Звернення Президента України щодо ситуації зі збиттям літака МАУ в Тегерані

  

Публічний звіт голови Виноградівської районної державної адміністрації

 

Підсумки економічного і соціального розвитку Виноградівського району за І півріччя 2019 року

Програма економічного та соціального розвитку Виноградівського району на 2019 рік

В райдержадміністрації говорили про реалізацію інвестиційних проєктів Друк
Четвер, 19 грудня 2019, 14:59

DSC09896  DSC09885

19 грудня голова Виноградівської райдержадміністрації Василь Кіш провів робочу нараду, під час якої говорили про хід реалізації проєктів, які в 2019 році фінансувалися з Державного фонду регіонального розвитку.

У 2019 році на території Виноградівського району повинні були реалізовуватися три такі проєкти, а саме: реконструкція дитячого садка у селі Дротинці, капітальний ремонт автомобільної дороги Великі Ком'яти — Вилок (на ділянці Шаланки — Перехрестя) та реконструкція будинку культури під спортивний та актовий зали в селі Холмовець.

Хід реалізації цих проектів знаходяться на особливому контролі в районній державній адміністрації.

Виноградівська РДА

 
Відбулася позачергова сесія районної ради Друк
Середа, 18 грудня 2019, 14:53

80000000988  9076666000

Сьогодні на позачерговій сесії депутати проголосували за проект змін до бюджету, який забезпечить виплату заробітних плат усім працівникам освіти Виноградівщини.

0000054444- Першим кроком до вирішення цього питання був приїзд голови Закарпатської обласної державної адміністрації Ігоря Бондаренка, який окреслив «дорожню карту» вирішення проблеми в освіті на Виноградівщині.

Другим кроком стало закріплення всіх домовленостей на сесії Виноградівської районної ради, яка щойно відбулася. Інтереси людей і законність - передусім, - наголосив новопризначений голова Виноградівської РДА Василь Кіш.


Виноградівська РДА

 
В райдержадміністрації відбулася чергова нарада Друк
Вівторок, 17 грудня 2019, 15:33

099998777  0988777777

17 грудня під керівництвом керівника апарату державної адміністрації Олександра Кіша, за участі начальника та головного спеціаліста відділу персоналу апарату райдержадміністрації Оксани Козак та Крістіни Токарєвої відбулася робоча нарада про стан дотримання трудової та виконавської дисципліни в апараті райдержадміністрації.

Основним питанням на порядку денному було стан дотримання трудової та виконавської дисципліни працівниками райдержадміністрації.

Олександр Кіш наголосив на тому, що всі без винятку державні службовці повинні неухильно дотримуватися трудової та виконавської дисципліни, а також якісно виконувати свої посадові обов'язки.

За підсумками наради керівник апарату райдержадміністрації дав ряд відповідних доручень.


Виноградівська РДА

 
Василь Кіш: громадськість очікує від правоохоронних органів злагодженої і ефективної роботи Друк
Вівторок, 17 грудня 2019, 13:21

09529999917 грудня під керівництвом голови районної державної адміністрації Василя Кіша відбулася нарада з керівниками правоохоронних органів району.

Під час наради, керівники силових структур інформували: про проблемні питання, які виникають при взаємодії правоохоронних органів та військового комісаріату з органами державної влади та місцевого самоврядування та шляхи їх вирішення; про шляхи покращення співпраці правоохоронних органів та військового комісаріату Виноградівського району з Виноградівською райдержадміністрацією.

Голова райдержадміністрації наголосив керівникам правоохоронних органів у необхідності злагодженої і ефективної співпраці у зв'язку із великою кількістю змін, яку очікує громадськість у 2020 році.

За підсумками наради, визначено спільні заходи, спрямовані на вирішення проблемних питань в діяльності правоохоронних органів.


Виноградівська РДА

 
Василь Кіш наголосив на першочерговість виплати заробітної плати працівникам бюджетної сфери району Друк
Вівторок, 17 грудня 2019, 09:51

0954444400  6544444

16 грудня під керівництвом голови Виноградівської районної державної адміністрації Василя Кіша відбулася ознайомча семінар-нарада з головами сільських та селищних рад.

