Звіт голови Виноградівської РДА про роботу за 2016

 

В Ужгороді урочисто підняли прапори України і Євросоюзу

Сьогодні Україна остаточно оформила своє розлучення з Росією – Президент про надання безвізу ЄС

Програма економічного та соціального розвитку Виноградівського району на 2017 рік

У райдержадміністрації відбулося засідання робочої групи з питань легалізації виплати заробітної плати Друк
Середа, 29 березня 2017, 10:20

IMG 382428 березня під керівництвом заступника голови районної державної адміністрації Єви Данич відбулося засідання районної робочої групи з питань легалізації виплати заробітної плати та зайнятості населення, забезпечення реалізації рішень, спрямованих на підвищення рівня оплати праці та дотримання норм законодавства в частині мінімальної заробітної плати. Участь в засіданні взяли члени робочої групи, керівники та представники підприємств, установ та організацій району.

Начальник управління соціального захисту населення Виноградівської райдержадміністрації Уляна Курташ інформувала про рівень середньомісячної заробітної плати та зайнятості, дотримання мінімальних гарантій в оплаті праці суб'єктами господарювання району. Середньомісячна заробітна плата штатних працівників юридичних осіб (за даними податкової інспекції) у січні поточного року становила 4822 грн., що більше та відповідного періоду 2016 року на 57%. Розмір середньомісячної заробітної плати перевищив розміри соціальних стандартів і нормативів: прожиткового мінімуму на однуособу (1544 грн.) у 3,1 рази; прожиткового мінімуму для працездатних громадян (1600 грн.) у 3 рази; осіб, які втратили працездатність (1247 грн.) у 3,9 рази. Середньооблікова кількість працівників складала 11484 особи. Середньомісячна заробітна плата штатних працівників фізичних осіб у січні місяці складала 3173 грн., що більше відповідного IMG 3818періоду 2016 року в 2,1 рази, але менше мінімальної заробітної плати (3200 грн.) на 0,8%. Середньомісячну заробітну плату менше мінімальної нараховували 14,3% фізичних осіб (більше відповідного періоду 2016 року в 1,8 разів), на рівні мінімальної – 63% (більше відповідного періоду 2016 року у 2,9 рази).

В ході засідання керівникам та представникам підприємств, установ та організацій району надано роз'яснення про нарахування заробітної плати, доплати і надбавки до тарифних ставок (окладів), що включається до суми заробітної плати для розрахунку доплати до рівня мінімальної.

Виноградівська РДА

 
На Виноградівщині відбувся фестиваль-конкурс "Воскресни, писанко!" Друк
Вівторок, 28 березня 2017, 14:31

IMG 3572 IMG 3706

28 березня у великому залі управління освіти, молоді та спорту Виноградівської РДА відбувся фінальний етап районного фестивалю-конкурсу «Воскресни, писанко-2017». Привітати учасників конкурсу та нагородити переможців прийшла в.о голови районної державної адміністрації Наталія Костелеба-Веремчук.

-« Великдень – прекрасне та світле свято, а період великого посту – це час для добрих справ та чистих помислів. Саме на цей час щороку і припадає підготовка та проведення конкурсу писанок. Надзвичайно приємно, що завдяки вашим зусиллям Виноградівський район щороку достойно представлено на виставці в місті Ужгород, а минулого року вам ще і вдалося здобути перемогу на наймасштабнішому конкурсі писанок на Закарпатті. Бажаю вам і надалі продовжувати роботу в тому ж дусі, і цього року знову отримати не тільки достойну оцінку вашій роботі , а й ззаслужену перемогу!», - зазначила у своїй промові Наталя Костелеба-Веремчук.

Участь в конкурсі взяло 55 загальноосвітніх закладів району, які отримали призи в різних номінаціях. У номінації «Великодня експозиція» перше місце зайняли еколого-натуралістичний центр учнівської молоді та Оноцька ЗОШ I-III ступенів.

IMG 3762 IMG 3636

Виноградівська РДА

 
У райдержадміністрації відбулося засідання комісії з питань надання одноразової грошової допомоги з Програми подолання бідності Друк
Понеділок, 27 березня 2017, 15:24

IMG 355124 березня під керівництвом заступника голови райдержадміністрації Єви Данич відбулося засідання комісії з питань надання одноразової грошової допомоги з Програми подолання бідності.

Начальник відділу обслуговування інвалідів, ветеранів війни та праці Наталія Меркулова ознайомила присутніх із заявами та зверненнями громадян, які надійшли до керівництва району, про надання посильної одноразової грошової допомоги.

Детального розглянувши всі справи членами комісії прийнято відповідні рішення для наданя одноразової грошової допомоги громадянам району.

Виноградівська РДА

 
Комісія з питань призначення (відновлення) соціальних виплат внутрішньо переміщеним особам провела чергове засідання Друк
Понеділок, 27 березня 2017, 15:13

IMG 353827 березня під керівництвом заступника голови райдержадміністрації Єви Данич відбулося засідання районної комісії з питань призначення (відновлення) соціальних виплат внутрішньо переміщеним особам.

