Звіт голови Виноградівської РДА про роботу за 2016

 

«Подорожуємо по безвізу: запитання – відповідь»

Підсумки економічного і соціального розвитку Виноградівського району за січень – червень за 2017 року

Програма економічного та соціального розвитку Виноградівського району на 2017 рік

Обговорено матеріально-технічне забезпечення пожежної команди села Підвиноградів Друк
Середа, 12 липня 2017, 14:57

IMG 177112 липня за доручення голови Виноградівської районної державної адміністрації заступник керівника апарату-начальник відділу організаційної роботи апарату райдержадміністрації Ігор Вантюх та завідувач сектору з питань цивільного захисту Юрій Фурик ознайомилися з роботою пожежної команди села Підвиноградів.

Зокрема обговорили матеріально-технічне забезпечення та оглянули стан пожежної машини. Основне питання, яке потребує невідкладного вирішення, в літній пожежонебезпечений період це забезпечення паливо-мастильними матеріалами пожежну команду.

А також для належного зовнішнього вигляду та захисту від корозії пожежна машина МПК с.Півдиноградів потребує фарбування. 

Виноградівська РДА

 
У райдержадміністрації відбулася нарада про роботу районного центру соціальних служб для сім’ї, дітей та молоді Друк
Вівторок, 11 липня 2017, 13:56

IMG 169411 липня під керівництвом заступника голови районної державної адміністрації Єви Данич відбулася нарада про роботу Виноградівського районного центру соціальних служб для сім'ї, дітей та молоді за І півріччя 2017 року.

Учасники наради заслухали інформацію директора Виноградівського районного центру соціальних служб для сім'ї, дітей та молоді Елеонори Білкей, яка інформувала присутніх про організацію та здійснення соціальної роботи з сім'ями, дітьми та молоддю, які опинилися в складних життєвих обставинах та потребують сторонньої допомоги шляхом їх виявлення, обліку та вивчення потреб, планування та визначення методів допомоги, надання соціальних послуг, забезпечення, за необхідності, соціального супроводу.

Окрім того, під час наради обговорено проблемні питання, які виникають у роботі з соціально незахищеними категоріями населення та намічено оптимальні шляхи їх вирішення. А також, відмічено позитивні результати в роботі завдяки налагодженню тісної співпраці Виноградівського РЦСССДМ з суб'єктами соціальної роботи, органами місцевого самоврядування району, благодійними та громадськими організаціями.

За наслідками наради прийнято відповідні рішення.

Виноградівська РДА

 
На Виноградівщині проведено навчання в угорськомовній літній школі Друк
П'ятниця, 07 липня 2017, 07:32

20170705 124836На базі Карачинського греко-католицького ліцею імені Шандора Стойки з 03 по 06 липня 2017 року Закарпатським обласним центром соціальних служб для сім'ї, дітей та молоді спільно з благодійним фондом „В наших руках майбутнє" проведено навчання у формі „Літньої школи" з метою підвищення виховного потенціалу батьків-вихователів та прийомних батьків, які володіють угорською мовою.

Мета заходу – запобігання емоційному вигоранню прийомних батьків та батьків-вихователів, залучення їх до більшої соціальної активності та обміну досвідом, створення сприятливого середовища як для відновлення власних життєвих сил прийомних батьків, батьків-вихователів, так і для організації змістовного дозвілля та активного відпочинку для прийомних дітей, дітей-вихованців дитячих будинків сімейного типу.

image-0-02-04-2dad3b6a2a88e7ecb642566cc8ad6a6e959799a58cf9bbe717e2fdec777e260f-VУ роботі Літньої школи взяли участь 11 прийомних батьків та батьків-вихователів із Виноградівського, Берегівського та Ужгородського районів разом зі своїми вихованцями.

За ці чотири дні батьки отримали консультації щодо особливостей і типових помилок виховання, впливу новітніх технологій на формування та становлення особистості дитини. Для дітей організовано творчу майстерню, розважальні та спортивні ігри. Загалом у дружній атмосфері батьки разом з дітьми мали можливість позайматись і порозважатись, взяти для себе корисну інформацію, зблизитись та обмінятись власним досвідом.

По завершенню навчання прийомні батьки та батьки-вихователі отримали довідки про проходження навчання батьків-вихователів та прийомних батьків з метою підвищення їх виховного потенціалу.

