Володимир Зеленський склав присягу Президента України

  

Публічний звіт голови Виноградівської районної державної адміністрації

 

Підсумки економічного і соціального розвитку Виноградівського району за 2018 рік

Програма економічного та соціального розвитку Виноградівського району на 2019 рік

Жінок Виноградівщини привітали із прийдешнім святом Друк
Середа, 06 березня 2019, 16:34

IMG 1319  IMG 1653

Шостого березня у Виноградівському будинку культури відбулися урочистості з нагоди відзначення в районі Міжнародного жіночого дня. Привітати жінок Виноградівщини зібралися керівники району та міста.

IMG 1606  IMG 1476

Від Виноградівської районної державної адміністрації привітати жінок на свято завітала виконуюча обов'язки голови Наталія Костелеба-Веремчук, заступник голови Єва Данич та керівник апарату Ігор Вантюх.

IMG 1690  IMG 1679

-"Знаєте, напевно банально буде сказати, але щиро і правдиво - все найдорожче, що є у нашому житті – щастя, радість, надія, кохання, - пов'язане з жінкою. І тому я з упевненістю кажу, що без вас, дорогі, милі жінки, не було б стільки світла, любові і тепла. Ви наповнюєте будні яскравими фарбами, спонукаєте чоловіків до шляхетних вчинків і добрих справ. Саме на наших тендітних жіночих плечах тримається безліч найважливіших і найважчих робіт. Жінки створюють добробут не лише свого дому, своєї сім'ї, а й рідного міста, району, області і всієї держави.", - зазначила у вітальному слові Наталія Костелеба-Веремчук та нагородила рядом грамот голови Виноградівської райдержадміністрації присутніх у залі жінок.

IMG 1623  IMG 1638

Концертна програма була організована і проведена учнями та викладачами Виноградівської дитячої школи мистецтв ім. Б.Бартока. 

IMG 1726  IMG 1720

Виноградівська РДА

 
В райдержадміністрації обговорили ряд важливих питань Друк
Середа, 06 березня 2019, 10:08

12342  12340

П'ятого березня під керівництвом виконуючої обов'язки голови райдержадміністрації Наталії Костелеби-Веремчук відбулася семінар-нарада.

Участь у нараді взяли: заступник голови райдержадміністрації Єва Данич, керівник апарату райдержадміністрації Ігор Вантюх, керівники структурних підрозділів районної державної адміністрації та голови сільських, селищних рад.

В ході наради обговорено ряд важливих питань. Про проведення весняної акції „Благоустрій населених пунктів" -інформувала начальник відділу інфраструктури, житлово-комунального господарства та будівництва Виноградівської райдержадміністрації Ірина Мельник. Про деякі питання подання електронного декларування-інформував начальник юридичного відділу- Олександр Кіш.

Окрім того, обговорено питання про готовність до пропуску паводку та весняної повені 2019 року.

За наслідками наради виконуючою обов'язки голови райдержадміністрації дано ряд відповідних доручень.


Виноградівська РДА

 

 
В райдержадміністрації відбулося чергове засідання спостережної комісії Друк
П'ятниця, 01 березня 2019, 14:29

09490  09530

Першого березня під керівництвом заступника голови райдержадміністрації Єви Данич відбулося засідання спостережної комісії.

В ході засідання комісії розглянуто два питання : про розгляд повідомлення, що надійшло на адресу Виноградівської райдержадміністрації з установи виконання покарань щодо особи умовно-достроково звільненої з місць позбавлення волі, про план роботи спостережної комісії на І півріччя 2019 року.

Окрім того, обговорено основні проблемні моменти та можливі шляхи їх вирішення у роботі з особами звільненими з місць позбавлення волі.

За наслідками засідання комісії інформацію доповідаючих взято до відома та дано ряд відповідних доручень.

Виноградівська РДА

 
Питання відзначення в районі Міжнародного жіночого дня обговорили на робочій нараді Друк
Четвер, 28 лютого 2019, 10:32

0910  6754

28 лютого під керівництвом в.о. голови райдержадміністрації Наталії Костелеба-Веремчук, за участі заступника голови райдержадміністрації Єви Данич, керівника апарату райдержадміністрації Ігора Вантюха, відбулася робоча нарада про підготовку та відзначення в районі Міжнародного жіночого дня.

В ході наради обговорено основні організаційні питання підготовки та проведення заходу. Урочистості відбудуться шостого березня , о 13:00 за київським часом в міському будинку культури.

За підсумками наради в.о. голови райдержадміністрації дала ряд відповідних доручень.


Виноградівська РДА

 
Відбулася зустріч керівництва відділу Державного реєстру виборців та районного відділу Головного управління державної міграційної служби України Друк
Середа, 27 лютого 2019, 16:53

27.02.201927 лютого 2019 року відбулася робоча зустріч керівництва Виноградівського районного відділу Головного управління державної міграційної служби України в Закарпатській області та відділу ведення Державного реєстру виборців апарату Виноградівської райдержадміністрації.

