Ми йдемо своїм шляхом і цей шлях до членства України в ЄС і НАТО - Президент

  

Публічний звіт голови Виноградівської районної державної адміністрації

 

Підсумки економічного і соціального розвитку Виноградівського району за 2018 рік

Програма економічного та соціального розвитку Виноградівського району на 2019 рік

В райдержадміністрації засідала комісія з питань захисту прав дитини Друк
Вівторок, 26 лютого 2019, 15:15

0670  06700

26 лютого під керівництвом заступника голови райдержадміністрації Єви Данич, відбулося засідання комісії з питань захисту прав дитини.

Під час засідання розглянуто 6 питань, у тому числі: про встановлення графіка зустрічей з дітьми (2 заяви), про визначення місця проживання дитини (1 заява), про позбавлення батьківських прав ( 3 заяви), про розгляд звернення про вчинення економічного насильства ( 1 заява), про встановлення опіки над дитиною ( 1 заява), про надання дозволу на здійснення правочинів щодо нерухомого майна, право користування яким мають діти ( 4 заяви).

Після детального вивчення документів, членами комісії прийнято відповідні рішення в інтересах дітей та задля захисту їх прав.

Виноградівська РДА

 
Питання підвищення економічної спроможності Виноградівщини обговорили на семінарі з керівниками органів місцевого самоврядування району Друк
Вівторок, 26 лютого 2019, 14:20

IMG 0677  IMG 0680

26 лютого у великому залі засідань відбувся семінар на тему: Підвищення економічної спроможності Виноградівського району. Спікерами на семінарі виступали директор департаменту економічного розвитку і торгівлі Закарпатської облдержадміністрації Денис Ман та радник з питань регіонального розвитку Закарпатського Центру розвитку місцевого самоврядування Микола Сюсько. Семінар проводився для керівників органів місцевого самоврядування району.

IMG 0695  IMG 0693

Із вітальним словом до присутніх виступила виконуюча обов'язки голови Виноградівської райдержадміністрації Наталія Костелеба-Веремчук та висловила сподівання, що цей семінар дасть керівникам органів місцевого самоврядування району нові знання та значно збільшить кількість грантових проектів та проектів поданих до ДФРР із Виноградівського району.

В ході семінару про державну підтримку регіонального та місцевого розвитку, розвиткові проекти на прикладі Закарпатської області, а зокрема про кращі практики та участь ОДА в їх розробці присутнім розповів директор департаменту економічного розвитку і торгівлі Закарпатської облдержадміністрації Денис Ман.

IMG 0696  IMG 070802

Про нову державну регіональну політику в Україні, секторальну бюджетну підтримку Європейського Союзу, а зокрема про її напрями, фінансування та підготовку проектів, а також про те, що таке гранти та як їх можна отримати розповів радник з питань регіонального розвитку Закарпатського Центру розвитку місцевого самоврядування Микола Сюсько.

Насамкінець Наталія Костелеба-Веремчук подякувала Денису Ману та Миколі Сюсько за проведення заходу та за корисну інформацію, яку завдяки семінару отримали голови сільських та селищних рад Виноградівського району.

Виноградівська РДА

 
У райдержадміністрації відбулася робоча нарада Друк
Понеділок, 25 лютого 2019, 15:57

IMG 0605  IMG 0600

25 лютого під керівництвом виконуючої обов'язки голови райдержадміністрації Наталії Костелеби-Веремчук відбулася робоча нарада із керівниками структурних підрозділів-розпорядників коштів.

В ході наради начальник управління освіти молоді та спорту Виноградівської райдержадміністрації та начальник відділу культури Василь Югас інформували про роботу очолюваних ними структурних підрозділів.

Окрім того, розглянуто питання можливості здійснення преміальних виплат жінкам-працівникам закладів освіти та соцкультсфери з нагоди відзначення Міжнародного жіночого дня.

За наслідками наради виконуючою обов'язки голови райдержадміністрації дано ряд відповідних доручень.

Виноградівська РДА

 
У райдержадміністрації обговорили питання весняного прибирання та благоустрою населених пунктів району Друк
Понеділок, 25 лютого 2019, 15:13

IMG 0614  IMG 0634

25 лютого під керівництвом виконуючої обов'язки голови райдержадміністрації Наталії Костелеби-Веремчук відбулася нарада з питання здійснення весняного прибирання та благоустрою населених пунктів району, а зокрема прибирання придорожніх територій на основних автошляхах району.