 
100 додаткових робочих місця створено на території Виноградівського району Друк
П'ятниця, 07 липня 2017, 13:51

19821262 1595469150504523 1232815855 oШостого липня голова районної державної адміністрації Михайло Русанюк, заступник голови райдержадміністрації Єва Данич та заступник керівника апарату-начальник відділу організаційної робити апарату райдержадміністрації Ігор Вантюх побували на відкритті нового виробничого цеху компанії ІMS Connector Systems в селі Чепа.

Підприємство займається виробництво мікрокабелів та пристроїв різного призначення. Відкриття нового виробничого  цеху забезпечить додатково 100 нових робочих місць для мешканців Виноградівського району.

Виноградівська РДА

 
У райдержадмістарції відбулася нарада про розвиток мережі трудових архівів у Виноградівському районі Друк
П'ятниця, 07 липня 2017, 10:26

IMG 1677Сьомого липня за головування керівника апарату районної державної адміністрації Юрія Продана відбулася нарада про розвиток мережі трудових архівів Виноградівського району.

Начальник архівного відділу райдержадміністрації Тетяна Головнич інформувала про діяльність мережі трудових архівів Виноградівського району. На території Виноградівського району утворено 5 трудових архівів: при Великоком'ятській, Вербовецькій, Фанчиківській, Пийтерфолвівській і Чепівській сільських радах. Орім того, з метою забезпечення соціально-правових інтересів громадян району Виноградівська райдержадміністрація спільно з керівниками органів місцевого самоврядування і надалі будуть вивчати можливості для розвитку мережі трудових архівів району

Юрій Продан порекомендував начальнику архівного відділу надавати організаційно-методичну допомогу сільським радам з питань забезпечення упорядкування, передачі і належних умов зберігання кадрових документів ліквідованих підприємств, а також методичні рекомендації з ведення архівної справи в Трудових архівах.

Виноградівська РДА

 
У райдержадміністрації розглядалося звернення відносно вирубки сухих дерев Друк
Четвер, 06 липня 2017, 14:16

Шостого липня під керівництвом голови районної державної адміністрації Михайла Русанюка відбулася нарада на якій розглядалося звернення виконавчого комітету та громади села Теково відносно вирубки сухих дерев за межами населеного пункту.

Участь у нараді взяли: начальник районного відділу УДСНС України у Закарпатській області Володимир Турдай, директор ДП «Виноградівський лісгосп» Василь Агій, начальник Іршавського райавтодору Богдан Сич, теківський сілький голова Микола Пенцкофер, а такаж начальники структурних підрозділів райдержадміністрації.

В ході наради обговорено можливі шляхи вирішення питання вирубки сухих дерев (тополь), в кількості 10 штук. Окрім того, голова райдержадміністрації дав доручення начальникам структурних підрозділів райдержадміністрації, створити комісію по обстеженню та вирубці аварійних дерев які знаходяться за межами населеного пункту Теково.

Михайло Русанюк зауважив, що враховуючи досвід минулих буревіїв, і випадків пошкодження транспортних засобів, та з метою уникнення подібних ситуацій в майбутньому вирішення даного питання є невідкладним.

IMG 1643  IMG 1655

Виноградівська РДА

 
У навчальних закладах Виноградівського району продовжується підготовка до нового навчального року Друк
Середа, 05 липня 2017, 13:16

IMG 1627  IMG 1629

П'ятого липня голова районної державної адміністрації Михайло Русанюк здійснив робочий візит в навчальні заклади Виноградівського району. Мета візиту – ознайомлення з підготовкою закладів до нового навчального року.

Під час візиту Михайло Русанюк наголосив на тому, що фінансування не ремонти освітніх закладів району вкрай не вистачає, але спільними зусиллями з керівниками шкіл та батьківських комітетів, це вдається зробити до початку нового навчального року.

Виноградівська РДА

 
Основні питання організації відзначення в районі річниці повстання куруців 1703 – 1711 років обговорено на нараді Друк
Середа, 05 липня 2017, 13:08

П'ятого липня, на нараді при голові райдержадміністрації Михайлу Русанюку, обговорено основні питання організації відзначення в районі річниці повстання куруців 1703 – 1711 років під проводом Ференца Ракоці ІІ. Участі у нараді взяли: керівник апарату райдержадміністрації Юрій Продан, головний організатор свята Золтан Кудрон, а також представники поліції.

Об 11.00 годині, захід почнеться з покладання квінків до пам'ятної дошки Томаша Есе, після чого (о 12:00 за к.ч) святкова хода попрямує до пам'ятника Турулу. Затим, о 14:00 у парку села Пийтерфолво відбудеться фестиваль Куруц – Фест.

