Одна електронна заява замість 37 документів та нуль візитів до органів влади замість 11 – Президент України доручив запровадити проект «єМалятко» до 1 січня 2020 року

  

Публічний звіт голови Виноградівської районної державної адміністрації

 

Підсумки економічного і соціального розвитку Виноградівського району за І півріччя 2019 року

Програма економічного та соціального розвитку Виноградівського району на 2019 рік

Питання Про стан ведення військового обліку в райдержадміністрації обговорили на робочій нараді Друк
П'ятниця, 30 серпня 2019, 10:29

0876000  0888600

30 серпня під керівництвом керівника апарату райдержадміністрації Ігоря Вантюха відбулася робоча нарада. Участь у нараді взяли: начальник відділу персоналу апарату райдержадміністрації Оксана Козак та в.о. начальника юридичного відділу апарату райдержадміністрації Інна Шолох.

В ході наради начальник відділу персоналу апарату райдержадміністрації Оксана Козак інформувала присутніх про стан ведення військового обліку військовозобов'язаних у структурних підрозділах районної державної адміністрації. Вона зазначила, що в обов'язковому порядку при прийомі на роботу перевіряється наявність у працівників військово-облікових документів (у військовозобов'язаних — військових квитків, у призовників — посвідчень про приписку до призовних дільниць).

За наслідками наради керівником апарату райдержадміністрації дано доручення начальнику відділу персоналу апарату (відповідальній особі за ведення військового обліку) і надалі чітко дотримуватись вимог Закону України „Про військовий обов'язок і військову службу" від 25 березня 1992 року № 2232-ХІІ, постанови Кабінету Міністрів України від 07 грудня 2016 року № 921 „Про затвердження Порядку організації та ведення військового обліку призовників і військовозобов'язаних" (зі змінами) та інших нормативно-правових актів з питань ведення військового обліку.


Виноградівська РДА

 
В райдержадміністрації відбулася робоча нарада Друк
Четвер, 29 серпня 2019, 12:26

790000766  0797000

29 серпня під головуванням керівника апарату райдержадміністрації Ігоря Вантюха відбулася нарада Про стан забезпечення у відділі ведення Державного реєстру виборців апарату райдержадміністрації Комплексної системи захисту інформації в автоматизованій інформаційно-телекомунікаційний системі «Державний реєстр виборців»

В ході наради, начальник відділу Вікторія Бачкай інформувала присутніх, що у відповідності до Технічного проекту Комплексної системи захисту інформації органу ведення Державного реєстру виборців в АІТС «Державний реєстр виборців» ,а також з метою захисту інформації:

- у відділі встановлена охоронна сигналізація, а вхідні двері оснащені кодовим механічним замком, який унеможливлює відкриття дверей ззовні. Список осіб, які мають право доступу до приміщень відділу затверджено головою райдержадміністрації;

- для забезпечення схоронності апаратного обладнання відділ облаштовано пожежною сигналізацією та двома вогнегасниками;
- розроблено календарний план робіт із захисту інформації в ІТС ОВР на 2019 рік;

- робочі місця працівників відділу розташовані таким чином, щоб унеможливити ознайомлення сторонніх осіб з інформацією, яка виводиться на монітори комп'ютерів;

- доступ працівників відділу до Реєстру здійснюється за допомогою індивідуального програмно-апаратного засобу ідентифікації та індивідуального пароля. У разі відсутності працівника відділу (відпустка, лікарняний), його ПАЗІ зберігається у законвертованому вигляді у сейфі;

- всі задіяні та незадіяні інтерфейсні з'єднання та порти опечатані саморуйнівними контрольно-захисними наклейками. Факт руйнування та оклейовування наклейок фіксується адміністратором безпеки в журналі обліку подій та робіт щодо експлуатації АІТС;

- всі працівники відділу під розпис ознайомлені з попередженням користувача АІТС ДРВ про відповідальність за порушення вимог Закону України «Про Державний реєстр виборців»;

- розроблена Програма забезпечення функціонування Державного реєстру виборців у Виноградівському районі на 2017-2020 роки.

