Одна електронна заява замість 37 документів та нуль візитів до органів влади замість 11 – Президент України доручив запровадити проект «єМалятко» до 1 січня 2020 року

  

Публічний звіт голови Виноградівської районної державної адміністрації

 

Підсумки економічного і соціального розвитку Виноградівського району за І півріччя 2019 року

Програма економічного та соціального розвитку Виноградівського району на 2019 рік

В райдержадміністрації відбувся брифінг військового комісара Виноградівського районного військового комісаріату Друк
Вівторок, 30 липня 2019, 10:50

984321130 липня у Виноградівській районній державній адміністрації відбувся брифінг щодо проведення навчальних зборів резервістів оперативного резерву другої черги, які будуть проведені з 23.09.19 по 02.10.2019 року на території Виноградівського району.

Участь у заході взяли: виконуюча обов'язки голови Виноградівської райдержадміністрації Наталія Костелеба-Веремчук, заступник голови райдержадміністрації Єва Данич, керівник апарату райдержадміністрації Ігор Вантюх, перший заступник голови Виноградівської міської ради Василь Ціцей, військовий комісар Виноградівського районного військового комісаріату Сергій Зейкан.

Під час брифінгу, обговорено питання функціонування та матеріально-технічного забезпечення підрозділу територіальної оборони Виноградівського району.

За наслідками брифінгу інформацію військового комісара Виноградівського районного військового комісаріату Сергія Зейкана взято до відома.


Виноградівська РДА

 
Керівництво Виноградівської райдержадміністрації взяло участь у засіданні тридцять першої сесії Виноградівської районної ради Друк
П'ятниця, 26 липня 2019, 15:26

26 липня у великому залі засідань відбулося засідання тридцять першої сесії Виноградівської районної ради сьомого скликання. Участь у засіданні взяли заступник голови Виноградівської райдержадміністрації Єва Данич, керівник апарату райдержадміністрації Ігор Вантюх, керівники структурних підрозділів райдержадміністрації.

IMG 8902  IMG 8873
На порядку денному депутати розглянули ряд важливих питань, а саме: про затвердження та внесення змін до районних програм, про хід виконання районних програм, про майнові питання,про клопотання сільських рад,про внесення змін до районного бюджету ,про питання фінансової підтримки функціонування батальйону територіальної оборони в тому числі проведення навчальних зборів резервістів оперативного резерву другої черги, які будуть проведені з 23.09.19 по 02.10.2019 року на території Виноградівського району.

IMG 8892  IMG 8881


Виноградівська РДА

 
В райдержадміністрації засідала комісія з розгляду питань, пов’язаних з призначенням соціальних допомог та надання пільг Друк
Середа, 24 липня 2019, 15:39

345211124 липня під керівництвом заступниці голови райдержадміністрації Єви Данич відбулося засідання комісії з розгляду питань, пов'язаних з призначенням соціальних допомог та надання пільг, пільговій категорії населення за «фактичним місцем проживання». В ході засідання розглянуто 40 справ.

За наслідками засідання члени комісії вирішили:

- призначити житлову субсидію – 35 сім'ям;
- відмовити у призначенні житлової субсидії – 0 сім'ї;
- призначити державну соціальну допомогу малозабезпеченим сім'ям – 2 сім'ї;
- відмовити у призначенні державної соціальної допомоги
  малозабезпеченим сім'ям – 0 сім'ї;
- призначити пільги – 6 сім'ям;
- відмовити у наданні пільг – 0 сім'ї.


Виноградівська РДА

 
В райдержадміністрації відбулася нарада про роботу служби у справах дітей протягом І півріччя 2019 року Друк
Середа, 24 липня 2019, 14:57

8776000  87690000

24 липня під керівництвом заступниці голови райдержадміністрації Єви Данич відбулася нарада про роботу служби у справах дітей з питань соціального захисту дітей-сиріт та дітей, позбавлених батьківського піклування на території району за І півріччя 2019 року.

В.о. начальника служби у справах дітей Маріанна Палінчак інформувала, що станом на 30.06.2019 року на території району проживає 30840 неповнолітніх, а також зазначила, що з початку року, працівниками служби проведено профілактичну роботу у 108 сім'ях з 134 неповнолітніми. Батьків попереджено про відповідальність, яку вони несуть за неналежне виховання, навчання та матеріальне забезпечення своїх дітей.

На первинному обліку служби у справах дітей перебуває 295 дітей, з них 117 – дітей-сиріт та 178 дітей, позбавлених батьківського піклування. З них перебувають під опікою/піклуванням та проживають у сім'ях громадян – 187, 42 дітей виховуються в дитячих будинках сімейного типу, 3 – у прийомних сім'ях, 53 дітей перебуває в інтернатних закладах, ПТУ, ВНЗах та благодійних фондах на повному державному утриманні, 8 дітей перебуває на тимчасовому влаштуванні, 2 дітей перебуває в розшуку.