Начальник відділу ведення Державного реєстру виборців Вікторія Бачкай рекомендувала відділу ДМС інформувати виборців, які звертатимуться до них щодо отримання паспорта громадянина України у зв'язку із зміною прізвища, імені, по батькові, чи дати народження після 19 березня 2019 року, щодо необхідності особисто звертатись до відділу ведення Державного реєстру виборців з метою внесення відповідних змін в Реєстрі, так як на момент формування уточнених списків виборців такі відомості у відділі будуть відсутні.

В свою чергу начальник Виноградівського РВ ГУДМС Андрій Осташ зауважив, що розбіжності у виборчій адресі виборця в списку виборців та паспорті громадянина України у вигляді паспортної книжечки щодо назви населеного пункту, або номера будинку в разі, якщо такі розбіжності стосуються того самого населеного пункту, вулиці чи будинку та пов'язані з перейменуванням населеного пункту, вулиці, зміною нумерації будинку, відсутність відомостей щодо реєстрації місця проживання в паспорті громадянина України у вигляді картки, а також відсутність у паспорті такого виборця у вигляді паспортної книжечки фотокартки, яка вклеюється при досягненні особою 25- та 45-річного віку - не є підставою для відмови такому виборцю у видачі виборчого бюлетеня.

В ході наради присутні також обговорили основні моменти роботи протягом березня 2019 року та в день виборів Президента України, а також наголосили на необхідності і надалі дотримуватись тісної співпраці між підрозділами.


Виноградівська РДА

 
Керівництво райдержадміністрації здійснило робочий візит у Перехрестівську школу-інтернат Друк
Середа, 27 лютого 2019, 09:58

viber image 2019-02-26  08.43.35Виконуюча обов'язки голови райдержадміністрації Наталія Костелеба-Веремчук, заступник голови райдержадміністрації Єва Данич та керівник апарату райдержадміністрації Ігор Вантюх здійснили робочий візит у Перехрестівську школу-інтернат.

В ході візиту керівництво райдержадміністрації поспілкувалися із керівником закладу Михайлом Глінком, працівниками та вихованцями школи-інтернату. Обговорили основні проблемні питання, ознайомилися із роботою закладу, умовами проживання та навчання вихованців.

Виноградівська РДА

 
Директор департаменту економічного розвитку і торгівлі Закарпатської ОДА здійснив прийом громадян у Виноградові Друк
Вівторок, 26 лютого 2019, 16:15

IMG 0744  IMG 0740

26 лютого у Виноградівській райдержадміністрації відбувся особистий прийом громадян директора департаменту економічного розвитку і торгівлі Закарпатської облдержадміністрації Дениса Мана.

В ході прийому обговорено ряд питань з якими звернулися мешканці Виноградівського району, а зокрема проблемне питання Великоком'ятівської ЗОШ І-ІІ ст. Директор навчального закладу Віталій Король звернувся із проханням допомогти у реєстрації об'єкта в Державному фонді регіонального розвитку. За його словами, в школі необхідно здійснити ремонт приміщення під шкільну їдальню та комп'ютерний клас. З метою реалізації цього проекту вже розроблено проектно-кошторисну документацію, проте наразі стоїть питання про пошук джерел фінансування.

Окрім того, обговорено питання із яким звернувся голова громадської організації «Купіль» Іван Рацин. За його словами мешканці села Новоселиця вважають за необхідність здійснення будівництва лісової дороги, що з'єднає їх село із селом Велятино Хустського району. Саме тому їх громадська організація наразі займається пошуком джерел фінансування цього вагомого проекту. Денис Ман рекомендував громадській організації зайнятися написанням грантового проекту та подати його на участь до однієї із європейських грантових програм.

Окрім того Іван Рацин зазначив, що незабаром у селі Новоселиця планується відкриття туристичного маршруту «Шлях Пинті», який в минулому році був промаркований за кошти «Програми розвитку туризму та курортів у Закарпатській області на 2016-2020 роки». Натомість Наталія Костелеба-Веремчук та Денис Ман запевнили в тому, що райдержадміністрація та облдержадміністрація надаватиме інформаційну підтримку в організації заходу.

IMG 0745  IMG 0755

Виноградівська РДА

 
В райдержадміністрації засідала комісія з питань захисту прав дитини Друк
Вівторок, 26 лютого 2019, 15:15

0670  06700

26 лютого під керівництвом заступника голови райдержадміністрації Єви Данич, відбулося засідання комісії з питань захисту прав дитини.

Під час засідання розглянуто 6 питань, у тому числі: про встановлення графіка зустрічей з дітьми (2 заяви), про визначення місця проживання дитини (1 заява), про позбавлення батьківських прав ( 3 заяви), про розгляд звернення про вчинення економічного насильства ( 1 заява), про встановлення опіки над дитиною ( 1 заява), про надання дозволу на здійснення правочинів щодо нерухомого майна, право користування яким мають діти ( 4 заяви).

