Ми йдемо своїм шляхом і цей шлях до членства України в ЄС і НАТО - Президент

  

Публічний звіт голови Виноградівської районної державної адміністрації

 

Підсумки економічного і соціального розвитку Виноградівського району за 2018 рік

Програма економічного та соціального розвитку Виноградівського району на 2019 рік

Виноградівщина долучилася до всеобласного суботника Друк
Субота, 06 квітня 2019, 10:57

IMG 3402  IMG 34323

Шостого квітня на території Виноградівського району відбувався суботник, який проводили в рамках акції «За чисте довкілля».

IMG 3451  IMG 3462

До всеобласного суботника долучилися працівники райдержадміністрації, а також декількох установ та організацій району.

IMG 3494  IMG 3502

В рамках суботника вдалося очистити від сміття узбіччя доріг, що ведуть із Виноградова до сіл Онок та Велика Копаня, територію міського пляжу (біля моста через річку Тису), а також парк Перені та територію перед палацом Перені в місті Виноградів.

IMG 3482   IMG 3556

Варто зазначити, що на придорожніх  територіях,  що ведуть до сіл Онок і Велика Копаня, акція з очищення проводилася нещодавно. Дуже прикро, що за такий короткий час жителі та гості району встигли знову засмітити їх. Окрім того,  варто зазначити, що до суботника долучилося мало громадських активістів. За участь в акції дякуємо Сергію Волошину та Елісі Сідей , а також висловлюємо сподівання, що наступного тижня, в рамках районного суботника, до нашої справи долучиться більше небайдужих громадян.

IMG 3560  IMG 3568

Виноградівська РДА

 
Затверджено новий склад Громадської ради при Виноградівській РДА Друк
П'ятниця, 05 квітня 2019, 15:12

IMG 3355  IMG 3368

П'ятого квітня у читальному залі центральної районної бібліотеки відбулися установчі збори громадської ради при Виноградівській райдержадміністрації. Участь у засіданні взяв керівник апарату райдержадміністрації Ігор Вантюх.

На порядок денний установчих зборів було винесено два питання, а саме: про затвердження складу Громадської ради та обрання голови, заступника та секретаря Громадської ради.

Шляхом голосування представники громадських організацій затвердили новий склад Громадської ради, обрали головою Громадської ради при Виноградівський РДА Валерія Нєчаєва, заступника голови – Мілана-Миколу Чейпеша та секретаря Громадської ради – Евеліну-Марію Чонку.

В ході засідання членами Громадської ради обговорено ряд суспільно-важливих питань, а керівник апарату райдержадміністрації Ігор Вантюх наголосив на тому, що районна державна адміністрація й надалі готова на активну співпрацю для подальшого розвитку громадянського суспільства у Виноградівському районі.

IMG 3366  IMG 3370

Виноградівська РДА

 
В райдержадміністрації відбулося засідання районного міжвідомчого оперативного штабу з координації проведення оздоровлення та відпочинку дітей Друк
П'ятниця, 05 квітня 2019, 14:17

 337700  356432

П'ятого квітня під керівництвом виконуючої обов'язки голови райдержадміністрації Наталії Костелеби-Веремчук відбулося засідання районного міжвідомчого оперативного штабу з координації проведення оздоровлення та відпочинку дітей.

Участь у засіданні взяли: заступник голови райдержадміністрації Єва Данич, керівник апарату райдержадміністрації Ігор Вантюх та керівники структурних підрозділів районної державної адміністрації.

Під час засідання штабу розглянуто питання щодо планування проведення літнього оздоровлення та відпочинку дітей, які потребують особливої соціальної уваги та підтримки протягом поточного року.

За результатами засідання прийнято відповідні рішення.

Виноградівська РДА

 
На Виноградівщині продовжують роботи із ремонту дороги Вилок-Виноградів-Велика Копаня Друк
П'ятниця, 05 квітня 2019, 13:47

IMG 3309  IMG 3327

Наразі підрядна організація приступила до виконання робіт із рестайлінгу дорожнього покриття в напрямку від села Підвиноградів до міста Виноградів.

Ремонт дороги відбувається за кошти державного бюджету. Роботи виконує підрядна організація ТОВ «ШБУ-77».

