Президент України зустрівся з міністром європейських, інтеграційних та закордонних справ Австрії

  

Публічний звіт голови Виноградівської районної державної адміністрації

 

Підсумки економічного і соціального розвитку Виноградівського району за І півріччя 2019 року

Програма економічного та соціального розвитку Виноградівського району на 2019 рік

В райдержадміністрації відбулася семінар-нарада з представниками органів місцевого самоврядування Друк
Середа, 25 вересня 2019, 12:32

21670000  21110009

25 вересня під головуванням керівника апарату Виноградівської райдержадміністрації Ігоря Вантюха відбулася семінар-нарада із представниками сільських, селищних та міської рад.

Участь у нараді взяли: начальник відділу ведення державного реєстру виборців Вікторія Бачкай , головний спеціаліст Виноградівського районного відділу ДРАЦСУ ГТУЮ у Закарпатській області Тетяна Чедрик, та представники сільських, селищних та міської рад.

В ході семінар-наради проведено інформаційно-роз'яснювальну роботу з представниками сільських, селищних рад та розглянуто три питання, а саме: про стан поновлення Державного реєстру виборців у Виноградівському районі, про порядок зміни адреси приміщення для голосування або адреси приміщення дільничної виборчої комісії, інших відомостей щодо виборчої дільниці, яка існує на постійній основі, про подачу органами місцевого самоврядування звітності щодо померлих осіб до районного відділу ДРАЦС.

За наслідками семінар-наради дано ряд відповідних доручень.

Виноградівська РДА

 
Про планування роботи структурними підрозділами райдержадміністрації говорили на робочій нараді Друк
Вівторок, 24 вересня 2019, 15:13

IMG 2154  IMG 2159

24 вересня за головування керівника апарату райдержадміністрації Ігоря Вантюха відбулася робоча нарада про планування роботи районної державної адміністрації на IV квартал 2019 року. Участь у нараді взяли начальник та спеціалісти відділу організаційної роботи апарату.

Начальник відділу організаційної роботи Єва Деяк інформувала, що структурні підрозділи райдержадміністрації подають до 10 числа місяця, що передує наступному року та кварталу, у відділ організаційної роботи апарату райдержадміністрації погоджені та завізовані заступниками голови, керівником апарату райдержадміністрації переліки питань та основних заходів, для включення їх до плану роботи. Станом на сьогодні план роботи структурних підрозділів райдержадміністрації затверджений відповідним розпорядженням голови.

Окрім того, спеціалістами відділу організаційної роботи апарату проведено аналіз виконання структурними підрозділами плану роботи за минулий квартал. Інформацію надано керівнику апарату райдержадміністрації.

За наслідками наради керівником апарату дано ряд відповідних доручень.

IMG 2150  IMG 2157

Виноградівська РДА

 
Питання преміювання працівників освіти району обговорили на робочій нараді Друк
Вівторок, 24 вересня 2019, 13:08

IMG 213524 вересня виконувачка обов'язків голови райдержадміністрації Наталія Костелеба-Веремчук провела робочу нараду із працівниками централізованої бухгалтерії управління освіти, молоді та спорту.

В ході наради спільно обговорено питання преміювання працівників освіти Виноградівського району до професійного свята - Дня працівників освіти, а також ряд важливих питань пов'язаних із безперебійною роботою управління та подальшим успішним функціонуванням закладів освіти району.

Виноградівська РДА

 
Керівництво Виноградівської райдержадміністрації взяло участь у селекторній нараді Друк
Вівторок, 24 вересня 2019, 12:37

21230000  21200000

24 вересня під керівництвом директора департаменту інфраструктури, розвитку і утримання мережі автомобільних доріг загального користування місцевого значення та житлово-комунального господарства Закарпатської облдержадміністрації Едуарда Маляра відбулася селекторна нарада в режимі відео-конференц зв'язку. Участь у нараді взяло керівництво Виноградівської райдержадміністрації, керівники структурних підрозділів райдержадміністрації,керівники установ та організацій району.

В ході наради із представниками райдержадміністрації обговорено питання готовності установ бюджетної сфери, паливно-енергетичного комплексу та житлово-комунального господарства області до роботи в осінньо-зимовий період 2019/20 року.

За наслідками наради директором департаменту дано ряд відповідних доручень.


Виноградівська РДА

 
В райдержадміністрації засідала координаційна рада у справах дітей Друк
Понеділок, 23 вересня 2019, 13:29

20640000  20790000

23 вересня під керівництвом заступника голови райдержадміністрації Єви Данич, відбулося засідання координаційної ради з питань захисту прав дитини.

