Україна ні в кого не буде питати дозволу, крім власного народу - Президент про стратегічний курс держави на вступ до ЄС і НАТО

   

Президент України Петро Порошенко привітав першого Президента Леоніда Кравчука з ювілеєм: Найкращий подарунок для Вас – незалежна Україна

 

Підсумки економічного і соціального розвитку Виноградівського району за січень – вересень 2018 року

Програма економічного та соціального розвитку Виноградівського району на 2019 рік

Науковці відкрили важливу, але маловідому, сторінку з історії Закарпаття Друк
Середа, 28 листопада 2018, 15:58

IMG 7007  IMG 7006

28 листопада у Великоком'ятівській школі І-ІІІ ст. відбулася науково-практична конференція на тему: «Перша світова війна. Погляд крізь століття.». Захід приурочений до 100-річчя закінчення Першої світової війни.

Як зазначив доктор історичних наук, професор, завідувач кафедри історії України Державного вищого навчального закладу "Ужгородський національний університет" Роман Офіцинський, ця сторінка історії Закарпаття є надзвичайно важливою, але маловідомою. Саме тому цей захід має чималу вагу не тільки для Виноградівщини, але і для Закарпаття в цілому.

IMG 7039  IMG 7063

Участь у конференції взяло близько 70 учасників, серед яких були науковці, керівництво райдержадміністрації, керівники та вчителі історії навчальних закладів району.
Ознайомив присутніх із програмою конференції керівник апарату Виноградівської райдержадміністрації Ігор Вантюх. Затим, із вітальним словом до присутніх виступила депутат Закарпатської обласної ради, в.о. голови райдержадміністрації Наталія Костелеба-Веремчук:

-«Подібних захід у цій школі проводиться не вперше, але на цей раз місце проведення було обрано не випадково. Саме у Великих Ком'ятах знаходиться єдиний на території Виноградівського району пам'ятник загиблим у Першій світовій війні. Тож сама тема конференції спонукала нас до того, щоб провести її саме тут.

Особисто я з нетерпінням чекаю на всі заявлені виступи, адже за освітою я і сама історик, тож тема конференції мені близька. Всім учасникам конференції я хочу побажати змістовно провести час, спікерам бажаю, щоб їх виступи знайшли широкий відгук у присутніх, а організаторам заходу просто хочу подякувати за пророблену грандіозну роботу!»

IMG 7084  IMG 7103

Всього в ході конференції виступило 8 доповідачів. Про бойові дії на Закарпатті в ході Першої світової війни розповів доктор історичних наук, професор Роман Офіцинський. Першу світову війну у спогадах закарпатців окреслив кандидат історичних наук, доцент Віктор Кічера. Екскурс у історію села Великі Ком'яти в часи Першої світової війни здійснила вчитель історії Великоком'ятівської школи І-ІІІ ст. Катерина Мотрунич. Про соціально – економічний і політичний розвиток Угочанщини та Закарпаття напередодні і в період Першої світової війни розповіла вчитель історії та правознавства НВК «Чепівська ЗОШ І-ІІІ ст. – ДНЗ» Вікторія Тромбола. Про історичні уроки Першої світової війни в контексті розвитку історії Закарпаття присутніх інформував вчитель історії та правознавства Королівскої ЗОШ №1 Іван Кльофа. Тему «Військові дії на території Закарпаття в ході Першої світової війни: втрати та наслідки» розкрив вчитель-ветеран Володимир Щур. Про вплив Першої світової війни на Угочанщину присутніх інформував краєзнавець Іван Біланчук, а виступ на тему «Вивчаємо, пам'ятаємо, збережемо мир на Землі» підготувала учаниця Виноградівської школи №8 Мирослава Леньо.

 IMG 7133333  IMG 7176

Підводячи підсумки доктор історичних наук, професор Роман Офіцинський зазначив, що в ході конференції оприлюднено нові маловідомі дані,що стосуються історії Закарпаття в часи Першої світової війни та зауважив на тому, що наразі існує гостра потреба видати підручник з історії Закарпаття, який би слугував додатковим посібником до книжок з історії України у школах області. А також зазначив, що за наслідками науково-практичної конференції буде видано збірник матеріалів, наданих доповідачами. Цей збірник зможуть отримати всі вчителі історії Виноградівського району для подальшого використання його під час уроків.

IMG 7215  IMG 7250

Насамкінець директор Великоком'ятівської школи І-ІІІ ст. подякувала учасникам конференції за плідну роботу, а всі присутні мали змогу переглянути літературно-музичну композицію «Ми - за мир!» та взяти участь у панахиді та покладанні квітів до пам'ятника загиблим в роки Першої світової війни жителям села Великі Ком'яти.

IMG 726666  IMG 7280

Виноградівська РДА

 
У приймальному відділенні районної лікарні тривають ремонтні роботи Друк
Середа, 28 листопада 2018, 09:01

IMG 6949  IMG 6959

27 листопада в.о. голови райдержадміністрації Наталія Костелеба-Веремчук здійснила робочий візит у Центральну районну лікарню. В ході візиту головний лікар Надія Онисько ознайомила в.о. голови райдержадміністрації із ходом виконання ремонтних робіт приймального відділення.

