Президент України зустрівся з міністром європейських, інтеграційних та закордонних справ Австрії

  

Публічний звіт голови Виноградівської районної державної адміністрації

 

Підсумки економічного і соціального розвитку Виноградівського району за І півріччя 2019 року

Програма економічного та соціального розвитку Виноградівського району на 2019 рік

Соціальний проєкт від фінансового сайту Maanimo «Субсидії: запитай та отримай відповідь» Друк
Четвер, 07 листопада 2019, 14:03

thumb-zoom-650x435-0ef7Напередодні опалювального сезону тисячі українців шукають інформацію про оформлення субсидії. На жаль, далеко не кожен здатний розібратися в усіх тонкощах цього складного процесу – законодавство та правила оформлення субсидій постійно змінюються, викликаючи багато питань у наших громадян.

Саме тому Фінансовий портал Maanimo створив спеціальну сторінку «Як розрахувати субсидію», на якій зібрана найактуальніша та максимально повна інформація про оформлення субсидії в Україні. Крім того, враховуючи попит на консультації з цього питання, ми створили систему зворотного зв'язку з працівниками редакції, який в коментарях під статтею регулярно надає детальну консультацію з кожного конкретного випадку.

Кожна ситуація в кожній родині абсолютно унікальна, тому для оформлювача субсидії особливо важливий індивідуальний підхід саме до його обставин.

Враховуючи високу завантаженість органів державної влади та постачальників комунальних послуг перед стартом опалювального сезону, можливість отримати додаткову інформацію є особливо актуальною.

Для того, щоб отримати консультацію, необхідно:

- перейти на сторінку https://maanimo.com/helpful/141877-kak-rasschitat-subsidiyu-v-ukraine-poryadok-i-osobennosti-nachisleniya-subsidiy

- у кінці статті написати коментар зі своїм питанням

- чекати на відповідь працівників редакції порталу

Увага! Проект є соціальноспрямованим та повністю безкоштовним.

 
Комісія з питань захисту прав дитини провела чергове засідання Друк
Четвер, 07 листопада 2019, 13:30

7690000 77087777

Сьомого листопада під керівництвом заступниці  голови Виноградівської  райдержадміністрації Єви Данич відбулося засідання комісії з питань захисту прав дитини.

Під час засідання розглянуто 6 питань, у тому числі: про встановлення графіка зустрічей з дітьми (1 справа); про визначення місця проживання дитини (7 справ); про доцільність/недоцільність позбавлення батьківських прав (4 справи); про надання дозволу на здійснення правочинів щодо нерухомого майна, право користування яким мають діти.(10 заяв); про встановлення піклування/опіки над дітьми (4 справи); про доцільність влаштування до дитячого будинку сімейного типу 3 дітей, дітей позбавлених батьківського піклування.

Після детального вивчення документів, членами комісії прийнято відповідні рішення в інтересах дітей та задля захисту їх прав.


Виноградівська РДА

 
Питання подальшого працевлаштування державних службовців які підпадають під скорочення обговорили на робочій зустрічі Друк
Середа, 06 листопада 2019, 13:39

DSC07676  DSC07668

Шостого листопада керівництво Виноградівської райдержадміністрації провело зустріч із директором Виноградівської районної філії Закарпатського обласного центру зайнятості Наталією Фалес.

За наслідками селекторної наради під керівництвом керівника апарату Закарпатської облдержадміністрації Руслани Натуркач про встановлення граничної чисельності працівників райдержадміністрацій дано доручення керівникам органів державної влади області провести зустрічі із керівниками філій центру зайнятості.
В ході зустрічі спільно обговорити питання можливостей працевлаштування державних службовців які підпадають під скорочення відповідно до Постанови КМУ Щодо скорочення працівників місцевих державних адміністрацій.

За наслідками зустрічі прийнято відповідні рішення.

Виноградівська РДА

 
Шановні працівники соціальної сфери! Друк
П'ятниця, 01 листопада 2019, 11:10

23421900087Прийміть сердечні привітання з нагоди професійного свята – Дня працівників соціальної сфери, яке відзначається в першу неділю листопада.

На Ваші плечі покладена дуже відповідальна робота - соціальна підтримка виноградівчан. Пенсіонери, інваліди, малозабезпечені верстви населення, діти-сироти - це ті люди, які щодня потребують Вашої уваги, підтримки, яким Ви своєю турботою, а іноді й просто посмішкою та добрим словом даруєте такі необхідні кожній людині віру, впевненість та надію.

