Одна електронна заява замість 37 документів та нуль візитів до органів влади замість 11 – Президент України доручив запровадити проект «єМалятко» до 1 січня 2020 року

  

Публічний звіт голови Виноградівської районної державної адміністрації

 

Підсумки економічного і соціального розвитку Виноградівського району за І півріччя 2019 року

Програма економічного та соціального розвитку Виноградівського району на 2019 рік

Шановні працівники освіти Виноградівщини! Друк
П'ятниця, 04 жовтня 2019, 15:08

1 largeПрийміть найщиріші привітання з прийдешнім професійним святом — Днем працівника освіти!

Щиро вітаю освітян! Дякую Вам за творчу, самовіддану працю, відповідальне ставлення до свого покликання та педагогічну майстерність. Сьогодні, в час великих змін, хочу подякувати за самовіддану працю кожному з вас. Ваша робота є надзвичайно важливим елементом у механізмі, який ніколи не повинен зупинятися, адже навчальний процес – надзвичайно важливий для розвитку наших дітей. Не даремно говорять, що майбутнє наших дітей, майбутнє народу – в руках учителя. В його золотому серці. Ви вносите вагомий вклад у розвиток України, формуючи нове покоління громадян. Нехай на цьому шляху вас завжди супроводжують успіхи!

Вітаючи зі святом, від щирого серця бажаємо кожному з Вас міцного здоров'я на довгі літа, щастя, благополуччя, невичерпної наснаги, Божої благодаті, миру, любові та злагоди!

З повагою
в.о. голови РДА
Наталія Костелеба-Веремчук

 
Земельна комісія провела чергове засідання Друк
П'ятниця, 04 жовтня 2019, 12:29

IMG 2695  IMG 2701

Четвертого жовтня під керівництвом заступниці голови райдержадміністрації Єви Данич, за участі начальника відділу агропромислового розвитку Василя Феєра , заступника начальника відділу агропромислового розвитку Анатолія Бажури, начальника юридичного відділу Олександра Кіша, завідувачки сектору містобудування та архітектури Маргарити Тегзе, а також начальника управління Держгеокадастру у Виноградівському районі Юрія Брича відбулося засідання комісії з розгляду питань в галузі земельних відносин.

Під час засідання комісією було розглянуто два питання, а саме: про передачу земельних ділянок державної власності у комунальну власність та щодо надання дозволу на проведення інвентаризації земельних ділянок.

За наслідками розгляду цих питань прийнято відповідні рішення.

Виноградівська РДА

 
Причетних до організації та проведення навчальних зборів резервістів на Виноградівщині відзначили грамотами Друк
Четвер, 03 жовтня 2019, 15:35

IMG 2589  IMG 2605

Третього жовтня в малому залі засідань будинку влади відбулися урочистості з нагоди нагородження грамотами командувача військ оперативного командування «Захід» активних учасників та причетних до організації навчальних зборів резервістів.

IMG 2601  IMG 2612

Представник групи цивільного військового співробітництва ОК «Захід» підполковник Андрій Рисюк подякував присутнім лісівникам та вчителям, які були активними учасниками та надавали допомогу в процесі підготовки до проведення навчальних зборів резервістів, а грамоти та подарунки всі отримували з рук керівника апарату Виноградівської райдержадміністрації Ігоря Вантюха та військового комісара Виноградівського районного військового комісаріату Сергія Зейкана.

Від керівництва райдержадміністрації Ігор Вантюх подякував присутнім освітянам і лісівникам за участь у проведенні навчальних зборів, а представникам зброцних сил за високу організацію навчань.

IMG 2632  IMG 2665

Окрім того, Андрій Рисюк вручив подарунок від командування військ оперативного командування «Захід» керівнику ДП «Виноградівське лісове господарство» Василю Агію, як вдячність за надану лісівниками району допомогу в організації та за активну участь у навчальних зборах.

Виноградівська РДА

 
Питання визначення результатів виконання завдань державними службовцями райдержадміністрації обговорили на нараді Друк
Середа, 02 жовтня 2019, 15:39

IMG 2520  IMG 2527

Другого жовтня за головування керівника апарату відбулася робоча нарада із керівниками структурних підрозділів райдержадміністрації.

В ході наради в.о. начальника відділу персоналу Крістіна Токарєва ознайомила присутніх із нововведеннями в Законі України «Про державну службу» та змінами в процесі визначення результатів виконання завдань державними службовцями райдержадміністрації.

