Це відновлення справедливості – Президент підписав Закон щодо пенсійної реформи

 

Глава Уряду: Підписання законів по пенсійній реформі - крок до побудови справедливої пенсійної системи

Підсумки економічного і соціального розвитку Виноградівського району за січень – вересень 2017 року

Програма економічного та соціального розвитку Виноградівського району на 2017 рік

Державна надзвичайна протиепізоотична комісія провела позачергове засідання Друк
Четвер, 31 серпня 2017, 10:18

IMG 499430 серпня у малому залі засідань будинку влади провела позачергове екстрене засідання Державна надзвичайна протиепізоотична комісія при Виноградівській райдержадміністрації. Участь у засіданні взяли: заступник голови Закарпатської облдержадміністрації-голова Державної надзвичайної протиепізоотичної комісії при Закарпатській облдержадміністрації Віктор Мікулін, голова Виноградівської райдержадміністрації Михайло Русанюк, заступник голови обласної ради Йосип Борто, заступник голови Виноградівської райдержадміністрації-голова Державної надзвичайної протиепізоотична комісії при Виноградівській райдержадміністрації Єва Данич, начальник Головного управління Держпродспоживслужби у Закарпатській області Іван Гуледза, начальник управління Держпродспоживслужби у Виноградівському районі Степан Барзул, члени комісії, голови сільських та селищної рад та інші.

В ході засідання членам комісії повідомили, що 28 серпня у Виноградівському районі було зафіксовано загибель 10 голів свиней на ТОВ "АПК Тиса-ЗАХІД". Станом на 30 серпня надійшли результати забраних проб із лабораторії у Львові, згідно з якими у тварин виявлено африканську чуму свиней. Цей випадок – перший зафіксований на Виноградівщині спалах АЧС у свиногосподарстві.

Членами комісії було прийнято передбачені законодавством рішення, а саме оголосити спалах АЧС на ТОВ "АПК Тиса-Захід" та встановити карантин на території господарства та затвердити план заходів щодо ліквідації та непоширення АЧС із ТОВ "АПК Ттса-Захід" та у Виноградівському районі.

Виноградівська РДА

 
У районній державній адміністрації відбулося засідання комісії з питань захисту прав дитини Друк
Середа, 30 серпня 2017, 09:06

IMG 498529 серпня під керівництвом заступника голови райдержадміністрації Єви Данич відбулося засідання комісії з питань захисту прав дитини.

В ході засідання розглянуто наступні питання: про надання дозволу на виготовлення проїзних документів та тимчасовий виїзд за кордон дитини без згоди батька, позбавлення батьківських прав, надання дозволу на здійснення правочинів щодо нерухомого майна, право користування яким мають діти, встановлення графіку зустрічі з дітьми, надання повної цивільної дієздатності, припинення та встановлення опіки, а також перегляд та затвердження індивідуальних планів.

Після детального вивчення документів, членами комісії прийнято відповідні рішення в інтересах дітей та задля захисту їх прав.

Виноградівська РДА

 
У райдержадміністрації відбулося засідання комісії з питань надання одноразової грошової допомоги з Програми подолання бідності Друк
Вівторок, 29 серпня 2017, 14:03

29 серпня під керівництвом заступника голови райдержадміністрації Єви Данич відбулося засідання комісії з питань надання одноразової грошової допомоги з Програми подолання бідності.

Начальник відділу обслуговування інвалідів, ветеранів війни та праці Наталія Меркулова ознайомила присутніх із заявами та зверненнями громадян, які надійшли до районної державної адмінітсрації, про надання посильної одноразової грошової допомоги. Всього в ході засідання було розглянуто 14 заяв громадян.

Детального розглянувши всі справи члени комісії прийняли відповідні рішення.

IMG 4961 IMG 4952

Виноградівська РДА

 
У Виноградові відбулася підсумкова конференція працівників освіти району Друк
Вівторок, 29 серпня 2017, 12:58

IMG 4914  IMG 4936

29 серпня у залі міського будинку культури відбулася щорічна підсумкова конференція освітян Виноградівського району. Участь у заході взяли: голова районної державної адміністрації Михайло Русанюк, заступник начальника управління, начальник відділу освіти, управління освіти, молоді та спорту райдержадміністрації, директори шкіл, голови профспілок закладів освіти, керівники дошкільних навчальних закладів, педагогічний актив району та новопризначені молоді вчителі.

Присутні хвилиною мовчання вшанували пам'ять Героїв Небесної Сотні та воїнів, які загинули під час антитерористичної операції на Сході України.