Я переконана, що лише люди з великим серцем та щирою душею, ті, хто завжди готовий прийти на допомогу, обирають таку нелегку, але надзвичайно потрібну і важливу професію. Щиро дякую за сумлінну працю, і сердечно бажаю Вам, Вашим родинам міцного здоров'я, щастя, радості, невичерпної життєвої енергії і нехай добро, зроблене Вами, повертається до вас сторицею!


З повагою,

в.о голови Виноградівської райдержадміністрарації
Н.Костелеба-Веремчук

 
В райдержадміністрації відзначили одних з кращих працівників соціальної сфери району Друк
П'ятниця, 01 листопада 2019, 10:59

DSC07628  DSC07622

Напередодні Дня працівника соціальної сфери України в райдержадміністрації відбулися урочистості, в ході яких керівництво державної адміністрації відзначило грамотами одних з кращих працівників соціальної сфери Виноградівщини.

«Ваша робота – одна з найважливіших складових реалізації державної політики. Саме до вас звертаються зі своїми труднощами мешканці району, саме ви кожного дня простягаєте руку допомоги ближнім. Це нелегка робота та велика відповідальність. Тому в соціальній сфері можуть працювати лише люди з великим щирим серцем, гострим розумом та високим рівнем професійної підготовки.», зазначила у вітальному слові Наталія Костелеба-Веремчук, та вручила грамоти голови райдержадміністрації за багаторічну сумлінну працю, добросовісне виконання функціональних обов'язків та з нагоди відзначення Дня працівника соціальної сфери України Єві Калинар, Наталії Меркуловій, Вікторії Пігор, Наталці Сакалош та Зузанні Чірі.

DSC07653  DSC07642

Виноградівська РДА

 
Керівництво Виноградівської райдержадміністрації взяло участь у селекторній нараді Друк
Четвер, 31 жовтня 2019, 15:30

345677899432 3899766554

31 жовтня під керівництвом керівника апарату Закарпатської облдержадміністрації Руслани Натуркач відбулася селекторна нарада в режимі відео-конференц зв'язку.

Участь у нараді взяли: в.о голови Виноградівської райдержадміністрації Наталія Костелеба-Веремчук, заступниця голови райдержадміністрації Єва Данич, керівник апарату райдержадміністрації Ігор Вантюх, та керівники структурних підрозділів райдержадміністрації.
В ході наради із представниками райдержадміністрації обговорено питання встановлення граничної чисельності працівників райдержадміністрації.

За наслідками наради керівником апарату облдержадміністрації дано ряд відповідних доручень.

Виноградівська РДА

 
Відбулося чергове засідання комісії з питань надання одноразової грошової допомоги з Програми подолання бідності Друк
Середа, 30 жовтня 2019, 15:40

76554323443 89004567787

30 жовтня під керівництвом заступниці голови Виноградівської райдержадміністрації Єви Данич відбулося засідання комісії з питань надання одноразової грошової допомоги з Програми подолання бідності.

Начальник відділу обслуговування інвалідів, ветеранів війни та праці Наталія Меркулова ознайомила присутніх із заявами та зверненнями громадян, які надійшли до районної державної адміністрації, про надання посильної одноразової грошової допомоги. Всього в ході засідання було розглянуто 16 заяв громадян.

Детального розглянувши всі справи члени комісії прийняли відповідні рішення.


Виноградівська РДА

 
Про початок опалювального періоду у закладах бюджетної сфери району говорили на нараді Друк
Середа, 30 жовтня 2019, 15:03

DSC0753530 жовтня під керівництвом директора департаменту житлово-комунального господарства, будівництва та інфраструктури облдержадміністрації Едуарда Маляра відбулася нарада в режимі відео-конференц зв'яку про опалювального періоду 2019-2020 років за участі представників райдержадміністрацій, міськвиконкомів, виконкомів об'єднаних територіальних громад, керівників департаментів та управлінь облдержадміністрації, представників ПАТ «Закарпатгаз», ТОВ «Закарпатгаз Збуд», ПрАТ «Закарпаттяобленерго», ТОВ «Закарпаттяенергозбут».

В ході наради керівництво райдержадміністрації інформувало, що у Виноградівському район Розпорядженням голови райдержадміністрації від 24.10.2019 року № 275 з 28 жовтня 2019 року розпочато опалювальний період у закладах соціальної сфери району. Також інформували про готовність закладів бюджетної сфери до початку опалювального періоду 2019-2020 років. За наслідками наради дано ряд відповідних доручень.

