Звернення Президента щодо підтримки українців під час епідемії COVID-19

  

Треба вчитися жити й працювати у нових умовах – Президент

 

Підсумки економічного і соціального розвитку Виноградівського району за 2019 рік

Програма економічного та соціального розвитку Виноградівського району на 2019 рік

Виноградівщина долучилася до акції "Майбутнє лісу у твоїх руках" Друк
Четвер, 22 жовтня 2020, 16:12

DSC03931 DSC03904

22 жовтня, в рамках проведення Всеукраїнської акції "Майбутнє лісу у твоїх руках", голова районної державної адміністрації Ігор Вантюх, голова районної ради Віталій Любка, директор та працівники ДП «Виноградівське ЛГ» висаджували нові дерева на території Виноградівського лісництва.

«Кожне посаджене, дбайливо вирощене та збережене дерево – це без перебільшення цінний вклад у зелену скарбницю Виноградівщини, дарунок майбутнім поколінням, справжня ціна якого визначиться через десятки років», - зазначив голова райдержадміністрації.

Учасники акції висаджували саджанці дуба. Всього було висаджено близько 1320 дерев на площі 0,2 гектара.

DSC03961 DSC03898

Виноградівська РДА

 
Відбулося позапланове засіданні регіональної комісії ТЕБ і НС у режимі відеоконференц-зв'язку Друк
Середа, 21 жовтня 2020, 15:32

21 жовтня під керівництвом першого заступника голови Закарпатської обласної державної адміністрації Олега Коцюби відбулося позапланове засідання регіональної комісії з питань техногенно-екологічної безпеки та надзвичайних ситуацій у режимі відеоконференц-зв'язку.

Участь у засіданні взяли: голова районної державної адміністрації Ігор Вантюх, директорка Виноградівської районної філії ДУ "Закарпатський ОЛЦ МОЗ України" Наталія Гірка, головний лікар КНП «Виноградівська районна лікарня» Олександр Милюков та головний спеціаліст з питань цивільного захисту та оборонної роботи райдержадміністрації Юрій Фурик

В ході засідання обговорено два питання, зокрема: стан епідемічної ситуації з поширення коронавірусної хвороби COVID-19 у Закарпатській області та стан готовності лікувальних закладів області працювати в умовах ускладнених епідемічних ситуацій.

DSC03843  DSC03841

Виноградівська РДА

 
Початок опалювального періоду 2020/2021 року обговорили на нараді в режимі відеоконференц-зв'язку Друк
Середа, 21 жовтня 2020, 08:56

20 жовтня під керівництвом першого заступника голови облдержадміністрації Олега Коцюби в режимі відеоконференц-зв'язку відбулася нарада про початок опалювального періоду 2020/2021 року. Участь у засідання взяли: голова райдержадміністрації Ігор Вантюх, голова районної ради Віталій Любка, директор комунальної установи „Центр з обслуговування закладів освіти Виноградівського району" Юрій Свищо та начальник Виноградівського відділення АТ «Закарпатгаз» Андрій Ходаківський.

В ході наради обговорено питання готовності закладів соціального захисту населення, охорони здоров'я, освіти та культури до роботи в осінньо-зимовий період 2020/21 року.

Ігор Вантюх інформував, що відповідно до розпорядження голови райдержадміністрації від 16 жовтня 2020 року №308 опалювальний період у закладах соціального захисту населення, охорони здоров'я, освіти та культури розпочато з 19 жовтня 2020 року.

DSC03818 DSC03806

Виноградівська РДА

 
Уряд затвердив Порядок здійснення протиепідемічних заходів під час організації та проведення виборів Друк
Середа, 21 жовтня 2020, 07:19

122442849 1768474699984470 4224821548335235090 oВідповідним рішенням, прийнятим на позачерговому засіданні Кабінету Міністрів 14 вересня, встановлено додаткові вимоги щодо протиепідемічних заходів під час організації та проведення виборів на період дії карантину у зв'язку з поширенням на території України COVID-19.

Документ, зокрема, передбачає: проводитиметься опитування щодо наявності симптомів респіраторних захворювань та температурний скринінг усім особам, які заходять до приміщень для голосування та приміщень виборчих комісій.

На вході до приміщення виборчої комісії, приміщення для голосування повинні знаходитися антисептики для рук. Також мають бути обладнанні місця для централізованого збору та утилізації засобів індивідуального захисту.

У приміщеннях буде нанесена розмітка, що вказує на дотримання дистанції не менше 1 метра. Потоки виборців, на вхід та на вихід, повинні бути розділені.

Крім того, рекомендується у приміщенні одночасне перебування виборців з розрахунку не більше трьох осіб на один стіл для видачі бюлетенів.

Стільці, столи, меблі, які використовуються виборчої комісією повинні бути виготовлені з матеріалів, які можна продезінфікувати. Використання тканини на столах не дозволяється.

Члени виборчої комісії повинні дотримуватись фізичного дистанціювання. Тобто сидіти на відстані не менше 1 метра один від одного, або застосовувати фізичні бар'єри, наприклад, прозорі екрани.

