Одна електронна заява замість 37 документів та нуль візитів до органів влади замість 11 – Президент України доручив запровадити проект «єМалятко» до 1 січня 2020 року

  

Публічний звіт голови Виноградівської районної державної адміністрації

 

Підсумки економічного і соціального розвитку Виноградівського району за І півріччя 2019 року

Програма економічного та соціального розвитку Виноградівського району на 2019 рік

Шановні працівники Національної поліції України! Друк
Четвер, 04 липня 2019, 09:09

234532Четвертого липня українські поліцейські відзначають своє професійне свято – День Національної поліції України.

З нагоди дня Національної поліції України, прийміть найщиріші вітання!
Висловлюю щиру вдячність всім працівникам поліції за самовіддану працю, бажаю і надалі мужності, витримки й наснаги, нехай удача та професійні успіхи будуть Вашими постійними супутниками у житті.

Від щирого серця зичу всім Вам родинного добробуту, міцного здоров'я і щастя, а також нових звершень у нелегкій але такій потрібній людям службі!

З повагою та найщирішими побажаннями


в.о. голови Виноградівської райдержадміністрації
Наталія Костелеба-Веремчук

 
Питання соціально-правового захисту дітей-сиріт та дітей, позбавлених батьківського піклування обговорили на робочій нараді Друк
Понеділок, 01 липня 2019, 12:57

IMG 8499 IMG 8489

Першого липня під керівництвом заступниці голови райдержадміністрації Єви Данич відбулася робоча нарада за участі начальника та працівників служби у справах дітей Виноградівської райдержадміністрації.

В ході засідання обговорено питання соціально-правового захисту дітей-сиріт та дітей, позбавлених батьківського піклування.
Начальник служби у справах дітей інформувала, що станом на 27.06.2019 року на первинному обліку служби у справах дітей перебуває 295 дітей, з них 117 – дітей-сиріт та 178 дітей, позбавлених батьківського піклування. З них перебувають під опікою/піклуванням та проживають у сім'ях громадян – 187, 42 дітей виховуються в дитячих будинках сімейного типу, 3 – у прийомних сім'ях; 53 дітей перебуває в інтернатних закладах. 

6 листів направлено у міську, сільські та селищні ради щодо постановки на квартирний облік. Ще 28 дітей, які на протязі року досягнуть шістнадцятирічного віку, потребують постановки на квартирний облік до кінця року. Службою у справах дітей по досягненню віку дітей, який дає право постановки на квартирний облік буде скеровано відповідні листи на адреси органів місцевого самоврядування за місцем походження дітей вищезазначеної категорії щодо постановки їх на відповідний квартирний облік.

За наслідками наради заступниця голови райдержадміністрації доручила начальнику служби у справах дітей Виноградівської райдержадміністрації продовжити роботу із соціально-правового захисту дітей-сиріт та дітей, позбавлених батьківського піклування.


Виноградівська РДА

 
Про результати спільної контрольної перевірки стану правової роботи та системитазації законодавства у Виноградівській райдержадміністрації говорили на робочій нараді Друк
Понеділок, 01 липня 2019, 10:21

IMG 8485 87476555

Першого липня за головування керівника апарату райдержадміністрації Ігоря Вантюха відбулася робоча нарада за участі начальника та головного спеціаліста юридичного відділу Олександра Кіша та Інни Шолох.

В ході наради розглянуто довідку головного територіального управління юстиції в Закарпатській області про результати спільної контрольної перевірки стану правової роботи та систематизації законодавства в райдержадміністрації. Під час наради керівником апарату Ігорем Вантюхом було відзначено, що за наслідками перевірки, робота юридичного відділу ведеться належним чином, а над усуненням зазначених у довідці недоліків вже ведеться активна робота у відповідності до чинного законодавства.

За підсумками наради керівник апарату райдержадміністрації дав ряд відповідних доручень.


Виноградівська РДА

 
Засідання комісії з питань надання одноразової грошової допомоги з Програми подолання бідності відбулося в райдержадміністрації Друк
Середа, 26 червня 2019, 13:08

IMG 8327  IMG 8331

26 червня під керівництвом заступниці голови райдержадміністрації Єви Данич відбулося засідання комісії з питань надання одноразової грошової допомоги з Програми подолання бідності.

