Звернення Президента щодо підтримки українців під час епідемії COVID-19

  

Треба вчитися жити й працювати у нових умовах – Президент

 

Підсумки економічного і соціального розвитку Виноградівського району за 2019 рік

Програма економічного та соціального розвитку Виноградівського району на 2019 рік

Ситуація щодо COVID-19 на Виноградівщині станом на 17 вересня за даними Виноградівської районної філії державної устанви «ЗОЛЦ МОЗ України» Друк
Четвер, 17 вересня 2020, 09:28

119721286 1736164316548842 1158841052656835684 o- у 576 осіб лабораторно підтверджено діагноз COVID-19, з них три випадки за попередню добу;
- 364 жителі району, у яких був підтверджений коронавірус методом ПЛР, одужали;
- 30 людей померло, із підтвердженим діагнозом COVID-19 методом ПЛР;
Перший випадок захворювання на COVID-19 на території Виноградівського району був лабораторно підтверджений 08 квітня.

 
Щиро вітаю усіх рятівників, працівників цивільного захисту та пожежної охорони з професійним святом – Днем рятівника! Друк
Четвер, 17 вересня 2020, 09:25

1568642232-6530Праця рятівників – це неоціненний подвиг людей цих мужніх професій - людей сильних духом, котрі з честю забезпечують надійний захист життя людей від вогню та стихії. Вони цілодобово підтримують постійну бойову готовність до боротьби з незваним лихом і завжди готові якнайшвидше допомогти тим, хто найбільше потребує невідкладної допомоги.

На Вас покладена надзвичайно почесна місія — охороняти безпеку та спокій мешканців нашого району. Кожен ваш тривожний виїзд - це випробування сили духу і професіоналізму, а кожна приборкана пожежа - це врятовані людські життя.

Бажаю усім вам доброго здоров'я, щастя та благополуччя. Нехай здійсняться всі ваші життєві плани, надії і мрії, а кожен день вашого життя буде світлим, мирним та дарує радість життєвих перемог!

З повагою
голова державної адміністрації Ігор Вантюх

 
У Виноградівській лікарні реконструюють будівлю під відділення невідкладної екстреної медичної допомоги Друк
Середа, 16 вересня 2020, 13:56

16 вересня голова райдержадміністрації Ігор Вантюх, голова районної ради Віталій Любка спільно з головним лікарем КНП «Виноградівська районна лікарня» Олександром Милюковим оглянули хід виконання робіт з реконструкції будівлі Виноградівської лікарні під відділення невідкладної екстреної медичної допомоги, що здійснюється в рамках Національного проєкту «Велике будівництво».

Кошти на будівництво проєкту в сумі 8 мільйонів гривень виділені з субвенції державного бюджету місцевим бюджетам на реалізацію проектів реконструкції, капітального ремонту приймальних відділень в опорних закладах охорони здоров'я у госпітальних округах та 1 мільйон 200 тисяч гривень співфінансування з Виноградівського районного бюджету. Роботи планують завершити до кінця поточного року.

DSC02018 DSC02017

Виноградівська РДА

 
Ситуація щодо COVID-19 на Виноградівщині станом на 16 вересня за даними Виноградівської районної філії державної устанви «ЗОЛЦ МОЗ України» Друк
Середа, 16 вересня 2020, 09:19

5a593779685ebced1b7317141648c1c00755a60f- у 573 осіб лабораторно підтверджено діагноз COVID-19, з них п'ять випадків за попередню добу;
- 364 жителі району, у яких був підтверджений коронавірус методом ПЛР, одужали;
- 29 людей померло, із підтвердженим діагнозом COVID-19 методом ПЛР;
Перший випадок захворювання на COVID-19 на території Виноградівського району був лабораторно підтверджений 08 квітня.

 
Ігор Вантюх провів робочу зустріч Друк
Вівторок, 15 вересня 2020, 15:52

DSC0199915 вересня, голова районної державної адміністрації Ігор Вантюх провів робочу зустріч із головним лікарем комунального некомерційного підприємство «Виноградівський центр первинної медико-санітарної допомоги» Агатою Гал.

В ході зустрічі обговорено питання щодо будівництва нових амбулаторій загальної практики сімейної медицини на території Виноградівського району у 2021 році.

Окрім того, Агата Гал інформувала голову райдержадміністрації про роботу центру первинної медико-санітарної допомоги.

