Звіт голови Виноградівської РДА про роботу за 2016

 

«Подорожуємо по безвізу: запитання – відповідь»

Сьогодні Україна остаточно оформила своє розлучення з Росією – Президент про надання безвізу ЄС

Програма економічного та соціального розвитку Виноградівського району на 2017 рік

Виноградівська районна державна адміністрація
Оголошення ініціативної групи з підготовки установчих зборів громадської ради при Виноградівській районній державній адміністрації Друк
Середа, 31 грудня 2014, 09:22

Установчі збори з формування нового складу громадської ради при Виноградівській районній державній адміністрації відбудуться 27 лютого 2015 року у малому залі засідань Виноградівської райдержадміністрації (м.Виноградів, пл.Миру, 3) об 16.00.

Громадська рада при районній державній адміністрації як постійно діючий колегіальний виборний консультативно-дорадчий орган утворюється на підставі постанови Кабінету Міністрів України від 03 листопада 2010 року №996 для забезпечення участі громадян в управлінні державними справами, здійснення громадського контролю за діяльністю органів виконавчої влади, налагодження ефективної взаємодії зазначених органів з громадськістю, врахування громадської думки під час формування та реалізації державної політики.

Склад громадської ради буде сформовано на установчих зборах шляхом рейтингового голосування за кандидатури, які добровільно заявили про бажання брати участь у роботі громадської ради та внесені інститутами громадянського суспільства. Кількісний склад громадської ради буде визначено установчими зборами на строк у два роки. До складу громадської ради можуть бути обрані представники громадських, релігійних, благодійних організацій, професійних спілок та їх об’єднань, творчих спілок, асоціацій, організацій роботодавців, недержавних засобів масової інформації та інших непідприємницьких товариств і установ, легалізованих відповідно до законодавства України (далі – інститути громадянського суспільства).

До складу громадської ради може бути обрано не більше ніж по одному представнику від кожного інституту громадянського суспільства.

Членство в громадській раді є індивідуальним.

Для участі в установчих зборах у строк до 26 лютого 2015 року до ініціативної групи (Виноградівська районна державна адміністрація каб. №28), необхідно подати заяву у довільній формі, підписану уповноваженою особою керівного органу інституту громадянського суспільства.

До заяви додаються:

- рішення керівника інституту громадянського суспільства, якщо інше не передбачено його установчими документами, про делегування представника для участі в установчих зборах, посвідчене печаткою (у разі наявності);

- біографічна довідка делегованого представника інституту громадянського суспільства;

- копії документів, що підтверджують легалізацію інституту громадянського суспільства;

- інформація про результати діяльності інституту громадянського суспільства протягом останніх двох років;

- інформація про отримання інститутом громадянського суспільства як володільцем бази персональних даних його членів згоди делегованого представника інституту на поширення його персональних даних.

Відповідальна особа – Вантюх Ігор Віталійович, довідки за телефоном 2-16-93 Повідомлення затверджене на першому засіданні ініціативної групи з підготовки установчих зборів з формування нового складу Громадської ради при Виноградівській районній державній адміністрації 30 грудня 2014 року.

Завантажити список членів ініціативної групи з підготовки установчих зборів з формування нового складу Громадської ради при районній державній адміністрації

Виноградівська РДА

 
У Веряці урочисто відкрито дитячий садок Друк
Субота, 27 грудня 2014, 15:59

peteiУ суботу, 27 грудня у селі Веряця, т.в.о. голови районної державної адміністрації Юдіта Петеі взяла участь в урочистому відкритті нового дитячого садка. У відкритті нового дитячого садка взяли участь народний депутат України Іван Балога, голова Закарпатської ОДА Василь Губаль, голова облради Володимир Чубірко, голова Виноградівської районної ради Олег Любімов, мешканці села Веряця, освітяни, майбутні вихованці дошкільного навчального закладу.

Як зазначив у своєму вітальному слові голова Закарпатської ОДА Василь Губаль, сьогоднішнє свято відбулося завдяки спільним зусиллям усіх гілок влади: обласної, районної та місцевої. Він побажав діткам гарно вчитися, а усім мешканцям села – миру та добра.

veryaciaВітаючи жителів Веряці із відкриттям дитячого садка, Юдіта Петеі зауважила, що відкриття дитячого садка у Веряці – ще раз підкреслює налагоджену співпрацю органів державної влади, активність сільського голови та допомогу жителів села. Керівник райдержадміністрації побажала усім присутнім здоров’я, успіху та натхнення у здійсненні добрих справ.

Зі слів завідувача Веряцького ДНЗ Юлії Іваніги, реконструкцію незавершеної житлової будівлі під ДНЗ у с.Веряця розпочали ще в 2009 році. За рахунок коштів обласного, районного та сільського бюджетів, садок укомплектований новими меблями, інвентарем, обладнанням та сучасною електричною системою опалення. У ньому зможуть отримати якісну дошкільну освіту 75 дітей.

Виноградівська РДА

 
Відбулася нарада про забезпечення соціальним захистом та пільгами учасників АТО Друк
П'ятниця, 26 грудня 2014, 14:21

PC26084626 грудня, у п’ятницю, під керівництвом в.о. голови районної державної адміністрації Анатолія Бажури відбулася нарада про забезпечення соціальним захистом та пільгами учасників АТО та членів їх сімей.

У нараді взяли участь заступник Виноградівського міського голови Василь Ціцей, начальник управління Держземагенства у Виноградівському районі Закарпатської області Юрій Брич, начальник управління соціального захисту населення Валерій Єгоров, завідувач сектору мобілізаційної та оборонної роботи Валерій Секретенко.

