Україна ні в кого не буде питати дозволу, крім власного народу - Президент про стратегічний курс держави на вступ до ЄС і НАТО

   

Президент України Петро Порошенко привітав першого Президента Леоніда Кравчука з ювілеєм: Найкращий подарунок для Вас – незалежна Україна

 

Підсумки економічного і соціального розвитку Виноградівського району за січень – вересень 2018 року

Програма економічного та соціального розвитку Виноградівського району на 2019 рік

Кількість державних послуг, які може отримати кожен українець, не виходячи з дому, збільшено! Друк
Середа, 05 грудня 2018, 15:38

1537777582 news1.13.11.177 листопада вступив у силу Закон «Про електронні довірчі послуги», який дає можливість запровадити в Україні сучасні електронні методи ідентифікації особи, серед яких MobileID. Завдяки нормам закону збільшено кількість державних послуг, які може отримати кожен українець, не виходячи з дому. Більше того, забезпечено конфіденційність та повний захист персональних даних, а електронна ідентифікація українських користувачів визнаватиметься в усьому світі.
«Важливою перевагою нового цифрового підходу є фіксація реального часу підписання електронних документів. Це захист бізнесу – достовірності й дійсності контрактів, які укладають онлайн в режимі реального часу», - каже Міністр юстиції Павло Петренко.

Реальністю для українських громадян та бізнесу стане отримання публічних послуг на території всього Європейського союзу. Фактично це імплементація України в електронний цифровий простір ЄС.

Одним з ключових сервісів, який базуватиметься на новому законодавстві, стане послуга MobileID*.

«Від сьогодні українцям доступний сучасний, простий і дуже зручний засіб ідентифікації особи - MobileID, або розпізнавання через мобільний телефон. Завдяки цьому наші громадяни зможуть отримувати державні послуги чи підписувати документи за допомогою мобільного пристрою», - наголосив очільник Мін'юсту.

Даний метод ідентифікації набагато надійніший за звичні для нас логін та пароль, його буде майже неможливо підробити чи викрасти злочинцям.

Для того, щоб скористатися послугою MobileID, треба звернутися до вашого мобільного оператора та оформити за допомогою паспорту й ідентифікаційного коду SIM-карту нового покоління. На неї буде записаний індивідуальний цифровий підпис.

Нова технологія захищає дані за допомогою найсучасніших криптографічних алгоритмів, є доступною на всіх типах мобільних пристроїв, де встановлені операційні системи Android, iOS, Symbian тощо. Окрім цього, SIM-картки дають змогу працювати з декількома кваліфікованими сертифікатами одночасно, що зручно для громадян, які можуть виступати одночасно і фізичними, і юридичними особами.

До початку дії закону повноцінно в Україні діяла лише електронна ідентифікація громадян через Електронний цифровий ключ, отримання якого вимагало витрати часу на відвідування органів, які займаються генерацією таких ключів.

Міністерство юстиції провело повну підготовку підзаконних нормативних актів, які дадуть можливість ефективно запроваджувати норми закону з перших днів.
«Документ забезпечить створення єдиного простору на основі системи електронних довірчих послуг з іншими країнами та гарантує захист персональних даних. Все це дасть можливість підвищити рівень довіри громадян до електронних послуг», - заявив Міністр юстиції.

Мін'юст розробив ще 2 документи, які унормують проведення процедури оцінки відповідності у сфері електронних довірчих послуг, затвердять порядок взаємного визнання українських та іноземних відкритих ключів й електронних підписів.

* Mobile ID — це технологія, яка дозволяє проводити електронну ідентифікацію особи для отримання електронних послуг. Суть технології полягає в тому, що електронний цифровий підпис (особистий ключ) громадянина записується на SIM-карту нового покоління. Оформлення такого ЕЦП відбувається на підставі паспорту та ідентифікаційного коду громадянина.

Прес-служба Головного територіального
управління юстиції у Закарпатській області

 
Шановні волонтери! Друк
Середа, 05 грудня 2018, 13:42

14177763265 грудня в усьому світі відзначають Міжнародний день волонтера – свято кожного, хто хоч раз за покликом серця допомагав людям, не чекаючи подяк, нагород і визнання.

Прийміть щирі вітання зі святом і слова подяки від імені кожної людини за вашу безкорисливу працю на благо процвітання добра і миру на землі, за щиру допомогу тим, хто її потребує.