IMG 3328  IMG 3329

Виноградівська РДА

 
Питання проведення суботника на території району обговорили на робочій нараді Друк
П'ятниця, 05 квітня 2019, 13:22

09987654  56743221

П'ятого квітня під керівництвом виконуючої обов'язки голови райдержадміністрації Наталії Костелеби-Веремчук відбулася нарада про проведення всеобласного суботника на території району.

В ході наради Наталія Костелеба-Веремчук зазначила, що на виконання розпорядження голови ОДА «Про благоустрій населених пунктів, проведення акції "Закарпаттю-чисте довкілля", місячника "Чисті узбіччя" та встановлення єдиного санітарного дня з очищення території області» з початку березня по всій території району проводиться акція „Чисте довкілля Виноградівщини». Також вона зазначила, що завтра, шостого квітня 2019 року, на всій території району відбудеться всеобласний суботник. Окрім того, під час наради визначено напрямки очистки території району.

За наслідками наради виконуюча обов'язки голови райдержадміністрації дала ряд відповідних доручень.

Виноградівська РДА

 
Про планування роботи в райдержадміністрації говорили на робочій нараді Друк
Середа, 03 квітня 2019, 12:19

IMG 3280  IMG 3284

Третього квітня за головування керівника апарату райдержадміністрації Ігоря Вантюха відбулася робоча нарада про планування роботи районної державної адміністрації на ІІ квартал 2019 року. Участь у нараді взяли керівники та спеціалісти відділів апарату райдержадміністрації.

Начальник відділу організаційної роботи Єва Деяк інформувала, що структурні підрозділи райдержадміністрації подають до 10 числа місяця, що передує наступному року та кварталу, у відділ організаційної роботи апарату райдержадміністрації погоджені та завізовані заступниками голови, керівником апарату райдержадміністрації переліки питань та основних заходів, для включення їх до плану роботи. Так, станом на 10 березня всі структурні підрозділи державної адміністрації подали свої плани роботи на ІІ квартал 2019 року згідно визначених термінів.

За наслідками наради інформацію взято до відома та дано доручення керівника апарату структурним підрозділам державної адміністрації і надалі дотримуватись виконання затвердженого плану роботи райдержадміністрації на ІІ квартал 2019 року.

IMG 3292  IMG 3293

Виноградівська РДА

 
Про роботу зі зверненнями громадян у Виноградвській райдержадміністрації говорили на робочій нараді Друк
Понеділок, 01 квітня 2019, 15:00

  IMG 3272  IMG 32711

Першого квітня за головування керівника апарату Ігоря Вантюха відбулася робоча нарада про роботу зі зверненнями громадян у Виноградівській районній державній адміністрації за І квартал 2019 року.

В ході наради головний спеціаліст відділу здійснення документообігу, контролю та роботи зі зверненнями громадян Єва Параска інформувала, що за січень-березень 2019 року до райдержадміністрації надійшло - 123 звернень в тому числі: письмових звернень - 83 від обласної державної адміністрації - 4, АПУ - 3 на особистий прийом звернулися - 20 , на виїзному прийомі прийнято - 7 громадян , на телефонне звернення „Запитай у влади" - 6 громадян. На користь заявників було вирішено 95 питань, дано усне роз'яснення 23 громадянам. В стадії розгляду перебуває 5 питань. Заявників проінформовано письмово без порушення термінів розгляду, або дано усне роз'яснення.

За І квартал 2019 року до райдержадміністрації надійшло - 13 публічних запитів, безпосередньо від громадян Виноградівського району надійшло 109 телефонних дзвінків на Урядову гарячу лінію та Обласний контактний центр. Окрім того, за звітний період на прийомі у керівництва райдержадміністрації побувало 40 громадян безпосередньо в райдержадміністрації, проведено 10 особистих прийомів громадян на місці, а також проведено 7 виїзних прийомів громадян за місцем їх проживання.

Керівник апарату райдержадміністрації зазначив, що райдержадміністрацією також здійснюється надання методичних рекомендацій виконавчим комітетам сільських, селищних, міської рад та обговорення найбільш актуальних питань, що стосуються роботи зі зверненнями громадян, на нарадах з сільськими, селищними головами та секретарями виконавчих комітетів та доручив головному спеціалісту відділу здійснення документообігу, контролю та роботи зі зверненнями громадян найближчим часом здійснити виїзди в сільські та селищні ради з метою перевірки стану ведення документообігу та роботи зі зверненнями громадян в населених пунктах району.

