"Близько 50 кілометрів доріг в районі капітально відремонтували за два останні роки",- Михайло Русанюк

 

Президент: Україна має створити законодавчі запобіжники для протидії російським гібридним загрозам

Підсумки економічного і соціального розвитку Виноградівського району за січень – грудень 2017 року

Програма економічного та соціального розвитку Виноградівського району на 2018 рік

Виноградівська районна державна адміністрація
Поводження із побутовими відходами Друк
Середа, 15 квітня 2015, 15:48

simg 0272simg 0276simg 0277

Після засідання круглого столу, за ініціативи засобів масової інформації, спільно з керівником АВЕ Виноградів Адальбертом Жидиком, журналісти районних та обласних ЗМІ відвідали земельну ділянку за межами села Широке, поблизу якої заплановано будівництво сміттєпереробного комплексу.

В результаті виїзду, засобами масової інформації зафіксовано несанкціоновані сміттєзвалища у безпосередній відстані села Широке, які мають крайньо негативний вплив на навколишнє середовище.

Виноградівська РДА

 

 
Екологічну ситуацію у районі обговорено на засіданні Друк
Середа, 15 квітня 2015, 15:47

IMG 295715 квітня, відбулося засідання круглого столу під керівництвом т.в.о. голови районної державної адміністрації Юдіти Петеі, за участі голови районної ради Олега Любімова, керівників установ та організацій району, сільських, селищних та міських голів, депутатів, керівників структурних підрозділів райдержадміністрації, представників духовенства, засобів масової інформації, на якому обговорено екологічну ситуацію у районі.

Як інформувала Юдіта Петеі, зважаючи на катастрофічну ситуацію у сфері поводження із твердими побутовими відходами, що склалася у районі та виходячи із домовленостей, отриманих під час робочої поїздки у Чеську республіку на підприємство AVE, необхідно приймати рішучі кроки для початку роботи із проектування і будівництва сміттєпереробного комплексу.

Протягом засідання, районними та обласними спеціалістами у галузі екології, водного господарства, медицини, санітарно-епідеміології інформовано про наявну та майбутню небезпеку, яка чекає на жителів у разі не вирішення питання із збиранням та переробкою твердих побутових відходів району.

Юдіта Петеі закликала всіх об’єднати свої зусилля, відкинути амбіції, політичні погляди та інші причини, які стоять на заваді успішного вирішення наболілого питання.

- У питанні поводження із побутовими відходами ми не маємо альтернативи. Вихід один – будівництво сучасного, європейського, екологічного підприємства, здатного проводити збір, утилізацію IMG 2966та переробку твердих побутових відходів із усього району. Для втілення цього проекту, 20 квітня нам потрібно надати інвестору необхідні дозвільні документи та представити чіткий план із реалізації інвестиційного проекту, - наголосила Юдіта Петеі.

Всі учасники круглого столу були єдині у необхідності якнайшвидшого вирішення наболілого питання. За результатами засідання буде продовжена робота із Виноградівською міською радою з метою прийняття відповідного рішення, необхідного для розблокування міського полігону побутових відходів та розробки проекту будівництва нового комплексу із переробки відходів.

Виноградівська РДА

 
Представлено нового керівника управління соціального захисту населення Друк
Вівторок, 14 квітня 2015, 13:47

IMG 290814 квітня, т.в.о. голови районної державної адміністрації Юдіта Петеі відвідала управління соціального захисту населення Виноградівської райдержадміністрації де ознайомилася із роботою відділів управління, станом підготовки до оформлення житлових субсидій, поточними проблемами та шляхами їх оптимального вирішення.

Згідно розпорядження голови районної державної адміністрації від 09 квітня 2015 року №40-к начальником управління соціального захисту населення райдержадміністрації призначено Антона Галаса. Представляючи колективу нового керівника, Юдіта Петеі зауважила, що Антон Галас відповідальний та компетентний керівник, працюючи на попередній посаді IMG 2927зарекомендував себе із найкращого боку.

- Ваше завдання, це забезпечення соціальних гарантій незахищеним верствам населення, внутрішньо переміщеним особам, інвалідам, учасникам АТО та іншим категоріям населення. Впевнена, що з новим керівником ваша робота буде якісно та вчасно виконуватися, - зауважила Юдіта Петеі.

Виноградівська РДА

 
Відбувся перший тур конкурсу „Кращий державний службовець” Друк
Вівторок, 14 квітня 2015, 13:55

IMG 294614 квітня у рамках першого туру конкурсу „Кращий державний службовець” у Виноградівській районній державній адміністрації відбулися комплексні тестування учасників.

Мета заходу – зростання професіоналізму,відкритості державної служби, підвищення її авторитету шляхом узагальнення досвіду роботи кращих державних службовців. У першому етапі конкурсу взяли участь 10 державних службовців апарату та структурних підрозділів райдержадміністрації в номінаціях: “Кращий керівник” та “Кращий спеціаліст”.

У вступному слові т.в.о. голови районної державної адміністрації Юдіта Петеі привітала учасників конкурсу, побажала їм успіху та високих досягнень.

- Першочерговим завданням, спрямованим на забезпечення якісної роботи органів влади є формування нової моделі кадрової роботи в органах державної влади, пошук та розкриття людського потенціалу. Конкурс направлений на підвищення рівня управлінського потенціалу держслужбовців, здатних грамотно організовувати управління, вчасно прогнозувати та реагувати на суспільні виклики, створювати сприятливі умови для високопродуктивної роботи, - сказала Юдіта Петеі.

