Закон «Про національну безпеку України» має привести сектор безпеки і оброни України до стандартів НАТО та ЄС – Президент під час РНБОУ

 

Глава держави: У 2018 році маємо амбітні пріоритети в реформах

Підсумки економічного і соціального розвитку Виноградівського району за січень – вересень 2017 року

Програма економічного та соціального розвитку Виноградівського району на 2018 рік

У райдержадміністрації відбувся семінар-навчання на тему: «Сільський туризм: чого розпочати та як досягти успіху» Друк
П'ятниця, 10 листопада 2017, 11:38

Дев'ятого листопада у малому залі засідань райдержадміністрації, за сприяння департаменту економічного розвитку та торгівлі облдержадміністрації, проведено семінар-навчання для представників сільського туризму на тему: «Сільський туризм: чого розпочати та як досягти успіху». Участь в заході взяли власники приватних сільських садиб району та бажаючі займатися сільським туризмом в майбутньому.

Тренер семінару Діана Сідун-Сович ознайомила присутніх з сучасними тенденціями розвитку сільського туризму, а також надала методичні рекомендації з основ планування діяльності такого виду туризму.

Окрім того, під час навчання визначили «родзинки», які можуть запропонувати сільські власники в своїх садибах.

На закінчення семінару учасники отримали сертифікати відповідного зразка.

IMG 8990 IMG 2563

Виноградівська РДА

 
Відділ економічного розвитку і торгівлі райдержадміністрації інформує! До уваги суб’єктів підприємницької діяльності району! Друк
Четвер, 09 листопада 2017, 15:22

procent fotoЗ метою поліпшення фінансової забезпеченості суб'єктів малого та середнього підприємництва, розширення можливостей в отриманні фінансово-кредитних ресурсів, залучення інвестицій у розвиток бізнесу, реалізації підприємницьких бізнес-ініціатив затверджено рішенням обласної ради 22.12.2016 №607 «Програму розвитку малого і середнього підприємництва в Закарпатській області на 2017-2018 роки».
Відповідно до цієї Програми, суб'єктам малого і середнього підприємництва надається фінансова підтримка, зокрема на відшкодування відсоткових ставок за кредитами, згідно з відповідним Порядком. Цей Порядок визначає механізм проведення на конкурсних засадах відбору інвестиційних проектів суб'єктів малого та середнього підприємництва області, та передбачає залучення коштів обласного бюджету для часткового відшкодування відсоткових ставок за користування кредитами у національній та іноземній валюті, що надаються державними банківськими установами суб'єктам малого та середнього підприємництва на реалізацію інвестиційних проектів. Кошти на Компенсацію надаються в межах одного бюджетного року і сума компенсації не може перевищувати 100,0 тис. грн. У разі, коли термін реалізації проекту перевищує один бюджетний рік, питання подальшої компенсації розглядається конкурсною комісією в наступному бюджетному році.
Заявки на участь у конкурсі приймаються департаментом економічного розвитку і торгівлі облдержадміністрації, м. Ужгород, пл. Народна,4.
Учасники конкурсу подають до конкурсної комісії:
1. Заяву.
2. Бізнес-план інвестиційного проекту.
3. Копію кредитного договору.
4. Довідку про відсутність заборгованості з податків, зборів, інших обов'язкових платежів , внесків до фондів загальнообов'язкового соціального страхування та виплати заробітної плати.
Конкурсна комісія проводить розгляд, обговорення поданих матеріалів, заслуховує претендентів та приймає рішення про надання Компенсації.
За додатковою інформацією прохання звертатися до Департаменту економічного розвитку і торгівлі обласної державної адміністрації (тел.61-66-74, 61-35-16) та відділу економічного розвитку і торгівлі Виноградівської райдержадміністрації.

Відділ економічного розвитку і торгівлі райдержадміністрації

 
У райдержадміністрації відбулося засіданні робочої групи з питань контролю за рівнем малюкової смертності Друк
Четвер, 09 листопада 2017, 14:42

IMG 8967Дев'ятого листопада під керівництвом першого заступника голови районної державної адміністрації Наталії Костелеби-Веремчук відбулося засідання робочої групи з питань контролю за рівнем малюкової смертності при Виноградівській райдержадміністрації.

Участь у нараді взяли: заступник керівника апарату-начальник відділу організаційної роботи апарату райдержадміністрації Ігор Вантюх, начальник відділу охорони райдержадміністрації Леся Королевич, головний лікар центральної районної лікарні Надія Онисько, заступник головного лікаря центральної районної лікарні з дитинства та пологової допомоги Ольга Довжанчук, голова Підвиноградівської сільської ради Юрій Зихор, голова Королівської селищної ради Павло Фабріцій, а також радники голови райдержаміністарції з питань інтеграції ромів в українське суспільство Арсеній Богар та Мар'яна Ботош.

