Одна електронна заява замість 37 документів та нуль візитів до органів влади замість 11 – Президент України доручив запровадити проект «єМалятко» до 1 січня 2020 року

  

Публічний звіт голови Виноградівської районної державної адміністрації

 

Підсумки економічного і соціального розвитку Виноградівського району за І півріччя 2019 року

Програма економічного та соціального розвитку Виноградівського району на 2019 рік

Керівництво райдержадміністрації взяло участь у селекторній нараді Друк
Четвер, 08 серпня 2019, 14:16

IMG 9243  IMG 9236

Восьмого серпня під керівництвом першого заступника голови Закарпатської облдержадміністрації відбулася робоча нарада в режимі відеоконференц-зв'язку. Участь у нараді взяло керівництво Виноградівської райдержадміністрації, керівники структурних підрозділів райдержадміністрації, керівники установ та організацій району.

В ході наради розглянуто ряд важливих питань, а саме: про хід підготовки до навчальних зборів з резервістами та військовозобов'язаними, які призначені до склад частин територіальної оборони, що формуються на території Закарпатської області; про підготовку закладів освіти до нового 2019-2020 навчального року; про стан готовності підприємств житлово-комунального господарства, паливно-енергетичного комплексу та бюджетних установ області до роботи в осінньо-зимовий період 2019-2020 років.

За наслідками наради першим заступником голови Закарпатської облдержадміністрації дано ряд відповідних доручень.

IMG 9237  IMG 9245

Виноградівська РДА

 
Відновлення електропостачання у ромському поселенні смт.Королево обговорили на робочій нараді Друк
Четвер, 08 серпня 2019, 13:21

IMG 9216  IMG 9217

Восьмого серпня керівник апарату Виноградівської райдержадміністрації Ігор Вантюх провів зустріч із представниками ромської громади селища Королево та радниками голови райдержадміністрації з питань інтеграції ромів Арсеном та Давидом Богарами.

Лідери ромської громади Королева звернулися в райдержадміністрацію із проханням посприяти у вирішенні проблемного питання представників нацменшини, яке виникло у зв'язку із відключенням ромського поселення від електропостачання. На зустріч були запрошені і представники Виноградівського РЕМ.
Головний інженер Виноградівського РЕМ Ернест Сегев зазначив, що загальний борг за електропостачання представників ромської нацменшини Королева становить більше двох мільйонів гривень. Окрім того, існує нагальна проблема із несанкціонованими підключеннями ромів до електропостачальної мережі. Саме тому було прийнято рішення повністю відключити компактне ромське поселення від електропостачання.

Керівник апарату райдержадміністрації запропонував лідерам ромської громади внести пропозиції, та розповісти про своє бачення шляхів вирішення цієї проблеми. Роми наголосили, що вони готові сплатити значну частину боргу одразу, а іншу суму просять реструктуризувати, та обіцяють погасити всю заборгованість протягом 12 місяців.
Ігор Вантюх попросив керівника Виноградівського РЕМ донести ситуацію до керівництва Закарпаттяобленерго з метою досягнення компромісу та вирішення цього проблемного питання у рамках чинного законодавства України, адже, як наголосив керівник апарату райдержадміністрації, сьогодні у районі проводиться комплекс заходів з підготовки до опалювального сезону, а відсутність можливості взимку обігрівати свої оселі може призвести до трагічних випадків, в тому числі малюкової смертності, яка у середовищі ромів і без того є значною.

За наслідками зустрічі було прийнято рішення провести наступну зустріч через тиждень, тоді керівництво Виноградівського РЕМ прийде із сформованою пропозицією Закарпаттяобленерго.

IMG 9220  IMG 9225

Виноградівська РДА

 
У Виноградівській райдержадміністрації здійснили огляд нового законодавства Друк
Середа, 07 серпня 2019, 15:51

IMG 9213  IMG 9206

Сьомого серпня за головування керівника апарату Виноградівської райдержадміністрації Ігоря Вантюха відбулася робоча нарада. Участь у нараді взяли: начальник відділу персоналу Оксана Козак, начальник відділу фінансового забезпечення, обліку та роботи та звітності Ярослава Чернянчук, начальник відділу організаційної роботи апарату Єва Деяк та в.о. начальника юридичного відділу апарату Інна Шолох.

В ході наради в.о. начальника юридичного юридичного відділу апарату ознайомила присутніх із нововведеннями в законодавстві. Так, зокрема, детально розглянуто та обговорено Закон України «Про забезпечення функціонування української мови як державної». Окрім того розглянуто нововведення ще в ряді нормативно-правових актів, зокрема обговорено Проект Виборчого кодексу України.