Конкурсанти виконали тестові завдання на знання Конституції України, законодавства про державну службу, ситуаційні завдання із складання ділових документів, тестові та практичні завдання з володіння персональним комп’ютером. Переможці районного конкурсу представлятимуть Виноградівщину у ІІ турі на обласному рівні.

Виноградівська РДА

 
Вшанування жертв нацистських таборів Друк
П'ятниця, 10 квітня 2015, 12:50

IMG 2884Щорічно, 11 квітня, за ініціативи Організації Об’єднаних Націй відзначається пам’ятна дата - Міжнародний день визволення в’язнів фашистських таборів. Цей день встановлено в пам’ять про повстання в’язнів концтабору Бухенвальд, яке відбулося саме 11 квітня 1945 року. О третій годині ночі організатори повстання передали по радіо: „Вставайте, час настав!”. Повсталих підтримали передові загони радянських і союзних військ. Тоді від неминучої смерті було врятовано майже сто тисяч полонених, а згодом визвольна хвиля покотилася далі, були звільнені концтабори Заксенхаузен, Дахау, Равенсбрюк та інші. Табір для чоловіків Бухенвальд був і залишається символом нацистського правління, він був збудований ще у 1933 році.

У Міжнародний день визволення в’язнів фашистських концтаборів ми згадуємо усіх, хто був за колючим дротом гітлерівських катівень, хто навіки залишився там – у безіменних могилах чи печах крематоріїв, і тих, хто вижив усім смертям на зло, живучи за мертвих.

В цей день Україна разом з усім світом вклоняється людям, які пройшли тяжкий шлях через фашистські табори, віддає данину скорботної пам’яті жертвам нацизму, які загинули в концтаборах.

Не оминуло це лихо і Виноградівщину. У квітні 1944 року тодішня окупаційна влада створила гетто для громадян єврейської національності. Воно займало територію, обмежену теперішніми вулицями Шевченка, Франка, Української та Пушкіна. Гетто заповнили кілька тисяч євреїв — чоловіків і жінок, молодих і старих дітей і немовлят, здорових і хворих. В кінці травня 1944 року трьома ешелонами з вокзалу Севлюша було вивезено 9840 євреїв, з яких 95% загинуло.

В кожному єврейському будинку, в кожній квартирі з'явився уповноважений міської влади у супроводі жандармів. У жителів відбирали золоті і срібні речі, гроші, а самих їх відправляли в гетто. Тут вони під відкритим небом перебували кілька днів, а потім нещасних відвозили в табори смерті. Усе майно (меблі, одяг, взуття) звезли в синагогу. Частину добра розпродали, частину розграбували. В липні 1944 року окупаційна військова влада розстріляла сімох партизанів — чотирьох чоловіків і трьох жінок. З них п'ятеро євреї, двоє - українці. Страту провели публічно на початку вул. Партизанської. Тіла вбитих поховали у спільній могилу міського кладовища. Навесні 1946 року тіла вбитих ексгумовано і переховано на площі Миру.

IMG 2890Сторінки минулого не треба забувати ніколи. Важкий шлях пройшло „покоління війни” - голод, тяжка, виснажлива праця та багато інших випробувань. Ті, що залишилися в живих, сьогодні згадують минуле з болем. Скупі сльози навертаються на очі вцілілих, а в серцях відлунює тривожне «головне, щоб це більше не повторилося!», «Щоб не повторилося ніколи!».

Наші земляки, жителі Виноградівщини, Параска Токар, Герман Розентал, Надія Бурій, Ганна Горват, Тамара Кенігсберг, Клара Мінча, Соня Розентал, Анастасія Бурій, які пройшли нацистські концентраційні табори, перенесли багато поневірянь і знущань, дуже добре знають, що таке свобода, незалежність та вірність своєму обов’язку. В цей день бажаємо їм мирного неба, міцного здоров’я та довгих років життя.

Т.в.о. голови районної державної адміністрації Юдіта Петеі

 
<< Початок < 271 272 273 274 275 277 279 280 > Кінець >>

Сторінка 277 з 544

Виноградівщина

Райдержадміністрація

Поточна діяльність

Послуги

Публічна інформація

Звернення громадян

Прес-центр

president baner

anons_3

drv_baner

mdz baner

library

rajrada

rajvo

M2 UA RU 300x84

ee-banner 

fmap 1

dsvv

gadjacha linija

1111111111111

baner ghestova mova 

petition1

11111
Голова Виноградівської районної державної адміністрації
РУСАНЮК МИХАЙЛО МИХАЙЛОВИЧ
konstytucia
ogoloshennya
pidrozdily
kultura
stktor turizmu
apk
dpi
rcsssdm
justycia_2
upszn
stat
golovderzhsluzhba
rkmr
dkz
dkz
terinspect praci
pfu
lishosp
eco
365
korupcia
 

bvpd

Flaer Patronat 1 - -400x842

 

soc reklama

2018
Червень
ПнВтСрЧтПтСбНд
    123
45678910
11121314151617
18192021222324
252627282930 
Слідкуйте за нами на Facebook!
social facebook box blue

Останні новини

Хто зараз на сайті

На даний момент 68 гостей на сайті
1joomla.ru picma.ru mamentyev.ru
© 2005 - 2017 ВИНОГРАДІВСЬКА РАЙОННА ДЕРЖАВНА АДМІНІСТРАЦІЯ
Адреса: 90300, Закарпатська область, м. Виноградів, площа Миру, 5
тел./факс: (03143) 2-33-50    e-mail: vinrda@ukrpost.ua
При використанні матеріалів - обов'язкове посилання на джерело!
Карта сайту