Звернення Президента Володимира Зеленського щодо заходів з протидії поширенню коронавірусу в Україні

  

Президент України та медіагрупи дійшли згоди до 16 березня забезпечити запуск незакодованих супутникових версій головних українських телеканалів

 

Підсумки економічного і соціального розвитку Виноградівського району за 2019 рік

Програма економічного та соціального розвитку Виноградівського району на 2019 рік

УВАГА! Департамент охорони здоров’я Закарпатської обласної державної адміністрації інформує Друк
Понеділок, 30 березня 2020, 09:14

20200326203622104202003262036221Протягом минулої доби - 29 березня 2020 року у заклади охорони здоров'я області, що перебувають у сфері управління департаменту:

- звернулись за екстреною медичною допомогою 372 особи, з них з явищами гострої респіраторної інфекції – 25;
- госпіталізовано хворих із явищами гострої респіраторної інфекції у заклади охорони здоров'я, що надають спеціалізовану медичну допомогу 31 особи;
- із 31 хворих, що госпіталізовані, у 2 осіб діагностовано вірусну пневмонію;
- результати відібраних біологічних матеріалів для вірусологічного дослідження у 19 осіб, які епідеміологом включені в коло вузького контакту особи, яка перебуває на лікуванні в КНП „Обласна клінічна інфекційна лікарня" Закарпатської обласної ради та має підтверджений випадок COVID-19, та які за результатами полімеразної ланцюгової реакції, що проведена у вірусологічній лабораторії ДУ „Закарпатського обласного лабораторного центру МОЗ України", дали позитивний результат, направлені до вірусологічної референс лабораторії м. Київ;
- жодна особа, за добу, що минула, не госпіталізована в комунальне некомерційне підприємство „Обласна клінічна інфекційна лікарня" Закарпатської обласної ради з підозрою на COVID-19;
- за добу не зареєстровано летальних випадків серед осіб із підтвердженим діагнозом COVID-19.

Закарпатська ОДА

 
ПРОТОКОЛ РАЙОННОЇ КОМІСІЇ З ПИТАНЬ ТЕХНОГЕННО -ЕКОЛОГІЧНОЇ БЕЗПЕКИ ТА НАДЗВИЧАЙНИХ СИТУАЦІЙ ВІД 27.03.2020 Друк
П'ятниця, 27 березня 2020, 16:10

IMG 9273ЗАВАНТАЖИТИ

 
UA: ЗАКАРПАТТЯ ПІД ЧАС КАРАНТИНУ ТРАНСЛЮВАТИМЕ БОГОСЛУЖІННЯ РІЗНИХ КОНФЕСІЙ Друк
П'ятниця, 27 березня 2020, 11:31

069202003271116341Дивіться на телеканалі Закарпатської філії Суспільного у неділю, 29 березня:

09:30 — Недільна свята меса Римсько-Католицької церкви в Україні;

10:00 — Божественна літургія у Свято-Михайлівському кафедральному соборі Православної Церкви України;

11:30 — літургія Української Греко-Католицької церкви з Патріаршого собору Воскресіння Христового.

Загалом, регіональні філії Суспільного транслюватимуть наживо богослужіння різних конфесій України: християнської (Римсько-Католицької церкви, Православної Церкви України, Української Греко-Католицької церкви), юдейської та мусульманської.

Таке ефірне рішення зумовлене всеукраїнським карантином через поширення коронавірусної хвороби та забороною масових зібрань.

«Команда Суспільного мовника взяла на себе обов'язок забезпечити вірян різних релігій та конфесій можливістю молитися разом у найбезпечніший нині спосіб: аби кожен мав змогу взяти участь у традиційному п'ятничному чи недільному богослужінні, не виходячи з власного дому», — зазначив голова правління UA: Суспільне мовлення Зураб Аласанія.

Також, цієї п'ятниці, 27 березня, телеканал UA:КРИМ покаже П'ятничну проповідь із Київської соборної мечеті «Ар-Рахма», організовану Духовним управлінням мусульман України (о 10:00), та проповідь Муфтія мусульман Криму (о 12:00).