За наслідками наради керівником апарату дано доручення в.о. юридичного відділу апарату і надалі тримати на контролі нововведення в законодавстві про що інформувати керівництво райдержадміністрації.

2019-08-07 14-10-31

Виноградівська РДА

 
На Виноградівщині продовжують підготовку до військових зборів резервістів Друк
Середа, 07 серпня 2019, 14:48

IMG 9191  IMG 9192

Сьомого серпня в райдержадміністрації відбулася робоча нарада про підготовку до військових зборів резервістів, що відбудуться на території Виноградівського району. Участь у нараді взяли: в.о. голови Виноградівської райдержадміністрації Наталія Костелеба-Веремчук, заступниця голови райдержадміністрації Єва Данич, керівник апарату райдержадміністрації Ігор Вантюх, військовий комісар Виноградівького районного військового комісаріату Сергій Зейкан та директор ДП "Виноградівсье лісове господарство" Василь Агій.

В ході наради обговорено окремі організаційні питання проведення зборів із директором ДП "Виноградівське лісове господарство". За наслідками наради прийнято відповідні рішення.

Виноградівське РДА

 
Про стан підготовки паливно-енергетичного комплексу, житлово-комунального господарства, бюджетної сфери до роботи в осінньо-зимовий період 2018-2019 років говорили на робочій нараді Друк
Середа, 07 серпня 2019, 12:39

IMG 9162  IMG 9172

Сьомого серпня під керівництвом виконувачки обов'язків голови Виноградівської райдержадміністрації відбулася робоча нарада, в ході якої обговорено стан підготовки паливно-енергетичного комплексу, житлово-комунального господарства, бюджетної сфери до роботи в осінньо-зимовий період 2018-2019 років.

Окрім керівництва та керівників структурних підрозділів Виноградівської райдержадміністрації участь у нараді взяли керівники закладів охорони здоров'я, а також  головний інженер Виноградівського РЕМ, головний інженер Виноградівського відділення ПАТ "Закарпатгаз" та директор ДП «Виноградівське лісове господарство».

Як інформував в.о. начальника відділу інфраструктури, житлово-комунального господарства та будівництва Виноградівської райдержадміністрації Микола Левдар, на виконання розпорядження голови обласної державної адміністрації від 03.05.2019 року № 255 „Про підготовку господарського комплексу та установ бюджетної сфери області до роботи в осінньо-зимовий період 2019 – 2020 років", з метою забезпечення своєчасної підготовки господарського комплексу району, підприємств і організацій житлово-комунального господарства та установ бюджетної сфери до роботи в осінньо-зимовий період 2019 – 2020 років головою Виноградівської державної адміністрації було прийнято аналогічне розпорядження від 31.05.2019 №136 „Про підготовку господарського комплексу та установ бюджетної сфери району до роботи в осінньо-зимовий період 2019–2020 років".

Відповідно до плану здійснюється комплекс заходів по підготовці до опалювального сезону, так станом на 01 серпня 2019 року виконано ряд підготовчих заходів Виноградівським управлінням житлово-комунального господарства, управлінням освіти, молоді та спорту Виноградівської райдержадміністрації, закладами культури та охорони здоров'я району.

Заслухавши інформацію доповідачів,в.о. голови райдержадміністрації дано ряд відповідних доручень з метою належної підготовни закладів соцкультсфери до роботи в осінньо-зимовий період.

IMG 9165  IMG 9186

Виноградівська РДА

 
У Виноградівській райдержадміністрації шукають шляхи вирішення проблеми відсутності вивозу сміття з населених пунктів району Друк
Середа, 07 серпня 2019, 12:16

IMG 9158  IMG 9152

Сьомого серпня виконувачка обов'язків голови Виноградівської райдержадміністрації Наталія Костелеба-Веремчук провела робочу нараду. В ході засідання, на яке були запрошені керівники районної та міської ради, втім, з'явився тільки перший заступник Виноградівського міського голови Василь Ціцей, а також заступник директора компанії «АВЕ Виноградово» Галина Сидоренко, обговорено імовірні шляхи вирішення проблеми відсутності вивозу твердих побутових відходів із сіл та селищ Виноградівського району.

