Звіт голови Виноградівської РДА про роботу за 2016

 

Президент: Намагання зірвати мирні процеси – безвідповідально по відношенню до держави і призведе лише до продовження окупації частини Донеччини і Луганщини

Звернення Президента до Українського народу з нагоди річниці проголошення Декларації про державний суверенітет України

Програма економічного та соціального розвитку Виноградівського району на 2017 рік

Оголошення!!! Друк
П'ятниця, 27 січня 2017, 09:44

За ініціативою Виноградівського районного військового комісаріату 31 січня 2017 року з 9:00 по 15:00 київського часу в центрі міста Виноградів, на площі Миру, відбудеться ярмарка вакансій військових спеціальностей.

Під час заходу буде проведена виставка військової техніки, такої як 152-мм гармата-гаубиця та ВМ 21 град.

Запрошуємо Вас разом з дітьми відвідати ярмарку вакансій військових спеціальностей. Ви матимете змогу ознайомитись з військовою технікою та зробити фотозйомку на пам'ять.

152-мм пушка-гаубица Д-20 в Хабаровске  1233148416j o

Виноградівський районний військовий комісаріат

 
У райдержадміністрації відбулося семінар-навчання з питань виконання антикорупційного законодавства Друк
П'ятниця, 27 січня 2017, 09:17

IMG 109126 січня у приміщенні великого залу засідань адмінбудинку, за головуванням керівника апарату райдержадміністрації Юрія Продана, відбулося семінар-навчання для працівників структурних підрозділів райдержадміністрації.

В ході семінару учасників ознайомлено з методичними рекомендаціями НАЗК з питань запобігання та врегулювання конфлікту інтересів у діяльності осіб, уповноважених на виконання функцій держави або місцевого самоврядування, та прирівняних до них осіб.

Начальник юридичного відділу апарату державної адміністрації Олександр Кіш ознайомив присутніх з порядком заповнення та подання електронних декларацій осіб, уповноважених на виконання функцій держави або місцевого самоврядування, та прирівняних до них осіб. Особливу увагу під час виступу було приділено повідомленням про зміни у майновому стані суб'єктів декларування, які необхідно подавати протягом 10 днів з моменту їх виникнення шляхом заповнення спеціальної форми.

На завершення семінару-навчання Олександр Кіш наголосив на відповідальності за надання завідомо недостовірних відомостей в декларації, а також за неподання або несвоєчасне подання е-декларації.

Виноградівська РДА

 
У райдержадміністрації комісія з питань призначення (відновлення) соціальних виплат внутрішньо переміщеним особам провела чергове засідання Друк
Четвер, 26 січня 2017, 16:59

IMG 107426 січня під керівництвом заступника голови райдержадміністрації Єви Данич відбулося засідання районної комісії з питань призначення (відновлення) соціальних виплат внутрішньо переміщеним особам.

Начальник управління соціального захисту населення Виноградівської райдержадміністрації Уляна Курташ ознайомила присутніх із поданням про призначення (відновлення) соціальних виплат внутрішньо переміщеним особам. На розгляд комісії подано 11 особових справ утримувачів соціальних виплат та пенсій з числа внутрішньо переміщених осіб.

Детально розглянувши всі справи комісію було прийнято відповідні рішення.

Виноградівська РДА

 
Про перспективи розвитку туризму та проведення нових фестивалів на Виноградівщині говорили у райдержадміністрації Друк
Четвер, 26 січня 2017, 15:26

IMG 1054  IMG 1048

26 січня у райдержадміністрації обговорили перспективи розвитку туризму на Виноградівщині. Участь у зустрічі взяли: голова Виноградівської райдержадміністрації Михайло Русанюк , директор департаменту економіки Закарпатської ОДА Денис Ман, заступник голови районної ради Адальберт Сверенко, заступник керівника апарату-начальник відділу організаційної роботи райдержадміністрації Ігор Вантюх, завідувач сектору туризму та транскордонного співробітництва райдержадміністрації Валентина Горнецкі та приватний підприємець Юрій Довбак.

В ході зустрічі обговорено імовірність проведення у Виноградівському районі нового фестивалю мисливців, який приверне увагу туристів до Виноградівського району в не туристичний сезон (жовтень-грудень).

