"Близько 50 кілометрів доріг в районі капітально відремонтували за два останні роки",- Михайло Русанюк

 

Консолідація українців є головною передумовою нашої перемоги над ворогом – Глава держави

Підсумки економічного і соціального розвитку Виноградівського району за січень – грудень 2017 року

Програма економічного та соціального розвитку Виноградівського району на 2018 рік

На Виноградівщині відзначили День Соборності України Друк
Понеділок, 22 січня 2018, 14:56

IMG 3265 IMG 3274

22 січня у місті Виноградів відбулися урочистості з нагоди відзначення в районі Дня Соборності України та 72-ої річниці утворення Закарпатської області у складі України. За участі представників районної влади,керівників підприємств, установ, організацій, учнівської молоді та громадськості. Мітинг проходив біля пам'ятника-погруддя Тарасу Шевченку.

Під час заходу голова районної державної адміністрації Михайло Русанюк та перший заступник голови райдержадміністрації Наталія Костелеба-Веремчук поклали корзини з квітами до пам'ятника-погруддя Тарасу Григоровичу Шевченку.

IMG 3293 IMG 3217

Виноградівська РДА

 
Військовослужбовці 128 бригади повернулися на Виноградівщину Друк
Понеділок, 22 січня 2018, 08:15

IMG 3146 IMG 3180

21 січня на залізничній станції міста Виноградів відбулася зустріч військовослужбовців 128-мої гірсько-піхотної бригади.

-«Дорогі наші воїни-захисники! Сьогодні я маю за велику честь вітати вас на мирній землі Виноградівщини і від імені всіх жителів району висловити вам щиру вдячність за ваш подвиг, вашу мужність та сміливість! Дякуємо вам за те, що над нашими головами сьогодні мирне небо!»,- зазначила у своїй промові перший заступник голови райдержадміністрації Наталія Костелеба-Веремчук.

Зустрічали бійців їх рідні та близькі, громадські активісти та керівництво райдержадміністрації. Під час зустрічі присутні скандували "Слава Україні! Героям Слава!".

IMG 3189 IMG 3212

Виноградівська РДА

 
У райдержадміністрації відбулася нарада про роботу служби у справах дітей протягом 2017 року Друк
П'ятниця, 19 січня 2018, 15:06

19 січня під керівництвом заступника голови райдержадміністрації Єви Данич відбулася нарада про роботу служби у справах дітей протягом 2017 року.

Під час наради начальник служби у справах дітей Єва Беланинець інформувала, що станом на 31.12.2017 року на обліку служби у справах дітей перебуває 291 дитина-сирота та дитина, позбавлена батьківського піклування. До сімейних форм виховання влаштовано 251 дітей даної категорії, що складає 86%. З них: перебувають під опікою/піклуванням – 204 дитина (81%), виховуються у прийомних сім'ях – 4 дітей, у дитячих будинках сімейного типу – 43 дітей (19%). Службою у справах дітей проводиться інформаційна робота щодо залучення громадян для створення прийомних сімей, дитячих будинків сімейного типу для розвитку сімейних форм виховання.

Протягом звітного періоду працівниками служби у справах дітей здійснено перевірку стану виховної та профілактичної роботи в 22 загальноосвітніх школах району. В усіх школах діють ради профілактики правопорушень, діти залучаються до гуртків по інтересах та спортивних секцій. Також у навчальних закладах району постійно проводяться семінар-наради за участю керівників місцевого самоврядування та відповідних служб щодо попередження та недопущення дитячої бездоглядності. Всього з початку року, працівниками служби проведено профілактичну роботу у 237 сім'ях та з 258 неповнолітніми, батьків попереджено про відповідальність, яку вони несуть за неналежне виховання, навчання та матеріальне забезпечення своїх дітей.

За наслідками наради інформацію начальника служби у справах дітей прийнято до відома.

IMG 3111 IMG 3112

Виноградівська РДА

 
Відбулося чергове засідання комісії з розгляду питань в галузі земельних відносин Друк
П'ятниця, 19 січня 2018, 13:34

19 січня під керівництвом заступника голови районної державної адміністрації Єви Данич відбулося засідання комісії з розгляду питань в галузі земельних відносин.