Звіт управління освіти – це не звіт якоїсь окремої людини чи школи. Цей звіт роботи всього п'ятитисячного колективу освітян району. Кожен із вас є маленьким гвинтиком "освітянського механізму" від якого залежить майбутнє наших дітей. Тож я бажаю вам щоб "освітянський механізм" працював злагоджено, працював добре, працював на якість і на користь нашим дітям.", - зазначив у вітальному слові голова райдержадміністрації Михайло Русанюк.

За традицією керівник управління освіти, молоді та спорту райдержадміністрації привітав вчителів, які вступили до „освітянської сім'ї" Виноградівщини. Побажав їм професійного росту та наснаги до роботи.

Затим відбулося загальне обговорення звіту управління освіти, молоді та спорту Виноградівської райдержадміністрації.

IMG 4924  IMG 4900

Виноградівська РДА

 
У Виноградові відбулися урочистості з нагоди відзначення Дня Державного Прапора та Дня Незалежності України Друк
Середа, 23 серпня 2017, 13:58

IMG 4382  IMG 4447

23 серпня з нагоди відзначення Дня Державного Прапора України та 26-ої річниці Незалежності України відбулися урочисті заходи біля адмінбудинку в місті Виноградів.

В ході урочистостей керівники району та міста, керівники правоохоронних органів, а також представники організацій та установ поклали корзини з квітами до пам'ятника Тарасу Шевченку.

Затим відбувся святковий парад вишиванок, у якому сотні людей попрямували в напрямку адмінбудинку, де біля головного флагштоку міста відбулися основні урочистості.

IMG 4517  IMG 4662

Під час заходу почесне право підняти Державний Прапор було надано голові Виноградівської райдержадмінітсрації Михайлу Русанюку. Після чого, керівники району виступили з вітальними промовами.

Окрім того, головою державної адміністрації було вручено ряд грамот за сумлінну працю, високий професіоналізм та з
нагоди відзначення Дня Незалежності України.

Після закінчення урочистостей відбувся патріотичний велопробіг за участі учнівської молоді.

IMG 4534  IMG 4695

Виноградівська РДА

 
Станьте патронатними вихователями! Друк
Середа, 23 серпня 2017, 13:49

Flaer Patronat 1 - копия

 
Питання організації та відзначення в районі державних свят обговорили на робочій нараді Друк
Субота, 19 серпня 2017, 11:04

IMG 426219 серпня під керівництвом заступника голови райдержадміністрації Єви Данич відбулася робоча нарада.

В ході наради обговорено питання відзначення в районі Дня Незалежності та Державного Прапора України. Так, зокрема, було затверджено план-схему розміщення учасників урочистого зібрання, а також маршрут проходження параду вишиванок.

За наслідками наради заступником голови райдержадміністрації дано відповідні доручення.

Виноградівська РДА

 
Ще п'ять кілометрів дороги європейського зразка будують на Виноградівщині Друк
Четвер, 17 серпня 2017, 14:23

IMG 4183Продовжуються роботи із капітального ремонту дороги «КПП Вилок-Вилок-Неветленфолу-КПП Дякове». Перевірити хід виконання робіт 16 серпня вирушив голова Виноградівської райдержадміністрації Михайло Русанюк разом із своїм заступником Євою Данич.

"Роботи із капітального ремонту цієї дороги розпочалися ще у 2016 році. Тоді вдалося відремонтувати п'ятикілометровий відрізок дороги від Пийтерфолво до Ботара. Сьогодні ж роботи продовжуються. Кінцевою точкою буде "КПП Дякове". Таким чином за два роки нам вдалося капітально відремонтувати міжнародну дорогу, яка не знала ремонту 25 років.",- зазначив Михайло Русанюк.

За словами дорожників, завершення робіт заплановано на вересень поточного року.

Виноградівська РДА

 
Оголошення для органів місцевого самоврядування щодо розрахунку середньозважених тарифів на тепло! Друк
Четвер, 17 серпня 2017, 09:43

1.08.2017123

На виконання вимог Закону України від 21 березня 2017 року № 1959-VІІІ щодо стимулювання виробництва тепла з альтернативних джерел енергії органи місцевого самоврядування та НКРЕКП до 10 числа останнього місяця кожного кварталу мають подавати до Держенергоефективності інформацію для розрахунків середньозважених тарифів на теплову енергію, вироблену з використанням газу, для потреб населення, установ та організацій, що фінансуються з державного чи місцевого бюджету, а також її транспортування та постачання.
У свою чергу, Держенергоефективності на основі отриманої інформації буде розраховувати середньозважені тарифи до 25 числа останнього місяця щокварталу та оприлюднювати їх на офіційному веб-сайті: www.saee.gov.ua.