Виноградівська РДА

 
Ситуація щодо COVID-19 на Виноградівщині станом на 15 вересня за даними Виноградівської районної філії державної устанви «ЗОЛЦ МОЗ України» Друк
Вівторок, 15 вересня 2020, 10:08

unnamed- у 568 осіб лабораторно підтверджено діагноз COVID-19, з них 12 випадків за попередню добу;
- 353 жителі району, у яких був підтверджений коронавірус методом ПЛР, одужали;
- 29 людей померло, із підтвердженим діагнозом COVID-19 методом ПЛР;
Перший випадок захворювання на COVID-19 на території Виноградівського району був лабораторно підтверджений 08 квітня.

 
+ 81 випадок за добу Друк
Вівторок, 15 вересня 2020, 08:23

119603765 182607743359997 5409106512695650317 oПротягом минулої доби, 14 вересня за екстреною медичною допомогою звернулося 340 пацієнтів, з них з явищами гострої пневмонії – 17 та 27 хворих з підозрою на COVID-19;
-одужало 40 пацієнтів (загалом - 3 798);
-853 зразки біологічного матеріаліалу відібрано за минулу добу та скеровано у вірусологічну лабораторію для досліджень методом ПЛР;
-За минулу добу у 81 пацієнта підтверджено коронавірус методом ПЛР. З них 4 медичні працівники та 3 дітей;
-загалом, 8 756 закарпатцям встановлено діагноз COVID-19, із яких 930 медики та 477 - діти;
Підготовлено за інформацією департаменту охорони здоров'я Закарпатської ОДА та ДУ «Закарпатський обласний лабораторний центр МОЗ України

 
Підготовку відділу ведення Державного реєстру виборців до місцевих виборів обговорили на робочій нараді Друк
Понеділок, 14 вересня 2020, 15:27

DSC0172911 вересня, під керівництвом голови районної державної адміністрації Ігоря Вантюха, за участі заступниці голови державної адміністрації Єви Данич та керівника апарату райдержадміністрації Ірини Мельник відбулося нарада щодо підготовки до місцевих виборів 25 жовтня 2020 року.

Начальник відділу ведення Державного реєстру виборців Вікторія Бачкай інформувала про матеріально-технічне забезпечення відділу та про роботу, яка ведеться відділом в напрямку поновлення та уточнення даних Державного реєстру виборців з метою підготовки,в подальшому, достовірних списків виборців.

Голова райдержадміністрації наголосив на необхідності ретельної роботи по всіх напрямках роботи відділу, в тому числі з уточнення списків виборців.

Виноградівська РДА

 
Уряд затвердив Порядок здійснення протиепідемічних заходів під час організації та проведення виборів. Друк
Понеділок, 14 вересня 2020, 13:55

Відповідним рішенням, прийнятим на позачерговому засіданні Кабінету Міністрів 14 вересня, встановлено додаткові вимоги щодо протиепідемічних заходів під час організації та проведення виборів на період дії карантину у зв'язку з поширенням на території України COVID-19.

Документ, зокрема, передбачає: проводитиметься опитування щодо наявності симптомів респіраторних захворювань та температурний скринінг усім особам, які заходять до приміщень для голосування та приміщень виборчих комісій.

На вході до приміщення виборчої комісії, приміщення для голосування повинні знаходитися антисептики для рук. Також мають бути обладнанні місця для централізованого збору та утилізації засобів індивідуального захисту.

У приміщеннях буде нанесена розмітка, що вказує на дотримання дистанції не менше 1 метра. Потоки виборців, на вхід та на вихід, повинні бути розділені. Крім того, рекомендується у приміщенні одночасне перебування виборців з розрахунку не більше трьох осіб на один стіл для видачі бюлетенів.

Стільці, столи, меблі, які використовуються виборчої комісією повинні бути виготовлені з матеріалів, які можна продезінфікувати. Використання тканини на столах не дозволяється.

Члени виборчої комісії повинні дотримуватись фізичного дистанціювання. Тобто сидіти на відстані не менше 1 метра один від одного, або застосовувати фізичні бар'єри, наприклад, прозорі екрани.

Протирання дверних ручок, поручнів, сидіння тощо дезінфікуючими засобами потрібно проводити не рідше одного разу на 2 години, а вологе прибирання приміщення - не рідше одного разу на 4 години. Оброблювати окремі частини виборчих скриньок також можна, але потрібно не допустити потрапляння речовини та засобів дезінфекції усередину виборчої скриньки.

Виборці повинні дотримуватись протиепідемічних заходів, обробити руки дезінфікуючими засобами перед входом до приміщення, перебувати у респіраторі або захисній масці. При цьому члени виборчої комісії можуть звернутися до виборців з проханням тимчасово зняти маску для підтвердження особи.

Рекомендовано не брати дітей до виборчих дільниць. І користуватися особистою ручкою.

