"Близько 50 кілометрів доріг в районі капітально відремонтували за два останні роки",- Михайло Русанюк

 

Консолідація українців є головною передумовою нашої перемоги над ворогом – Глава держави

Підсумки економічного і соціального розвитку Виноградівського району за січень – грудень 2017 року

Програма економічного та соціального розвитку Виноградівського району на 2018 рік

Виноградівська районна державна адміністрація
Виноградівщина перезентована на 21-ій Міжнародній туристичній виставці UITT 2015 ,,Україна – подорожі та туризм” Друк
Понеділок, 30 березня 2015, 08:39

UITT 2015: Закарпаття презентує свій туристичний потенціал25-27 березня у Києві відбулася 21-а Міжнародна туристична виставка UITT 2015 ,,Україна – Подорожі та туризм”.

Активну участь у зазначеному виставковому заході, у складі загальнообласного стенду „Закарпаття туристичне”, прийняла Виноградівська райдержадміністрація. Туристичний потенціал нашого краю презентував завідувач сектору туризму та транскордонного співробітництва райдержадміністрації Святослав Гал.

Велику зацікавленість учасників та відвідувачів виставки викликала туристична мапа Виноградівщини із зазначенням найбільш привабливих місць краю. Також булоUITT 2015: Закарпаття презентує свій туристичний потенціал представлено вироби народних умільців, традиційні страви та напої, натуральні продукти ТМ „Пан-Еко”, „Драгун”.

Для туроператорів було презентовано збірку народних рецептів Виноградівщини „Фіномшаг по-Севлюшськи” яка остаточно переконала їх відвідати Виноградівський район як смачну частину Закарпаття.

Виноградівська РДА

 
На Виноградівщині триває 10-та ювілейна акція "Майбутнє лісу в твоїх руках" Друк
П'ятниця, 27 березня 2015, 17:04

IMG 2592Цього ж дня, т.в.о. голови районної державної адміністрації Юдіта Петеі, спільно з директором ДП „Виноградівський лісгосп” Василем Агієм, депутатом районної ради Еденом Албоком, учнями Шаланківської загальноосвітньої школи І-ІІІ ступенів взяли участь у акції „Майбутнє лісу в твоїх руках”.

Як інформував Вались Агій, такі акції проводяться кожного року починаючи із 2006 і на меті у них стоїть не тільки відновлення лісового фонду а й виховання підростаючого покоління. Крім головного заходу акції – посадки дерев, проводиться широка роз’яснювальна роботи серед молоді щодо важливості збереження та примноження зеленого багатства нашого краю. Загалом, колективом ДП „Виноградівський лісгосп” цього року проведено посаджено 28 тисяч саджанців дерев на території 33IMG 2581 Га лісу.

- Всі учні, які взяли участь в лісонасадженні під час проведення акції, не лише добре попрацювали, а й збагатилися новими знаннями, які стануть у нагоді кожному шанувальнику природи. Приємно спостерігати, що з кожним роком зростає інтерес не тільки до озеленення присадибних ділянок, населених пунктів, парків, алей але й до відновлення лісу, - відмітила IMG 2642Юдіта Петеі.

Під час акції Юдіта Петеі, разом із учнями Шаланківської загальноосвітньої школи І-ІІІ ступенів та лісівниками, прийняла участь у створенні лісового насадження площею 2,1. Учасниками акції посаджено саджанці дуба, ясеня, клена та липи на території Шаланківського лісництва.

Виноградівська РДА

 
Відбулося засідання Виноградівської міської ради Друк
Четвер, 26 березня 2015, 17:16

IMG 243426 березня, т.в.о. голови районної державної адміністрації Юдіта Петеі взяла участь у третьому пленарному засіданні тридцятої сесії шостого скликання Виноградівської міської ради.

Загалом, до порядку денного було внесено 15 питань. Міські депутати затвердили звіт про виконання бюджету міської ради за 2014 рік та зміни до бюджету міської ради на 2015 рік, внесли зміни та продовжили термін дії програм, розглянули питання організації громадських робіт у 2015 році, соціально-економічного розвитку міста, плану природоохоронних заходів місцевого фонду охорони навколишнього середовища, інших важливих питань життєдіяльності Виноградова.

Під час засідання, Юдіта Петеі зачитала звернення голів сільських, селищних рад району до депутатів міської ради з проханням об'єднатися навколо вирішення питання поводження з твердими побутовими відходами.

Як зауважила Юдіта Петеі, пророблена значна робота, виготовлені всі необхідні документи, отримані дозволи, є відповідне рішення районної ради, виділена земельна ділянка для будівництва та обслуговування сміттєпереробного комплексу. Звертаючись до міських депутатів, Юдіта Петеі сказала, що вже на початку наступного тижня вона зустрінеться із закордонними інвесторами у місті Празі, власниками компанії АВЕ, де буде узгоджено ряд питань, необхідних для початку реалізації проекту із будівництва на території Виноградівського району сміттєпереробного комплексу.

IMG 2431- Питання утилізації твердих побутових відходів – це спільна проблема усіх населених пунктів району, сіл, селищ та міста. Я налаштована на продовження роботи і позитивного вирішення цього питання. Закликаю вас, шановні депутати, на конструктивну роботу задля зменшення соціальної напруги в районі, вирішення цього наболілого питання, - сказала Юдіта Петеі.

