Володимир Зеленський склав присягу Президента України

  

Публічний звіт голови Виноградівської районної державної адміністрації

 

Підсумки економічного і соціального розвитку Виноградівського району за 2018 рік

Програма економічного та соціального розвитку Виноградівського району на 2019 рік

Виноградівщину представлять на дні українсько-польського добросусідства Друк
Четвер, 25 квітня 2019, 12:43

IMG 4015  IMG 4017

25 квітня за головування керівника апарату райдержадміністрації Ігоря Вантюха відбулася нарада про участь Виноградівщини в заході, який відбудеться поблизу населених пунктів Лубня-Волосате, в рамках проведення якого буде представлено туристичний потенціал та культурні можливості нашого району та області.

В ході наради обговорено основні організаційні питання підготовки до участі в заході, який відбудеться першого травня на українській стороні біля тимчасового пішохідного переходу перетину кордону поблизу населених пунктів Лубня-Волосате . Під час заходу відбудеться зустріч представників Міністерства інвестицій та розвитку Польщі, членів Європейської комісії та Закарпатської облдержадміністрації .

За підсумками наради керівник апарату райдержадміністрації дав ряд відповідних доручень.


Виноградівська РДА

 
Про стан підготовки відділу ведення Державного реєстру виборців до ІІ туру виборів Президента України говорили на робочій нараді Друк
Середа, 17 квітня 2019, 13:38

 

3913017 квітня за головування керівника апарату райдержадміністрації Ігоря Вантюха відбулася нарада про стан підготовки відділу ведення Державного реєстру виборців до ІІ туру виборів Президента України.

В ході наради начальник відділу ведення Державного реєстру виборців Вікторія Бачкай інформувала, що одним з основних завдань, які стояли перед відділом під час підготовки до повторного голосування з виборів Президента України було усунення неточностей в персональних даних виборців, які були виявлені під час голосування 31 березня, а також вчасне прийняття та опрацювання звернень виборців. Повідомлення про зміни внесені до уточнених списків виборців відділу надали всі 64 звичайні виборчі дільниці, з них: 29 виборчих дільниць зазначили, що неточності в списках були відсутні, 35 дільниць подали відділу відомості про неточності в списках виборців щодо 267 виборців.
На підставі цих повідомлень відділом формувались запити до відповідних суб'єктів подання відомостей періодичного поновлення персональних даних Реєстру. Так, з початку квітня сформовано 52 запити на уточнення персональних даних щодо 569 виборців, які опрацьовані відділом до моменту формування списків виборців для повторного голосування Запити щодо померлих осіб, які були включені до списків виборців направлялись до Виноградівського РВ ДРАЦС ГТУЮ, Виноградівського РВ ГУДМС та до органів реєстрації. За результатами відповідей на запити, підтверджено факт смерті щодо 65 виборців. Водночас зауважуємо, що особи, які померли після 10 квітня поточного року будуть включеними до списків виборців, так як відомості поновлення персональних даних Реєстру (в тому числі і щодо померлих виборців) надавались відділу за період з 01 по 09 квітня. Що стосується тимчасової зміни місця голосування виборцями, то для голосування 31 березня не за своєю виборчою адресою працівниками відділу протягом січня-березня прийнято 243 заяви виборців. Для зміни виборчої дільниці під час повторного голосування 21 квітня, прийнято 237 заяв (в тому числі 75 заяв – в останній день прийому заяв).

Станом на 16 березня в повному обсязі віддруковано та передано 64 дільничним виборчим комісіям іменні запрошення виборцям, а також пам'ятки ДВК по роботі зі списками виборців. Наразі виготовляються списки виборців. Варто також зауважити, що починаючи від 16 квітня виборці, які виявились не включеними до списків виборців для повторного голосування з виборів Президента України мають право звертатись до суду з позовом про уточнення списку виборців. Так, відповідно до статті 274 Кодексу адміністративного судочинства, право звернутися з адміністративним позовом про уточнення списку виборців, у тому числі про включення або виключення зі списку себе особисто або інших осіб, має кожен, хто має право голосу на відповідних виборах або референдумі. Рішення адміністративного суду щодо внесення змін у списки виборців виконуються негайно. Оскарження рішення адміністративного суду щодо внесення змін у списки виборців не перешкоджає його виконанню.

За наслідками наради інформацію взято до відома та дано ряд відповідних доручень.

