Звернення Президента Володимира Зеленського щодо заходів з протидії поширенню коронавірусу в Україні

  

Президент України та медіагрупи дійшли згоди до 16 березня забезпечити запуск незакодованих супутникових версій головних українських телеканалів

 

Підсумки економічного і соціального розвитку Виноградівського району за 2019 рік

Програма економічного та соціального розвитку Виноградівського району на 2019 рік

У Виноградові запрацював молодіжний хаб Друк
П'ятниця, 28 лютого 2020, 10:26

DSC00062  DSC00092

Після підписання головою райдержадміністрації чотиристороннього меморандуму про співпрацю з Виноградівським міським головою, директором Виноградівської центральної районної бібліотеки та Громадською організацією «Простір молоді» минуло трохи більше місяця, а на базі Виноградівської центральної районної бібліотеки вже запрацював молодіжний хаб «Майстерня ідей». На відкритті хабу побувала заступниця голови райдержадміністрації Єва Данич. На заході також були присутні представники міської влади,  Агентства США з міжнародного розвитк UCBI та ГО "Простір молоді".

- «Мені сьогодні дуже приємно знаходитися на відкритті цього прекрасного закладу. Я знаю, що у молоді Виноградівщини сьогодні є не так багато місць, де вони можуть збиратися та реалізовувати свої ідеї. Впевнена, що цей молодіжний хаб стане осередком креативних та прогресивних молодих людей, які в подальшому, під час реалізації своїх проектів, зможуть привнести в життя нашого району багато нового та корисного. Бажаю всім молодим людям, які приходитимуть сюди, успіху в їх починаннях та непереставного потоку сміливих ідей!»,- зазначила у промові Єва Данич.

Відкриття хабу стало можливим завдяки проєкту "Створення мережі молодіжних просторів на Закарпатті", що реалізується за підтримки Агентства США з міжнародного розвитку (USAID).

DSC00102  DSC00109

Виноградівська РДА

 
ПРО ЗВІТУВАННЯ ГОЛОВИ РАЙДЕРЖАДМІНІСТРАЦІЇ ТА ДЕПУТАТСЬКІ «ФАКТИ» Друк
Четвер, 27 лютого 2020, 15:58

 2020-02-27 16-47-1426 лютого 2020 року на сайті «Новини Закарпаття» опубліковано інформаційний матеріал, автором якого є депутат Виноградівської районної ради Юрій Лихтей. У своєму матеріалі пан Лихтей наводить на адресу Виноградівської районної державної адміністрації звинувачення у порушенні термінів звітування.

У визначений законодавством термін Виноградівською районною державною адміністрацією підготовано та подано до районної ради звіт про виконання нею делегованих повноважень. Про це свідчить супровідний лист із позначкою про отримання, який розміщено в цій публікації.

Відповідно до Типового порядку проведення публічного звіту керівника органу виконавчої влади визначено термін, до якого відбувається підготовка публічного звіту – це 25 лютого. Зазначений звіт підготований у визначений термін. Пунктом п'ятим цього ж порядку зазначається: «Публічний звіт разом з інформацією про його проведення розміщується не пізніше як за тиждень до його проведення».  Публікація звіту на офіційному веб-сайті райдержадміністрації відбудеться згідно з Порядком.

Виноградівська РДА

 
У райдержадміністрації відбулася семінар-нарада із головами сільських,селищних та міської рад Друк
Середа, 26 лютого 2020, 16:36

DSC00003  DSC00001

26 лютого у Виноградівській райдержадміністрації під керівництвом голови Василя Кіша відбулася семінар-нарада з головами сільських, селищних та міської рад.

В ході наради розглядався ряд важливих питань, а саме: про резерви збільшення дохідної частини сільських, селищних та міського бюджетів; про порядок та доцільність проведення нормативно-грошової оцінки населених пунктів з метою наповнення бюджетів місцевих рад та про організацію благоустрою територій населених пунктів та поводження з твердими побутовими відходами на території району.

Під час розгляду питання про резерви збільшення дохідної частини сільських, селищних та міського бюджетів, декілька голів сільських та селищних рад зазначили, що не мають доступу до відомостей про чинні договори оренди земельних ділянок, розпорядником яких є Головне управління Держгеокадастру в Закарпатської області. Саме тому, з метою здійснення належного контролю за надходженням коштів від плати за землю, присутніми на нараді керівниками органів самоврядування було прийнято рішення про направлення звернення до Головного управління Держгеокадастру в Закарпатській області із проханням надати їм такі відомості. Відповідне звернення вирішили направити від Асоціації голів сільських та селищних рад району.

