Звіт голови Виноградівської РДА про роботу за 2016

 

Президент: Намагання зірвати мирні процеси – безвідповідально по відношенню до держави і призведе лише до продовження окупації частини Донеччини і Луганщини

Звернення Президента до Українського народу з нагоди річниці проголошення Декларації про державний суверенітет України

Програма економічного та соціального розвитку Виноградівського району на 2017 рік

Жінок району привітали з восьмим березня Друк
Понеділок, 06 березня 2017, 16:33

Шостого березня, у Виноградівському міському будинку культури, відбулися урочистостості з нагоди відзначення Міжнародного жіночого дня. В урочистостях взяли участь: голова райдержадміністрації Михайло Русанюк, заступник голови райдержадміністрації Єва Данич, голова районної ради Віталій Любка та Виноградівський міський голова Степан Бочкай.

Михайло Русанюк привітав усіх присутніх в залі жінок зі святом, побажав їм справжнього жіночого щастя та нагородив представниць прекрасної статі грамотами за багаторічну сумлінну працю, добросовісне виконання функціональних обов'язків та з нагоди відзначення Міжнародного жіночого дня 8 березня.

Окрім того чоловіки подарували святковий концерт.

IMG 2631  IMG 2643

Виноградівська РДА

 
У районній державній адміністрації відбулося засідання комісії з розгляду питань в галузі земельних відносин Друк
П'ятниця, 03 березня 2017, 15:17

IMG 2606Третього березня під керівництвом заступника голови районної державної адміністрації Єви Данич відбулося засідання комісії з розгляду питань в галузі земельних відносин.

Під час засідання комісією було розглянуто 15 справ про виділення в натурі ( на місцевості) земельної частки (паю) та затвердження технічної документації із землеустрою щодо встановленя меж земельної ділянки в натурі (на міцевості).

Розглянувши всі питання, комісією прийняті відповідні рішення.

Виноградівська РДА

 
Інтерв'ю Голови Агенства з енергоефективності та енергозбереження України Друк
П'ятниця, 03 березня 2017, 14:18

2   254 650x410Інтерв'ю Голови Агенства з енергоефективності та енергозбереження України Сергія Савчука доступне за посиланням.

 

 
У райдержадміністрації відбулося засідання Ради церков та релігійних організації Друк
П'ятниця, 03 березня 2017, 09:24

17098382 389726464718595 3970262865886229891 nДругого березня під керівництвом голови районної державної адміністрації Михайла Русанюка відбулося засідання Ради церков та релігійних організації при Виноградівській райдержадміністрації. За участі: заступника керівника апарату-начальника відділу організаційної роботи апарату районної державної адміністрації Ігора Вантюха, помічника настоятеля Свято-Троїцького православного храму, протоієрея благочинного Виноградівського благочинія Михайла Бідзілі, заступника настоятеля францисканського монастиря у Виноградівському районі о.Маріо, настоятеля Свято-Успенського храму Божої Матері м.Виноградів Василя Гесні, пароха Успенського греко-католицького храму м.Виноградова, протоієрея, декана Виноградіського району Мирослава Сипка, голови релігійної організації «Церква Християн віри євангельської України» Віктора Хрипти та греко-католицького св'ященика о.Миколи Горонгозо.

Учасники зустрічі обговорили проект Програми "Духовне життя Виноградівщини" основною метою якої стане забезпечення конституційного права мешканців району на свободу совісті, захисту прав і законних інтересів релігійних організацій. Після доопрацюваня Програма буде подана на розгляд і затвердження чергової сесії районної ради.

Виноградівська РДА

 
У райдержадміністрації відбулася семінар-нарада із сільськими, селищними, міським головами Друк
Четвер, 02 березня 2017, 15:51

IMG 2558  IMG 2559

Другого березня під керівництвом голови районної державної адміністрації Михайла Русанюка відбулася семінар-нарада із сільськими, селищними, міським головами та депутатами Виноградівської районної ради.

В ході семінару-наради розглянуто ряд важливих питань, з приводу яких присутніх інформували керівники та спеціалісти структурних підрозділів райдержадміністрації, в.о. Виноградівського районного військового комісара Сергій Зейкан та директор ТОВ «АВЕ-Виноградово».

