Звернення Президента щодо підтримки українців під час епідемії COVID-19

  

Треба вчитися жити й працювати у нових умовах – Президент

 

Підсумки економічного і соціального розвитку Виноградівського району за 2019 рік

Програма економічного та соціального розвитку Виноградівського району на 2019 рік

Заява про екологічні наслідки будівництва обласної автомобільної дороги загального користування місцевого значення О 070108 Оросієво – Пушкіно - Підвиноградів км 0+000 – км 18+600 Закарпатської області. Друк
Середа, 29 липня 2020, 14:38

Мета планованої діяльності та шляхи її здійснення.

Планована діяльність передбачає капітальний ремонт обласної автомобільної дороги загального користування місцевого значення О 070108 Оросієво – Пушкіно - Підвиноградів км 0+000 – км 18+600 Закарпатської області. Будівництво транспортної розв'язки розглядається як захід забезпечення нормативного стану навколишнього середовища та його безпеки в районі проходження траси автомобільної дороги О 070108 Оросієво – Пушкіно - Підвиноградів км 0+000 – км 18+600.

Проект передбачає капітальний ремонт ділянки автомобільної дороги і приведення її параметрів до 4 категорії: тип дорожнього одягу – капітальний, покриття – щебенево-мастиковий асфальтобетон (20), кількість смуг руху – 2 шт., ширина проїзної частини – 6 м, ширина укріпленого узбіччя – 0,25х2 м, ширина неукріпленого узбіччя – 0,25х2 м, розрахункова швидкість руху – 80 км/год.

Будівництво обласної автомобільної дороги загального користування місцевого значення буде здійснюватись будівельними організаціями згідно з робочим проектом та у відповідності до вимог законодавчо-правових актів і нормативних документів України.

Фактори впливу на стан навколишнього природного середовища.

Джерелами потенційного впливу планованої діяльності на навколишнє середовище є: автомобільна дорога, як інженерна споруда (у тому числі шляхопровід та під'їзди до нього), транспортний рух, технологічні процеси будівництва і утримання дороги. Найсуттєвішим фактором впливу є рух транспортних засобів.

Відповідно до ДБН В.2.3-4:2007 та ВБН 2.3-218-007-98 планована діяльність (будівництво транспортної розв'язки) та проектований об'єкт (транспортна розв'язка на дорозі І категорії) належать до І екологічного класу.

При будівництві автомобільної дороги незначні негативні впливи будуть зазнавати геологічне середовище, повітряне середовище, ґрунти, рослинний і тваринний світ. При експлуатації – повітряне середовище та ґрунти. Впливи на інші компоненти навколишнього природного середовища будуть мати опосередкований характер. Рівні очікуваних впливів і впровадження передбачених робочим проектом комплексних заходів щодо забезпечення норматичного стану навколишньго середовища та його безпеки виключає можливість виникнення надзвичайних екологічних ситуацій.

Заходи здійснення діяльності відповідно до екологічних стандартів та нормативів.

Робочий проект будівництва розроблено у відповідності з чинними нормативними документами в галузях будівництва, охорони навколишнього природного середовища та у сфері охорони здоров'я і санітарно-епідеміологічного нагляду. Робочий проект включає комплексні (ресурсозберігаючі, відновлювальні, компенсаційні, охоронні та захисні) заходи щодо забезпечення нормативного стану навколишнього середовища та його безпеки.

Комплексні природоохоронні заходи впроваджуються генпідрядною організацією при проведенні будівельних робіт. Контроль за виконанням цих заходів покладено на замовника робіт (Службу автомобільних доріг у Закарпатській області).