DSC09996  DSC09997

Виноградівська РДА

 
Комісія з питань захисту прав дитини провела чергове засідання Друк
Середа, 26 лютого 2020, 15:58

DSC09988  DSC09992

26 лютого під керівництвом голови райдержадміністрації Василя Кіша відбулося засідання комісії з питань захисту прав дитини.

В ході засідання члени комісії розглянули 8 питань, а саме: про встановлення графіка зустрічей з дітьми (1 заява), про визначення місця проживання дитини (1 заява), про підтвердження місця проживання дитини для її тимчасового виїзду за кордон (1 заява), про позбавлення батьківських прав (6 справ), про призначення опіки/піклування над дитиною (2 заяви), про припинення піклування над дитиною (1 заява), про надання дозволу на здійснення правочинів щодо нерухомого та рухомого майна, право користування яким мають діти (13 справ) та про затвердження та перегляд індивідуальних планів на 13 дітей, які проживають в сім᾿ях опікунів/піклувальників.

Після детального вивчення документів, членами комісії прийнято відповідні рішення в інтересах дітей та задля захисту їх прав.

Виноградівська РДА

 
Нардеп Андрій Жупанин зустрівся із депутатами Закарпатської облради від Виноградівщини Друк
Понеділок, 24 лютого 2020, 14:17

DSC099466  DSC09978

24 лютого у Виноградівській райдержадміністрації відбулася робоча зустріч народного депутата України Андрія Жупанина із депутатами Закарпатської обласної ради від Виноградівського району.

В ході зустрічі депутати обласної ради задали народному депутату ряд запитань. Багато з них стосувалося реалізації в 2020 році проєктів із ремонту доріг на території району. Йшлося, зокрема, і про ті автошляхи, якими через Виноградівський район пролягає рух важковагового транспорту.

Окрім того, під час зустрічі обговорювалося питання поводження в районі із твердими побутовими відходами, будівництво внутрішніх вбиралень в навчальних закладах району та реалізацію протипаводкових заходів, а зокрема будівництво водозахисних споруд в селі Боржавське.

  

Виноградівська РДА

 
Пам’ять Героїв Небесної Сотні цими днями вшановують на Виноградівщині Друк
П'ятниця, 21 лютого 2020, 11:34

a5d458d0-4a44-11ea-ac3b-6b7683d113c0-rimg-w526-h278-gmirТрагічні події в історії України трапилися в лютому 2014 року. Протягом 18 лютого в ході зіткнень протестуючі були відтіснені до Майдану, понад 20 людей було вбито з вогнепальної зброї. 19 лютого демонстранти утримували позиції на Майдані, тоді як силовики почали підготовку до «антитерористичної операції». Проти демонстрантів з боку вулиці Інститутської були застосовані 3 водомети, було підтягнуто БТРи. Близько 22 години загорівся Будинок профспілок, де в той час розташовувався штаб євромайданівців та перебували поранені. За офіційними даними на пожежі загинули дві людини, 41 врятовано. Пожежу змогли загасити тільки 20 лютого вранці. Тим часом переговори лідерів опозиції з тодішнім президентом Януковичем знову не дали результатів. 20 лютого протестувальники перейшли в контрнаступ, і, незважаючи на значні втрати, змогли зайняти Український Дім, Жовтневий палац і відтіснити силовиків до урядового кварталу. Загалом з 18 по 21 лютого на Майдані загинули понад 100 осіб. Всіх їх згодом назвуть «Небесною Сотнею».

Саме в ці лютневі дні вся країна згадує своїх Героїв. Не виключенням є і Виноградівщина. З метою вшанування пам'яті Героїв Небесної Сотні в районі відбувся ряд меморіальних заходів. В тому числі керівництво Виноградівської райдержадміністрації поклали корзину квітів до пам'ятного знаку Героям Небесної Сотні.

DSC09929  DSC09939

Виноградівська РДА

 
Про організацію в районі урочистих заходів говорили на нараді Друк
Четвер, 20 лютого 2020, 17:10

DSC098961  DSC098931

20 лютого під керівництвом першої заступниці голови райдержадміністрації Наталії Костелеби-Веремчук відбулася робоча нарада про організацію і проведення у Виноградівському районі урочистих заходів з нагоди відзначення Міжнародного жіночого дня.

