік

Керівництво райдержадміністрації привітало громаду Неветленфолу із відкриттям спортивного майданчика та парку Друк
Понеділок, 03 червня 2019, 08:06

IMG 7062  IMG 7033

Другого червня в селі Неветленфолу відбулося відкриття спортивного майданчика та парку. Привітати громаду села Неветленфолу із визначною подією прийшло багато поважних гостей. Участь в урочистостях взяли виконувачка голови Виноградівської райдержадміністрації Наталія Костелеба-Веремчук та заступник голови Виноградівської райдержадміністрації Єва Данич.

IMG 7099  IMG 7108

Почесне право перерізати символічну стрічку надали депутату Верховної Ради України Василю Брензовичу, першому заступнику голови Закарпатської обласної ради Йосипу Борто, виконувачці обов'язків голови Виноградівської райдержадміністрації, депутату Закарпатської обласної ради Наталії Костелебі-Веремчук та депутату Закарпатської обласної ради Карлу Резешу.

IMG 7121  IMG 7132

У вітальному слові Наталія Костелеба-Веремчук побажала маленьким та юним мешканцям села Неветленфолу якнайчастіше використовувати спортивний майданчик за функціональнм призначенням та побажала високих спортивних звершень, а також висловила подяку присутнім на святі колегам-депутатам обласної ради за те, що вони приклали свої зусилля для залучення коштів з обласного бюджету, а голові сільської ради та підприємцям, які теж долучилися до будівництва майданчика, – за їх ініціативність та підтримку в розвитку рідного села.

Право першого удару по м'ячу наддали депутату Закарпатської обласної ради Карлу Резешу. Затим всі бажаючі змогли взяти участь в імпровізованому футбольному матчі, який розпочали найменші жителі села.

Виноградівська РДА

 
В Підвиноградівській школі пролунав останній дзвоник Друк
П'ятниця, 31 травня 2019, 13:04

618765400 2  618765400 1

31 травня керівник апарату Виноградівської райдержадміністрації Ігор Вантюх привітав учнів Підвиноградівської загальноосвітньої школи І-ІІІ ступенів із завершенням навчального року.

-«Сьогодні маю можливість привітати вчителів, батьків та учнів рідної Підвиноградівської школи із закінченням навчально-виховного процесу та початком літніх канікул. Бажаю учням, випускникам школи амбітних планів і величних звершень, невгамовності і пошуку, ініціативи, здоров'я і добра, удачі і натхнення, Божого благословення!»,- зазначив у своїй промові Ігор Вантюх.

Букети квітів, веселий сміх та сльози на очах випускників – все це є невід'ємними частинами святкування останнього дзвоника у школах. Підвиноградівська школа не стала вийнятком. На адресу школярів та випускників лунали слова привітань та побажань, а школярі, а свою чергу, дякували гостям та радували всіх присутніх чудовими виступами.


Виноградівська РДА

 
Наталія-Костелеба Веремчук привітала учнів Буківської школи із закінченням навчального року Друк
П'ятниця, 31 травня 2019, 10:56

31 травня виконувачка обов'язків голови Виноградівської райдержадміністрації Наталія Костелеба-Веремчук здійснила візит у Буківську загальноосвітню школу І-ІІІ ступенів для того, щоб привітати із завершенням навчального року учнів, випускників, вчителів та керівництво навчального закладу.

6690654322  6845321111

-" Шановні вчителі, дорогі учні, випускники! Це свято останнього дзвоника знаменує собою завершення навчального року та початок пори літнього відпочинку для переважної більшості з вас, але для випускників це свято – особливе. Сьогоднішній дзвінок для них буде і справді останнім.
Шановні випускники! Останній шкільний дзвоник – це початок вашої дороги у нове, незвідане доросле життя, в якому щодня доведеться робити самостійний важливий вибір. Будьте завжди вільні, незалежні та впевнені в собі. Хай міцними будуть ваші крила і успішного польоту вам до здійснення мрій. Дорогі учні! Бажаю вам весело та цікаво провести час літніх канікул! Добре відпочити для того, щоб із успіхом продовжити навчання в новому році. Шановні вчителі! Для вас також наступає період затишшя та відпочинку. Нехай це літо надасть вам сил та наснаги для продовження вашої нелегкої роботи на освітянській ниві.»,- зазначила у своїй промові Наталія Костелеба-Веремчук.

