"Близько 50 кілометрів доріг в районі капітально відремонтували за два останні роки",- Михайло Русанюк

 

Президент: Україна має створити законодавчі запобіжники для протидії російським гібридним загрозам

Підсумки економічного і соціального розвитку Виноградівського району за січень – грудень 2017 року

Програма економічного та соціального розвитку Виноградівського району на 2018 рік

На Виноградівщині завершилися навчальні збори Друк
П'ятниця, 15 червня 2018, 13:16

IMG 9898  IMG 9909

15 червня голова райдержадміністрації взяв участь в урочистостях з нагоди завершення навчальних зборів першої роти батальйону територіальної оборони Виноградівського району.

Михайло Русанюк привітав військовозобов'язаних із завершенням навчальних зборів. Побажав, щоб отримані знання ніколи не довелося застосовувати на практиці та вручив ряд подяк голів обласної та районної державних адміністрацій за зразкове виконання військового обов'язку, підтримання бойової готовності, самовідданість, високу професійну майстерність, проявлену під час навчальних зборів.

IMG 9919  IMG 9921

Участь у п'ятиденних навчальних зборах роти територіальної оборони Виноградівського району взяли резервісти оперативного резерву другої черги у військово-організаційних структурах Збройних сил України.

IMG 9954  IMG 9981

Виноградівська РДА

 
Питання забезпечення житлом дітей-сиріт та осіб з їх числа за рахунок коштів субвенції з державного бюджету обговорено на засіданні круглого столу Друк
Четвер, 14 червня 2018, 15:49

IMG 986214 червня 2018 року під головуванням заступника голови Виноградівської районної державної адміністрації відбулося засідання круглого столу на тему: „Забезпечення житлом дітей-сиріт та осіб з їх числа за рахунок коштів субвенції з державного бюджету місцевим бюджетам у відповідності до Порядку та умов надання субвенції з державного бюджету місцевим бюджетам на проектні, будівельно-ремонтні роботи, придбання житла та приміщень для розвитку сімейних та інших форм виховання, наближених до сімейних та забезпечення житлом дітей-сиріт, осіб з їх числа" для батьків-вихователів та прийомних батьків.

Під час засідання директор Виноградівського районного центру соціальних служб для сім'ї, дітей та молоді Елеонора Білкей висвітлила актуальність питання постановки на квартирний облік дітей-сиріт та дітей, позбавлених батьківського піклування, які досягли 16-ти річного віку, осіб з їх числа, котрі виховуються в прийомних сім'ях та дитячих будинках сімейного типу та забезпечення їх житлом при виході із сімейних форм виховання.

Про Порядок та умови надання субвенції з державного бюджету місцевим бюджетам на проектні, будівельно-ремонтні роботи, придбання житла та приміщень для розвитку сімейних та інших форм виховання, наближених до сімейних та забезпечення житлом дітей-сиріт, осіб з їх числа доповідала начальник служби у справах дітей райдержадміністрації Єва Беланинець.

Окрім того, прийомні батьки та батьки-вихователі отримали вичерпні відповіді від начальника управління соціального захисту населення райдержадміністрації Ульяни Курташ на запитання, що стосуються безоплатного оздоровлення дітей, які виховуються в прийомних сім'ях та дитячих будинках сімейного типу та нововведення при нарахуванні субсидії на оплату житлово-комунальних послуг.

За наслідками засідання заступником голови державної адміністрації дано відповідні доручення.

Виноградівська РДА

 
Питання ведення діловодства за зверненнями громадян у відділі культури райдержадміністрації обговорили на робочій нараді Друк
Четвер, 14 червня 2018, 14:58

IMG 983914 червня у райдержадміністрації відбулася робоча нарада під керівництвом керівника апарату райдержадміністрації Ігора Вантюха.

В ході наради головний спеціаліст відділу здійснення документообігу, контролю та роботи зі зверненнями громадян апарату райдержадміністрації Єва Параска інформувала про стан ведення діловодства за зверненнями громадян у відділі культури райдержадміністрації.

Начальник відділу культури Василь Югас зазначив, що протягом 2018 року до відділу культури звернулося 14 громадян. Письмові відповіді надано вчасно, на особистих прийомах дано вичерпні усні роз'яснення.

За наслідками наради інформацію взято до відома.

Виноградівська РДА

 
Питання відзначення в районі Дня Конституції України обговорено на нараді Друк
Четвер, 14 червня 2018, 14:00

IMG 984914 червня під керівництвом керівника апарату Виноградівської райдержадміністрації відбулася робоча нарада.

