Звіт голови Виноградівської РДА про роботу за 2016

 

Президент: Намагання зірвати мирні процеси – безвідповідально по відношенню до держави і призведе лише до продовження окупації частини Донеччини і Луганщини

Звернення Президента до Українського народу з нагоди річниці проголошення Декларації про державний суверенітет України

Програма економічного та соціального розвитку Виноградівського району на 2017 рік

Ще одна мешканка Виноградівщини отримала почесне звання «Мати-героїня» Друк
П'ятниця, 10 лютого 2017, 15:09

IMG 1539  IMG 1541

10 лютого перший заступник голови райдержадміністрації Наталія Костелеба-Веремчук вручила посвідчення та медаль «Матері-героїні» жительці села Боржавське Ганні Яношівні Онисько.

Вручення почесної нагороди припало із днем народженя матері семи дітей Ганни Яношівни. Тож Наталія Костелеба-Веремчук привітала її із подвійним святом, побажала міцного здоров'я, Божої благодаті та мирного неба над головою.

Виноградівська РДА

 
У райдержадміністрації відбулося засідання комісії з розгляду питань в галузі земельних відносин Друк
П'ятниця, 10 лютого 2017, 15:18

P2100227Десятого лютого під керівництвом заступника голови районної державної адміністрації Єви Данич відбулося засідання комісії з розгляду питань в галузі земельних відносин.

Під час засідання комісією було розглянуто шість справ про виділення в натурі земельної частки (паю) і затвердження технічної документації із землеустрою щодо встановленя меж земельної ділянки в натурі (на міцевості); про надання згоди для для виготовлення технічної документації із землеустрою щодо встановлення (відновлення) меж земельної ділянки в натурі (на місцевості).

Розглянувши всі питання, комісією прийняті відповідні рішення.

Виноградівська РДА

 
У райдержадміністрації відбулося засідання районної робочої групи з питань легалізації заробітної плати Друк
Четвер, 09 лютого 2017, 15:51

IMG 1450Дев'ятого лютого під керівництвом голови районної державної адміністрації Михайла Русанюка відбулося засідання районної робочої групи з питань легалізації заробітної плати та зайнятості населення, забезпечення реалізації рішень, спрямованих на підвищення рівня оплати праці та дотримання норм законодавства в частині мінімальної заробітної плати.

На порядку денному засідання винесено два питання, а саме: про створення районної робочої групи з питань легалізації заробітної плати та зайнятості населення, забезпечення реалізації рішень, спрямованих на підвищення рівня оплати праці та дотримання норм законодавства в частині мінімальної заробітної плати та про дотримання мінімальних.

Начальник управління соціального захисту населення райдержадміністрації Уляна Курташ інформувала про склад робочої групи до якої увійшли керівники підрозділів з питань соціального захисту населення, економіки, освіти охорони здоров'я, фінансів, а також керівників районного центру зайнятості, відділу статистики, Виноградівської об'єднаної державної податкової інспекції ГУ ДФС у Закарпатській області, Пенсійного фонду та про основні завдання робочої групи. Окрім того, робоча група має право одержувати у встановленому порядку необхідну для її діяльності інформацію і матеріали від підприємств, установ, організацій усіх форм власності, фізичних осіб-підприємців, органів виконавчої влади та місцевого самоврядування.

Голова державної адміністрації рекомендував членам робочої групи розробити план роботи, проводити моніторинги та широку інформаційно-роз'яснювальну роботу серед населення, щодо соціальних ризиків громадян, які не легалізують свою зайнятість та отримують свою заробітну плату неофіційно.

Виноградівська РДА

 
Стан публічних закупівель природного газу на 2017 рік бюджетними установами району обговорено на робочій нараді Друк
Четвер, 09 лютого 2017, 13:26

IMG 1415Дев'ятого лютого під керівництвом першого заступника голови районної державної адміністрації Наталії Костелеби-Веремчук відбулася нарада про стан публічних закупівель природного газу на 2017 рік бюджетними установами району.

Начальник відділу інфраструктури, житлово-комунального господарства та будівництва Ірина Мельник інформувала про стан публічних закупівель природного газу на 2017 рік бюджетними установами району. Проблема незавершеної процедури закупівлі газу на сьогоднішній день є в декількох бюджетних установах району. В зв'язку цим можливе відключення таких установ від газопостачання. Керівники закладів несуть персональну відповідальність за стале функціонування підпорядкованих закладів у зимовий період, своєчасність розрахунків, недопущення заборгованості та питання економного використання природного газу.

В ході наради керівники та представники бюджетних установ району, які не завершили процедуру закупівлі газу, інформували про проблемні питання які виникли в процесі закупівлі та про вжиті заходи, а також вносили свої пропозиції для якнайшвидшого вирішення даного питання. Інформацію керівників установ взято до відому.

За наслідками наради перший заступник голови районної державної адміністрації дала ряд доручень начальнику відділу інфраструктури, житлово-комунального господарства та будівництва райдержадміністрації.