Так, про питання утилізації твердих побутових відходів на території Виноградівського району інформував директор ТОВ «АВЕ-Виноградово» Адальберт Жидик.

Про хід виконання планового завдання відбору кандидатів на військову службу за контрактом та приписку юнаків до призовної дільниці інформував в.о Виноградівського районного військового комісара Сергій Зейкан.

Про організацію та проведення щорічної Всеукраїнської акції з благоустрою «За чисте довкілля» інформувала начальник відділу інфраструктури, житлово-комунального господарства та будівництва районної державної адміністрації Ірина Мельник.

Виноградівська РДА

 
Підсумки співпраці громадських формувань з правоохоронними органами та підрозділами державної прикордонної служби у 2016 році обговорено на нараді Друк
Середа, 01 березня 2017, 15:39

IMG 2548Першого березня під керівництвом голови Виноградівської райдержадміністрації відбулася нарада, в ході якої було підведено підсумки співпраці громадських формувань з правоохоронними органами та підрозділами державної прикордонної служби у 2016 році . Окрім того були обговорені проблемні питання, які виникають в ході організації цієї співпраці.

Участь у нараді взяли:заступник голови райдержадміністрації Єва Данич, керівник апарату райдержадміністрації Юрій Продан, заступник керівника апарату-начальник відділу організаційної роботи Ігор Вантюх, начальник юридичного відділу апарату райдержадміністрації Олександр Кіш, майор, заступник начальника штабу, начальник відділу прикордонної служби Мукачівського прикордонного загону Ігор Римарчук, представники всіх відділів прикордонної служби у Виноградівському районі («Вилок», «Велика Паладь», «Дяково», «Дюла» та «Хижа»), правоохоронних органів та громадських формувань.

Керівники відділів Державної прикордонної служби України підвели підсумки співпраці громадських формувань з правоохоронними органами та підрозділами державної прикордонної служби у 2016 році, а керівники громадських формувань «АПОЛОГЕТ» з ОГП і ДК та громадського формування з охорони громадського порядку при ТОВ «Безпека-Універсал» прозвітували про підсумки діяльності громадських формувань.

Про порядок створення громадських формувань, реєстрації (перереєстрації), погодження їх статутних документів та координація їх діяльності після реєстрації присутніх інформував майор Ігор Римарчук, а наприкінці засідання присутні обговорили план спільних дій з удосконалення взаємодії з питань забезпечення правопорядку у м. Виноградів та Виноградівському районі, а також на ділянках відповідальності відділів Державної прикордонної служби України, що дислокуються на території Виноградівського району.

Виноградівська РДА

 
Дві жительки села Широке отримали державні нагороди Друк
Середа, 01 березня 2017, 14:55

IMG 246428 лютого перший заступник голови райдержадміністрації Наталія Костелеба-Веремчук вручила нагрудні знаки та посвідчення матері-героїні мешканкам села Широке.

Нагрудним знаком та почесним званням «Мати-героїня» були нагороджені Моргіт Пейтерівна Порада та Фурдь Марія Михайлівна.

Перший заступник голови райдержадміністрації побажала матерям-героїням міцного здоров'я, мирного неба над головою та вдячності і любові від дітей, котрі можуть пишатися вчинками своїх матерів.

Виноградівська РДА

 
Юрій Продан зустрівся з головою Громадської ради національних меншин Борисом Бучко Друк
Вівторок, 28 лютого 2017, 15:28

IMG 241028 лютого керівник апарату районної державної адміністрації Юрій Продан провів зустріч із головою Громадської ради національних меншин при Закарпатській обласній державній адміністрації Борисом Бучко та рядом представників даної ромської громади, а також із уповноваженим представником Міжнародного комітету захисту прав людини Миколою Жалізняком.

В ході зустрічі керівник апарату інформував голову та членів Громадської ради, що райдержадміністрацією розроблені та діють дві програми, а саме: «Ромське населення Виноградівщини на 2016-2020 рр.», «Підтримки освіти, культури та традицій національниї меншин на 2016-2020 рр.». Також розпорядженням голови IMG 2405райдержадміністрації затверджено стратегію захисту та інтеграції ромських нацменшин до 2020 року. Окрім того, головою райдержадміністрації було призначено радників із питань інтеграції ромів в українське суспільство.

