Україна ні в кого не буде питати дозволу, крім власного народу - Президент про стратегічний курс держави на вступ до ЄС і НАТО

   

Президент України Петро Порошенко привітав першого Президента Леоніда Кравчука з ювілеєм: Найкращий подарунок для Вас – незалежна Україна

 

Підсумки економічного і соціального розвитку Виноградівського району за січень – вересень 2018 року

Програма економічного та соціального розвитку Виноградівського району на 2019 рік

У Виноградові функціонує пункт обігріву Друк
Середа, 09 січня 2019, 09:16

t 1 c67ecf4-bezhatky4Рішенням районної комісії з питань надзвичайних ситуацій для надання людям допомоги в період значного зниження температури повітря створено стаціонарний пункт обігріву на базі Виноградівського територіального центру соціального захисту за адресою: м.Виноградів вул.Миру, 62.

 
У райдержадміністрацію завітали колядники Друк
Вівторок, 08 січня 2019, 11:50

IMG 8662  IMG 8696

Восьмого січня у фойє Виноградівської райдержадміністрації дзвінко лунала коляда у виконанні двох колективів. Першими автентично заколядували учасники фольклорного колективу будинку культури села Новоселиця під керівництвом Івана Рацина, а продовжили колядувати учасники хору працівників культури та любителів хорового співу Виноградівського міського будинку культури на чолі з Тетяною Гудачок.

Від імені всіх працівників райдержадміністрації Наталія Костелеба-Веремчук подякувала всім колядникам за створений чудовий святковий настрій.

Виноградівська РДА

 
Шановні жителі Виноградівщини! Друк
П'ятниця, 04 січня 2019, 14:56

sajtrda

Щиро бажаю всім Благодаті в чарівний день Різдва, спокою в серці і миру в домі. Хай прийдуть в душу Віра, Надія і Любов. Нехай в світле свято кожен знайде на небі свою Різдвяну Зірку і життя його буде дивовижним. Вітаю із прийдешнім Різдвом Христовим!

З повагою
в.о. голови Виноградівської РДА
Наталія Костелеба-Веремчук

 
Тепер за булінг платитимуть штрафи Друк
П'ятниця, 04 січня 2019, 08:39

01-1ВР прийняла за основу законопроект №8584, яким введуть в українське законодавство визначення терміну "булінг", а також шляхи протидії цьому явищу та захисту прав дітей.

Зокрема, введено у закон про освіту визначення булінгу, як моральне, або фізичне насильство, агресія, у будь-якій формі, або будь-які інші дії, вчинені з метою викликати страх, тривогу, підпорядкувати особу своїм інтересам, що мають ознаки свідомого жорстокого ставлення. Визначено механізми протидії цьому явищу, зокрема, затвердження планів протидії булінгу, розгляд заяв про випадки булінгу та відкритий доступ на сайтах навчальних закладів до цієї інформації.

Також запропоновано доповнити КпАП новою статтею 173-4, що встановлює відповідальність за булінг - від пятидесяти до ста НМДГ (від 850 до 1700 грн) або громадські роботи на строк від 20 до 40 годин.

Неповідомлення керівником закладу освіти уповноваженим підрозділам органів Національної поліції України про випадки булінгу (цькування) учасника освітнього процесу - накладення штрафу від п'ятдесяти до ста НМДГ (від 850 до 1700 грн) або виправні роботи на строк до одного місяця з відрахуванням до 20 % заробітку.

Прес-служба Головного територіального
управління юстиції у Закарпатській області

 
Закарпатська юстиція запрошує всіх бажаючих провести урочистий обряд ювілейного весілля! Друк
Четвер, 03 січня 2019, 15:06

10.2018Чи хотіли б Ви ще раз опинитись на власному весіллі, ще раз сказати «Так!» своєму чоловіку чи дружині?

Річниця весілля - це трепетна, красива подія, яка з кожним роком стає все зворушливішою, а сім'я, що святкує черговий ювілей - все міцніше. Після років спільного життя чоловік та дружина досягли того етапу відносин, коли в їх парі панує мир і спокій.

Наші відділи ДРАЦС пропонують організувати та провести для Вас це свято! Ювілейне весілля з використанням різноманітних елементів урочистостей - чудовий подарунок на річницю Вашого сімейного життя!