Перелік залишкових впливів

• шумове забруднення від транспортних засобів;
• забруднення атмосферного повітря викидами відпрацьованих газів двигунів внутрішнього згорання транспортних засобів;
• забруднення ґрунту сполуками свинцю, що входять до складу викидів відпрацьованих газів двигунів внутрішнього згорання транспортних засобів;
• забруднення ґрунту речовинами, що входять до складу протиожеледних матеріалів;
• опосередковані впливи на біологічні та екологічні системи.
Вжиті заходи щодо інформування громадськості, шляхи здійснення
Інформування громадськості про плановану діяльність проводилось шляхом оприлюднення у засобах масової інформації «Заяви про наміри». Текст «Заяви про наміри» був розміщений на сайті Державної служби автомобільних доріг України (kiev.ukravtodor.gov.ua). Заяву про екологічні наслідки розповсюджено через сайт Служби автомобільних доріг у Закарпатській області http://www.vynogradiv-rda.gov.ua/.

Зобов'язання замовника
Замовником робочого проекту є Служба автомобільних доріг у Закарпатській області. Замовник приймає на себе всі зобов'язання щодо здійснення проектних рішень.
Охорона навколишнього середовища при будівництві та експлуатації автомобільних доріг

 
Ситуація щодо COVID-19 на Виноградівщині станом 29 липня за даними Виноградівської районної філії державної установи «ЗОЛЦ МОЗ України» Друк
Середа, 29 липня 2020, 14:36

- у 284 осіб лабораторно підтверджено діагноз COVID-19, з них 9 випадків за попередню добу;

- 136 жителів району, у яких був підтверджений коронавірус методом ПЛР, одужали;

- 16 людей померло, із підтвердженим діагнозом COVID-19 методом ПЛР;

Перший випадок захворювання на COVID-19 на території Виноградівського району був лабораторно підтверджений 08 квітня.

 
Закликаємо жителів Виноградівщини дотримуватися карантину та не проводити масові заходи! Друк
Вівторок, 28 липня 2020, 15:21

20200415-act28 липня в райдержадміністрації відбулося засідання штабу з ліквідації наслідків надзвичайної ситуації під керівництвом начальника штабу-заступниці голови райдержадміністрації Єви Данич.

В ході засідання заступник начальника штабу- директор Виноградівської районної філії державної установи «ЗОЛЦ МОЗ України» Наталія Гірка доповіла, що станом на 9 годину ранку 28 липня на Виноградівщині офіційно зафіксовано 275 випадків захворювання на COVID-19. З них 136 хворих – одужали, на жаль, 14 людей померло.

За словами головного лікаря КНП «Виноградівська районна лікарня» Олександра Милюкова – інфекційне, пуль монологічне та діагностичне відділення лікарні – переповнені. В реанімаційному відділенні також знаходяться декілька хворих із пневмоніями.

Як зауважила головуюча на засіданні, на території району спостерігається стрімке погіршення епідеміологічної ситуації. Тому всі служби району і надалі повинні проводити протиепідемічні заходи, а робоча група з перевірки дотримання карантинних вимог і надалі проводитиме рейди в населених пунктах району.

Закликаємо всіх жителів району дотримуватися карантинних вимог! Не нехтувати обмеженнями та утримуватися від проведення масових заходів! Тільки спільними зусиллями нам вдасться побороти цю хворобу.

Виноградівська РДА

 
Ситуація щодо COVID-19 на Виноградівщині станом 28 липня за даними Виноградівської районної філії державної установи «ЗОЛЦ МОЗ України» Друк
Вівторок, 28 липня 2020, 13:54

- у 275 осіб лабораторно підтверджено діагноз COVID-19, з них 6 випадків за попередню добу;

- 136 жителів району, у яких був підтверджений коронавірус методом ПЛР, одужали;

- 14 людей померло, із підтвердженим діагнозом COVID-19 методом ПЛР;

Перший випадок захворювання на COVID-19 на території Виноградівського району був лабораторно підтверджений 08 квітня.

 
+ 66 випадків за добу Друк
Вівторок, 28 липня 2020, 13:52

Протягом минулої доби, 27 липня, за екстреною медичною допомогою звернулося 356 пацієнтів, з них 16 – з ознаками гострої пневмонії та 21 - з підозрою на COVID-19.

