Ми йдемо своїм шляхом і цей шлях до членства України в ЄС і НАТО - Президент

  

Публічний звіт голови Виноградівської районної державної адміністрації

 

Підсумки економічного і соціального розвитку Виноградівського району за 2018 рік

Програма економічного та соціального розвитку Виноградівського району на 2019 рік

Проведено конкурс з визначення автомобільних перевізників на приміських автобусних маршрутах Друк
Понеділок, 14 січня 2019, 08:35

4567  2890

11 січня під керівництвом заступника голови райдержадміністрації Віктора Жупанина відбувся конкурс з визначення автомобільних перевізників на приміських автобусних маршрутах загального користування , що не виходять за межами району.

Участь у засіданні конкурсної комісії взяли: в.о начальника відділу інфраструктури, житлово-комунального господарства та будівництва Микола Левдар, голова обласної організації профспілки працівників автомобільного транспорту та шляхового господарства Олександр Воронін, голова громадської ради при Виноградівській районній державній адміністрації Йосип Дрошковці, в.о начальника відділу безпеки дорожнього руху Управління патрульної поліції в Закарпатській області департаменту патрульної поліції Олександр Ковальчук, керівник Виноградівської районної організації Всеукраїнської спілки автомобілістів Віктор Озимовський, член Спілки ветеранів автомобільного транспорту у Закарпатській області Павло Піров.

За наслідками конкурсу визначено переможця, та прийнято рішення вжити вичерпних заходів з належної організації перевезень пасажирів на приміських автобусних маршрутах.

Виноградівська РДА

 
У райдержадміністрації засідала комісія з питань захисту прав дитини Друк
П'ятниця, 11 січня 2019, 10:08

297810 січня під керівництвом заступника голови райдержадміністрації Єви Данич, відбулося засідання комісії з питань захисту прав дитини.

Під час засідання розглянуто 3 питання, у тому числі: про встановлення графіка зустрічей з дітьми (1 заява), про надання дозволу на здійснення правочинів щодо нерухомого майна, право користування яким мають діти (2 заяви), про визначення місця проживання дітей (1 заява).

Після детального вивчення документів, членами комісії прийнято відповідні рішення в інтересах дітей та задля захисту їх прав.


Виноградівська РДА

 
У райдержадміністрації засідала комісія Друк
Четвер, 10 січня 2019, 15:28

67810 січня під керівництвом заступника голови райдержадміністрації Єви Данич відбулося засідання комісії по визначенню розмірів збитків, у тому числі неодержаних доходів, завданих власнику земельної ділянки-Виноградівській міській раді , внаслідок використання земельної ділянки підприємцем, без відповідних правовстановлюючих документів.

Участь у засіданні комісії взяли керівники структурних підрозділів райдержадміністрації, представники Виноградівської міської ради та громадянин, що відмовився від підписання договору оренди земельної ділянки.

За наслідками засідання , комісією визначено розмір збитків завданих власнику земельної ділянки-Виноградівській міській раді, про що складено відповідний акт.

Виноградівська РДА

 
Питання про надання адміністративних послуг обговорили на робочій нараді Друк
Четвер, 10 січня 2019, 14:45

34510 січня під керівництвом заступника голови райдержадміністрації Віктора Жупанина відбулася робоча нарада в ході якої обговорено питання про надання адміністративних послуг.

Участь у нараді взяли: начальник управління праці та соціального захисту Уляна Курташ та керівник центру надання адміністративних послуг Василь Белень.

В ході наради обговорено перелік послуг органів виконавчої влади, які можуть надаватись через центр надання адміністративних послуг при Виноградівській райдержадміністрації, а також визначено ряд послуг, які будуть передані управлінням соціального захисту до ЦНАПу з метою розширення спектру послуг громадянам району за принципом „Єдиного вікна", а саме:

- Надання пільги на придбання твердого та рідкого пічного палива;

- Призначення одноразової грошової винагороди жінкам, яким призначено почесне звання України „Мати героїня";

- Видача довідки для отримання пільг інвалідам, які не мають права на пенсію чи соціальну допомогу;

- Встановлення статусу видачі посвідчень та призначення компенсації і допомоги батькам багатодітної сім'ї та дитини з багатодітної сім'ї.