В ході засідання про аналіз малюкової смертності в районі за дев'ять місяців 2017 року та виконання заходів по попередженню малюкової смертності інформувала заступник головного лікаря районної лікарні з дитинства та пологової допомоги Ольга Довжанчук. Так, за 9 місяців 2017 року у Виноградівському районі померла 21 дитина до 1-го року життя проти 14 за аналогічний період 2016 року. В ранньому неонатальному періоді померло троє дітей, проти тьрох, в перинатальному періоді - 16 дітей проти 12, в пізньому неонатальному періоді померло п'ять дітей, проти двох.

IMG 8976Наталія Костелеба-Веремчук наголосила на тому, що проблему малюкової смертності, як і дитячої в цілому, слід розглядати у більш широкому плані. Вирішувати її спільними зусиллями служб для досягнення позитивної динаміки стосовно зниження малюкової смертності.

В ході засідання членами робочої групи вирішено провести інформаційно-розяснювальну роботу та консультативну допомогу, для майбутніх матерів стосовно належного догляд за новонародженим, в місцях компактного проживання ромів.

За наслідками засідання перший заступник голови райдержадміністрації дала ряд відповідних доручення керівникам структурних підрозділів райдержадміністрації.

Виноградівська РДА

 
16 - 17 листопада 2017 року проводитиметься комплексна перевірка діючої системи централізованого оповіщення цивільного захисту Друк
Середа, 08 листопада 2017, 14:29

74ed478e174bc1197e0faa81a36609f0 XLУправління цивільного захисту Закарпатської обласної державної адміністрації повідомляє, що 16 - 17 листопада 2017 року проводитиметься комплексна перевірка діючої системи централізованого оповіщення цивільного захисту Закарпатської області із залученням всіх засобів доведення інформації (електричні сирени, гучномовці, проводове мовлення). Управління звертається до усіх мешканців області та гостей з проханням зберігати спокій та пам'ятати, що всі сигнали, котрі будуть передаватися в цей період в ефірі дротового радіомовлення та через гучномовці, розміщені у місцях масового перебування людей (вокзали, школи, місця громадського відпочинку та ін.), а також сигнали електросирен, розміщених на територіях підприємств та організацій, є навчальними.

Нагадуємо, що уривчасте звучання електросирен означає - «УВАГА ВСІМ!». Почувши їх звучання необхідно включати обласне телебачення, радіомовлення (дротове або ефірне) для прослуховування повідомлень, що передаються. В подальшому діяти відповідно до отриманої інформації.

Управління цивільного захисту Закарпатської ОДА

 
Михайло Русанюк привітав працівників культури та майстрів народного мистецтва із професійним святом Друк
Вівторок, 07 листопада 2017, 14:57

IMG 8806  IMG 8847

Сьомого листопада у концертному залі міського будинку культури відбулися урочистості з нагоди відзначення Всеукраїнського дня працівників культури та майстрів народного мистецтва.

Привітати творчих людей із професійним святом прийшов і голова Виноградівської райдержадміністрації Михайло Русанюк. Побажав їм багато творчих звершень, натхнення та наснаги до роботи, а також нагородив грамотою голови райдержадміністрації начальника відділу культури державної адміністрації Василя Югаса. Окрім того подяками голови райдержадміністрації були нагороджені народна майстриня, член Національної спілки майстрів народного мистецтва України Ольга Гал, хореографічний ансамбль „Галактика" Виноградівського міського будинку культури, гурт „Чаламада", а також хор працівників культури та любителів хорового співу Виноградівського міського будинку культури.

Натомість учасники хору працівників культури та любителів хорового співу Виноградівського міського будинку культури порадували всіх присутніх насиченою концертною програмою.

IMG 8903  IMG 8918

Виноградівська РДА

 
У Виноградові відбулися тренування по приведенню в готовність захисних споруд Друк
Вівторок, 07 листопада 2017, 15:21

Сьомого листопада на базі захисної споруди цивільного захисту Державної пожежно-рятувальної частини 6 міста Виноградів та підвального приміщення багатоквартирного житлового будинку відбулися практичні тренування з приведення захиснх споруди у готовність до прийняття населення, що підлягає укриттю, у разі виникнення надзвичайно ситуації.

В ході тренування перевірено готовність органів управління та сил цивільного захисту району до дій у разі проведення укриття населення в найпростіших захисних спорудах цивільного захисту.

IMG 8738  IMG 8743

Виноградівська РДА

 
У Виноградові відбулося освячення дитячого будинку сімейного типу сім’ї Івасик Друк
Понеділок, 06 листопада 2017, 16:57

Четвертого листопада відбулося освячення дитячого будинку сімейного типу сім'ї Івасик. На освяченні були пристуні: начальник служби у справах дітей Закарпатської ОДА Світлана Якімєліна, начальник служби у справах дітей Виноградівської РДА Єва Беланинець, меценат Ендрю Джон Мак Вей, духовенство та сестри монахині. Освячення проводив єпископ-помічник Мукачівської греко-католицької єпархії Владика Ніл.

IMG 8632 IMG 8665

За дорученням голови Виноградівської райдержадміністрації начальник служби у справах дітей Виноградівської РДА Єва Беланинець вручила подяку за вагомий особистий внесок в організації державної політики України з розвитку сімейних форм виховання дітей-сиріт та дітей, позбавлених батьківського піклування, за будівництво та відкриття дитячого будинку сімейного типу сім'ї Івасик меценату Ендрю Джону Мак Вею.