В ході наради обговорено найгостріші і проблемні питання на території Виноградівського району, а саме: про заборгованість виплати заробітної плати , про капітальний ремонт доріг на території Виноградівського району, про вивіз твердих побутових відходів від населення на території району, тощо.

Під час наради, Василь Кіш наголосив, що першочерговим і нагальним завданням є виплата заробітної плати, і недопустимо порушувати трудові права людини.
Окрім того, начальник фінансового управління Валерія Варга, інформувала присутніх Про аналіз місцевих бюджетів у 2019 році та планування бюджету органами місцевого самоврядування на 2020 рік.

За наслідками семінар-наради головою Виноградівської райдержадміністрації дано ряд відповідних доручень .

Виноградівська РДА 

 
В райдержадміністрації відбулося засідання комісії Друк
П'ятниця, 13 грудня 2019, 15:48

0934552777  093344400

13 грудня під керівництвом заступниці голови Виноградівської райдержадміністрації Єви Данич відбулося засідання комісії для формування пропозицій стосовно потреби щодо спрямування у 2019 році субвенції з державного бюджету місцевому бюджету на проектні, будівельно-ремонтні роботи, придбання житла та приміщень для розвитку сімейних та інших форм виховання, наближених до сімейних, забезпечення житлом дітей-сиріт, дітей, позбавлених батьківського піклування, осіб з їх числа і визначення дітей, яким буде придбано житло або призначено грошову компенсацію.

В ході засідання комісії членами комісії розглянуто три питання, а саме: про розпорядження голови облдержадміністрації від 25.11.2019 № 652 та від 29.11.2019 № 683 „Про рішення комісії щодо розподілу між бюджетами міст обласного значення, районними бюджетами та бюджетами об'єднаних територіальних громад у 2019 році коштів субвенції з державного бюджету місцевим бюджетам на проектні, будівельно-ремонтні роботи, придбання житла та приміщень для розвитку сімейних та інших форм виховання, наближених до сімейних, забезпечення житлом дітей-сиріт, дітей, позбавлених батьківського піклування, осіб з їх числа", про розгляд документів двох осіб з числа дітей-сиріт та дітей, позбавлених батьківського піклування, у порядку їх черговості взяття на квартирний облік, про прийняття рішення щодо призначення грошової компенсації за належні для отримання житлові приміщення та визначення осіб, яким буде виплачено грошову компенсацію.


За наслідками засідання комісії прийнято відповідні рішення.


Виноградівська РДА

 
В райдержадміністрації засідала комісія з питань захисту прав дитини Друк
П'ятниця, 13 грудня 2019, 13:03

9877665555513 грудня під керівництвом заступниці голови Виноградівської райдержадміністрації Єви Данич відбулося засідання комісії з питань захисту прав дитини.

Під час засідання розглянуто 8 питань, у тому числі: про встановлення графіка зустрічей з дітьми (4 справи); про визначення місця проживання дітей (2 справи); про доцільність повернення малолітньої дитини на виховання в сім᾿ю (1 справа), про надання дозволу на виїзд неповнолітньої дитини за кордон без згоди батька (1 справа); про розгляд повідомлення Виноградівського районного центру соціальних служб для сім᾿ї, дітей та молоді щодо сім᾿ї ,яка перебуває на обліку центру як така, що опинилася в СЖО; про доцільність влаштування дітей, які перебувають в притулку для дітей, на тимчасове проживання в сім᾿ю родичів/знайомих (1 справа); про надання дозволу на здійснення правочинів щодо нерухомого майна, право користування яким мають діти (11 справ); про затвердження та перегляд індивідуальних планів 28 дітей, які проживають в сім᾿ях опікунів/піклувальників, 1 дитина, яка виховується в інтернатному закладі.

Після детального вивчення документів, членами комісії прийнято відповідні рішення в інтересах дітей та задля захисту їх прав.

Виноградівська РДА

 
Земельна комісія провела чергове засідання Друк
П'ятниця, 13 грудня 2019, 10:43

098888766666  0988711111

13 грудня під керівництвом заступниці голови райдержадміністрації Єви Данич, за участі начальника відділу агропромислового розвитку Василя Феєра , заступника начальника відділу агропромислового розвитку Анатолія Бажури, головного спеціаліста юридичного відділу Інни Шолох, завідувачки сектору містобудування та архітектури Маргарити Тегзе, а також заступника начальника відділу у Виноградівському районі Головного управління Держгеокадастру у Закарпатській області Івана Довжана відбулося засідання комісії з розгляду питань в галузі земельних відносин.
Під час засідання комісією було розглянуто два питання, а саме: про затвердження проекту землеустрою щодо встановлення (зміни меж населеного пункту), про видачу дубліката сертифікату.