Бажаю всім волонтерам міцного здоров'я, добробуту, злагоди і миру в нашій країні!


З повагою

В.о. голови Виноградівської РДА

Наталія Костелеба-Веремчук

 
В ході благодійного концерту вдалося зібрати 72 220 тисяч гривень Друк
Понеділок, 03 грудня 2018, 16:46

IMG 7495  IMG 7504

Третього грудня у міському будинку культури відбувся благодійний концерт приурочений Міжнародному Дню людей з обмеженими можливостями. Кошти, зібрані під час концетру, будуть направлені на лікування важкохворого Олександра Костроби із Сасова.

Концерт організований за ініціативи Виноградівської райдержадміністрації та Неветленфолівської дитячої школи мистецтв та за підтримки благодійних фондів «Виноградів» та «Едьмашерт».

IMG 7532  IMG 7549

-«Щиро сподіваюся, що нам вдасться не тільки зібрати певну суму коштів сьогодні, але і розповісти про маленького Сашка та його велике бажання жити якнайбільшій кількості людей, котрі, можливо, теж не залишаться осторонь та внесуть всій вклад задля одужання цього маленького дива!», - зазначила у вітальному слові в.о. голови райдержадміністрації Наталія Костелеба-Веремчук.

Концерт, підготований викладачами та учнями Неветленфолівської дитячої школи мистецтв, був різножанровим та професійним, чим забезпечив хороший настрій та багато позитивних емоцій для глядачів.

Наприкінці заходу лічильна комісія провела свою роботу. Спільними зусиллями організаторам заходу вдалося зібрати 72 220 тисяч гривень.

IMG 7572   IMG 7528

-«У зв'язку із перебуванням сім'ї Костроба на лікуванні в місті Київ, всі кошти, зібрані сьогодні, будуть переведені їм на картковий рахунок. Фото звіт буде оприлюднено в соціальних мережах.»,- зазначила Наталія Костелеба-Веремчук під час оголошення результату благодійного збору коштів.

Однорічний Сашко Костроба із Сасова наразі перебуває на лікуванні в Національному Інституті Раку в місті Київ із діагнозом: нейробластома заочеревинного простору та потребує нашої допомоги. Телефон мами: + 38 (096) 635 90 49. Детальніша інформація за посиланням: https://www.facebook.com/groups/2090058764645298/.

IMG 7582  IMG 7585

Виноградівська РДА

 
Ряд важливих питань обговорили на нараді з головами сільських, селищних та міської рад Друк
Понеділок, 03 грудня 2018, 13:22

IMG 7467  IMG 7489

Третього грудня під керівництвом в.о. голови райдержадміністрації відбулася нарада із головами сільських, селищних та міської рад за участі керівників територіальних органів, установ та організацій Виноградівського району.

В ході наради розглянули зокрема і питання введення в районі особливого періоду в зв'язку із введенням військового стану в окремих областях України. Військовий комісар Виноградівського районного військового комісаріату Сергій Зейкан дав роз'яснення головам сільських та селищних рад про їх роботу під час особливого періоду.

Окрім того в ході наради в.о. голови райдержадміністрації, спільно із головами рад та керівниками установ і організацій району, обговорили основні напрямки розвитку Виноградівського району на 2019 рік.

Виноградівська РДА

 
У Ботарі відкрили оновлений медичний заклад Друк
П'ятниця, 30 листопада 2018, 14:50

0099  00011

30 листопада у селі Ботар Виноградівського району відбулося відкриття оновленого після ремонту фельдшерсько-акушерський пункт. Привітати громаду села із визначною подією прийшла в.о. голови Виноградівської райдержадміністрації Наталія Костелеба-Веремчук.

Участь у заході також взяли: уповноважений уряду Угорщини Іштван Грежа, перший заступник голови Закарпатської обласної ради Йосип Борто, Генеральний консул консульства Угорщині в місті Берегово Матяш Сіладі, заступник директора департаменту охорони здоров'я Закарпатської облдержадміністрації Єлизавета Біров, заступник голови Виноградівської райдержадміністрації Єва Данич та Неветленфолівський сільський голова Йосип Оросі.

0022  0033 copy

-«Мене, як представника влади, надзвичайно радує той факт, що на Виноградівщині за останні місяці постійно відкриваються оновлені заклади соціально-культурної сфери.