67860000  684320098776

Під час урочистої частини в.о голови райдержадміністрації було вручено заслужені грамоти районної державної адміністрації та подарунки для школи.

68453299999  98754321

На адресу школярів та випускників лунали слова привітань та побажань, а школярі, в свою чергу, дякували гостям та радували всіх присутніх чудовими виступами.

Фінальним акордом свята став лункий останній дзвінок, який ознаменував собою завершення навчального року та початок пори літнього відпочинку для всіх школярів.


Виноградівська РДА

 
Дорогі школярі, випускники! Шановні вчителі та батьки! Друк
П'ятниця, 31 травня 2019, 10:34

fotoЗ теплом сонячних травневих днів нерозривно пов'язане чудове шкільне Свято останнього дзвоника.

Завершення навчального року для наймолодших та учнів середніх класів знаменується не тільки гарними оцінками, а й початком улюблених канікул. Прийшла пора дітям, вчителям, батькам добре відпочити, набратися духовних і фізичних сил після наполегливої спільної праці на нелегкому шляху в Країні Знань. Нехай для всіх вас літній відпочинок буде радісним, безтурботним та цікавим, сповненим яскравих вражень та мандрівок.

Традиційно хвилюючі почуття переповнюють випускників, які сьогодні прощаються зі школою та стартують у незвідане самостійне життя. Попереду – великі перспективи практичної реалізації набутих знань, опанування обраного фаху, вершин і досягнень дорослого та нелегкого життєвого шляху. Отож вам, дорогі юнаки та дівчата, бажаємо непохитної віри у себе, лише власним розумом та власними руками творити своє майбутнє, будувати цивілізовану українську державу. Будьте успішними, гідними і наполегливими у здійсненні поставленої мети. В цьому вам допоможуть віддана любов і благословення батьків, мудрі настанови вчителів.
З нагоди урочистого, незабутнього шкільного свята від районної державної адміністрації, особисто від мене прийміть сердечні вітання та побажання – здоров'я, наснаги, впевненості в завтрашньому дні, людського щастя і гарного настрою. У добрий час!

З повагою та найщирішими побажаннями

в.о. голови Виноградівської райдержадміністрації
Наталія Костелеба-Веремчук

 
В райдержадміністрації засідала комісія з питань захисту прав дитини Друк
Середа, 29 травня 2019, 10:41

6652222229 травня під керівництвом заступника голови райдержадміністрації Єви Данич, відбулося засідання комісії з питань захисту прав дитини.

Під час засідання розглянуто десять питань, у тому числі: про визначення місця проживання дитини, про позбавлення батьківських прав, про визнання особи такою, що втратила право користування житловим приміщенням, про вселення в житлове приміщення, про поновлення батьківських прав, про надання статусу дитини, яка постраждала внаслідок воєнних дій та збройних конфліктів, про припинення опіки над дитиною, про встановлення опіки над дитиною, про надання дозволу на здійснення правочинів щодо нерухомого майна, право користування яким мають діти, про затвердження та перегляд індивідуальних планів 18 дітей, які проживають в сім᾿ях опікунів/піклувальників (8 затвердження, 10 – перегляд), 5 дітей, які проживають в сім᾿ях, що опинились в СЖО.

Після детального вивчення документів, членами комісії прийнято відповідні рішення в інтересах дітей та задля захисту їх прав.


Виноградівська РДА

 
Про стан ведення діловодства у структурних підрозділах райдержадміністрації говорили на нараді Друк
Середа, 29 травня 2019, 07:53

IMG 663228 травня під керівництвом керівника апарату Виноградівської райдержадміністрації Ігоря Вантюха відбулася робоча нарада про стан ведення діловодства у відділі агропромислового розвитку та секторі архітектури і містобудування Виноградівської райдержадміністрації.

