Це відновлення справедливості – Президент підписав Закон щодо пенсійної реформи

 

Глава Уряду: Підписання законів по пенсійній реформі - крок до побудови справедливої пенсійної системи

Підсумки економічного і соціального розвитку Виноградівського району за січень – вересень 2017 року

Програма економічного та соціального розвитку Виноградівського району на 2017 рік

На Виноградівщині відзначили День працівників цивільного захисту України Друк
П'ятниця, 15 вересня 2017, 14:48

viber image 1  viber image 6

15 вересня голова Виноградівської районної державної адміністрації Михайло Русанюк побува на урочистостях з нагоди відзначення Дня працівників цивільного захисту України.

Під час урочистостей священнослужителі освятили пам'ятний образ Пресвятої Богородиці «Неопалима купина» віковічний символ захисту від вогняного лиха та оберіг працівників цивільного захисту, , який був встановлений на території 6 - ї державної пожежно–рятувальної частини.

viber image 4 viber image

В ході урочистостей голова районної державної адміністрації привітав рятівників з професійним святом та побажав їм спокійної служби, благополуччя та сімейного затишку. Окрім того, Михайло Русанюк вручив ряд грамот та подяк працівникам 6 - ї державної пожежно–рятувальної частини Управління Державної служби України з надзвичайних ситуацій у Закарпатській області.

viber image 3 viber image 2

Виноградівська РДА

 
У райдержадміністрації обговорили роботу виконавчих комітетів Виноградівського району Друк
Четвер, 14 вересня 2017, 15:06

IMG 5578  IMG 5595

14 вересня за головуванням керівника апарату районної державної адміністрації Юрія Продна відбулася нарада, в ході якої обговорено роботу виконавчих комітетів місцевих рад Виноградівського району.

В ході наради начальник юридичного відділу райдержадміністрації Олександр Кіш зробив короткий аналіз рішень виконавчих комітетів місцевих рад району на відповідність чинному законодавству України.

За результатами засідання прийнято відповідні рішення, зокрема щодо проведення у січні 2018 року повного та всебічного аналізу рішень виконкомів за 2017 рік, та підготовки рекомендацій для виконавчих комітетів органів місцевого самоврядування району за результатами проведеної перевірки.

Виноградівська РДА

 
У райдержадміністрації відбулася семінар-нарада із головами сільських, селищних та міської рад Друк
Четвер, 14 вересня 2017, 10:06

IMG 5501  IMG 5504

13 вересня під керівництвом голови райдержадміністрації Михайла Русанюка відбулася відбулася семінар-нарада із головами сільських, селищних та міської рад.

Основними для обговорення стали питання стану будівництва, експлуатації та ремонту доріг району, а також їх фінансування у 2017 році та питання стану місцевих бюджетів, а зокрема наповнення їх дохідної частини та своєчасного освоєння коштів із обласних та районних субвенцій.

Саме стосовно основних питань порядку денного видано доручення голови Виноградівської райдержадміністрації в якому головам сільських, селищних та міської рад рекомендовано найближчим часом подати інформацію про наявні проектно-кошторисні документації на ремонт автомобільних доріг загального користування до відділу інфраструктури, житлово-комунального господарства та будівництва райдержадміністрації, а також проводити постійний моніторинг за станом наповнення дохідної частини місцевих бюджетів та встановити належний контроль за виконанням затверджених показників доходів.

В ході семінару-наради голова райдержадміністрації представив присутнім нового начальника Виноградівського відділення поліції Берегівського відділу поліції Головного управління Національної поліції у Закарпатській області. Ним став Мирон Черничко, який теж виступив перед присутніми та запропонував озвучити нагальні проблемні питання населених пунктів району, вирішення яких входить до його компетенції. Окрім того новий очільник Виноградівської поліції зазначив, що найближчим часом планує особисто проводити прийоми на сільських та селищних радах, для більш детального ознайомлення із проблемними питаннями району.

Начальник юридичного відділу апарату райдержадміністрації Олександр Кіш інформував присутніх про порядок запобігання та врегулювання конфлікту інтересів, порядок визначення його наявності або відсутності та алгоритм дій у разі його виникнення. Окрім того, присутнім було нагадано про необхідність подання декларацій у день звільнення. На завершення доповіді присутніх ознайомлено з порядком організації співпраці з викривачами.

IMG 5507  IMG 5516

Виноградівська РДА 

 
Виноградівський район буде представлено на Дні добросусідства в рамках фестивалю "Берег-фест 2017" Друк
Понеділок, 11 вересня 2017, 14:17

IMG 5489  IMG 5473

11 вересня під керівництвом першого заступника голови райдержадміністрації Наталії Костелеби-Веремчук відбулася нарада з питання участі Виноградівського району у фестивалі "Берег-фест 2017".