Начальниця відділу обслуговування інвалідів, ветеранів війни та праці Наталія Меркулова ознайомила присутніх із заявами та зверненнями громадян, які надійшли до керівництва району, про надання посильної одноразової грошової допомоги. Всього в ході засідання було розглянуто 10 заяв громадян,які надійшли до райдержадміністрації.

Детально розглянувши всі справи членами комісії прийнято відповідні рішення.


Виноградівська РДА

 
На Виноградівщині готуються до проведення учбових зборів резервістів Друк
Вівторок, 25 червня 2019, 10:23

IMG 8310  IMG 8314

25 червня під керівництвом в.о. голови райдержадміністрації відбулася підготовча нарада про організацію та проведення в районі учбових зборів резервістів.

Участь у нараді взяли: керівник апарату райдержадміністрації Ігор Вантюх, заступник голови Виноградівської районної ради Адальберт Сверенко, перший заступник голови Виноградівської міської ради Василь Ціцей, військовий комісар Виноградівського районного військового комісаріату Сергій Зейкан, командир підрозділу територіальної оборони Виноградівського району Олександр П'ятаков, провідний інспектор сектору мобілізаційної та оборонної роботи райдержадміністрації Валерій Секретенко, керівники деяких установ та організацій району.

В ході наради обговорено питання проведення навчальних зборів резервістів, які відбудуться у 2019 році на території району, а також матеріально-технічного забезпечення підрозділу територіальної оборони Виноградівського району.

За наслідками наради прийнято відповідні рішення та дано ряд доручень в.о. голови райдержадміністрації.

Виноградівська РДА

 
Питання відзначення Дня Конституції України обговорили на робочій нараді Друк
Понеділок, 24 червня 2019, 14:07

832876624 червня під керівництвом керівника апарату Виноградівської райдержадміністрації Ігоря Вантюха відбулася робоча нарада.

В ході наради обговорено основні організаційні питання з нагоди відзначення 23-ї річниці Дня Конституції України.
Засідання круглого столу з нагоди відзначення 23-ї річниці Дня Конституції України відбудеться в читальному залі центральної районної бібліотеки 27 червня , о 11.30 за київським часом. Місце проведення: м.Виноградів, вул. Борканюка № 1.

Окрім того, в бібліотеках-філіях організовано книжкові виставки,ілюстрації приурочені до Дня Конституції України.

За наслідками наради керівником апарату райдержадміністрації дано ряд відповідних доручень.


Виноградівська РДА

 
На Виноградівщині вшанували пам'ять жертв Другої світової війни Друк
П'ятниця, 21 червня 2019, 12:43

2019-06-21 13-49-17  2019-06-21 13-51-05

День скорботи і вшанування пам'яті жертв війни відзначається щорічно 22 червня, у день початку німецько-радянської війни, яка забрала життя кожного п’ятого українця.

З цієї нагоди на площі Миру у місті Виноградів заступниця голови Виноградівської районної державної адміністрації Єва Данич, керівник апарату Виноградівської райдержадміністрації Ігор Вантюх та начальник відділу культури Василь Югас вшанували пам'ять та поклали квіти до Меморіального комплексу воїнам-визволителям.

Виноградівська РДА

 
Про роботу відділу здійснення документообігу, контролю та роботи зі зверненнями громадян говорили на робочій нараді Друк
П'ятниця, 21 червня 2019, 10:58

64508682 1290774791087799 6944922964710129664 o  65396084 1290775007754444 8413218111066472448 o

21 червня під керівництвом керівника апарату Виноградівської райдержадміністрації Ігоря Вантюха відбулася робоча нарада.

В ході наради обговорено ключові питання роботи відділу здійснення документообігу, контролю та роботи зі зверненнями громадян.

Так, зокрема, в.о. начальниці відділу документообігу, контролю та роботи зі зверненнями громадян Ірина Філіп інформувала , що відділом постійно здійснюється надання методичних рекомендацій виконавчим комітетам сільських, селищних, міської рад та обговорення найбільш актуальних питань, що стосуються роботи зі зверненнями громадян, на нарадах з сільськими, селищними головами та секретарями виконавчих комітетів. Проводиться перевірка стану ведення діловодства в структурних підрозділах райдержадміністрації , документообігу та роботи зі зверненнями громадян в населених пунктах району.

