"Близько 50 кілометрів доріг в районі капітально відремонтували за два останні роки",- Михайло Русанюк

 

Президент: Україна має створити законодавчі запобіжники для протидії російським гібридним загрозам

Підсумки економічного і соціального розвитку Виноградівського району за січень – грудень 2017 року

Програма економічного та соціального розвитку Виноградівського району на 2018 рік

На Виноградівщині відбулися масштабні командно-штабні навчання з органами управління та силами цивільного захисту Друк
Четвер, 22 березня 2018, 09:55

IMG 6209 IMG 6262

21 березня сили цивільної оборони Виноградівського району працювали в режимі надзвичайної ситуації, адже на території району відбувалися масштабні командно-штабні навчання з органами управління та силами цивільного захисту.

Відповідно до плану дій відбулося засідання комісії з питань техногенно-екологічної безпеки та надзвичайних ситуацій під керівництвом голови державної адміністрації Михайла Русанюка. До членів комісії була доведена ввідна, відповідно до якої в районі склалася умовна надзвичайна ситуація.

65632 IMG 6223

-" Порушено автосполучення з селами Виноградівського району: Веряця, Горбки, Чорнотисово, смт Королево, с. Тросник, с. Фанчиково. Внаслідок інтенсивних опадів відбулося різке підняття рівня води в р. Тиса, затоплено і підтоплено господарські об'єкти, споруди, суб'єкти господарювання та території сіл Королево, Теково, Сасово, Тросник Виноградівського району.",- зазначив голова комісії Михайло Русанюк.

Після доповіді кожного члена комісії стосовно реагування служб та сил цивільного захисту у наведеній ситуації навчання продовжилися на березі річки Тиса поблизу села Тросник. Там відбувалася практична частина навчань із застосуванням спеціалізованої техніки та розгортанням наметів.

IMG 6213  IMG 6247

Виноградівська РДА

 
Стан роботи архівного відділу обговорили на робочій нараді Друк
Середа, 21 березня 2018, 16:38

IMG 627821 березня за головуванням керівника апарату районної державної адміністрації Ігора Вантюха відбулася нарада про стан роботи архівного відділу Виноградівської райдержадміністрації.

В ході наради начальник архівного відділу райдержадміністрації Тетяна Головнич інформувала, що одним із напрямів роботи архівного відділу є організаційно-методична робота у справі утворення трудових архівів району для збереження соціально - значимих документів, що не належать до Національного архівного фонду, але є необхідними для соціального захисту громадян. На території Виноградівського району утворено 5 трудових архівів, а саме: при Великоком'ятівській, Вербовецькій, Фанчиківській, Пийтерфолвівській і Чепівській сільських радах. Окрім того зазначила, що спеціалістами відділу проведено моніторинг колгоспів району, які знаходяться в стадії ліквідації. За підсумками проведеної роботи підготовлено та направлено листи керівникам колгоспів та керівникам органів місцевого самоврядування, на території яких вони діяли, з метою вивчення можливості упорядкування кадрових документів для їх подальшої передачі на державне зберігання.

IMG 6279За наслідками наради керівник апарату райдержадміністрації дав доручення начальнику архівного відділу здійснити робочий візит в населені пункти, в яких раніше діяли підприємства що зараз знаходяться на стадії ліквідації. Мета візиту - вивчення об´єму документів та розробленням кошторису витрат для їх упорядкування, а також ознайомлення з приміщеннями в сільських радах для передачі документів на державне зберігання в трудові архіви.

Виноградівська РДА

 
На фестивалі "Угочанська лоза 2018" знову відбудеться відкрита дегустація конкурсних вин Друк
Середа, 21 березня 2018, 14:37

IMG 6147  IMG 6149

20 березня у Виноградівській райдержадміністрації відбулося засідання оргкомітету фестивалю виноградарів-виноробів "Угочанська лоза 2018".

В ході засідання члени організаційного комітету обговорили ряд важливих питань. Однією із основних тем для обговорення було проведення відкритої дегустації конкурсних вин.

-"Відкриту дегустацію конкурсних вин ми впровадили ще на минулорічному фестивалі. Цей захід отримав схвальні відгуки які від виноробів, які змогли бути присутніми під час роботи конкурсної комісії, так і від туристів, для яких відкрита дегустація стала додатковою атракцією. Цього року відкрита дегустація відбудеться першого травня, на території РГК "Чорна гора".",- зазначила співголова організаційного комітету фестивалю Наталія Костелеба-Веремчук.

