Звіт голови Виноградівської РДА про роботу за 2016

 

Президент: Намагання зірвати мирні процеси – безвідповідально по відношенню до держави і призведе лише до продовження окупації частини Донеччини і Луганщини

Звернення Президента до Українського народу з нагоди річниці проголошення Декларації про державний суверенітет України

Програма економічного та соціального розвитку Виноградівського району на 2017 рік

У районі триває акція з благоустрою «Чисте довкілля Виноградівшини» Друк
П'ятниця, 31 березня 2017, 13:39

P3310240 P3310242

31 березня в рамках проведення шорічної акції з благоустрою «Чисте довкілля Виноградівшини» працівники райдержадміністрації продовжили з прибирання сміття, ліквідації несанкціонованих сміттєзвалищ та приводили до належного санітарного стану узбіччя та кювети автомобільних доріг на межі Виноградівського та Іршавського району.

Учасники акції закликають громадян, заради збереження належного стану екології для майбутніх поколінь, підтримувати чистоту навколишнього середовища, не смітити та прививати своїм дітям любов та повагу до природи.

Подібні акції триватимуть й надалі.

IMG 4008 P3310229

Виноградівська РДА

 
Рішення Національного агенства з питань запобігання корупції щодо декларування Друк
П'ятниця, 31 березня 2017, 07:50

Рішення Національного агенства з питань запобігання корупції щодо декларування, роз'яснення, порядки тощо.

 
Наталія Костелеба-Веремчук: Ми зобов'язані провести акції з благоустрою всіх населених пунктів району в найкоротші терміни! Друк
Четвер, 30 березня 2017, 15:33

IMG 393230 березня під керівництвом в.о. голови райдержадміністрації Наталії Костелелеби-Веремчук відбулася робоча нарада із головами сільських та селищних рад, керівниками деяких підприємств та організацій району.  

В ході наради обговорено питання проведення акцій із благоустрою населених пунктів Виноградівщини. В.о. голови райдержадміністрації наголосила на тому, що найближчим часом всі голови сільських та селищних рад повинні організувати у своїх населених пунктах суботники, до яких необхідно залучити максимальну кількість людей.

Окрім того Наталія Костелеба-Веремчук нагадала присутнім про те, що у суботу, 1 квітня, відбудеться всеукраїнська акція "За чисте довкілля" та закликала всіх долучитися до її проведення. 

Виноградівська РДА

 
Відбувся заключний етап конкурсу виявлення літературних здібностей, обдарувань серед підростаючого покоління імені Юлії Драгун Друк
Четвер, 30 березня 2017, 15:04

IMG 3858 IMG 3871

30 березня у великому залі управління освіти, молоді та спорту Виноградівської райдержадміністрації відбувся другий етап конкурсу виявлення літературних здібностей, обдарувань серед підростаючого покоління імені Юлії Драгун. На заході були присутні в.о голови районної державної адміністрації Наталія Костелеба-Веремчук, керівник апарату райдержадмістрації Юрій Продан, в.о.начальника управління Віктор Жупанин, поетеса Юлія Драгун та меценат конкурсу Володимир Драгун

-«Мені надзвичайно приємно сьогодні бути разом із вами. Приємно відчувати цю атмосферу поезії, творчості та натхнення. Проведення подібних конкурсів – надзвичайно важлива річ, адже саме тут творча молодь може показати поетичний талант розкрити свій потенціал, а те, що конкурс носить ім'я Юлії Драгун дає кожному зрозуміти те, що свій творчий шлях розпочинати ніколи не пізно»,- зазначила у своїй промові Наталія Костелеба-Веремчук.