За наслідками наради інформацію доповідача взято до відома та дано ряд відповідних доручень керівника апарату.

Виноградівська РДА

 
Про роботу відділу здійснення документообігу, контролю та роботи зі зверненнями громадян говорили на робочій нараді Друк
П'ятниця, 21 червня 2019, 10:36

 

Двадцять першого червня під керівництвом керівника апарату Виноградівської райдержадміністрації Ігоря Вантюха відбулася робоча нарада.

В ході наради обговорено ключові питання роботи відділу здійснення документообігу, контролю та роботи зі зверненнями громадян
Так, зокрема, в.о. начальниці відділу документообігу, контролю та роботи зі зверненнями громадян Ірина Філіп інформувала , що відділом постійно здійснюється надання методичних рекомендацій виконавчим комітетам сільських, селищних, міської рад та обговорення найбільш актуальних питань, що стосуються роботи зі зверненнями громадян, на нарадах з сільськими, селищними головами та секретарями виконавчих комітетів. Проводиться перевірка стану ведення діловодства в структурних підрозділах райдержадміністрації , документообігу та роботи зі зверненнями громадян в населених пунктах району.

За наслідками наради інформацію доповідача взято до відома та дано ряд відповідних доручень керівника апарату.


Виноградівська РДА

 
На Виноградівщині вшанували пам'ять розстріляних партизан-підпільників Друк
П'ятниця, 14 червня 2019, 09:45

IMG 8087  IMG 8086

14 червня заступниця голови районної державної адміністрації Єва Данич взяла участь в мітингу-реквіємі з нагоди Дня вшанування пам'яті розстріляних партизан-підпільників.

Традиційно, щороку в ці червневі дні на Виноградівщині вшановують пам'ять партизан–підпільників, членів розвідувальної групи під проводом угорського антифашиста Ференца Потокі, яких було привселюдно розстріляно 17 червня 1944 року у Виноградові, Текові та Чорнотисові.

Присутні вшанували пам'ять полеглих партизан хвилиною мовчання. Після чого Керівництво району та міста, керівники правоохоронних органів та ветеранських організацій а також представники громадськості поклали корзини квітів до меморіальної стели розстрілу партизан-підпільників.

IMG 8104  IMG 8111

Виноградівська РДА

 
Більше статтей...
<< Початок < 1 2 3 4 5 6 8 10 > Кінець >>

Сторінка 8 з 312

Виноградівщина

Райдержадміністрація

Поточна діяльність

Послуги

Публічна інформація

Звернення громадян

Прес-центр

president baner

anons_3

drv_baner

mdz baner

library

rajrada

rajvo

M2 UA RU 300x84

ee-banner 

fmap 1

dsvv

gadjacha linija

1111111111111

baner ghestova mova 

petition1 

1111111111111 copy

 
Голова Виноградівської районної державної адміністрації
 
 
ІНФОРМАЦІЯ ДЛЯ ВИБОРЦІВ!
 
original-3498738506
 
 
images
 
konstytucia
ogoloshennya
pidrozdily
kultura
stktor turizmu
apk
dpi
rcsssdm
justycia 2 copy
upszn
stat
golovderzhsluzhba
rkmr
rcz copy
dkz
terinspect praci
pfu
lishosp
eco
365
korupcia
 

bvpd

Flaer Patronat 1 - -400x842

 

soc reklama

2019
Вересень
ПнВтСрЧтПтСбНд
      1
2345678
9101112131415
16171819202122
23242526272829
30      
Слідкуйте за нами на Facebook!
social facebook box blue

Останні новини

Хто зараз на сайті

На даний момент 57 гостей на сайті
1joomla.ru picma.ru mamentyev.ru
© 2005 - 2018 ВИНОГРАДІВСЬКА РАЙОННА ДЕРЖАВНА АДМІНІСТРАЦІЯ
Адреса: 90300, Закарпатська область, м. Виноградів, площа Миру, 5
тел./факс: (03143) 2-33-50    e-mail: vinrda@ukrpost.ua
При використанні матеріалів - обов'язкове посилання на джерело!
Карта сайту