Під час засідання розглянуто три питання, у тому числі: про аналіз стану злочинності серед неповнолітніх станом на вересень 2019 року, про результати проведення рейду ,,Урок" в навчальних закладах району, про підсумки літнього відпочинку та оздоровлення дітей станом на вересень 2019 року.

За наслідками наради інформацію взято до відома. Після детального вивчення документів, членами комісії прийнято відповідні рішення в інтересах дітей та задля захисту їх прав


Виноградівська РДА

 
Про деякі зміни до законодавства та початок проведення щорічного оцінювання держслужбовців говорили на нараді Друк
Понеділок, 23 вересня 2019, 10:57

IMG 2038  IMG 2050

23 вересня під керівництвом керівника апарату райдержадміністрації Ігоря Вантюха відбулася робоча нарада. Участь у нараді взяла начальниця та головна спеціалістка відділу персоналу райдержадміністрації Оксана Козак та Крістіна Токарєва.

В ході наради детально обговорено питання проходження державними службовцями щорічної оцінки та визначено дату початку її проведення. Також начальниця відділу персоналу інформувала керівника апарату, що на виконання його усного доручення, станом на сьогодні, онлайн-курси підвищення кваліфікації пройшло 36 державних службовців Виноградівської райдержадміністрації.

Окрім того учасники наради обговорили ухвалений Закон «Про внесення змін до деяких законів України щодо перезавантаження влади», спрямований на спрощення порядку прийняття на державну службу та звільнення з неї, підвищення відповідальності державних службовців за досягнення результатів їх діяльності, а також запровадження можливості контрактної державної служби та врегулювання окремих проблемних питань, обумовлених практичним впровадженням Закону, та усунення надмірного (на рівні закону) регулювання відповідних суспільних відносин. Законом вноситься низка суттєвих змін до законів «Про державну службу», «Про Кабінет Міністрів України» та «Про центральні органи виконавчої влади», які стосуються обмеження дії законодавства про працю на державну службу, спрощення порядку прийняття на державну службу та звільнення з неї, підвищення відповідальності державних службовців за досягнення результатів своєї діяльності, усунення зайвих проміжних органів оскарження, при збереженні безумовного права на судове оскарження, запровадження можливості контрактної державної служби та усунення надмірного (на рівні закону) регулювання зазначених суспільних відносин, а відповідні повноваження делегуються Кабінету Міністрів України.

Виноградівська РДА

 
На Виноградівщині розпочалися військові збори резервістів Друк
П'ятниця, 20 вересня 2019, 15:49

IMG 1982  IMG 1920

20 вересня в.о. голови райдержадміністрації Наталія Костелеба-Веремчук, заступниця голови райдержадміністрації Єва Данич та керівник апарату райдержадміністрації Ігор Вантюх взяли участь в урочистостях з нагоди відкриття військових зборів резервістів другої черги підрозділу територіальної оборони Виноградівського району.

Привітав присутніх із початком навчальних зборів заступник командувача військ оперативного командування «Захід» з територіальної оборони Анатолій Шевченко, військовий комісар Виноградівського районного військового комісаріату Сергій Зейкан та виконувачко обов'язків голови райдержадміністрації Наталія Костелеба-Веремчук.

IMG 1948  IMG 1958

-« Сьогодні мені надзвичайно приємно бути тут з вами, свідомими та мужніми жителями нашого району. Я впевнена, що знання, які ви отримаєте на цих військових зборах, будуть дуже корисними для вас. Тим не менше хочу побажати, щоб отримані знання вам ніколи не довелося застосовувати на практиці.»,- зазначила у вітальному слові Наталія Костелеба-Веремчук.

Цьогорічні військові збори резервістів – наймасштабніші з усіх проведених на території району. Військовозобов'язані проживають та начаються у наметовому містечку, яке обладнане всім необхідним: якісними наметами, спальними місцями, навчальними зонами та іншим.

IMG 2001  IMG 2004

Виноградівська РДА

 
У Виноградові відбувся флешмоб до Міжнародного дня миру Друк
П'ятниця, 20 вересня 2019, 14:53

IMG 11814  IMG 1785

20 вересня на площі Миру у Виноградові відбувся флешмоб присвячений відзначенню в районі Міжнародного дня миру.

Свою любов до України та прагнення до миру в танці показали учні Оноцької школи. Наприкінці танцювального флешмобу діти випустили в небо білих голубів, як віковічний символ миру.

IMG 1869  IMG 1870

Наталія Костелеба-Веремчук подякувала дітям та вчителям за такий чудово організований флешмоб та висловила сподівання, що щире дитяче прагнення приведе до довгоочікуваного миру на всій території України.