Мені хочеться сказати слова вдячності нашим друзям з Угорщини, які сприяють розвитку населених пунктів нашого району в яких проживають представники угорської нацменшини.», -зазначила у вітальному слові Наталія Костелеба-Веремчук.

0077  0044

Почесне право перерізати символічну стрічку надали уповноваженому уряду Угорщини Іштвану Грежі, в.о. голови Виноградівської райдержадміністрації Наталії Костелебі-Веремчук та першому заступнику голови Закарпатської обласної ради Йосипу Борто. Після церемонії відкриття відбулося освячення медичного закладу. По завершенню урочистостей всі бажаючі змогли оглянути відремонтований ФАП.

0066  00111

Виноградівська РДА

 
У райдержадміністрації засідала комісія з питань захисту прав дитини Друк
П'ятниця, 30 листопада 2018, 09:17

IMG 728329 листопада під керівництвом заступника голови райдержадміністрації Єви Данич, відбулося засідання комісії з питань захисту прав дитини.

Під час засідання розглянуто 11 питань, у тому числі: про встановлення графіка зустрічей з дітьми (1 заява), про визначення місця проживання дітей (3 заяви), про позбавлення батьківських прав (5 заяв),про виселення з житлового будинку (1 заява), про підтвердження місця проживання дитини (1 заява), про встановлення піклування (1 заява), про надання дозволу на виготовлення проїзних документів для виїзду дитини за кордон без згоди батька (1 заява), про реєстрацію народження дитини (1 заява), про доцільність влаштування дітей до інтернатного закладу (1 заява),про надання дозволу на здійснення правочинів щодо нерухомого майна, право користування яким мають діти (10 звернень), про перегляд та затвердження індивідуальних планів 11 дітей, які виховуються в сім᾿ях піклувальників/опікунів, 2 дітей, які проживають в сім᾿ях, що опинились в СЖО.

Після детального вивчення документів, членами комісії прийнято відповідні рішення в інтересах дітей та задля захисту їх прав

Виноградівська РДА

 
Всеукраїнська акція «16 днів проти насильства» Друк
Четвер, 29 листопада 2018, 16:39

16-1-638Щорічно в Україні з 25 листопада по 10 грудня проводиться Всеукраїнська акція «16 днів проти насильства», яка з 1991 року підтримується міжнародною спільнотою. Службою у справах дітей Виноградівської районної державної адміністрації також здійснювалися відповідні заходи із попередження насильства в сім'ї та жорстокого поводження з дітьми. До акції «16 днів проти насильства» долучилися загальноосвітні школи району, які брали участь у запланованих заходах. Це і проведення конкурсу дитячого малюнку «Світ без насильства очима дітей», конкурсу шкільної газети на тему «Розвиток у сучасної молоді культури толерантності», проведення виховних годин на тему «Види і форми насильства в сім'ї», «Попередження домашнього насильства», «Життя - це мить. Зумій його прожити». Працівниками служби у справах дітей проводились профілактичні бесіди та роз'яснювальна робота у неблагополучних сім'ях, які опинилися у складних життєвих обставинах, в сім'ях, в яких виховуються неповнолітні діти, багатодітних та малозабезпечених сім'ях на теми «Конфлікти в сім'ї та їх розв'язання», «Попередження домашнього насильства».

Служба у справах дітей
Виноградівської районної державної адміністрації

 
Розпорядження голови райдержадміністрації №351 Друк
Четвер, 29 листопада 2018, 10:59

Про надання дозволу на розроблення детального плану території.

 
Державна надзвичайна протиепізоотична комісія провела чергове засідання Друк
Середа, 28 листопада 2018, 16:45

IMG 6993  IMG 6996

27 листопада під керівництвом заступника голови районної державної адміністрації Єви Данич відбулося засідання державної надзвичайної протиепізоотичної комісії при Виноградівській районній державній адміністрації.

На порядок денний засідання винесено питання про ветеринарно-санітарний стан та забезпечення утримання худобомогильників Виноградівського району.

Начальник Виноградівського районного управління Головного управління Держпродспоживслужби в Закарпатській області,інформував, що на даний час на території району нараховується 2 худобомогильники, таких населених пунктів: с. Олешник та с. Великі Ком'яти, які зареєстровані за місцем їх розташування у районі та на них оформлені ветеринарно-санітарні картки на підставі даних ветеринарних документів.