Начальник управління соціального захисту населення Виноградівської райдержадміністрації Уляна Курташ ознайомила присутніх із поданням про призначення (відновлення) соціальних виплат внутрішньо переміщеним особам. На розгляд комісії подано 16 особових справ утримувачів соціальних виплат та пенсій з числа внутрішньо переміщених осіб.

Детально розглянувши всі справи членама комісії було прийнято рішення для відновлення або призначення соціальних виплат.

Виноградівська РДА

 
Сформовано новий склад Громадської ради при Виноградівській РДА Друк
П'ятниця, 24 березня 2017, 16:38

IMG 350224 березня у малому залі засідань райдержадміністрації відбулися установчі збори з формування нового складу громадської ради при Виноградівській районній державній адміністрації. Участь у засіданні взяли: голова райдержадміністрації Михайло Русанюк, керівник апарату райдержадміністрації Юрій Продан та заступник керівника апарату-начальник відділу організаційної роботи апарату Ігор Вантюх, а також представники 20 громадських організацій Виноградівського району.

Заступник керівника апарату-начальник відділу організаційної роботи апарату Ігор Вантюх ознайомив присутніх з порядком денним установчих зборів на який було винесено три питання, а саме: про роботу ініціативної групи з підготовки установчих зборів по формування Громадської ради при Виноградівській РДА, затвердження складу Громадської ради та обрання голови, заступника та секретаря Громадської ради.

IMG 3528Шляхом голосування представники громадських організацій затвердили новий склад Громадської ради, обрали головою Громадської ради при Виноградівський РДА Йосипа Дрошковці, заступника голови – Валерія Нєчаєва та секретаря Громадської ради – Ігора Вантюха.

Голова державної адміністрації Михайло Русанюк наголосив на тому, що Громадська рада при Виноградівській РДА - одна із кращих в області та подякував за всю пророблену роботу минулого складу. Окрім того запевнив, що районна державна адміністрації й надалі готова на активну співпрацю для подальшого розвитку громадянського суспільстав у Виноградівському районі.

Виноградівська РДА

 
Відбулося засідання комісії з розгляду питань в галузі земельних відносин Друк
П'ятниця, 24 березня 2017, 14:44

IMG 346424 березня під керівництвом заступника голови районної державної адміністрації Єви Данич відбулося засідання комісії з розгляду питань в галузі земельних відносин.

Під час засідання комісією було розглянуто питання про виділення в натурі ( на місцевості) земельної частки (паю) та затвердження технічної документації із землеустрою щодо встановленя меж земельної ділянки в натурі (на міцевості).

За наслідками засідання членами комісії прийнято відповідні рішення.

Виноградівська РДА

 
Відбулося чергове засідання комісії з питань захисту прав дитини Друк
П'ятниця, 24 березня 2017, 11:06

IMG 345523 березня під керівництвом заступника голови районної державної адміністрації Єви Данич відбулося засідання комісії з питань захисту прав дитини.

В ході засідання розглянуто шість питань, а саме: про позбавлення батьківських прав (2 справи), визначення місця проживання малолітніх дітей (5 справ), доцільність створення прийомної сім᾿ї (1 справа), надання дозволу на здійснення правочинів щодо нерухомого майна, право користування яким мають діти (5 справ), стан утримання та виховання дітей у дитячих будинках сімейного типу ( 4 справи) та перегляд і затвердження індивідуальних планів.

За результатами засідання комісією прийнято відповідні рішення в інтересах дітей та задля захисту їх прав.

Виноградівська РДА

 
Поблизу Виноградова відбулася акція «Майбутнє лісу в твоїх руках» Друк
Четвер, 23 березня 2017, 16:43

IMG 3271  IMG 3385

Допомогти лісівникам та школярам у висадці дерев 23 березня прийшли голова Виноградівської РДА Михайло Русанюк та заступник голови РДА Єва Данич. Залісненню підлягало 0,02 га придорожньої території, яка колись була низькопродуктивним сінокосом.

Школярі-старшокласники Виноградівського НВК №6 із радістю та запалом пристали на пропозицію ДП «Виноградівський лісгосп» прийняти участь у цій акції. Директор навчального закладу Марія Сігетій зазначила, що участь учнівської молоді в подібних заходах позитивно впливає на їхнє ставлення до природи, адже у тих дітей, які колись посадили дерево, вже ніколи не підніметься рука його зламати.

- «Ця акція вже давно стала традиційною, і участь у ній я беру не вперше. Сьогодні мені було приємно на деякий час відволіктися від своїх щоденних турбот і потурбуватися про майбутнє лісу. Свіже повітря та хороша справа зарядили позитивними емоціями, а час проведений під час висадки дерев пройшов майже непомітно. Тепер кожен із нас посадив своє дерево, тобто, декілька дерев, і через 20 років це молоде посадження вже стане повноцінним лісом.»,- зазначив голова Виноградівської РДА Михайло Русанюк.