За наслідками наради керівником апарату райдержадміністрації рекомендовано начальнику відділу провести семінар-нараду з представниками сільських, селищних та міської ради для покращення роботи відділу з органами місцевого самоврядування.

Виноградівська РДА

 
Керівництво Виноградівської райдержадміністрації вшанувало пам’ять захисників України,які загинули в боротьбі за незалежність, суверенітет і територіальну цілісність держави Друк
Четвер, 29 серпня 2019, 10:21

0761000 2  0761000 1

Згідно Указу Президента України за № 621/2019 встановлено в Україні День пам'яті захисників України, які загинули в боротьбі за незалежність, суверенітет і територіальну цілісність України, який буде відзначатися щорічно 29 серпня.

29 серпня заступник голови Виноградівської райдержадміністрації Єва Данич, керівник апарату райдержадміністрації Ігор Вантюх, та військовий комісар Виноградівького районного військового комісаріату Сергій Зейкан вшанували пам'ять учасників антитерористичної операції, захисників України, які загинули в боротьбі за незалежність, суверенітет і територіальну цілісність України. Присутні вшанували пам'ять полеглих захисників хвилиною мовчання, та взяли участь у покладанні квітів до стели воїнів, які загинули в зоні проведення антитерористичної операції.

Виноградівська РДА

 
Шановні мешканці міста, дорогі виноградівці! Друк
Середа, 28 серпня 2019, 07:28

2356787Від усього серця вітаю Вас та Ваші родини з престольним святом – Успіння Пресвятої Богородиці!

28 серпня – особливий день церковного календаря та одне з найшанованіших свят православних та греко-католиків – Успіння Пресвятої Богородиці. Це день упокоєння, воскресіння та прославлення Матері Божої. Нехай буде з нами її благословення та захист від усього порочного, що може похитнути головне в людині – віру. Бажаю вам миру, щастя та міцного здоров'я, хай Божа Матінка допомагає нам у добрих справах та намірах!

З повагою,


в.о. голови Виноградівської районної
державної адміністрації Н.Костелеба-Веремчук

 
Питання Про роботу відділу з питань державної реєстрації районної державної адміністрації обговорили на робочій нараді Друк
Вівторок, 27 серпня 2019, 12:14

1234556  0671000

27 серпня під керівництвом керівника апарату райдержадміністрації Ігоря Вантюха відбулася робоча нарада. Участь у нараді взяли: державний реєстратор відділу з питань державної реєстрації районної державної адміністрації Світлана Товт та в.о. начальника юридичного відділу апарату райдержадміністрації Інна Шолох.

В ході наради державний реєстратор відділу з питань державної реєстрації районної державної адміністрації Світлана Товт інформувала присутніх про роботу відділу з питань державної реєстрації районної державної адміністрації про кількість наданих послуг за 2019 рік. Основною функцією відділу з питань державної реєстрації Виноградівської районної державної адміністрації є прийом громадян, надається 19 адміністративних послуг у сфері державної реєстрації речових прав на нерухоме майно, фізичних осіб-підприємців та юридичних осіб.

Станом на серпень 2019 року відділом проведено 598 реєстраційних дій, з яких:

- 393 щодо фізичних осіб- підприємців та юридичних осіб;
- 415 щодо об'єктів нерухомого майна

Протягом вищезазначеного періоду відділом прийнято від інших державних реєстраторів, приватних і державних нотаріусів:

- 2178 справ щодо нерухомого майна;
- 1101 справа фізичних осіб-підприємців та юридичних осіб

Відповідно до листа Закарпатської обласної державної адміністрації № 06-17/1265 від 15.05.2019 про передачу реєстраційних справ релігійних громад управлінню національностей та релігій облдержадміністрації, відділом з питань державної реєстрації Виноградівської районної державної адміністрації організовано роботу по передачі реєстраційних справ релігійних організацій новим суб'єктам державної реєстрації. 137 реєстраційних справ релігійних громад передано:
- 134 передано управлінню національностей та релігій облдержадміністрації
- 3 передано Міністерству культури України.
Акти прийому - передачі підписані і зберігаються у відділі. Ведеться взаємодія з нотаріусами Виноградівського району.