За результатами обговорення, депутати міської ради внесли у порядок денний питання призупинення дії рішення міської ради про заборону ввезення побутових відходів із сіл району на міське сміттєзвалище. За рішення, яке дозволить продовжити завезення побутових відходів із території сіл та селищ району терміном до 12 квітня цього року проголосувало 20 депутатів з 26 присутніх.

Виноградівська РДА

 
Відбувся благодійний концерт Друк
Четвер, 26 березня 2015, 17:26

IMG 2464Сьогодні, 26 березня, у міському будинку культури відбувся благодійний концерт Пийтерфолвівської дитячої школи мистецтв участь у якому взяли т.в.о голови районної державної адміністрації Юдіта Петеі, керівники районних установ, представники громадський організацій, депутати, підприємці, жителі району, учнівська молодь, рідні та близькі Лук'яна Покора.

Головною метою концерту став збір коштів для проходження курсу хіміотерапії та тривалого лікування маленького виноградівця Лук'яна Покора у якого лікарі діагностували гострий лімфобластний лейкоз.

Під час концерту перед присутніми виступали група збережень народних традиції „СОНЕЧКО", ансамбль народної музики „Кокош", струнний ансамбль молодших класів дитячої школи мистецтв, ансамбль сопілкарів та акордіоністів, хореографічні колективи. Присутні мали змогу насолодитися творами Баха, Чімароза, Рідінга, угорськими народними мелодіями, піснями та танцями.

IMG 2501На завершення, Юдіта Петеі передала кошти в сумі 11 505 грн. які були зібрані під час проведення благодійного концерту, бабусі Лук'яна – Дар'ї Пилипивні.

Довідково: Покора Лук'ян Андрійович народився 27 травня 2009 року у місті Виноградів. Мама Лук'яна, докладає всіх зусиль щоб дитина стала здоровою. Лікарі діагностували у дитини гострий лімфобластний лейкоз але для повного одужання вона має пройти курс хіміотерапії та тривале лікування. Номер картки для допомоги: 5168 7556 1268 8461 (Покора Остап). Телефон для інформації: 066 14 31 871 (Остап), 095 550 19 57 (Людмила).

Виноградівська РДА

 
Благоустрій у населених пунктах району продовжується Друк
Середа, 25 березня 2015, 16:30

fan 44На Виноградівщині активно продовжуються роботи із благоустрою населених пунктів, поліпшення їх санітарного стану, приводяться до ладу узбіччя доріг, берегів річок та струмків, скверів та парків, стадіонів та дитячих майданчиків, висаджуються саджанців дерев та кущів.

Зокрема, минулого тижня, fan 3працівниками виконавчого комітету Фанчиківської сільської ради, спільно з депутатами, активом села, було приведено в належний стан узбіччя дороги Підвиноградів – Фанчиково, очищено кювети від сміття та чагарників.

А сьогодні, за участі т.в.о. голови районної державної адміністрації Юдіти Петеі, сільського голови с. Фанчиково Юрія Мар’яна, мешканців села, очищено від сміття та приведено до належного вигляду автобусну зупинку у селі Фанчиково та прилеглу до неї територію.

Завдяки спільним зусиллям проведено косметичний ремонт споруди та пофарбовано її у кольори національного прапору України.

Img 3186faБіля греко-католицького храму у селі Фанчиково, Юдіта Петеі долучилася до робіт із проведення озеленення території, висадки саджанців дерев та кущів.

Протягом проведення благоустрою заплановано привести у належний санітарний стан населені пункти та прилеглі до них території.

Виноградівська РДА

 
<< Початок < 261 262 263 265 267 268 269 270 > Кінець >>

Сторінка 265 з 529

Виноградівщина

Райдержадміністрація

Поточна діяльність

Послуги

Публічна інформація

Звернення громадян

Прес-центр

president baner

anons_3

drv_baner

mdz baner

library

rajrada

rajvo

M2 UA RU 300x84

ee-banner 

fmap 1

dsvv

gadjacha linija

1111111111111

 

11111
Голова Виноградівської районної державної адміністрації
РУСАНЮК МИХАЙЛО МИХАЙЛОВИЧ
konstytucia
ogoloshennya
pidrozdily
kultura
stktor turizmu
apk
dpi
rcsssdm
justycia_2
upszn
stat
golovderzhsluzhba
rkmr
dkz
dkz
terinspect praci
pfu
lishosp
eco
365
korupcia
 

bvpd

Flaer Patronat 1 - -400x842

 

soc reklama

2018
Березень
ПнВтСрЧтПтСбНд
   1234
567891011
12131415161718
19202122232425
262728293031 
Слідкуйте за нами на Facebook!
social facebook box blue

Останні новини

Хто зараз на сайті

На даний момент 61 гостей на сайті
1joomla.ru picma.ru mamentyev.ru
© 2005 - 2017 ВИНОГРАДІВСЬКА РАЙОННА ДЕРЖАВНА АДМІНІСТРАЦІЯ
Адреса: 90300, Закарпатська область, м. Виноградів, площа Миру, 5
тел./факс: (03143) 2-33-50    e-mail: vinrda@ukrpost.ua
При використанні матеріалів - обов'язкове посилання на джерело!
Карта сайту