"Близько 50 кілометрів доріг в районі капітально відремонтували за два останні роки",- Михайло Русанюк

 

Президент підписав Закон щодо стимулювання діяльності сімейних фермерських господарств

Підсумки економічного і соціального розвитку Виноградівського району за січень – червень 2018 року

Програма економічного та соціального розвитку Виноградівського району на 2018 рік

Виноградівська районна державна адміністрація
Чергове навчання з діловодства Друк
Четвер, 26 липня 2012, 18:09

IMG_0586Про стан дотримання інструкції з діловодства в райдержадміністрації та структурних підрозділах йшлося на нараді, яка відбулася 26 липня під головуванням виконувача обов'язків керівника апарату райдержадміністрації Єлизавети Арвай. Начальником загального відділу апарату Володимиром Габрином було дано характеристику стану додержання інструкції з діловодства, вказано на  основні недоліки і помилки, які мають місце в окремих структурних підрозділах районної державної адміністрації. Єлизаветою Калманівною також було звернуто увагу учасників наради, а це були керівники відділів, секторів апарату та структурних підрозділів, а також особи, відповідальні за ведення діловодства, на належне дотримання інструкції діловодства за зверненнями громадян в органах державної влади і місцевого самоврядування, об'єднаннях громадян, на підприємствах, установах, організаціях незалежно від форм власності, засобах масової інформації. Головуючою дано доручення керівникам відділів, секторів апарату та структурним підрозділам районної державної адміністрації терміново провести на місцях семінари і навчання з працівниками з метою належного дотримання Інструкції з діловодства.

 
В районній лікарні підведено підсумки Друк
Четвер, 26 липня 2012, 17:53
grab5126 липня в районній лікарні м.Виноградова проведено підсумкове розширене засідання медичної ради за результатами роботи  І півріччя 2012 р. Участь в засіданні взяли голова Виноградівської районної державної адміністрації Тетяна Граб, головний лікар ЦРЛ Надія Онисько, в.о. начальника відділу охорони здоров’я райдержадміністрації Леся Королевич, головні лікарі АЗПСМ та ФАПів, заступники головного лікаря та районні профільні спеціалісти. Леся Королевич – головуюча на засіданні, поінформувала його учасників про основні питання, які характеризують стан організації надання медичної допомоги населенню міста та району, роботи терапевтичної, педіатричної служб, протитуберкульозного диспансеру, онкологічної служби, тощо. У виступах доповідачів про підсумки роботи закладів охорони здоров’я Виноградівського району за 6 місяців 2012 року зазначалося, що в структурі хворобливості І-е місце посідають хвороби системи кровообігу, на ІІ-му місці - хвороби системи дихання, на ІІІ-му місці хвороби органів травлення. Також було порушено тему обгрунтованості видачі лікарями листків непрацездатності.  grab52Підводячи підсумки обговорених питань, які виносилися на порядок денний, головою державної адміністрації Тетяною Граб та керівництвом лікарні озвучено основні завдання, які стоять перед галуззю на Виноградівщині у 2012 році. А це, зокрема, вдосконалення і кваліфіковане надання спеціалізованої медичної допомоги, підвищення культури обслуговування хворих, забезпечення використання коштів, передбачених на утримання закладів охорони здоров’я району, відповідно до кошторисних призначень, вжиття заходів щодо подальшого покращення матеріальної бази, профілактичних заходів та впровадження ефективних програм контролю профілактичного обстеження населення. Також акцентувалося на необхідності покращення роботи виїзних лікарсько-консультативних бригад з наданням консультативної та організаційно-методичної допомоги лікарям первинного рівня, і т.ін.        
 
