Звіт голови Виноградівської РДА про роботу за 2016

 

В Ужгороді урочисто підняли прапори України і Євросоюзу

Сьогодні Україна остаточно оформила своє розлучення з Росією – Президент про надання безвізу ЄС

Програма економічного та соціального розвитку Виноградівського району на 2017 рік

Підсумки співпраці громадських формувань з правоохоронними органами та підрозділами державної прикордонної служби у 2016 році обговорено на нараді Друк
Середа, 01 березня 2017, 15:39

IMG 2548Першого березня під керівництвом голови Виноградівської райдержадміністрації відбулася нарада, в ході якої було підведено підсумки співпраці громадських формувань з правоохоронними органами та підрозділами державної прикордонної служби у 2016 році . Окрім того були обговорені проблемні питання, які виникають в ході організації цієї співпраці.

Участь у нараді взяли:заступник голови райдержадміністрації Єва Данич, керівник апарату райдержадміністрації Юрій Продан, заступник керівника апарату-начальник відділу організаційної роботи Ігор Вантюх, начальник юридичного відділу апарату райдержадміністрації Олександр Кіш, майор, заступник начальника штабу, начальник відділу прикордонної служби Мукачівського прикордонного загону Ігор Римарчук, представники всіх відділів прикордонної служби у Виноградівському районі («Вилок», «Велика Паладь», «Дяково», «Дюла» та «Хижа»), правоохоронних органів та громадських формувань.

Керівники відділів Державної прикордонної служби України підвели підсумки співпраці громадських формувань з правоохоронними органами та підрозділами державної прикордонної служби у 2016 році, а керівники громадських формувань «АПОЛОГЕТ» з ОГП і ДК та громадського формування з охорони громадського порядку при ТОВ «Безпека-Універсал» прозвітували про підсумки діяльності громадських формувань.

Про порядок створення громадських формувань, реєстрації (перереєстрації), погодження їх статутних документів та координація їх діяльності після реєстрації присутніх інформував майор Ігор Римарчук, а наприкінці засідання присутні обговорили план спільних дій з удосконалення взаємодії з питань забезпечення правопорядку у м. Виноградів та Виноградівському районі, а також на ділянках відповідальності відділів Державної прикордонної служби України, що дислокуються на території Виноградівського району.

Виноградівська РДА

 
Дві жительки села Широке отримали державні нагороди Друк
Середа, 01 березня 2017, 14:55

IMG 246428 лютого перший заступник голови райдержадміністрації Наталія Костелеба-Веремчук вручила нагрудні знаки та посвідчення матері-героїні мешканкам села Широке.

Нагрудним знаком та почесним званням «Мати-героїня» були нагороджені Моргіт Пейтерівна Порада та Фурдь Марія Михайлівна.

Перший заступник голови райдержадміністрації побажала матерям-героїням міцного здоров'я, мирного неба над головою та вдячності і любові від дітей, котрі можуть пишатися вчинками своїх матерів.

Виноградівська РДА

 
Юрій Продан зустрівся з головою Громадської ради національних меншин Борисом Бучко Друк
Вівторок, 28 лютого 2017, 15:28

IMG 241028 лютого керівник апарату районної державної адміністрації Юрій Продан провів зустріч із головою Громадської ради національних меншин при Закарпатській обласній державній адміністрації Борисом Бучко та рядом представників даної ромської громади, а також із уповноваженим представником Міжнародного комітету захисту прав людини Миколою Жалізняком.

В ході зустрічі керівник апарату інформував голову та членів Громадської ради, що райдержадміністрацією розроблені та діють дві програми, а саме: «Ромське населення Виноградівщини на 2016-2020 рр.», «Підтримки освіти, культури та традицій національниї меншин на 2016-2020 рр.». Також розпорядженням голови IMG 2405райдержадміністрації затверджено стратегію захисту та інтеграції ромських нацменшин до 2020 року. Окрім того, головою райдержадміністрації було призначено радників із питань інтеграції ромів в українське суспільство.