За наслідками наради інформацію доповідача взято до відома та дано рід відповідних доручень керівника апарату.

Виноградівська РДА

 
Виноградівщина урочисто відзначила День Державного Прапора України та День Незалежності України Друк
П'ятниця, 23 серпня 2019, 11:57

23 серпня з нагоди відзначення Дня Державного Прапора України та 28-ї річниці Незалежності України в м. Виноградові біля адмінбудинку районної влади відбулися урочисті заходи, учасниками яких стали керівництво району, міста, представники силових структур, громадських організацій, трудових колективів підприємств, установ, учнівська молодь.

0004322  01567878

Розпочався урочистий захід гімном України з одночасним підняттям Державного Прапору України в.о.голови Виноградівської райдержадміністрації Н.Костелеба-Веремчук та розгортанням полотнища Прапору України, на центральній площі міста учнями загальноосвітніх шкіл. Після чого учасники заходу вшанували пам'ять полеглих борців за свободу та незалежність України хвилиною мовчання.

0195666  0213000

В.о голови Виноградівської райдержадміністрації у своїй вітальній промові зазначила
-«З нагоди великого національного свята нашої державності – Дня Державного прапору та Дня незалежності України прийміть найсердечніше вітання і побажання! Народ України святкує уже 28 річницю, відколи здійснилася споконвічна мрія наших предків - бути господарями на своїй найбагатшій, прекрасній і чарівній українській землі. Нашій країні сьогодні 28 років. Від щирого серця й від усієї душі зичу землякам, рідним, друзям та колегам здоров'я, щастя, добра, достатку, миру, щедрої долі, сили і наснаги в усіх ваших справах і нехай мрія про краще майбутнє окриляє вас на нові звершення, на нові добрі починання, в ім'я соборної незалежної демократичної процвітаючої України, надійної запоруки добробуту й щасливого життя її народу! Слава Україні!»-додала Наталія Костелеба-Веремчук та вручила подяки голови районної держадміністрації та ряд грамот районної державної адміністрації за сумлінну працю, високий професіоналізм та з нагоди відзначення Дня Незалежності України.

0301000  0479000

 


Виноградівська РДА

 
Шановні земляки, виноградівчани! Друк
П'ятниця, 23 серпня 2019, 10:27

Шановні земляки, виноградівчани!

01567878Прийміть найщиріші вітання із національними святами нашої державності — Днем Державного Прапора та Днем незалежності України!

Ці визначні дати навіки увійшли в історію нашої молодої держави золотою сторінкою її біографії, започаткувавши нову епоху в житті українського народу, законодавчо закріпили його вікові демократичні прагнення до національного відродження, духовної свободи та культурного піднесення.

Щиро зичу вам, дорогі земляки, миру та злагоди, міцного здоров'я, щедрої долі, благополуччя і достатку у ваших оселях, мудрості та успіхів у справах та починаннях заради процвітання незалежної України та її народу.

З повагою,

в.о. голови Виноградівської районної
державної адміністрації Н.Костелеба-Веремчук

 
Робоча група Виноградівської райдержадміністрації здійснила візит до пункту пропуску «Вилок» Друк
Четвер, 22 серпня 2019, 14:54

9723000 2  9743211 2

22 серпня робоча група у складі керівництва Виноградівської райдержадміністрації, представників Управління патрульної поліції в Закарпатської області, представників прикордонної служби, Вилоцького селищного голови здійснила робочий виїзд до пункту пропуску «Вилок» з метою упорядкування руху транспортних засобів та пішоходів на прилеглій території до Міжнародного пункту пропуску «Вилок» на державному кордоні України з Угорщиною.

9743211 1  0974333

Під час проведення обстеження території, робочою комісією вирішено підготувати схему руху транспорту у межах КПП «Вилок», яку погодити із Службою автомобільних доріг у Закарпатській області та Управлінням патрульної поліції в Закарпатській області.


Виноградівська РДА

 
Ряд важливих питань обговорили на робочій нараді Друк
Середа, 21 серпня 2019, 10:57

9575000 2 9575000 1

21 серпня під керівництвом в.о. голови райдержадміністрації Наталії Костелеби-Веремчук відбулася робоча нарада.

