Це відновлення справедливості – Президент підписав Закон щодо пенсійної реформи

 

Глава Уряду: Підписання законів по пенсійній реформі - крок до побудови справедливої пенсійної системи

Підсумки економічного і соціального розвитку Виноградівського району за січень – вересень 2017 року

Програма економічного та соціального розвитку Виноградівського району на 2017 рік

Михайло Русанюк відвідав відкриття виставки художників Виноградівщини Друк
П'ятниця, 13 жовтня 2017, 15:33

IMG 7666 IMG 7675

13 жовтня голова Виноградівської райдержадміністрації Михайло Русанюк відвідав виставковий зал «Імпасто», в якому відбулася виставка творчих робіт художників Виноградівщини.

Окрім вітального слова, Михайло Руснаюк нагородив грамотою районної державної адміністрації за значний внесок у розвиток художнього мистецтва у Виноградівському районі голову громадської організації «Мистецька Угоча» Карла Керечанина та завідувача картинної галереї „Імпасто" Валентину Костьо.

На виставці були представлені роботи 16 виноградівських художників, а це більше 60 картин. Виставка триватиме з 13 по 25 жовтня.

IMG 7705 IMG 7658 

Виноградівська РДА

 
Відбулося чергове засідання комісії з розгляду питань в галузі земельних відносин Друк
П'ятниця, 13 жовтня 2017, 15:28

IMG 753713 жовтня під керівництвом заступника голови районної державної адміністрації Єви Данич відбулося засідання комісії з розгляду питань в галузі земельних відносин.

Під час засідання комісією було розглянуто питання про надання дозволу для виготовлення детального плану території та для виготовлення технічної документації щодо відновлення (встановлення) меж земельної ділянки ( на місцевості).

За наслідками засідання членами комісії прийнято відповідні рішення.

Виноградівська РДА

 
Виконання плану роботи райдержадміністрації за ІІІ квартал 2017 року обговорили на робочій нараді Друк
Четвер, 12 жовтня 2017, 13:50

12 жовтня за головуванням керівника апарату районної державної адміністрації Юрія Продана, за участі заступника керівника апарату-начальника відділу організаційної роботи апарату райдержадміністрації Ігора Вантюха та спеціалістів структурних підрозділів райдержадміністрації, відбулася нарада про виконання плану роботи райдержадміністрації за ІІІ квартал 2017 року

Як зауважив Ігор Вантюх відповідно до плану роботи на ІІІ квартал 2017 року зусилля Виноградівської райдержадміністрації у звітному періоді було спрямовано на реалізацію державної регіональної політики, державних і регіональних програм соціально-економічного та культурного розвитку, здійснення інших наданих державою повноважень. Завдяки постійній координації роботи структурних підрозділів райдержадміністрації вирішувалися найважливіші питання життєдіяльності району. Особлива увага приділялася покращенню соціально-економічних показників району, розвитку малого бізнесу, розв'язанню соціальних проблем інвалідів, ветеранів війни та праці, забезпеченню функціонування житлово-комунального господарства району, поліпшенню санітарного стану населених пунктів району.

IMG 7531 IMG 7536

Виноградівська РДА

 
Розпочалися роботи із ремонту дороги між Сасовом і Неветленфолу Друк
Четвер, 12 жовтня 2017, 09:17

IMG 7508  IMG 7479

11 жовтня голова райдержадміністрації Михайло Русанюк здійснив робочий візит у село Сасово, де ознайомився із ходом виконання робіт із ремонту автодороги між селами Сасово та Неветленфолу та зустрівся із представником підрядної організації з Румунії, яка ці роботи виконуватиме.

Кошти для ремонту цієї дороги отримані від "дорожнього експерименту", тобто з перевиконань планових показників Закарпатської митниці. Наразі тривають підготовчі роботи, а саме підсипка найбільш зруйнованих ділянок дороги та розчистка узбіч. Затим відбудеться безпосередній ремонт дороги, а саме рестайлінг та укладання суцільного шару асфальту.

Виноградівська РДА

 
Питання готовності закладів соцкультсфери до опалювального сезону обговорили на робочій нараді Друк
Середа, 11 жовтня 2017, 15:53

365410 жовтня під керівництвом голови районної державної адміністрації Михайла Русанюка відбулася нарада з питаня забезпечення підготовки та сталого проходження опалювального сезону ‎‎2017-2018 років. Участь у нараді взяли керівники структурних підрозділів райдержадміністрації, а також керівники установ та організацій, що мають відношення до даного питання.

В ході наради було обговорено стан підготовки до опалювального сезону, організацію та проведення пусконалагоджувальних робіт котелень у закладах освіти, медицини та культури. Окрім того, керівники структурних підрозділів доповіли про стан справ, пов'язаний із забезпеченням сталого проходження опалювального періоду.