Юрій Продан наголосив на тому, що отримання освіти ромськими дітьми є одним із найважливіших кроків для їх інтеграції в суспільство.

На завершення зустрічі голова Громадської ради Борис Бучко висловив свої сподівання на подальшу співпрацю.

Виноградівська РДА

 
Наталія Костелеба-Веремчук: Ми повинні залучити ще більше місцевих виноробів до участі в «Угочанській лозі» Друк
Вівторок, 28 лютого 2017, 15:03

IMG 236228 лютого оргкомітет фестивалю виноградарів-виноробів «Угочанська лоза» провів чергове засідання, в ході якого обговорено ряд організаційних питань.

Членами оргкомітету було зазначено, що третього березня, в рамках цьогорічного фестивалю, у міському будинку культури буде проведено семінар-навчання для виноробів про методи очистки та підготовки вина до вживання. Окрім того, в ході проведення семінару учасникам нададуть всю необхідну інформацію щодо проведення конкурсу вин на фестивалі "Угочанська лоза 2017".

Співголова оргкомітету фестивалю Наталія Костелеба-Веремчук наголосила на тому, що родзинкою нашого фестивалю є можливість участі в ньому так званих «домашніх виноробів», яких так багато на Виноградівщині. Саме тому сьогодні нам необхідно прикласти максимум зусиль для того, щоб залучити якнайбільше місцевих виноробів до участі в фестивалі, а це в свою чергу дасть можливість гостям «Угочанської лози» скуштувати якнайбільше видів якісного домашнього вина, яким і славиться наш район.

Виноградівська РДА

 
Питання благоустрою придорожніх територій обговорили на нараді Друк
Понеділок, 27 лютого 2017, 15:57

IMG 235227 лютого під керівництвом голови райдержадміністрації відбулася робоча нарада із представниками райавтодору, водного та лісового господарств. В ході наради обговорено питання проледення очищення придорожніх територій від сміття та чагарників, приведення в належний стан дорожніх узбіч, стічних канав, тощо.

Михайло Русанюк наголосив на тому, що роботи із благоустрою придорожніх територій необхідно провести якнайшвидше, адже із настанням стабільної теплої погоди дорожники займуться ремонтними роботами на автошляхах району. На допомогу працівникам дорожньої служби прийдуть працівники лісового та водного господарств, які займуться роботами із розчистки придорожніх територій, проведення яких входить у їхню компетенцію.

Виноградівська РДА

 
Більше статтей...
<< Початок < 1 2 3 4 6 8 9 10 > Кінець >>

Сторінка 6 з 235

Виноградівщина

Райдержадміністрація

Поточна діяльність

Послуги

Публічна інформація

Звернення громадян

Прес-центр

president baner

anons_3

drv_baner

mdz baner

library

rajrada

rajvo

M2 UA RU 300x84

ee-banner

dsvv

gadjacha linija

IMG 0177 копія
Голова Виноградівської районної державної адміністрації
РУСАНЮК МИХАЙЛО МИХАЙЛОВИЧ
konstytucia
ogoloshennya
cnap2
pidrozdily
kultura
stktor turizmu
apk
dpi
rcsssdm
justycia_2
upszn
stat
golovderzhsluzhba
rkmr
dkz
dkz
terinspect praci
pfu
lishosp
eco
Untitled-1 copy
 

bvpd

 

soc reklama

2017
Квітень
ПнВтСрЧтПтСбНд
     12
3456789
10111213141516
17181920212223
24252627282930
Слідкуйте за нами у Твіттері!
twitter-bird-light-bgs

Останні новини

Хто зараз на сайті

На даний момент 339 гостей на сайті
1joomla.ru picma.ru mamentyev.ru
© 2005 - 2015 ВИНОГРАДІВСЬКА РАЙОННА ДЕРЖАВНА АДМІНІСТРАЦІЯ
Адреса: 90300, Закарпатська область, м. Виноградів, площа Миру, 5
тел./факс: (03143) 2-33-50    e-mail: vinrda@ukrpost.ua
При використанні матеріалів - обов'язкове посилання на джерело!
Карта сайту