Церемонія вітання є дуже доречною, адже вона не лише дарує приємні емоції та незабутні враження , а й справді зміцнює родину, котра є запорукою міцної держави та суспільства.
З нашою допомогою ви зможете зробити подарунок, чи приємну несподіванку, з нагоди річниці весілля ваших рідних!

Ми завжди раді проводити такі ювілейні весілля! Чекаємо на Вас! Потіште своїх коханого чи кохану, матусю з татом чи дідуся з бабусею!

Головне територіальне управління
юстиції у Закарпатській області

 
Питання реалізації проектів, що фінансувалися з ДФРР у 2018 році, обговорили на нараді Друк
Середа, 02 січня 2019, 15:56

IMG 8621Другого січня під керівництвом в.о. голови райдержадміністрації Наталії Костелеби-Веремчук відбулася чергова робоча нарада.

Про стан реалізації проектів, що фінансувалися з Державного фонду регіонального розвитку на території Виноградівського району у 2018 році, інформувала начальник відділу економічного розвитку та торгівлі Виноградівської райдержадміністрації. Окрім того, Валентина Окутіна доповіла, що станом на сьогодні, на сайті minregion.gov.ua, зареєстровано 15 проектів для реалізації на території Виноградівського району в 2019 році.

За наслідками наради інформацію доповідаючих взято до відома та дано ряд відповідних доручень в.о. голови райдержадміністрації.

Виноградівська РДА

 
У райдержадміністрації проаналізували виконання плану роботи за IV квартал 2018 року Друк
Середа, 02 січня 2019, 11:46

IMG 8635Другого січня за головування керівника апарату райдержадміністрації Ігора Вантюха відбулася робоча нарада про аналіз виконання плану роботи районної державної адміністрації за ІV квартал 2018 року.

В ході наради начальник відділу організаційної роботи апарату райдержадміністрації Єва Деяк інформувала, що окрім проведення щоденних планових нарад, для забезпечення взаємозв'язку райдержадміністрації з виконавчими органами сільських, селищних, міської рад, відповідно до плану роботи відділу організаційної роботи апарату райдержадміністрації, протягом кварталу 2018 року організовано та проведено дві семінар-наради з представниками сільських, селищних, міської рад району. На нарадах обговорено сім питань, а саме: Про призов на строкову військову службу та відбір кандидатів на строкову службу за контрактом; Про організацію взаємодії з органами місцевого самоврядування, підприємствами, установами, організаціями, правоохоронними органами щодо функціонування новоствореного батальйону територіальної оборони по Виноградівському району, на випадок введення надзвичайного чи воєнного стану; Про завершення бюджетного процесу 2018 року та планування бюджету на 2019 рік; Про виконання Закону України про регулювання містобудівної діяльності та особливості регулювання земельних відносин з урахуванням Положень містобудівної документації; Про введення військового стану в Україні; Про організацію цивільного захисту населення на території Виноградівського району; Про участь голови Виноградівської районної державної адміністрації у раді регіонального розвитку Закарпатської області. За результатами проведених семінар-нарад головою державної адміністрації прийняті відповідні доручення, які направлено виконавцям для відповідного реагування.

За наслідками наради інформацію взято до відома.

Виноградівська РДА

 
Декілька питань роботи архівного відділу розглянули на робочій нараді Друк
Четвер, 27 грудня 2018, 11:00

IMG 8561  IMG 8560

27 грудня під керівництвом керівника апарату районної державної адміністрації Ігора Вантюха відбулася робоча нарада про стан інформаційно - роз'яснювальної роботи архівного відділу державної адміністрації та взаємодію із засобами масової інформації.

В ході наради начальник архівного відділу інформувала присутніх, що одними з основних завдань архівного відділу Виноградівської райдержадміністрації є проведення інформаційно-роз'яснювальної роботи з джерелами формування Національного архівного фонду, щодо розвитку архівної справи.

Протягом 2018 року працівниками архівного відділу проводилися ділові зустрічі з працівниками відповідальними за ведення архівної справи управлінь, установ, організацій району, яким надано роз'яснення з питань дотримання вимог ведення архівної справи в діяльності їх роботи, а саме: Виноградівський районний суд, Казначейство, Держгеокадастр, Державна Податкова інспекція, Виноградівський пенсійний фонд і структурні підрозділи Виноградівської державної адміністрації, що мають статус юридичної особи.

