Звіт голови Виноградівської РДА про роботу за 2016

 

Президент: Намагання зірвати мирні процеси – безвідповідально по відношенню до держави і призведе лише до продовження окупації частини Донеччини і Луганщини

Звернення Президента до Українського народу з нагоди річниці проголошення Декларації про державний суверенітет України

Програма економічного та соціального розвитку Виноградівського району на 2017 рік

На Виноградівщині вшанують пам’ять Героїв Небесної Сотні Друк
П'ятниця, 17 лютого 2017, 14:35

2836 90020 лютого, о 10:00 годині к.ч., в селищі Королево Виноградівського району відбудеться вшанування подвигу учасників Революції гідності та пам'яті Героїв Небесної Сотні.

Захід організований Виноградівською райдержадміністрацією та відбудеться біля пам'ятного знаку Героям Небесної Сотні в селищі Королево.

Виноградівська РДА

 
Розпорядження голови Закарпатської ОДА "Про заборону проведення розважальних заходів 20 лютого 2017 року у зв’язку із вшануванням в області подвигу учасників Революції гідності та пам’яті Героїв Небесної Сотні" Друк
П'ятниця, 17 лютого 2017, 14:10

IMG 1821

 
Розпорядження голови Виноградівської райдержадміністарції "Про ініціативну групу з підготовки та проведення установчих зборів із утоврення Громадської ради при Виноградівській РДА" Друк
Четвер, 16 лютого 2017, 15:08

1  3

 
У Виноградівському районі може з’явитися повноцінний оздоровчий табір для дітей Друк
Четвер, 16 лютого 2017, 10:33

IMG 1811  IMG 1814

Про це під час робочої зустрічі із Урядовим Комісаром Угорщини Іштваном Грежа говорив голова Виноградівської райдержадміністрації Михайло Русанюк.

«У Виноградівському районі сьогодні немає дитячого оздоровчого табору із 24-годинним перебуванням. Відкриття такого закладу значною мірою допомогло б маленьким виноградівчанам покращувати здоров'я та весело проводити час.», - зазначив Михайло Русанюк.

В ході зустрічі також обговорювалося питання імовірного відкриття реконструйованого дитячого відділення у Виноградівській ЦРЛ в квітні 2017 року. Ремонтні роботи там відбуваються завдяки плідній співпраці Виноградівського району з Угорщиною, що в свою чергу дозволяє якісно покращити медичне обслуговування для маленьких пацієнтів Виноградівської райлікарні.

Виноградівська РДА

 
У Виноградові відбулася позачергова сесія районної ради Друк
Середа, 15 лютого 2017, 15:32

IMG 1702  IMG 1725

15 лютого голова Виноградівської райдержадміністрації Михайло Русанюк взяв участь у дев'ятій позачерговій сесії Виноградівської районної ради сьомого скликання. В ході засідання депутатами райради розглядалися ряд важливих питань.

Начальник відділу інфраструктури та житлово-комунального господарства райдержадміністрації Ірина Мельник інформувала присутніх з питання внесення змін до Програми поводження з твердими побутовими відходами у Виноградівському районі на 2014-2019 роки, прийняття яких були принципово-важливими для вирішення питання вивозу сміття із населених пунктів району.

Про внесення змін до рішення районної ради від 23.12.2016 р. № 230 "Про районний бюджет на 2017 рік" інформувала начальник фінансового управління райдержадміністрації Валерія Варга.

За результатами засідання депутатами районної ради було прийнято відповідні рішення, завдяки прийняттю яких вивіз побутових відходів із населених пунктів Виноградівського району буде відновлено.

IMG 1718  IMG 1807

Виноградівська РДА

 
На Виноградівщині відзначили 28 річницю виводу радянських військ з Афганістану Друк
Середа, 15 лютого 2017, 15:01

IMG 1759  IMG 1736
15 лютого у Виноградові відзначили 28 річницю виводу радянських військ з Афганістану, вшанували пам'ять загиблих воїнів-інтернаціоналістів та героїв АТО.

Об 11 годині на площі Миру міста Виноградів, відбувся мітинг-реквієм за участі ветеранів-афганців, представників міської та районної влади, а також громадськості району.