В ході засідання членами комісії розглянуто питання про виділення в натурі ( на місцевості) земельної частки (паю) та затвердження технічної документації із землеустрою щодо встановленя меж земельної ділянки в натурі (на міцевості).

Розглянувши всі питання, комісією прийняті відповідні рішення.

IMG 3095 IMG 3097

Виноградівська РДА

 
Питання відзначення в районі Дня соборності України обговорили на робочій нараді Друк
Середа, 17 січня 2018, 16:06

image2365717 січня під керівництвом заступника голови районної державної адміністрації Єви Данич відбулася нарада про відзначення в районі Дня соборності України та 72-ї річниці утворення Закарпатської області у складі України

Під час наради визначено дату проведення, а саме 22 січня 2018 року о 10:00 за київським часом, біля памятика-погруддя Тараса Григоровича Шевченка відбудуться урочистості з нагоди відзначення Дня Соборності України та 72-ї річниці утворення Закарпатської області у складі України. Окрім того в бібліотеках та будинках культури Винградівського району проводитимуться тематичні заходи.

За наслідками наради заступник голови районної державної адміністрації дала відповідні доручення.

Виноградівська РДА

 
У райдержадміністрації обговорено підсумки організаційно масової роботи райдержадміністрації за IV квартал 2017 року Друк
Середа, 17 січня 2018, 13:49

IMG 3080  IMG 3078

17 січня за головуванням керівника апарату райдержадміністрації Юрія Продана відбулася нарада про підсумки організаційно масової роботи райдержадміністрації за IV квартал 2017 року.

Заступник керівника апарату райдержадміністрації Ігор Вантюх інформував, що протягом ІV кварталу 2017 року районною державною адміністрацією здійснювалися заходи щодо забезпечення реалізації законів України „Про місцеві державні адміністрації ", „ Про запобігання корупції" та завдань, визначених Указами Президента України, постановами Кабінету Міністрів України, розпорядженнями та дорученнями керівництва обласної і районної державних адміністрацій.  Протягом ІV кварталу 2017 року проведено наради при голові райдержадміністрації, першому заступнику голови райдержадміністрації, заступнику голови райдержадміністрації та керівнику апарату райдержадміністрації. За результатами проведених нарад прийняті відповідні рішення та видані дорученя.

Протягом звітного періоду забезпечено здійснення моніторингу суспільно-політичних процесів на території Виноградівського району, юридичним відділом райдержадміністрації надавалася консультативно-методична допомога працівникам органів місцевого самоврядування та працівникам структурних підрозділів райдержадміністрації, методична допомога щодо дотримання вимог чинного законодавства при веденні кадрової роботи, здійснювалася робота щодо ведення Державного реєстру виборців відповідно до розпоряджень Центральної виборчої комісії. Опрацьовано 713 документів вхідної кореспонденції, в тому числі 62 розпорядження голови обласної державної адміністрації. Всі розпорядчі документи опрацьовані у відповідності з вимогами інструкції з діловодства в райдержадміністрації. Звернення громадян, які надійшли до райдержадміністрації розглянуті, терміни виконання не прострочені, всім заявникам надіслана письмова відповідь або дано усне роз'яснення.

За наслідками наради інформацію заступника керівника апарату райдержадміністрації прийнято до відома.

IMG 3083  IMG 3086

Виноградівська РДА

 
Голова райдержадміністрації взяв участь у засіданні сесії районної ради Друк
Вівторок, 16 січня 2018, 16:32

IMG 2992 IMG 2964

16 січня голова Виноградівської райдержадміністрації Михайло Русанюк прийняв участь у засіданні 19-ої  сесії Виноградівської районної ради.

На порядку денному у депутатів було багато важливих питань, осовновне з яких «Про районний бюджет на 2018 рік» по-якому присутніх інформувала начальник фінансового управління райдержадміністрації Валерія Варга.

