Звернення Президента щодо підтримки українців під час епідемії COVID-19

  

Треба вчитися жити й працювати у нових умовах – Президент

 

Підсумки економічного і соціального розвитку Виноградівського району за 2019 рік

Програма економічного та соціального розвитку Виноградівського району на 2019 рік

Голова райдержадміністрації провів робочу нараду Друк
Понеділок, 05 жовтня 2020, 14:51

DSC032795 жовтня голова райдержадміністрації провів робочу нараду із заступницею голови райдержадміністрації Євою Данич та керівником апарату державної адміністрації Іриною Мельник.

В ході наради обговорено питання дотримання працівниками районної державної адміністрації трудової та виконавської дисципліни. Як зазначив голова райдержадміністрації, що потрібно проводити відповідну роботу щодо недопущення фактів несвоєчасного та неякісного виконання контрольних документів, звернути увагу на належне виконання резолюцій керівництва, забезпечувати своєчасне інформування заявників про наслідки розгляду звернень у відповідності до вимог, визначених чинним законодавством, а також наголосив на тому що всі без винятку державні службовці повинні неухильно дотримуватися трудової та виконавської дисципліни.

Окрім того, голова райдержадміністрації доручив керівнику апарату райдержадміністрації проводити моніторинг готовності бюджетних установ району до роботи в осінньо-зимовий період 2020-2021 років.

Виноградівська РДА

 
5 жовтня починає діяти нове епідемічне зонування протягом 14 днів. Друк
Понеділок, 05 жовтня 2020, 08:32

viber 2020-10-08 09-32-32

 
Шановні освітяни! Друк
Неділя, 04 жовтня 2020, 07:54

img-2f8262628a84df42600636565872ebf2-vЩиро вітаю вас із професійним святом – Днем працівників освіти. Ваша професія – найблагородніша серед інших. Вона об'єднує людей щирих помислів, сердець, почуттів і навіть самопожертви.

Діти - майбутнє держави. І саме ви невтомно і наполегливо плекаєте це майбутнє - молоде покоління свідомих, талановитих громадян нашої країни. Ви несете людям добро, вам вірять, до вашої думки прислухаються, у вас вчаться. Завдяки вашій повсякденній праці діти долучаються до тих невичерпних скарбниць знань, які допомагають їм обрати життєвий шлях, стати справжніми фахівцями своєї справи.

Нехай ніколи не згасає світло вашої душі, тепло вашого серця до улюбленої професії. Хай кожен ваш день повниться новою радістю та перемогою, хай здійснюються ваші плани в ім'я щасливого майбутнього України і нашого району.

З повагою,
голова державної адміністрації Ігор Вантюх

 
Виноградівська районна державна адміністрація повідомляє Друк
П'ятниця, 02 жовтня 2020, 13:50

yvagaВиноградівська районна державна адміністрація повідомляє, що з 02.10.2020 року змінюється електронна адреса (e-mail) для листування.

В подальшому просимо всі листи направляти на e-mail: Ця електронна адреса захищена від спам-ботів, Вам потрібно включити JavaScript для перегляду

 

 

 

 

Виноградівська РДА

 
Брифінг військового комісара Виноградівського районного військового комісаріату Друк
П'ятниця, 02 жовтня 2020, 12:28

DSC03268 DSC03264

Другого жовтня у Виноградівському районному військовому комісаріаті відбувся брифінг військового комісара, підполковника Сергія Зейкана за участі голови Виноградівської райдержадміністрації Ігоря Вантюха.

Продовження за посиланням

 
Дорогі наші ветерани, люди похилого віку! Друк
Четвер, 01 жовтня 2020, 16:00

manos1Щиро вітаю вас з Міжнародним днем людей похилого віку та Днем ветерана!