Під час заходу перший заступник голови районної державної адміністрації Наталія Костелеба-Веремчук нагородила грамотами районної державної адміністрації за активну громадську позицію, у зв'язку з 28 - ю річницею виводу військ з Афганістану, та з нагоди Дня вшанування учасників бойових дій на території інших держав учасників бойових дій Петра Бордока, Михайла Деяка та Юрія Тупицю.

На звершення заходу учасники зібрання поклали квіти до пам'ятного знаку воїнам-інтернаціоналістам та вшанували пам'ять полеглих героїв хвилиною мовчання.

IMG 1782  IMG 1740

Винградівська РДА

 
У райдержадміністрації відбулося засідання Громадської ради Друк
Середа, 15 лютого 2017, 13:49

IMG 169414 лютого під керівництвом заступника голови Громадської ради Ярослава Мар'яна відбулося засідання Громадської ради з питання створення ініціативної групи з підготовки та проведення установчих зборів із утворення Громадської ради при Виноградівській РДА. За участі заступника керівника апарату-начальника відділу організаційної роботи апарату райдержадміністрації Ігора Вантюха.

В процесі роботи члени чинної Громадської ради сформували склад ініціативної групи до якої увійшли: Ярослав Мар'ян – член Виноградівської районної молодіжної організації «Ідея», Катерина Вашкеба – член первинної профспілкової організації Виноградівської районної централізованої бібліотечної системи, Ірина Іжганайтіс – голова Виноградівської районної організації «Виноградівські пацьорки»,Михайло Лісіцькі – член Виноградівського районного товариства «Просвіта» та Анатолій Сюгай - член релігійної громади Української Православної Церкви Київського Патріархату.

Проведення установчих зборів заплановане на 21 березня 2017 року. Для участі в установчих зборах у строк до 20 березня 2017 року до ініціативної групи (Виноградівська районна державна адміністрація каб. №28), необхідно подати заяву у довільній формі, підписану уповноваженою особою керівного органу інституту громадянського суспільства. До заяви додаються:

- рішення керівника інституту громадянського суспільства, якщо інше не передбачено його установчими документами, про делегування представника для участі в установчих зборах, посвідчене печаткою (у разі наявності);

- біографічна довідка делегованого представника інституту громадянського суспільства; - копії документів, що підтверджують легалізацію інституту громадянського суспільства;

- інформація про результати діяльності інституту громадянського суспільства протягом останніх двох років;

- інформація про отримання інститутом громадянського суспільства як володільцем бази персональних даних його членів згоди делегованого представника інституту на поширення його персональних даних.

Виноградівської РДА

 
30-річчя утворення Виноградівської районної організації Ради ветеранів України відзначили у Виноградові Друк
Вівторок, 14 лютого 2017, 15:50

IMG 1619  IMG 1623

14 лютого у міському будинку культури відбулися урочистості з нагоди відзначення 30-річчя утворення Виноградівської районної організації Ради ветеранів України. Привітати поважних ветеранів прийшов голова Виноградівської райдержадміністрації.

Пі час свого виступу Михайло Русанюк відзначив, що участь районної організації Ради ветеранів України у суспільному житті району завжди була і є вагомою. Голова державної адміністрації побажав членам та керівникам організації-ювілярки сил, здоров'я та наснаги для подальшої активної діяльності, а також нагородив грамотами голову первинної ветеранської організації села Перехрестя Ганну Молнар, учасника народного хорового колективу ветеранів війни і праці міського будинку культури Василя Старосту, голову первинної ветеранської організації села Пушкіно Ганну Чуп. Окрім того вручив подяку заступнику голови Виноградівської районної організації Ради ветеранів України Мальвіні Савинець.

IMG 1672  IMG 1649

Виноградівська РДА

 
Оргкомітет фестивалю «Угочанська лоза 2017» провів своє перше засідання Друк
Понеділок, 13 лютого 2017, 16:57

IMG 156613 лютого під керівництвом голови райдержадміністрації Михайла Русанюка відбулося перше засідання організаційного комітету фестивалю виноградарів-виноробів «Угочанська лоза».

