Маємо відновити довіру людей до влади, подолавши корупцію, – Президент

  

Публічний звіт голови Виноградівської районної державної адміністрації

 

Підсумки економічного і соціального розвитку Виноградівського району за 2018 рік

Програма економічного та соціального розвитку Виноградівського району на 2019 рік

Виноградівська районна державна адміністрація
Проблемні питання населених пунктів на контролі голови райдержадміністрації Друк
П'ятниця, 16 жовтня 2015, 07:47

xiga 15 101515 жовтня голова районної державної адміністрації Михайло Русанюк здійснив робочий візит в с.Хижа з метою вивчення проблемних питань населеного пункту, за участі заступника голови державної адміністрації Єви Данич, керівника апарату державної адміністрації Юрія Продана, в.о. начальника управління освіти, молоді та спорту державної адміністрації Денді Шімон, начальника відділу культури райдержадміністрації Василя Югаса, представників засобів масової інформації.

Під час поїздки Михайло Русанюк відвідав загальноосвітню школу с.Хижа де спільно з педагогами обговорив проблемні питання навчального закладу та доручив в.о. начальнику управління освіти, молоді та спорту державної адміністрації Денді Шімон вивчити питання забезпечення стільцями та лавками шкільної їдальні, провести фінансові розрахунки для можливості ремонту даху.xiga5 151015

Після відвідин школи голова райдержадміністрації проінспектував хід виконання ремонтних робіт по заміні даху АЗПСМ с.Хижа, пообіцяв працівникам амбулаторії дати доручення начальнику відділу охорони здоров'я Лесі Королевич вирішити питання придбання для амбулаторії кардіографа.

Також Михайло Русанюк відвідав бібліотеку-філію та будинок культури с.Хижа, де проблемним питанням виявився ремонт внутрішніх приміщень будинку культури. Оглянувши приміщення клубу Михайло Русанюк запропонував на його базі створити освітньо-культурний центр, який задовольнятиме потреби не лише мешканців с.Хижа, але і навколишніх населених пунктів.

Наприкінці візиту Михайло Русанюк ознайомився з роботою прикордонної застави с.Хижа, де спільно з начальником застави Віктором Божко обговорив проблемні питання роботи та можливість відновлення пункту пропуску Хижа-Тарна-Маре.

Голова райдержадміністрації запевнив мешканців с.Хижа, що прикладе максимум зусиль для забезпечення соціально-економічного так культурного розвитку населеного пункту.

xiga 2151015xiga 15 3 1015

Виноградівська РДА

 
Урочистості з нагоди відзначення річниці Виноградівського державного коледжу Друк
Четвер, 15 жовтня 2015, 13:57

IMG 979515 жовтня заступник голови райдержадміністрації Єва Данич прийняла участь в урочистостях з нагоди святкування 93-ї річниці Виноградівського державного коледжу, за участі в.о. проректора з науково-педагогічної роботи Мукачівського державного університету Василя Пап, керівників підприємств району, викладачів та студентів коледжу, засобів масової інформації та громадськості району.

При вході до закладу студентки коледжу дарували гостям „оберіг захисникаˮ, який виготовили власноруч з нагоди святкування в країні Дня захисника України, а під час урочистостей присутні хвилиною мовчання вшанували пам'ять героїв, загиблих в боях за незалежність України.
У своєму виступі Єва Данич зазначила, що Виноградівський державний коледж є одним з найвизначніших та найпотужніших навчальних закладів району. Позитивно відмітила пріоритетний напрямок роботи коледжу - реалізацію принципу наступності і безперервності ступеневої освіти, а саме продовження навчання випускниками коледжу в інших вищих навчальних закладах.koledg 151015

Заступник голови райдержадміністрації побажала всім присутнім міцного здоров'я, Божого благословення, мудрості, терпіння, творчої наснаги та професійних звершень.

В рамках проведення святкувань для присутніх виступили працівники Виноградівської дитячої школи мистецтв ім. Б.Бартока, закарпатський гурт „Фатьови" та студенти коледжу, які продемонстрували присутнім показ колекції одягу.

Виноградівська РДА

 
Михайло Русанюк нагородив грамотами райдержадміністрації прикордонників ВПС ''Вилок'' Друк
Четвер, 15 жовтня 2015, 08:09

vps 4 15101514 жовтня голова районної державної адміністрації Михайло Русанюк прийняв участь у святкуванні Дня захисника України та урочистому піднятті Державного прапору України на базі відділення ВПС „Вилок" Мукачівського прикордонного загону, за участі військового комісару Виноградівського районного військового комісаріату Олександра Адамова.

Українські кордони – кордони дружби і співробітництва, широко відкриті для друзів та партнерів, але вони завжди мають бути захищені від будь-яких посягань і наразі в першу чергу від Російського агресора. Сьогодні, у цей святковий день я приїхав привітати воїнів-прикордонників, адже вони одні із тих героїв хто сьогодні гідно несе службу та захищає державний кордон, забезпечуючи цілісність і незалежність нашої країни, в тому числі безпосередньо приймаючи участь в ході проведення антитерористичної операції на Сході України. " – сказав у своєму виступі Михайло Русанюк.vps 2 151015

Голова державної адміністрації відмітив активну взаємодію райдержадміністрації з відділами прикордонної служби які дислокуються на території Виноградівського району: „Вилок", „Дяково", „Хижа", „Дюла" шляхом організації надання шефської допомоги, проведенням нарад, засідань за круглим столом, наданням матеріальної допомоги, безпосереднім виїздом керівництва державної адміністрації на місця, для ознайомлення з роботою та вирішення нагальних проблем прикордонників Виноградівщини.