В ході наради обговорено ключові організаційні питання урочистого заходу з нагоди відзначення в районі Міжнародного жіночого дня.

За наслідками наради дано ряд відповідних доручень.

Виноградівська РДА

 
Про роботу відділів освіти і культури, молоді та спорту говорили на нараді Друк
Понеділок, 17 лютого 2020, 16:25

DSC09881 copy17 лютого під керівництвом першої заступниці голови райдержажімінстрації Наталії Костелеби-Веремчук відбулася робоча нарада про роботу відділів освіти і культури, молоді та спорту.

В ході наради керівники структурних підрозділів Терезія Тодавчич та Василь Югас інформували профільну заступницю про основні питання, над якими наразі працюють у відділах, а також доповіли про проведену роботу за січень 2020 року.

За наслідками наради дано ряд відповідних доручень першої заступниці голови райдержадміністрації.

Виноградівська РДА

 
На Виноградівщині вшанували учасників бойових дій на території інших держав Друк
Субота, 15 лютого 2020, 12:06

DSC09829  DSC09796

15 лютого, в день 31-ої річниці виведення радянських військ з Афганістану, на площі Миру у Виноградові відбувся урочистий захід за участі ветеранів-афганців, представників районної та міської влади, керівників правоохоронних органів, установ, організацій, військовослужбовців, а також громадськості району.

Хвилиною мовчання присутні вшанували пам'ять загиблих воїнів-інтернаціоналістів. Також під час заходу голова районної державної адміністрації Василь Кіш виголосив промову та нагородив грамотами за активну громадську позицію, у зв'язку з 31-ю річницею виводу військ з Афганістану та з нагоди Дня вшанування учасників бойових дій на території інших держав - Володимира Данилевича, Михайла Товта, Олександра Кириченка та Івана Тупицю.

Насамкінець представники влади, керівники установ та організацій поклали корзини квітів до пам'ятного знаку загиблим воїнам-інтернаціоналістам.

DSC09850  DSC09864

Виноградівська РДА

 
Голова райдержадміністрації зустрівся із представниками Мукачівського прикордонного загону Друк
Середа, 12 лютого 2020, 16:47

DSC09771  DSC09769

12 лютого відбулася зустріч голови райдержадміністрації із представниками Мукачівського прикордонного загону та керівниками відділів прикордонної служби, що дислокуються на території Виноградівського району.

В ході зустрічі голову райдержадміністрації інформували про роботу відділів прикордонної служби на Виноградівщині та про основні проблемні питання, з якими наразі стикаються прикордонники.

Виноградівська РДА

 
<< Початок < 1 2 3 5 7 8 9 10 > Кінець >>

Сторінка 5 з 333

Виноградівщина

Райдержадміністрація

Поточна діяльність

Послуги

Публічна інформація

Звернення громадян

Прес-центр

president baner

anons_3

drv_baner

library

M2 UA RU 300x84

ee-banner 

fmap 1

dsvv

gadjacha linija

1111111111111

baner ghestova mova 

petition1 

1111111111111 copy

79266302 2479899622058794 7363129419289853952 o
Голова Виноградівської районної державної адміністрації
 
КІШ Василь Васильович

 
ІНФОРМАЦІЯ ДЛЯ ВИБОРЦІВ!
 
original-3498738506
 
images
 
konstytucia
osvita copy
ogoloshennya
sp copy
kultura copy
rcsssdm copy
uszn copy
rcz copy copy
gk copy
lishosp copy
eko copy
365 copy
kor copy
 

Flaer Patronat 1 - -400x842

 

soc reklama

2020
Квітень
ПнВтСрЧтПтСбНд
  12345
6789101112
13141516171819
20212223242526
27282930   
Слідкуйте за нами на Facebook!
social facebook box blue

Хто зараз на сайті

На даний момент 67 гостей на сайті
1joomla.ru picma.ru mamentyev.ru
© 2005 - 2018 ВИНОГРАДІВСЬКА РАЙОННА ДЕРЖАВНА АДМІНІСТРАЦІЯ
Адреса: 90300, Закарпатська область, м. Виноградів, площа Миру, 5
тел./факс: (03143) 2-33-50    e-mail: vinrda@ukrpost.ua
При використанні матеріалів - обов'язкове посилання на джерело!
Карта сайту