"Близько 50 кілометрів доріг в районі капітально відремонтували за два останні роки",- Михайло Русанюк

 

Консолідація українців є головною передумовою нашої перемоги над ворогом – Глава держави

Підсумки економічного і соціального розвитку Виноградівського району за січень – грудень 2017 року

Програма економічного та соціального розвитку Виноградівського району на 2018 рік

Відбулося чергове засідання комісії з розгляду питань в галузі земельних відносин Друк
П'ятниця, 02 лютого 2018, 15:25

IMG 4100Другого лютого під керівництвом заступника голови районної державної адміністрації Єви Данич відбулося засідання комісії з розгляду питань в галузі земельних відносин.

В ході засідання членами комісії розглянуто два питання, а саме : про виділення в натурі ( на місцевості) земельної частки (паю) і затвердження технічної документації із землеустрою щодо встановленя меж земельної ділянки в натурі (на міцевості) та виготовлення дублікатів сертифікатів. 

Розглянувши всі питання, комісією прийняті відповідні рішення.

Виноградівська РДА

 
У райдержадміністрації обговорили питання підготовки транскордонних проектів в рамках програми «Україна-Румунія» Друк
Четвер, 01 лютого 2018, 15:17

IMG 4040  IMG 4056

Першого лютого під керівництвом першого заступника голови райдержадміністрації Наталії-Костелеби-Веремчук відбулася нарада із представниками повітової ради Сату-Маре (Румунія). Зустріч була ініційована ГО "ФОРЗА".

Головною темою для обговорення було питання підготовки транскордонних проектів в рамках програми «Україна-Румунія». Начальник управління регіонального розвитку повітової ради Сату-Маре Крістіна Штерн та начальник відділу міжнародних проектів повітової ради Сату-Маре Іштван Янко Сейп розповіли про пріоритетні проекти, реалізація яких може здійснюватися в рамках цієї програми.

Натомість керівництво та фахівці райдержадміністрації вносили свої пропозиції стосовно реалізації проектів, які можуть реалізовуватись в рамках програми та принесуть користь населенню Виноградівщини.

Виноградівська РДА

 
У Виноградові відбулися урочистості з нагоди повернення військовослужбовців із АТО Друк
Середа, 31 січня 2018, 09:26

IMG 3952  IMG 3985

30 січня на плацу військової частини А-1927 відбулися урочистості з нагоди зустрічі особового складу частин та підрозділів військової частини А 1556, які повернулися із зони проведення антитерористичної операції.

Привітати військовослужбовців прийшли: командуючий оперативного командування «Захід» генерал-майор Олександр Павлюк, командир 128-ї окремої гірсько-піхотної бригади підполковник Сергій Собко, голова Виноградівської райдержадміністрації Михайло Русанюк, заступник міського голови Василь Ціцей, волонтер, голова громадської організації Рух підтримки закарпатських військових – Виноградів Михайло Роман, настоятель Святотроїцького православного храму отець Михаїл Бідзіля, військовослужбовці, представники духовенства та засобів масової інформації.

IMG 401533  IMG 40256

Почалися урочистості з винесення Бойового Прапору військової частини. Після чого поважні гості виголосили свої промови.

-"Багато чоловіків та жінок мужньо захищають кордони нашої країни. Велика вам вдячність за мужність та відвагу, а також за високий професіоналізм, який ви проявляєте в зоні проведення антитерористичної операції. Я щиро бажаю всім нам щоб військові дії закінчилися, а наша держава процвітала. Слава Україні. Слава гірській піхоті!",- зазначив у своїй промові Михайло Русанюк.

Окрім того, голова райдержадміністрації вручив подяки за захист суверенітету та територіальної цілісності України, під час проведення антитерористичної операції бригадно-артилерійській групі та 534-му окремому інженерно-саперному батальйону 128-ої окремої гірсько-піхотної бригади.