Виноградівська РДА

 
Про підсумки проведення щорічного е-декларування говорили на робочій нараді Друк
Четвер, 11 квітня 2019, 15:02

37756411 квітня під головуванням керівника апарату райдержадміністрації Ігора Вантюха відбулася робоча нарада про підготовку, проведення та підсумки щорічного електронного декларування державними службовцями Виноградівської райдержадміністрації.

В ході наради уповноважений з питань запобігання та виявлення корупції в райдержадміністрації Олександр Кіш інформував про заходи, що вживалися в процесі підготовки до е-декларування, спрямовані зокрема на своєчасне виготовлення ключів КЕП, проведення роз'яснювальної та консультативної роботи серед посадових осіб органів державної влади та місцевого самоврядування. Також під час деклараційної кампанії працівниками юридичного відділу апарату райдержадміністрації надавалася методична та практична допомога суб'єктам декларування.

Загалом, протягом січня-березня 2019 року забезпечено своєчасне декларування майнового стану суб'єктів декларування райдержадміністрації. Суттєвих порушень вимог фінансового контролю працівниками райдержадміністрації під час декларування не виявлено.

За наслідками наради інформацію взято до відома та дано ряд відповідних доручень.

Виноградівська РДА

 
В райдержадміністрації відбулося чергове засіданні комісії з питань техногенно-екологічної безпеки та надзвичайних ситуацій Друк
Четвер, 11 квітня 2019, 14:30

37950  45632788

11 квітня під керівництвом в.о. голови райдержадміністрації Наталії Костелеби-Веремчук відбулося засідання комісії з питань техногенно-екологічної безпеки та надзвичайних ситуацій.

В ході засідання комісії розглянуто ряд важливих питань, а саме: про забезпечення пожежної безпеки в екосистемах та протипожежного захисту лісів району; про стан забезпечення санітарно-епідемічного благополуччя населення у весняно-літній період 2019 року; про підготовку до купального сезону та забезпечення безпечного відпочинку на водних об'єктах району; про організацію заходів щодо профілактики отруєнь населення неїстівними грибами; про вжиття заходів із забезпечення протипожежного захисту місць збирання та зберігання врожаю, зернових і грубих кормів у 2019 році; про стан з пожежами та трагічними наслідками від них на території Виноградівського району та затвердження „ Основних заходів щодо попередження пожеж, аварій та інших надзвичайних ситуацій, недопущення загибелі та травмування людей на них в населених пунктах та на об'єктах економіки у 2019 році; про затвердження паспорту ризику виникнення надзвичайних ситуацій техногенного та природного характеру на 2019 рік.

Заслухавши інформацію доповідачів, інформацію прийнято до відома. Стосовно розглянутих питань членами комісії прийнято відповідні рішення.

Виноградівська РДА

 
У райдержадміністрації відбулася нарада про огляд нового законодавства Друк
Четвер, 11 квітня 2019, 10:29

IMG 3763  IMG 3782

11 квітня за головування керівника апарату райдержадміністрації Ігора Вантюха відбулася робоча нарада про огляд нового законодавства. В ході наради інформувала головний спеціаліст юридичного апарату райдержадміністрації Інна Шолох, яка зазначила, що працівниками юридичного відділу апарату райдержадміністрації окрему увагу було звернено на зміни Основного Закону України – Конституції України, що були внесені шляхом прийняття Верховною Радою України Закону України "Про внесення змін до Конституції України (щодо стратегічного курсу держави на набуття повноправного членства України в Європейському Союзі та в Організації Північноатлантичного договору)", а також положення рішення Конституційного Суду України від 26.02.2019 року №1-р/2109 у справі за конституційним поданням 59 народних депутатів України щодо відповідності Конституції України (конституційності) статті 368-2 Кримінального кодексу України, яким статтю 368-2 Кримінального кодексу України (Незаконне збагачення) визнано такою, що не відповідає Конституції України (є неконституційною).

Також юридичним відділом апарату райдержадміністрації було відзначено питання, які стосуються прийняття та набрання чинності Законом України "Про внесення змін до деяких законів України щодо підлеглості релігійних організацій та процедури державної реєстрації релігійних організацій зі статусом юридичної особи", Закону України "Про внесення змін до деяких законів України щодо спостереження за виборчим процесом в Україні", "Про внесення змін до статті 3-1 Закону України "Про статус ветеранів війни, гарантії їх соціального захисту" щодо Єдиного державного реєстру ветеранів війни", "Про внесення змін до деяких законодавчих актів України щодо створення економічних передумов для посилення захисту права дитини на належне утримання" та деяких інших нормативно-правових актів України. За результатами обговорення зміни чинного законодавства взято до уваги та використання в роботі.