Ця дата – не нагадування про вік, а чудова можливість сказати теплі слова вдячності батькам, ветеранам війни, праці, пенсіонерам, старшим мешканцям Виноградівщини за вклад у розвиток району, за багаторічну добросовісну працю, доброту та мудрість. Ми можемо лише здогадуватися, скільки випробувань, болю і втрат довелося вам пережити і при цьому зберегти гідність, віру, любов, які ви пронесли через все своє життя. Бути вашими послідовниками – велика честь і відповідальність.

Люди старшого покоління – джерело народної мудрості, їх практичний життєвий досвід – нерозривний місток, який з'єднує покоління. Ви передаєте у спадок все найцінніше, що накопичили за все життя.

Від щирого серця зичу вам міцного-міцного здоров'я, радості від життя, наснаги та довголіття! А ми, в свою чергу, берегтимемо Вас і робитимемо все можливе для того, щоб на схилі літ Ви жили у достойних умовах та при доброму здоров'ї! Зі святом Вас!

З повагою,
голова державної адміністрації Ігор Вантюх

 
Працівників освіти району привітали з професійним святом Друк
Четвер, 01 жовтня 2020, 14:40

Першого жовтня у міському будинку культури відбулися урочистості присвячені Дню працівника освіти. Привітати освітян району прийшли голова Виноградівської районної державної адміністрації Ігор Вантюх, голова районної ради Віталій Любка, Виноградівський міський голова Степан Бочкай та директор комунальної установи „Центр з обслуговування закладів освіти Виноградівського району" Юрій Свищо.

DSC03084 DSC03123

-«Щороку в першу неділю жовтня ми відзначаємо День працівників освіти – свято тих, хто завоював в нашому суспільстві заслужену повагу і вдячність, відкрив кожному з нас дорогу у велике життя, кому ми зобов'язані своїми життєвими і професійними перемогами. В день Вашого професійного свята бажаю Вам, шановні освітяни, міцного здоров'я, щастя, благополуччя, великих творчих успіхів і невичерпної наснаги», - зазначив Ігор Вантюх.

Окрім того, нагородив одних із кращих працівників освіти грамотами районної державної адміністрації, за багаторічну сумлінну працю, вагомий внесок у справу навчання та виховання підростаючого покоління та з нагоди Дня працівників освіти.

DSC03163 DSC03106

Зі сцени для працівників освіти лунало безліч слів вітань та вдячності за їх працю, а працівники культури та дитячої школи мистецтв імені Белли Бартока подарували вчителям святковий настрій від перегляду концертної програми.

Виноградівська РДА

 
Голова райдержадміністрації взяв участь в інструктивно-методичних зборах Друк
Четвер, 01 жовтня 2020, 10:02

30 вересня під керівництвом першого заступника голова обласної державної адміністрації Олега Коцюби в режимі відеоконференц-зв'язку відбулися інструктивно-методичні збори.

Участь у засідання взяли голова райдержадміністрації Ігор Вантюх, військовий комісар Виноградівського районного військового комісаріату Сергій Зейкан, головний спеціаліст з питань цивільного захисту та оборонної роботи Юрій Фурик.

Під час зборів із представниками райдержадміністрації обговорено питання організації та проведення призову на строкову військову службу в жовтні-грудні 2020 року.

DSC03023 DSC03031

Виноградівська РДА

 
У Виноградові відзначили День людей похилого віку та День ветерана Друк
Середа, 30 вересня 2020, 14:25

30 вересня голова райдержадміністрації Ігор Вантюх взяв участь в урочистостях з нагоди відзначення в районі Міжнародного дня людей похилого віку та Дня ветерана, які відбулися у великому залі районної ради.

DSC02997 DSC02986

-«Першого жовтня в нашій державі відзначається День людей похилого віку та День ветерана, що засвідчує глибоку повагу до найстарших представників громади. Ця дата – не нагадування про вік, а чудова можливість сказати теплі слова вдячності батькам, ветеранам війни, праці, пенсіонерам, старшим мешканцям Виноградівщини за вклад у розвиток району, за багаторічну добросовісну працю, доброту та мудрість. Бути вашими послідовниками – велика честь і відповідальність», - зазначив у вітальному слові Ігор Вантюх.