Окрім того, обговорено питання надання поліцейського супроводу під час святкової ходи та охорони громадського порядку під час роботи фестивалю.

За наслідками наради головою райдержадміністрації дано відповідні доручення.

IMG 1592  IMG 1598

Виноградівська РДА

 
У райдержадміністрації відбулося засідання постійної діючої комісії з питань звернень громадян Друк
Вівторок, 04 липня 2017, 10:37

IMG 1581Четвертого липня під керівництвом голови районної державної адміністрації відбулося засідання постійної діючої комісії райдержадміністрації з питань звернень громадян.

На порядок денний засідання було винесено два питання, а саме: про роботу виконавчих комітетів Підвиноградівської та Теківської сільських рад з питань додержання законодавства по роботі зі зверненнями громадян та кількість звернень громадян, які надійшли до райдержадміністрації за І – півріччя 2017 року.

Начальник відділу здійснення документообігу, контролю та роботи зі зверненнями громадян апарату райдержадміністрації Біана Любка інформувала, що за перше півріччя 2017 року до Виноградівської райдержадміністрації надійшло 65 звернень громадян з села Підвиноградів, які стосуються земельних питань, з села Теково – п'ять звернень про надання матеріальної допомоги, 10 звернень на Урядову та обласну гарячі лінії - про надання субсидій. За підсумками І-го півріччя 2017 року до районної державної адміністрації надійшло 371 усних та письмових заяв і скарг громадян, що на 56 більше ніж за відповідний період минулого року.

IMG 1584Заслухавши інформації голова районної державної адміністрації доручив начальнику відділу здійснення документообігу, контроль та роботи зі зверненнями громадян зробити аналіз всіх звернень, які надходь до райдержадміністрації. Окрім того, Михайло Русанюк доручив створити робочу групу для перевірки виконання делегованих повноважень та ведення діловодства виконавчих комітетів сільських, селищних рад

 

 

Виноградівська РДА

 
У селі Великі Ком’яти тривають роботи з капітального ремонту дороги Друк
П'ятниця, 30 червня 2017, 16:16

IMG 1558  IMG 1552

30 червня голова Виноградівської районної державної адміністрації Михайло Русанюк та перший заступник голови райдержадміністрації Наталія Костелеба-Веремчук здійснили робочий візит у село Великі Ком'яти.

В ході візиту голова райдержадміністрації  перевірив хід виконання капітально ремонту автомобільної дороги Великі Ком'яти-Виноградів, а також поспілкувався із працівниками підрядної організації.

Наразі проводяться підготовчі роботи, знімається верхній шар асфальту. Після проведення всіх підготовчих робіт буде укладено суцільне асфальтове покриття.

IMG 1513  IMG 1570

 
Більше статтей...
<< Початок < 1 2 3 4 5 7 9 10 > Кінець >>

Сторінка 7 з 247

Виноградівщина

Райдержадміністрація

Поточна діяльність

Послуги

Публічна інформація

Звернення громадян

Прес-центр

president baner

anons_3

drv_baner

mdz baner

library

rajrada

rajvo

M2 UA RU 300x84

ee-banner 

fmap 1

dsvv

gadjacha linija

1111111111111

 

11111
Голова Виноградівської районної державної адміністрації
РУСАНЮК МИХАЙЛО МИХАЙЛОВИЧ
konstytucia
ogoloshennya
pidrozdily
kultura
stktor turizmu
apk
dpi
rcsssdm
justycia_2
upszn
stat
golovderzhsluzhba
rkmr
dkz
dkz
terinspect praci
pfu
lishosp
eco
365
korupcia
 

bvpd

Flaer Patronat 1 - -400x842

 

soc reklama

2017
Вересень
ПнВтСрЧтПтСбНд
    123
45678910
11121314151617
18192021222324
252627282930 
Слідкуйте за нами на Facebook!
social facebook box blue

Останні новини

Хто зараз на сайті

На даний момент 125 гостей на сайті
1joomla.ru picma.ru mamentyev.ru
© 2005 - 2017 ВИНОГРАДІВСЬКА РАЙОННА ДЕРЖАВНА АДМІНІСТРАЦІЯ
Адреса: 90300, Закарпатська область, м. Виноградів, площа Миру, 5
тел./факс: (03143) 2-33-50    e-mail: vinrda@ukrpost.ua
При використанні матеріалів - обов'язкове посилання на джерело!
Карта сайту