Україна ні в кого не буде питати дозволу, крім власного народу - Президент про стратегічний курс держави на вступ до ЄС і НАТО

   

Президент України Петро Порошенко привітав першого Президента Леоніда Кравчука з ювілеєм: Найкращий подарунок для Вас – незалежна Україна

 

Підсумки економічного і соціального розвитку Виноградівського району за січень – вересень 2018 року

Програма економічного та соціального розвитку Виноградівського району на 2019 рік

Незабаром державні реєстратори будуть здавати іспити Друк
Четвер, 13 грудня 2018, 08:47

05rМіністерство юстиції разом з народними депутатами та представниками провідних бізнес-асоціацій, які представляють інтереси не окремих профільних спільнот, а реального українського бізнесу, розробили низку новацій, які покликані знизити ризики рейдерських захоплень підприємств.

Серед новацій законопроекту - зі списку суб'єктів реєстрації прибрали державні та комунальні підприємства, запровадження обов'язкового підвищення кваліфікації державних реєстраторів, право оренди в реєстрі збігатиметься з терміном дії договору, страхування від підробки підпису на договорі, укладеному в простій письмовій формі, припинення старих, недійсних обтяжень та захист права власності на частку у статутному капіталі юридичної особи.

Ключові бізнес-асоціації позитивно оцінили зміни, які пропонуються законопроектом 9311 #РейдерствоСтоп. У законопроект 9311 увійшли дві рекомендації Ради: зобов'язання державного реєстратора - у разі здійснення реєстраційної дії з корпоративними правами - перевіряти дані Державного реєстру обтяжень рухомого майна та удосконалення механізму інформаційної взаємодії Державного реєстру прав на нерухомість та Єдиного державного реєстру судових рішень.

За словами виконавчого директора Спілки українських підприємців Катерини Глазкової, законопроект #РейдерствоСтоп став логічною і правильною реакцією на спалах рейдерства в країні. Законопроект покликаний вирішити питання рейдерства не точково, а системно.

Під час розробки законопроекту 9311 #РейдерствоСтоп норма про скасування плати приватним нотаріусам у розмірі не менше 1% від суми договору була запропонована бізнес-асоціаціями та експертними офісами.


За словами Голови офісу ефективного регулювання BRDO Олексія Гончарука, запропоновані зміни призведуть до зменшення сірих історій з «відкатами» нотаріусам.

Прес-служба Головного територіального
управління юстиції у Закарпатській області

 
Президент України зустрівся з Президентом Європейської Ради Друк
Четвер, 13 грудня 2018, 08:37

9b96cba05bcf993118e8435830049649 1544644150 mediumГлава держави поінформував Дональда Туска про наслідки акту відкритої агресії Росії у Керченській протоці та існуючі загрози для регіональної безпеки.

Президент України закликав лідерів ЄС засудити агресивні дії Росії, вимагати забезпечення відновлення свободи судноплавства, негайного та безумовного звільнення 24 захоплених моряків та 3 кораблів. Президентові Європейської Ради були передані списки осіб та кораблів Росії, причетних до акту агресії.   

Прес-служба Президента України

 

                                                                                                         

 
Питання про функціонування Виноградівського інклюзивно- ресурсного центру обговорено на нараді Друк
П'ятниця, 07 грудня 2018, 15:22

IMG 7758  IMG 7754

Сьомого грудня під керівництвом заступника голови райдержадміністрації Віктора Жупанина, за участі в.о. начальника управління освіти, молоді та спорту Терезії Тодавчич, в.о. директора інклюзивно-ресурсного центру Катерини Кеніз відбулася робоча нарада.

В ході наради обговорено питання щодо функціонування Виноградівського інклюзивно-ресурсного центру. Головна увага приділялась фінансово-господарському забезпеченню потреб ІРЦ та кадровій комплектації фахівцями відповідно до даного закладу.

Учасники наради обговорили нагальні потреби, які виникли на першому етапі розгортання роботи інклюзивно-ресурсного центру, а також висловили ряд слушних пропозицій щодо підвищення якості надання послуг дітям з особливими потребами.

За наслідками наради заступник голови райдержадміністрації дав ряд відповідних доручень .

Виноградівська РДА

 
Комісія з розгляду питань в галузі земельних відносин провела чергове засідання Друк
П'ятниця, 07 грудня 2018, 15:08

IMG 7738  IMG 7734

Сьомого грудня під керівництвом заступника голови райдержадміністрації Єви Данич, за участі начальника відділу агропромислового розвитку Василя Феєра , заступника начальника відділу агропромислового розвитку Анатолія Бажури, начальника юридичного відділу Олександра Кіша, завідувача сектору містобудування та архітектури Маргарити Тегзе, а також начальника управління Держгеокадастру у Виноградівському районі Юрія Брича відбулося засідання комісії з розгляду питань в галузі земельних відносин.

Під час засідання комісією було розглянуто одне питання, про виділення в натурі земельної частки (паю) та затвердження технічної документації із землеустрою щодо встановлення меж земельної ділянки в натурі ( на місцевості).