Більш детально учасники зустрічі обговорили питання організації в районі 12 відкритого фестивалю виноградарів-виноробів «Угочанська лоза 2017». Директор департаменту економіки Закарпатської ОДА Денис Ман рекомендував присутнім приділити особливу увагу виготовленню рекламної продукції та промо фестивалю «Угочанська лоза».

Голова Виноградівської райдержадміністрації Михайло Русанюк зазначив, що цього року, як і минулоріч, фестиваль проходитиме протягом двох днів 6-7 травня 2017 року. 6 травня відбудеться туристична подорож «Винний тур Боржавською вузькоколійкою», а 7 травня пройде традиційне дійство у місті Виноградів. Окрім того, доручив завідувачу сектору туризму т атранскордонного співробітництва райдержадміністрації Валентині Горнецкі вже приступити до виготовленя рекламної продукції фестивалю.

Виноградівська РДА

 
Комісія з розгляду питань, пов'язаних з призначенням соціальних допомог та надання пільг населенню провела чергове засідання Друк
Середа, 25 січня 2017, 15:32

IMG 104125 січня, під керівництвом заступника голови райдержадміністрації Єви Данич, відбулося засідання районної комісії з розгляду питань, пов'язаних з призначенням соціальних допомог та надання пільг населенню.

Під час засідання комісією розглянуто 110 справ громадян, а саме: по призначенню соціальних допомог малозабезпеченим сім'ям ( 3 справа ), призначенню житлових субсидій ( 94 справ ) та з питання призначення пільг по місцю проживання ( 13 справ ).

Розглянувши всі справи комісією було прийнято відповідні рішення.

Виноградівська РДА

 
У Виноградові відбулося офіційне відкриття хоспісу Друк
Вівторок, 24 січня 2017, 17:55

IMG 0879  IMG 0895

24 січня голова Закарпатської обласної державної адміністрації Геннадій Москаль та голова Виноградівської райдержадміністрації Михайло Русанюк, разом з іншими керівника області та району, взяли участь в церемонії офіційного відкриття Закарпатського обласного хоспісного закладу.
Губернатор краю Геннадій Москаль у своїй промові зазначив, що подібного хоспісного закладу, оснащеного згідного європейським стандартам, немає в цілій Україні, а також зауважив, що проблеми багатьох сімей, в який є невиліковно хворі родичі, буде якісно вирішена завдяки можливості їх розміщення в цьому закладі.

-«Звісно що були деякі незручності за час будівництва хоспісу - це і зміна влади, і зміна керівництва агенції. Незважаючи на це, заклад європейського рівня у нас в районі все ж відкрився. Завдяки співпраці з обласним керівництвом кошти були виділенні, і, найближчим часом буде проходити передача закладу з районного рівня на обласне фінансування. Варто зазначити, що тільки з районного бюджету для будівництва цього об'єкту протягом чотирьох років було виділено більше 7 млн. гривень, а з обласного - 11 млн грн. за останній рік.»,- зазначив Михайло Русанюк.

Почесне право перерізання стрічки було надано голові Закарпатської облдержадміністрації Геннадію Москалю, голові Закарпатської обласної ради Михайлу Рівісу, голові Виноградівської РДА Михайлу Русанюку, голові Виноградівської районної ради Віталію Любці та депутату ВРУ Михайлу Ланю.
Затим відбулося освячення закладу священнослужителями різних релігійних конфесій. Після чого всі бажаючі змогли оглянути приміщення нового хоспісного закладу.

IMG 0912  IMG 0925

Виноградівська РДА

 
Комісія з питань захисту прав дитини провела чергове засідання Друк
Вівторок, 24 січня 2017, 14:48

P124019824 січня під керівництвом заступника голови районної державної адміністрації Єви Данич відбулося засідання комісії з питань захисту прав дитини.

Під час засідання розглянуто наступні питання: про позбавлення батьківських прав ( 3 справи ), визначення місця проживання дітей ( 2 справи ), відібрання дитини в батька та передачу бабусі ( 1 справа), надання дозволу на здійснення правочинів щодо нерухомого майна, право користування яким мають діти ( 3 справи ), встановлення опіки над малолітніми дітьми ( 1 справа ), надання дозволу на виїзд за кордон дітей без згоди батька ( 3 справи ), стан утримання та виховання дітей у дитячих будинках сімейного типу ( 2 ДБСТ, 1 ПС ) та перегляд і затвердження індивідуальних планів.