У рамках районних заходів з відзначення Міжнародного дня Миру учні міських шкіл взяли участь у конкурсі малюнку на асфальті "Ми- за мир!".

IMG 1884  IMG 1902

Виноградівська РДА

 
У Виноградові відбулися урочистості з нагоди відзначення Дня партизанської слави Друк
П'ятниця, 20 вересня 2019, 09:32

IMG 1731  IMG 1748

20 вересня біля стели розстрілу партизан-підпільників відбулися урочистості з нагоди відзначення в районі Дня партизанської слави. Участь у заході взяло керівництво Виноградівської райдержадміністрації, керівники району та міста, представники ветеранської організації та громадськість району. 

Хвилиною мовчання присутні вшанували пам'ять загиблих у Другій Світовій Війні та загиблих учасників антитерористичної операції на Сході України. Керівники району та міста поклали  квіти до стели стели розстрілу партизан-підпільників.

IMG 17529  IMG 1757

Виноградівська РДА

 
Про хід виконання заходів з підготовки установ бюджетної сфери району до роботи в осінньо-зимовий період 2019-2020 років говорили на нараді Друк
Четвер, 19 вересня 2019, 14:54

IMG 1709  IMG 1699

19 вересня під керівництвом в.о. голови Виноградівської райдержадміністрації Наталії Костелеби-Веремчук відбулася робоча нарада про хід виконання заходів з підготовки установ бюджетної сфери району до роботи в осінньо-зимовий період 2019-2020 років.

Головний спеціаліст відділу інфраструктури, ЖКГ та будівництва Микола Левдар інформував, що з метою забезпечення своєчасної підготовки господарського комплексу району, підприємств і організацій житлово-комунального господарства та установ бюджетної сфери до роботи в осінньо-зимовий період 2019 – 2020 років головою Виноградівської державної адміністрації було прийнято розпорядження від 31.05.2019 №136 „Про підготовку господарського комплексу та установ бюджетної сфери району до роботи в осінньо-зимовий період 2019–2020 років". На сьогодні , в рамках підготовки до опалювального сезону 2019-2020 років, визначені такі основні завдання: готовність котелень в бюджетних закладах району; встановлення пристроїв автоматичної передачі даних на вузлах обліку природного газу бюджетних установ типорозмірів G10 і вище за річним споживанням природного газу більше 10,0 тис. куб.м до 1 жовтня 2019 року; повірка лічильників природного газу на котельнях установ бюджетної сфери.

Окрім того обговорено нагальні проблемні питання які виникають в закладах освіти, культури та охорони здоров'я району з метою їх оперативного та ефективного вирішення.

Наталія Костелеба-Веремчук наголосила присутнім на тому, що всі вони повинні максимально відповідально поставитися до реалізації заходів з підготовки закладів бюджетної сфери району до роботи в осінньо-зимовий період, і дала ряд відповідних доручень.

IMG 1704  IMG 1711

Виноградівська РДА

 
<< Початок < 1 2 3 4 6 8 9 10 > Кінець >>

Сторінка 6 з 319

Виноградівщина

Райдержадміністрація

Поточна діяльність

Послуги

Публічна інформація

Звернення громадян

Прес-центр

president baner

anons_3

drv_baner

mdz baner

library

rajrada

rajvo

M2 UA RU 300x84

ee-banner 

fmap 1

dsvv

gadjacha linija

1111111111111

baner ghestova mova 

petition1 

1111111111111 copy

 
Голова Виноградівської районної державної адміністрації
 
 
ІНФОРМАЦІЯ ДЛЯ ВИБОРЦІВ!
 
original-3498738506
 
 
images
 
konstytucia
ogoloshennya
pidrozdily
kultura
stktor turizmu
apk
dpi
rcsssdm
justycia 2 copy
upszn
stat
golovderzhsluzhba
rkmr
rcz copy
dkz
terinspect praci
pfu
lishosp
eco
365
korupcia
 

bvpd

Flaer Patronat 1 - -400x842

 

soc reklama

2019
Листопад
ПнВтСрЧтПтСбНд
    123
45678910
11121314151617
18192021222324
252627282930 
Слідкуйте за нами на Facebook!
social facebook box blue

Останні новини

Хто зараз на сайті

На даний момент 77 гостей на сайті
1joomla.ru picma.ru mamentyev.ru
© 2005 - 2018 ВИНОГРАДІВСЬКА РАЙОННА ДЕРЖАВНА АДМІНІСТРАЦІЯ
Адреса: 90300, Закарпатська область, м. Виноградів, площа Миру, 5
тел./факс: (03143) 2-33-50    e-mail: vinrda@ukrpost.ua
При використанні матеріалів - обов'язкове посилання на джерело!
Карта сайту