В ході засідання обговорено ключові моменти в підготовці до проведення в районі традиційного фестивалю, а зокрема: організації виставки-продажу вин, а також проведення конкурсу на кращі вина фестивалю; діяльності виставкових сільських дворів; виїзної торгівлі та концертної програми та інше.

Михайло Русанюк зазначив, що минулорічне нововведення із проведенням суботнього туристичного маршруту «Винний тур Боржавською вузькоколійкою» виправдало себе і цього року в рамках проведення фестивалю туристи знову матимуть можливість проїхати з Виноградова до села Шаланки на легендарній «Анці-Кушницькій».

Виноградівська РДА

 
Забезпечення своєчасного та достовірного внесення інформації до електронної бази даних на дітей обговорили на робочій нараді Друк
П'ятниця, 10 лютого 2017, 15:22

IMG 154810 лютого під керівництвом заступника голови районної державної адміністрації Єви Данич відбулася нарада про забезпечення своєчасного та достовірного внесення інформації до електронної бази даних на дітей, які перебувають на обліку в службі у справах дітей.

Начальник служби у справах дітей райдержадміністрації Єва Беланинець інформувала, що інформаційно-аналітична система (ЄІАС) ,,Діти'' запроваджена у Виноградівській райдержадміністрації з 2008 року, на даний час база працює у звичному режимі. Всі дані про дітей-сиріт та дітей, позбавлених батьківського піклування, які перебувають на обліку служби у справах дітей Виноградівської районної державної адміністрації, внесені до ЄІАС "Діти". База даних по мірі необхідності оновлюється. На сьогоднішній день вона налічує 282 дітей-сиріт та дітей, позбавлених батьківського піклування, 55 дітей, які проживають в сім᾿ях, що опинились в складних життєвих обставинах, 4 кандидатів в усиновлювачі. На кожну дитину роздруковано обліково-статистичну картку, яка автоматично формується програмою. Служба у справах дітей має в розпорядженні 7 комп'ютерів, що значно полегшує роботу працівників служби, в тому числі і з базою даних ЄІАС "Діти".

Заступник голови районної державної адміністрації зазначила про подальшу необхідність повного та якісного виконання організаційно-технічних заходів із захисту інформації, що обробляється в ЄІАС „Діти", відповідно до діючих нормативно-правових актів системи технічних засобів інформації в Україні.

Виноградівська РДА

 
Більше статтей...
<< Початок < 1 2 3 4 5 6 8 10 > Кінець >>

Сторінка 8 з 235

Виноградівщина

Райдержадміністрація

Поточна діяльність

Послуги

Публічна інформація

Звернення громадян

Прес-центр

president baner

anons_3

drv_baner

mdz baner

library

rajrada

rajvo

M2 UA RU 300x84

ee-banner

dsvv

gadjacha linija

IMG 0177 копія
Голова Виноградівської районної державної адміністрації
РУСАНЮК МИХАЙЛО МИХАЙЛОВИЧ
konstytucia
ogoloshennya
cnap2
pidrozdily
kultura
stktor turizmu
apk
dpi
rcsssdm
justycia_2
upszn
stat
golovderzhsluzhba
rkmr
dkz
dkz
terinspect praci
pfu
lishosp
eco
Untitled-1 copy
 

bvpd

 

soc reklama

2017
Квітень
ПнВтСрЧтПтСбНд
     12
3456789
10111213141516
17181920212223
24252627282930
Слідкуйте за нами у Твіттері!
twitter-bird-light-bgs

Останні новини

Хто зараз на сайті

На даний момент 336 гостей на сайті
1joomla.ru picma.ru mamentyev.ru
© 2005 - 2015 ВИНОГРАДІВСЬКА РАЙОННА ДЕРЖАВНА АДМІНІСТРАЦІЯ
Адреса: 90300, Закарпатська область, м. Виноградів, площа Миру, 5
тел./факс: (03143) 2-33-50    e-mail: vinrda@ukrpost.ua
При використанні матеріалів - обов'язкове посилання на джерело!
Карта сайту