Звіт голови Виноградівської РДА про роботу за 2016

 

«Подорожуємо по безвізу: запитання – відповідь»

Підсумки економічного і соціального розвитку Виноградівського району за січень – червень за 2017 року

Програма економічного та соціального розвитку Виноградівського району на 2017 рік

Михайло Русанюк взяв участь у позачерговій сесії районної ради Друк
П'ятниця, 14 липня 2017, 14:35

IMG 186614 липня голова районної державної адміністрації Михайло Русанюк взяв участь у позачерговій тринадцятій сесії районної ради.

В ході засідання депутатами районної ради було розглянуто ряд важливих питань, серед яких питання про внесення змін до рішення районної ради від 23.12.2016 р. № 230 ,,Про районний бюджет на 2017 рік" зі змінами від 15.02.2017р. №238 та від 06.04.2017р № 292, затвердження статуту Королівської вузлової лікарні, а також про обмеження руху важковагового транспорту на під'їзді до КПП «Дякове», з визначенням місць відстою за межами населених пунктів Неветленфолвівської сільської ради.

Начальник фінансового управління райдержадміністрації Валерія Варга інформувала депутаті про внесення змін до рішення районної ради.

Після розгляду питань депутатами районної ради прийняли відповідні рішення.

Виноградівська РДА

 
Михайло Русанюк провів зустріч з членами громадських формувань Друк
П'ятниця, 14 липня 2017, 14:17

13 липня голова районної державної адміністрації Михайло Русанюк провів зустріч з членами громадських формувань та громадськими активістами Виноградівського району.

В ході зустрічі обговорено ряд питання, а саме ремонт доріг на території Виноградівського району, реєстрацію статутів громадських організацій, а також питання про заборону руху важковагових автомобілів.

В ході зустрічі члени громадського формування та громадські активісти отримали вичерпні відповіді від голови районної державної адміністрації.

За результатами зустрічі голова райдержадміністрації дав відповідні доручення начальникам структурних підрозділів РДА. Окрім того, направлено лист до управління Укратрансбезпеки для розгляду питання щодо встановлення пункту габаритного-вагового контролю на території Виноградівського району.

IMG 1798 IMG 1787

Виноградівська РДА

 
Шановні краяни! Друк
П'ятниця, 14 липня 2017, 10:38

630 360 1449584259-5772У разі наявності у Вас обгрунтованої та достовірної інформації про вчинення працівниками райдержадміністрації або її структурних підрозділів корупційних правопорушень, пропонуємо Вам стати викривачем, та невідкладно повідомляти про такі факти Уповноважену особу з питань запобігання та виявлення корупції в районній державній адміністрації за телефонами гарячої лінії «Повідом про корупцію»: (03143) 2 43 59, +380 96 299 52 57, +380 93 883 19 27, або шляхом надсилання відповідних заяв на адресу районної державної адміністрації, або на електронну скриньку Ця електронна адреса захищена від спам-ботів, Вам потрібно включити JavaScript для перегляду .

Згідно ч. 1 ст. 53 Закону України «Про запобігання корупцїі», викривач - особа, яка за наявності обґрунтованого переконання, що інформація є достовірною, повідомляє про порушення вимог цього Закону іншою особою.

Для Вашої зручності, на разі ведеться робота зі встановлення скриньки для повідомлень про корупційні правопорушення. Та запроваджується проведення особистого прийому громадян Уповноваженою особою з питань запобігання та виявлення корупції у районній державній адміністрації-начальником юридичного відділу апарату державної адміністрації Кіш О.М.

Особистий прийом здійснюватиметься щомісячно, кожної першої та третьої п'ятниці з 09:00 по 12:00 год.

Районна державна адміністрація гарантує забезпечити належний розгляд Ваших повідомлень, дотримання принципу анонімності при їх розгляді та нерозголошення без Вашої згоди інформації про Вас.