27 червня 2018 року працівники відділу взяли участь у семінар-нараді з секретарями сільських та селищних рад Виноградівського району. В ході наради висвітлено питання: «Стан ведення архівної справи в органах місцевого самоврядування», а секретарям сільських та селищних рад району надано методичні рекомендації з питань ведення архівної справи в органах місцевого самоврядування.

Також архівний відділ проводить роботу по взаємодії із засобами масової інформації. 24 березня 2018 року на шпальтах комунального підприємства «Районний редакційно – видавничий комплекс "Новини Виноградівщини" опубліковано статтю "Як встановити свій родовід". На офіційному веб-сайті райдержадміністрації висвітлено тему: "Зберігання кадрових документів в установах, підприємства організаціях району всіх форм власності", а також протягом року висвітлювалися всі проведені наради відділу.

За наслідками наради інформацію взято до відому та дано ряд відповідних доручень керівника апарату райдержадміністрації.

Виноградівська РДА

 
У райдержадміністрації засідала координаційна рада у справах дітей Друк
Середа, 26 грудня 2018, 14:46

IMG 8318  IMG 8322

22 грудня під керівництвом заступника голови райдержадміністрації Єви Данич, відбулося засідання координаційної ради з питань захисту прав дитини.

Під час засідання розглянуто 3 питання, у тому числі: про аналіз стану злочинності серед неповнолітніх станом на грудень 2018 р, про влаштування дітей-сиріт та дітей, позбавлених батьківського піклування в сімейні форми виховання, про розгляд плану Координаційної ради у справах дітей на 2019 рік.

За наслідками наради інформацію взято до відома. Після детального вивчення документів, членами комісії прийнято відповідні рішення в інтересах дітей та задля захисту їх прав

Виноградівська РДА

 
Шановні жителі Виноградівського району, які святкують Різдво Христове за григоріанським календарем! Друк
Субота, 22 грудня 2018, 12:29

ukrasheniia-novyi-god-rozhdestvo-podarki-christmas-wood-n-63Щиро вітаю вас із прийдешнім світлим родинним святом! Бажаю тепла і затишку в домі, взаєморозуміння і підтримки в сім'ї, здійснення мрій, великих і світлих цілей, прагнень і досягнень. Достатку вам, благочестивих думок і справ, віри, миру і любові! З Різдвом Христовим!

З повагою -
в.о. голови Виноградівської РДА
Наталія Костелеба-Веремчук

 
<< Початок < 1 3 5 6 7 8 9 10 > Кінець >>

Сторінка 3 з 292

Виноградівщина

Райдержадміністрація

Поточна діяльність

Послуги

Публічна інформація

Звернення громадян

Прес-центр

president baner

anons_3

drv_baner

mdz baner

library

rajrada

rajvo

M2 UA RU 300x84

ee-banner 

fmap 1

dsvv

gadjacha linija

1111111111111

baner ghestova mova 

petition1

11111
Голова Виноградівської районної державної адміністрації
РУСАНЮК МИХАЙЛО МИХАЙЛОВИЧ
konstytucia
ogoloshennya
pidrozdily
kultura
stktor turizmu
apk
dpi
rcsssdm
justycia 2 copy
upszn
stat
golovderzhsluzhba
rkmr
dkz
dkz
terinspect praci
pfu
lishosp
eco
365
korupcia
 

bvpd

Flaer Patronat 1 - -400x842

 

soc reklama

2019
Січень
ПнВтСрЧтПтСбНд
 123456
78910111213
14151617181920
21222324252627
28293031   
Слідкуйте за нами на Facebook!
social facebook box blue

Останні новини

Хто зараз на сайті

На даний момент 211 гостей на сайті
1joomla.ru picma.ru mamentyev.ru
© 2005 - 2018 ВИНОГРАДІВСЬКА РАЙОННА ДЕРЖАВНА АДМІНІСТРАЦІЯ
Адреса: 90300, Закарпатська область, м. Виноградів, площа Миру, 5
тел./факс: (03143) 2-33-50    e-mail: vinrda@ukrpost.ua
При використанні матеріалів - обов'язкове посилання на джерело!
Карта сайту