Окрім того, керівник апарату додатково наголосив на тому, що з першого жовтня в районній держаній адміністрації, відповідно до розпорядження голови райдержадміністрації, встановлено новий графік роботи та попросив керівників структурних підрозділів, та всіх працівників райдержадміністрації, чітко його дотримуватись.

 

Виноградівська РДА

 
Питання освоєння коштів із обласного та державного бюджетів обговорили на нараді Друк
Середа, 02 жовтня 2019, 13:39

IMG 2489Під керівництвом в.о. голови райдержадміністрації НаталіЇ Костелеби-Веремчук відбулася робоча нарада із керівниками структурних підрозділів райдержадміністрації.

Під час наради керівники структурних підрозділів інформували про стан використання коштів для інвестиційних проектів на об'єктах соціально-культурної сфери та дорожнього господарства району за рахунок:
– держаного фонду регіонального розвитку;
– резервного фонду державного бюджету;
– субвенції з державного бюджету місцевим бюджетам на освітню галузь;
– субвенції з державного бюджету місцевим бюджетам на здійснення заходів, спрямованих на розвиток системи охорони здоров'я у сільській місцевості;
– субвенції на будівництво, реконструкцію, ремонт і утримання автомобільних доріг загального користування місцевого значення;
– іншої субвенції з обласного бюджету.

За наслідками наради в.о. голови райдержадміністрації дано доручення керівникам структурних підрозділів і надалі тримати на чіткому особистому контролі стан використання коштів.

Виноградівська РДА

 
ВІТАННЯ З НАГОДИ ДНЯ ЛЮДЕЙ ПОХИЛОГО ВІКУ ТА ДНЯ ВЕТЕРАНА! Друк
Вівторок, 01 жовтня 2019, 09:13

h ua den pojilih ludeiПершого жовтня в нашій державі відзначається День людей похилого віку та День ветерана, що засвідчує глибоку повагу до найстарших представників громади.

Ця дата – не нагадування про вік, а чудова можливість сказати теплі слова вдячності батькам, ветеранам війни, праці, пенсіонерам, старшим мешканцям Виноградівщини за вклад у розвиток району, за багаторічну добросовісну працю, доброту та мудрість.

Люди старшого покоління – джерело народної мудрості, їх практичний життєвий досвід – нерозривний місток, який з'єднує покоління.

У цей святковий день прийміть щирі вітання і глибоку вдячність за все, що зроблено вами заради нашого майбутнього. Ваша праця, подвиг, ставлення до людей– це приклад для наслідування сучасній молоді.

Бажаю вам міцного здоров'я, щасливої долі, радості, добра і віри в краще життя, добробуту вашим сім'ям, успіхів, активного довголіття!

З повагою
в.о. голови Виноградівської РДА
Наталія Костелеба-Веремчук

 
Питання освоєння коштів із державного та обласного бюджетів обговорили на нараді Друк
Понеділок, 30 вересня 2019, 15:33

2444000  234566777

30 вересня під керівництвом виконувачки обов'язків голови райдержадміністрації Наталії Костелеби-Веремчук відбулася робоча нарада із керівниками структурних підрозділів Виноградівської райдержадміністрації.

Участь у нараді взяли: заступниця голови райдержадміністрації Єва Данич, начальниця відділу економічного розвитку та торгівлі Валентина Окутіна, начальниця відділу охорони здоров'я Леся Королевич та начальниця відділу інфраструктури, ЖКГ та будівництва Ірина Мельник.

Про стан використання коштів інвестиційних проектів на об'єктах соціально-культурної сфери та дорожнього господарства інформувала начальник відділу економічного розвитку та торгівлі Валентина Окутіна. Про стан освоєння субвенції з державного бюджету місцевим бюджетам на здійснення заходів, спрямованих на розвиток системи охорони здоров'я у сільській місцевості інформувала начальник відділу охорони здоров'я Леся Королевич. Про стан освоєння субвенції на будівництво, реконструкцію, ремонт і утримання автомобільних доріг загального користування місцевого значення інформувала начальник відділу інфраструктури , житлово-комунального господарства та будівництва Ірина Мельник.

За наслідками наради інформацію доповідаючих взято до відома та дано ряд відповідних доручень.


Виноградівська РДА

 
Розпорядження про розпорядок робочого дня в районній державній адміністрації Друк
Понеділок, 30 вересня 2019, 10:16

IMG 2429 copy

 
Шановні бібліотекарі! Друк
Понеділок, 30 вересня 2019, 09:59

3abb5cb431d4829138419b1585cea2f8Прийміть найщиріші вітання з нагоди Всеукраїнського дня бібліотек. Це свято свідчить про глибоку повагу народу до своєї духовної спадщини, освіти, науки і культури, а також про визнання історичної ролі бібліотеки в житті суспільства.