Участь у нараді взяли: заступник голови райдержадміністрації Єва Данич, керівник апарату райдержадміністрації Ігор Вантюх, начальник управління освіти, молоді та спорту Марія Сігетій, начальник відділу інфраструктури, житлово-комунального господарства та будівництва Ірина Мельник, начальник відділу культури Василь Югас, директор ДП «Виноградівське лісове господарство» Василь Агій, директор ТОВ „ АВЕ Виноградово " Адальберт Жидик, начальник управління держпродспоживслужби у Виноградівському районі Степан Барзул, начальник філії „Іршавський райавтодор" Богдан Сич та начальник відділу водних ресурсів Виноградівського МУВГ Алла Фіцай.

В ході наради Наталія Костелеба-Веремчук зазначила, що у зв'язку із перебоями в роботі з вивозу твердих побутових відходів із населених пунктів району придорожні території на автошляхах наразі дуже засмічені. Саме тому всім структурам, організаціям та підприємствам необхідно докласти максимум зусиль для здійснення весняного прибирання в найкоротший термін.

За наслідками наради виконуючою обов'язки голови райдержадміністрації дано ряд відповідних доручень.

Виноградівська РДА

 
В райдержадміністрації засідала комісія з питань виплати грошової компенсації Друк
П'ятниця, 22 лютого 2019, 13:02

05790  05860

21 лютого під керівництвом заступника голови райдержадміністрації Єви Данич відбулося засідання комісії з питань виплати грошової компенсації за належні для отримання жилі приміщення деяким категоріям осіб, які захищали незалежність, суверенітет та територіальну цілісність України, а також членів їх сімей.

В ході засідання комісії розглянуто два питання: про перерахунок призначеної грошової компенсації за належні для отримання жилі приміщення як учаснику бойових дій АТО з числа внутрішньо переміщених осіб у зв'язку із зміною складу сім'ї та прийняття рішення про призначення уточненого розміру грошової компенсації; про призначення грошової компенсації за належні для отримання жилі приміщення як особі з інвалідністю внаслідок війни ІІ групи, учаснику антитерористичної операції та прийняття рішення про призначення розміру грошової компенсації.

За результатами засідання комісії прийнято відповідні рішення.

Виноградівська РДА

 
Питання про стан виконання запитів соціально-правового характеру за 2018 рік обговорили на робочій нараді Друк
Четвер, 21 лютого 2019, 10:50

05560000  500000

21 лютого за головування керівника апарату райдержадміністрації Ігора Вантюха відбулася робоча нарада. Участь у нараді взяли начальник та головний спеціаліст архівного відділу Тетяна Головнич та Тетяна Петрінко, начальник та головні спеціалісти юридичного відділу апарату Олександр Кіш, Інна Шолох та Юрій Сливка.

В ході наради начальник архівного відділу, проінформувала присутніх, що провідне місце в роботі архівного відділу Виноградівської райдержадміністрації займає робота щодо виконання запитів соціально-правового характеру,спрямованих на соціальний захист та забезпечення прав громадян України, іноземних громадян, а також задоволення інтересів населення, пов'язаних із доступом до архівної інформації.

Протягом 2018 року архівним відділом державної адміністрації зареєстровано 638 звернень громадян, на особистому прийому керівником відділу прийнято 67 громадян. Видано 1099 архівних довідок.

З Виноградівського об'єднаного управління пенсійного фонду України надійшло 124 запити соціально-правового характеру;

-43 - запити сільських, селищних та міської ради
-37 - адвокатських запитів
-23 - запити від керівників юридичних осіб, які знаходяться в стадії ліквідації або реорганізації
-49 - запитів з інших установ, організацій району.

За наслідками наради інформацію доповідаючих взято до відома та дано ряд відповідних доручень.


Виноградівська РДА

 
В райдержадміністрації засідала комісія з питань погашення заборгованості Друк
Четвер, 21 лютого 2019, 10:18

055000 05450

20 лютого під керівництвом заступника голови райдержадміністрації Єви Данич відбулося засідання комісії з питань погашення заборгованості із виплати заробітної плати, пенсій, стипендій, інших соціальних виплат податкового боргу.