Разом з тим нагадуємо, що згідно ст. 53 Закону України «Про запобігання корупції», Ви маєте право подати анонімне повідомлення про порушення вимог Закону України «Про запобігання корупції» працівниками райдержадміністрації та її структурних підрозділів. Анонімне повідомлення про порушення вимог Закону України «Про запобігання корупції» підлягає розгляду, якщо наведена у ньому інформація стосується конкретної особи, містить фактичні дані, які можуть бути перевірені.

Зверніть увагу!!!

Інформація має бути ОБҐРУНТОВАНОЮ! Згідно ст. 26 Закону України «Про звернення громадян», подання громадянином звернення, яке містить наклеп і образи, дискредитацію органів державної влади, органів місцевого самоврядування, об'єднань громадян та їхніх посадових осіб, керівників та інших посадових осіб підприємств, установ і організацій незалежно від форм власності, заклики до розпалювання національної, расової, релігійної ворожнечі та інших дій, тягне за собою відповідальність, передбачену чинним законодавством.

Сподіваємось на Вашу співпрацю.

Виноградівська РДА

 
У райдержадміністрації відбулася презентація грантового конкурсу «Посилення правових можливостей ромів задля сприяння інклюзії в місцеві громади і протидії дискримінації ромьского поселеня» Друк
П'ятниця, 14 липня 2017, 07:52

IMG 182313 липня під керівництвом голови Виноградівської райдержадміністрації Михайла Русанюка відбулася презентація грантового конкурсу «Посилення правових можливостей ромів задля сприяння інклюзії в місцеві громади і протидії дискримінації ромьского поселеня», за участі першого заступника голови райдержадміністрації Наталії Костелеби-Веремчук, директора ромської програмної ініціативи Міжнародного фонду „Відродження" Ольги Жмурко, керівника апарату райдержадміністрації Юрія Продана, заступника керівника апарату – начальника відділу організаційної роботи апарату райдержадміністрації Ігора Вантюха, представника ромської громади села Підвиноградів Давида Богар, голів Вербовецької та Широцької сільської ради.

В ході засідання директора ромської програмної ініціативи Міжнародного фонду „Відродження" Ольга Жмурко інформувала присутніх про пріорітети грантових проектів, умови та порядок подання проектних пропозицій. А також наголосила на тому, що залучення ромьскої громади до участі в грантах сприяє їх інтеграції в українське суспільство, самоорганізації, підсиленню взаємодії між ромськими громадами і органами влади і місцевого самоврядування та пошуку нових інструментів залучення ромського населення до соціально-політичних процесів у громадах.

IMG 1817Голови сільських рад на території яких компактно проживають ромські поселення інформували про проблемні питання, які виникають в ромських громадах, а також подали свої пропозиції та ідеї для подальшого їх вирішення і подання проектних пропозицій для участі в грантових проектах.

Михайло Русанюк запевнив, що райдержадміністрація надаватиме консультаційні та методичні рекомендації для подання заявок на участь в грантах, як представникам ромських громад так і головам сільських рад.

Виноградівська РДА

 
Обговорено матеріально-технічне забезпечення пожежної команди села Підвиноградів Друк
Середа, 12 липня 2017, 14:57

IMG 177112 липня за доручення голови Виноградівської районної державної адміністрації заступник керівника апарату-начальник відділу організаційної роботи апарату райдержадміністрації Ігор Вантюх та завідувач сектору з питань цивільного захисту Юрій Фурик ознайомилися з роботою пожежної команди села Підвиноградів.

Зокрема обговорили матеріально-технічне забезпечення та оглянули стан пожежної машини. Основне питання, яке потребує невідкладного вирішення, в літній пожежонебезпечений період це забезпечення паливо-мастильними матеріалами пожежну команду.

А також для належного зовнішнього вигляду та захисту від корозії пожежна машина МПК с.Півдиноградів потребує фарбування. 