DSC03007 DSC03012

Окрім того, голова райдержадміністрації вручив грамоти голови райдержадміністрації за активну громадську діяльність, участь у ветеранському русі та з нагоди відзначення Дня ветерана: голові Виноградівської районної ради організації ветеранів України Василю Ковачику, голові первинної ветеранської організації селища Вилок Анатолію Гелетюку, голові первинної ветеранської організації села Онок Івану Продану та заступнику голови Виноградівської районної ради організації ветеранів України Мальвіні Савинець.

Виноградівська РДА

 
Бібліотекарів району привітали із професійним святом Друк
Середа, 30 вересня 2020, 13:37

30 вересня у міському будинку культури відбулися урочистості з нагоди відзначення в районі Всеукраїнського дня бібліотек. Привітати бібліотечних працівників Виноградівщини прийшли голова районної державної адміністрації Ігор Вантюх, голова районної ради Віталій Любка та заступник міського голови Василь Ціцей.

DSC02941 DSC02944

-«Бібліотеки є потужним знаряддям демократії, гармонізації суспільних відносин, важливим чинником інтелектуального, духовного і естетичного збагачення кожної нації. Доносячи до людей увесь спектр різноманітних інформаційних потоків і державотворчих ідей, розкриваючи реальну картину світу.Сьогодні мені хочеться сказати велике спасибі працівника бібліотечної системи Виноградівського району! Велика вам подяка за те, що ви завжди ідете в ногу з часом, сприяєте щоденному поновленню матеріально-технічної бази оновленню та осучасненню наших бібліотек, а все це завдяки участі бібліотекарів району у грантових проектах», - зазначив у своїй промові голова райдержадміністрації.

DSC02960 DSC02973

За вагомий внесок у розвиток бібліотечної справи, збереження духовних цінностей, активну культурно-просвітницьку діяльність та з нагоди відзначення Всеукраїнського дня бібліотек Ігор Вантюх нагородив грамотами Виноградівської районної державної адміністрації працівників та колективи бібліотек району.

Виноградівська РДА 

 
<< Початок < 1 2 3 5 7 8 9 10 > Кінець >>

Сторінка 5 з 365

Виноградівщина

Райдержадміністрація

Поточна діяльність

Послуги

Публічна інформація

Звернення громадян

Прес-центр

president baner

anons_3

drv_baner

library

M2 UA RU 300x84

ee-banner 

fmap 1

dsvv

gadjacha linija

1111111111111

baner ghestova mova 

petition1 

1111111111111 copy

 
imege1236
Голова Виноградівської районної державної адміністрації - Вантюх Ігор Віталійович 

 
ІНФОРМАЦІЯ ДЛЯ ВИБОРЦІВ!
 
original-3498738506
 
images
 
konstytucia
osvita copy
ogoloshennya
sp copy
kultura copy
rcsssdm copy
uszn copy
rcz copy copy
gk copy
lishosp copy
eko copy
365 copy
kor copy
 

Flaer Patronat 1 - -400x842

 

soc reklama

2020
Жовтень
ПнВтСрЧтПтСбНд
   1234
567891011
12131415161718
19202122232425
262728293031 
Слідкуйте за нами на Facebook!
social facebook box blue

Останні новини

Хто зараз на сайті

На даний момент 51 гостей на сайті
1joomla.ru picma.ru mamentyev.ru
© 2005 - 2020 ВИНОГРАДІВСЬКА РАЙОННА ДЕРЖАВНА АДМІНІСТРАЦІЯ
Адреса: 90300, Закарпатська область, м. Виноградів, площа Миру, 5
тел./факс: (03143) 2-33-50    e-mail: vinrda@ukrpost.ua
При використанні матеріалів - обов'язкове посилання на джерело!
Карта сайту