Співпраця в спільному проекті Друк
Середа, 25 липня 2012, 16:56
IMG_0577Цього ж дня також відбулася робоча нарада під керівництвом голови Тетяни Граб за участі першого заступника голови районної державної адміністрації Василя Якоба та координатора Закарпатського обласного ресурсного центру Любов Павлович з питань співпраці в спільному проекті «Місцевий розвиток, орієнтований на громаду-2». Темою для обговорення було обрано питання, які виникають при розробці проектно-кошторисної документації на водопостачання та енергозбереження (заміна вікон, дверей) в бюджетних установах Виноградівського району. Любов Павлович детально ознайомила учасників наради із головною метою проекту – а це створення сприятливого середовища для сталого довготривалого соціально-економічного розвитку на місцевому рівні з таких пріоритетних напрямків, як охорона здоров’я, енергозбереження, охорона навколишнього природного середовища, водопостачання і економічні ініціативи. Завдяки цьому проекту сільські громади, громадські об’єднання матимуть не тільки фінансову підтримку, але і, що не менеш важливо, досвід співпраці з європейськими структурами.

 

 
Сприяння сільським громадам Друк
Середа, 25 липня 2012, 17:12
IMG_057324 липня в райдержадміністрації під головуванням першого заступника голови державної адміністрації Василя Якоба проведено нараду про соціально-економічні проблемні питання населених пунктів Хижа, Черна, Новоселиця за участі керівників відділів райдержадміністрації та бюджетних установ. Під час наради було обговорено ряд питань, які потребують першочергового вирішення та включення в план соціально- економічного розвитку району на 2013 рік. Отже всі питання, які потребують додаткового вивчення доручено для опрацювання керівникам бюджетних установ. За словами Василя Якоба райдержадміністрація сприятиме у вирішенні піднятих питань громадами населених пунктів Хижа, Черна, Новоселиця на робочій зустрічі першого заступника обласної адміністрації Івана Бушка.

 
Нарада по земельним питанням Друк
Середа, 25 липня 2012, 16:50
P101016325 липня в райдержадміністрації під керівництвом голови Тетяни Граб проведено нараду щодо упорядкування документації земельних ділянок на території Виноградівського району. Участь в нараді взяли директор державного підприємства «Закарпатський науково-дослідний та проектний інститут землеустрою» Владислав Пересоляк, начальник міськрайонного управління Держкомзему у м.Виноградові та Виноградівському районі Юрій Брич та перший заступник голови державної адміністрації Василь Якоб.

       

 
<< Початок < 521 522 523 524 525 526 528 530 > Кінець >>

Сторінка 528 з 563

Виноградівщина

Райдержадміністрація

Поточна діяльність

Послуги

Публічна інформація

Звернення громадян

Прес-центр

president baner

anons_3

drv_baner

mdz baner

library

rajrada

rajvo

M2 UA RU 300x84

ee-banner 

fmap 1

dsvv

gadjacha linija

1111111111111

baner ghestova mova 

petition1

11111
Голова Виноградівської районної державної адміністрації
РУСАНЮК МИХАЙЛО МИХАЙЛОВИЧ
konstytucia
ogoloshennya
pidrozdily
kultura
stktor turizmu
apk
dpi
rcsssdm
justycia_2
upszn
stat
golovderzhsluzhba
rkmr
dkz
dkz
terinspect praci
pfu
lishosp
eco
365
korupcia
 

bvpd

Flaer Patronat 1 - -400x842

 

soc reklama

2018
Жовтень
ПнВтСрЧтПтСбНд
1234567
891011121314
15161718192021
22232425262728
293031    
Слідкуйте за нами на Facebook!
social facebook box blue

Останні новини

Хто зараз на сайті

На даний момент 91 гостей на сайті
1joomla.ru picma.ru mamentyev.ru
© 2005 - 2018 ВИНОГРАДІВСЬКА РАЙОННА ДЕРЖАВНА АДМІНІСТРАЦІЯ
Адреса: 90300, Закарпатська область, м. Виноградів, площа Миру, 5
тел./факс: (03143) 2-33-50    e-mail: vinrda@ukrpost.ua
При використанні матеріалів - обов'язкове посилання на джерело!
Карта сайту