Розглянувши питання, комісією прийнято відповідне рішення.

Виноградівська РДА

 
Нові школи та дитсадки для понад 2700 закарпатських дітей – перспектива освітньої галузі області на наступні три роки Друк
П'ятниця, 07 грудня 2018, 11:11

12121212121212326Не закривати, а створювати нові навчальні заклади – незмінна позиція обласної влади у питаннях розвитку освітньої галузі Закарпаття. На цьому наголосив голова Закарпатської ОДА Геннадій Москаль під час засідання Ради регіонального розвитку області.

– Закарпаття – одна з небагатьох областей України, де протягом останніх років не було закрито жодного навчального закладу. Навпаки, ми відкриваємо нові школи й дитсадки. Так, за 2016-2018 роки в області введено в експлуатацію 18 закладів дошкільної освіти на 1 тисячу 100 місць, у тому числі, шість новобудов на 410 місць, – зазначив Геннадій Москаль.
Найбільш промовистий приклад – цьогорічне відкриття школи у високогірному с. Вишка на Великоберезнянщині – колишнього довгобуду, який стояв без руху десятиліття. Зараз це сучасна школа, дитсадок та амбулаторія, оснащені новими меблями та обладнанням.

– Крім того, у 2016-му році ми відкрили на Воловеччині обласний еколого-натуралістичний центр учнівської молоді «Арніка» – також колишній довгобуд, – нагадав керівник краю. – На сьогодні «Арніка» – це сучасний оздоровчий комплекс, у якому ми цілий рік приймаємо дітей з усієї області, а також інших регіонів. Тут неодноразово відпочивали діти із зони бойових дій Луганщини та Донеччини і отримали виключно позитивні враження.

У 2019-2021 роках в області заплановано ввести в експлуатацію п'ять закладів дошкільної освіти на 390 місць (у селах Дротинці Виноградівського району, Нижня Апша та Глибокий Потік Тячівського району, Іза та в Яблунівка Хустського району). Крім того, Закарпаття поповниться сімома закладами загальної середньої освіти на 2 тисячі 328 учнівських місць у Берегівському, Виноградівському, Іршавському, Мукачівському, Рахівському й Тячівському районах.

– Так, це амбітні плани, але немає жодних сумнівів, що ми їх виконаємо, – наголосив Геннадій Москаль під час виступу на Раді регіонального розвитку області, де було озвучено ключові позиції розвитку Закарпаття на 2019-2021 роки.

13131221   24562136

Закарпатська ОДА

 
Виноградівським районним центром соціальних служб для сім’ї, дітей та молоді щорічно проводяться різноманітні заходи у рамках акції «16 днів проти насильства» Друк
П'ятниця, 07 грудня 2018, 10:35

DSC 2571  DSC 2576

3 грудня 2018 року фахівцями Виноградівського районного центру соціальних служб для сімۥї, дітей та молоді спільно з представниками Виноградівського РВ філії ДУ «Центр пробації» в Закарпатській області та управління соціального захисту населення державної адміністрації проведено зустріч зі студентами Виноградівського вищого професійного училища № 34.

Під час зустрічі молоді запропоновано відео лекторій на тему: „Актуальність проблеми насилля в Україні", адже насильство дуже часто присутнє в нашому житті і ми відіграємо в ньому певну роль. Залежно від ситуації ми є свідками, жертвами або ж кривдниками. Трагічність проблеми полягає в тому, що свідки чи жертви насильницької діяльності переносять модель кривдницької поведінки у власне життя. А насильство в будь-яких його проявах порушує ряд прав людини, зокрема таких як право кожного на рівний захист перед законом; право не піддаватися жорстокому поводженню; право на життя і фізичну недоторканність; право на високі стандарти фізичного і психічного здоров'я; неприпустимість дискримінації за ознакою статі, віку, сімейного чи соціального статусу.

Виноградівський районний центр соціальних служб для сімۥї, дітей та молоді

 
Шановні працівники органів місцевого самоврядування, шановні депутати! Друк
П'ятниця, 07 грудня 2018, 08:19

15284952 470239166478336 6307275863014880803 nПрийміть щирі і сердечні вітання з нагоди державного свята – Дня місцевого самоврядування!

Нехай цей святковий день додасть всім нам натхнення і наполегливості у справі подальшого розвитку територіальних громад, відродженню сіл і міст нашого району, зміцнення авторитету нашої держави в європейській спільноті і у всьому демократичному світі!

Бажаю Вам добра, здоров'я та нових звершень у Вашій нелегкій та такій відповідальній праці. Нехай реалізовуються усі Ваші задуми та плани, а у родинах панує мир, злагода та достаток.

І нехай надійними супутниками Вам стануть розуміння і підтримка Вашої громади - людей, задля добробуту яких ви працюєте.