За результатами засідання комісією прийнято відповідні рішення.

Виноградівська РДА

 
На Виноградівщині відзначили День Соборності України Друк
Субота, 21 січня 2017, 11:13

IMG 080221 січня у місті Виноградів відбулися урочистості з нагоди відзначення в районі Дня Соборності України. Мітинг проходив біля пом'ятника-погруддя Тарасу Шевченку.

Участь в урочистостях взяли: голова райдержадміністрації Михайло Русанюк, перший заступник голови райдержадміністрації Наталія Костелеба-Веремчук, заступник голови райдержадміністрації Єва Данич, а також керівники підприємств, установ та організацій.

Під час заходу керівники району та міста поклали корзини з квітами до пам'ятника Тараса Шевченка.

Виноградівська РДА

 
У райдержадміністрації відбулася нарада про відзначення Дня соборності України Друк
Четвер, 19 січня 2017, 16:24

IMG 069519 січня під керівництвом першого заступника голови районної державної адміністрації Наталії Костелеби-Веремчук відбулася нарада про відзначення районі Дня соборності України.

Під час наради визначено дату проведення, а саме 21 січня 2017 року о 10:00 за київським часом, біля памятика-погруддя Тараса Григоровича Шевченка відбудуться урочистості з нагоди відзначення Дня соборності України. Окрім того в ході наради обговорено основні організаційні моменти проведення заходу.

За наслідками наради перший заступник голови районної державної адміністрації дала відповідні доручення.

Виноградівська РДА

 
У райдержадміністрації обговорили питання взаємодії військових підрозділів військового комісаріату з органами державної влади Друк
Четвер, 19 січня 2017, 16:28

P119018519 січня голова районної державної адміністрації Михайло Русанюк провів зустріч із заступником начальника управління по роботі з особовим складом оперативного командування «Захід» полковником Віталієм Челбіним та військовим комісаром Виноградівського районного військового комісаріату підполковником Василем Зубатовим.

В ході зустрічі обговорено питання взаємодії військових підрозділів військового комісаріату з органами державної влади та підтримку учасників антитерористичної операції.

Михайло Русанюк зазначив, що районною державною адміністрацією ведеться постійна співпраця з військовим комісаріатом.

Виноградівська РДА

 
Більше статтей...
<< Початок < 1 2 3 4 5 6 8 10 > Кінець >>

Сторінка 8 з 233

Виноградівщина

Райдержадміністрація

Поточна діяльність

Послуги

Публічна інформація

Звернення громадян

Прес-центр

president baner

anons_3

drv_baner

mdz baner

library

rajrada

rajvo

M2 UA RU 300x84

ee-banner

dsvv

gadjacha linija

IMG 0177 копія
Голова Виноградівської районної державної адміністрації
РУСАНЮК МИХАЙЛО МИХАЙЛОВИЧ
konstytucia
ogoloshennya
cnap2
pidrozdily
kultura
stktor turizmu
apk
dpi
rcsssdm
justycia_2
upszn
stat
golovderzhsluzhba
rkmr
dkz
dkz
terinspect praci
pfu
lishosp
eco
Untitled-1 copy
 

bvpd

 

soc reklama

2017
Березень
ПнВтСрЧтПтСбНд
  12345
6789101112
13141516171819
20212223242526
2728293031  
Слідкуйте за нами у Твіттері!
twitter-bird-light-bgs

Хто зараз на сайті

На даний момент 143 гостей на сайті
1joomla.ru picma.ru mamentyev.ru
© 2005 - 2015 ВИНОГРАДІВСЬКА РАЙОННА ДЕРЖАВНА АДМІНІСТРАЦІЯ
Адреса: 90300, Закарпатська область, м. Виноградів, площа Миру, 5
тел./факс: (03143) 2-33-50    e-mail: vinrda@ukrpost.ua
При використанні матеріалів - обов'язкове посилання на джерело!
Карта сайту