Юрій Продан наголосив на тому, що отримання освіти ромськими дітьми є одним із найважливіших кроків для їх інтеграції в суспільство.

На завершення зустрічі голова Громадської ради Борис Бучко висловив свої сподівання на подальшу співпрацю.

Виноградівська РДА

 
Наталія Костелеба-Веремчук: Ми повинні залучити ще більше місцевих виноробів до участі в «Угочанській лозі» Друк
Вівторок, 28 лютого 2017, 15:03

IMG 236228 лютого оргкомітет фестивалю виноградарів-виноробів «Угочанська лоза» провів чергове засідання, в ході якого обговорено ряд організаційних питань.

Членами оргкомітету було зазначено, що третього березня, в рамках цьогорічного фестивалю, у міському будинку культури буде проведено семінар-навчання для виноробів про методи очистки та підготовки вина до вживання. Окрім того, в ході проведення семінару учасникам нададуть всю необхідну інформацію щодо проведення конкурсу вин на фестивалі "Угочанська лоза 2017".

Співголова оргкомітету фестивалю Наталія Костелеба-Веремчук наголосила на тому, що родзинкою нашого фестивалю є можливість участі в ньому так званих «домашніх виноробів», яких так багато на Виноградівщині. Саме тому сьогодні нам необхідно прикласти максимум зусиль для того, щоб залучити якнайбільше місцевих виноробів до участі в фестивалі, а це в свою чергу дасть можливість гостям «Угочанської лози» скуштувати якнайбільше видів якісного домашнього вина, яким і славиться наш район.

Виноградівська РДА

 
Питання благоустрою придорожніх територій обговорили на нараді Друк
Понеділок, 27 лютого 2017, 15:57

IMG 235227 лютого під керівництвом голови райдержадміністрації відбулася робоча нарада із представниками райавтодору, водного та лісового господарств. В ході наради обговорено питання проледення очищення придорожніх територій від сміття та чагарників, приведення в належний стан дорожніх узбіч, стічних канав, тощо.

Михайло Русанюк наголосив на тому, що роботи із благоустрою придорожніх територій необхідно провести якнайшвидше, адже із настанням стабільної теплої погоди дорожники займуться ремонтними роботами на автошляхах району. На допомогу працівникам дорожньої служби прийдуть працівники лісового та водного господарств, які займуться роботами із розчистки придорожніх територій, проведення яких входить у їхню компетенцію.

Виноградівська РДА

 
На Виноградівщині відбувся Чемпіонат України з греко-римської боротьби Друк
Понеділок, 27 лютого 2017, 13:48

IMG 2222  IMG 2234

25 лютого начальник управління молоді та спорту Закарпатської обласної державної адміністрації Віталій Ерфан та голова Виноградівської районної державної адміністрації Михайло Русанюк побували на офіційному відкритті Чемпіонату України з греко-римської боротьби (західна зона) серед кадетів 2000-2001 року народження. Змагання проходили в спортзалі Оноцької загальноосвітньої школи I-III ступенів.

В змагання приймали участь збірні команди Закарпатської, Львівської, Івано-Франківської Рівненської, Вінницької, Волинської, Тернопільської, Хмельницької та Чернівецької областей.

Виноградівська РДА

 
У райдержадміністрації відбулося засідання комісії з питань надання одноразової грошової допомоги з Програми подолання бідності Друк
Понеділок, 27 лютого 2017, 16:05

IMG 219524 лютого під керівництвом заступника голови райдержадміністрації Єви Данич відбулося засідання комісії з питань надання одноразової грошової допомоги з Програми подолання бідності.

Начальник відділу обслуговування інвалідів, ветеранів війни та праці Наталія Меркулова ознайомила присутніх із заявами та зверненнями громадян, які надійшли до керівництва району, про надання посильної одноразової грошової допомоги. Всього в ході засідання було розглянуто 59 заяв громадян.