Дипломом І ступеня у віковій категорії серед учнів 1-4 класів нагороджено Степана Столець , учня 4-Б класу Виноградівської загальноосвітньої школи І-ІІІ ступенів №8; дипломом ІІ ступеня - Еріку Коша, ученицю 3-А класу Королівської загальноосвітньої школи І-ІІІ ступенів №2; дипломом ІІІ ступеня - Євгенія Талабіру, учня Підвиноградівської загальноосвітньої школи І-ІІІ ступенів. У віковій категорії серед учнів 5-8 класів дипломом І ступеня нагороджено - Александру Носок , ученицю 8-Б класу Сасівської загальноосвітньої школи І-ІІІ ступенів; дипломом ІІ ступеня - Ростислава Гаврильця, учня 6-А класу Великоком'ятівської загальноосвітньої школи І-ІІІ ступенів; дипломом ІІІ ступеня - Івана Федака , учня Тросницької загальноосвітньої школи І-ІІІ ступенів. А також у віковій категорії серед учнів 9-11 класів дипломом І ступеня нагороджено Яну Пальок, ученицю Королівської загальноосвітньої школи І-ІІІ ступенів №1; дипломом ІІ ступеня - Анастасію Корнатівську, ученицю 11 класу НВК „Хижанська ЗОШ І-ІІІст. - ДНЗ"; дипломом ІІІ ступеня - Нелю Іванишинець, ученицю 9-А Виноградівської загальноосвітньої школи І-ІІІ ступенів №4.

Нагороджували лауреатів та призерів конкурсу в.о голови районної державної адміністрації Наталія Костелеба-Веремчук, керівник апарату райдержадміністрації Юрій Продан, а також меценат конкурсу Володимир Драгун.

IMG 3875 IMG 3884

Виноградівська РДА

 
Державна надзвичайна протиепізоотична комісія провела чергове засідання Друк
Середа, 29 березня 2017, 14:59

IMG 383629 березня під керівництвом заступника голови районної державної адміністрації Єви Данич вібулося засідання державної надзвичайної протиепізоотичної комісії при Виноградівській районній державній адміністрації.

На порядок денний засідання винесено два питання, а саме: про епізоотичну ситуацію щодо африканської чуми свиней та стан здійснення заходів щодо профілактики АЧС на території району та затвердження плану додаткових заходів щодо профілактики недопущення поширення на території Виноградівського району захворювання африканською чумою свиней.

В.о. начальника управління Держпродспоживслужби у Виноградівському районі Степан Барзул інформував, що на даний час Виноградівський район та Закарпатська область є благополучними по африканській чумі свиней. Ветеринарними спеціалістами району проводиться широка роз'яснювальна робота серед населення та в господарствах різних форм власності щодо профілактики та недопущення АЧС, про необхідні профілактичні заходи щодо недопущення занесення вірусу АЧС, особливу увагу звернуто на дотримання свиногосподарствами вимог «закритого режиму» роботи. Протягом 6 місяців після зняття карантину по африканській чумі свиней вивезення свиней та сировини, продуктів від їх забою за межі Виноградівського району в межах Закарпатської області здійснюватимется за погодженням з Головним управлінням Держпродспоживслужби в Закарпатській області, а за межі IMG 3830області - з Держпродспоживслужбою України.

Заслухавши інформацію в.о. начальника управління Держпродспоживслужби у Виноградівському районі Степана Барзула Державна надзвичайна протиепізоотична комісія при Виноградівській районній державній адміністрації вирішила взяти до відома надану інформацію та затвердити План додаткових заходів щодо профілактики недопущення поширення на території Виноградівського району захворювання африканською чумою свиней.

 

Виноградівська РДА

 
У райдержадміністрації відбулося засідання робочої групи з питань легалізації виплати заробітної плати Друк
Середа, 29 березня 2017, 10:20

IMG 382428 березня під керівництвом заступника голови районної державної адміністрації Єви Данич відбулося засідання районної робочої групи з питань легалізації виплати заробітної плати та зайнятості населення, забезпечення реалізації рішень, спрямованих на підвищення рівня оплати праці та дотримання норм законодавства в частині мінімальної заробітної плати. Участь в засіданні взяли члени робочої групи, керівники та представники підприємств, установ та організацій району.