Щоп'ятниці з 27 березня регіональні філії Суспільного та UA:КРИМ показуватимуть П'ятничну молитву об'єднаних юдейських релігійних організацій. Початок — о 17:15.
Докладна інформація про трансляцію на Суспільному богослужінь інших конфесій та релігійних об'єднань — тут.
Нагадаємо, команда Суспільного мовника Закарпаття реорганізувала свою роботу у зв'язку із загальнонаціональними обмеженнями через поширення коронавірусної інфекції. В ефірі UA: ПЕРШИЙ та регіональних філій виходить щоденний мультиплатформовий прямоефірний проєкт «На карантині».

Крім того, невдовзі планують представити новий освітній проєкт Суспільного для школярів та їхніх батьків.

 
Заступниці голови райдержадміністрації особисто перевірили ситуацію на пункті пропуску Вилок Друк
Четвер, 26 березня 2020, 16:08

IMG 9203  IMG 9224

26 березня перша заступниця голови райдержадміністрації Наталія Костелеба-Веремчук та заступниця голови райдержадміністрації Єва Данич здійснили робочий візит на пункт пропуску «Вилок».

В ході візиту заступниці голови Виноградівської райдержадміністрації поспілкувалися із начальником відділу прикордонної служби «Дяково» Олександром Захарчуком, який зазначив, що наразі на угорській стороні перебувають ще декілька десятків громадян України, які бажають повернутися на територію України.

Окрім того, заступниці голови райдержадміністрації поспілкувалися з водіями автобусів, які наразі здійснювали перевезення, та із пасажирами, що повертаються додому. Здебільшого, люди поверталися із заробітків із Чехії. Всім було додатково наголошено на необхідності самоізоляції терміном на 14 днів. Деякі пасажири зазначали, що вже пройшли самоізоляцію за місцем проживання в країнах Євросоюзу, проте усвідомлюють відповідальність. Після підписання зобов'язань вони відбудуть 14-денний карантин вдома.

Ще однією метою візиту було надходження звернення про невиправдано завищені ціни на перевезення через кордон. Деякі водії при спілкуванні заявили, що приїхали забрати з угорського кордону своїх родичів чи односельчан, а деякі виявилися волонтерами, і стверджували, що перевозять людей на добровільній основі власним коштом. Жоден із пасажирів автобусів не зміг назвати ціну за перевезення через кордон. З метою уникнення спекуляцій, це питання і надалі триматимуть на контролі прикордонники, про що інформуватимуть райдержадміністрацію.

IMG 9233  IMG 92425

Виноградывська РДА

 
УВАГА! Друк
Четвер, 26 березня 2020, 12:16

03202003230958581Станом на 09:30 год. 26 березня департамент охорони здоров'я Закарпатської обласної державної адміністрації інформує про наступне.

Протягом минулої доби - 25 березня 2020 року у заклади охорони здоров'я області, що перебувають у сфері управління департаменту:

- звернулись за екстреною медичною допомогою 380 осіб, з них з явищами гострої респіраторної інфекції – 32;

- госпіталізовано хворих із явищами гострої респіраторної інфекції у заклади охорони здоров'я, що надають спеціалізовану медичну допомогу 38;

- з 38 хворих, що госпіталізовані, у 4 осіб діагностовано вірусну пневмонію, 2 з яких - грипозні;

- Жодна особа не госпіталізована в комунальне некомерційне підприємство „Обласна клінічна інфекційна лікарня" Закарпатської обласної ради гострою респіраторною інфекцією спричиненою коронавірусом 2019-nCoV з підозрою на COVID-19.

 
Уряд запровадив режим надзвичайної ситуації по всій території України Друк
Середа, 25 березня 2020, 15:07

5e7b56f45f43c614796143 820x360Уряд запровадив режим надзвичайної ситуації на всій території України на 30 днів, до 24 квітня 2020 року. Таке рішення прийняте сьогодні на засіданні Кабінету Міністрів.

«Уряд діє за визначеним планом боротьби з поширенням коронавірусної інфекції. І сьогоднішнє рішення обумовлене тим, що випадки захворювання на COVID-19 вже виявлені в 13 областях та місті Києві», - зазначив Прем'єр-міністр Денис Шмигаль.

Він наголосив, що режим надзвичайної ситуації не обмежує конституційні права громадян, а лише консолідує зусилля для подолання загрози.

Також Денис Шмигаль зазначив, що Уряд в боротьбі з поширенням коронавірусної інфекції діє за визначеним планом. Крім того, працює в даному питанні з міжнародними партнерами. Вчора був проведений перший телеміст з китайськими лікарями, які поділилися своїм досвідом. Також разом з Офісом Президента йде робота для збільшення поставок тестів в Україну.

