Маємо відновити довіру людей до влади, подолавши корупцію, – Президент

  

Публічний звіт голови Виноградівської районної державної адміністрації

 

Підсумки економічного і соціального розвитку Виноградівського району за 2018 рік

Програма економічного та соціального розвитку Виноградівського району на 2019 рік

Про роботу зі зверненнями громадян у Виноградвській райдержадміністрації говорили на робочій нараді Друк
Понеділок, 01 квітня 2019, 15:00

  IMG 3272  IMG 32711

Першого квітня за головування керівника апарату Ігоря Вантюха відбулася робоча нарада про роботу зі зверненнями громадян у Виноградівській районній державній адміністрації за І квартал 2019 року.

В ході наради головний спеціаліст відділу здійснення документообігу, контролю та роботи зі зверненнями громадян Єва Параска інформувала, що за січень-березень 2019 року до райдержадміністрації надійшло - 123 звернень в тому числі: письмових звернень - 83 від обласної державної адміністрації - 4, АПУ - 3 на особистий прийом звернулися - 20 , на виїзному прийомі прийнято - 7 громадян , на телефонне звернення „Запитай у влади" - 6 громадян. На користь заявників було вирішено 95 питань, дано усне роз'яснення 23 громадянам. В стадії розгляду перебуває 5 питань. Заявників проінформовано письмово без порушення термінів розгляду, або дано усне роз'яснення.

За І квартал 2019 року до райдержадміністрації надійшло - 13 публічних запитів, безпосередньо від громадян Виноградівського району надійшло 109 телефонних дзвінків на Урядову гарячу лінію та Обласний контактний центр. Окрім того, за звітний період на прийомі у керівництва райдержадміністрації побувало 40 громадян безпосередньо в райдержадміністрації, проведено 10 особистих прийомів громадян на місці, а також проведено 7 виїзних прийомів громадян за місцем їх проживання.

Керівник апарату райдержадміністрації зазначив, що райдержадміністрацією також здійснюється надання методичних рекомендацій виконавчим комітетам сільських, селищних, міської рад та обговорення найбільш актуальних питань, що стосуються роботи зі зверненнями громадян, на нарадах з сільськими, селищними головами та секретарями виконавчих комітетів та доручив головному спеціалісту відділу здійснення документообігу, контролю та роботи зі зверненнями громадян найближчим часом здійснити виїзди в сільські та селищні ради з метою перевірки стану ведення документообігу та роботи зі зверненнями громадян в населених пунктах району.

Виноградівська РДА

 
В райдержадміністрації засідала комісія з питань захисту прав дитини Друк
Четвер, 28 березня 2019, 14:13

32654  323452

28 березня під керівництвом заступника голови райдержадміністрації Єви Данич, відбулося засідання комісії з питань захисту прав дитини.

Під час засідання розглянуто 8 питань, у тому числі: про встановлення графіка зустрічей з дітьми , про визначення  місця проживання дитини, про позбавлення батьківських прав, про факт вчинення булінгу у Виноградівському навчально-виховному комплексі №6, про припинення опіки над дитиною, про встановлення опіки над дитиною , про надання дозволу на здійснення правочинів щодо нерухомого майна, право користування яким мають діти, про затвердження та перегляд індивідуальних планів 19 дітей, які проживають в сім᾿ях опікунів/піклувальників (13 затвердження, 6 – перегляд), 1 дитина, що проживає в сім᾿ї, яка опинилась в СЖО, 4 дітей, які виховуються в ДБСТ і ПС.

Після детального вивчення документів, членами комісії прийнято відповідні рішення в інтересах дітей та задля захисту їх прав.


Виноградівська РДА

 
ДО УВАГИ ІНСТИТУТІВ ГРОМАДЯНСЬКОГО СУСПІЛЬСТВА, ДІЯЛЬНІСТЬ ЯКИХ СПРЯМОВАНА НА РОЗВИТОК СФЕРИ ТУРИЗМУ ТА КУРОРТІВ! Друк
Четвер, 28 березня 2019, 09:59

ОГОЛОШЕННЯ

uvaga konkurs

про проведення в області конкурсу з визначення програм (проектів, заходів), розроблених інститутами громадянського суспільства у сфері туризму та курортів, для виконання (реалізації) яких надається фінансова підтримка за рахунок коштів обласного бюджету у 2020 році.