Нагадаємо, що вищезазначеним Законом запроваджено в Україні стимулюючий тариф для виробників тепла «не з газу». Він становитиме 90 % від діючого для суб'єкта господарювання тарифу на тепло з газу для потреб населення та бюджетних установ. У разі його відсутності тариф складе 90% середньозваженого тарифу на теплову енергію, вироблену з використанням газу, для потреб відповідної категорії споживачів.
Оперативна робота місцевої влади та Держенергоефективності у цьому напрямі дозволить забезпечити вчасне та належне виконання Закону і найголовніше – стимулювати встановлення твердопаливних котелень та когенераційних установок на альтернативному паливі. У результаті місцеві громади отримають дешевше на 10% тепло, активізацію малого та середнього бізнесу, нові робочі місця та економічне зміцнення!
Отже, враховуючи стислі терміни, Агентство просить надати інформацію у паперовому та електронному ( Ця електронна адреса захищена від спам-ботів, Вам потрібно включити JavaScript для перегляду , Ця електронна адреса захищена від спам-ботів, Вам потрібно включити JavaScript для перегляду ) вигляді до 10.09.2017 відповідно до листа та форм:

1. Офіційний лист Держенергоефективності до органів місцевого самоврядування.

2. Форма надання інформації щодо тарифів на теплову енергію, вироблену з використанням газу, для потреб населення.

3. Форма надання інформації щодо тарифів на теплову енергію, вироблену з використанням газу, для потреб установ та організацій, що фінансуються з державного чи місцевого бюджету.

Ненадання органами місцевого самоврядування зазначеної інформації в повному обсязі у встановлений термін обумовить відсутність можливості виконання положень Закону та поставить під загрозу введення в дію теплогенеруючих установок, що працюють на альтернативних видах палива, до початку опалювального періоду.

У разі виникнення питань, просимо звертатись до Сисоєвої Ірини Георгіївни – заступника директора Департаменту відновлюваних джерел енергії Держенергоефективності за тел.: (044) 590-54-09.

Управління комунікації та зв'язків з громадськістю

 
Після тривалої перерви продовжуються роботи із будівництва дитсадка у Боржавському Друк
Вівторок, 15 серпня 2017, 15:01

IMG 4019  IMG 4015

14 серпня голова райдержадміністрації Михайло Русанюк провів виїзну нараду на території дитячого садка у селі Боржавське. Участь у нараді взяв голова Боржавської сільської ради та представники підрядних організацій, які виконують будівельні роботи на об'єкті.

Наразі будівельні роботи знаходяться на завершальному етапі. Триває облаштування якісного водопроводу, малярські роботи та роботи із благоустрою території.

В ході наради Михайло Русанюк наголосив на тому, що роботи необхідно проводити якісно завершити у короткі терміни, адже ще до кінця поточного року діти та батьки села Боржавське повинні відчути якісні зміни у зв'язку із відкриттям дошкільного навчального закладу, якого в населеному пункті не було вже більше ніж чверть століття.

Виноградівська РДА

 
<< Початок < 1 2 3 4 5 6 7 9 > Кінець >>

Сторінка 9 з 253

Виноградівщина

Райдержадміністрація

Поточна діяльність

Послуги

Публічна інформація

Звернення громадян

Прес-центр

president baner

anons_3

drv_baner

mdz baner

library

rajrada

rajvo

M2 UA RU 300x84

ee-banner 

fmap 1

dsvv

gadjacha linija

1111111111111

 

11111
Голова Виноградівської районної державної адміністрації
РУСАНЮК МИХАЙЛО МИХАЙЛОВИЧ
konstytucia
ogoloshennya
pidrozdily
kultura
stktor turizmu
apk
dpi
rcsssdm
justycia_2
upszn
stat
golovderzhsluzhba
rkmr
dkz
dkz
terinspect praci
pfu
lishosp
eco
365
korupcia
 

bvpd

Flaer Patronat 1 - -400x842

 

soc reklama

2017
Листопад
ПнВтСрЧтПтСбНд
  12345
6789101112
13141516171819
20212223242526
27282930   
Слідкуйте за нами на Facebook!
social facebook box blue

Останні новини

Хто зараз на сайті

На даний момент 89 гостей на сайті
1joomla.ru picma.ru mamentyev.ru
© 2005 - 2017 ВИНОГРАДІВСЬКА РАЙОННА ДЕРЖАВНА АДМІНІСТРАЦІЯ
Адреса: 90300, Закарпатська область, м. Виноградів, площа Миру, 5
тел./факс: (03143) 2-33-50    e-mail: vinrda@ukrpost.ua
При використанні матеріалів - обов'язкове посилання на джерело!
Карта сайту