Президент: Кожен корупціонер має відповісти перед законом, незалежно від прізвища, посади і сфери діяльності

  

Публічний звіт голови Виноградівської районної державної адміністрації

 

Підсумки економічного і соціального розвитку Виноградівського району за І півріччя 2019 року

Програма економічного та соціального розвитку Виноградівського району на 2019 рік

На Виноградівщині відбудеться мітинг-реквієм пам’яті жертв голодоморів Друк
Четвер, 21 листопада 2019, 15:37

1000x560 obl0xuxj78iqlvwjqgst21 листопада в райдержадміністрації відбулася робоча нарада в ході якої визначили місце і час проведення традиційного мітингу-реквієму пам'яті жертв голодоморів в Україні.

День пам'яті жертв голодоморів — щорічний національний пам'ятний день в Україні, що припадає на четверту суботу листопада. Традиційно в цей день громадяни відвідують поминальне богослужіння і покладають символічні горщики з зерном та свічками до пам'ятників жертвам голодоморів в Україні.

Щорічно на Виноградівщині в цей день проводяться меморіальні заходи. Цього року мітинг-реквієм, спільна панахида священнослужителів різних конфесій, акція «Засвіти свічку» та хвилина мовчання відбудуться в суботу, 23 листопада на плащі Миру у Виноградові. Початок заходу о 15:45 за к.ч.

Запрошуємо всіх бажаючих долучитися до участі в заході.

Пам'ятаємо...

Виноградівська РДА

 
Наталія Костелеба-Веремчук зустрілася із керівниками правоохоронних органів району Друк
Четвер, 21 листопада 2019, 14:55

DSC08107  DSC08110

21 листопада в.о. голови райдержадміністрації Наталія Костелеба-Веремчук, разом із керівниками структурних підрозділів райдержадміністрації та представником директорів шкіл, зустрілася із керівниками правоохоронних органів району.

Метою зустрічі було інформувати правоохоронні органи про ситуацію, яка склалася в управлінні освіти, молоді та спорту у зв'язку зі створенням Комунальної установи «Центр з обслуговування закладів освіти Виноградівського району» Виноградівської районної ради Закарпатської області» та відкликанням коштів з управління освіти рішеннями сесій районної ради.

Справа в тому, що трьома рішеннями сесій районної ради від управління освіти, молоді та спорту райдержадміністрації відкликано всі кошти, що унеможливлює подальше функціонування установи та всіх закладів освіти району. Оперативне управління всім майном та будівлями шкіл і надалі залишається за управлінням освіти, тим часом як можливостей фінансування витрат на оплату енергоносіїв ліквідаційна комісія не має у зв'язку із вилученням районною радою коштів на ці заходи. Заручниками ситуації також стали робочі колективи восьми шкіл, які не підписали договори із Центром у зв'язку із тим, що мають сумніви в законності складання такої угоди, а також колектив управління освіти, молоді та спорту. Працівникам цих закладів наразі неможливо здійснити виплату заробітної плати, що є прямим порушенням закону.

Начальник фінансового управління Валерія Варга та голова ліквідаційної комісії управління освіти, молоді та спорту Терезія Тодавчич в ході зустрічі інформували про те, наскільки ситуація є критичною та якими можуть бути її наслідки, а в.о. голови райдержадміністрації попросила керівників правоохоронних органів вжити всіх заходів, в рамках їх повноважень, з метою врегулювання ситуації та уникнення наслідків, адже виконання делегованих районною радою повноважень в галузі освіти є неможливим у зв'язку із відсутністю необхідного ресурсу. Кошти районна рада вилучила, а повноваження та відповідальність за них – залишила.

За результатами спільної наради прийнято ряд рішень, а зокрема щодо направлення відповідних повідомлень про можливі порушення до правоохоронних органів.

DSC08108  DSC08095

Виноградівська РДА

 
На Виноградівщині вшанували подвиг учасників Революції Гідності Друк
Четвер, 21 листопада 2019, 11:57

098764433 87665443

21 листопада в.о. голови райдержадміністрації Наталія Костелеба-Веремчук, заступниця голови райдержадміністрації Єва Данич, керівник апарату райдержадміністрації Олександр Кіш, керівники структурних підрозділів райдержадміністрації та представники правоохоронних органів взяли участь у покладанні квітів до пам'ятного знаку героям Небесної сотні. Таким чином керівництво райдержадміністрації вшанувало пам'ять про великий подвиг героїв Революції Гідності та їх неоціненний вклад у розвиток нашої незалежної держави.