Виборці, які перебувають на самоізоляції, можуть здійснювати голосування за місцем перебування. Для цього потрібно не пізніше 20 години останньої п'ятниці перед днем виборів подати заяву з доданою довідкою медустанови про стан здоров'я (перебування на самоізоляції). У день голосування таким виборцям необхідно самостійно, не передаючи в руки членам виборчої комісії, показати документ, який підтверджує особу та громадянство України. Члени комісії, які забезпечують голосування за місцем перебування мають бути в масках, рукавичках, захисному щитку. І після кожного відвідування проводити утилізацію засобів захисту.

Слід зазначити, що засоби захисту повинні мати усі члени виборчої комісії, офіційні спостерігачі, поліцейські, працівники органів, закладів, установ, на території яких розміщені приміщення для голосування та приміщення виборчих комісій.

У разі виявлення випадку COVID-19 в одного із членів виборчої комісії, всі інші члени виборчої комісії можуть продовжувати виконувати свої функції при відсутності симптомів респіраторних захворювань.

У разі наявності контакту з хворим без застосуванням засобів індивідуального захисту, такі члени виборчої комісії направляються на самоізоляцію в порядку, встановленому законодавством.

До роботи на спеціальних виборчих дільницях, утворених у стаціонарних закладах охорони здоров'я та в установах виконання покарань, слідчих ізоляторах, членам виборчої комісії, офіційним спостерігачам, поліцейським рекомендується не пізніше ніж за 72 години до дня виборів пройти тестування на наявність COVID-19 методом ПЛР.

Після завершення підрахунку голосів, передачі протоколів та бюлетенів для голосування у приміщенні виборчої комісії проводиться заключна дезінфекція.

Крім того, прийнятим документом доповнюється перелік осіб, яким дозволений в'їзд на територію України на час дії карантину: офіційними спостерігачами від іноземних держав та міжнародних організацій, які вестимуть спостереження за ходом виборчого процесу відповідних виборів.

 
В райдержадміністрації засідала комісія з питань захисту прав дитини Друк
Понеділок, 14 вересня 2020, 13:42

11 вересня під керівництвом заступниці голови райдержадміністрації Єви Данич відбулося засідання комісії з питань захисту прав дитини.

В ході засідання комісією розглянуто сім питань, у тому числі: про надання дозволу на тимчасовий виїзд за кордон дитини без згоди батька та підтвердження місця проживання дитини з метою виїзду за корон (дві справи); встановлення графіка зустрічей з дітьми (одна справа); позбавлення батьківських прав (чотири справи); зарахування дітей на цілодобове перебування до закладів, які здійснюють інституційний догляд і виховання дітей (17 заяв); припинення повноважень опікуна (одна справа); надання дозволу на вчинення правочинів (чотири справи);з атвердження індивідуального плану на 1 дитину, яка виховується в інтернатному закладі.

Після детального вивчення документів, членами комісії прийнято відповідні рішення в інтересах дітей та задля захисту їх прав.

DSC01975 DSC01988

Виноградівська РДА

 
Більше статтей...
<< Початок < 1 2 3 4 5 6 7 9 > Кінець >>

Сторінка 9 з 365

Виноградівщина

Райдержадміністрація

Поточна діяльність

Послуги

Публічна інформація

Звернення громадян

Прес-центр

president baner

anons_3

drv_baner

library

M2 UA RU 300x84

ee-banner 

fmap 1

dsvv

gadjacha linija

1111111111111

baner ghestova mova 

petition1 

1111111111111 copy

 
imege1236
Голова Виноградівської районної державної адміністрації - Вантюх Ігор Віталійович 

 
ІНФОРМАЦІЯ ДЛЯ ВИБОРЦІВ!
 
original-3498738506
 
images
 
konstytucia
osvita copy
ogoloshennya
sp copy
kultura copy
rcsssdm copy
uszn copy
rcz copy copy
gk copy
lishosp copy
eko copy
365 copy
kor copy
 

Flaer Patronat 1 - -400x842

 

soc reklama

2020
Жовтень
ПнВтСрЧтПтСбНд
   1234
567891011
12131415161718
19202122232425
262728293031 
Слідкуйте за нами на Facebook!
social facebook box blue

Останні новини

Хто зараз на сайті

На даний момент 75 гостей на сайті
1joomla.ru picma.ru mamentyev.ru
© 2005 - 2020 ВИНОГРАДІВСЬКА РАЙОННА ДЕРЖАВНА АДМІНІСТРАЦІЯ
Адреса: 90300, Закарпатська область, м. Виноградів, площа Миру, 5
тел./факс: (03143) 2-33-50    e-mail: vinrda@ukrpost.ua
При використанні матеріалів - обов'язкове посилання на джерело!
Карта сайту