Заступника Міністра охорони здоров'я, головного державного санітарного лікаря призначено керівником робіт з ліквідації наслідків медико-біологічної надзвичайної ситуації природного характеру державного рівня.

Інформує департамент комунікацій Секретаріату Кабінету Міністрів України

 
УВАГА! Друк
Середа, 25 березня 2020, 11:33

02202003191844481Станом на 10 годину 25 березня департамент охорони здоров'я Закарпатської обласної державної адміністрації інформує про наступне.

Протягом минулої доби - 24 березня 2020 року у заклади охорони здоров'я області, що перебувають у сфері управління департаменту:

- звернулись за екстреною медичною допомогою 408 осіб, з них з явищами гострої респіраторної інфекції – 35;

- госпіталізовано хворих із явищами гострої респіраторної інфекції у заклади охорони здоров'я, що надають спеціалізовану медичну допомогу 30;

- з 30 хворих, що госпіталізовані, у 6 осіб діагностовано вірусну пневмонію;

- за добу, що минула 1 особі проведено швидкий тест на COVID-19, результат негативний.

Жодна особа не госпіталізована в комунальне некомерційне підприємство „Обласна клінічна інфекційна лікарня" Закарпатської обласної ради з підозрою на COVID-19.

 
У райдержадміністрації засідала комісія з питань захисту прав дитини Друк
Вівторок, 24 березня 2020, 13:47

IMG 9150  IMG 91631

24 березня під керівництвом голови райдержадміністрації Василя Кіша відбулося чергове засідання комісії з питань захисту прав дитини. Засідання відбувалося за участі виключно членів комісії.

Під час засідання розглянуто 5 питань, у тому числі: про встановлення графіка зустрічей з дітьми (1 заява); про визначення місця проживання дитини (2 заяви); про позбавлення батьківських прав (6 справ); про надання дозволу на здійснення правочинів щодо нерухомого та рухомого майна, право користування яким мають діти (5 заяв); про затвердження та перегляд індивідуальних планів на 11 дітей, які проживають в сім᾿ях опікунів/піклувальників.

Після детального вивчення документів, членами комісії прийнято відповідні рішення в інтересах дітей та задля захисту їх прав.

Виноградівська РДА

 
Мукачівський прикордонний загін інформував про призупинення роботи пунктів пропуску та умови, за яких можливий перетин державного кордону Друк
Вівторок, 24 березня 2020, 10:45

psu gov ua 650x410За інформацією, наданою Мукачівським прикордонним загоном, починаючи з 16 березня 2020 року тимчасово припинено пішохідне сполучення та перетин державного кордону на в'їзд для іноземців та осіб без громадянства, за винятком тих, які мають право постійного або тимчасового проживання на території України, водіїв та обслуговуючого персоналу вантажних транспортних засобів, бригад, та, за погодженням Міністерства закордонних справ України, представників офіційних міжнародних місій, організацій тощо, в пунктах пропуску для автомобільного сполучення «Дзвінкове» , «Косино», «Лужанка», «Вилок» та «Солотвино».

Окрім того, в Мукачівському прикордонному загоні інформують, що 17 березня 2020 року Прикордонний Уповноважений Угорщини на угорсько-українському кордоні поінформував про те, що з 17 березня 2020 року оформлення на в'їзд в Угорщину буде здійснюватися тільки для громадян Угорщини які повертаються в свою країну. Оформлення водіїв вантажних транспортних засобів буде здійснюватися без змін в обидві сторони.

Такі заходи впроваджені в зв'язку із виникненням загрози поширення гострої респіраторної хвороби COVID-19. Про відновлення пропуску через державний кордон у громадян поінформують додатково.

