Це відновлення справедливості – Президент підписав Закон щодо пенсійної реформи

 

Глава Уряду: Підписання законів по пенсійній реформі - крок до побудови справедливої пенсійної системи

Підсумки економічного і соціального розвитку Виноградівського району за січень – вересень 2017 року

Програма економічного та соціального розвитку Виноградівського району на 2017 рік

Виноградівська районна державна адміністрація
На порядку денному - забезпечення громадського правопорядку Друк
П'ятниця, 30 січня 2015, 12:25

IMG 0719Про організацію взаємодії Виноградівського РВ УМВС з представниками органів державної влади та місцевого самоврядування щодо забезпечення правопорядку на території району йшлося на нараді під керівницом т.в.о. голови районної державної адміністрації Юдітою Петеі за участі представників правоохоронних органів.

Начальник міліції громадської безпеки Виноградівського РВ УМВС Ігор Бігорі доповів про результати здійснення громадського порядку, боротьби зі злочинністю та забезпечення прав і свобод громадян.

Юдіта Петеі наголосила на неухильному виконанні доручень Прем’єр-міністра України та голови обласної державної адміністрації направлених на співпрацю підрозділів районного відділу міліції з метою залучення громадськості, працівників підприємств, установ і організацій для посиленого патрулювання вулиць в порядку, визначеному Міністерством внутрішніх справ України. За результатами наради дано конкретні доручення.

Виноградівська РДА

 
Відбулася нарада про інтеграцію в українське суспільство ромської нацменшини Друк
Четвер, 29 січня 2015, 14:40

IMG 0712Про стан реалізації в районі Стратегії захисту та інтеграції в українське суспільство ромської національної меншини у 2014 році йшлося на нараді, 29 січня, під керівництвом т.в.о. голови районної державної адміністрації Юдіти Петеі.

Керівники відповідних служб району інформували про життя ромської нацменшини Виноградівщини, зокрема, соціальний захист, забезпечення освітніми послугами, культурно-мистецькі заходи, медичне обслуговування, отримання житлово-комунальних послуг та ін.

Підсумовуючи нараду, Юдіта Петеі наголосила на необхідності подальшої співпраці та координації зусиль в питаннях інтеграції в суспільство ромського населення, звернула увагу на те, що робота всіх служб району направлена на допомогу і сприяння ромському населенню у вирішенні їх проблем.

За результатами наради вирішено шляхи подальшої співпраці влади з представниками ромської національної меншини, дано ряд доручень відповідним службам.

Виноградівська РДА

 
Обговорено питання мобілізації Друк
Середа, 28 січня 2015, 12:33

IMG 0695Сьогодні, 28 січня, під керівництвом т.в.о. голови районної державної адміністрації Юдіти Петеі відбулася нарада з керівниками підприємств, які забезпечують життєдіяльність району за участі керівників правоохоронних органів, структурних підрозділів райдержадміністрації, представників Іршавсько-Виноградівського об’єднаного районного комісаріату.

Завідувач сектору мобілізаційної та оборонної роботи райдержадміністрації Валерій Секретенко інформував про порядок призову та звільнення військовозобов’язаних під час часткової мобілізації, бронювання працівників підприємств, відповідальність за порушення законодавства про мобілізаційну підготовку та мобілізацію. Надано роз’яснення з питань вилучення техніки яка перебуває на балансі підприємств усіх форм власності, установ та організацій для потреб збройних сил України.

IMG 0699Військовий комісар Іршавсько-Виноградівського об’єднаного військового комісаріату майор Юрій Богдан подякував керівникам підприємств району за виконання всіх завдань, які поставлялися перед ними та проінформував про перебіг мобілізації у Виноградівському районі.

- Разом із райдержадміністрацією, силовими структурами, військовим комісаріатом, органами місцевого самоврядування ми повинні виконати завдання, які стоять перед нами. Повинна бути спільна відповідальність, зараз як ніколи потрібно об’єднатися щоб діяти ефективно, гуманно та у суворій відповідності до законів України, - сказала Юдіта Петеі.

Виноградівська РДА

 
Відбулося засідання спільної комісії Друк
Середа, 28 січня 2015, 17:00

IMG 0707Цього ж дня, т.в.о. голови районної державної адміністрації Юдіта Петеі спільно з головою районної ради Олегом Любімовим взяла участь у спільному засіданні постійних комісій Виноградівської районної ради за участі депутатів районної ради, керівників структурних підрозділів райдержадміністрації, працівників виконавчого апарату районної ради, засобів масової інформації.

