"Близько 50 кілометрів доріг в районі капітально відремонтували за два останні роки",- Михайло Русанюк

 

Президент підписав Закон щодо стимулювання діяльності сімейних фермерських господарств

Підсумки економічного і соціального розвитку Виноградівського району за січень – червень 2018 року

Програма економічного та соціального розвитку Виноградівського району на 2018 рік

На Виноградівщині вшанували пам’ять жертв війни Друк
П'ятниця, 22 червня 2018, 08:24

IMG 037422 червня голова райдержадміністрації Михайло Русанюк та його перший заступник Наталія Костелеба-Веремчук взяли участь у покладанні квітів до пам'ятника Скорботній Матері.

З метою всенародного вшанування пам'яті синів і дочок українського народу, полеглих під час Другої Світової Війни, їх подвигу та жертовності, на підтримку ініціативи громадських організацій ветеранів війни, праці, Збройних Сил і жертв нацистських переслідувань, згідно з Указом Президента України «Про День скорботи і вшанування пам'яті жертв війни в Україні» від 17 листопада 2000 року на Виноградівщингі проведено ряд меморіальних заходів.

Виноградівська РДА

 
На Виноградівщині почався ремонт дороги «Вилок – Виноградів» Друк
Четвер, 21 червня 2018, 12:30

IMG 0227  IMG 0210

20 червня голова райдержадміністрації Михайло Русанюк здійснив робочий візит у село Нове Село, де перевірив хід робіт із капітального ремонту автодороги «Вилок – Нове Село – Підвиноградів – Виноградів».

Ця дорога є однією з найбільш завантажених доріг Закарпаття, по якій рухаються транспортні потоки між Україною, Угорщиною та Румунією. Донедавна вона перебувала у вкрай поганому стані та потребувала капітального ремонту.

Наразі проводиться рестайлінг зруйнованого дорожнього покриття. Роботи проводяться швидко та результативно. Після проведення всіх підготовчих етапів робітники приступлять до вистилання асфальтового покриття.

IMG 0214  IMG 0247

Виноградівська РДА

 
Питання планування роботи райдержадміністрації обговорено на робочій нараді Друк
Середа, 20 червня 2018, 13:16

IMG 0174  IMG 0176

20 червня за головування керівника апарату Ігоря Вантюха відбулася робоча нарада в ході якої обговорено питання планування роботи районної державної адміністрації на ІІІ квартал 2018 року.

Начальник відділу організаційної роботи апарату райдержадміністрації Єва Деяк інформувала, що станом на 9 червня всі структурні підрозділи державної адміністрації подали свої плани роботи на ІІІ квартал 2018 року згідно визначених термінів.

За наслідками наради інформацію взято до відома. Керівникам структурних підрозділів апарату дано доручення продовжувати роботу у відділах відповідно до затверджених планів. 

Виноградівська РДА

 
Ще одна жителька Виноградівщиниотримала почесне звання «Мати-героїня» Друк
Середа, 20 червня 2018, 10:31

mati-geroyinya119 червня, на виконання Указу Президента України та за дорученням голови Закарпатської облдержадміністрації, перший заступник голови райдержадміністрації Наталія Костелеба-Веремчук вручила посвідчення та медаль до почесного звання України «Мати-героїня» жительці села Широке Надії Захарівні Погоріляк.

Заслужену нагороду жінка отримала за материнську самовідданість, народження і зразкове виховання дітей, забезпечення умов для всебічного їх розвитку.

Виноградівська РДА

 
Михайло Русанюк вручив почесну відзнаку «Мати-героїня» жительці Виноградова Друк
Вівторок, 19 червня 2018, 12:36

IMG 0138  IMG 0149

19 червня голова райдержадміністрації Михайло Русанюк, посвідчення та нагрудний знак до почесного звання України «Мати Героїня» матері п'яти дітей Людмилі Іванівні Петрашко.

-«На виконання до Указу Президента України від 11 травня 2018 року №121/2018 та за дорученням голови обласної державної адміністрації За материнську самовідданість, народження і зразкове виховання дітей, забезпечення умов для всебічного їх розвитку, дозвольте вручити Вам посвідчення та нагрудний знак до почесного звання України «Мати Героїня»,- зазначив у вітальному слові Михайло Русанюк.

Виноградівська РДА

 
Пам'ять партизан-підпільників вшанували на Виноградівщині Друк
Понеділок, 18 червня 2018, 10:53

IMG 0060  IMG 00545

16 червня голова районної державної адміністрації Михайло Русанюк взяв участь в мітингу-реквіємі з нагоди Дня вшанування пам'яті розстріляних партизан-підпільників.

Традиційно, щороку в ці червневі дні на Виноградівщині вшановують пам'ять партизан – підпільників, членів розвідувальної групи під проводом угорського антифашиста Ференца Потокі, яких було привселюдно розстріляно 17 червня 1944 року у Виноградові, Текові та Чорнотисові.

Присутні вшанували пам'ять полеглих партизан хвилиною мовчання. Після чого Керівництво району та міста, а також представники громадськості поклали корзини квітів до меморіальної стели розстрілу партизан-підпільників.

IMG 0086  IMG 0099

Виноградівська РДА

 
На Виноградівщині завершилися навчальні збори Друк
П'ятниця, 15 червня 2018, 13:16

IMG 9898  IMG 9909

15 червня голова райдержадміністрації взяв участь в урочистостях з нагоди завершення навчальних зборів першої роти батальйону територіальної оборони Виноградівського району.

