Одна електронна заява замість 37 документів та нуль візитів до органів влади замість 11 – Президент України доручив запровадити проект «єМалятко» до 1 січня 2020 року

  

Публічний звіт голови Виноградівської районної державної адміністрації

 

Підсумки економічного і соціального розвитку Виноградівського району за І півріччя 2019 року

Програма економічного та соціального розвитку Виноградівського району на 2019 рік

Дні особистого прийому голови Закарпатської облдержадміністрації Друк
Понеділок, 22 липня 2019, 09:03

11119Голова облдержадміністрації Ігор Бондаренко своїм розпорядженням № 380 від 18 липня 2019 року з метою забезпечення належного розгляду звернень встановив дні особистого прийому громадян.

Голова ОДА прийматиме громадян у другий та четвертий (виїзний) вівторок місяця з 9.00 до 12.00 години.

                                                                                                                                                                        

 
Питання роботи структурних підрозділів райдержадміністрації обговорено на робочій нараді Друк
Четвер, 18 липня 2019, 10:10

86620000  866900000

18 липня під керівництвом керівника апарату райдержадміністрації Ігора Вантюха відбулася робоча нарада про роботу структурних підрозділів райдержадміністрації.

Участь у нараді взяли: начальник та головний спеціаліст відділу організаційної роботи Єва Деяк та Евеліна Чонка, начальник відділу фінансового забезпечення, обліку, роботи та звітності Ярослава Чернянчук, начальник архівного відділу Тетяна Головнич, начальник та головний спеціаліст відділу персоналу Оксана Козак та Крістіна Токарєва.

В ході наради наради обговорено ряд важливих питань, а саме: про виконання плану роботи апарату райдержадміністрації за попередній квартал; про створення мережі трудових архівів Виноградівського району; про матерільно-технічне забезпечення апарату Виноградівської райдержадміністрації; про стан ведення кадрової роботи в апараті райдержадміністрації.

8684320  867500000

За наслідками наради керівником апарату райдержадміністрації дано ряд відповідних доручень керівникам структурних підрозділів райдержадміністрації.

Виноградівська РДА

 
16 липня річниця прийняття Декларації про державний суверенітет України Друк
Вівторок, 16 липня 2019, 09:38

 

643211889916 липня 1990 року Верховною Радою України було ухвалено Декларацію про державний суверенітет України.

Ухвалення цього документа стало відправною точкою до здобуття Україною суверенітету і незалежності, початком побудови нової української держави. Декларація про державний суверенітет України засвідчила споконвічні прагнення українського народу бути господарями на своїй землі та чітко окреслила історичний вибір українців – життя у своїй Богом даній країні, вільній від утисків та пригноблення.

У Декларації про державний суверенітет містилися основні вимоги українського народу – політична та економічна самостійність, пріоритет прав людини і громадянина, свобода слова і віросповідання, рівноправність у міжнародних відносинах. Ухвалення цього документа було передумовою для Акту проголошення незалежності України 24 серпня 1991 року і загальнонаціонального референдуму 1 грудня 1991 року.

Положення, зазначені у Декларації, стали визначальними при прийнятті Основного закону держави – Конституції України.

Сьогодні наша країна переживає суворі випробування, але ми обов'язково здолаємо усі труднощі та переможемо. Суверенна і соборна Україна стане сучасною європейською державою — заможною і сильною, а органи державної влади та місцевого самоврядування будуть робити все від них залежне аби досягти цієї великої і спільної мети.

Виноградівська РДА

 
Шановні бухгалтери! Друк
Вівторок, 16 липня 2019, 09:00

vitaemobuhgalterПрийміть в цей чудовий літній день теплі вітання з Вашим професійним святом —Днем бухгалтера.

День бухгалтера відзначається для того, щоб підкреслити надзвичайно важливу роль Вашої професії у сучасному суспільстві. Важко уявити собі галузь національної економіки де б не використовувалась Ваша праця, Ваш досвід та професійні знання.

Від щирого серця бажаю Вам здоров'я та щастя, розсудливості та впевненості, а також великого успіху, який буде супроводжувати Вас у всіх Ваших справах!