Впродовж звітного періоду набули правового статусу дитини, дитини-сироти та дитини позбавленої батьківського піклування – 31 дитина, з них: 13 – влаштовані під опіку, 10 – на повному державному утриманні, 5 – тимчасове влаштування, 3 – благодійні організації. Скасовано опіку над 14 дітьми у зв'язку з досягненням дитиною повноліття 4 та за заявою опікуна – 2, смерть опікуна – 1, у розшуку перебуває - 2 дітей.

На обліку дітей, які підлягають усиновленню, станом на 30.06.2019 року перебуває 85 дітей. Сформована та постійно поновлюється база даних кандидатів в усиновлювачі, яка налічує 4 подружню пару. За результатами аналізу встановлено, що на обліку служби у справах дітей під опікою знаходиться 178 дітей-сиріт та дітей, позбавлених батьківського піклування, з них отримує державну соціальну допомогу – 166, не отримують зазначений вид допомоги 13 дітей.

На даний час на території району функціонують 10 дитячих будинків сімейного типу (66 вихованці) та 4 прийомні сім'ї (7 прийомних дітей), в яких виховується 73 дітей-сиріт та дітей, позбавлені батьківського піклування.

За результатами наради інформацію в.о.начальника служби у справах дітей прийнято до відома.


Виноградівська РДА

 
Про підсумки проведення позачергових виборів народних депутатів України говорили на робочій нараді Друк
Середа, 24 липня 2019, 10:45

 IMG 8739  8744440

24 липня під головуванням керівника апарату райдержадміністрації Ігоря Вантюха відбулася нарада про підсумки роботи відділу ведення Державного реєстру виборців апарату райдержадміністрації під час позачергових виборів народних депутатів України.

В ході наради, начальник відділу Вікторія Бачкай інформувала, що працівниками відділу виготовлено та передано у відповідності до встановлених законодавством термінів всім дільничним виборчим комісіям уточнені списки виборців, які формувались на підставі звернень виборців як до дільничних виборчих комісій так і до відділу, а також відомостей періодичного поновлення Реєстру від 38 установ та організацій району.

Згідно наказу керівника апарату райдержадміністрації «Про організацію роботи відділу ведення Державного реєстру виборців апарату райдержадміністрації», а також з метою сприяння дільничним виборчим комісіям під час позачергових виборів народних депутатів України, у відділі забезпечено роботу 21 липня 2019 року.

Протягом цього дня в телефонному режимі до відділу звертались голови дільничних виборчих комісій щодо уточнення даних стосовно 40 виборців. Також, 21 липня до відділу особисто звернулись 6 виборців з різних питань.

Наразі працівниками відділу здійснюється прийом та опрацювання повідомлень дільничних виборчих комісій про зміни, внесені до уточнених списків виборців.

За наслідками  наради  інформацію доповідаючих взято до відома та дано ряд відповідних доручень  керівника апарату.                                                             

 Виноградівська РДА

 

 
В райдержадміністрації відбулася робоча нарада Друк
Вівторок, 23 липня 2019, 10:37

IMG 8711  8726000

23 липня за головування керівника апарату Виноградівської райдержадміністрації Ігоря Вантюха відбулася робоча нарада із керівниками структурних підрозділів райдержадміністрації.

Участь у нараді взяли: начальник та головний спеціаліст відділу документообігу, контролю та роботи зі зверненнями громадян Біанна Любка та Єва Параска, начальник юридичного відділу  Олександр Кіш, начальник відділу організаційної роботи Єва Деяк, в.о начальника відділу культури Олеся Данилець та завідувач сектору туризму та транскордонного співробітництва Валентина Горнецкі.

В ході наради, начальник відділу здійснення документообігу, контролю та роботи зі зверненнями громадян Біанна Любка та головний спеціаліст відділу Єва Параска інформували керівника апарату про результати здійснення перевірок про стан ведення діловодства у секторі туризму та транскордонного співробітництва райдержадміністрації та про стан роботи із зверненнями громадян у відділі культури райдержадміністрації.

Окрім того, під час наради обговорено питання про запобігання корупції у структурних підрозділах державної адміністрації.

За наслідками наради інформацію доповідаючих взято до відома та дано ряд відповідних доручень керівника апарату.


Виноградівська РДА

 
Дні особистого прийому голови Закарпатської облдержадміністрації Друк
Понеділок, 22 липня 2019, 09:03

11119Голова облдержадміністрації Ігор Бондаренко своїм розпорядженням № 380 від 18 липня 2019 року з метою забезпечення належного розгляду звернень встановив дні особистого прийому громадян.

Голова ОДА прийматиме громадян у другий та четвертий (виїзний) вівторок місяця з 9.00 до 12.00 години.

                                                                                                                                                                        

 
Питання роботи структурних підрозділів райдержадміністрації обговорено на робочій нараді Друк
Четвер, 18 липня 2019, 10:10

86620000  866900000

18 липня під керівництвом керівника апарату райдержадміністрації Ігора Вантюха відбулася робоча нарада про роботу структурних підрозділів райдержадміністрації.