Виноградівська РДА

 
В райдержадміністрації засідала комісія з питань захисту прав дитини Друк
Четвер, 28 березня 2019, 14:13

32654  323452

28 березня під керівництвом заступника голови райдержадміністрації Єви Данич, відбулося засідання комісії з питань захисту прав дитини.

Під час засідання розглянуто 8 питань, у тому числі: про встановлення графіка зустрічей з дітьми , про визначення  місця проживання дитини, про позбавлення батьківських прав, про факт вчинення булінгу у Виноградівському навчально-виховному комплексі №6, про припинення опіки над дитиною, про встановлення опіки над дитиною , про надання дозволу на здійснення правочинів щодо нерухомого майна, право користування яким мають діти, про затвердження та перегляд індивідуальних планів 19 дітей, які проживають в сім᾿ях опікунів/піклувальників (13 затвердження, 6 – перегляд), 1 дитина, що проживає в сім᾿ї, яка опинилась в СЖО, 4 дітей, які виховуються в ДБСТ і ПС.

Після детального вивчення документів, членами комісії прийнято відповідні рішення в інтересах дітей та задля захисту їх прав.


Виноградівська РДА

 
ДО УВАГИ ІНСТИТУТІВ ГРОМАДЯНСЬКОГО СУСПІЛЬСТВА, ДІЯЛЬНІСТЬ ЯКИХ СПРЯМОВАНА НА РОЗВИТОК СФЕРИ ТУРИЗМУ ТА КУРОРТІВ! Друк
Четвер, 28 березня 2019, 09:59

ОГОЛОШЕННЯ

uvaga konkurs

про проведення в області конкурсу з визначення програм (проектів, заходів), розроблених інститутами громадянського суспільства у сфері туризму та курортів, для виконання (реалізації) яких надається фінансова підтримка за рахунок коштів обласного бюджету у 2020 році.

Департамент економічного розвитку і торгівлі Закарпатської облдержадміністрації оголошує конкурс з визначення програм (проектів, заходів), розроблених інститутами громадянського суспільства у сфері туризму та курортів, для виконання (реалізації) яких надається фінансова підтримка за рахунок коштів обласного бюджету у 2020 році.

Конкурс оголошено на виконання пункту 4.2. напрямів діяльності та заходів Програми розвитку туризму і курортів у Закарпатській області на 2016-2020 роки.
Звертаємо увагу, що конкурсні пропозиції для участі у конкурсі можуть подавати інститути громадянського суспільства, зареєстровані в установленому порядку не пізніше ніж за шість місяців до оголошення проведення конкурсу.

Вимоги до конкурсних пропозицій читайте у п.8 ПОРЯДКУ використання коштів Програми розвитку туризму і курортів у Закарпатській області на 2016–2020 роки для надання фінансової підтримки інститутам громадянського суспільства на реалізацію програм (проектів, заходів) у сфері туризму та курортів (відповідно до п. 4.2 Програми).

Проекти (програми, заходи), що подаються для участі у конкурсі, мають бути спрямовані на реалізацію таких цілей та пріоритетних завдань:

● популяризація туристичного потенціалу Закарпатської області;

● забезпечення сталого та екологічного розвитку туризму у Закарпатській області; покращення ●туристичної інфраструктури Закарпатської області тощо.

Перелік видів діяльності, що можуть бути підтримані організатором конкурсу:
● Організація та проведення заходів для учасників туристичного ринку: регіональних акцій, фестивалів, конкурсів, форумів, конференцій, семінарів, тренінгів, семінарів-тренінгів, засідань за круглим столом тощо;

● Організація та проведення екскурсій, походів, пізнавально-інформаційних турів та інших презентаційних заходів для туристів і відвідувачів, спрямованих на популяризацію туристичних можливостей Закарпаття;

● Підготовка (зйомка, монтаж) та тиражування відеофільмів, короткометражок, виготовлення (придбання) буклетів, туристичних карт, листівок, біл-бордів, сіті-лайтів, сувенірів, їх презентація у межах та за межами Закарпатської області;

● Проведення екологічних акцій з метою покращення туристичної привабливості природних та рекреаційних територій.

