Маємо відновити довіру людей до влади, подолавши корупцію, – Президент

  

Публічний звіт голови Виноградівської районної державної адміністрації

 

Підсумки економічного і соціального розвитку Виноградівського району за 2018 рік

Програма економічного та соціального розвитку Виноградівського району на 2019 рік

Туристи відправилися в колоритну подорож «Винним шляхом Боржавською вузькоколійкою» Друк
Субота, 11 травня 2019, 12:07

1267588  556788939

Традиційно, в рамках фестивалю «Угочанська лоза», унікальна «Анця Кушницька» відправляється за маршрутом Виноградів-Шаланки, і везе гостей фестивалю «Винним шляхом Боржавською вузькоколійкою».

Сьогодні, 11 травня, об 11 годині, спецрейс славнозвісного потягу відправився із залізничної станції міста Виноградів в напрямку села Шаланки.
Дорогою туристів частували на зупинці в селі Чорний Потік, а затим на них чекає дегустація вина та представлення культури і традицій Угочанщини в селі Шаланки, де на гостей чекають в стародавньому винному підвалі Ференца ІІ Ракоці.

11074468899  3456782

Виноградівська РДА

 
Керівництво райдержадміністрації привітало Наталію Цюбик із перемогою у престижних спортивних змаганнях Друк
П'ятниця, 10 травня 2019, 15:36

10.05.19Десятого травня керівництво Виноградівської райдержадміністрації привітало із перемогою у престижних спортивних змаганнях нашу землячку Наталію Цюбик, яка п'ятого травня в складі БК Динамо Київ-НПУ вперше стала Чемпіонкою України серед жіночих команд.

-«Вітаємо із перемогою!Бажаємо наснаги та подальших перемог, вагомих здобутків на спортивних аренах!»,- у вітальному слові зазначила виконуюча обов'язки голови Виноградівської райдержадміністрації Наталія Костелеба-Веремчук.


Виноградівська РДА

 
На Виноградівщині вшанували пам'ять загиблих з нагоди Дня пам’яті та примирення і 74-ї річниці перемоги над нацизмом у Другій світовій війни Друк
Четвер, 09 травня 2019, 11:10

IMG 4092  IMG 4114

Дев'ятого травня керівництво Виноградівської райдержадміністрації, керівники правоохоронних органів, військового комісаріату, ветеранських та громадських організацій взяли участь в заході з нагоди відзначення в районі Дня пам'яті та примирення і 74-ї річниці перемоги над нацизмом у Другій світовій війни.

Присутні вшанували пам'ять загиблих у Другій світовій війні хвилиною мовчання та поклали квіти до меморіального комплексу та пам'ятного знака загиблим воїнам АТО на площі Миру у Виноградові.

IMG 4108  IMG 4123

Виноградівська РДА

 
8 травня - День пам'яті та примирення. Ніколи знову Друк
Середа, 08 травня 2019, 07:30

entry1008290488

 
Засідання комісії з питань надання одноразової грошової допомоги з Програми подолання бідності відбулося в райдержадміністрації. Друк
Четвер, 25 квітня 2019, 15:28

IMG 4039  IMG 4034

25 квітня під керівництвом заступника голови райдержадміністрації Єви Данич відбулося засідання комісії з питань надання одноразової грошової допомоги з Програми подолання бідності.

Начальник відділу обслуговування інвалідів, ветеранів війни та праці Наталія Меркулова ознайомила присутніх із заявами та зверненнями громадян, які надійшли до керівництва району, про надання посильної одноразової грошової допомоги. Всього в ході засідання було розглянуто 19 заяв громадян,які надійшли до райдержадміністрації.

Детально розглянувши всі справи членами комісії прийнято відповідні рішення.


Виноградівська РДА

 
В райдержадміністрації засідала комісія з питань захисту прав дитини Друк
Четвер, 25 квітня 2019, 13:37

234567800  39876430

25 квітня під керівництвом заступника голови райдержадміністрації Єви Данич, відбулося засідання комісії з питань захисту прав дитини.

Під час засідання розглянуто 9 питань, у тому числі: про встановлення графіка зустрічей з дитиною, про визначення місця проживання дитини, про позбавлення батьківських прав, про надання повної цивільної дієздатності, про неналежне утримання та виховання дітей, про встановлення опіки над дитиною , про надання дозволу на виїзд дитини за кордон без згоди батька, про надання дозволу на здійснення правочинів щодо нерухомого майна, право користування яким мають діти, про затвердження та перегляд індивідуальних планів 28 дітей, які проживають в сім᾿ях опікунів/піклувальників (20- затвердження, 8 – перегляд)

Після детального вивчення документів, членами комісії прийнято відповідні рішення в інтересах дітей та задля захисту їх прав.