- 1 904 (40 – за добу) закарпатці одужали;

- 407 зразків біологічних матеріалів відібрано за минулу добу та скеровано у вірусологічну лабораторію для досліджень методом ПЛР;

- у 66 пацієнтів за минулу добу підтверджено коронавірус методом ПЛР. З них 7 – медичні працівники та 3 - діти;

- загалом, 4 940 закарпатцям встановлено діагноз COVID-19, із яких – 664 медики та 266 - діти;

- за добу, що минула, не помер жоден хворий із діагнозом COVID-19. Загалом з початку пандемії в області померло 172 пацієнтів із діагнозом COVID-19.

 
Ситуація щодо COVID-19 на Виноградівщині станом 27 липня за даними Виноградівської районної філії державної установи «ЗОЛЦ МОЗ України» Друк
Понеділок, 27 липня 2020, 09:17

- у 269 осіб лабораторно підтверджено діагноз COVID-19, з них 4 випадки за попередню добу;

- 136 жителів району, у яких був підтверджений коронавірус методом ПЛР, одужали;

- 14 людей померло, із підтвердженим діагнозом COVID-19 методом ПЛР;

Перший випадок захворювання на COVID-19 на території Виноградівського району був лабораторно підтверджений 08 квітня.

 
+33 випадки за добу та один пацієнт помер Друк
Понеділок, 27 липня 2020, 09:14
Протягом минулої доби, 26 липня, за екстреною медичною допомогою звернулося 368 пацієнтів, з них 34 – з ознаками гострої пневмонії та 18 - з підозрою на COVID-19.
 
- 1 864 закарпатців одужали;
 
- 159 зразків біологічних матеріалів відібрано за минулу добу та скеровано у вірусологічну лабораторію для досліджень методом ПЛР;
 
- у 33 пацієнтів за минулу добу підтверджено коронавірус методом ПЛР. З них 2 – медичні працівники та 2 - діти;
 
- загалом, 4 874 закарпатцям встановлено діагноз COVID-19, із яких – 657 медики та 263 - діти;
 
- за добу, що минула, помер один хворий із діагнозом COVID-19. Загалом з початку пандемії в області померло 172 пацієнтів із діагнозом COVID-19
 
- Станом на ранок 27 липня, проведено 41 678 досліджень COVID-19 методом ПЛР та 6 951 тест ІФА.
 
СПРОСТУВАННЯ! Верховний Суд НЕ визнав законність створення та діяльності Центру з обслуговування закладів освіти Виноградівського району Друк
Середа, 15 липня 2020, 18:35

12366696988745515.07.2020 Виноградівська районна рада на своїй сторінці оприлюднила недостовірну інформацію щодо результатів судового розгляду у Верховному Суді.

На розгляді в адміністративних судах різних інстанцій перебувала справа № 260/1411/19, в рамках яких Виноградівська РДА просила суд скасувати рішення районної ради від 06.09.2019 «Про створення Комунальної установи «Центр з обслуговування закладів освіти Виноградівського району».

Закарпатський окружний адміністративний суд закрив провадження по справі, оскільки дана справа повинна розглядатися за правилами господарського судочинства. А Верховний Суд тільки підтвердив цю позицію, без винесення будь-яких правових позицій щодо законності створення комунальної установи.

Детальніше... [СПРОСТУВАННЯ! Верховний Суд НЕ визнав законність створення та діяльності Центру з обслуговування закладів освіти Виноградівського району]
 
Урочистості з нагоди повернення 128-ї бригади на місця постійної дислокації відбулися у Виноградівській військовій частині Друк
П'ятниця, 10 липня 2020, 15:26

DSC09812 DSC09793
10 липня в.о. голови райдержадміністрації Наталія Костелеба-Веремчук та заступниця голови райдержадміністрації Єва Данич взяли участь в урочистостях з нагоди 128-ї окремої гірсько-штурмової Закарпатської бригади на місця постійної дислокації. Привітати військовослужбовців військової частини А-1927 приїхав також заступник командувача військ оперативного командування «Захід», полковник Володимир Горбатюк.