● Облаштування місць для тимчасового відпочинку туристів, в тому числі туристичних притулків.

● Участь у міжнародних та національних виставкових туристичних заходах.

● Впровадження інновацій, через створення електронних ресурсів (веб-сайтів, електронних додатків тощо) для підвищення конкурентоспроможності туристичного продукту регіону.

 
Виноградівщина урочисто зустріла бійців 128-ї бригади Друк
Середа, 27 березня 2019, 16:55

IMG 3123  IMG 3207

27 березня перший заступник голови Закарпатської облдержадміністрації Іван Дуран та виконуюча обов'язки голови Виноградівської райдержадміністрації Наталія Костелеба-Веремчук взяли участь в урочистостях з нагоди зустрічі особового складу частин та підрозділів військової частини А 1556, який повернувся із зони проведення операції об'єднаних сил.

В урочистостях взяли участь заступник командуючого військ оперативного командування «Захід», полковник Сергій Савченко та командир 128-ї окремої гірсько-штурмової бригади, підполковник Сергій Собко, які привітали бійців із поверненням додому та вручили ряд почесних відзнак.

IMG 2888  IMG 31559
Окрім військовослужбовців почесними відзнаками нагородили і їх дітей. Нагрудні значки «За підтримку батьків» отримало 10 маленьких жителів Виноградівського району.

Із вітальним словом виступив перший заступник голови Закарпатської облдержадміністрації Іван Дуран та вручив ряд відзнак голови Закарпатської облдержадміністрації військовослужбовцям 128-ї окремої гірсько-штурмової бригади.

IMG 3032  IMG 3051

«Дорогі бійці, від усієї громади Виноградівського району дозвольте привітати вас на закарпатській землі, а також подякувати вам за мирне небо над нашим рідним краєм! Ваш подвиг в ім'я України – неоціненний! Щодня ви даєте відсіч ворогу в зоні операції об'єднаних сил, тим часом як ваші жінки, діти та батьки щодня чекають на вас вдома.», - зазначила у вітальному слові Наталія Костелеба-Веремчук, та передала бійцям ікону святого Георгія Побідоносця.

IMG 3080  IMG 3099

Виноградівська РДА

 
<< < 2 4 5 6 7 8 9 10 > Кінець >>

Сторінка 2 з 300

Виноградівщина

Райдержадміністрація

Поточна діяльність

Послуги

Публічна інформація

Звернення громадян

Прес-центр

president baner

anons_3

drv_baner

mdz baner

library

rajrada

rajvo

M2 UA RU 300x84

ee-banner 

fmap 1

dsvv

gadjacha linija

1111111111111

baner ghestova mova 

petition1

11111
Голова Виноградівської районної державної адміністрації
РУСАНЮК МИХАЙЛО МИХАЙЛОВИЧ
 
ІНФОРМАЦІЯ ДЛЯ ВИБОРЦІВ!
 
original-3498738506
 
konstytucia
ogoloshennya
pidrozdily
kultura
stktor turizmu
apk
dpi
rcsssdm
justycia 2 copy
upszn
stat
golovderzhsluzhba
rkmr
rcz copy
dkz
terinspect praci
pfu
lishosp
eco
365
korupcia
 

bvpd

Flaer Patronat 1 - -400x842

 

soc reklama

2019
Квітень
ПнВтСрЧтПтСбНд
1234567
891011121314
15161718192021
22232425262728
2930     
Слідкуйте за нами на Facebook!
social facebook box blue

Хто зараз на сайті

На даний момент 96 гостей на сайті
1joomla.ru picma.ru mamentyev.ru
© 2005 - 2018 ВИНОГРАДІВСЬКА РАЙОННА ДЕРЖАВНА АДМІНІСТРАЦІЯ
Адреса: 90300, Закарпатська область, м. Виноградів, площа Миру, 5
тел./факс: (03143) 2-33-50    e-mail: vinrda@ukrpost.ua
При використанні матеріалів - обов'язкове посилання на джерело!
Карта сайту