 

 
ПРОТОКОЛ № 3 спільного засідання тимчасової протиепідемічної комісії та комісії техногенно-екологічної безпеки районної державної адміністрації Друк
П'ятниця, 20 березня 2020, 14:58

IMG 9141Дата проведення: 19.03.2020 Місце проведення:
Час проведення: 15:00 год. малий зал засідань райради

Голова комісії з питань техногенно-екологічної безпеки та надзвичайних ситуацій
Кіш В.В. – голова райдержадміністрації
Голова тимчасової протиепідемічної комісії
Костелеба-Веремчук Н.Ю. – перший заступник голови райдержадміністрації
Члени комісії:
Барзул С.С., Варга В.П., Гал А.О., Гірка Н.В., Захарчук О.В., Кормош В.В., Копінцу І.І., Маркович В.М., Пилип Ю.Ю., Масюк В.І., Тодавчич Т.О., Фурик Ю.Ю. Милюков О.В., Ціцей В.В.
Запрошені:
Любка В.В.- голова Виноградівської районної ради;
Білинець М. П.- начальник Виноградівського ВУЖКГ.
Неймет С.П. – лікар епідеміолог

Порядок денний:
1. Про стан забезпечення санітарно-епідеміологічного благополуччя населення на території району та вжиття додаткових заходів запобігання поширенню на території району коронавірусної інфекції COVID-19:
Доповідачі:
Члени тимчасової протиепідемічної комісії та запрошені.
Костелеба-Веремчук Н.Ю. – голова тимчасової протиепідемічної комісії, ознайомила присутніх з порядком денним.

1. СЛУХАЛИ:
Членів тимчасової протиепідемічної комісії, які доповіли про стан виконання рішення тимчасової протиепідемічної комісії при районній державній адміністрації та про стан виконання відповідних заходів щодо попередження, поширення та рознесення коронавірусної інфекції COVID-2019 в районі.
1. ВИСТУПИЛИ:
Кіш В.В. - голова Виноградівської районної державної адміністрації, який наголосив про необхідність вжиття додаткових заходів та необхідність визначення резервного закладу для обсервації контактних осіб. Також наголосив про необхідність вирішення питання взяття на облік одиноких осіб похилого віку, осіб, які не можуть самостійно пересуватися, осіб з інвалідністю з метою забезпечення їх, в разі необхідності, продуктами харчування та іншими життєво необхідними засобами.
Наголосив про необхідність проведення дезінфекції м. Виноградів (миття вулиць, зупинок, під'їздів у будинках).
Любка В.В.- голова районної ради, який виступив з пропозицією щодо направлення звернення до регіональної комісії з питань техногенно-екологічної безпеки та надзвичайних ситуацій обласної державної адміністрації з питання відкриття торговельних закладів, які реалізують насіннєву продукцію, засоби захисту рослин та запасні частини для сільськогосподарської техніки .
Копінцу І.І., Варга В.П. - члени комісії – доповіли уточнену зведену потребу в індивідуальних засобах захисту, дезінфікуючих засобах та паливно-мастильних матеріалів для виконання робіт у разі загрози виникнення та поширення COVID-19, що залучатимуться до виконання робіт, та розподіл їх серед служб району , які долучаються до даної роботи.
Тодавчич Т.О. начальник відділу освіти райдержадміністрації– довела до відома членів комісії наказ Міністерства освіти і науки України від 16.03.2020 №406 «Про організаційні заходи для запобігання поширенню коронавірусу COVID-2019» та наголосила про необхідність перенесення запланованих нарад, конкурсів та інших заходів підчас карантину.
Данич Є.В. - застіпник голови райдержадміністрації– повідомила, що відповідно до п.3 Протокольного рішення регіональної комісії з питань техногенно-екологічної безпеки та надзвичайних ситуацій від 16.03.2020 року № 2 необхідно забезпечити створення оперативного штабу при районній державній адміністрації.
ВИРІШИЛИ:
1. Інформацію виступаючих взяти до відома.
2. Визначити додатковим (резервним замість Перехрестівської спеціальної ЗОШ – ІІ-ІІ ст. інтернату Закарпатської обласної ради) місцем для ізоляції (обсервації) контактних осіб приміщення терапевтичного корпусу колишньої вузлової лікарні ст. Королево ДТГО «Львівська залізниця», за адресою: Виноградівський район, с. Королево, вул. Вокзальна, 28 (30 ліжко місць).
3. Королівському селищному голові (Фабріцій П.Т.) забезпечити повноцінне функціонування приміщення терапевтичного корпусу колишньої вузлової лікарні ст. Королево ДТГО «Львівська залізниця», за адресою: Виноградівський район, с. Королево, вул. Вокзальна, 28 (30 ліжко місць) в разі необхідності.
Термін: негайно, починаючи з 19.03.2020 року.
4. Виноградівському територіальному центру (надання соціальних послуг) спільно з сільськими, селищними та міським головами:
4.1. Скласти списки одиноких громадян, осіб з інвалідністю, людей похилого віку, які потребують сторонньої допомоги, та подати до управління соціального захисту райдержадміністрації.
Термін: до 25 березня 2020 року.
4.2. Вжити заходів щодо забезпечення продовольством та предметами першої необхідності у режимі доставки до осіб, зазначених в п.3.1.

