Звіт голови Виноградівської РДА про роботу за 2016

 

«Подорожуємо по безвізу: запитання – відповідь»

Підсумки економічного і соціального розвитку Виноградівського району за січень – червень за 2017 року

Програма економічного та соціального розвитку Виноградівського району на 2017 рік

Відбулося чергове засідання комісії з розгляду питань в галузі земельних відносин Друк
П'ятниця, 09 червня 2017, 13:50

IMG 0362Дяв'ятого червня під керівництвом заступника голови районної державної адміністрації Єви Данич відбулося засідання комісії з розгляду питань в галузі земельних відносин.

Під час засідання комісією було розглянуто питання про затвердження технічної документації із землеустрою щодо встановленя меж земельної ділянки в натурі (на міцевості).

За наслідками засідання членами комісії прийнято відповідні рішення.

Виноградівська РДА

 
Керівники структурних підрозділів райдержадміністрації інформували депутатів районної ради про хід виконання районних програм Друк
Четвер, 08 червня 2017, 15:31

IMG 0323  IMG 0337

Восьмого червня відбулося спільне засідання постійних комісій з питань освіти та гуманітарної політики і з питань соціального захисту населення та охорони здоров'я Виноградівської районної ради. Участь у засіданні взяли перший заступник голови райдержадміністрації Наталія Костелеба-Веремчук, заступник голови райдержадміністрації Єва Данич та керівники структурних підрозділів райдержадміністрації.

В ході засідання керівники структурних підрозділів інформували членів депутатських комісій про хід виконання, просили підтримати внесення змін та затвердити ряд районних програм.

Про програму розвитку вищої освіти у Виноградівському районі на 2017-2018 роки інформував заступник керівника апарату-начальник відділу організаційної роботи апарату райдержадміністрації. Ігор Вантюх наголосив на тому, що реалізація заходів в рамках цієї Програми дозволить покращити матеріально-технічну базу вищих освітніх закладів району, а також дозволить надавати більш якісні освітні послуг та можливість пільгового навчання у вищих навчальних закладах дітей-сиріт та дітей із малозабезпечених сімей.

Про Програму соціальної підтримки та допомоги ветеранам війни та праці, інвалідам та пенсіонерам району на 2017-2021 роки та про внесення змін до Програми посилення захисту соціально незахищених громадян, всебічного надання їм соціальних послуг та допомог на 2016-2020 роки інформувала начальник управління соціального захисту населення райдержадміністрації Уляна Курташ.

Окрім того на розгляд депутатів було подано інформацію про хід виконання ряду районних програм, а зокрема: Програми розвитку шкіл мистецтв Виноградівського району на 2013-2017 роки; Програми розвитку футболу у Виноградівському районі на 2016-2020 роки; Програми оздоровлення та відпочинку дітей і розвитку мережі дитячих закладів оздоровлення та відпочинку на 2014-2017 роки; Програми забезпечення дітей -інвалідів району життєво необхідними препаратами та виробами медичного призначення на 2013-2017 роки; Програми репродуктивне здоров'я населення Виноградівщини на період до 2020 року; Програми протиепідемічних заходів та боротьби з інфекційними хворобами у Виноградівському районі на 2012-2016 роки; Програми боротьби з онкологічними захворюваннями на період до 2016 року; Про виконання Програми організації харчування дітей загальноосвітніх навчальних закладів Виноградівського району на 2016 рік.

Членами депутатських комісій було рекомендовано прийняти до увагим інформації керівників структурних підрозділів райдержадміністрації під час засідання сесії, яка відбудеться 14 червня 2017 року.

IMG 0346  IMG 0328

Виноградівська РДА

 
Шановні журналісти! Друк
Вівторок, 06 червня 2017, 13:04

1212Щиро вітаю вас з професійним святом – Днем журналіста. Це свято тих, хто обрав нелегку та надзвичайно відповідальну справу – день за днем, занурюючись у бурхливий вирій подій, першими дізнаватися про найсвіжіші новини, оперативно знайомити з ними населення, створювати об'єктивну картину нашого сьогодення.

У цей святковий для вас день бажаю невичерпної енергії для втілення у життя всіх задумів, планів і мрій, добрих і позитивних новин, гострого пера, міцного здоров'я, щастя, удачі та творчих успіхів!