За наслідками наради заступник голови райдержадміністрації дав ряд відповідних доручень.

Виноградівська РДА

 
Виноградівщина візьме участь у фестивалі «Коляди у старому селі» Друк
Середа, 09 січня 2019, 16:12

IMG 8745Дев'ятого січня під керівництвом в.о. голови райдержадміністрації Наталії Костелеби-Веремчук відбулася нарада.

Участь у нараді взяли: керівництво та керівники структурних підрозділів райдержадміністрації, голови Хижанської та Чернянської сільських рад. В ході наради обговорено питання представлення Виноградівського району на обласному фестивалі «Коляди в старому селі».

Традиційний фестиваль «Коляди у старому селі» відбудеться в місті Ужгород, у суботу, 12 січня 2019 року, на території Закарпатського музею народної архітектури та побуту.

                                                                                              Виноградівська РДА

 
Фестиваль «Василля» вже частує закарпатців та гостей свята Друк
Середа, 09 січня 2019, 13:56

DSC 3221  DSC 3131

У середу, дев'ятогом січня, відкрив свої локації ІІ Міжнародний гастрономічний і колядницький фестиваль «Василля». Погода прикрасила площу Народну найкращими зимовими пейзажами, а виробники вина, меду, сиру, фермерських продуктів додали святкового антуражу і апетитних ароматів.

До п'ятниці до «Василля» приєднаються гості з різних куточків України, області й з-за кордону – Румунії, Польщі, Македонії, Німеччини, Угорщини, Чехії, Словаччини... Зі смачними наїдками і оригінальним крамом вони вітатимуть гостей ярмарку. Поки що фестиваль частує, а вже відзавтра почне колядувати, щедрувати і тішити присутніх концертною програмою.

DSC 3150  DSC 3147

Зараз на площі Народній близько 50 учасників ярмарку пропонують своїм гостям придбати домашні сири, вино і настоянки, м'ясну продукцію, випічку, вироби і декор із дерева, сувеніри. Бажаючі можуть скуштувати найсмачніше закарпатське м'ясо – ковбаски, шовдарь, шашлик і зігрітися пряним глінтвейном. З кожним днем кількість учасників, наметів, асортимент продукції зростатимуть і розширюватимуться. Загалом участь у масштабному ярмарковому дійстві візьмуть понад 120 виробників.
Фестиваль «Василля» з притаманним закарпатським колоритом сповнив центр міста атмосферою свята і зігрів містян своєї гостинністю. Тож запрошуємо долучитися, аби відчути, посмакувати і порадіти!

 
Питання роботи сектору мобілізаційної та оборонної роботи апарату за 2018 рік обговорено на робочій нараді Друк
Середа, 09 січня 2019, 11:27

1234Дев'ятого січня  за головування керівника апарату райдержадміністрації Ігора Вантюха відбулася робоча нарада.

В ході наради завідувач сектору Ігор Крьока інформував присутніх про стан роботи сектору мобілізаційної та оборонної роботи апарату та зазначив, що протягом 2018 року проведено три семінар-навчання керівників підприємств, установ і організацій відповідальних за ведення військового обліку призовників і військовозобов'язаних, бронювання військовозобов'язаних, обліку техніки національної економіки, яка числиться за підприємствами, організаціями і установами району.

У відповідності до затвердженого головою райдержадміністрації графіку, здійснювались виїзди до місцевих рад з питань вивчення стану мобілізаційної готовності роботи та поліпшення проведення організації призову громадян на строкову військову службу. Протягом 2018 року було здійснено дев'ять виїздів, за наслідками яких складено дев'ять протоколів щодо усунення недоліків. Прийнято участь у чотирьох семінар-нарадах, які проводились керівниками державної адміністрації та Виноградівського районного військового комісаріату спільно з представниками підприємств, організацій, сільських, селищних, міської рад району, на яких зокрема розглядались питання щодо призову на строкову військову службу, відбір кандидатів на строкову службу за контрактом та організації взаємодії органів місцевого самоврядування, підприємств, установ, організацій, правоохоронних органів щодо функціонування батальйону територіальної оборони, на випадок введення надзвичайного чи воєнного стану.