Після детального вивчення документів, членами комісії прийнято відповідні рішення в інтересах дітей та задля захисту їх прав.

Виноградівська РДА

 
Питання підвищення економічної спроможності Виноградівщини обговорили на семінарі з керівниками органів місцевого самоврядування району Друк
Вівторок, 26 лютого 2019, 14:20

IMG 0677  IMG 0680

26 лютого у великому залі засідань відбувся семінар на тему: Підвищення економічної спроможності Виноградівського району. Спікерами на семінарі виступали директор департаменту економічного розвитку і торгівлі Закарпатської облдержадміністрації Денис Ман та радник з питань регіонального розвитку Закарпатського Центру розвитку місцевого самоврядування Микола Сюсько. Семінар проводився для керівників органів місцевого самоврядування району.

IMG 0695  IMG 0693

Із вітальним словом до присутніх виступила виконуюча обов'язки голови Виноградівської райдержадміністрації Наталія Костелеба-Веремчук та висловила сподівання, що цей семінар дасть керівникам органів місцевого самоврядування району нові знання та значно збільшить кількість грантових проектів та проектів поданих до ДФРР із Виноградівського району.

В ході семінару про державну підтримку регіонального та місцевого розвитку, розвиткові проекти на прикладі Закарпатської області, а зокрема про кращі практики та участь ОДА в їх розробці присутнім розповів директор департаменту економічного розвитку і торгівлі Закарпатської облдержадміністрації Денис Ман.

IMG 0696  IMG 070802

Про нову державну регіональну політику в Україні, секторальну бюджетну підтримку Європейського Союзу, а зокрема про її напрями, фінансування та підготовку проектів, а також про те, що таке гранти та як їх можна отримати розповів радник з питань регіонального розвитку Закарпатського Центру розвитку місцевого самоврядування Микола Сюсько.

Насамкінець Наталія Костелеба-Веремчук подякувала Денису Ману та Миколі Сюсько за проведення заходу та за корисну інформацію, яку завдяки семінару отримали голови сільських та селищних рад Виноградівського району.

Виноградівська РДА

 
У райдержадміністрації відбулася робоча нарада Друк
Понеділок, 25 лютого 2019, 15:57

IMG 0605  IMG 0600

25 лютого під керівництвом виконуючої обов'язки голови райдержадміністрації Наталії Костелеби-Веремчук відбулася робоча нарада із керівниками структурних підрозділів-розпорядників коштів.

В ході наради начальник управління освіти молоді та спорту Виноградівської райдержадміністрації та начальник відділу культури Василь Югас інформували про роботу очолюваних ними структурних підрозділів.

Окрім того, розглянуто питання можливості здійснення преміальних виплат жінкам-працівникам закладів освіти та соцкультсфери з нагоди відзначення Міжнародного жіночого дня.

За наслідками наради виконуючою обов'язки голови райдержадміністрації дано ряд відповідних доручень.

Виноградівська РДА

 
<< Початок < 1 2 3 4 6 8 9 10 > Кінець >>

Сторінка 6 з 302

Виноградівщина

Райдержадміністрація

Поточна діяльність

Послуги

Публічна інформація

Звернення громадян

Прес-центр

president baner

anons_3

drv_baner

mdz baner

library

rajrada

rajvo

M2 UA RU 300x84

ee-banner 

fmap 1

dsvv

gadjacha linija

1111111111111

baner ghestova mova 

petition1

11111
Голова Виноградівської районної державної адміністрації
РУСАНЮК МИХАЙЛО МИХАЙЛОВИЧ
 
ІНФОРМАЦІЯ ДЛЯ ВИБОРЦІВ!
 
original-3498738506
 
 
images
 
konstytucia
ogoloshennya
pidrozdily
kultura
stktor turizmu
apk
dpi
rcsssdm
justycia 2 copy
upszn
stat
golovderzhsluzhba
rkmr
rcz copy
dkz
terinspect praci
pfu
lishosp
eco
365
korupcia
 

bvpd

Flaer Patronat 1 - -400x842

 

soc reklama

2019
Травень
ПнВтСрЧтПтСбНд
  12345
6789101112
13141516171819
20212223242526
2728293031  
Слідкуйте за нами на Facebook!
social facebook box blue

Хто зараз на сайті

На даний момент 136 гостей на сайті
1joomla.ru picma.ru mamentyev.ru
© 2005 - 2018 ВИНОГРАДІВСЬКА РАЙОННА ДЕРЖАВНА АДМІНІСТРАЦІЯ
Адреса: 90300, Закарпатська область, м. Виноградів, площа Миру, 5
тел./факс: (03143) 2-33-50    e-mail: vinrda@ukrpost.ua
При використанні матеріалів - обов'язкове посилання на джерело!
Карта сайту