Голова Виноградівської РДА Михайло Русанюк

 
Стан подання установами, та організаціями району відомостей періодичного поновлення персональних даних Державного реєстру виборців обговорили на робочій нараді Друк
П'ятниця, 02 червня 2017, 13:47

IMG 0299Другого червня за головуванням керівника апарату державної адміністрації Юрія Продана відбулася нарада про стан подання установами, та організаціями району відомостей періодичного поновлення персональних даних Державного реєстру виборців.

Начальник відділу ведення Державного реєстру виборців апарату державної адміністрації Вікторія Бачкай інформувала стан подання установами, та організаціями району відомостей періодичного поновлення персональних даних Державного реєстру виборців. Суб'єктами подання даних до відділу ведення Державного реєстру виборців є 37 установ, організацій (районний відділ Головного управління Державної міграційної служби; відділ Державної реєстрації актів цивільного стану; Виноградівський районний суд; відділ охорони здоров'я державної адміністрації; військова частина А1927 та органи реєстрації сільських, селищних, міської рад). А також, з метою виконання та дотримання на території району вимог Закону України "Про Державний реєстр виборців", відділом ведення Державного реєстру виборців апарату райдержадміністрації направлено листи у Виноградівський районний суд – щодо необхідності подання відомостей періодичного поновлення як на паперових так і електронних носіях та у Виноградівський РВ ГУ ДМС України у Закарпатській області – щодо строків та порядку надання відомостей періодичного поновлення відділу ведення Державного реєстру виборців.

Окрім того, органам реєстрації сільських, селищних, міської рад надано відповідні нормативні документи, які регулюють порядок надання відомостей, постійно надаються роз'яснення щодо заповнення форм відомостей та оновлення програми перевірки відомостей періодичного поновлення персональних даних Державного реєстру виборців.

Виноградівська РДА

 
Дорогі юні друзі ! Друк
Четвер, 01 червня 2017, 13:23

6b69d7c68b06d22f3572198de9e44184Щиро вітаю вас із світлим та прекрасним святом – Міжнародним Днем захисту дітей! Дуже хочеться, щоб діти в усьому світі, щохвилини, щодня були радісними та щасливими. Адже дитинство – це пора сподівань та здійснення мрій.

Нехай роки дитинства будуть яскравими та незабутніми. Ви – наше майбутнє, майбутнє нашої держави, нашої Планети. Тому зичу вам якомога більше щирих усмішок, приємних несподіванок долі, веселих та надійних друзів.

Голова Виноградівської РДА Михайло Русанюк

 
Михайло Русанюк: « Працююча економіка – запорука розвитку району» Друк
Четвер, 01 червня 2017, 11:52

IMG 0230  IMG 0264

Першого червня голова районної державної адміністрації Михайло Русанюк здійснив робочий візит на одне з найбільших підприємств Виноградівщини ТОВ «Сандерс Виноградів».

Під час візиту голова райдержадміністрації спільно з директором підприємства Германом Розенталом оглянули виробничі та розкрійні цехи, а також складські приміщення підприємства.

«На виробництві все обладнання європейського зразку та автоматизоване, а це забезпечую мінімум затрат часу та максиму виготовленої продукції», - зазначив Герман Розентал. Вся виготовлена на підприємстві продукція експортується до Австрії, Німеччини, Угорщини та інших країн.

Михайло Русанюк зазначив, що продукція яку випускає підприємство має високу якість, а також відзначив, що функціонування даного підприємства вносить значний економічний розвиток району та забезпечує додатковими робочими місцями значну кількість жителів Виноградівщини.

IMG 0291  IMG 0292

 Виноградівська РДА

 
У районній державній адміністрації відбулося засідання комісії з питань захисту прав дитини Друк
Середа, 31 травня 2017, 10:52

IMG 008431 травня під керівництвом заступника голови районної державної адміністрації Єви Данич відбулося засідання комісії з питань захисту прав дитини.

В ході засідання розглянуто наступні питання: про визначення місця проживання малолітніх дітей (2 справи), позбавлення батьківських прав (2 справи), надання дозволу на здійснення правочинів щодо нерухомого майна, право користування яким мають діти (6 справ) та встановлення опіки над дітьми (2 справи). А також перегляд та затвердження індивідуальних планів 38 дітей-сиріт та дітей, позбавлених батьківського піклування, які знаходяться під опікою/піклуванням, 2 дітей, які виховуються в інтернатних закладах, 4 дітей, які виховуються в сім᾿ях, що опинились в СЖО.