Нагадаємо, що загальна вартість проекту становить 1,870 636 тисяч гривень. Кошти надійшли із державного бюджету за співфінансування із бюджету місцевого.

IMG 6964  IMG 6938

Виноградівська РДА

 
На Виноградівщині відбудеться традиційний благодійний концерт Друк
Вівторок, 27 листопада 2018, 16:22

11112522555Традиційний благодійний концерт до Дня людей з обмеженими можливостями, який проводиться за ініціативи Виноградівської райдержадміністрації та Неветленфолівської дитячої школи мистецтв та за підтримки благодійних фондів "Виноградів" та "Едьмашерт-Один за одного" (м.Ерд, Угорщина) відбудеться третього грудня у міському будинку культури.

Кошти, зібрані під час заходу будуть направлені на лікування важкохворого Сашка Костроби із села Сасово. Виноградівська районна державна адміністрація запрошує всіх небайдужих жителів району долучитися до збору коштів. 

БЛАГОДІЙНІСТЬ=ЛЮБОВ

Виноградівська РДА

 
Виноградівщина вшанувала пам’ять жертв голодоморів Друк
Субота, 24 листопада 2018, 16:56

IMG 6869  IMG 6866

24 листопада, о 16 годині за київським часом, на площі Миру у Виноградові відбувся мітинг-реквієм. Керівництво району та міста, керівники установ та організацій, представники громадськості та учнівської молоді вшанували пам'ять жертв голодоморів. Меморіальні заходи в цей час відбувалися в усіх населених пунктах України.

IMG 6858  IMG 6834

Священники відслужили панахиду за загиблими жертвами голоду, а всі присутні мали можливість покласти свічку пам'яті, утворивши ними символічний хрест.

IMG 6874  IMG 6892

День пам'яті жертв голодоморів відзначається щорічно в четверту суботу листопада на підставі президентських указів 1998 та 2007 років. У ХХ сторіччі українці пережили три голодомори: 1921-1923, 1932-1933 і голод 1946-1947 років. Утім, наймасштабнішим був Голодомор 1932-1933 років - геноцид українського народу, здійснюваний тоталітарним комуністичним режимом СРСР.

IMG 6914  IMG 6907

Виноградівська РДА

 
Питання дотримання законодавства у сфері перевезення пасажирів автомобільним транспортом на території району обговорено на нараді Друк
Субота, 24 листопада 2018, 10:00

12366923 листопада під керівництвом заступника голови райдержадміністрації Віктора Жупанина відбулася робоча нарада. В ході наради обговорено питання дотримання законодавства у сфері перевезення пасажирів автомобільним транспортом на території району.

Участь у нараді взяли керівники структурних підрозділів райдержадміністрації, представники пасажироперевізників та контролюючих органів району.

За наслідками наради інформацію взято до відома, та прийнято рішення вжити вичерпних заходів з належної організації перевезень пасажирів на приміських автобусних маршрутах.

Виноградівська РДА

 
Комісія з розгляду питань в галузі земельних відносин провела чергове засідання Друк
Субота, 24 листопада 2018, 09:27

IMG 6805  IMG 6804

23 листопада під керівництвом заступника голови районної державної адміністрації Єви Данич відбулося засідання комісії з розгляду питань в галузі земельних відносин.

Під час засідання комісією було розглянуто шість справ про виділення в натурі (на місцевості) земельної частки (паю) та затвердження технічної документації із землеустрою щодо встановлення меж земельної ділянки в натурі (на місцевості), про затвердження проекту землеустрою, щодо відведення земельної ділянки, цільове призначення якої змінюється, про погодження проекту землеустрою щодо організації території земельних часток (паїв) .

Розглянувши всі питання, комісією прийняті відповідні рішення.

Виноградівська РДА

 

 
На Виноградівщині відбудеться науково-практична конференція «Перша світова війна. Погляд крізь століття» Друк
П'ятниця, 23 листопада 2018, 15:59

954922Питання організації заходу обговорили в райдержадміністрації на нараді при керівнику апарату.

28 листопада у Великоком'ятівській школі І-ІІІ ступенів відбудеться науково-практична конференція «Перша світова війна. Погляд крізь століття».

Участь у конференції візьме доктор історичних наук професор, завідувач кафедри історії України Державного вищого навчального закладу "Ужгородський національний університет"Роман Офіцинський, кандидат історичних наук, доцент, докторант кафедри історії України Державного вищого навчального закладу "Ужгородський національний університет" Віктор Кічера, вчителі історії шкіл Виноградівського району.

Завершальною частиною заходу буде вшанування жертв Першої світової війни біля пам'ятника односельцям с. Великі Ком'яти, що загинули в роки Першої світової війни. 