Під час засідання постійні комісії з питань ринкових відносин, планування, бюджету, фінансів та контролю за проведенням приватизації та постійної комісії з питань освіти, культури, духовності, молодіжної політики, розвитку туризму, фізкультури і спорту, національних меншин заслухано звіти комунального підприємства „Агенція місцевого розвитку Виноградівщини” IMG 0709та начальника фінансового управління райдержадміністрації Валерії Варги про виконання районного бюджету за 2014 рік, затверджено Програму висвітлення діяльності органів державної влади та органів місцевого самоврядування у засобах масової інформації на 2015-2017 роки, обговорено питання внесення змін до Програми забезпечення процесу приватизації та утримання об’єктів, що знаходяться в комунальній власності територіальних громад.

В результаті роботи спільної комісії погоджено проекти рішень з відповідними змінами та доповненнями.

Виноградівська РДА

 
Стан виплати заробітної плати обговорено на нараді Друк
Вівторок, 27 січня 2015, 16:48

IMG 0677У вівторок, 27 січня, т.в.о. голови районної державної адміністрації Юдіта Петеі провела нараду за участі начальника фінансового управління Валерії Варги та головного спеціаліста бюджетного відділу фінансового управління райдержадміністрації Руслани Поган.

Валерія Варга інформувала про стан виплати заробітної плати працівникам бюджетних установ району та процес формування і затвердження сільських бюджетів.

Відповідно до статті 8 Закону України „Про Державний бюджет України на 2015 рік” при формуванні районного бюджету на 2015 рік враховано розмір мінімальної заробітної плати, яка з 1 січня 2015 року становить 1218 грн., а з 1 грудня 2015 року - 1378 грн. Розрахунок фонду оплати праці працівникам бюджетної сфери району здійснено на основі ІІІ етапу Єдиної тарифної сітки (з врахуванням розміру посадового окладу працівника І тарифного розряду, який станом на 1 січня 2015 року становить 852 грн. на місяць, а з 1 грудня 2015 року – 1012 грн.). Розглянули планові видатки на оплату праці з нарахуваннями, що забезпечать у повному обсязі потребу в коштах на оплату праці працівників бюджетних установ на 2015 рік, - сказала Валерія Варга.

Юдіта Петеі наголосила на неухильному дотриманні виконання бюджетного законодавства, ефективному використанні коштів та недопущенні виникнення заборгованості із виплати заробітної плати усім працівникам бюджетної сфери Виноградівщини.

Виноградівська РДА

 
<< Початок < 251 252 253 254 255 257 259 260 > Кінець >>

Сторінка 257 з 507

Виноградівщина

Райдержадміністрація

Поточна діяльність

Послуги

Публічна інформація

Звернення громадян

Прес-центр

president baner

anons_3

drv_baner

mdz baner

library

rajrada

rajvo

M2 UA RU 300x84

ee-banner 

fmap 1

dsvv

gadjacha linija

1111111111111

 

11111
Голова Виноградівської районної державної адміністрації
РУСАНЮК МИХАЙЛО МИХАЙЛОВИЧ
konstytucia
ogoloshennya
pidrozdily
kultura
stktor turizmu
apk
dpi
rcsssdm
justycia_2
upszn
stat
golovderzhsluzhba
rkmr
dkz
dkz
terinspect praci
pfu
lishosp
eco
365
korupcia
 

bvpd

Flaer Patronat 1 - -400x842

 

soc reklama

2017
Листопад
ПнВтСрЧтПтСбНд
  12345
6789101112
13141516171819
20212223242526
27282930   
Слідкуйте за нами на Facebook!
social facebook box blue

Останні новини

Хто зараз на сайті

На даний момент 51 гостей на сайті
1joomla.ru picma.ru mamentyev.ru
© 2005 - 2017 ВИНОГРАДІВСЬКА РАЙОННА ДЕРЖАВНА АДМІНІСТРАЦІЯ
Адреса: 90300, Закарпатська область, м. Виноградів, площа Миру, 5
тел./факс: (03143) 2-33-50    e-mail: vinrda@ukrpost.ua
При використанні матеріалів - обов'язкове посилання на джерело!
Карта сайту