Варто відзначити, що проект районного бюджету на 2018 рік до Виноградівської районної ради райдержадміністрацією було подано ще 14 грудня 2017 року.

Після тривалих дискусій депутатам не вдалося прийняти одноголосного рішення відтак бюджет на 2018 рік не прийнято.

IMG 3005 IMG 3009 

Виноградівська РДА

 
Про припинення повноважень спостережної комісії Друк
Понеділок, 15 січня 2018, 11:39

Виноградівська районна державна адміністрація інформує, що з 1 березня 2018 року припиняються повноваження спостережної комісії та буде сформовано її новий склад. Підприємства, установи та організації, включаючи громадські організації, які бажають включити до складу комісії своїх представників подають відповідні пропозиції, підписані керівником підприємства або рішенням керівного органу організації. Окремі громадяни подають заяви, підписані особисто.

Пропозиції приймаються районною державною адміністрацією за адресою: м. Виноградів, вул. Миру,43, ІV поверх, каб.№ 1 ( Виноградівський районний центр соціальних служб для сімۥї, дітей та молоді), тел.2-64-68.

 
Виноградівщина колядувала на фестивалі "Коляди в старому селі" Друк
Понеділок, 15 січня 2018, 11:31

IMG 2835  IMG 2857

13 січня, в Ужгороді у Закарпатському обласному музеї народної архітектури та побуту відбувся традиційний VIIІ фестиваль "Коляди в старому селі", який зібрав колядників з усієї області.

Виноградівщина представляла традиційне презентаційне обійстя, де було яскраво представлено звичаї, гастрономію та колядницький колектив району, а гостів зустрічав привітний господар – голова Виноградівської райдержадміністрації Михайло Русанюк.

IMG 2914  IMG 2889

Виноградівська РДА

 
Комісія з розгляду питань в галузі земельних відносин провела чергове засідання Друк
П'ятниця, 12 січня 2018, 15:15

IMG 282912 січня під керівництвом заступника голови районної державної адміністрації Єви Данич відбулося засідання комісії з розгляду питань в галузі земельних відносин.

В ході засідання членами комісії розглянуто два питання, а саме : про виділення в натурі ( на місцевості) земельної частки (паю) та затвердження технічної документації із землеустрою щодо встановленя меж земельної ділянки в натурі (на міцевості).

Розглянувши всі питання, комісією прийняті відповідні рішення.

Виноградівська РДА

 
<< Початок < 1 2 3 4 5 7 9 10 > Кінець >>

Сторінка 7 з 265

Виноградівщина

Райдержадміністрація

Поточна діяльність

Послуги

Публічна інформація

Звернення громадян

Прес-центр

president baner

anons_3

drv_baner

mdz baner

library

rajrada

rajvo

M2 UA RU 300x84

ee-banner 

fmap 1

dsvv

gadjacha linija

1111111111111

 

11111
Голова Виноградівської районної державної адміністрації
РУСАНЮК МИХАЙЛО МИХАЙЛОВИЧ
konstytucia
ogoloshennya
pidrozdily
kultura
stktor turizmu
apk
dpi
rcsssdm
justycia_2
upszn
stat
golovderzhsluzhba
rkmr
dkz
dkz
terinspect praci
pfu
lishosp
eco
365
korupcia
 

bvpd

Flaer Patronat 1 - -400x842

 

soc reklama

2018
Березень
ПнВтСрЧтПтСбНд
   1234
567891011
12131415161718
19202122232425
262728293031 
Слідкуйте за нами на Facebook!
social facebook box blue

Останні новини

Хто зараз на сайті

На даний момент 99 гостей на сайті
1joomla.ru picma.ru mamentyev.ru
© 2005 - 2017 ВИНОГРАДІВСЬКА РАЙОННА ДЕРЖАВНА АДМІНІСТРАЦІЯ
Адреса: 90300, Закарпатська область, м. Виноградів, площа Миру, 5
тел./факс: (03143) 2-33-50    e-mail: vinrda@ukrpost.ua
При використанні матеріалів - обов'язкове посилання на джерело!
Карта сайту