Відповідно до п.1.1. Правил облаштування і утримання діючих (існуючих) худобомогильників та біотермічних ям для захоронення трупів тварин у населених пунктах України», затверджених наказом Державного комітету ветеринарної медицини України від 27.10.2008 № 232, зареєстрованих в Міністерстві юстиції України 29.01.2009 року за № 85/16101( далі – Правила) вимоги поширюються на місцеві органи виконавчої влади, суб'єктів господарювання всіх форм власності, що займаються утриманням, розведенням, обігом тварин, якими не приділяється належна увага питанню утримання худобомогильників та захоронення трупів тварин.
Захоронення тварин, які загинули від сибірки, були на худобомогильниках таких населених пунктів: с. Олешник та с. Великі Ком'яти, дані худобомогильники позначені на картах сільських рад даних населених пунктів, захоронення трупів тварин на даних худобомогильниках району протягом останніх 25 років не проводилися.

Заслухавши інформацію начальника управління Держпродспоживслужби у Виноградівському районі Степана Барзула Державна надзвичайна протиепізоотична комісія при Виноградівській районній державній адміністрації вирішила: взяти до відома інформацію начальника управління Держпродспоживслужби у Виноградівському районі, Забезпечити належне утримання худобомогильників, де були захоронення трупів тварин, які загинули від сибірки ( с. Олешник, с. Великі Ком'яти), заборонити використання території закритих худобомогильників, де були захоронення трупів тварин, які загинули від сибірки на невизначений термін для будь-яких цілей відповідно до п.п. 5.5 п. 5 Обмеження, які застосовується у санітарно - захисних зонах Правил.
Виноградівська РДА

 
Засідання комісії з питань надання одноразової грошової допомоги з Програми подолання бідності відбулося в райдержадміністрації Друк
Середа, 28 листопада 2018, 16:27

IMG 6976  IMG 6974

27 листопада під керівництвом заступника голови райдержадміністрації Єви Данич відбулося засідання комісії з питань надання одноразової грошової допомоги з Програми подолання бідності.

Начальник відділу обслуговування інвалідів, ветеранів війни та праці Наталія Меркулова ознайомила присутніх із заявами та зверненнями громадян, які надійшли до керівництва району, про надання посильної одноразової грошової допомоги. Всього в ході засідання було розглянуто 16 заяв громадян,які надійшли до райдержадміністрації.

Детального розглянувши всі справи членами комісії прийнято відповідні рішення.

Виноградівська РДА

 
Більше статтей...
<< Початок < 1 2 3 4 6 8 9 10 > Кінець >>

Сторінка 6 з 292

Виноградівщина

Райдержадміністрація

Поточна діяльність

Послуги

Публічна інформація

Звернення громадян

Прес-центр

president baner

anons_3

drv_baner

mdz baner

library

rajrada

rajvo

M2 UA RU 300x84

ee-banner 

fmap 1

dsvv

gadjacha linija

1111111111111

baner ghestova mova 

petition1

11111
Голова Виноградівської районної державної адміністрації
РУСАНЮК МИХАЙЛО МИХАЙЛОВИЧ
konstytucia
ogoloshennya
pidrozdily
kultura
stktor turizmu
apk
dpi
rcsssdm
justycia 2 copy
upszn
stat
golovderzhsluzhba
rkmr
dkz
dkz
terinspect praci
pfu
lishosp
eco
365
korupcia
 

bvpd

Flaer Patronat 1 - -400x842

 

soc reklama

2019
Січень
ПнВтСрЧтПтСбНд
 123456
78910111213
14151617181920
21222324252627
28293031   
Слідкуйте за нами на Facebook!
social facebook box blue

Останні новини

Хто зараз на сайті

На даний момент 176 гостей на сайті
1joomla.ru picma.ru mamentyev.ru
© 2005 - 2018 ВИНОГРАДІВСЬКА РАЙОННА ДЕРЖАВНА АДМІНІСТРАЦІЯ
Адреса: 90300, Закарпатська область, м. Виноградів, площа Миру, 5
тел./факс: (03143) 2-33-50    e-mail: vinrda@ukrpost.ua
При використанні матеріалів - обов'язкове посилання на джерело!
Карта сайту