З повагою та найщирішими побажаннями

в.о. голови Виноградівської райдержадміністрації
Наталія Костелеба-Веремчук

 
Про підготовку відділу ведення Державного реєстру виборців апарату райдержадміністрації до позачергових виборів народних депутатів України говорили на робочій нараді Друк
П'ятниця, 12 липня 2019, 14:26

IMG 864512 липня під головуванням керівника апарату райдержадміністрації Ігоря Вантюха відбулася нарада про стан підготовки відділу ведення Державного реєстру виборців апарату райдержадміністрації до позачергових виборів народних депутатів України.

Начальник відділу Вікторія Бачкай інформувала, що попередні списки виборців та іменні запрошення виборцям виготовлені відділом в повному обсязі та вчасно передані відповідним дільничним виборчим комісіям. Також для цих комісій розроблені та передані «Пам'ятки ДВК по роботі з попередніми та уточненими списками виборців».

Наразі відділом опрацьовуються відомості періодичного поновлення персональних даних Державного реєстру виборців перед формуванням уточнених списків виборців, а також звернення виборців.

З початку липня до відділу із заявами щодо включення до ДРВ звернулось 15 виборців, щодо зміни персональних даних – 9, щодо зміни виборчої адреси – 3.

Кількість виборців, які звернулись до відділу з метою тимчасової зміни місця голосування складає 258, що вже більше ніж на вибори Президента України.

Також Вікторія Бачкай наголосила, що останнім днем прийому звернень від виборців щодо внесення змін до Державного реєстру виборців а також тимчасової зміни місця голосування є 15 липня. Для зручності виборців відділ працюватиме також у вихідні дні 13 та 14 липня з 8.00 до 17.00 к.ч. без перерви на обід.

За результатами наради прийнято відповідні рішення.

Виноградівська РДА

 
В райдержадміністрації засідала комісія з питань захисту прав дитини Друк
Четвер, 11 липня 2019, 12:57

8640000011 липня під керівництвом заступниці голови райдержадміністрації Єви Данич, відбулося засідання комісії з питань захисту прав дитини.

Під час засідання розглянуто 8 питань, у тому числі: про встановлення графіка зустрічей з дітьми (4 заяви), про підтвердження місця проживання дитини для її тимчасового виїзду за кордон (1 заява), про визначення місця проживання дитини (2 заяви), про позбавлення батьківських прав (2 заяви), про скасування усиновлення (1 заява), про встановлення опіки над дитиною (2 заяви),про надання дозволу на здійснення правочинів щодо нерухомого майна, право користування яким мають діти (9 заяв),про затвердження та перегляд індивідуальних планів 38 дітей, які проживають в сім᾿ях опікунів/піклувальників (14 затвердження, 24 – перегляд).

Після детального вивчення документів, членами комісії прийнято відповідні рішення в інтересах дітей та задля захисту їх прав.


Виноградівська РДА

 
Про хід збирання ранніх колоскових культур у Виноградівському районі говорили на робочій нараді Друк
Вівторок, 09 липня 2019, 13:37

IMG 8598 85943333

Дев'ятого липня під керівництвом заступниці голови райдержадміністрації Єви Данич відбулася робоча нарада за участі начальника та головних спеціалістів відділу агропромислового розвитку.

В ході наради начальник відділу агропромислового розвитку Василь Феєр інформував, що станом на 08.07.2019 року по всіх категоріях господарств до збирання підлягає 7767 га колоскових культур , з них озимих зернових -7367 га, в т. ч. озимої пшениці - 6623га, озимого ячменю - 664 га, озимого жита- 80 га, вівса – 400 га та гороху – 100 га.
Станом на сьогодні, за оперативними даними, зібрано озимих зернових на площі 1924 га або 26,1% площ. Намолочено 6969 тон зерна, середня урожайність становить 38,0 ц/га.
Практично всі виробники завершили збір озимого ячменю на площі 624 га. Більшість сільськогосподарських виробників уже приступили до збирання озимої пшениці, якої зібрано на площі 1300 га або 19,8 % площі.
Для збирання зернових в районі задіяно 152 комбайнів. Зроблені розрахунки по навантаженню на техніку показують, що збирання зернових за сприятливих погодніх умов та справній техніці буде завершено за 15 днів.

За наслідками наради інформацію доповідача взято до відома та дано ряд відповідних доручень.