- На даний час взято на облік 215 військовослужбовців та їх сімей, які мають право на соціальні пільги та компенсації. Зокрема, жителям Виноградівщини, які брали участь у антитерористичній операції та членам їх сімей вже виплачено більше 122 тис. грн. соціальної допомоги. Організовано святкову Новорічну програму відпочинку для 38 дітей, батьки яких є учасниками АТО. Для дітей, батьки яких є учасниками АТО – буде організовано змістовний літній відпочинок - інформував Валерій Єгоров.

На нараді обговорено також питання виділення земельних ділянок учасникам АТО та членам їх сімей. За словами начальника управління Держземагенства у Виноградівському районі Закарпатської області Юрія Брича, ним ініційовано ряд зустрічей з учасниками АТО та членами їх сімей для надання консультацій та оформлення заяв для виділення земельних ділянок. Завершується розроблення кварталу забудови для учасників АТО у селі Підвиноградів.

- Необхідно прикласти всіх зусиль для того, щоб кожен, хто став на захист нашої країни, отримав належну допомогу від держави, компенсації та пільги за втрачене здоров’я, - наголосив Анатолій Бажура.

За підсумками наради, дано ряд доручень представникам структурних підрозділів райдержадміністрації, управління Держземагенства у Виноградівському районі, Виноградівської міської ради.

Виноградівська РДА

 
Відбулося засідання громадської ради Друк
Вівторок, 30 грудня 2014, 14:13

PC29085529 грудня відбулося чергове засідання Громадської ради при Виноградівській районній державній адміністрації, участь в якій взяла т.в.о. голови районної державної адміністрації Юдіта Петеі.

Основним пунктом порядку денного стало обговорення питання роботи Громадської ради при райдержадміністрації протягом 2013-2014 років.

Як поінформував голова Громадської ради Йосип Дрошковці, за звітній період Громадська рада працювала доволі активно виходячи із специфіки та актуальності питань, які найбільше турбували громадськість і потребували роз’яснень та вирішення. На засіданнях Громадської ради розглянуто ряд питань зі сфери загальнодержавної політики, з окремих питань вивчалася громадська думка, обговорювалася суспільно-політична ситуація в країні та районі.

Т.в.о голови райдержадміністрації Юдіта Петеі подякувала членам Громадської ради за їх активну участь з реалізації державної політики та сприяння розвитку громадянського суспільства в районі, зазначивши, що районна державна адміністрація розглядає Громадську раду як ефективного партнера у вирішенні важливих питань соціально-економічного та культурного розвитку району.

PC290857На завершення засідання в.о. керівника апарату райдержадміністрації Юрій Продан ознайомив присутніх з розпорядженням голови Виноградівської райдержадміністрації від 29.12.2014 року № 399 „Про припинення повноважень Громадської ради при Виноградівській районній державній адміністрації” та проінформував про початок процесу з формування оновленого складу Громадської ради при Виноградівській районній державній адміністрації.

Виноградівська РДА

 
Шановні мешканці Виноградівщини римо-католицького і реформатського віросповідань Друк
Середа, 24 грудня 2014, 14:14

2015Різдво – це завжди народження надії на все краще, на здійснення найбільш заповітних мрій і помислів.

Нехай цьогорічне Різдво стане початком нової щасливої дороги в наше Європейське майбутнє. Нехай осяйна різдвяна зоря об’єднає усіх нас – і тих, хто зустрічає ці свята в дружньому сімейному колі, і тих, хто знаходиться далеко від рідної домівки, – чистим світлом незгасних людських чеснот та цінностей.

Бажаю, щоб в кожній родині панував мир і спокій. Щасливих, веселих і радісних вам свят!

Т.в.о. голови районної державної адміністрації                                                       Юдіта Петеі

 
<< Початок < 231 232 233 234 235 237 239 240 > Кінець >>

Сторінка 237 з 481

Виноградівщина

Райдержадміністрація

Поточна діяльність

Послуги

Публічна інформація

Звернення громадян

Прес-центр

president baner

anons_3

drv_baner

mdz baner

library

rajrada

rajvo

M2 UA RU 300x84

ee-banner

dsvv

gadjacha linija

IMG 0177 копія
Голова Виноградівської районної державної адміністрації
РУСАНЮК МИХАЙЛО МИХАЙЛОВИЧ
konstytucia
ogoloshennya
cnap2
pidrozdily
kultura
stktor turizmu
apk
dpi
rcsssdm
justycia_2
upszn
stat
golovderzhsluzhba
rkmr
dkz
dkz
terinspect praci
pfu
lishosp
eco
Untitled-1 copy
 

bvpd

 

soc reklama

2017
Червень
ПнВтСрЧтПтСбНд
   1234
567891011
12131415161718
19202122232425
2627282930  
Слідкуйте за нами у Твіттері!
twitter-bird-light-bgs

Останні новини

Хто зараз на сайті

На даний момент 104 гостей на сайті
1joomla.ru picma.ru mamentyev.ru
© 2005 - 2015 ВИНОГРАДІВСЬКА РАЙОННА ДЕРЖАВНА АДМІНІСТРАЦІЯ
Адреса: 90300, Закарпатська область, м. Виноградів, площа Миру, 5
тел./факс: (03143) 2-33-50    e-mail: vinrda@ukrpost.ua
При використанні матеріалів - обов'язкове посилання на джерело!
Карта сайту