В ході наради обговорено питання організації в районі тематичних заходів приурочених відзначенню Дня Конституції України. Ряд заходів заплановано провести 27-28 червня.

За наслідками наради керівником апарату райдержадміністрації дано ряд відповідних доручень. 

Виноградівська РДА

 

 
Голова райдержадміністрацій привітав медичних працівників району із професійним святом Друк
Середа, 13 червня 2018, 15:37

IMG 9631  IMG 9695

13 червня у міському будинку культури відбулися урочистості з нагоди відзначення в районі Дня медичного працівника. Привітати медиків із професійним святом прийшов голова районної державної адміністрації Михайло Русанюк.

-« Сьогодні ми віддаємо шану тим, кому ми довіряємо найдорожче – своє здоров'я. Я вважаю, що медицина – не професія, а справжнє життєве покликання! Від імені всіх мешканців Виноградівського району я дякую вам, шановні медики, за вашу самовіддану працю, професіоналізм та терпіння.», - зазначив у вітальні промові Михайло Русанюк та нагородив грамотами обласної та районної державних адміністрацій ряд медичних працівників Виноградівського району.

IMG 9637  IMG 9661

Із вітальними словами також виступили і перший заступник голови райдержадміністрації Наталія Костелеба-Веремчук, і начальник відділу охорони здоров'я райдержадміністрації Леся Королевич.

Насамкінець медиків привітали працівники культури, вихованці дитячих шкіл мистецтв та закладів культури району, подарувавши насичений та цікавий концерт.

IMG 9712  IMG 9798

Виноградівська РДА

 
Михайло Русанюк зустрівся із громадськими активістами Друк
Середа, 13 червня 2018, 14:51

IMG 9544  IMG 9557

13 червня голова райдержадміністрації провів зустріч із громадськими активістами.

Основним питанням для обговорення став стан доріг у Виноградівському районі, а зокрема автошляхів «Вилок-Виноградів- Велика Копаня» та «Виноградів-Теково- Неветленфолу». Активісти висловили занепокоєння у зв’язку із поганим станом дорожнього покриття та просили надати інформацію стосовно термінів проведення ремонтних робіт на автошляхах району.

Натомість Михайло Русанюк зазначив, що вся інформація про проведення тендерів на ремонт доріг знаходиться у вільному доступі в мережі Інтернет. Стосовно найбільш проблематичних доріг, голова райдержадміністрації зазначив, що переможець тендеру на ремонт дороги «Виноградів – Теково – Неветленфолу» визначений ще 11 червня, а роботи на відрізку дороги від Вилка до Виноградова повинні розпочати вже найближчим часом.

IMG 9562

  IMG 9570

Виноградівська РДА

 
На Виноградівщині стартували навчальні збори Друк
Вівторок, 12 червня 2018, 15:33

IMG 9493  IMG 9519

12 червня керівник апарату райдержадміністрації Ігор Вантюх взяв участь у мітингу, приуроченому початку проведення навчальних зборів першої роти батальйону територіальної оборони Виноградівського району.

Від імені голови райдержадміністрації Ігор Вантюх привітав присутніх із початком навчальних зборів, попросив їх відповідально віднестися до навчань, оскільки отримані знання із питань охорони та захисту державного кордону, стратегічного розгортання військ, охорони та оборони важливих об'єктів є основними складовими підготовки військовозобов'язаних територіальної оборони.

- „Сподіваюсь, такі знання нам не знадобляться, але ми повинні бути підготовленими, щоб за потребою дати достойну відсіч ворогу, в першу чергу російскому агресору" – сказав у своєму виступі Ігор Вантюх.

Участь у навчальних зборах роти територіальної оборони Виноградівського району беруть резервісти оперативного резерву другої черги у військово-організаційних структурах Збройних сил України.

Довідково: Територіальна оборона України є системою загальнодержавних воєнних і спеціальних заходів, що здійснюються в особливий період поза зонами (районами) бойових дій на всій території України або в окремих її місцевостях.

IMG 9523  IMG 9514

Виноградівська РДА

 
Питання збереження архівних документів та підвищення рівня пожежної безпеки в архівному відділі державної адміністрації обговорено на нараді Друк
Вівторок, 12 червня 2018, 13:35

IMG 952812 червня під керівництвом керівника апарату райдержадміністрації Ігора Вантюха відбулася робоча нарада про стан збереження архівних документів та підвищення рівня пожежної безпеки в архівному відділі державної адміністрації.