Виноградівська РДА

 
Виноградівщину представлять на дні українсько-польського добросусідства Друк
Четвер, 25 квітня 2019, 12:43

IMG 4015  IMG 4017

25 квітня за головування керівника апарату райдержадміністрації Ігоря Вантюха відбулася нарада про участь Виноградівщини в заході, який відбудеться поблизу населених пунктів Лубня-Волосате, в рамках проведення якого буде представлено туристичний потенціал та культурні можливості нашого району та області.

В ході наради обговорено основні організаційні питання підготовки до участі в заході, який відбудеться першого травня на українській стороні біля тимчасового пішохідного переходу перетину кордону поблизу населених пунктів Лубня-Волосате . Під час заходу відбудеться зустріч представників Міністерства інвестицій та розвитку Польщі, членів Європейської комісії та Закарпатської облдержадміністрації .

За підсумками наради керівник апарату райдержадміністрації дав ряд відповідних доручень.


Виноградівська РДА

 
Про стан підготовки відділу ведення Державного реєстру виборців до ІІ туру виборів Президента України говорили на робочій нараді Друк
Середа, 17 квітня 2019, 13:38

 

3913017 квітня за головування керівника апарату райдержадміністрації Ігоря Вантюха відбулася нарада про стан підготовки відділу ведення Державного реєстру виборців до ІІ туру виборів Президента України.

В ході наради начальник відділу ведення Державного реєстру виборців Вікторія Бачкай інформувала, що одним з основних завдань, які стояли перед відділом під час підготовки до повторного голосування з виборів Президента України було усунення неточностей в персональних даних виборців, які були виявлені під час голосування 31 березня, а також вчасне прийняття та опрацювання звернень виборців. Повідомлення про зміни внесені до уточнених списків виборців відділу надали всі 64 звичайні виборчі дільниці, з них: 29 виборчих дільниць зазначили, що неточності в списках були відсутні, 35 дільниць подали відділу відомості про неточності в списках виборців щодо 267 виборців.
На підставі цих повідомлень відділом формувались запити до відповідних суб'єктів подання відомостей періодичного поновлення персональних даних Реєстру. Так, з початку квітня сформовано 52 запити на уточнення персональних даних щодо 569 виборців, які опрацьовані відділом до моменту формування списків виборців для повторного голосування Запити щодо померлих осіб, які були включені до списків виборців направлялись до Виноградівського РВ ДРАЦС ГТУЮ, Виноградівського РВ ГУДМС та до органів реєстрації. За результатами відповідей на запити, підтверджено факт смерті щодо 65 виборців. Водночас зауважуємо, що особи, які померли після 10 квітня поточного року будуть включеними до списків виборців, так як відомості поновлення персональних даних Реєстру (в тому числі і щодо померлих виборців) надавались відділу за період з 01 по 09 квітня. Що стосується тимчасової зміни місця голосування виборцями, то для голосування 31 березня не за своєю виборчою адресою працівниками відділу протягом січня-березня прийнято 243 заяви виборців. Для зміни виборчої дільниці під час повторного голосування 21 квітня, прийнято 237 заяв (в тому числі 75 заяв – в останній день прийому заяв).

Станом на 16 березня в повному обсязі віддруковано та передано 64 дільничним виборчим комісіям іменні запрошення виборцям, а також пам'ятки ДВК по роботі зі списками виборців. Наразі виготовляються списки виборців. Варто також зауважити, що починаючи від 16 квітня виборці, які виявились не включеними до списків виборців для повторного голосування з виборів Президента України мають право звертатись до суду з позовом про уточнення списку виборців. Так, відповідно до статті 274 Кодексу адміністративного судочинства, право звернутися з адміністративним позовом про уточнення списку виборців, у тому числі про включення або виключення зі списку себе особисто або інших осіб, має кожен, хто має право голосу на відповідних виборах або референдумі. Рішення адміністративного суду щодо внесення змін у списки виборців виконуються негайно. Оскарження рішення адміністративного суду щодо внесення змін у списки виборців не перешкоджає його виконанню.

За наслідками наради інформацію взято до відома та дано ряд відповідних доручень.