Цього року "Берег-фест" пройде у селі Яноші на Берегівщині 30 вересня та 1 жовтня. В рамках фестивалю відбудеться традиційний українсько-угорський День добросусідства на якому будуть представлені Ужгородський, Мукачівський, Хустський, Виноградівський та Тячівський райони.

Учасники наради обговорили питання участі Виноградівського району у цьому заході, а саме: представлення презентаційних матеріалів, виставкової продукції, а також культури та традиційних страв району.

Виноградівська РДА

 
У райдержадміністрації обговорили питання стану готовності господарського комплексу та бюджетних установ району до роботи в осінньо-зимовий період 2017-2018 років Друк
П'ятниця, 08 вересня 2017, 14:18

IMG 5465  IMG 5463

Восьмого вересня під керівництвом голови райдержадміністрації Михайла Русанюка відбулася робоча нарада з питання стану готовності господарського комплексу та бюджетних установ району до роботи в осінньо-зимовий період 2017-2018 років. Участь у нараді взяли: перший заступник голови райдержадміністрації; керівники структурних підроздів районної державної адміністрації та представники організацій та установ району.

Керівники управління освіти, молоді та спорту, відділів культури і охорони здоров'я, а також головний лікар райлікарні доповіли про стан готовності підпорядкованих їм установ до опалювального сезону.

Натомість Михайло Русанюк в черговий раз наголосив на тому, що кожен посадовець повинен поставитися із повною відповідальністю до підготовки до роботи осінньо-зимовий період, привести в належний стан опалювальні системи у закладах соцкультсфери, успішно провести тендери на закупівлю газу, а також забезпечити установи дровами, брикетами та вугіллям для твердопаливних котлів.

За наслідками наради головою державної адміністрації дано відповідні доручення керівникам структурних підрозділів райдержадміністрації.

IMG 5452  IMG 5459

 

Виноградівська РДА

 
На Виноградівщині відкрито черговий спортивний майданчик зі штучним покриттям Друк
П'ятниця, 08 вересня 2017, 10:27

IMG 5277  IMG 5319

Сьомого вересня у селі Чепа відбулося офіційне відкриття спортивного майданчика зі штучним покриттям на території місцевої школи. Участь в урочистостях взяли перші особи області та району.

Під час промови губернатор Закарпаття Геннадій Москаль зазначив, що із трьох, запланованих мешканцям Чепи, подарунків наразі вдається вручити тільки два – спортивний майданчик зі штучним покриттям та сучасний комп'ютерний комплекс із 10 комп'ютерів для школи. Третій об'єкт – нову дорогу європейського рівня, поки не вдається завершити з об'єктивних причин. Проте вже найближчим часом і ці плани вдасться втілити.

-"Я дуже радий, що Виноградівський район з кожним роком поповнюється новими спортивними спорудами, адже найкращі інвестиції – це інвестиції у здоров'я наших дітей! Бажаю вам проводити на цьому майданчику якнайбільше виснажливих тренувань та отримувати нові спортивні здобутки!", - зазначив Михайло Русанюк.

Право перерізати символічну стрічку надали почесним гостям свята та директору школи, після чого учні навчального закладу подарували всім присутнім масовий танцювальний флеш-моб.

На завершення заходу на поле вийшли команди учнів та вчителів школи, які розпочали перший футбольний матч на новому майданчику.

IMG 5347  IMG 5427

Виноградівська РДА

 
Михайло Русанюк взяв участь у засіданні сесії районної ради Друк
Четвер, 07 вересня 2017, 13:23

IMG 5157 IMG 5163

Сьомого вересня, голова Виноградівської районної державної адміністрації Михайло Русанюк взяв участь в чотирнадцятій сесії районної ради сьомого скликання.

Із 36 депутатів участь у засіданні взяло 29. В ході засідання депутатами районної ради було розглянуто ряд важливих питань, серед яких питання про внесення змін до рішення районної ради від 23.12.2016 р. № 230 ,,Про районний бюджет на 2017 рік "(зі змінами від 15.02.2017р.№238, 06.04.2017р.№292, 14.07.2017р. №334), затвердження та внесення змін до районних Програм, а також хід виконання та виконання районних Програм.

Про внесення змін до рішення районної ради від 23.12.2016 р. № 230 ,,Про районний бюджет на 2017 рік "(зі змінами від 15.02.2017р.№238, 06.04.2017р.№292, 14.07.2017р. №334) депутатів інформувала начальник фінансового управління райдержадміністрації Валерія Варга.