Виноградівська РДА

 
У райдержадміністрації відбулося семінар-навчання з питань виготовлення ключів електронного цифрового підпису та електронного декларування Друк
Середа, 08 лютого 2017, 14:08

IMG 1413Восьмого лютого за головуванням керівника апарату державної адміністрації Юрія Продана відбулося семінар-навчання для представників органів місцевого самоврядування з питань виготовлення ключів електронного цифрового підпису та електронного декларування.

В ході навчання присутніх ознайомлено з порядком виготовлення ключів ЕЦП, переліком суб'єктів їх сертифікації та документів необхідних для їх виготовлення.

Окрім того учасників наради ознайомлено з порядком заповнення е-декларацій, методичними рекомендаціями НАЗК з питань запобігання та врегулювання конфлікту інтересів у діяльності осіб, уповноважених на виконання функцій держави або місцевого самоврядування, а також порядком перевірки факту подання декларацій осіб уповноважених на виконання функцій держави або місцевого самоврядування.

IMG 1386Начальник юридичного відділу апарату райдержадміністрації Олександр Кіш наочно продемонстрував порядок заповнення кожного окремого пункту електронної декларації, детально розповів про відомості які необхідно в них зазначати та джерела отримання відповідної інформації.

Під час семінару учасники мали змогу задавати додаткові питання щодо електронного декларування та інших положень антикорупційного законодавства.

На завершення присутніх попереджено про відповідальність за неподання, несвоєчасне подання декларацій уповноважених на виконання функцій держави або місцевого самоврядування, а також за зазначені в них завідомо неправдивих відомостей.

Виноградівська РДА

 
Між Новоселицею та Велятином планують збудувати дорогу через ліс Друк
Вівторок, 07 лютого 2017, 16:44

IMG 1351  IMG 1357

Сьомого лютого, відбулася нарада під спільним керівництвом голови Виноградівської райдержадміністрації Михайла Русанюка та голови Хустської райдержадміністрації Назарія Павлія, про будівництво лісової дороги із сполученням с. Новоселиця (Виноградівського району) та с. Велятино (Хустського району).

Участь у нараді взяли: заступник голови райдержадміністрації Єва Данич, керівник апарату райдержадміністрації Юрій Продан, директор Виноградівського лісового господарства Василь Агій, директор Хустського лісового дослідного господарства Степан Мамчич, начальник відділу інфраструктури, житлово-комунального господарства та будівництва Виноградівської райдержадміністрації Ірина Мельник та завідувач сектору туризму та транскордонного співробітництва Виноградівської райдержадміністрації Валентина Горнецкі.

В ході наради обговорено ряд важливих питань, які необхідно вирішити для початку будівельних робіт. Зокрема говорили про розрахунок протяжності та орієнтовної вартості дороги, а також про розробку необхідного проекту.
Михайло Русанюк зазначив, що будівництво саме цієї дороги стане потужним ривком у розвитку туризму на Виноградівщині і буде корисним для обох районів. Орієнтовна протяжність дороги – 2 кілометри на території Виноградівського району і 4 кілометри на території Хустщини. Сьогодні щоб проїхати із однієї туристичної точки Закарпаття до іншої потрібно подолати 49 кілометрів і провести в дорозі приблизно1 годину 30 хвилин.

За наслідками наради вирішено до кінця тижня провести всі необхідні розрахунки та призначити наступне засідання найближчим часом.

IMG 1372  IMG 1380

Виноградівська РДА

 
У райдержадміністрації відбулося засідання робочої групи з обстеження об’єктів зовнішньої реклами Друк
П'ятниця, 03 лютого 2017, 15:48

IMG 1326Третього лютого за головуванням заступника керівника апарату-начальника відділу організаційної роботи апарату райдержадміністрації Ігора Вантюха відбулося засідання робочої групи з обстеження об'єктів зовнішньої реклами поза межами населених пунктів Виноградівського району.

В ході засідання членами комісії вирішено здійснити обстеження населених пунктів району із залученням представників органів місцевого самоврядування, з метою інвентаризації об'єктів зовнішньої реклами, які встановлені поза межами населених пунктів району.

Виноградівська РДА

 
Про проведення в районі урочистостей з нагоди 28-ї річниці виведення радянських військ з Афганістану говори на нараді Друк
Четвер, 02 лютого 2017, 14:01

IMG 1307Другого лютого під керівництвом першого заступника голови райдержадміністрації Наталії Костелеби-Веремчук відбулася нарада про підготовку до відзначення в районі 28-ї річниці виведення радянських військ з Афганістану. Участь у нараді взяли: керівник апарату райдержадміністрації, заступник керівника апарату-начальник відділу організаційної роботи апарату райдержадміністрації, начальник відділу культури райдержадміністрації, керівник та представник районної спілки ветеранів Афганістану.

В ході наради обговорено ключові моменти підготовки до проведення урочистостей на площі Миру у Виноградові, біля пам'ятного знаку загиблим воїнам-інтернаціоналістам. Начальник відділу культури райдержадміністрації ознайомив присутніх із сценарієм дійства.

За наслідками наради першим заступником голови райдержадміністрації дано відповідні доручення.