Участь у засіданні комісії взяли: представники структурних підрозділів райдержадміністрації, Виноградівського об'єднаного управління пенсійного фонду, Виноградівської податкової інспекції Виноградівського управління ГУ ДФС .

В ході засідання комісії розглянуто питання щодо стану погашення заборгованості до Пенсійного фонду та зі сплати єдиного соціального внеску суб'єктами господарювання району.

За результатами засідання комісії прийнято відповідні рішення.


Виноградівська РДА

 
Визначено дату проведення фестивалю «Угочанська лоза 2019» Друк
Середа, 20 лютого 2019, 16:07

loza 2019Під керівництвом виконуючої обов'язки голови райдержадміністрації Наталії Костелеби-Веремчук відбулася робоча нарада про організацію та проведення в районі 14 відкритого фестивалю виноградарів-виноробів «Угочанська лоза 2019». В ході засідання визначено дати проведення фестивальних заходів.

Відкрита дегустація конкурсних вин відбудеться 07 травня на території РГК «Чорна Гора». Винним шляхом Боржавською вузькоколійкою туристи зможуть проїхатися 11 травня, а основний захід відбудеться 12 травня. Формат фестивалю залишається традиційним, проте організатори пообіцяли здивувати гостей свята багатьма новинками.

Виноградівська РДА

 
Директор департаменту економічного розвитку та торгівлі Закарпатської ОДА проведе прийом громадян у Виноградові Друк
Середа, 20 лютого 2019, 15:28

man26 лютого, у Виноградівській районній державній адміністрації, особистий прийом громадян проводитиме директор департаменту економічного розвитку та торгівлі Закарпатської обласної державної адміністрації Денис Миколайович Ман.

Початок: 11:00 за к.ч.
Місце проведення: пл. Миру 5, каб. №20.

Виноградівська РДА

 
На Виноградівщині вшанували Героїв Небесної Сотні Друк
Середа, 20 лютого 2019, 11:35

IMG 0515  IMG 0519

20 лютого виконуюча обов'язки голови райдержадміністрації Наталія Костелеба-Веремчук, заступник голови райдержадміністрації Єва Данич та керівник апарату райдержадміністрації Ігор Вантюх вшанували подвиг Героїв Небесної Сотні.

Керівництво райдержадміністрації поклало корзину квітів до пам'ятного знаку Героям Небесної Сотні та вшанували їх подвиг хвилиною мовчання.

Виноградівська РДА

 
Більше статтей...
<< Початок < 1 3 5 6 7 8 9 10 > Кінець >>

Сторінка 3 з 298

Виноградівщина

Райдержадміністрація

Поточна діяльність

Послуги

Публічна інформація

Звернення громадян

Прес-центр

president baner

anons_3

drv_baner

mdz baner

library

rajrada

rajvo

M2 UA RU 300x84

ee-banner 

fmap 1

dsvv

gadjacha linija

1111111111111

baner ghestova mova 

petition1

11111
Голова Виноградівської районної державної адміністрації
РУСАНЮК МИХАЙЛО МИХАЙЛОВИЧ
 
ІНФОРМАЦІЯ ДЛЯ ВИБОРЦІВ!
 
original-3498738506
 
konstytucia
ogoloshennya
pidrozdily
kultura
stktor turizmu
apk
dpi
rcsssdm
justycia 2 copy
upszn
stat
golovderzhsluzhba
rkmr
rcz copy
dkz
terinspect praci
pfu
lishosp
eco
365
korupcia
 

bvpd

Flaer Patronat 1 - -400x842

 

soc reklama

2019
Березень
ПнВтСрЧтПтСбНд
    123
45678910
11121314151617
18192021222324
25262728293031
Слідкуйте за нами на Facebook!
social facebook box blue

Хто зараз на сайті

На даний момент 185 гостей на сайті
1joomla.ru picma.ru mamentyev.ru
© 2005 - 2018 ВИНОГРАДІВСЬКА РАЙОННА ДЕРЖАВНА АДМІНІСТРАЦІЯ
Адреса: 90300, Закарпатська область, м. Виноградів, площа Миру, 5
тел./факс: (03143) 2-33-50    e-mail: vinrda@ukrpost.ua
При використанні матеріалів - обов'язкове посилання на джерело!
Карта сайту