Виноградівська РДА

 
У райдержадміністрації відбулася нарада про роботу районного центру соціальних служб для сім’ї, дітей та молоді Друк
Вівторок, 11 липня 2017, 13:56

IMG 169411 липня під керівництвом заступника голови районної державної адміністрації Єви Данич відбулася нарада про роботу Виноградівського районного центру соціальних служб для сім'ї, дітей та молоді за І півріччя 2017 року.

Учасники наради заслухали інформацію директора Виноградівського районного центру соціальних служб для сім'ї, дітей та молоді Елеонори Білкей, яка інформувала присутніх про організацію та здійснення соціальної роботи з сім'ями, дітьми та молоддю, які опинилися в складних життєвих обставинах та потребують сторонньої допомоги шляхом їх виявлення, обліку та вивчення потреб, планування та визначення методів допомоги, надання соціальних послуг, забезпечення, за необхідності, соціального супроводу.

Окрім того, під час наради обговорено проблемні питання, які виникають у роботі з соціально незахищеними категоріями населення та намічено оптимальні шляхи їх вирішення. А також, відмічено позитивні результати в роботі завдяки налагодженню тісної співпраці Виноградівського РЦСССДМ з суб'єктами соціальної роботи, органами місцевого самоврядування району, благодійними та громадськими організаціями.

За наслідками наради прийнято відповідні рішення.

Виноградівська РДА

 
На Виноградівщині проведено навчання в угорськомовній літній школі Друк
П'ятниця, 07 липня 2017, 07:32

20170705 124836На базі Карачинського греко-католицького ліцею імені Шандора Стойки з 03 по 06 липня 2017 року Закарпатським обласним центром соціальних служб для сім'ї, дітей та молоді спільно з благодійним фондом „В наших руках майбутнє" проведено навчання у формі „Літньої школи" з метою підвищення виховного потенціалу батьків-вихователів та прийомних батьків, які володіють угорською мовою.

Мета заходу – запобігання емоційному вигоранню прийомних батьків та батьків-вихователів, залучення їх до більшої соціальної активності та обміну досвідом, створення сприятливого середовища як для відновлення власних життєвих сил прийомних батьків, батьків-вихователів, так і для організації змістовного дозвілля та активного відпочинку для прийомних дітей, дітей-вихованців дитячих будинків сімейного типу.

image-0-02-04-2dad3b6a2a88e7ecb642566cc8ad6a6e959799a58cf9bbe717e2fdec777e260f-VУ роботі Літньої школи взяли участь 11 прийомних батьків та батьків-вихователів із Виноградівського, Берегівського та Ужгородського районів разом зі своїми вихованцями.

За ці чотири дні батьки отримали консультації щодо особливостей і типових помилок виховання, впливу новітніх технологій на формування та становлення особистості дитини. Для дітей організовано творчу майстерню, розважальні та спортивні ігри. Загалом у дружній атмосфері батьки разом з дітьми мали можливість позайматись і порозважатись, взяти для себе корисну інформацію, зблизитись та обмінятись власним досвідом.

По завершенню навчання прийомні батьки та батьки-вихователі отримали довідки про проходження навчання батьків-вихователів та прийомних батьків з метою підвищення їх виховного потенціалу.

 
100 додаткових робочих місця створено на території Виноградівського району Друк
П'ятниця, 07 липня 2017, 13:51

19821262 1595469150504523 1232815855 oШостого липня голова районної державної адміністрації Михайло Русанюк, заступник голови райдержадміністрації Єва Данич та заступник керівника апарату-начальник відділу організаційної робити апарату райдержадміністрації Ігор Вантюх побували на відкритті нового виробничого цеху компанії ІMS Connector Systems в селі Чепа.

Підприємство займається виробництво мікрокабелів та пристроїв різного призначення. Відкриття нового виробничого  цеху забезпечить додатково 100 нових робочих місць для мешканців Виноградівського району.