97543212  0009865444


Виноградівська РДА

 
Шановні земляки, виноградівчани! Друк
Четвер, 21 листопада 2019, 11:39

38b48bb2277cd9b7730f89d0c9d5f296-wide-big21 листопада ми разом з усією країною відзначаємо день Гідності та Свободи. В цей день ми віддаємо шану громадянському подвигу, патріотизму і мужності людей, які виступили на захист демократичних цінностей, відстояли національні інтереси і європейський вибір нашої держави. Патріотизм нинішнього покоління, завзяття творців української державності довели, що наш народ є господарем на своїй землі.

Ми не маємо морального права забути подвиги учасників Революції Гідності, учасників АТО, які відстоюють інтереси народу України в нелегкі часи сьогодення. Низко вклоняюсь героям Небесної сотні, всім, хто віддав своє життя за право жити у вільній і незалежній державі, адже їх подвиг є неоціненним для України.
Щиро вітаю усіх з Днем Гідності та Свободи! Бажаю мирного неба над українською землею, родинного добробуту і злагоди, незламної віри у щасливе майбутнє України та впевненості у завтрашньому дні.

Нехай Господь береже нашу Батьківщину і кожного з нас!

З повагою,

в.о. голови Виноградівської райдержадміністрації
Н.Костелеба-Веремчук

 
В райдержадміністрації відбулася чергова робоча нарада Друк
Вівторок, 19 листопада 2019, 16:30

0794532  0799087655

19 листопада під керівництвом заступниці голови райдержадміністрації Єви Данич відбулася нарада Про проведення перевірок стану виховної роботи з неповнолітніми у загальноосвітніх навчальних закладах району.

Начальник служби у справах дітей Єва Беланинець, інформувала, що службою у справах дітей систематично проводиться перевірка стану виховної роботи з дітьми у загальноосвітніх та позашкільних навчальних закладах району.
Протягом звітного періоду 2019 року працівниками служби у справах дітей здійснено перевірку стану виховної та профілактичної роботи в 6 загальноосвітніх школах району. В перевірених службою школах навчається 2024 неповнолітніх дітей. В усіх школах діють ради профілактики правопорушень, діти залучаються до гуртків по інтересах та до спортивних секцій. В навчальних закладах ведеться облік профілактичної роботи з дітьми, списки дітей з девіантною поведінкою, а також списки дітей ,,соціального ризику", картки індивідуально-профілактичної роботи з неповнолітніми, які перебувають на внутрішкільному та на профілактичному обліку. Також у навчальних закладах району постійно проводяться семінар-наради за участю керівників місцевого самоврядування та відповідних служб щодо попередження та недопущення дитячої бездоглядності.

За наслідками наради інформацію начальника служби у справах дітей прийнято до відома.


Виноградівська РДА

 
Питання освоєння коштів, виділених із державного та обласного бюджетів, обговорили на нараді Друк
П'ятниця, 15 листопада 2019, 15:50

9765432215 листопада під керівництвом виконувачки обов'язків голови райдержадміністрації Наталії Костелеби-Веремчук відбулася робоча нарада із керівниками структурних підрозділів Виноградівської райдержадміністрації.

Під час наради обговорено питання освоєння субвенційних коштів з державного бюджету місцевим бюджетам на освітню галузь. Зокрема йшлося про те, що необхідно тримати на особливому контролі якість та швидкість виконання робіт підрядниками, з метою ефективного та своєчасного освоєння коштів.

За наслідками наради дано ряд відповідних доручень.


Виноградівська РДА

 
Наталія Костелеба-Веремчук здійснила особистий прийом громадян Друк
П'ятниця, 15 листопада 2019, 13:18

078234211 234222222

15 листопада в.о голови районної державної адміністрації Наталія Костелеба-Веремчук здійснила прийом громадян.

До в.о голови райдержадміністрації звернулася мешканка одного з населених пунктів району. Вона попросила посприяти їй у вирішенні проблемного питання - приєднанні до електричних мереж електроустановки її житлового будинку.

Звернення враховане та взято під особистий контроль в.о. голови райдержадміністрації.

Виноградівська РДА

 
В райдержадміністрації відбулася робоча нарада Друк
П'ятниця, 15 листопада 2019, 11:24

095643222 09865443

15 листопада під керівництвом в.о. голови райдержадміністрації Наталії Костелеби-Веремчук відбулася робоча нарада з керівниками структурних підрозділів райдержадміністрації. Участь у нараді взяли: начальник та головний спеціаліст відділу організаційної роботи апарату райдержадміністрації Єва Деяк та Евеліна-Марія Чонка, начальник та головні спеціалісти відділу економічного розвитку та торгівлі райдержадміністрації Валентина Окутіна , Наталія Феєр та Тетяна Козар.

В ході наради керівники відділів доповіли в.о. голови райдержадміністрації про роботу, яка наразі ведеться у відділах та про нагальні проблеми, з якими вони стикаються в ході її виконання.

За наслідками наради інформацію доповідаючих  взято до відому та дано ряд відповідних доручень.