Михайло Русанюк привітав військовозобов'язаних із завершенням навчальних зборів. Побажав, щоб отримані знання ніколи не довелося застосовувати на практиці та вручив ряд подяк голів обласної та районної державних адміністрацій за зразкове виконання військового обов'язку, підтримання бойової готовності, самовідданість, високу професійну майстерність, проявлену під час навчальних зборів.

IMG 9919  IMG 9921

Участь у п'ятиденних навчальних зборах роти територіальної оборони Виноградівського району взяли резервісти оперативного резерву другої черги у військово-організаційних структурах Збройних сил України.

IMG 9954  IMG 9981

Виноградівська РДА

 
Питання забезпечення житлом дітей-сиріт та осіб з їх числа за рахунок коштів субвенції з державного бюджету обговорено на засіданні круглого столу Друк
Четвер, 14 червня 2018, 15:49

IMG 986214 червня 2018 року під головуванням заступника голови Виноградівської районної державної адміністрації відбулося засідання круглого столу на тему: „Забезпечення житлом дітей-сиріт та осіб з їх числа за рахунок коштів субвенції з державного бюджету місцевим бюджетам у відповідності до Порядку та умов надання субвенції з державного бюджету місцевим бюджетам на проектні, будівельно-ремонтні роботи, придбання житла та приміщень для розвитку сімейних та інших форм виховання, наближених до сімейних та забезпечення житлом дітей-сиріт, осіб з їх числа" для батьків-вихователів та прийомних батьків.

Під час засідання директор Виноградівського районного центру соціальних служб для сім'ї, дітей та молоді Елеонора Білкей висвітлила актуальність питання постановки на квартирний облік дітей-сиріт та дітей, позбавлених батьківського піклування, які досягли 16-ти річного віку, осіб з їх числа, котрі виховуються в прийомних сім'ях та дитячих будинках сімейного типу та забезпечення їх житлом при виході із сімейних форм виховання.

Про Порядок та умови надання субвенції з державного бюджету місцевим бюджетам на проектні, будівельно-ремонтні роботи, придбання житла та приміщень для розвитку сімейних та інших форм виховання, наближених до сімейних та забезпечення житлом дітей-сиріт, осіб з їх числа доповідала начальник служби у справах дітей райдержадміністрації Єва Беланинець.

Окрім того, прийомні батьки та батьки-вихователі отримали вичерпні відповіді від начальника управління соціального захисту населення райдержадміністрації Ульяни Курташ на запитання, що стосуються безоплатного оздоровлення дітей, які виховуються в прийомних сім'ях та дитячих будинках сімейного типу та нововведення при нарахуванні субсидії на оплату житлово-комунальних послуг.

За наслідками засідання заступником голови державної адміністрації дано відповідні доручення.

Виноградівська РДА

 
Питання ведення діловодства за зверненнями громадян у відділі культури райдержадміністрації обговорили на робочій нараді Друк
Четвер, 14 червня 2018, 14:58

IMG 983914 червня у райдержадміністрації відбулася робоча нарада під керівництвом керівника апарату райдержадміністрації Ігора Вантюха.

В ході наради головний спеціаліст відділу здійснення документообігу, контролю та роботи зі зверненнями громадян апарату райдержадміністрації Єва Параска інформувала про стан ведення діловодства за зверненнями громадян у відділі культури райдержадміністрації.

Начальник відділу культури Василь Югас зазначив, що протягом 2018 року до відділу культури звернулося 14 громадян. Письмові відповіді надано вчасно, на особистих прийомах дано вичерпні усні роз'яснення.

За наслідками наради інформацію взято до відома.

Виноградівська РДА

 
Питання відзначення в районі Дня Конституції України обговорено на нараді Друк
Четвер, 14 червня 2018, 14:00

IMG 984914 червня під керівництвом керівника апарату Виноградівської райдержадміністрації відбулася робоча нарада.

В ході наради обговорено питання організації в районі тематичних заходів приурочених відзначенню Дня Конституції України. Ряд заходів заплановано провести 27-28 червня.

За наслідками наради керівником апарату райдержадміністрації дано ряд відповідних доручень. 

Виноградівська РДА

 

 
Більше статтей...
<< Початок < 1 2 3 4 5 6 8 10 > Кінець >>

Сторінка 8 з 280

Виноградівщина

Райдержадміністрація

Поточна діяльність

Послуги

Публічна інформація

Звернення громадян

Прес-центр

president baner

anons_3

drv_baner

mdz baner

library

rajrada

rajvo

M2 UA RU 300x84

ee-banner 

fmap 1

dsvv

gadjacha linija

1111111111111

baner ghestova mova 

petition1

11111
Голова Виноградівської районної державної адміністрації
РУСАНЮК МИХАЙЛО МИХАЙЛОВИЧ
konstytucia
ogoloshennya
pidrozdily
kultura
stktor turizmu
apk
dpi
rcsssdm
justycia_2
upszn
stat
golovderzhsluzhba
rkmr
dkz
dkz
terinspect praci
pfu
lishosp
eco
365
korupcia
 

bvpd

Flaer Patronat 1 - -400x842

 

soc reklama

2018
Вересень
ПнВтСрЧтПтСбНд
     12
3456789
10111213141516
17181920212223
24252627282930
Слідкуйте за нами на Facebook!
social facebook box blue

Хто зараз на сайті

На даний момент 79 гостей на сайті
1joomla.ru picma.ru mamentyev.ru
© 2005 - 2018 ВИНОГРАДІВСЬКА РАЙОННА ДЕРЖАВНА АДМІНІСТРАЦІЯ
Адреса: 90300, Закарпатська область, м. Виноградів, площа Миру, 5
тел./факс: (03143) 2-33-50    e-mail: vinrda@ukrpost.ua
При використанні матеріалів - обов'язкове посилання на джерело!
Карта сайту