Виноградівська РДА

 
Про підсумки проведення щорічного е-декларування говорили на робочій нараді Друк
Четвер, 11 квітня 2019, 15:02

37756411 квітня під головуванням керівника апарату райдержадміністрації Ігора Вантюха відбулася робоча нарада про підготовку, проведення та підсумки щорічного електронного декларування державними службовцями Виноградівської райдержадміністрації.

В ході наради уповноважений з питань запобігання та виявлення корупції в райдержадміністрації Олександр Кіш інформував про заходи, що вживалися в процесі підготовки до е-декларування, спрямовані зокрема на своєчасне виготовлення ключів КЕП, проведення роз'яснювальної та консультативної роботи серед посадових осіб органів державної влади та місцевого самоврядування. Також під час деклараційної кампанії працівниками юридичного відділу апарату райдержадміністрації надавалася методична та практична допомога суб'єктам декларування.

Загалом, протягом січня-березня 2019 року забезпечено своєчасне декларування майнового стану суб'єктів декларування райдержадміністрації. Суттєвих порушень вимог фінансового контролю працівниками райдержадміністрації під час декларування не виявлено.

За наслідками наради інформацію взято до відома та дано ряд відповідних доручень.

Виноградівська РДА

 
В райдержадміністрації відбулося чергове засіданні комісії з питань техногенно-екологічної безпеки та надзвичайних ситуацій Друк
Четвер, 11 квітня 2019, 14:30

37950  45632788

11 квітня під керівництвом в.о. голови райдержадміністрації Наталії Костелеби-Веремчук відбулося засідання комісії з питань техногенно-екологічної безпеки та надзвичайних ситуацій.

В ході засідання комісії розглянуто ряд важливих питань, а саме: про забезпечення пожежної безпеки в екосистемах та протипожежного захисту лісів району; про стан забезпечення санітарно-епідемічного благополуччя населення у весняно-літній період 2019 року; про підготовку до купального сезону та забезпечення безпечного відпочинку на водних об'єктах району; про організацію заходів щодо профілактики отруєнь населення неїстівними грибами; про вжиття заходів із забезпечення протипожежного захисту місць збирання та зберігання врожаю, зернових і грубих кормів у 2019 році; про стан з пожежами та трагічними наслідками від них на території Виноградівського району та затвердження „ Основних заходів щодо попередження пожеж, аварій та інших надзвичайних ситуацій, недопущення загибелі та травмування людей на них в населених пунктах та на об'єктах економіки у 2019 році; про затвердження паспорту ризику виникнення надзвичайних ситуацій техногенного та природного характеру на 2019 рік.

Заслухавши інформацію доповідачів, інформацію прийнято до відома. Стосовно розглянутих питань членами комісії прийнято відповідні рішення.

Виноградівська РДА

 
Більше статтей...
<< Початок < 1 2 3 4 5 7 9 10 > Кінець >>

Сторінка 7 з 307

Виноградівщина

Райдержадміністрація

Поточна діяльність

Послуги

Публічна інформація

Звернення громадян

Прес-центр

president baner

anons_3

drv_baner

mdz baner

library

rajrada

rajvo

M2 UA RU 300x84

ee-banner 

fmap 1

dsvv

gadjacha linija

1111111111111

baner ghestova mova 

petition1 

1111111111111 copy

 
Голова Виноградівської районної державної адміністрації
 
 
ІНФОРМАЦІЯ ДЛЯ ВИБОРЦІВ!
 
original-3498738506
 
 
images
 
konstytucia
ogoloshennya
pidrozdily
kultura
stktor turizmu
apk
dpi
rcsssdm
justycia 2 copy
upszn
stat
golovderzhsluzhba
rkmr
rcz copy
dkz
terinspect praci
pfu
lishosp
eco
365
korupcia
 

bvpd

Flaer Patronat 1 - -400x842

 

soc reklama

2019
Липень
ПнВтСрЧтПтСбНд
1234567
891011121314
15161718192021
22232425262728
293031    
Слідкуйте за нами на Facebook!
social facebook box blue

Хто зараз на сайті

На даний момент 96 гостей на сайті
1joomla.ru picma.ru mamentyev.ru
© 2005 - 2018 ВИНОГРАДІВСЬКА РАЙОННА ДЕРЖАВНА АДМІНІСТРАЦІЯ
Адреса: 90300, Закарпатська область, м. Виноградів, площа Миру, 5
тел./факс: (03143) 2-33-50    e-mail: vinrda@ukrpost.ua
При використанні матеріалів - обов'язкове посилання на джерело!
Карта сайту