Начальник управління соціального захисту населення Виноградівської райдержадміністрації Уляна Курташ інформувала про рівень середньомісячної заробітної плати та зайнятості, дотримання мінімальних гарантій в оплаті праці суб'єктами господарювання району. Середньомісячна заробітна плата штатних працівників юридичних осіб (за даними податкової інспекції) у січні поточного року становила 4822 грн., що більше та відповідного періоду 2016 року на 57%. Розмір середньомісячної заробітної плати перевищив розміри соціальних стандартів і нормативів: прожиткового мінімуму на однуособу (1544 грн.) у 3,1 рази; прожиткового мінімуму для працездатних громадян (1600 грн.) у 3 рази; осіб, які втратили працездатність (1247 грн.) у 3,9 рази. Середньооблікова кількість працівників складала 11484 особи. Середньомісячна заробітна плата штатних працівників фізичних осіб у січні місяці складала 3173 грн., що більше відповідного IMG 3818періоду 2016 року в 2,1 рази, але менше мінімальної заробітної плати (3200 грн.) на 0,8%. Середньомісячну заробітну плату менше мінімальної нараховували 14,3% фізичних осіб (більше відповідного періоду 2016 року в 1,8 разів), на рівні мінімальної – 63% (більше відповідного періоду 2016 року у 2,9 рази).

В ході засідання керівникам та представникам підприємств, установ та організацій району надано роз'яснення про нарахування заробітної плати, доплати і надбавки до тарифних ставок (окладів), що включається до суми заробітної плати для розрахунку доплати до рівня мінімальної.

Виноградівська РДА

 
На Виноградівщині відбувся фестиваль-конкурс "Воскресни, писанко!" Друк
Вівторок, 28 березня 2017, 14:31

IMG 3572 IMG 3706

28 березня у великому залі управління освіти, молоді та спорту Виноградівської РДА відбувся фінальний етап районного фестивалю-конкурсу «Воскресни, писанко-2017». Привітати учасників конкурсу та нагородити переможців прийшла в.о голови районної державної адміністрації Наталія Костелеба-Веремчук.

-« Великдень – прекрасне та світле свято, а період великого посту – це час для добрих справ та чистих помислів. Саме на цей час щороку і припадає підготовка та проведення конкурсу писанок. Надзвичайно приємно, що завдяки вашим зусиллям Виноградівський район щороку достойно представлено на виставці в місті Ужгород, а минулого року вам ще і вдалося здобути перемогу на наймасштабнішому конкурсі писанок на Закарпатті. Бажаю вам і надалі продовжувати роботу в тому ж дусі, і цього року знову отримати не тільки достойну оцінку вашій роботі , а й ззаслужену перемогу!», - зазначила у своїй промові Наталя Костелеба-Веремчук.

Участь в конкурсі взяло 55 загальноосвітніх закладів району, які отримали призи в різних номінаціях. У номінації «Великодня експозиція» перше місце зайняли еколого-натуралістичний центр учнівської молоді та Оноцька ЗОШ I-III ступенів.

IMG 3762 IMG 3636

Виноградівська РДА

 
У райдержадміністрації відбулося засідання комісії з питань надання одноразової грошової допомоги з Програми подолання бідності Друк
Понеділок, 27 березня 2017, 15:24

IMG 355124 березня під керівництвом заступника голови райдержадміністрації Єви Данич відбулося засідання комісії з питань надання одноразової грошової допомоги з Програми подолання бідності.

Начальник відділу обслуговування інвалідів, ветеранів війни та праці Наталія Меркулова ознайомила присутніх із заявами та зверненнями громадян, які надійшли до керівництва району, про надання посильної одноразової грошової допомоги.

Детального розглянувши всі справи членами комісії прийнято відповідні рішення для наданя одноразової грошової допомоги громадянам району.