В ході наради, начальник відділу здійснення документообігу, контролю та роботи зі зверненнями громадян Біанна Любка та головний спеціаліст відділу Ірина Філіп інформували керівника апарату про результати здійснення перевірок ведення документообігу у вищезазначених структурних підрозділів.

IMG 6634Натомість керівник апарату доручив керівникам відділу агропромислового розвитку та сектору архітектури і містобудування Виноградівської райдержадміністрації в найкоротші терміни, врахувавши всі зауваження, довести ведення діловодства у повну відповідність до інструкції з ведення діловодства.

Виноградівська РДА

 
Представники Виноградівської райдержадміністрації взяли участь у селекторній нараді Друк
Вівторок, 28 травня 2019, 13:58

6661555  66210000

28 травня під керівництвом директора департаменту соціального захисту населення Закарпатської облдержадміністрації Михайла Петрішка відбулася селекторна нарада із районними державними адміністраціями.

Участь у нараді взяли представники Виноградівської райдержадміністрації, а саме: заступник голови райдержадміністрації Єва Данич, начальник управління соціального захисту населення Виноградівської райдержадміністрації Уляна Курташ, начальник Виноградівського об'єднаного управління Пенсійного фонду України Закарпатської області Олександр Кордош, представник Виноградівського управління ГУ ДФС у Закарпатській області.

В ході наради обговорено ряд важливих питань щодо стану погашення заборгованості та легалізації трудових відносин, а саме: про погашення заборгованості із виплати заробітної плати працівникам підприємств, установ, організацій; про погашення заборгованості до Пенсійного фонду України; про здійснення державного контролю за додержанням законодавства про працю та зайнятість населення.

За результатами розгляду прийнято відповідні рішення.   

                                                                                                                                                                                                           Виноградівська РДА     

 
Помічник президента Андрій Єрмак здійснив робочий візит на Виноградівщину Друк
Понеділок, 27 травня 2019, 18:47

IMG 6564  155502252  

27 травня помічник президента України Андрій Єрмак, разом з в.о. голови Закарпатської облдержадміністрації Ярославом Галасом, з робочим візитом відвідали Виноградівський район. В ході візиту відбулася зустріч  із виконувачкою обов'язки голови Виноградівської райдержадміністрації Наталією Костелебою-Веремчук.

IMG 6560  IMG 6589

Зустріч відбувалася на одній із найбільш паводконебезпечних ділянок району – в селі Великі Ком'яти. В розмові Наталія Костелеба-Веремчук ознайомила Андрія Єрмака із приблизними розмірами збитків, які наніс Виноградівщині паводок 20-24 травня 2019 року. Тільки за оперативними даними, в районі зафіксовано затоплення 1032,5 га сільськогосподарських угідь, 54-ох дворогосподарств та 12-ти житлових будинків. Підтоплено п'ять мостових переходів та 53700 м. п. дорожнього покриття. Окрім того, пошкоджено водозахисні дамби на чотирьох ділянках (три на річці Боржава та одна на річці Ботар), стан пошкодження берегоукріплення та підпірних стінок буде проведено після спаду води в річках. Загалом негативних наслідків стихії зазнало 14 населених пунктів району. Проведення відповідних обстежень та підрахунок збитків продовжуються.

IMG 6242  IMG 6226

Окрім того, в.о. голови райдержадміністрації наголосила на необхідності проведення першочергових заходів, що зменшать ризик проходження паводків у майбутньому, а саме – проведення розчистки русел річок. 