Виноградівська РДА

 
Ряд важливих організаційних питань обговорили на робочій нараді Друк
Четвер, 14 листопада 2019, 15:12

643289014 листопада під керівництвом в.о. голови Виноградівської райдержадміністрації Наталії Костелеби-Веремчук відбулася робоча нарада.

Участь у нараді взяли: заступниця голови Виноградівської райдержадміністрації Єва Данич, начальник та головний спеціаліст відділу культури райдержадміністрації Василь Югас та Олеся Данилець, начальник відділу організаційної роботи райдержадміністрації Єва Деяк.

В ході наради обговорено стан підготовки та основні організаційні питання проведення  урочистостей з нагоди відзначення Дня Гідності та Свободи та Дня пам'яті жертв голодоморів.

23 листопада, о 16.00 годині за київським часом, на площі Миру у місті Виноградів відбудеться мітинг-реквієм з нагоди вшанування пам'яті жертв голодоморів в Україні.

Також , протягом 21-23 листопада в закладах освіти та культури Виноградівського району відбудеться ряд заходів з нагоди відзначення Дня Гідності та Свободи та Дня пам'яті жертв голодоморів.

За наслідками наради в.о. голови райдержадміністрації дано ряд відповідних доручень.         

Виноградівська РДА

 
Хід виконання заходів, направлених на покращення матеріально-технічного стану лікувально-профілактичних закладів району обговорено на нараді Друк
Середа, 13 листопада 2019, 15:49

76543200013 листопада під керівництвом заступниці голови райдержадміністрації Єви Данич відбулася нарада про хід виконання заходів, направлених на покращення матеріально-технічного стану лікувально-профілактичних закладів району.

Участь у нараді взяли: начальник та головний спеціаліст відділу охорони здоров'я райдержадміністрації Леся Королевич та Іван Копінцу.

В ході наради начальник відділу охорони здоров'я райдержадміністрації Леся Королевич проінформувала про проблеми, які виникають в ході роботи над зміцненням матеріально-технічної бази лікувально-профілактичних закладів району та про заходи, які необхідно здійснити для їх вирішення. Медична допомога населенню надається двома медичними закладами: КНП «Виноградівська районна лікарня», КНП «Виноградівський ЦПМСД». В лікарні розгорнуто 470 стаціонарних ліжок, амбулаторна поліклінічна робота надається поліклінічним відділенням районної лікарні в 750 відвідувань в зміну. В районі функціонує 35 амбулаторій, 16 ФАПів.
В ході наради доповідаючі інформували, що у 2019 році з державного бюджету виділено субвенцію для закупівлі службового автотранспорту, в кількості 7 одиниць, для медичних працівників амбулаторії Виноградівського району. Відповідні закупівлі повинні здійснити до кінця листопада поточного року. Також з державного бюджету виділено кошти для придбання нового медичного обладнання у Виноградівську лікарню.

За наслідками наради інформацію взято до відому та дано ряд відповідних доручень.


Виноградівська РДА

 
Більше статтей...
<< Початок < 1 2 4 6 7 8 9 10 > Кінець >>

Сторінка 4 з 322

Виноградівщина

Райдержадміністрація

Поточна діяльність

Послуги

Публічна інформація

Звернення громадян

Прес-центр

president baner

anons_3

drv_baner

mdz baner

library

rajrada

rajvo

M2 UA RU 300x84

ee-banner 

fmap 1

dsvv

gadjacha linija

1111111111111

baner ghestova mova 

petition1 

1111111111111 copy

 
Голова Виноградівської районної державної адміністрації
КІШ Василь Васильович
 
 
ІНФОРМАЦІЯ ДЛЯ ВИБОРЦІВ!
 
original-3498738506
 
 
images
 
konstytucia
ogoloshennya
pidrozdily
kultura
stktor turizmu
apk
dpi
rcsssdm
justycia 2 copy
upszn
stat
golovderzhsluzhba
rkmr
rcz copy
dkz
terinspect praci
pfu
lishosp
eco
365
korupcia
 

bvpd

Flaer Patronat 1 - -400x842

 

soc reklama

2019
Грудень
ПнВтСрЧтПтСбНд
      1
2345678
9101112131415
16171819202122
23242526272829
3031     
Слідкуйте за нами на Facebook!
social facebook box blue

Хто зараз на сайті

На даний момент 80 гостей на сайті
1joomla.ru picma.ru mamentyev.ru
© 2005 - 2018 ВИНОГРАДІВСЬКА РАЙОННА ДЕРЖАВНА АДМІНІСТРАЦІЯ
Адреса: 90300, Закарпатська область, м. Виноградів, площа Миру, 5
тел./факс: (03143) 2-33-50    e-mail: vinrda@ukrpost.ua
При використанні матеріалів - обов'язкове посилання на джерело!
Карта сайту