IMG 4008  IMG 4033

Виноградівська РДА

 
У Виноградівському районі оголошено карантин у зв’язку з високим рівнем реєстрації захворювань ГРВІ Друк
Вівторок, 30 січня 2018, 17:07

30 січня під керівництвом голови райдержадміністрації Михайла Русанюка відбулося засідання комісії з питань техногенно-екологічної безпеки та надзвичайних ситуацій.

В ході засідання членами комісії обговорено три питання: про стан епідеміологічної ситуації із ГРВІ, корі та лептоспірозу на території району; про готовність до пропуску весняної повені, льодоходу та паводків. Затвердження Комплексного плану дій із забезпечення безаварійного пропуску льодоходу, паводків на території району у 2018 році та про запобігання випадкам переохолодження та надання допомоги людям у період значного пониження температури.

Основним обговорюваним питанням було питання про стан епідеміологічної ситуації із ГРВІ, корі та лептоспірозу на території району. Виноградівська районна філія ДУ «Закарпатський ОЛЦ МОЗ України» інформує, що за даними щотижневого епідеміологічного моніторингу захворюваності на грип та ГРІ за даними ЛПЗ району на 4 тиждень 2018 року захворіло 442 осіб в тому числі дітей 247, що складає 55,8 % від загальної кількості захворілих. Захворюваність ГРІ серед школярів району складає 66,1% , захворюваність дітей дошкільного віку 33,2%. Відмічається ріст госпіталізації хворих з ГРІ в тому числі серед дітей.

У зв'язку з високим рівнем реєстрації захворювань ГРВІ серед школярів та дітей дошкільного віку комісія вирішила припинити роботу загальноосвітніх, дошкільних та мистецьких закладів на період з 01 лютого по 16 лютого 2018 року.

12222225 123333555

Виноградівська РДА

 
Михайло Русанюк зустрівся з головою Берегівської райдержадміністрації Друк
Понеділок, 29 січня 2018, 16:37

29 січня голова Виноградівської районної державної адміністрації Михайло Русанюк провів зустріч з головою Берегівської райдержадміністрації Іштваном Петрушкою.

В ході зустрічі було обговоренно питання залучення коштів із державного бюджету для проведення ремонту автомобільних доріг, які сполучають Виноградівський та Берегівський райони.

IMG 3735  IMG 3745

Виноградівська РДА

 
У райдержадміністрації засідала комісія з питань захисту прав дитини Друк
Четвер, 25 січня 2018, 16:50

25 січня під керівництвом заступника голови райдержадміністрації відбулося засідання комісії з питань захисту прав дитини.

В ході засідання розглянуто наступні питання: про встановлення графіку зустрічей з дітьми, визначення місця проживання дітей, позбавлення батьківських прав, визнання особи такою, що втратила право користування житловим приміщенням, встановлення опіки над дитиною надання дозволу на здійснення правочинів щодо нерухомого майна, право користування яким мають діти, стан утримання та виховання дітей у дитячих будинках сімейного типу, а також затвердження індивідуальних планів.

За результатами засідання комісією прийнято відповідні рішення.

IMG 3664 IMG 3672

Виноградівська РДА

 
Перелік колективних договорів Друк
Четвер, 25 січня 2018, 08:52

ПЕРЕЛІК КОЛЕКТИВНИХ ДОГОВОРІВ, ЗАРЕЄСТРОВАНИХ ВИНОГРАДІВСЬКОЮ РАЙОННОЮ ДЕРЖАВНОЮ АДМІНІСТРАЦІЄЮ ТА ВНЕСЕНИХ ДО РЕЄСТРУ ВИНОГРАДІВСЬКИМ УПРАВЛІННЯМ СОЦІАЛЬНОГО ЗАХИСТУ НАСЕЛЕННЯ

 
У Виноградівському районі відбулося відкриття трьох оновлених дошкільних навчальних закладів Друк
Середа, 24 січня 2018, 15:36

IMG 3524  IMG 3584

23 січня голова райдержадміністрації Михайло Русанюк взяв участь у відкритті трьох оновлених дошкільних навчальних закладів на території Виноградівського району.