За наслідками наради голова райдержадміністрації дав відповідні доручення.

Виноградівська РДА

 
Голова райдержадміністрації здійснив робочий візит у пологове відділення Виноградівської рай лікарні Друк
Вівторок, 10 жовтня 2017, 15:25

IMG 7392  IMG 7401

10 жовтня голова Виноградівської райдержадміністрації Михайло Русанюк разом із головою районної ради Віталієм Любка здійснили робочий візит у пологове відділення районної лікарні.

Головний лікар центральної районної лікарні Надія Онисько розповіла, що у цьому відділенні нещодавно були проведені ремонтні роботи. Закупівлю будівельних матеріалів для яких здійснили із виділених із районного бюджету коштів, натомість оплату роботи ремонтників зробили за рахунок благодійних внесків самих працівників пологового відділення.

Окрім того, в ході візиту керівники району ознайомилися із роботою відділення, а також поспілкувалися із його завідувачем Ольгою Сіладі та медичним персоналом, які розповіли про основні проблемні питання, з якими вони стикаються в роботі. Так, серед нагальних питань стоїть закупівля нового медичного обладнання, а саме: фетомонітору, кувезу та інфузоматів, що значним чином покращить якість надання медичних послуг для новонароджених мешканців району.

IMG 7419  IMG 7439

Виноградівська РДА

 
Це відновлення справедливості – Президент підписав Закон щодо пенсійної реформи Друк
Понеділок, 09 жовтня 2017, 09:48

29f7572450627f72587076c041e5eba3 1507469046 extra largeПрезидент Петро Порошенко в присутності Прем'єр-міністра Володимира Гройсмана та Глави Адміністрації Президента України Ігоря Райніна підписав Закон "Про внесення змін до деяких законодавчих актів України щодо підвищення пенсій".

Глава держави подякував Уряду та Парламенту за спільні зусилля, які дозволили ухвалити цей важливий документ. «Хочу привітати всіх пенсіонерів, бо відновлюється справедливість. При чому наголошую, що Закон передбачає не лише зараз підвищення, бо завжди пенсіонерам намагалися підвищити виплати перед виборами. Ми це робимо зараз, і осучаснення пенсій закладено як ефективно працюючий механізм на постійній основі», - зазначив Петро Порошенко Він наголосив, що це є рішучими кроками для встановлення і відновлення справедливості по відношенню до пенсіонерів.

Президент додав: «Хочу привітати всіх українців, бо коли-небудь ми всі будемо пенсіонерами. І дуже важливо, що справедливість цією пенсійною реформою встановлено».

За його словами, нині важливо зробити все можливе, щоб українські пенсіонери якнайшвидше отримали перерахунок пенсій.
«Скільки нас лякали, що ми не зможемо провести пенсійну реформу без підвищення пенсійного віку. Ми спільно знайшли оптимальний механізм. І, до речі, хотів би окремо підкреслити, аргументація наша була настільки переконливою, що була підтримана і міжнародним співтовариством», - розповів Глава держави.

 
У Виноградові відбулися урочистості з нагоди вшанування героїв національно-визвольної боротьби угорського народу Друк
Понеділок, 09 жовтня 2017, 08:54

IMG 7318 IMG 7328

Шостого жовтня у Виноградівській ЗОШ І-ІІІ ступенів №3 відбулися урочистості з нагоди вшанування героїв національно-визвольної боротьби угорського народу. Участь в урочистостях взяв заступник голови Закарпатської облдержадміністрації Віктор Мікулін та голова Виноградівської райдержадміністрації Михайло Русанюк.

В ході урочистостей свої промови виголосили заступник голови Закарпатської облдержадміністрації Віктор Мікулін та голова Виноградівської райдержадміністрації Михайло Русанюк.

IMG 7335 IMG 7370

-« У кожного народу є своя історія і своя пам'ять,в історії є події як приємні так і гіркі. Події 1848 – 1849 року були трагічними не лише для одного народу, а й для цілої Європи. То ж ми сьогодні вшановуючи пам'ять загиблих у «Весні народів», під час революційних подій, повинні пам'ятати нашу історію, якщо будемо пам'ятати історію - будемо мати світле майбутнє.», - зазначив у своїй промові Михайло Русанюк.

IMG 7376 IMG 7378

Після урочистостей відбулося покладання вінків квітів до підніжжя пам'ятника Жігмонду Перені.