Виноградівська РДА

 
Відбулося чергове засідання Форуму місцевого розвитку Друк
П'ятниця, 03 лютого 2017, 10:39

P1310201За координації голови районної державної адміністрації Михайла Михайловича Русанюка 31 січня відбулося засідання Форуму «Місцевий розвиток, орієнтований на громаду, фаза – ІІІ». В роботі Форуму прийняли участь координатор Закарпатського обласного підрозділу ЄС/ПРООН Любов Павлович, начальник відділу економічного розитку і торгівлі Валентина Окутіна, начальник сектору містобудування та архітектури Маргаринта Тегзе, Малокопанський, Широківський та Великокопанський сільські голови, голови та бухгалтери громадських об'єднань – учасників Проекту.

В ході засідання Форуму проаналізовано стан впровадження мікропроектів. Як позитив, визначено - завершення реалізації мікропроекту «Інноваційне енергозбереження в дитсадку с. Шаланки (утеплення фасаду та горищного перекриття)».

Мікропроекти «Забезпечення питною водою села Мала Копаня (буріння та облаштування свердловини)» та «Забезпечення питною водою село Широке (буріння та облаштування свердловини)» очікується завершити до кінця І кварталу 2017 року, а мікропроект «Ремонт лікарської амбулаторії та придбання медичного обладнання» в с. В. Копаня – до кінця травня 2017 року.

Сільські голови висловили сподівання щодо продовження реалізації ПРООНівського Проекту в області та бажання прийняти участь у ІУ фазі Проекту, оскільки набуто позитивного досвіду у реалізації міжнародних проектів, та бажання громад сіл приймати участь у вирішенні проблем соціально – економічного розвитку.

Виноградівська РДА

 
Про імовірні дієві шляхи вирішення «сміттєвої» проблеми говорили на нараді при голові РДА Друк
Вівторок, 31 січня 2017, 15:48

IMG 1286  IMG 1293

31 січня під керівництвом голови Виноградівської райдержадміністрації відбулася нарада із головами сільських і селищних рад, а також депутатами районної ради. В ході наради обговорено можливі варіанти вирішення проблеми, яка виникла в зв'язку із забороною ввезення побутових відходів з населених пунктів району на міське сміттєзвалище.

Першочерговим дієвим кроком для повного вирішення цієї проблеми є пошук земельної ділянки, яка підходитиме для розміщення повноцінного сміттєпереробного об'єкту, але наразі у керівництва району є декілька альтернативних варіантів короткотермінового вирішення питання.

Михайло Русанюк зазначив, що сьогодні існує декілька варіантів вирішення «сміттєвої» проблеми. Негайним, проте не довгостроковим, вирішенням проблемного питання може стати вивіз сміття за межі Виноградівського району. Наразі є декілька функціонуючих полігонів, які готові прийняти побутові відходи жителів Виноградівщини. Цей шлях вирішення питання коштуватиме районному бюджету близько 3 мільйонів гривень на рік. Окрім того, на стадії розробки перебуває Схема планування Виноградівського району, згідно якій на території Виноградівщини буде розміщено декілька невеликих кущових сміттєзвалищ і саме тому вже найближчим часом дане питання повинно бути розглянутим на сесії районної ради.

В ході наради обговорено також питання підвищення тарифів на вивіз сміття, яке здійснює ТОВ «АВЕ Виноградово». Як зазначив керівник підприємства Адальберт Жидик – підвищення тарифів є обгрунтоване істотним підвищенням мінімальної заробітної плати та цін на пальне, адже в сьогоднішніх тарифах закладені витрати, які були актуальні ще в 2014 році.

Виноградівська РДА

 
Більше статтей...
<< Початок < 1 2 3 4 5 6 7 9 > Кінець >>

Сторінка 9 з 235

Виноградівщина

Райдержадміністрація

Поточна діяльність

Послуги

Публічна інформація

Звернення громадян

Прес-центр

president baner

anons_3

drv_baner

mdz baner

library

rajrada

rajvo

M2 UA RU 300x84

ee-banner

dsvv

gadjacha linija

IMG 0177 копія
Голова Виноградівської районної державної адміністрації
РУСАНЮК МИХАЙЛО МИХАЙЛОВИЧ
konstytucia
ogoloshennya
cnap2
pidrozdily
kultura
stktor turizmu
apk
dpi
rcsssdm
justycia_2
upszn
stat
golovderzhsluzhba
rkmr
dkz
dkz
terinspect praci
pfu
lishosp
eco
Untitled-1 copy
 

bvpd

 

soc reklama

2017
Квітень
ПнВтСрЧтПтСбНд
     12
3456789
10111213141516
17181920212223
24252627282930
Слідкуйте за нами у Твіттері!
twitter-bird-light-bgs

Останні новини

Хто зараз на сайті

На даний момент 345 гостей на сайті
1joomla.ru picma.ru mamentyev.ru
© 2005 - 2015 ВИНОГРАДІВСЬКА РАЙОННА ДЕРЖАВНА АДМІНІСТРАЦІЯ
Адреса: 90300, Закарпатська область, м. Виноградів, площа Миру, 5
тел./факс: (03143) 2-33-50    e-mail: vinrda@ukrpost.ua
При використанні матеріалів - обов'язкове посилання на джерело!
Карта сайту