За наслідками наради інформацію взято до відома керівником апарату райдержадміністрації.

Виноградівська РДА

 
У Виноградові функціонує пункт обігріву Друк
Середа, 09 січня 2019, 09:16

t 1 c67ecf4-bezhatky4Рішенням районної комісії з питань надзвичайних ситуацій для надання людям допомоги в період значного зниження температури повітря створено стаціонарний пункт обігріву на базі Виноградівського територіального центру соціального захисту за адресою: м.Виноградів вул.Миру, 64.

 
У райдержадміністрацію завітали колядники Друк
Вівторок, 08 січня 2019, 11:50

IMG 8662  IMG 8696

Восьмого січня у фойє Виноградівської райдержадміністрації дзвінко лунала коляда у виконанні двох колективів. Першими автентично заколядували учасники фольклорного колективу будинку культури села Новоселиця під керівництвом Івана Рацина, а продовжили колядувати учасники хору працівників культури та любителів хорового співу Виноградівського міського будинку культури на чолі з Тетяною Гудачок.

Від імені всіх працівників райдержадміністрації Наталія Костелеба-Веремчук подякувала всім колядникам за створений чудовий святковий настрій.

Виноградівська РДА

 
Шановні жителі Виноградівщини! Друк
П'ятниця, 04 січня 2019, 14:56

sajtrda

Щиро бажаю всім Благодаті в чарівний день Різдва, спокою в серці і миру в домі. Хай прийдуть в душу Віра, Надія і Любов. Нехай в світле свято кожен знайде на небі свою Різдвяну Зірку і життя його буде дивовижним. Вітаю із прийдешнім Різдвом Христовим!

З повагою
в.о. голови Виноградівської РДА
Наталія Костелеба-Веремчук

 
<< Початок < 1 2 3 4 5 6 7 9 > Кінець >>

Сторінка 9 з 298

Виноградівщина

Райдержадміністрація

Поточна діяльність

Послуги

Публічна інформація

Звернення громадян

Прес-центр

president baner

anons_3

drv_baner

mdz baner

library

rajrada

rajvo

M2 UA RU 300x84

ee-banner 

fmap 1

dsvv

gadjacha linija

1111111111111

baner ghestova mova 

petition1

11111
Голова Виноградівської районної державної адміністрації
РУСАНЮК МИХАЙЛО МИХАЙЛОВИЧ
 
ІНФОРМАЦІЯ ДЛЯ ВИБОРЦІВ!
 
original-3498738506
 
konstytucia
ogoloshennya
pidrozdily
kultura
stktor turizmu
apk
dpi
rcsssdm
justycia 2 copy
upszn
stat
golovderzhsluzhba
rkmr
rcz copy
dkz
terinspect praci
pfu
lishosp
eco
365
korupcia
 

bvpd

Flaer Patronat 1 - -400x842

 

soc reklama

2019
Березень
ПнВтСрЧтПтСбНд
    123
45678910
11121314151617
18192021222324
25262728293031
Слідкуйте за нами на Facebook!
social facebook box blue

Хто зараз на сайті

На даний момент 137 гостей на сайті
1joomla.ru picma.ru mamentyev.ru
© 2005 - 2018 ВИНОГРАДІВСЬКА РАЙОННА ДЕРЖАВНА АДМІНІСТРАЦІЯ
Адреса: 90300, Закарпатська область, м. Виноградів, площа Миру, 5
тел./факс: (03143) 2-33-50    e-mail: vinrda@ukrpost.ua
При використанні матеріалів - обов'язкове посилання на джерело!
Карта сайту