Участь у нараді взяли: начальник та головний спеціаліст відділу організаційної роботи Єва Деяк та Евеліна Чонка, начальник відділу фінансового забезпечення, обліку, роботи та звітності Ярослава Чернянчук, начальник архівного відділу Тетяна Головнич, начальник та головний спеціаліст відділу персоналу Оксана Козак та Крістіна Токарєва.

В ході наради наради обговорено ряд важливих питань, а саме: про виконання плану роботи апарату райдержадміністрації за попередній квартал; про створення мережі трудових архівів Виноградівського району; про матерільно-технічне забезпечення апарату Виноградівської райдержадміністрації; про стан ведення кадрової роботи в апараті райдержадміністрації.

8684320  867500000

За наслідками наради керівником апарату райдержадміністрації дано ряд відповідних доручень керівникам структурних підрозділів райдержадміністрації.

Виноградівська РДА

 
16 липня річниця прийняття Декларації про державний суверенітет України Друк
Вівторок, 16 липня 2019, 09:38

 

643211889916 липня 1990 року Верховною Радою України було ухвалено Декларацію про державний суверенітет України.

Ухвалення цього документа стало відправною точкою до здобуття Україною суверенітету і незалежності, початком побудови нової української держави. Декларація про державний суверенітет України засвідчила споконвічні прагнення українського народу бути господарями на своїй землі та чітко окреслила історичний вибір українців – життя у своїй Богом даній країні, вільній від утисків та пригноблення.

У Декларації про державний суверенітет містилися основні вимоги українського народу – політична та економічна самостійність, пріоритет прав людини і громадянина, свобода слова і віросповідання, рівноправність у міжнародних відносинах. Ухвалення цього документа було передумовою для Акту проголошення незалежності України 24 серпня 1991 року і загальнонаціонального референдуму 1 грудня 1991 року.

Положення, зазначені у Декларації, стали визначальними при прийнятті Основного закону держави – Конституції України.

Сьогодні наша країна переживає суворі випробування, але ми обов'язково здолаємо усі труднощі та переможемо. Суверенна і соборна Україна стане сучасною європейською державою — заможною і сильною, а органи державної влади та місцевого самоврядування будуть робити все від них залежне аби досягти цієї великої і спільної мети.

Виноградівська РДА

 
Шановні бухгалтери! Друк
Вівторок, 16 липня 2019, 09:00

vitaemobuhgalterПрийміть в цей чудовий літній день теплі вітання з Вашим професійним святом —Днем бухгалтера.

День бухгалтера відзначається для того, щоб підкреслити надзвичайно важливу роль Вашої професії у сучасному суспільстві. Важко уявити собі галузь національної економіки де б не використовувалась Ваша праця, Ваш досвід та професійні знання.

Від щирого серця бажаю Вам здоров'я та щастя, розсудливості та впевненості, а також великого успіху, який буде супроводжувати Вас у всіх Ваших справах!

З повагою та найщирішими побажаннями

в.о. голови Виноградівської райдержадміністрації
Наталія Костелеба-Веремчук

 
Більше статтей...
<< Початок < 1 2 4 6 7 8 9 10 > Кінець >>

Сторінка 4 з 310

Виноградівщина

Райдержадміністрація

Поточна діяльність

Послуги

Публічна інформація

Звернення громадян

Прес-центр

president baner

anons_3

drv_baner

mdz baner

library

rajrada

rajvo

M2 UA RU 300x84

ee-banner 

fmap 1

dsvv

gadjacha linija

1111111111111

baner ghestova mova 

petition1 

1111111111111 copy

 
Голова Виноградівської районної державної адміністрації
 
 
ІНФОРМАЦІЯ ДЛЯ ВИБОРЦІВ!
 
original-3498738506
 
 
images
 
konstytucia
ogoloshennya
pidrozdily
kultura
stktor turizmu
apk
dpi
rcsssdm
justycia 2 copy
upszn
stat
golovderzhsluzhba
rkmr
rcz copy
dkz
terinspect praci
pfu
lishosp
eco
365
korupcia
 

bvpd

Flaer Patronat 1 - -400x842

 

soc reklama

2019
Серпень
ПнВтСрЧтПтСбНд
   1234
567891011
12131415161718
19202122232425
262728293031 
Слідкуйте за нами на Facebook!
social facebook box blue

Хто зараз на сайті

На даний момент 128 гостей на сайті
1joomla.ru picma.ru mamentyev.ru
© 2005 - 2018 ВИНОГРАДІВСЬКА РАЙОННА ДЕРЖАВНА АДМІНІСТРАЦІЯ
Адреса: 90300, Закарпатська область, м. Виноградів, площа Миру, 5
тел./факс: (03143) 2-33-50    e-mail: vinrda@ukrpost.ua
При використанні матеріалів - обов'язкове посилання на джерело!
Карта сайту