Виноградівська РДА

 
Виноградівщина презентувала перший туристичний промо-ролик Друк
П'ятниця, 06 жовтня 2017, 15:08

22308702 1405689702813130 3647325089965840307 n  IMG 7261

Шостого жовтня у великому залі палацу родини Перені відбулася презентація першого офіційного туристичного промо-ролика Виноградівського району. Окрім того на заході відбулася виставка картин місцевих художників, на яких були зображені місця показані у відео роботі.

"Ця робота – це перший із серії туристичних промо-роликів Виноградівського району. Наступні ролики розповідатимуть про красу природи Виноградівщини у різні пори року, культуру, народні звичаї та забави нашого краю, а також кулінарні родзинки району, а зокрема його еко-продукцію.",- зазначив у своїй промові голова Виноградівської райдержадміністрації Михайло Русанюк та запросив усіх до перегляду самого ролика.

Промо-ролик був не єдиною новинкою Виноградівщини-туристичної яку презентували на заході. Завідувач сектору туризму та транскордонного співробітництва районної державної адміністрації Валентина Горнецкі представила широкому загалу ще і новий туристичний слоган Виноградівського району, який є багаторівневим та пропонує туристам таку різну та багатогранну привабливість району.

- "Виноградівщина. Це варто побачити!", "Виноградівщина. Це варто відчути!", "Виноградівщина. Це варто спробувати!" - ось три основні складові туристичного салогану Виноградівського району, які закликають туристів подивитися і відчути всі принади нашого краю, а також скуштувати смак традиційної кухні.", - зазначила Валентина Горнецкі.

Насамкінець організатори презентували дату головного фестивалю Виноградівського району. "Угочаснська лоза 2018" відбудеться 5-6 травня.

IMG 7282  22196205 1405689779479789 2387551435026639227 n

Виноградівська РДА

 
У Виноградові відбувся показ фільму «Сім історій успішних ромських жінок» Друк
Середа, 04 жовтня 2017, 08:29

IMG 7164 IMG 7181

Третього жовтня у приміщенні читального залу Виноградівської центральної районної бібілотеки, відбувся показ фільму «Сім історій успішних ромських жінок», який є першим в Україні документальним проектом про сучасних українських ромів, які реалізували себе в громадській діяльності, мистецтві або несценічній професії.

На показі були присутні керівник апарату райдержадміністрації Юрій Продан, заступник керівника апарату-начальник відділу організаційної роботи апарату райдержадміністрації Ігор Вантюх та представники Міжнародного фонду "Відродження".

Ігор Вантюх зауважив, що перегляд фільму став доказом можливості розвитку ромських жінок у різних сферах суспільного життя, зокрема найбільшого успіху вони здобувають в мистетцві, культурі, творчості, тому одним із пріоритетних напрямків роботи місцевої влади стане підтримка розвитку освіти, культури, традицій національних меншин, в тому числі сприяння діляльності аматорських ромських колективів та залучення дітей ромів до заняття в дитячих школах мистецтв. А сам фільм безпосередньо буде продемонстрований в місцях компактного проживання ромської національної меншини - с.Підвиноградів, смт.Королево, с.Великі Ком'яти.

IMG 7189 IMG 7187

Виноградівська РДА

 
<< Початок < 1 2 3 5 7 8 9 10 > Кінець >>

Сторінка 5 з 253

Виноградівщина

Райдержадміністрація

Поточна діяльність

Послуги

Публічна інформація

Звернення громадян

Прес-центр

president baner

anons_3

drv_baner

mdz baner

library

rajrada

rajvo

M2 UA RU 300x84

ee-banner 

fmap 1

dsvv

gadjacha linija

1111111111111

 

11111
Голова Виноградівської районної державної адміністрації
РУСАНЮК МИХАЙЛО МИХАЙЛОВИЧ
konstytucia
ogoloshennya
pidrozdily
kultura
stktor turizmu
apk
dpi
rcsssdm
justycia_2
upszn
stat
golovderzhsluzhba
rkmr
dkz
dkz
terinspect praci
pfu
lishosp
eco
365
korupcia
 

bvpd

Flaer Patronat 1 - -400x842

 

soc reklama

2017
Листопад
ПнВтСрЧтПтСбНд
  12345
6789101112
13141516171819
20212223242526
27282930   
Слідкуйте за нами на Facebook!
social facebook box blue

Останні новини

Хто зараз на сайті

На даний момент 89 гостей на сайті
1joomla.ru picma.ru mamentyev.ru
© 2005 - 2017 ВИНОГРАДІВСЬКА РАЙОННА ДЕРЖАВНА АДМІНІСТРАЦІЯ
Адреса: 90300, Закарпатська область, м. Виноградів, площа Миру, 5
тел./факс: (03143) 2-33-50    e-mail: vinrda@ukrpost.ua
При використанні матеріалів - обов'язкове посилання на джерело!
Карта сайту