Після детального вивчення документів, членами комісії прийнято відповідні рішення в інтересах дітей та задля захисту їх прав.

Виноградівська РДА

 
Розпорядження голови Виноградівської РДА "Про затвердеження детального плану території" Друк
Понеділок, 29 травня 2017, 15:11

Розпорядження голови Виноградівської РДА "Про затвердеження детального плану території"

 
На Виноградівщині відбулося відкриття меморіальної дошки Друк
Понеділок, 29 травня 2017, 08:15

У п'ятницю, 26 травня, у селі Вербовець відбулося відкриття меморіальної дошки загиблому воїну АТО Віктору Маркусь. Пам'ятний знак встановили на сільському будинку культури. 

Вшанувати пам'ять загиблого військовослужбовця прийшов і голова райдержадміністрації разом із заступником, і керівники структурних підрозділів районної державної адміністрації, сільський голова, односельчани, волонтери, громадські активісти.

Пам'ять Віктора Маркусь вшанували хвилиною мовчання, після чого відбулося відкриття та освячення меморіальної дошки, а також панахида за загиблим.   

unnamed 2  18699380 840516819463263 315537766492604059 o

Виноградівська РДА

 

 
Свято останнього дзвоника відбулося в навчальних закладах району Друк
П'ятниця, 26 травня 2017, 13:57

IMG 9652  IMG 9704

26 травня перший заступник голови райдержадміністрації Наталія Костелеба-Веремчук здійснила візит у Великоком'ятівську школу І-ІІІ ступенів для того, щоб привітати із завершенням навчального року учнів, вчителів та керівництво навчального закладу.

-"Дорогі випускники! Зовсім скоро ви переступите шкільний поріг і впевненим кроком підете в доросле життя! Щиро бажаю всім вам великих звершень та перемог, успіхів у всіх починаннях та натхнення творити великі і добрі справи! Доросле життя не схоже на шкільні роки, адже тепер на вас чекає найвідповідальніший етап – становлення вас як особистостей, пошук своєї життєвої стежки та професії. Бажаю вам стати на правильний шлях, знайти себе та не згубити тієї науки, яку ви отримали в цих стінах.",- зазначила у своїй промові Наталія Костелеба-Веремчук.

На святі були присутні почесні гості, в тому числі і сільський голова Великих Ком'ят Сніжана Попович та представники духовенства. На адресу школярів та випускників лунали слова привітань та побажань, а школярі, а свою чергу, дякували гостям та радували всіх присутніх чудовими виступами.

Фінальним акордом свята став лункий останній дзвінок, який ознаменував собою завершення навчального року та початок пори літнього відпочинку для всіх школярів.

IMG 9964  IMG 0003

Виноградівська РДА

 
Більше статтей...
<< Початок < 1 2 3 4 5 7 9 10 > Кінець >>

Сторінка 7 з 245

Виноградівщина

Райдержадміністрація

Поточна діяльність

Послуги

Публічна інформація

Звернення громадян

Прес-центр

president baner

anons_3

drv_baner

mdz baner

library

rajrada

rajvo

M2 UA RU 300x84

ee-banner

dsvv

gadjacha linija

11111
Голова Виноградівської районної державної адміністрації
РУСАНЮК МИХАЙЛО МИХАЙЛОВИЧ
konstytucia
ogoloshennya
pidrozdily
kultura
stktor turizmu
apk
dpi
rcsssdm
justycia_2
upszn
stat
golovderzhsluzhba
rkmr
dkz
dkz
terinspect praci
pfu
lishosp
eco
365
korupcia
 
 
 

bvpd

 

soc reklama

2017
Серпень
ПнВтСрЧтПтСбНд
 123456
78910111213
14151617181920
21222324252627
28293031   
Слідкуйте за нами на Facebook!
social facebook box blue

Хто зараз на сайті

На даний момент 59 гостей на сайті
1joomla.ru picma.ru mamentyev.ru
© 2005 - 2015 ВИНОГРАДІВСЬКА РАЙОННА ДЕРЖАВНА АДМІНІСТРАЦІЯ
Адреса: 90300, Закарпатська область, м. Виноградів, площа Миру, 5
тел./факс: (03143) 2-33-50    e-mail: vinrda@ukrpost.ua
При використанні матеріалів - обов'язкове посилання на джерело!
Карта сайту