Протирання дверних ручок, поручнів, сидіння тощо дезінфікуючими засобами потрібно проводити не рідше одного разу на 2 години, а вологе прибирання приміщення - не рідше одного разу на 4 години. Оброблювати окремі частини виборчих скриньок також можна, але потрібно не допустити потрапляння речовини та засобів дезінфекції усередину виборчої скриньки.

Виборці повинні дотримуватись протиепідемічних заходів, обробити руки дезінфікуючими засобами перед входом до приміщення, перебувати у респіраторі або захисній масці. При цьому члени виборчої комісії можуть звернутися до виборців з проханням тимчасово зняти маску для підтвердження особи.

Рекомендовано не брати дітей до виборчих дільниць. І користуватися особистою ручкою.

Виборці, які перебувають на самоізоляції, можуть здійснювати голосування за місцем перебування. Для цього потрібно не пізніше 20 години останньої п'ятниці перед днем виборів подати заяву з доданою довідкою медустанови про стан здоров'я (перебування на самоізоляції). У день голосування таким виборцям необхідно самостійно, не передаючи в руки членам виборчої комісії, показати документ, який підтверджує особу та громадянство України. Члени комісії, які забезпечують голосування за місцем перебування мають бути в масках, рукавичках, захисному щитку. І після кожного відвідування проводити утилізацію засобів захисту.

Слід зазначити, що засоби захисту повинні мати усі члени виборчої комісії, офіційні спостерігачі, поліцейські, працівники органів, закладів, установ, на території яких розміщені приміщення для голосування та приміщення виборчих комісій.

У разі виявлення випадку COVID-19 в одного із членів виборчої комісії, всі інші члени виборчої комісії можуть продовжувати виконувати свої функції при відсутності симптомів респіраторних захворювань.

У разі наявності контакту з хворим без застосуванням засобів індивідуального захисту, такі члени виборчої комісії направляються на самоізоляцію в порядку, встановленому законодавством.

До роботи на спеціальних виборчих дільницях, утворених у стаціонарних закладах охорони здоров'я та в установах виконання покарань, слідчих ізоляторах, членам виборчої комісії, офіційним спостерігачам, поліцейським рекомендується не пізніше ніж за 72 години до дня виборів пройти тестування на наявність COVID-19 методом ПЛР.

Після завершення підрахунку голосів, передачі протоколів та бюлетенів для голосування у приміщенні виборчої комісії проводиться заключна дезінфекція.
Крім того, прийнятим документом доповнюється перелік осіб, яким дозволений в'їзд на територію України на час дії карантину: офіційними спостерігачами від іноземних держав та міжнародних організацій, які вестимуть спостереження за ходом виборчого процесу відповідних виборів.

 
У селі Боржавське відкрили оновлену амбулаторію Друк
Вівторок, 20 жовтня 2020, 13:25

20 жовтня у селі Боржавське Виноградівського району відбулося відкриття амбулаторії, яку побудували в рамках Національного проєкту «Велике Будівництво».

Привітати громаду села із визначною подією прийшли перший заступник голови Закарпатської обласної державної адміністрації Олег Коцюба, голова Виноградівської райдержадміністрації Ігор Вантюх, голова районної ради Віталій Любка, депутати Виноградівської районної ради, священнослужителі та громадськість.

DSC03729 DSC03750

У своїх виступах обласне керівництво та очільники району привітали жителів з визначною подією, побажали усім міцного здоров'я, щастя, наснаги, успіхів в житті та наголосили на тому, що відкриття амбулаторій – це важливий крок задля покращення надання медичних послуг населеного пункту, а мешканці району та медики відчують на практиці реформи, які впроваджуються Урядом. Як зазначив Ігор Вантюх, зручність та якість медичної допомоги для пацієнта, гідні умови праці для медиків є пріоритетним напрямком діяльності держави.

Почесне право перерізати символічну стрічку надали першому заступнику голови облдержадміністрації, голові райдержадміністрації та Боржавському сільському голові.

DSC03765 DSC03757

Затим відбулося освячення закладу, а далі всі присутні мали можливість оглянути приміщення закладу та його матеріально-технічне оснащення. В амбулаторії встановлено сучасне обладнання для лікування й діагностики різних захворювань.

Кошти на будівництво проекту були виділені з державного та районного бюджетів.

DSC03786 DSC03791

Виноградівська РДА

 
Ситуація щодо COVID-19 на Виноградівщині станом на 20 жовтня за даними Виноградівської районної філії державної устанви «ЗОЛЦ МОЗ України» Друк
Середа, 21 жовтня 2020, 07:05

122265235 1767565173408756 8191316435008281923 n- у 725 осіб лабораторно підтверджено діагноз COVID-19
- 581 житель району, у якого був підтверджений коронавірус методом ПЛР, одужали;
- 36 людей померло, із підтвердженим діагнозом COVID-19 методом ПЛР;
Перший випадок захворювання на COVID-19 на території Виноградівського району був лабораторно підтверджений 08 квітня.