Виноградівська РДА

 
Про роботу відділів апарату райдержадміністрації говорили на робочій нараді Друк
Вівторок, 09 липня 2019, 09:52

IMG 8585  IMG 8581

Дев'ятого липня за головування керівника апарату Виноградівської райдержадміністрації Ігоря Вантюха відбулася робоча нарада із керівниками структурних підрозділів апарату райдержадміністрації. Участь у нараді взяли: начальник відділу документообігу, контролю та роботи зі зверненнями громадян Біанна Любка, начальник юридичного відділу апарату Олександр Кіш, начальник відділу персоналу Оксана Козак, начальник відділу організаційної роботи Єва Деяк та начальник відділу у справах преси, інформаційних технологій та зв'язку Вікторія Кормош.

В ході наради керівники структурних підрозділів інформували керівника апарату про пророблену у роботу протягом другого кварталу 2019 року, а також про основні проблемні питання, з якими вони стикаються в роботі.

За наслідками наради інформацію доповідаючи взято до відома та дано ряд відповідних доручень керівника апарату.

Виноградівська РДА

 
УКАЗ ПРЕЗИДЕНТА УКРАЇНИ №492/2019 Друк
Понеділок, 08 липня 2019, 12:47

190706 news 16-46-1Про призначення І.Бондаренка головою Закарпатської обласної державної адміністрації

Призначити БОНДАРЕНКА Ігоря Самійловича головою Закарпатської обласної державної адміністрації.

Президент України В.ЗЕЛЕНСЬКИЙ

5 липня 2019 року

 
Працівників поліції Виноградівщини привітали із професійним святом Друк
П'ятниця, 05 липня 2019, 13:06

IMG 8527  IMG 8532

П'ятого липня на Виноградівщині відбулися урочистості з нагоди відзначення Дня Національної поліції України. Привітати поліціянтів прийшли керівники органів державної алади та місцевого самоврядування Виноградівського району та міста Виноградів.

У вітальному слові керівник апарату Виноградівської райдержадміністрації Ігор Вантюх зазначив, що як місцева влада так і громадськість району високо цінують роботу нашої поліції.

-«На Вас покладено відповідальне й благородне завдання – захист життя та здоров'я людей, прав і свобод громадян, ведення боротьби зі злочинністю та охорона громадського порядку. Нехай Ваші професійні зусилля будуть винагородженні повагою і довірою кожного громадянина, а міцне здоров'я та благополуччя стануть непохитною основою зростання Ваших подальших професійних успіхів!», - зазначив Ігор Вантюх та нагородив грамотами голови Виноградівської районної державної адміністрації одних з кращих працівників Виноградівського відділення поліції.

IMG 8539  IMG 8560

Виноградівська РДА

 
Більше статтей...
<< Початок < 1 2 3 4 5 7 9 10 > Кінець >>

Сторінка 7 з 312

Виноградівщина

Райдержадміністрація

Поточна діяльність

Послуги

Публічна інформація

Звернення громадян

Прес-центр

president baner

anons_3

drv_baner

mdz baner

library

rajrada

rajvo

M2 UA RU 300x84

ee-banner 

fmap 1

dsvv

gadjacha linija

1111111111111

baner ghestova mova 

petition1 

1111111111111 copy

 
Голова Виноградівської районної державної адміністрації
 
 
ІНФОРМАЦІЯ ДЛЯ ВИБОРЦІВ!
 
original-3498738506
 
 
images
 
konstytucia
ogoloshennya
pidrozdily
kultura
stktor turizmu
apk
dpi
rcsssdm
justycia 2 copy
upszn
stat
golovderzhsluzhba
rkmr
rcz copy
dkz
terinspect praci
pfu
lishosp
eco
365
korupcia
 

bvpd

Flaer Patronat 1 - -400x842

 

soc reklama

2019
Вересень
ПнВтСрЧтПтСбНд
      1
2345678
9101112131415
16171819202122
23242526272829
30      
Слідкуйте за нами на Facebook!
social facebook box blue

Останні новини

Хто зараз на сайті

На даний момент 114 гостей на сайті
1joomla.ru picma.ru mamentyev.ru
© 2005 - 2018 ВИНОГРАДІВСЬКА РАЙОННА ДЕРЖАВНА АДМІНІСТРАЦІЯ
Адреса: 90300, Закарпатська область, м. Виноградів, площа Миру, 5
тел./факс: (03143) 2-33-50    e-mail: vinrda@ukrpost.ua
При використанні матеріалів - обов'язкове посилання на джерело!
Карта сайту