Привітати дошкільнят Виноградівщини з відкриттям оновлених навчальних закладів у селах Оклі Гедь, Форголань та Перехрестя приїхав Урядовий Комісар Угорщини Іштван Грежа.

"Дякуємо нашим угорським друзям за те, що у такий нелегкий для країни час вони підтримують нас та допомагають покращувати умови перебування в садочках для дошкільнят Виноградівського району.",- зазначив Михайло Русанюк.

IMG 3538  IMG 3656

Виноградівська РДА

 
Питання функціонування стоматологічної мережі в сільській місцевості обговорили на нараді Друк
Вівторок, 23 січня 2018, 17:45

IMG 3432  IMG 3433

22 січня під керівництвом першого заступника голови райдержадміністрації Наталії Костелеби-Веремчук відбулася нарада із представниками стоматологічної мережі Виноградівського району. Участь у нараді взяли: начальник відділу охорони здоров'я Леся Королевич, в.о. головного лікаря Виноградівського ЦПМСД Ігор Побдякуник та головний спеціаліст відділу охорони здоров'я Іван Копінцу.

В ході наради обговорено питання подальшого функціонування стоматологічної мережі в сільській місцевості Виноградівського району, вислухано пропозиції лікарів-стоматологів стосовно цього питання. За наслідками наради прийнято відповідні рішення.

Виноградівська РДА

 
Артилеристи 128-ї бригади прибули на Виноградівщину із зони АТО Друк
Понеділок, 22 січня 2018, 16:56

IMG 3341  IMG 33645

22 січня перший заступник голови райдержадміністрації Наталія Костелеба-Веремчук та заступник голови райдержадміністрації Єва Данич, разом із волонтерами та громадськістю району, зустрічали бійців бригадної артилерійської групи ВЧ А-1556, які прибули у Виноградів на постійне місце дислокації.

Зустрічали військовослужбовців під звуки козацького маршу, з хлібом-сіллю та сльозами на очах. Наталія Костелеба-Веремчук подякувала бійцям за їх подвиг та за те, що їм вдалося повернутися живим-здоровим та у повному складі.

IMG 3401  IMG 3411

Виноградівська РДА

 
<< Початок < 1 2 3 4 6 8 9 10 > Кінець >>

Сторінка 6 з 265

Виноградівщина

Райдержадміністрація

Поточна діяльність

Послуги

Публічна інформація

Звернення громадян

Прес-центр

president baner

anons_3

drv_baner

mdz baner

library

rajrada

rajvo

M2 UA RU 300x84

ee-banner 

fmap 1

dsvv

gadjacha linija

1111111111111

 

11111
Голова Виноградівської районної державної адміністрації
РУСАНЮК МИХАЙЛО МИХАЙЛОВИЧ
konstytucia
ogoloshennya
pidrozdily
kultura
stktor turizmu
apk
dpi
rcsssdm
justycia_2
upszn
stat
golovderzhsluzhba
rkmr
dkz
dkz
terinspect praci
pfu
lishosp
eco
365
korupcia
 

bvpd

Flaer Patronat 1 - -400x842

 

soc reklama

2018
Березень
ПнВтСрЧтПтСбНд
   1234
567891011
12131415161718
19202122232425
262728293031 
Слідкуйте за нами на Facebook!
social facebook box blue

Останні новини

Хто зараз на сайті

На даний момент 103 гостей на сайті
1joomla.ru picma.ru mamentyev.ru
© 2005 - 2017 ВИНОГРАДІВСЬКА РАЙОННА ДЕРЖАВНА АДМІНІСТРАЦІЯ
Адреса: 90300, Закарпатська область, м. Виноградів, площа Миру, 5
тел./факс: (03143) 2-33-50    e-mail: vinrda@ukrpost.ua
При використанні матеріалів - обов'язкове посилання на джерело!
Карта сайту