За наслідками розгляду цих питань прийнято відповідні рішення.


Виноградівська РДА

 
Відбулася семінар-нарада з бухгалтерами органів місцевого самоврядування Друк
Четвер, 12 грудня 2019, 14:50

234567788912 грудня фінансовим управлінням Виноградівської райдержадміністрації, спільно з управлінням Державної казначейської служби України у Виноградівському районі, проведено  семінар-нараду з бухгалтерами органів місцевого самоврядування.

В ході семінар-наради проведено інформаційно-роз'яснювальну роботу з бухгалтерами сільських, селищних, рад щодо особливостей формування бюджету на 2020 рік та розглянуто два питання, а саме: про фінансове завершенння 2019 року, про планування бюджету на 2020 рік.

За наслідками семінар-наради дано ряд відповідних доручень. 

Виноградівська РДА

 

 
Про планування роботи структурними підрозділами райдержадміністрації говорили на робочій нараді Друк
Четвер, 12 грудня 2019, 13:30

098222222 0897666555

12 грудня за головування керівника апарату райдержадміністрації Олександра Кіша відбулася робоча нарада про планування роботи районної державної адміністрації на I квартал 2020 року. Участь у нараді взяли начальник та спеціалісти відділу організаційної роботи апарату.

Начальник відділу організаційної роботи Єва Деяк інформувала, що структурні підрозділи райдержадміністрації подають до 10 числа місяця, що передує наступному року та кварталу, у відділ організаційної роботи апарату райдержадміністрації погоджені та завізовані заступниками голови, керівником апарату райдержадміністрації переліки питань та основних заходів, для включення їх до плану роботи. Станом на сьогодні план роботи структурних підрозділів райдержадміністрації затверджений відповідним розпорядженням голови.

Окрім того, спеціалістами відділу організаційної роботи апарату проведено аналіз виконання структурними підрозділами плану роботи за минулий квартал. Інформацію надано керівнику апарату райдержадміністрації.


За наслідками наради керівником апарату дано ряд відповідних доручень.

                                                                                                                                                                                      Виноградівська РДА

 
<< Початок < 1 2 3 5 7 8 9 10 > Кінець >>

Сторінка 5 з 327

Виноградівщина

Райдержадміністрація

Поточна діяльність

Послуги

Публічна інформація

Звернення громадян

Прес-центр

president baner

anons_3

drv_baner

mdz baner

library

rajrada

rajvo

M2 UA RU 300x84

ee-banner 

fmap 1

dsvv

gadjacha linija

1111111111111

baner ghestova mova 

petition1 

1111111111111 copy

 
Голова Виноградівської районної державної адміністрації
КІШ Василь Васильович
 
 
ІНФОРМАЦІЯ ДЛЯ ВИБОРЦІВ!
 
original-3498738506
 
 
images
 
konstytucia
ogoloshennya
pidrozdily
kultura
stktor turizmu
apk
dpi
rcsssdm
justycia 2 copy
upszn
stat
golovderzhsluzhba
rkmr
rcz copy
dkz
terinspect praci
pfu
lishosp
eco
365
korupcia
 

Flaer Patronat 1 - -400x842

 

soc reklama

2020
Січень
ПнВтСрЧтПтСбНд
  12345
6789101112
13141516171819
20212223242526
2728293031  
Слідкуйте за нами на Facebook!
social facebook box blue

Хто зараз на сайті

На даний момент 51 гостей на сайті
1joomla.ru picma.ru mamentyev.ru
© 2005 - 2018 ВИНОГРАДІВСЬКА РАЙОННА ДЕРЖАВНА АДМІНІСТРАЦІЯ
Адреса: 90300, Закарпатська область, м. Виноградів, площа Миру, 5
тел./факс: (03143) 2-33-50    e-mail: vinrda@ukrpost.ua
При використанні матеріалів - обов'язкове посилання на джерело!
Карта сайту