В ході наради начальник архівного відділу райдержадміністрації Тетяна Головнич інформувала, що старшим інспектором сектору з питань цивільного захисту Виноградівської державної адміністрації проводяться інструктажі з працівниками архівного відділу щодо забезпечення охорони праці та пожежної безпеки в архівному відділі. Збереженість документів у приміщеннях архівного відділу забезпечується на належному рівні. У сховищах наявні контрольно-вимірювальні прилади температурно-вологісного режиму, показники яких щотижня фіксуються в реєстраційному журналі.

За наслідками наради керівником апарату райдержадміністрації інформацію взято до відома та дано відповідні доручення.

Виноградівська РДА

 
У Виноградові підвели підсумки призову на строкову військову службу на території Закарпаття Друк
Понеділок, 11 червня 2018, 14:50

vk6  vk5

11 червня під керівництвом заступника голови Закарпатської облдержадміністрації Володимира Колеснікова, за участі голови Виноградівської райдержадміністрації Михайла Русанюка та обласного військового комісара Богдана Череміського, відбулося підведення підсумків призову на строкову військову службу в квітні-травні 2018 року.

Участь у засіданні взяли голови районних та міських призовних комісій, а також військові комісари районів Закарпатської області.
За результатами проведення підсумків призову на строкову військову службу в квітні-травні 2018 року була відзначена спільна робота Виноградівського районного військового комісаріату та органів виконавчої влади району.

Виноградівська РДА

 
Фестиваль «Черешень та ягід» відбувся на Виноградівщині Друк
Понеділок, 11 червня 2018, 08:53

IMG 20180610 144619  viber image

10 червня керівник апарату Закарпатської облдержадміністрації Руслана Натуркач та керівник апарату Виноградівської райдержадміністрації Ігор Вантюх взяли участь у фестивалі «Черешень та ягід» у селі Оклі Гедь.

- «За останні три роки туризм почав активно розвиватися на території Закарпатської області, оскільки є пріоритетним напрямком розвитку економіки області. Розвитку туризму сприяє і географічне розташування області, і сусідство із Угорщиною, Румунією, Польщею, Словаччиною. Переважання сільського населення краю (70%) успішно демонструє розвиток одного із секторів розвитку туристичної галузі — сільського туризму.», - зазначив у вітальному слові керівник апарату Виноградівської райдержадміністрації Ігор Вантюх та нагородив подякою голови райдержадміністрації за популяризацію зеленого туризму на Виноградівщині та організацію гастрономічного фестивалю „Черешень та ягід". Неветленфолвівського сільського голову Йосипа Оросі.

Фестиваль відбувся на високому рівні. Окрім насиченої культурної програми гості мали можливість спробувати декілька різновидів традиційного для сіл Затисянщини леквару із черешень та ягід, відвідати виставку сільських дворів та народних умільців, а також багато іншого.

Виноградівська РДА

 
Більше статтей...
<< Початок < 1 2 4 6 7 8 9 10 > Кінець >>

Сторінка 4 з 275

Виноградівщина

Райдержадміністрація

Поточна діяльність

Послуги

Публічна інформація

Звернення громадян

Прес-центр

president baner

anons_3

drv_baner

mdz baner

library

rajrada

rajvo

M2 UA RU 300x84

ee-banner 

fmap 1

dsvv

gadjacha linija

1111111111111

baner ghestova mova 

petition1

11111
Голова Виноградівської районної державної адміністрації
РУСАНЮК МИХАЙЛО МИХАЙЛОВИЧ
konstytucia
ogoloshennya
pidrozdily
kultura
stktor turizmu
apk
dpi
rcsssdm
justycia_2
upszn
stat
golovderzhsluzhba
rkmr
dkz
dkz
terinspect praci
pfu
lishosp
eco
365
korupcia
 

bvpd

Flaer Patronat 1 - -400x842

 

soc reklama

2018
Липень
ПнВтСрЧтПтСбНд
      1
2345678
9101112131415
16171819202122
23242526272829
3031     
Слідкуйте за нами на Facebook!
social facebook box blue

Хто зараз на сайті

На даний момент 66 гостей на сайті
1joomla.ru picma.ru mamentyev.ru
© 2005 - 2018 ВИНОГРАДІВСЬКА РАЙОННА ДЕРЖАВНА АДМІНІСТРАЦІЯ
Адреса: 90300, Закарпатська область, м. Виноградів, площа Миру, 5
тел./факс: (03143) 2-33-50    e-mail: vinrda@ukrpost.ua
При використанні матеріалів - обов'язкове посилання на джерело!
Карта сайту