Департамент економічного розвитку і торгівлі Закарпатської облдержадміністрації оголошує конкурс з визначення програм (проектів, заходів), розроблених інститутами громадянського суспільства у сфері туризму та курортів, для виконання (реалізації) яких надається фінансова підтримка за рахунок коштів обласного бюджету у 2020 році.

Конкурс оголошено на виконання пункту 4.2. напрямів діяльності та заходів Програми розвитку туризму і курортів у Закарпатській області на 2016-2020 роки.
Звертаємо увагу, що конкурсні пропозиції для участі у конкурсі можуть подавати інститути громадянського суспільства, зареєстровані в установленому порядку не пізніше ніж за шість місяців до оголошення проведення конкурсу.

Вимоги до конкурсних пропозицій читайте у п.8 ПОРЯДКУ використання коштів Програми розвитку туризму і курортів у Закарпатській області на 2016–2020 роки для надання фінансової підтримки інститутам громадянського суспільства на реалізацію програм (проектів, заходів) у сфері туризму та курортів (відповідно до п. 4.2 Програми).

Проекти (програми, заходи), що подаються для участі у конкурсі, мають бути спрямовані на реалізацію таких цілей та пріоритетних завдань:

● популяризація туристичного потенціалу Закарпатської області;

● забезпечення сталого та екологічного розвитку туризму у Закарпатській області; покращення ●туристичної інфраструктури Закарпатської області тощо.

Перелік видів діяльності, що можуть бути підтримані організатором конкурсу:
● Організація та проведення заходів для учасників туристичного ринку: регіональних акцій, фестивалів, конкурсів, форумів, конференцій, семінарів, тренінгів, семінарів-тренінгів, засідань за круглим столом тощо;

● Організація та проведення екскурсій, походів, пізнавально-інформаційних турів та інших презентаційних заходів для туристів і відвідувачів, спрямованих на популяризацію туристичних можливостей Закарпаття;

● Підготовка (зйомка, монтаж) та тиражування відеофільмів, короткометражок, виготовлення (придбання) буклетів, туристичних карт, листівок, біл-бордів, сіті-лайтів, сувенірів, їх презентація у межах та за межами Закарпатської області;

● Проведення екологічних акцій з метою покращення туристичної привабливості природних та рекреаційних територій.

● Облаштування місць для тимчасового відпочинку туристів, в тому числі туристичних притулків.

● Участь у міжнародних та національних виставкових туристичних заходах.

● Впровадження інновацій, через створення електронних ресурсів (веб-сайтів, електронних додатків тощо) для підвищення конкурентоспроможності туристичного продукту регіону.

 
Виноградівщина урочисто зустріла бійців 128-ї бригади Друк
Середа, 27 березня 2019, 16:55

IMG 3123  IMG 3207

27 березня перший заступник голови Закарпатської облдержадміністрації Іван Дуран та виконуюча обов'язки голови Виноградівської райдержадміністрації Наталія Костелеба-Веремчук взяли участь в урочистостях з нагоди зустрічі особового складу частин та підрозділів військової частини А 1556, який повернувся із зони проведення операції об'єднаних сил.

В урочистостях взяли участь заступник командуючого військ оперативного командування «Захід», полковник Сергій Савченко та командир 128-ї окремої гірсько-штурмової бригади, підполковник Сергій Собко, які привітали бійців із поверненням додому та вручили ряд почесних відзнак.

IMG 2888  IMG 31559
Окрім військовослужбовців почесними відзнаками нагородили і їх дітей. Нагрудні значки «За підтримку батьків» отримало 10 маленьких жителів Виноградівського району.

Із вітальним словом виступив перший заступник голови Закарпатської облдержадміністрації Іван Дуран та вручив ряд відзнак голови Закарпатської облдержадміністрації військовослужбовцям 128-ї окремої гірсько-штурмової бригади.