Виноградівська РДА

 
Комісія з питань призначення (відновлення) соціальних виплат внутрішньо переміщеним особам провела чергове засідання Друк
Понеділок, 27 березня 2017, 15:13

IMG 353827 березня під керівництвом заступника голови райдержадміністрації Єви Данич відбулося засідання районної комісії з питань призначення (відновлення) соціальних виплат внутрішньо переміщеним особам.

Начальник управління соціального захисту населення Виноградівської райдержадміністрації Уляна Курташ ознайомила присутніх із поданням про призначення (відновлення) соціальних виплат внутрішньо переміщеним особам. На розгляд комісії подано 16 особових справ утримувачів соціальних виплат та пенсій з числа внутрішньо переміщених осіб.

Детально розглянувши всі справи членама комісії було прийнято рішення для відновлення або призначення соціальних виплат.

Виноградівська РДА

 
Сформовано новий склад Громадської ради при Виноградівській РДА Друк
П'ятниця, 24 березня 2017, 16:38

IMG 350224 березня у малому залі засідань райдержадміністрації відбулися установчі збори з формування нового складу громадської ради при Виноградівській районній державній адміністрації. Участь у засіданні взяли: голова райдержадміністрації Михайло Русанюк, керівник апарату райдержадміністрації Юрій Продан та заступник керівника апарату-начальник відділу організаційної роботи апарату Ігор Вантюх, а також представники 20 громадських організацій Виноградівського району.

Заступник керівника апарату-начальник відділу організаційної роботи апарату Ігор Вантюх ознайомив присутніх з порядком денним установчих зборів на який було винесено три питання, а саме: про роботу ініціативної групи з підготовки установчих зборів по формування Громадської ради при Виноградівській РДА, затвердження складу Громадської ради та обрання голови, заступника та секретаря Громадської ради.

IMG 3528Шляхом голосування представники громадських організацій затвердили новий склад Громадської ради, обрали головою Громадської ради при Виноградівський РДА Йосипа Дрошковці, заступника голови – Валерія Нєчаєва та секретаря Громадської ради – Ігора Вантюха.

Голова державної адміністрації Михайло Русанюк наголосив на тому, що Громадська рада при Виноградівській РДА - одна із кращих в області та подякував за всю пророблену роботу минулого складу. Окрім того запевнив, що районна державна адміністрації й надалі готова на активну співпрацю для подальшого розвитку громадянського суспільстав у Виноградівському районі.

Виноградівська РДА

 
<< Початок < 1 3 5 6 7 8 9 10 > Кінець >>

Сторінка 3 з 235

Виноградівщина

Райдержадміністрація

Поточна діяльність

Послуги

Публічна інформація

Звернення громадян

Прес-центр

president baner

anons_3

drv_baner

mdz baner

library

rajrada

rajvo

M2 UA RU 300x84

ee-banner

dsvv

gadjacha linija

IMG 0177 копія
Голова Виноградівської районної державної адміністрації
РУСАНЮК МИХАЙЛО МИХАЙЛОВИЧ
konstytucia
ogoloshennya
cnap2
pidrozdily
kultura
stktor turizmu
apk
dpi
rcsssdm
justycia_2
upszn
stat
golovderzhsluzhba
rkmr
dkz
dkz
terinspect praci
pfu
lishosp
eco
Untitled-1 copy
 

bvpd

 

soc reklama

2017
Квітень
ПнВтСрЧтПтСбНд
     12
3456789
10111213141516
17181920212223
24252627282930
Слідкуйте за нами у Твіттері!
twitter-bird-light-bgs

Останні новини

Хто зараз на сайті

На даний момент 337 гостей на сайті
1joomla.ru picma.ru mamentyev.ru
© 2005 - 2015 ВИНОГРАДІВСЬКА РАЙОННА ДЕРЖАВНА АДМІНІСТРАЦІЯ
Адреса: 90300, Закарпатська область, м. Виноградів, площа Миру, 5
тел./факс: (03143) 2-33-50    e-mail: vinrda@ukrpost.ua
При використанні матеріалів - обов'язкове посилання на джерело!
Карта сайту