Виноградівська РДА

 
У райдержадмістарції відбулася нарада про розвиток мережі трудових архівів у Виноградівському районі Друк
П'ятниця, 07 липня 2017, 10:26

IMG 1677Сьомого липня за головування керівника апарату районної державної адміністрації Юрія Продана відбулася нарада про розвиток мережі трудових архівів Виноградівського району.

Начальник архівного відділу райдержадміністрації Тетяна Головнич інформувала про діяльність мережі трудових архівів Виноградівського району. На території Виноградівського району утворено 5 трудових архівів: при Великоком'ятській, Вербовецькій, Фанчиківській, Пийтерфолвівській і Чепівській сільських радах. Орім того, з метою забезпечення соціально-правових інтересів громадян району Виноградівська райдержадміністрація спільно з керівниками органів місцевого самоврядування і надалі будуть вивчати можливості для розвитку мережі трудових архівів району

Юрій Продан порекомендував начальнику архівного відділу надавати організаційно-методичну допомогу сільським радам з питань забезпечення упорядкування, передачі і належних умов зберігання кадрових документів ліквідованих підприємств, а також методичні рекомендації з ведення архівної справи в Трудових архівах.

Виноградівська РДА

 
У райдержадміністрації розглядалося звернення відносно вирубки сухих дерев Друк
Четвер, 06 липня 2017, 14:16

Шостого липня під керівництвом голови районної державної адміністрації Михайла Русанюка відбулася нарада на якій розглядалося звернення виконавчого комітету та громади села Теково відносно вирубки сухих дерев за межами населеного пункту.

Участь у нараді взяли: начальник районного відділу УДСНС України у Закарпатській області Володимир Турдай, директор ДП «Виноградівський лісгосп» Василь Агій, начальник Іршавського райавтодору Богдан Сич, теківський сілький голова Микола Пенцкофер, а такаж начальники структурних підрозділів райдержадміністрації.

В ході наради обговорено можливі шляхи вирішення питання вирубки сухих дерев (тополь), в кількості 10 штук. Окрім того, голова райдержадміністрації дав доручення начальникам структурних підрозділів райдержадміністрації, створити комісію по обстеженню та вирубці аварійних дерев які знаходяться за межами населеного пункту Теково.

Михайло Русанюк зауважив, що враховуючи досвід минулих буревіїв, і випадків пошкодження транспортних засобів, та з метою уникнення подібних ситуацій в майбутньому вирішення даного питання є невідкладним.

IMG 1643  IMG 1655

Виноградівська РДА

 
<< Початок < 1 2 4 6 7 8 9 10 > Кінець >>

Сторінка 4 з 245

Виноградівщина

Райдержадміністрація

Поточна діяльність

Послуги

Публічна інформація

Звернення громадян

Прес-центр

president baner

anons_3

drv_baner

mdz baner

library

rajrada

rajvo

M2 UA RU 300x84

ee-banner

dsvv

gadjacha linija

11111
Голова Виноградівської районної державної адміністрації
РУСАНЮК МИХАЙЛО МИХАЙЛОВИЧ
konstytucia
ogoloshennya
pidrozdily
kultura
stktor turizmu
apk
dpi
rcsssdm
justycia_2
upszn
stat
golovderzhsluzhba
rkmr
dkz
dkz
terinspect praci
pfu
lishosp
eco
365
korupcia
 
 
 

bvpd

 

soc reklama

2017
Серпень
ПнВтСрЧтПтСбНд
 123456
78910111213
14151617181920
21222324252627
28293031   
Слідкуйте за нами на Facebook!
social facebook box blue

Хто зараз на сайті

На даний момент 59 гостей на сайті
1joomla.ru picma.ru mamentyev.ru
© 2005 - 2015 ВИНОГРАДІВСЬКА РАЙОННА ДЕРЖАВНА АДМІНІСТРАЦІЯ
Адреса: 90300, Закарпатська область, м. Виноградів, площа Миру, 5
тел./факс: (03143) 2-33-50    e-mail: vinrda@ukrpost.ua
При використанні матеріалів - обов'язкове посилання на джерело!
Карта сайту