Термін: постійно.
5. Затвердити уточнену зведену потребу в індивідуальних засобах захисту, дезінфікуючих засобів та паливо-мастильних матеріалів для виконання робіт у разі загрози виникнення та поширення COVID-19 (додається).
6. Начальнику відділу фінансово-господарського забезпечення апарату райдержадміністрації (Чернянчук Я.С.) закупити індивідуальні засоби захисту, дезінфікуючі засоби та паливо-мастильні матеріали згідно затвердженої потреби в п.4.
7. Сільським селищним та міському головам, Виноградівському міському голові (Бочкай С.З.) спільно з Виноградівським ВУЖКГ вирішити питання проведення дезінфекції та оприскування дезінфекційними засобами населених пунктів (миття вулиць, зупинок, під'їздів у будинках).
8. Утворити штаб із числа членів тимчасової протиепідемічної комісії при районній державній адміністрації в складі:
Керівник штабу:
Костелеба-Веремчук Н.Ю. – перший заступник голови райдержадміністрації.
Секретар штабу:
Копінцу І.І. – головний спеціаліст відділу культури, молоді та спорту райдержадміністрації.
Члени штабу:
Гірка Н.В. - директор Виноградівської районної філії державної установи „Закарпатський обласний лабораторний центр МОЗ України";
Гал А.О. - головний лікар комунального некомерційного підприємства „Виноградівський ЦПМСД" Виноградівської районної ради Закарпатської області;
Милюков О.В.- директор комунального некомерційного підприємства „Виноградівська районна лікарня" Виноградівської районної ради Закарпатської області;
Попович А.І. - начальник Виноградівського районного відділу Управління державної служби України з надзвичайних ситуацій у Закарпатській області;
Фурик Ю.Ю. – головний спеціаліст з питань цивільного захисту та оборонної роботи райдержадміністрації .

Голова комісії ТЕБ та НС                                                      Василь КІШ

Голова тимчасової
протиепідемічної комісії                           Наталія КОСТЕЛЕБА-ВЕРЕМЧУК

Протокол вели:
Головний спеціаліст відділу культури, молоді та спорту                         Копінцу І.І.

Головний спеціаліст з питань цивільного захисту та оборонної роботи       Фурик Ю.Ю.

 
Більше статтей...
<< < 2 4 5 6 7 8 9 10 > Кінець >>

Сторінка 2 з 333

Виноградівщина

Райдержадміністрація

Поточна діяльність

Послуги

Публічна інформація

Звернення громадян

Прес-центр

president baner

anons_3

drv_baner

library

M2 UA RU 300x84

ee-banner 

fmap 1

dsvv

gadjacha linija

1111111111111

baner ghestova mova 

petition1 

1111111111111 copy

79266302 2479899622058794 7363129419289853952 o
Голова Виноградівської районної державної адміністрації
 
КІШ Василь Васильович

 
ІНФОРМАЦІЯ ДЛЯ ВИБОРЦІВ!
 
original-3498738506
 
images
 
konstytucia
osvita copy
ogoloshennya
sp copy
kultura copy
rcsssdm copy
uszn copy
rcz copy copy
gk copy
lishosp copy
eko copy
365 copy
kor copy
 

Flaer Patronat 1 - -400x842

 

soc reklama

2020
Квітень
ПнВтСрЧтПтСбНд
  12345
6789101112
13141516171819
20212223242526
27282930   
Слідкуйте за нами на Facebook!
social facebook box blue

Хто зараз на сайті

На даний момент 65 гостей на сайті
1joomla.ru picma.ru mamentyev.ru
© 2005 - 2018 ВИНОГРАДІВСЬКА РАЙОННА ДЕРЖАВНА АДМІНІСТРАЦІЯ
Адреса: 90300, Закарпатська область, м. Виноградів, площа Миру, 5
тел./факс: (03143) 2-33-50    e-mail: vinrda@ukrpost.ua
При використанні матеріалів - обов'язкове посилання на джерело!
Карта сайту