За наслідками наради керівником апарату дано доручення працівникам юридичного відділу і надалі відслідковувати нововведення в законодавстві про що регулярно інформувати його та в.о. голови райдержадміністрації.

Виноградівська РДА

 
Керівник Головного управління Держгеокадастру у Закарпатській області провела прийом громадян у Виноградові Друк
Середа, 10 квітня 2019, 13:06

IMG 32730  IMG 3725

10 квітня очільниця Головного управління Держгеокадастру у Закарпатській області Світлана Мельничук здійснила особистий прийом громадян у місті Виноградів.

Окрім того, в ході візиту Світлана Мельничук зустрілася із виконуючою обов'язки голови Виноградівської райдержадміністрації Наталією Костелебою-Веремчук.

Виноградівська РДА

 
У райдержадміністрації відбувся брифінг військового комісара Виноградівського районного військового комісаріату Друк
Середа, 10 квітня 2019, 10:07

IMG 35846  IMG 3596

9 квітня 2019 року, у Виноградівській районній державній адміністрації відбувся брифінг щодо організації та проведення весняного призову на строкову військову службу, а також порядку проведення призову весною 2019 року (відповідно до Закону України «Про військовий обов'язок і військову службу» та Указу Президента від 30 січня 2019 року «Про строки проведення чергових призовів, чергові призови громадян України на строкову військову службу та звільнення в запас військовослужбовців у 2019 році».)

Участь у заході взяли: виконуюча обов'язки голови Виноградівської райдержадміністрації Наталія Костелеба-Веремчук, заступник голови райдержадміністрації Єва Данич, керівник апарату райдержадміністрації Ігор Вантюх, військовий комісар Виноградівського районного військового комісаріату Сергій Зейкан та провідний інспектор сектору мобілізаційної та оборонної роботи райдержадміністрації Валерій Секретенко.

В ході брифінгу інформацію надавав військовий комісар Виноградівського районного військового комісаріату Сергій Зейкан.

-«Відповідно до керівних документів, на строкову військову службу підлягають усі громадяни 2001 року народження, яким в період даного чергового призову виповнюється 18 років, які народились у 1992-2001 років, у яких закінчилась відстрочка від призову або не призвані раніше на строкову військову службу за різних обставин.

Усі громадяни Виноградівського району та міста Виноградів, які підлягають призову навесні 2019 року зобов'язані прибути на призовну дільницю за адресою: м. Виноградів, вул.Миру, 53 у встановлений час. У разі, якщо за будь-яких обставин повістка не надійшла, громадяни призовного віку зобов'язані з'явитися до призовної дільниці у 10-денний термін з дня початку чергового призову. За порушення правил військового обліку, неявку за викликом на призовну комісію або військового комісаріату без поважних причин, призовна комісія ухвалює рішення про притягнення до адміністративної або кримінальної відповідальності громадян, відповідно до законодавства.

Особи призовного віку, які тимчасово перебувають на території Виноградівського району, повинні негайно повернутися до місця постійного проживання та з'явитися у районні військові комісаріати для проходження призовної комісії. На підставі Закону України «Про військовий обов'язок та військову службу» керівники підприємств, установ, організацій в тому числі навчальних закладів, незалежно від форм власності і від їх підпорядкування, зобов'язані відкликати призовників з відряджень для забезпечення своєчасного прибуття їх на призовну комісію. Під час весняного призову 2019 року, загальна кількість осіб, яких призиватимуть на строкову військову службу Виноградівським районним військовим комісаріатом, складає біля 60 осіб.

Хочу нагадати та запевнити, що військовослужбовці строкової військової служби не залучаються до виконання завдань під час Операції Об'єднаних сил на Донбасі.

Відповідно до статті 2 Закону України «Про військовий обов'язок і військову службу» військова служба є державною службою особливого характеру, яка полягає у професійній діяльності придатних до неї за станом здоров'я і віком громадян України, іноземців та осіб без громадянства, пов'язаній із обороною України, її незалежності та територіальної цілісності. Час проходження військової служби зараховується громадянам України до їх страхового стажу, стажу роботи, стажу роботи за спеціальністю, а також до стажу державної служби.

Впевнений, що патріотизм наших юнаків, їх почуття любові до Вітчизни, які втілюються у служінні нашої Батьківщини, має важливе значення для розвитку Збройних сил України та захисту її суверенітету.», - зазначив Сергій Зейкан.