IMG 8594 DSC 0070

Дитячий будинок сімейного типу створений розпорядженням голови Виноградівської районної державної адміністрації №131 від 28.04.2017. Побудований за кошти благодійного фонду «Take hope» Сполученого Королівства Великої Британії.

Виноградівська РДА

 
На порядку денному дотримання трудової та виконавської дисципліни Друк
Понеділок, 06 листопада 2017, 15:45

IMG 8725  IMG 8716

Шостого листопада керівник апарату райдержадміністрації Юрій Продан провів робочу нараду з керівниками та спеціалістами структурних підрозділів районної державної адміністрації.

Основним питання на порядку денному був стан дотримання трудової та виконавської дисципліни працівниками райдержадміністрації.

Юрій Продан наголосив на тому, що всі без винятку державні службовці повинні неухильно дотримуватися трудової та виконавської дисципліни, а також якісно виконувати свої посадові обов'язки.

Виноградівська РДА

 
Голова райдержадміністрації провів робочу нараду із керівниками структурних підрозділів райдержадміністрації Друк
Понеділок, 06 листопада 2017, 14:04

IMG 8699Шостого листопада під керівництвом голови районної державної адміністрації Михайла Русанюка відбулася робоча нарада із керівниками всіх структурних підрозділів райдержадміністрації.

Під час наради керівники структурних підрозділів районної адміністрації інформували про пророблену роботу. Окрім того, в ході наради Михайло Русанюк наголосив на  обов'язковому своєчасному та якісному виконанню поставлених завдань.

За наслідками наради голова Виноградівської райдержадміністрації дав ряд відповідних доручень.

Виноградівська РДА

 
Єва Данич привітала працівників соціальної сфери з професійним святом Друк
П'ятниця, 03 листопада 2017, 14:44

Третього листопада заступник голови районної державної адміністрації Єва Данич привітала працівників управління соціального захисту населення райдержадміністрації з Днем працівника соціальної сфери.

IMG 8545 IMG 8550

- « Працівники соціальної сфери спілкуються з різними людьми, що мають всілякі потреби: зі здоров'ям, працевлаштуванням, соціальною адаптацією. Піклуючись про людину, її майбутнє, забезпечуючи надання соціальних гарантій і допомогу тим, хто потрапив у нелегкі життєві ситуації, ви робите вагомий внесок у розбудову демократичного, громадянського суспільства. Щиро дякую вам за сумлінну працю, бажаю міцного здоров'я, добробуту, злагоди і домашнього затишку та подальших успіхів у поліпшенні соціального захисту населення.», - зазначила у своїй промові Єва Данич.

IMG 8561 IMG 8566

Окрім того, Єва Данич нагородила грамотами районної державної адміністрації за сумлінну працю, відповідальне ставлення до службових обов'язків, високу компетентність, відданість роботі та з нагоди відзначення Дня працівника соціальної сфери: головного спеціаліста відділу з питань праці та соціально-трудових відносин управління соціального захисту населення Виноградівської районної державної адміністрації Галину Горяєву, заступника начальника відділу соціальних допомог та компенсацій управління соціального захисту населення Виноградівської районної державної адміністрації Єву Молнар та головного спеціаліста відділу соціальних допомог та компенсацій управління соціального захисту населення Виноградівської районної державної адміністрації Наталію Сагайдак.

Виноградівська РДА

 
<< Початок < 1 2 3 4 5 6 7 9 > Кінець >>

Сторінка 9 з 260

Виноградівщина

Райдержадміністрація

Поточна діяльність

Послуги

Публічна інформація

Звернення громадян

Прес-центр

president baner

anons_3

drv_baner

mdz baner

library

rajrada

rajvo

M2 UA RU 300x84

ee-banner 

fmap 1

dsvv

gadjacha linija

1111111111111

 

SnowFalling

11111
Голова Виноградівської районної державної адміністрації
РУСАНЮК МИХАЙЛО МИХАЙЛОВИЧ
konstytucia
ogoloshennya
pidrozdily
kultura
stktor turizmu
apk
dpi
rcsssdm
justycia_2
upszn
stat
golovderzhsluzhba
rkmr
dkz
dkz
terinspect praci
pfu
lishosp
eco
365
korupcia
 

bvpd

Flaer Patronat 1 - -400x842

 

soc reklama

2018
Січень
ПнВтСрЧтПтСбНд
1234567
891011121314
15161718192021
22232425262728
293031    
Слідкуйте за нами на Facebook!
social facebook box blue

Хто зараз на сайті

На даний момент 128 гостей на сайті
1joomla.ru picma.ru mamentyev.ru
© 2005 - 2017 ВИНОГРАДІВСЬКА РАЙОННА ДЕРЖАВНА АДМІНІСТРАЦІЯ
Адреса: 90300, Закарпатська область, м. Виноградів, площа Миру, 5
тел./факс: (03143) 2-33-50    e-mail: vinrda@ukrpost.ua
При використанні матеріалів - обов'язкове посилання на джерело!
Карта сайту