Як зазначила Галина Сидоренко, повідомлення від Мукачівської міської ради про розірвання договору на вивіз твердих побутових відходів із Виноградівського району на полігон в Мукачево надійшло до них несподівано. Тому компанія була вимушена в терміновому порядку повідомити громадян та тимчасово припинити роботу із вивозу сміття із сіл та селищ району. Заступник директора компанії «АВЕ Виноградово» також запропонувала один із можливих варіантів вирішення цієї проблеми шляхом облаштування перезавантажувальної станції. Принцип роботи цієї станції дозволяє звозити на неї сміття, пресувати його, завантажувати у важковаговий транспорт та вивозити на великі обладнані полігони за межами Закарпатської області. Одним із можливих місць розташування такої станції компанія «АВЕ Виноградово» розглядає Виноградівське міське сміттєзвалище. Пропозиція донесена до керівництва міської ради, проте за словами першого заступника Виноградівського міського голови Василя Ціцея, на позитивне рішення депутатського корпусу очікувати не слід.

Розглянуто на нараді і питання облаштування кущових полігонів із вивозу твердих побутових відходів на території населених пунктів району. Проте за інформацією в.о. начальника відділу інфраструктури, житлово-комунального господарства та будівництва райдержадміністрації Миколи Левдара, на території району є єдине паспортизоване сміттєзвалище. Воно знаходиться на території міста Виноградів. Наталія Костелеба-Веремчук зазначила, що Виноградівською райдержадміністрацією вестимуться перемовини із керівниками органів сільських та селищних рад району з приводу облаштування кущових полігонів на територія їх населених пунктів, однак таке вирішення проблеми може бути тільки тимчасовим.

На думку керівництва райдержадміністрації, єдиним можливим вирішенням проблемного питання може бути тільки будівництво сучасного сміттєпереробного комплексу, а не облаштування полігонів.

Керівництво компанії «АВЕ Виноградово» натомість зазначило, що для реалізації такого проекту їм необхідно мати в розпорядженні земельну ділянку. В недалекому минулому розглядалися два варіанти розміщення такого об'єкту, проте в зв'язку з виникненням суспільної напруги, реалізацію їх довелося припинити.

Керівник апарату Виноградівської райдержадміністрації Ігор Вантюх натомість зазначив, що виникнення суспільної напруги можна уникнути, якщо мова йтиметься про будівництво сучасного сміттєпереробного комплексу, а не полігону для захоронення твердих побутових відходів. Проте Галина Сидоренко зазначила, що не може наразі говорити про готовність інвесторів вкладати кошти в реалізацію цього проекту.

Підсумовуючи сказане Наталія Костелеба-Веремчук зазначила, що райдержадміністрацією і надалі проводитимуться заходи для знаходження вирішення цього проблемного питання. Зокрема, найближчим часом буде перейнято досвід від інших районів області, яким вдалося знайти тимчасове вирішення проблеми вивозу сміття. Після чого буде скликана розширена нарада із керівниками органів місцевого самоврядування району, на якій також будуть вишукуватися механізми вирішення цього гострого проблемного питання.

Виноградівська РДА

 
Керівник апарату та керівники структурних підрозділів взяли участь у селекторній нараді Друк
Вівторок, 06 серпня 2019, 14:31

IMG 9140  IMG 9142

Шостого серпня за головування керівника апарату Закарпаської облдержадміністрації Руслани Натуркач відбулася робоча нарада в режимі відеоконференц-зв’язку щодо презентації онлайн-конкурсу «Взаємодія органів державної влади з громадськістю».

Участь у нараді взяв керівник апарату Виноградівської райдержадміністрації Ігор Вантюх, начальник відділу персоналу апарату Оксана Козак, начальник та спеціаліст відділу здійснення документообігу, контролю та роботи зі зверненнями громадян Біанна Любка та Єва Параска.

Виноградівська РДА

 

 
На Виноградівщині відбудуться урочистості з нагоди відзначення Дня Державного Прапора та Дня Незалежності України Друк
Вівторок, 06 серпня 2019, 09:52

IMG 9129  IMG 9126

Шостого серпня під керівництвом в.о. голови райдержадміністрації Наталії Костелеби-Веремчук відбулася робоча нарада.

В ході наради обговорено основні організаційні питання проведення урочистостей з нагоди Дня Незалежності та Дня Державного Прапора України.

Урочистості у Виноградові відбудуться 23 серпня, о 9 годині за київським часом. Місце проведення: площа Миру (перед входом у адміністративну будівлю.

За наслідками наради в.о. голови райдержадміністрації дано ряд відповідних доручень керівникам струкурних підрозділів райдержадміністрації.