Михайло Русанюк за якісне виконання службових обов'язків, високу особисту готовність, проявлену ініціативність, вагомий внесок у справу у справу забезпечення надійної охорони Державного кодон України та з нагоди святкування Дня Захисника України: інспектора прикордонної служби І-ої категорії ВПС „Вилок", старшого прапорщика Василя Брехлійчука; інспектора прикордонної служби І-ої категорії ВПС „Вилок", старшого прапорщика Ярослава Кевера; інспектора прикордонної служби ІІ-ої категорії ВПС „Вилок", старшого прапорщика Олександра Могильного; інспектора прикордонної служби ІІІ-ої категорії – чергового відділу прикордонної служби ВПС „Вилок", молодого сержанта Анжеліку Химинець та побажав всім присутнім захисникам України, міцного здоров'я, щастя, добра, бадьорості духу, родинного миру та спокою.

У ході візиту голова райдержадміністрації ознайомився із технічним забезпеченням ВПС „Вилок" та пообіцяв керівництву відділу необхідну підтримку з боку райдержадміністрації.

vps 3 15 1015 vps151015

Виноградівська РДА

 
Обговорено відзначення в районі річниці визволення Виноградівщини та Закарпаття від німецько-фашистських загарбників Друк
Четвер, 15 жовтня 2015, 10:50

15 жовтня під керівництвом першого заступника голови районної державної адміністрації Анатолія Бажури відбулася нарада про відзначення в районі 71-їIMG 9762 річниці визволення Виноградівщини та Закарпаття від німецько-фашистських загарбників, за участі керівника апарату райдержадміністрації Юрія Продана, заступника керівника апарату-начальника відділу організаційної роботи апарату райдержадміністрації Ігора Вантюха, начальника відділу культури райдержадміністрації Василя Югаса, спеціалістів структурних підрозділів райдержадміністрації.
Учасники заходу обговорили заходи, які будуть проводитися в закладах культури та освіти району з метою належного вшанування подвигу українського народу у боротьбі за свободу і незалежність Батьківщини.
За результатами наради прийнято рішення в рамках відзначення знаменної дати здійснити 23 жовтня 2015 року на площі Миру м.Виноградів урочисте покладання керівництвом району корзин квітів до Меморіального комплексу воїнам – визволителям.

Виноградівська РДА

 
Про добудову дитячого садка в с.Дротинці йшлося на нараді при голові райдержадміністрації Друк
Вівторок, 13 жовтня 2015, 15:12

IMG 963013 жовтня, під керівництвом голови районної державної адміністрації Михайла Русанюка відбулася нарада щодо добудови дитячого садка в с.Дротинці, за участі керівника ТОВ „Агробудпласт" Василя Кіша, начальника Управління Державної казначейської служби України у Виноградівському районі Світлани Лакатош, Дротинського сільського голови Миколи Боглі, керівників структурних підрозділів райдержадміністрації.

Михайло Русанюк поінформував присутніх що з Державного фонду регіонального розвитку виділено 2,2 млн. грн. для можливості продовження будівельних робіт на вищезазначеному об'єкті і тому необхідно прикласти максимум зусиль для освоєння виділених коштів.
У ході дискусії учасники заходу обговорили проблемні питання будівництва ДНЗ та намітили основні шляхи їхнього вирішення.

За наслідками наради голова райдержадміністрації дав ряд доручень підрядникам та начальникам відділів державної адміністрації.

 
<< Початок < 291 293 294 295 296 297 298 299 300 > Кінець >>

Сторінка 291 з 613

Виноградівщина

Райдержадміністрація

Поточна діяльність

Послуги

Публічна інформація

Звернення громадян

Прес-центр

president baner

anons_3

drv_baner

mdz baner

library

rajrada

rajvo

M2 UA RU 300x84

ee-banner 

fmap 1

dsvv

gadjacha linija

1111111111111

baner ghestova mova 

petition1 

1111111111111 copy

 
Голова Виноградівської районної державної адміністрації
 
 
ІНФОРМАЦІЯ ДЛЯ ВИБОРЦІВ!
 
original-3498738506
 
 
images
 
konstytucia
ogoloshennya
pidrozdily
kultura
stktor turizmu
apk
dpi
rcsssdm
justycia 2 copy
upszn
stat
golovderzhsluzhba
rkmr
rcz copy
dkz
terinspect praci
pfu
lishosp
eco
365
korupcia
 

bvpd

Flaer Patronat 1 - -400x842

 

soc reklama

2019
Липень
ПнВтСрЧтПтСбНд
1234567
891011121314
15161718192021
22232425262728
293031    
Слідкуйте за нами на Facebook!
social facebook box blue

Хто зараз на сайті

На даний момент 135 гостей на сайті
1joomla.ru picma.ru mamentyev.ru
© 2005 - 2018 ВИНОГРАДІВСЬКА РАЙОННА ДЕРЖАВНА АДМІНІСТРАЦІЯ
Адреса: 90300, Закарпатська область, м. Виноградів, площа Миру, 5
тел./факс: (03143) 2-33-50    e-mail: vinrda@ukrpost.ua
При використанні матеріалів - обов'язкове посилання на джерело!
Карта сайту