Сьогодні книгозбірні – це інформаційні, культурні, освітні заклади, які роблять вагомий внесок у розвиток українського державотворення, сприяють розбудові громадянського суспільства.

Справжніми помічниками та порадниками на шляху до вершин знань і мудрості народу є бібліотекарі – вірні збирачі духовних скарбів, провідники у світ нового і непізнаного. Саме ви, бібліотекарі, допомагаєте читачам бути обізнаними у сучасних проблемах, пізнавати реальну картину світу. Нині бібліотеки є тими інформаційними ланками, які поєднують читачів і управлінські структури, роблять діяльність органів влади прозорою і відкритою для населення. Подальший розвиток бібліотечної справи – це запорука розвитку суспільства.

Бажаю вам, шановні бібліотекарі, творчої наснаги, міцного здоров'я, натхнення, радості, щастя, добра і нових успіхів у вашій благородній просвітницькій справі.

З повагою
в.о. голови Виноградівської РДА
Наталія Костелеба-Веремчук

 
На Виноградівщині завершилися навчальні збори резервістів Друк
Понеділок, 30 вересня 2019, 09:14

DSC06672  DSC06714

28 вересня керівник апарату Виноградівської райдержадміністрації Ігор Вантюх взяв участь в урочистостях з нагоди закриття навчальних зборів резервістів другої черги підрозділу територіальної оборони Виноградівського району.

-«Дорогі земляки! Сьогодні я маю велику честь привітати вас і подякувати за те, що на десять днів ви покинули свої буденні справи і прийшли сюди, щоб отримати всі ті необхідні знання та навички для захисту нашої рідної Виноградівщини. Дай Боже, щоб вам ніколи не довелося брати в руки зброю у час війни, але я з радістю говорю, що ваші усвідомлені рішення взяти участь у навчаннях - гарантія нашої безпеки. Гарантія того, що якщо вам доведеться стати на захист краю, кожен з вас знатиме, що і як він повинен робити. Ще раз дякую вам за свідому громадянську позицію і вітаю вас із завершенням навчальних зборів .»,- зазначив у вітальному слові Ігор Вантюх та вручив грамоту Закарпатської обласної ради військовому комісару Виноградівського районного військового комісаріату Сергію Зейкану , та грамоту Виноградівської районної державної адміністрації командиру батальйону територіальної оборони Виноградівського районного військового комісаріату Олександру П'ятакову, ряд подяк голови РДА учасникам зборів голови районної держадміністрації.

DSC06724  DSC06756

Виноградівська РДА

 
Більше статтей...
<< < 2 4 5 6 7 8 9 10 > Кінець >>

Сторінка 2 з 316

Виноградівщина

Райдержадміністрація

Поточна діяльність

Послуги

Публічна інформація

Звернення громадян

Прес-центр

president baner

anons_3

drv_baner

mdz baner

library

rajrada

rajvo

M2 UA RU 300x84

ee-banner 

fmap 1

dsvv

gadjacha linija

1111111111111

baner ghestova mova 

petition1 

1111111111111 copy

 
Голова Виноградівської районної державної адміністрації
 
 
ІНФОРМАЦІЯ ДЛЯ ВИБОРЦІВ!
 
original-3498738506
 
 
images
 
konstytucia
ogoloshennya
pidrozdily
kultura
stktor turizmu
apk
dpi
rcsssdm
justycia 2 copy
upszn
stat
golovderzhsluzhba
rkmr
rcz copy
dkz
terinspect praci
pfu
lishosp
eco
365
korupcia
 

bvpd

Flaer Patronat 1 - -400x842

 

soc reklama

2019
Жовтень
ПнВтСрЧтПтСбНд
 123456
78910111213
14151617181920
21222324252627
28293031   
Слідкуйте за нами на Facebook!
social facebook box blue

Останні новини

Хто зараз на сайті

На даний момент 161 гостей на сайті
1joomla.ru picma.ru mamentyev.ru
© 2005 - 2018 ВИНОГРАДІВСЬКА РАЙОННА ДЕРЖАВНА АДМІНІСТРАЦІЯ
Адреса: 90300, Закарпатська область, м. Виноградів, площа Миру, 5
тел./факс: (03143) 2-33-50    e-mail: vinrda@ukrpost.ua
При використанні матеріалів - обов'язкове посилання на джерело!
Карта сайту