Окрім того, до питання про внесення змін до рішення районної ради від 23.12.2016 р. № 230 ,,Про районний бюджет на 2017 рік " була внесена також пропозиція щодо виділення 200 000 гривень із резервного фонду для проведення поточного ремонту даху гемодіалізного відділення Виноградівської районної лікарні.

IMG 5182 IMG 5147

Винградівська РДА

 
Заступник голови райдержадміністрації здійснила робочий візит у село Шаланки Друк
Середа, 06 вересня 2017, 15:10

20170906 105355  20170906 105551

Шостого вересня заступник голови райдержадміністрації здійснила робочий візит у село Шаланки, де ознайомилася із роботою місцевого цегельного заводу.

В ході візиту Єва Данич поспілкувалася із керівником підприємства. Іван Леньо розповів про особливості роботи цегельного заводу, на якому працює 40 людей. Хоч роботи і проводяться сезонно, але умови праці є сприятливими для працівників.

Про це ж розповідають і самі робітники. Заступник голови райдержадміністрації отримала багато схвальних відгуків про умови роботи на підприємстві. Розповіли працівники і про те, що вони отримують гідну заробітну плату.

Виноградівська РДА

 
Михайло Русанюк здійснив робочий візит у Виноградівську районну лікарню Друк
Вівторок, 05 вересня 2017, 07:27

IMG 5045  IMG 5061

Четвертого вересня голова Виноградівської районної державної адміністрації Михайло Русанюк здійснив робочий візит у Виноградівську центральну районну лікарню.

В ході візиту головний лікар ЦРЛ Надія Онисько ознайомила керівника району із роботою гемодіалізного відділення, де тільки за серпень було проведено 409 гемодіалізів для 34 пацієнтів із Виноградівського, Іршавського та Берегівського районів.

Проте у відділення є і проблемні питання, які потребують негайного вирішення. Дах, який знаходиться над дорогим обладнанням для гемодіалізу, назразі знаходиться в аварійному стані та потребує негайного ремонту.

Наразі це проблемне питання знаходиться на контролі в райдержадміністрації.

IMG 5083  IMG 5098

Виноградівська РДА

 
Михайло Русанюк привітав учнів Чорнотисівської школи зі святом Першого дзвоника Друк
П'ятниця, 01 вересня 2017, 13:50

IMG 0080  IMG 0037

Першого вересня голова райдержадміністрації Михайло Русанюк відвідав Чорнотисівську ЗОШ І-ІІІ ст. та привітав школярів із початком нового навчального року.

"Дорогі школярі, шановні вчителі та батьки! Сьогодні я маю честь привітати всіх вас із початком нового навчального року. Перш за все хочеться привітати наймолодших, але найголовніших героїв сьогоднішнього свята – першокласників. Бажаю вам отримати невичерпний багаж знань пройшовши шкільною стежиною з легкістю всі 11 років! Всім іншим школярам – успіхів у подальшому навчанні! Батькам – терпіння, а педагогам – наснаги до роботи! Зі святом вас!", - зазначив Михайло Русанюк.

IMG 0145  IMG 0181

Виноградівська РДА

 
Більше статтей...
<< Початок < 1 2 3 4 5 6 8 10 > Кінець >>

Сторінка 8 з 253

Виноградівщина

Райдержадміністрація

Поточна діяльність

Послуги

Публічна інформація

Звернення громадян

Прес-центр

president baner

anons_3

drv_baner

mdz baner

library

rajrada

rajvo

M2 UA RU 300x84

ee-banner 

fmap 1

dsvv

gadjacha linija

1111111111111

 

11111
Голова Виноградівської районної державної адміністрації
РУСАНЮК МИХАЙЛО МИХАЙЛОВИЧ
konstytucia
ogoloshennya
pidrozdily
kultura
stktor turizmu
apk
dpi
rcsssdm
justycia_2
upszn
stat
golovderzhsluzhba
rkmr
dkz
dkz
terinspect praci
pfu
lishosp
eco
365
korupcia
 

bvpd

Flaer Patronat 1 - -400x842

 

soc reklama

2017
Листопад
ПнВтСрЧтПтСбНд
  12345
6789101112
13141516171819
20212223242526
27282930   
Слідкуйте за нами на Facebook!
social facebook box blue

Останні новини

Хто зараз на сайті

На даний момент 89 гостей на сайті
1joomla.ru picma.ru mamentyev.ru
© 2005 - 2017 ВИНОГРАДІВСЬКА РАЙОННА ДЕРЖАВНА АДМІНІСТРАЦІЯ
Адреса: 90300, Закарпатська область, м. Виноградів, площа Миру, 5
тел./факс: (03143) 2-33-50    e-mail: vinrda@ukrpost.ua
При використанні матеріалів - обов'язкове посилання на джерело!
Карта сайту