-       -  «Так, я знаю, що будівництво водозахисних споруд є необхідним, проте його здійснення вимагає чималих фінансових затрат. Натомість проведення розчистки русел річок, за умови наявності всіх необхідних погоджень проектів, не потребує вкладання коштів державного бюджету», - наголосила Наталія Костелеба-Веремчук, та попросила у помічника президента допомогти у погодженні всіма службами подібних проектів, а також зазначила, що в селі Боржавське в процесі розроблення проект із будівництва водозахисної споруди, який потребує державного фінансування, адже єдиним джерелом доходу для цих селян є ведення сільського господарства, що унеможливлюється проходженнями паводків. 

viber image 2019-05-27  09.49.27  IMG 6240

Натомість Андрій Єрмак доручив представникам водного господарства у найкоротший термін виготовити всі необхідні проектно-кошторисні документи та технічно-економічні обґрунтування проектів будівництва, які в майбутньому покликані захищати населені пункти району від можливих паводків.

Виноградівська РДА

 
Питання про стан роботи сектору мобілізаційної та оборонної роботи апарату обговорили на робочій нараді Друк
Понеділок, 27 травня 2019, 10:00


6533333330027 травня за головуванням керівника апарату райдержадміністрації Ігоря Вантюха відбулася робоча нарада.

В ході наради керівником апарату Ігорем Вантюхом та головним спеціалістом Валерієм Секретенко, обговорено питання мобілізаційного характеру та спільний план агітаційно-роз'яснювальної роботи Виноградівської райдержадміністрації та Виноградівського районного військового комісаріату , щодо залучення військовозобов'язаних резервістів про укладення контрактів для проходження служби у військовому резерві.

За наслідками наради інформацію взято до відома керівником апарату райдержадміністрації.

Виноградівська РДА

 
Засідання комісії з питань надання одноразової грошової допомоги з Програми подолання бідності відбулося в райдержадміністрації Друк
Субота, 25 травня 2019, 12:19

65432211888 2  65432211888 1

24 травня під керівництвом заступника голови райдержадміністрації Єви Данич відбулося засідання комісії з питань надання одноразової грошової допомоги з Програми подолання бідності.

Начальник відділу обслуговування інвалідів, ветеранів війни та праці Наталія Меркулова ознайомила присутніх із заявами та зверненнями громадян, які надійшли до керівництва району, про надання посильної одноразової грошової допомоги. Всього в ході засідання було розглянуто 16 заяв громадян,які надійшли до райдержадміністрації.

Детально розглянувши всі справи членами комісії прийнято відповідні рішення.

Виноградівська РДА

 
Більше статтей...
<< Початок < 1 2 3 4 5 6 7 8 10 > Кінець >>

Сторінка 10 з 312

Виноградівщина

Райдержадміністрація

Поточна діяльність

Послуги

Публічна інформація

Звернення громадян

Прес-центр

president baner

anons_3

drv_baner

mdz baner

library

rajrada

rajvo

M2 UA RU 300x84

ee-banner 

fmap 1

dsvv

gadjacha linija

1111111111111

baner ghestova mova 

petition1 

1111111111111 copy

 
Голова Виноградівської районної державної адміністрації
 
 
ІНФОРМАЦІЯ ДЛЯ ВИБОРЦІВ!
 
original-3498738506
 
 
images
 
konstytucia
ogoloshennya
pidrozdily
kultura
stktor turizmu
apk
dpi
rcsssdm
justycia 2 copy
upszn
stat
golovderzhsluzhba
rkmr
rcz copy
dkz
terinspect praci
pfu
lishosp
eco
365
korupcia
 

bvpd

Flaer Patronat 1 - -400x842

 

soc reklama

2019
Вересень
ПнВтСрЧтПтСбНд
      1
2345678
9101112131415
16171819202122
23242526272829
30      
Слідкуйте за нами на Facebook!
social facebook box blue

Останні новини

Хто зараз на сайті

На даний момент 95 гостей на сайті
1joomla.ru picma.ru mamentyev.ru
© 2005 - 2018 ВИНОГРАДІВСЬКА РАЙОННА ДЕРЖАВНА АДМІНІСТРАЦІЯ
Адреса: 90300, Закарпатська область, м. Виноградів, площа Миру, 5
тел./факс: (03143) 2-33-50    e-mail: vinrda@ukrpost.ua
При використанні матеріалів - обов'язкове посилання на джерело!
Карта сайту