З повагою
в.о. голови РДА                                                                                        Наталія Костелеба-Веремчук

 
Керівників органів місцевого самоврядування району привітали із професійним святом Друк
Четвер, 06 грудня 2018, 14:07

IMG 7733  IMG 7636

Шостого грудня в районі відбулися урочистості з нагоди відзначення Дня місцевого самоврядування. Привітати голів сільських та селищних рад із професійним святом прийшли: в.о. голови райдержадміністрації Наталія Костелеба-Веремчук, заступник голови райдержадміністрації Єва Данич та керівник апарату райдержадміністрації Ігор Вантюх.

З нагоди свята висловлюю вдячність усім працівникам органів місцевого самоврядування за сумлінну і самовіддану працю, за високий професіоналізм, компетентність та відповідальність, активну громадську позицію у розбудові нашого району.»,- зазначила у вітальному слові в.о. голови райдержадміністрації Наталія Костелеба-Веремчук та вручила Почесну грамоту голови Закарпатської облдержадміністрації голові Оноцької сільської ради Михайлу Ониську, а також ряд подяк голови Виноградівської райдержадміністрації за вагомий внесок у соціально-економічний та культурний розвиток Виноградівського району головам сільських та селищних рад.

Виноградівська РДА

 
Зі святом, дорогі захисники! Друк
Четвер, 06 грудня 2018, 10:42

downloadВ День Збройних Сил України від усієї душі хочу побажати міцних сил і незламної віри, сміливих ідей і добрих надій, впевнених планів та обов'язкової удачі, незгасимого оптимізму і відмінного виконання всіх поставлених завдань.

З повагою
В.о. голови Виноградівської РДА
Наталія Костелеба-Веремчук

 
Питання роботи структурних підрозділів апарату райдержадміністрації обговорено на робочій нараді Друк
Середа, 05 грудня 2018, 15:31

IMG 7591П'ятого грудня під керівництвом керівника апарату райдержадміністрації Ігора Вантюха відбулася нарада про роботу структурних підрозділів апарату районної державної адміністрації .

В ході наради керівники відділів інформували про пророблену роботу за ІV квартал 2018 року та інформували про проблемні питання, робота над якими наразі проводиться в структурних підрозділах.

Так, зокрема, начальник відділу здійснення документообігу, контролю та роботи зі зверненнями громадян апарату райдержадміністрації Біанна Любка інформувала, що за січень – листопад 2018 року управліннями, відділами і службами райдержадміністрації опрацьовано 2671 листів вхідної кореспонденції ,215 розпоряджень, 10 доручення голови обласної державної адміністрації, 39 депутатських запитів та звернень, 2818 листів вихідної кореспонденції. Взято на особливий облік документи із контрольними термінами виконання, а саме – 83 розпорядження голови облдержадміністрації, 10 доручень голови ОДА, 583 листи вхідної кореспонденції. Протягом звітного періоду головою районної державної адміністрації видано 351 розпоряджень та 34 доручення.

Керівник апарату райдержадміністрації Ігор Вантюх зауважив, що всім начальникам відділів апарату та начальникам структурних підрозділів райдержадміністрації потрібно переглянути номенклатуру справ та відкоригувати її в разі необхідності.

За наслідками наради керівником апарату райдержадміністрації дано ряд відповідних доручень керівникам структурних підрозділів райдержадміністрації.


Виноградівська РДА

 
<< Початок < 1 2 3 5 7 8 9 10 > Кінець >>

Сторінка 5 з 292

Виноградівщина

Райдержадміністрація

Поточна діяльність

Послуги

Публічна інформація

Звернення громадян

Прес-центр

president baner

anons_3

drv_baner

mdz baner

library

rajrada

rajvo

M2 UA RU 300x84

ee-banner 

fmap 1

dsvv

gadjacha linija

1111111111111

baner ghestova mova 

petition1

11111
Голова Виноградівської районної державної адміністрації
РУСАНЮК МИХАЙЛО МИХАЙЛОВИЧ
konstytucia
ogoloshennya
pidrozdily
kultura
stktor turizmu
apk
dpi
rcsssdm
justycia 2 copy
upszn
stat
golovderzhsluzhba
rkmr
dkz
dkz
terinspect praci
pfu
lishosp
eco
365
korupcia
 

bvpd

Flaer Patronat 1 - -400x842

 

soc reklama

2019
Січень
ПнВтСрЧтПтСбНд
 123456
78910111213
14151617181920
21222324252627
28293031   
Слідкуйте за нами на Facebook!
social facebook box blue

Останні новини

Хто зараз на сайті

На даний момент 84 гостей на сайті
1joomla.ru picma.ru mamentyev.ru
© 2005 - 2018 ВИНОГРАДІВСЬКА РАЙОННА ДЕРЖАВНА АДМІНІСТРАЦІЯ
Адреса: 90300, Закарпатська область, м. Виноградів, площа Миру, 5
тел./факс: (03143) 2-33-50    e-mail: vinrda@ukrpost.ua
При використанні матеріалів - обов'язкове посилання на джерело!
Карта сайту