Виноградівська РДА

 
Представники Виноградівської райдержадміністрації взяли участь у селекторній нараді Друк
Понеділок, 05 серпня 2019, 14:54

IMG 9113  IMG 9118

П'ятого  серпня під керівництвом заступника голови Закарпатської облдержадміністрації Ярослава Галаса відбулася  нарада в режимі відеоконференц-зв'язку із районними державними адміністраціями. Участь у нараді взяли представники Виноградівської райдержадміністрації, а саме: заступник голови райдержадміністрації Єва Данич, начальник управління соціального захисту населення Виноградівської райдержадміністрації Уляна Курташ, директор районного центру соціальних служб для сім'ї, дітей та молоді Елеонора Білкей та в.о. начальника служби у справах дітей Виноградівської райдержадміністрації Маріанна Палінчак.

В ході наради обговорено Порядок та умови надання  2019 році субвенції з державного бюджету місцевим бюджетам на проектні, будівельно-ремонтні роботи, придбання житла та приміщень для розвитку сімейних та інших форм виховання, наближених до сімейних, та забезпечення житлом дітей-сиріт та дітей, позбавлених батьківського піклування, осіб з їх числа, затверджених постановою Кабінеу Міністрів України 15 листопада 2017 року №877 ( в редакції постанови Кабінету Міністрів України від 26 червня 2019 року №616).

Виноградівська РДА     

 
Наталія Костелеба-Веремчук обговорила першочергові завдання структурних підрозділів райдержадміністрації на найближчий час Друк
Понеділок, 05 серпня 2019, 10:57

IMG 9096П'ятого серпня під керівництвом виконувачки обов'язків голови райдержадміністрації Наталії Костелеби-Веремчук відбулася робоча нарада із керівниками та спеціалістами структурних підрозділів Виноградівської райдержадміністрації.

В ході наради Наталія Костелеба-Веремчук заслухала інформацію начальника фінансового управління райдержадміністрації Валерії Варги про стан освоєння субвенцій з державного та обласного бюджетів, в тому числі освітньої субвенції, та виконання місцевих бюджетів. Про стан реалізації проектів, фінансування яких відбувається із Державного фонду регіонального розвитку інформувала начальник відділу економічного розвитку та торгівлі Валентина Окутіна. Про хід виконання робіт із ремонту автомобільних доріг в районі інформував в.о. начальника відділу інфраструктури, житлово-комунального господарства та будівництва Микола Левдар.

В.о. голови райдержадміністрації наголосила на тому, роботи із реалізації проектів із будівництва та реконструкції об'єктів соцкультсфери району, повинні бути розпочаті найближчим часом а кошти – освоєні . Стан реалізації проектів доручила тримати на особливому контролі всіх керівників структурних підрозділів.

Виноградівська РДА

 
Більше статтей...
<< Початок < 1 2 3 5 7 8 9 10 > Кінець >>

Сторінка 5 з 312

Виноградівщина

Райдержадміністрація

Поточна діяльність

Послуги

Публічна інформація

Звернення громадян

Прес-центр

president baner

anons_3

drv_baner

mdz baner

library

rajrada

rajvo

M2 UA RU 300x84

ee-banner 

fmap 1

dsvv

gadjacha linija

1111111111111

baner ghestova mova 

petition1 

1111111111111 copy

 
Голова Виноградівської районної державної адміністрації
 
 
ІНФОРМАЦІЯ ДЛЯ ВИБОРЦІВ!
 
original-3498738506
 
 
images
 
konstytucia
ogoloshennya
pidrozdily
kultura
stktor turizmu
apk
dpi
rcsssdm
justycia 2 copy
upszn
stat
golovderzhsluzhba
rkmr
rcz copy
dkz
terinspect praci
pfu
lishosp
eco
365
korupcia
 

bvpd

Flaer Patronat 1 - -400x842

 

soc reklama

2019
Вересень
ПнВтСрЧтПтСбНд
      1
2345678
9101112131415
16171819202122
23242526272829
30      
Слідкуйте за нами на Facebook!
social facebook box blue

Останні новини

Хто зараз на сайті

На даний момент 72 гостей на сайті
1joomla.ru picma.ru mamentyev.ru
© 2005 - 2018 ВИНОГРАДІВСЬКА РАЙОННА ДЕРЖАВНА АДМІНІСТРАЦІЯ
Адреса: 90300, Закарпатська область, м. Виноградів, площа Миру, 5
тел./факс: (03143) 2-33-50    e-mail: vinrda@ukrpost.ua
При використанні матеріалів - обов'язкове посилання на джерело!
Карта сайту