IMG 3032  IMG 3051

«Дорогі бійці, від усієї громади Виноградівського району дозвольте привітати вас на закарпатській землі, а також подякувати вам за мирне небо над нашим рідним краєм! Ваш подвиг в ім'я України – неоціненний! Щодня ви даєте відсіч ворогу в зоні операції об'єднаних сил, тим часом як ваші жінки, діти та батьки щодня чекають на вас вдома.», - зазначила у вітальному слові Наталія Костелеба-Веремчук, та передала бійцям ікону святого Георгія Побідоносця.

IMG 3080  IMG 3099

Виноградівська РДА

 
Про протидію булінгу говорили на просвітницькій зустрічі із студентами Друк
Середа, 27 березня 2019, 09:39

DSC 2700  DSC 2710

25 березня 2019 року працівниками Виноградівського районного центру соціальних служб для сімۥї, дітей та молоді проведено просвітницьку зустріч зі студентами Виноградівського вищого професійного училища № 34.

Під час зустрічі молоді роз'яснено норми закону України від 18.12.2018 року № 2657-VIII «Про внесення змін до деяких законодавчих актів України щодо протидії булінгу (цькуванню)» та запропоновано відеолекторій на тему: „Булінг: як розпізнати та що робити".

Особливу увагу присутніх зосереджено на відповідальності осіб, причетних до булінгу (цькування)", зокрема поінформовано про розміри штрафів, громадські роботи та санкції відносно керівників навчальних закладів, які неналежно реагуватимуть на випадки булінгу.

Активні учасники тренінгу мали змогу оцінити свій рівень готовності бути справжнім другом, пройшовши тест «Справжній друг».

 
Шановні працівники служби безпеки України! Друк
Понеділок, 25 березня 2019, 12:36

1-692 copyЩиро вітаю Вас з професійним святом – Днем служби безпеки України!

З нагоди професійного свята висловлюю Вам вдячність за сумлінне й самовіддане виконання Вашого конституційного обов'язку, значний внесок у зміцнення національної безпеки, захист політичних, економічних і військових інтересів держави.

Впевнена, що працівники Служби безпеки України завжди залишатимуться зразком гідності й відданості своєму народові й надалі з честю виконуватимуть покладені на них обов'язки з дотриманням принципів законності та справедливості, забезпечуючи територіальну цілісність і суверенітет України.

Від щирого серця бажаю Вам і Вашим родинам добра і щастя, злагоди і міцного здоров'я, добробуту, невичерпної енергії, сил, наснаги і здобутків у нелегкій повсякденній службі.

З повагою
в.о голови Виноградівської РДА
Н. Костелеба-Веремчук

 
Керівництво райдержадміністрації взяло участь у щорічній акції «Майбутнє лісу в твоїх руках» Друк
П'ятниця, 22 березня 2019, 15:22

IMG 2551  IMG 2513

Виконуюча обов'язки голови райдержадміністрації Наталія Костелеба-Веремчук, заступник голови райдержадміністрації Єва Данич та керівник апарату райдержадміністрації Ігор Вантюх, разом із понад 70-ма учнями Теківської, Шаланківської, Оноцької, Веряцької, Підвиноградівської, Широківської, Тисобикенської, Виноградівської шкіл №1 та №8, взяли участь у цьогорічній акції, яку провів Виноградівський лісгосп.

Спільно учасники акції висадили 1000 саджанців дуба звичайного на території Шаланківського лісництва. За словами керівництва ДП «Виноградівське лісове господарство», мета акції полягає у приверненні уваги суспільства до питань екології та відтворення лісів, популяризація дбайливого ставлення до природи серед молодого покоління, а також залучення населення до активних дій щодо збереження та відновлення екосистем у цілому.

Керівництво Виноградівської райдержадміністрації традиційно щороку долучається до участі у цій акції.

IMG 2508  IMG 2532

 
Підготовку відділу ведення Державного реєстру виборців до чергових виборів Президента України обговорили на робочій нараді Друк
П'ятниця, 22 березня 2019, 13:25

IMG 268722 березня за головування керівника апарату райдержадміністрації Ігоря Вантюха відбулася нарада про стан підготовки відділу ведення Державного реєстру виборців до чергових виборів Президента України. Начальник відділу ведення Державного реєстру виборців Вікторія Бачкай інформувала, що всім дільничним виборчим комісіям у відповідності до встановлених законодавством термінів передано іменні запрошення та попередні списків виборців.