IMG 6784  IMG 6786

Виноградівська РДА

 
На Виноградівщині вшанують пам‘ять жертв голодоморів Друк
П'ятниця, 23 листопада 2018, 13:47

241117V4

24 листопада, о 16:00 к.ч., на площі Миру у Виноградові відбудеться мітинг-реквієм пам'яті жертв голодоморів.

 
У Пийтерфолво урочисто відкрили оновлену дитячу школу мистецтв Друк
П'ятниця, 23 листопада 2018, 11:25

IMG 6705  IMG 6680

22 листопада заступник голови райдержадміністрації Єва Данич взяла участь в урочистостях з нагоди відкриття після ремонту дитячої школи мистецтв села Пийтерфолво. Участь в урочистостях взяли представники уряду та громадських організацій Угорщини, які сприяли покращенню матеріально-технічної бази закладу.

IMG 6721  IMG 6734

У Пийтерфолвівській дитячій школі мистецтв за рахунок благодійного фонду «Együtt mindannyiunkért» («Разом за нами») проведено зовнішні та внутрішні ремонтні роботи на будівлі школи мистецтв. Замінено застарілу опалювальну систему, радіаторні системи. Повністю замінено покрівлю будівлі школи, а також вікна та двері. У концертному залі відновлено сцену і підлогу. Проведено малярські роботи в кабінетах.

IMG 6781  IMG 6774

У своїй промові Єва Данич зазначила, що Пийтерфолвівська дитяча школа мистецтв славиться майстерними викладачами та учнями, а покращення матеріально-технічної бази закладу дозволить їм працювати в якісно-нових умовах, що в наслідку приведе до підвищення рівня їх майстерності. Заступник голови райдержадміністрації подякувала благодійникам за допомогу та вручила подяки голови райдержадміністрації директору фонду Далмі Молнар «Együtt mindannyiunkért» та колективу Пийтерфолвівської дитячої школи мистецтв.

Виноградівська РДА

 
10 шкіл району, в яких навчаються представники нацменшин, отримали нові обладнані кабінети української мови Друк
Середа, 21 листопада 2018, 15:25

IMG 6358  IMG 6344

В.о. голови райдержадміністрації Наталія Костелеба-Веремчук та в.о. начальника управління освіти, молоді та спорту Виноградівської райдержадміністрації Терезія Тодавчич здійснили робочий візит у школу села Вербовець. В ході візиту вони зустрілися із директором навчального закладу Сільвією Савко та оглянули кабінет української мови, який навчальний заклад отримав нещодавно.

Варто зазначити, що шкільні меблі та обладнання для кабінетів української мови, відповідно до наказу Міністерства освіти та науки України, отримали 10 навчальних закладів Виноградівського району, а зокрема: Вербовецька, Виноградівська ЗОШ №3, Вилоцька ЗОШ №2, Великопаладська, Чорнотисівська, Пийтерфолвівська , Шаланківська та Фанчиківська школи, а також Чепівський та Неветленфолівський НВК.

В.о. голови райдержадміністрації зазначила, що в якісно-нових умовах проведення навчально-виховного процесу стає значно продуктивнішим та цікавішим для учнів, що забезпечується мулитимедійністю таких кабінетів.

IMG 6346  IMG 6366

Виноградівська РДА

 
<< Початок < 1 2 3 4 5 7 9 10 > Кінець >>

Сторінка 7 з 292

Виноградівщина

Райдержадміністрація

Поточна діяльність

Послуги

Публічна інформація

Звернення громадян

Прес-центр

president baner

anons_3

drv_baner

mdz baner

library

rajrada

rajvo

M2 UA RU 300x84

ee-banner 

fmap 1

dsvv

gadjacha linija

1111111111111

baner ghestova mova 

petition1

11111
Голова Виноградівської районної державної адміністрації
РУСАНЮК МИХАЙЛО МИХАЙЛОВИЧ
konstytucia
ogoloshennya
pidrozdily
kultura
stktor turizmu
apk
dpi
rcsssdm
justycia 2 copy
upszn
stat
golovderzhsluzhba
rkmr
dkz
dkz
terinspect praci
pfu
lishosp
eco
365
korupcia
 

bvpd

Flaer Patronat 1 - -400x842

 

soc reklama

2019
Січень
ПнВтСрЧтПтСбНд
 123456
78910111213
14151617181920
21222324252627
28293031   
Слідкуйте за нами на Facebook!
social facebook box blue

Останні новини

Хто зараз на сайті

На даний момент 96 гостей на сайті
1joomla.ru picma.ru mamentyev.ru
© 2005 - 2018 ВИНОГРАДІВСЬКА РАЙОННА ДЕРЖАВНА АДМІНІСТРАЦІЯ
Адреса: 90300, Закарпатська область, м. Виноградів, площа Миру, 5
тел./факс: (03143) 2-33-50    e-mail: vinrda@ukrpost.ua
При використанні матеріалів - обов'язкове посилання на джерело!
Карта сайту