Виноградівська РДА

 
У Виноградові відбулася конференція в рамках реалізації Програми транскордонного співробітництва Друк
Вівторок, 29 жовтня 2019, 15:25

2019-10-29 15-43-39  2019-10-29 15-43-40

29 жовтня у Виноградові відбулася конференція з нагоди початку роботи над проектом «Розвиток та модернізація інфраструктури доступу до румунсько-українського пункту пропуску Тарна-Маре – Хижа», який реалізовуватиметься в рамках Програми транскордонного співробітництва Європейського Інструменту Сусідства Угорщина-Словаччина-Румунія-Україна 2014-2020. Участь у заході взяли представники обласної та районної державних адміністрацій, а зокрема заступниця голови Закарпатської облдержадміністрації Ольга Травіна та в.о. голови Виноградівської райдержадміністрації Наталія Костелеба-Веремчук.

-« Дружня співпраця, транскордонне співробітництво, культурні обміни та різні освітні заходи, не новинка для нашої багаторічної співпрацю з Румунією. Але зараз, завдяки Європейському Союзу, переходимо на новий, інфраструктурний рівень, коли дві країни-сусіди, отримають можливість для ще тіснішої співпраці. Вона сприятиме покращенню соціально-економічного розвитку територій, активізує проведення заходів по транскордонному співробітництву, а також, дасть можливість вирішити питання відновлення роботи пункту пропуску на українсько-румунському кордоні «Хижа – Тарна-Маре», не кажучи вже, про згуртованість жителів двох прикордонних територій.»,- зазначила у промові Наталі Костелеба-Веремчук.

Робота над цим проектом, розпочалась ще в 2017 році, а сьогодні можемо приступати до практичного його втілення. Основна мета проекту відновити до 3 кілометрів дороги між селами Хижа (Україна) та Тарна-Маре (Румунія), з обох сторін від пішохідного пункту перетину кордону, який з 2005 року не діючий, проте необхідний для розвитку обох громад. Будівництво дороги між Хижею і Тарна-Маре стане ґрунтовним кроком для подальшого його відновлення та розширення до рівня автомобільного пункту пропуску.

Проект також включає низку семінарів і конференцій та реалізовуватиметься протягом 36 місяців.

 2019-10-29 15-44-48   2019-10-29 15-44-45

Виноградівська РДА

 
ДО ВІДОМА КРАЯН! Друк
Понеділок, 28 жовтня 2019, 15:49

originalУ четвер, 31 жовтня, з 11.00 до 12.00 за номером 08005027080 за участі голови облдержадміністрації Ігоря Бондаренка проводитиметься пряма телефонна лінія «Запитай у влади».

Усі дзвінки безкоштовні.

Прес-служба ОДА

 
Більше статтей...
<< < 2 4 5 6 7 8 9 10 > Кінець >>

Сторінка 2 з 319

Виноградівщина

Райдержадміністрація

Поточна діяльність

Послуги

Публічна інформація

Звернення громадян

Прес-центр

president baner

anons_3

drv_baner

mdz baner

library

rajrada

rajvo

M2 UA RU 300x84

ee-banner 

fmap 1

dsvv

gadjacha linija

1111111111111

baner ghestova mova 

petition1 

1111111111111 copy

 
Голова Виноградівської районної державної адміністрації
 
 
ІНФОРМАЦІЯ ДЛЯ ВИБОРЦІВ!
 
original-3498738506
 
 
images
 
konstytucia
ogoloshennya
pidrozdily
kultura
stktor turizmu
apk
dpi
rcsssdm
justycia 2 copy
upszn
stat
golovderzhsluzhba
rkmr
rcz copy
dkz
terinspect praci
pfu
lishosp
eco
365
korupcia
 

bvpd

Flaer Patronat 1 - -400x842

 

soc reklama

2019
Листопад
ПнВтСрЧтПтСбНд
    123
45678910
11121314151617
18192021222324
252627282930 
Слідкуйте за нами на Facebook!
social facebook box blue

Хто зараз на сайті

На даний момент 36 гостей на сайті
1joomla.ru picma.ru mamentyev.ru
© 2005 - 2018 ВИНОГРАДІВСЬКА РАЙОННА ДЕРЖАВНА АДМІНІСТРАЦІЯ
Адреса: 90300, Закарпатська область, м. Виноградів, площа Миру, 5
тел./факс: (03143) 2-33-50    e-mail: vinrda@ukrpost.ua
При використанні матеріалів - обов'язкове посилання на джерело!
Карта сайту