 
+131 випадок за добу та п'ятеро пацієнтів померло Друк
Середа, 21 жовтня 2020, 07:02

122006020 192642915689813 2810852092556258179 oПротягом минулої доби, 19 жовтня за екстреною медичною допомогою звернулося 354 пацієнти, з них із явищами гострої пневмонії – 30 та 29 хворих з підозрою на COVID-19;
-902 зразки біологічного матеріалу відібрано за минулу добу та скеровано у вірусологічну лабораторію для досліджень методом ПЛР;
За минулу добу у 131 пацієнта підтверджено коронавірус методом ПЛР. З них - 13 медиків та 7 дітей;
-загалом, 11 956 закарпатцям встановлено діагноз COVID-19, із яких 1142 медики та 671 - діти;
-за добу, що минула, померло п'ятеро хворих із діагнозом COVID-19 (загалом з початку пандемії - померло 338 пацієнти з діагнозом COVID-19 ).
Підготовлено за інформацією департаменту охорони здоров'я Закарпатської ОДА та ДУ «Закарпатський
обласний лабораторний центр МОЗ України

 
У Оноці відремонтували амбулаторію Друк
Понеділок, 19 жовтня 2020, 16:04

viber 2020-10-19 17-06-2519 жовтня, голова Виноградівської районної державної адміністрації Ігор Вантюх, голова районної ради Віталій Любка та головний лікар комунального некомерційного підприємство «Виноградівський центр первинної медико-санітарної допомоги» Агата Гал побували у амбулаторії загальної практики сімейної медицици с.Онок де завершилися роботи по капітальному ремонту приміщення.

Кошти на проведення робіт було виділено з районного бюджету.

Виноградівська РДА

 
Ситуація щодо COVID-19 на Виноградівщині станом на 19 жовтня за даними Виноградівської районної філії державної устанви «ЗОЛЦ МОЗ України» Друк
Понеділок, 19 жовтня 2020, 10:40

122115813 1766563190175621 5562225879480326522 n- у 711 осіб лабораторно підтверджено діагноз COVID-19
- 581 житель району, у якого був підтверджений коронавірус методом ПЛР, одужали;
- 35 людей померло, із підтвердженим діагнозом COVID-19 методом ПЛР;
Перший випадок захворювання на COVID-19 на території Виноградівського району був лабораторно підтверджений 08 квітня.

 
Служба у справах дітей інформувала про пророблену роботу в III кварталі 2020 року Друк
П'ятниця, 16 жовтня 2020, 12:41

DSC03681 DSC03687

16 жовтня під керівництвом голови райдержадміністрації Ігоря Вантюха за участі заступниці голови райдержадміністрації Єви Данич відбулася нарада про роботу служби у справах дітей районної державної адміністрації за ІІІ квартал 2020 року.

В.о. начальника служби у справах дітей райдержадміністрації Маріанна Палінчак, інформувала, що станом на вересень 2020 року на території району проживає 30663 неповнолітніх (до 18 років).

Профілактична робота з обліковими неповнолітніми проводиться шляхом диференційованого підходу з урахуванням індивідуальних особливостей дитини (обстеження житлово-побутових умов проживання, емоційна атмосфера в сім'ї, навчальному закладі, працевлаштування). Протягом ІІІ кварталу 2020 року працівниками служби проведено профілактичну роботу у 52 сім'ях та з 60 неповнолітніми.

За наслідками наради інформацію взято до відома та дано доручення і надалі проводити роботу служби у справах дітей відповідно до вимог чинного законодавства.

Виноградівська РДА

 
Більше статтей...
<< < 2 4 5 6 7 8 9 10 > Кінець >>

Сторінка 2 з 365

Виноградівщина

Райдержадміністрація

Поточна діяльність

Послуги

Публічна інформація

Звернення громадян

Прес-центр

president baner

anons_3

drv_baner

library

M2 UA RU 300x84

ee-banner 

fmap 1

dsvv

gadjacha linija

1111111111111

baner ghestova mova 

petition1 

1111111111111 copy

 
imege1236
Голова Виноградівської районної державної адміністрації - Вантюх Ігор Віталійович 

 
ІНФОРМАЦІЯ ДЛЯ ВИБОРЦІВ!
 
original-3498738506
 
images
 
konstytucia
osvita copy
ogoloshennya
sp copy
kultura copy
rcsssdm copy
uszn copy
rcz copy copy
gk copy
lishosp copy
eko copy
365 copy
kor copy
 

Flaer Patronat 1 - -400x842

 

soc reklama

2020
Жовтень
ПнВтСрЧтПтСбНд
   1234
567891011
12131415161718
19202122232425
262728293031 
Слідкуйте за нами на Facebook!
social facebook box blue

Останні новини

Хто зараз на сайті

На даний момент 57 гостей на сайті
1joomla.ru picma.ru mamentyev.ru
© 2005 - 2020 ВИНОГРАДІВСЬКА РАЙОННА ДЕРЖАВНА АДМІНІСТРАЦІЯ
Адреса: 90300, Закарпатська область, м. Виноградів, площа Миру, 5
тел./факс: (03143) 2-33-50    e-mail: vinrda@ukrpost.ua
При використанні матеріалів - обов'язкове посилання на джерело!
Карта сайту