Виноградівська РДА

 
У райдержадміністрації відбулося засідання комісії з питань техногенно-екологічної безпеки та надзвичайних ситуацій Друк
Вівторок, 20 березня 2018, 16:22

IMG 610420 березня, під керівництвом голови райдержадміністрації Михайла Русанюка, відбулося засідання комісії з питань техногенно-екологічної безпеки та надзвичайних ситуацій в рамках проведення в районі комплексного командно-штабного навчання з органами управління та силами цивільного захисту.

За наслідками засідання членами комісії було прийнято рішення відповідно до ввідних даних наданих райдержадміністрації.

Виноградівська РДА

 
У райдержадміністрації відбулося засідання організаційного комітету I туру Всеукраїнського конкурсу «Кращий державний службовець» Друк
Вівторок, 20 березня 2018, 14:53

20 березня за головування керівника апарату райдержадміністрації Ігора Вантюха відбулося засідання організаційного комітету Всеукраїнського конкурсу «Кращий державний службовець».

В ході засідання члени організаційного комітету розглянули подані документи претендентів та прийняли рішення щодо допуску їх до участі у Конкурсі.

Секретар конкурсної комісії Єва Деяк інформувала, що відбір державних службовців для участі у І турі здійснювався з урахуванням критеріїв, визначених Порядком проведення конкурсу «Кращий державний службовець» для керівників та спеціалістів. Конкурс буде проходити в двох номінаціях «Кращий керівник» та «Кращий спеціаліст».

За наслідками засідання керівник апарату райдержадміністрації дав відповідні доручення.

IMG 6124 IMG 6132

Виноградівська РДА

 
Михайло Русанюк взяв участь у засіданні сесії Виноградівської районної ради Друк
Понеділок, 19 березня 2018, 16:37

IMG 6076  IMG 6083

19 березня відбулася двадцять перша сесія Виноградівської районної ради. Участь у засіданні взяли голова та керівники структурних підрозділів райдержадміністрації.

В ході засідання депутатами було затверджено ряд районних програм та звітів по програмах поданих структурними підрозділами державної адміністрації. Так, зокрема, про хід виконання Програми "Обдаровані діти" на 2016-2020 роки депутатів інформував головний спеціаліст відділу освіти, управління освіти, молоді та спорту райдержадміністрації Антон Балаж; про виконання Програми розвитку дитячих шкіл мистецтв Виноградівського району на 2013-2017 роки та про хід виконання Програми розвитку культури і мистецтва в районі на 2016-2020 роки інформував начальник відділу культури Василь Югас; а з питання внесення змін до бюджету інформацію надала начальник фінансового управління райдержадміністрації Валерія Варга.

Стосовно всіх винесених на сесію питань депутатами районної ради прийнято відповідні рішення.

IMG 6060  IMG 6093

Виноградівська РДА

 
Михайло Русанюк привітав працівників житлово-комунального господарства із професійним святом Друк
П'ятниця, 16 березня 2018, 15:12

IMG 5983  IMG 6003

16 березня голова Виноградівської райдержадміністрації взяв участь в урочистому зібранні з нагоди відзначення в районі Дня працівників житлово-комунального господарства і побутового обслуговування населення.

В ході урочистостей Михайло Русанюк привітав комунальників із професійним святом та вручив подяки голови райдержадміністрації за багаторічну сумлінну працю та з нагоди Дня працівників житлово-комунального господарства і побутового обслуговування населення начальнику служби з обслуговування електричних мереж Виноградівського виробничого управління житлово-комунального господарства Олексію Андреєву та водію автогосподарства Виноградівського виробничого управління житлово-комунального господарства Сергію Погоріляку.

Виноградівська РДА

 
Наталія Костелеба-Веремчук взяла участь в урочистостях з нагоди 170-ої річниці визвольної угорської революції Друк
П'ятниця, 16 березня 2018, 11:25

IMG 5898  IMG 5922

15 березня перший заступник голови районної державної адміністрації Наталія Костелеба-Веремчук взяла участь в урочистостях з нагоди 170-ої річниці визвольної угорської революції 1848-1849 років. Урочистості відбулися на території Виноградівської ЗОШ I-III ступенів №3.