Детального розглянувши всі справи членами комісії прийнято відповідні рішення

 
Комісія з питань призначення (відновлення) соціальних виплат внутрішньо переміщеним особам провела чергове засідання Друк
П'ятниця, 24 лютого 2017, 16:12

IMG 218424 лютого під керівництвом заступника голови райдержадміністрації Єви Данич відбулося засідання районної комісії з питань призначення (відновлення) соціальних виплат внутрішньо переміщеним особам.

Начальник управління соціального захисту населення Виноградівської райдержадміністрації Уляна Курташ ознайомила присутніх із поданням про призначення (відновлення) соціальних виплат внутрішньо переміщеним особам. На розгляд комісії подано 8 особових справ утримувачів соціальних виплат з числа внутрішньо переміщених осіб.

Детально розглянувши всі справи комісію було прийнято відповідні рішення.

Виноградівська РДА

 
Комісія з розгляду питань в галузі земельних відносин провела чергове засідання Друк
П'ятниця, 24 лютого 2017, 13:08

IMG 218124 лютого під керівництвом заступника голови районної державної адміністрації Єви Данич відбулося засідання комісії з розгляду питань в галузі земельних відносин.

Під час засідання комісією було розглянуто шість справ про виділення в натурі ( на місцевості) земельної частки (паю) та затвердження технічної документації із землеустрою щодо встановленя меж земельної ділянки в натурі (на міцевості).

Розглянувши всі питання, комісією прийняті відповідні рішення.

Виноградівська РДА

 
Почесного громадянина міста Виноградів привітали з 79-ти річчям Друк
П'ятниця, 24 лютого 2017, 10:08

IMG 208723 лютого перший заступник голови райдержадміністрації Наталія Костелеба-Веремчук та заступник голови райдержадміністрації Єва Данич привітали з 79-ти річчям Почесного громадянина міста Виноградів Йосипа Зігмундовича Гаснюка.

Наталія Костелеба-Веремчук та Єва Данич вручили Йосипу Гаснюку почесну грамоту Закарпатської обласної державної адміністрації за багаторічну сумлінну працю, вагомий особистий внесок у соціально-економічний розвиток області, активну участь в громадському житті та високий професіоналізм. А також побажали імениннику міцного здоров'я, наснаги та довгих років життя.

Виноградівська РДА

 
Більше статтей...
<< Початок < 1 2 3 4 5 6 7 9 > Кінець >>

Сторінка 9 з 238

Виноградівщина

Райдержадміністрація

Поточна діяльність

Послуги

Публічна інформація

Звернення громадян

Прес-центр

president baner

anons_3

drv_baner

mdz baner

library

rajrada

rajvo

M2 UA RU 300x84

ee-banner

dsvv

gadjacha linija

IMG 0177 копія
Голова Виноградівської районної державної адміністрації
РУСАНЮК МИХАЙЛО МИХАЙЛОВИЧ
konstytucia
ogoloshennya
cnap2
pidrozdily
kultura
stktor turizmu
apk
dpi
rcsssdm
justycia_2
upszn
stat
golovderzhsluzhba
rkmr
dkz
dkz
terinspect praci
pfu
lishosp
eco
Untitled-1 copy
 

bvpd

 

soc reklama

2017
Травень
ПнВтСрЧтПтСбНд
1234567
891011121314
15161718192021
22232425262728
293031    
Слідкуйте за нами у Твіттері!
twitter-bird-light-bgs

Хто зараз на сайті

На даний момент 104 гостей на сайті
1joomla.ru picma.ru mamentyev.ru
© 2005 - 2015 ВИНОГРАДІВСЬКА РАЙОННА ДЕРЖАВНА АДМІНІСТРАЦІЯ
Адреса: 90300, Закарпатська область, м. Виноградів, площа Миру, 5
тел./факс: (03143) 2-33-50    e-mail: vinrda@ukrpost.ua
При використанні матеріалів - обов'язкове посилання на джерело!
Карта сайту