З метою роз'яснення членам ДВК про основні моменти в роботі зі списками, відділом ведення Реєстру виборців розроблено та передано дільничним виборчим комісіям «Пам'ятки членів ДВК по роботі з попередніми та уточненими списками виборців», а також прийнято участь у навчанні членів ДВК 20 березня 2019 року.

Наразі відділом опрацьовуються звернення виборців (в основному щодо тимчасової зміни місця голосування) та вивчається інформація від дільничних виборчих комісій щодо неточностей в списках виборців. Особлива увага приділяється випадкам наявності в списках осіб, які померли (в основному це стосується виборців, які померли за кордоном).

Як зауважила Вікторія Бачкай, для внесення будь-яких змін в Реєстрі, у відповідності до Закону України «Про Державний реєстр виборців» відділу необхідно мати підтверджуючі документи. Однак у випадку, коли людина перла за кордоном, підтверджуючі документи факту смерті виборців до відділу не надходять. Однією з можливих варіантів вирішення цієї проблеми є звернення родичів загиблих за кордоном виборців до відділу та надання копій документів, які б підтверджували факт смерті особи.

Керівник апарату наголосив на необхідності ретельної роботи у напрямку уточнення списків виборців як членів дільничних виборчих комісій, так і працівників відділу ведення Реєстру виборців, а також самих виборців.

Виноградівська РДА

 
Звіт начальника Виноградівського відділення поліції Друк
Четвер, 21 березня 2019, 15:08

00000001

ЗАВАНТАЖИТИ ТУТ.

 
На Виноградівщині відбулася масштабна акція в рамках місячника благоустрою Друк
Вівторок, 12 березня 2019, 13:44

IMG 2131  IMG 2172

12 березня в рамках акції «Чисте довкілля Виноградівщини» відбулася масштабна та масова акція.

IMG 2238  IMG 2123

В рамках акції працівники райдержадміністрації, освіти, культури та охорони здоров'я здійснили очистку від сміття узбіччя декількох доріг.

IMG 2151  IMG 2252

Частина учасників акції очистили напрямок від міста Виноградів до села Велика Копаня, інша частина – від Виноградова до Великих Ком'ят.

IMG 2250  IMG 2264

Подібні акції відбуватимуться протягом місячника на всій території району.

IMG 2268  IMG 2242

Виноградівська РДА

 
<< Початок < 1 2 3 4 5 6 7 9 > Кінець >>

Сторінка 9 з 307

Виноградівщина

Райдержадміністрація

Поточна діяльність

Послуги

Публічна інформація

Звернення громадян

Прес-центр

president baner

anons_3

drv_baner

mdz baner

library

rajrada

rajvo

M2 UA RU 300x84

ee-banner 

fmap 1

dsvv

gadjacha linija

1111111111111

baner ghestova mova 

petition1 

1111111111111 copy

 
Голова Виноградівської районної державної адміністрації
 
 
ІНФОРМАЦІЯ ДЛЯ ВИБОРЦІВ!
 
original-3498738506
 
 
images
 
konstytucia
ogoloshennya
pidrozdily
kultura
stktor turizmu
apk
dpi
rcsssdm
justycia 2 copy
upszn
stat
golovderzhsluzhba
rkmr
rcz copy
dkz
terinspect praci
pfu
lishosp
eco
365
korupcia
 

bvpd

Flaer Patronat 1 - -400x842

 

soc reklama

2019
Липень
ПнВтСрЧтПтСбНд
1234567
891011121314
15161718192021
22232425262728
293031    
Слідкуйте за нами на Facebook!
social facebook box blue

Хто зараз на сайті

На даний момент 131 гостей на сайті
1joomla.ru picma.ru mamentyev.ru
© 2005 - 2018 ВИНОГРАДІВСЬКА РАЙОННА ДЕРЖАВНА АДМІНІСТРАЦІЯ
Адреса: 90300, Закарпатська область, м. Виноградів, площа Миру, 5
тел./факс: (03143) 2-33-50    e-mail: vinrda@ukrpost.ua
При використанні матеріалів - обов'язкове посилання на джерело!
Карта сайту