DSC09903  DSC09917

- «З нагоди вашого повернення я, як і тисячі жителів Закарпаття, прикладаю долоню до серця. Цим символічним жестом ми висловлюємо вам вдячність за те, що незважаючи на всі труднощі ви продовжуєте тримати удар, і боронити суверенітет та територіальну цілісність нашої України. Користуючись нагодою, хочу подякувати всім вам. Дякую вам за мирне небо над Виноградівщиною, за надійно захищений кордон Української держави, за можливість мирно працювати на благо нашої держави. Зичу вам міцного здоров'я, добра, удачі, нехай Покрова Пресвятої Богородиці завжди захищає вас і ваші родини!», - зазначила у вітальному слові Наталія Костелеба-Веремчук та вручила ряд грамот районної державної адміністрації, а також цінні подарунки для військовослужбовців 128-ї окремої гірсько-штурмової Закарпатської бригади, які достойно проявили себе під час виконання бойового завдання. Зокрема військові отримали: плазмовий телевізор, мобільні телефони та інші цінні дарунки.

DSC00037  DSC09992

Варто зазначити, що 128 ОГШБр – єдина бойова бригада Закарпатскьї області. Військові виконували бойове завдання протягом близько восьми місяців. Це була сьома ротація за час українсько-російської війни. У бригаді служить приблизно 25% закарпатців, решта військовослужбовців – зі всієї України.

Виноградівська РДА

 
На Виноградівщині складено 22 адмінпротоколи за порушення карантинних норм Друк
П'ятниця, 10 липня 2020, 15:20

 2020-06-24 09-52-37  2020-06-27 12-34-1322

На території Виноградівського району щоденно здійснюються рейдові перевірки дотримання карантинних вимог. За результатами перевірок працівниками поліції складено 22 протоколи про адміністративні правопорушення. З них 5 протоколів складено на фізичних осіб-підприємців, 15 протоколів на фізичних осіб, 1 протокол на водія транспортного засобу та 1 протокол на керівника релігійної громади.

Наразі на території району та області погіршується ситуація із захворюваністю на COVID-19, саме тому закликаємо всіх громадян чітко дотримуватися карантинних обмежень та берегти своє здоров'я. З метою стабілізації ситуації районною державною адміністрацією спільно з поліцією та всіма службами району вживатимуться всі необхідні заходи. Рейдові перевірки дотримання карантинних вимог проходитимуть на території району щоденно, а на порушників і надалі складатимуться протоколи про адміністративні правопорушення.

Виноградівська РДА

 
Більше статтей...
<< Початок < 1 3 5 6 7 8 9 10 > Кінець >>

Сторінка 3 з 349

Виноградівщина

Райдержадміністрація

Поточна діяльність

Послуги

Публічна інформація

Звернення громадян

Прес-центр

president baner

anons_3

drv_baner

library

M2 UA RU 300x84

ee-banner 

fmap 1

dsvv

gadjacha linija

1111111111111

baner ghestova mova 

petition1 

1111111111111 copy

 
Голова Виноградівської районної державної адміністрації
 
 

 
ІНФОРМАЦІЯ ДЛЯ ВИБОРЦІВ!
 
original-3498738506
 
images
 
konstytucia
osvita copy
ogoloshennya
sp copy
kultura copy
rcsssdm copy
uszn copy
rcz copy copy
gk copy
lishosp copy
eko copy
365 copy
kor copy
 

Flaer Patronat 1 - -400x842

 

soc reklama

2020
Серпень
ПнВтСрЧтПтСбНд
     12
3456789
10111213141516
17181920212223
24252627282930
31      
Слідкуйте за нами на Facebook!
social facebook box blue

Хто зараз на сайті

На даний момент 185 гостей на сайті
1joomla.ru picma.ru mamentyev.ru
© 2005 - 2020 ВИНОГРАДІВСЬКА РАЙОННА ДЕРЖАВНА АДМІНІСТРАЦІЯ
Адреса: 90300, Закарпатська область, м. Виноградів, площа Миру, 5
тел./факс: (03143) 2-33-50    e-mail: vinrda@ukrpost.ua
При використанні матеріалів - обов'язкове посилання на джерело!
Карта сайту