Участь у нараді взяли: заступник голови Виноградівської райдержадміністрації Єви Данич, керівник апарату райдержадміністрації Ігор Вантюх, в.о. начальника відділу інфраструктури, житлово-комунального господарства та будівництва Микола Левдар, в.о начальника ВПС « Дяково» майор О.Захарчук, начальник відділення інспекторів прикордонної служби «Вилок» капітан Богдан Пацай, в.о. начальника Виноградівського відділення поліції Берегівського відділу поліції Юрій Пилип, в.о. Вилоцького селищного голови Андрея Коптяєва-Ратковська, начальник дорожно-ремонтного пункту філії Іршавського райавтодору В.Талі.

959300  9587000

Під час наради обговорено питання організації руху автомобілів в межах пункту пропуску «Вилок» .

За наслідками наради прийнято рішення створити робочу групу, в якій невідкладно провести обстеження території до пункту пропуску «Вилок» та подати пропозиції по вирішенню даного питання в.о. голови Виноградівської райдержадміністрації та службі автомобільних доріг.


Виноградівська РДА

 
Виноградівщина відзначатиме 28 річницю Дня Незалежності України Друк
Вівторок, 20 серпня 2019, 10:40

95270000  9532000 2

20 серпня під керівництвом в.о. голови райдержадміністрації Наталії Костелеби-Веремчук відбулася робоча нарада.

В ході наради обговорено стан підготовки та основні організаційні питання проведення урочистостей з нагоди Дня Незалежності та Дня Державного Прапора України.

Урочистості у Виноградові відбудуться 23 серпня, о 9 годині за київським часом. Місце проведення: площа Миру (перед входом у адміністративну будівлю.

Окрім того, в суботу 24 серпня о 9 годині за київським часом у всіх храмах району відбудеться молебень за Україну, 0 9.30 к.ч загальнонаціональна хвилина мовчання.

9532000 1  9519000

Також , протягом 23-26 серпня в закладах освіти та культури Виноградівського району відбудеться ряд заходів з нагоди відзначення Дня Незалежності.

За наслідками наради в.о. голови райдержадміністрації дано ряд відповідних доручень керівникам струкурних підрозділів райдержадміністрації.


Виноградівська РДА

 
Більше статтей...
<< Початок < 1 3 5 6 7 8 9 10 > Кінець >>

Сторінка 3 з 312

Виноградівщина

Райдержадміністрація

Поточна діяльність

Послуги

Публічна інформація

Звернення громадян

Прес-центр

president baner

anons_3

drv_baner

mdz baner

library

rajrada

rajvo

M2 UA RU 300x84

ee-banner 

fmap 1

dsvv

gadjacha linija

1111111111111

baner ghestova mova 

petition1 

1111111111111 copy

 
Голова Виноградівської районної державної адміністрації
 
 
ІНФОРМАЦІЯ ДЛЯ ВИБОРЦІВ!
 
original-3498738506
 
 
images
 
konstytucia
ogoloshennya
pidrozdily
kultura
stktor turizmu
apk
dpi
rcsssdm
justycia 2 copy
upszn
stat
golovderzhsluzhba
rkmr
rcz copy
dkz
terinspect praci
pfu
lishosp
eco
365
korupcia
 

bvpd

Flaer Patronat 1 - -400x842

 

soc reklama

2019
Вересень
ПнВтСрЧтПтСбНд
      1
2345678
9101112131415
16171819202122
23242526272829
30      
Слідкуйте за нами на Facebook!
social facebook box blue

Останні новини

Хто зараз на сайті

На даний момент 174 гостей на сайті
1joomla.ru picma.ru mamentyev.ru
© 2005 - 2018 ВИНОГРАДІВСЬКА РАЙОННА ДЕРЖАВНА АДМІНІСТРАЦІЯ
Адреса: 90300, Закарпатська область, м. Виноградів, площа Миру, 5
тел./факс: (03143) 2-33-50    e-mail: vinrda@ukrpost.ua
При використанні матеріалів - обов'язкове посилання на джерело!
Карта сайту