 
Розпорядження голови Виноградівської райдержадміністрації про припинення опалювального сезону Друк
Вівторок, 09 квітня 2019, 09:26

op sez2019

 
Виноградівщина долучилася до всеобласного суботника Друк
Субота, 06 квітня 2019, 10:57

IMG 3402  IMG 34323

Шостого квітня на території Виноградівського району відбувався суботник, який проводили в рамках акції «За чисте довкілля».

IMG 3451  IMG 3462

До всеобласного суботника долучилися працівники райдержадміністрації, а також декількох установ та організацій району.

IMG 3494  IMG 3502

В рамках суботника вдалося очистити від сміття узбіччя доріг, що ведуть із Виноградова до сіл Онок та Велика Копаня, територію міського пляжу (біля моста через річку Тису), а також парк Перені та територію перед палацом Перені в місті Виноградів.

IMG 3482   IMG 3556

Варто зазначити, що на придорожніх  територіях,  що ведуть до сіл Онок і Велика Копаня, акція з очищення проводилася нещодавно. Дуже прикро, що за такий короткий час жителі та гості району встигли знову засмітити їх. Окрім того,  варто зазначити, що до суботника долучилося мало громадських активістів. За участь в акції дякуємо Сергію Волошину та Елісі Сідей , а також висловлюємо сподівання, що наступного тижня, в рамках районного суботника, до нашої справи долучиться більше небайдужих громадян.

IMG 3560  IMG 3568

Виноградівська РДА

 
Затверджено новий склад Громадської ради при Виноградівській РДА Друк
П'ятниця, 05 квітня 2019, 15:12

IMG 3355  IMG 3368

П'ятого квітня у читальному залі центральної районної бібліотеки відбулися установчі збори громадської ради при Виноградівській райдержадміністрації. Участь у засіданні взяв керівник апарату райдержадміністрації Ігор Вантюх.

На порядок денний установчих зборів було винесено два питання, а саме: про затвердження складу Громадської ради та обрання голови, заступника та секретаря Громадської ради.

Шляхом голосування представники громадських організацій затвердили новий склад Громадської ради, обрали головою Громадської ради при Виноградівський РДА Валерія Нєчаєва, заступника голови – Мілана-Миколу Чейпеша та секретаря Громадської ради – Евеліну-Марію Чонку.

В ході засідання членами Громадської ради обговорено ряд суспільно-важливих питань, а керівник апарату райдержадміністрації Ігор Вантюх наголосив на тому, що районна державна адміністрація й надалі готова на активну співпрацю для подальшого розвитку громадянського суспільства у Виноградівському районі.

IMG 3366  IMG 3370

Виноградівська РДА

 
Більше статтей...
<< Початок < 1 3 5 6 7 8 9 10 > Кінець >>

Сторінка 3 з 302

Виноградівщина

Райдержадміністрація

Поточна діяльність

Послуги

Публічна інформація

Звернення громадян

Прес-центр

president baner

anons_3

drv_baner

mdz baner

library

rajrada

rajvo

M2 UA RU 300x84

ee-banner 

fmap 1

dsvv

gadjacha linija

1111111111111

baner ghestova mova 

petition1

11111
Голова Виноградівської районної державної адміністрації
РУСАНЮК МИХАЙЛО МИХАЙЛОВИЧ
 
ІНФОРМАЦІЯ ДЛЯ ВИБОРЦІВ!
 
original-3498738506
 
 
images
 
konstytucia
ogoloshennya
pidrozdily
kultura
stktor turizmu
apk
dpi
rcsssdm
justycia 2 copy
upszn
stat
golovderzhsluzhba
rkmr
rcz copy
dkz
terinspect praci
pfu
lishosp
eco
365
korupcia
 

bvpd

Flaer Patronat 1 - -400x842

 

soc reklama

2019
Травень
ПнВтСрЧтПтСбНд
  12345
6789101112
13141516171819
20212223242526
2728293031  
Слідкуйте за нами на Facebook!
social facebook box blue

Хто зараз на сайті

На даний момент 160 гостей на сайті
1joomla.ru picma.ru mamentyev.ru
© 2005 - 2018 ВИНОГРАДІВСЬКА РАЙОННА ДЕРЖАВНА АДМІНІСТРАЦІЯ
Адреса: 90300, Закарпатська область, м. Виноградів, площа Миру, 5
тел./факс: (03143) 2-33-50    e-mail: vinrda@ukrpost.ua
При використанні матеріалів - обов'язкове посилання на джерело!
Карта сайту