-«Нелегка боротьба за незалежність угорського народу увійшла в світову історію та міцно укорінилася в серцях кожного угорця. Так само історія боротьби за незалежність та становлення української державності зайняла чільне місце в серцях українців. Я впевнена, що теперішніх своїх героїв українці вшановуватимуть так само, як і угорський народ вшановує героїв національно-визвольної боротьби. І через століття, вільний та щасливий український народ, так само як і угорський сьогодні, буде пам'ятати сміливих воїнів, борців за незалежність свого народу», - зазначила у своїй промовій перший заступник голови райдержадміністрації.

Після промов та концертної програми, яку підготували учні школи, представники обласної державної адміністрації та обласної ради, а також керівники районну та міста поклали квіти до погруддя учаснику революційних подій в Угорщині барону Жігмонду Перені.

IMG 5911  IMG 5968

Виноградівська РДА

 
Голова Виноградівської райдержадміністрації Михайло Русанюк взяв участь в урочистостях на "Красному полі" Друк
П'ятниця, 16 березня 2018, 08:43

29249776 565141643843742 3989155651610738688 n  29258440 565141657177074 7193591473680416768 n

15 березня на "Красному полі", що поблизу Хуста, відбувся мітинг-реквієм з нагоди відзначення 79-ої річниці проголошення Карпатської України. Вшанувати пам'ять загиблих Карпатських січовиків приїхали: голова Закарпатської облдержадміністрації Геннадій Москаль, голова обласної ради Михайло Рівіс, а також керівники Полтавської,  Івано-Франківської та Львівської областей, керівники всіх районів Закарпаття, представники громадськості.

 Після проголошення промов, присутні поклали квіти до Пам’ятного Хреста. Завершилось дійство панахидою за загиблими січовиками.

 Виноградівська РДА

 
У райдержадміністрації відбулося засідання організаційного комітету Друк
Середа, 14 березня 2018, 14:29

14 березня під керівництвом голови райдержадміністрації Михайла Русанюка відбулося засідання організаційного комітету фестивалю виноградарів-виноробів «Угочанська лоза - 2018».

В ході засідання обговорено основні питання проведення в районі традиційного фестивалю, а зокрема: виготовлення рекламної продукції, організацію відкритої дегустації, «Винного туру Боржавською вузькоколійкою» та святкового концерту.

За наслідками засідання головою райдержадміністрації дано ряд відповідних доручень.

IMG 5872 IMG 5890

Виноградівська РДА

 
Більше статтей...
<< Початок < 11 13 14 15 16 17 18 19 20 > Кінець >>

Сторінка 11 з 275

Виноградівщина

Райдержадміністрація

Поточна діяльність

Послуги

Публічна інформація

Звернення громадян

Прес-центр

president baner

anons_3

drv_baner

mdz baner

library

rajrada

rajvo

M2 UA RU 300x84

ee-banner 

fmap 1

dsvv

gadjacha linija

1111111111111

baner ghestova mova 

petition1

11111
Голова Виноградівської районної державної адміністрації
РУСАНЮК МИХАЙЛО МИХАЙЛОВИЧ
konstytucia
ogoloshennya
pidrozdily
kultura
stktor turizmu
apk
dpi
rcsssdm
justycia_2
upszn
stat
golovderzhsluzhba
rkmr
dkz
dkz
terinspect praci
pfu
lishosp
eco
365
korupcia
 

bvpd

Flaer Patronat 1 - -400x842

 

soc reklama

2018
Липень
ПнВтСрЧтПтСбНд
      1
2345678
9101112131415
16171819202122
23242526272829
3031     
Слідкуйте за нами на Facebook!
social facebook box blue

Хто зараз на сайті

На даний момент 81 гостей на сайті
1joomla.ru picma.ru mamentyev.ru
© 2005 - 2018 ВИНОГРАДІВСЬКА РАЙОННА ДЕРЖАВНА АДМІНІСТРАЦІЯ
Адреса: 90300, Закарпатська область, м. Виноградів, площа Миру, 5
тел./факс: (03143) 2-33-50    e-mail: vinrda@ukrpost.ua
При використанні матеріалів - обов'язкове посилання на джерело!
Карта сайту