На думку керівника ДП «Виноградівський лісгосп» Василя Агія, ця акція якнайкраще репрезентує роботу лісівника, адже висадці дерев передує копітка праця із збору насіннєвого матеріалу та вирощування саджанців, а залучення учнівської молоді до благородної справи позитивно впливає на формування їхнього світогляду та ставлення до природи.

IMG 3339  IMG 3437

Виноградівська РДА

 
Комісія з питань техногенно-екологічної безпеки та надзвичайних ситуацій провела засідання Друк
Четвер, 23 березня 2017, 16:22

IMG 3241  IMG 3245

23 березня під керівництвом голови Виноградівської райдержадміністрації Михайла Русанюка відбулося засідання комісія з питань техногенно-екологічної безпеки та надзвичайних ситуацій.

В ході засідання членами комісії було розглянуто ряд питань, а саме: про заходи щодо запобігання та протидії масовим пожежам лісів і сільськогосподарських угідь у літній період 2017 року та затвердження «Робочих заходів по забезпеченню протипожежного захисту місць збирання та зберігання врожаю, зернових і грубих кормів у 2017 році»; про стан з пожежами та трагічними наслідками від них на території Виноградівського району та затвердження „Основних заходів щодо попередження пожеж, аварій та інших надзвичайних ситуацій, недопущення загибелі та травмування людей на них в населених пунктах та на об'єктах економіки Виноградівського району у 2017 році; про виконання заходів щодо профілактики грипу та гострих распіраторних інфекцій в епідсезон 2017 року; про заходи по локалізації і ліквідації випадків захворювання на вірусний гепатит «А» в с.Шаланки; про затвердження плану роботи районної комісії з питань техногенно-екологічної безпеки та надзвичайних ситуацій на 2017 рік; про затвердження комплексного плану із забезпечення пропуску повені та дощових паводків на території району у 2017 році.

Інформація, надана доповідачами, була прийнята до відома. Відносно всіх питань було прийнято та затверджено відповідні плани заходів.

IMG 3248  IMG 3252

Виноградівська РДА

 
У районній державній адміністрації відбулося засідання форуму місцевого розвиту Друк
Четвер, 23 березня 2017, 15:05

IMG 323222 березня відбулася виробнича нарада Форуму «Місцевий розвиток, орієнтований на громаду, фаза – ІІІ». В роботі Форуму прийняли участь координатор Закарпатського обласного підрозділу ЄС/ПРООН Любов Павлович, начальник відділу економічного розитку і торгівлі Валентина Окутіна, Малокопанський та Широківський сільські голови, голови та бухгалтери громадських об'єднань – учасників Проекту та керівник підрядної організації з реалізації мікропроектів.

В ході засідання Форуму проаналізовано стан впровадження мікропроектів, визначено основні завдання та шляхи вирішення проблемних питань, які виникають в ході реалізації проектів.

Завершення реалізації мікропроектів «Забезпечення питною водою села Мала Копаня (буріння та облаштування свердловини)», «Забезпечення питною водою село Широке (буріння та облаштування свердловини)» та «Ремонт лікарської амбулаторії та придбання медичного обладнання» в с. В. Копаня – визначено до кінця травня 2017 року.

Виноградівська РДА

 
<< Початок < 1 2 3 4 6 8 9 10 > Кінець >>

Сторінка 6 з 238

Виноградівщина

Райдержадміністрація

Поточна діяльність

Послуги

Публічна інформація

Звернення громадян

Прес-центр

president baner

anons_3

drv_baner

mdz baner

library

rajrada

rajvo

M2 UA RU 300x84

ee-banner

dsvv

gadjacha linija

IMG 0177 копія
Голова Виноградівської районної державної адміністрації
РУСАНЮК МИХАЙЛО МИХАЙЛОВИЧ
konstytucia
ogoloshennya
cnap2
pidrozdily
kultura
stktor turizmu
apk
dpi
rcsssdm
justycia_2
upszn
stat
golovderzhsluzhba
rkmr
dkz
dkz
terinspect praci
pfu
lishosp
eco
Untitled-1 copy
 

bvpd

 

soc reklama

2017
Травень
ПнВтСрЧтПтСбНд
1234567
891011121314
15161718192021
22232425262728
293031    
Слідкуйте за нами у Твіттері!
twitter-bird-light-bgs

Хто зараз на сайті

На даний момент 98 гостей на сайті
1joomla.ru picma.ru mamentyev.ru
© 2005 - 2015 ВИНОГРАДІВСЬКА РАЙОННА ДЕРЖАВНА АДМІНІСТРАЦІЯ
Адреса: 90300, Закарпатська область, м. Виноградів, площа Миру, 5
тел./факс: (03143) 2-33-50    e-mail: vinrda@ukrpost.ua
При використанні матеріалів - обов'язкове посилання на джерело!
Карта сайту