Оголошення про оприлюднення регуляторного акта Друк
Середа, 12 червня 2013, 09:14

Повідомленння
про оприлюднення проекту регуляторного акта

Відповідно до статті 9 Закону України "Про засади державної регуляторної політики у сфері господарської діяльності" архівний відділ Виноградівської райдержадміністрації 31.05.2016 р. оприлюднює проект розпорядження голови Виноградівської райдержадміністрації "Про затвердження цін на роботи (послуги), що виконуються архівним відділом на договірних засадах та у сфері використання архівних документів", а також аналіз його регуляторного впливу на веб – сайті Виноградівської райдержадміністрації Ця електронна адреса захищена від спам-ботів, Вам потрібно включити JavaScript для перегляду

Зауваження і пропозиції від фізичних і юридичних осіб, їх об'єднань приймаються упродовж одного місяця від дня оприлюднення проекту розпорядження в електронному виді та на паперових носіях за адресою: Виноградівська райдержадміністрація, м.Виноградів, площа Миру,5, e-mail: Ця електронна адреса захищена від спам-ботів, Вам потрібно включити JavaScript для перегляду

Начальник архівного відділу
Виноградівської райдержадміністрації Т.Головнич


 

ПОВІДОМЛЕННЯ про оприлюднення проекту регуляторного акта – розпорядження голови Виноградівської районної державної адміністрації "Про затвердження Регламенту Центру надання адміністративних послуг Виноградівської районної державної адміністрації"

Виноградівська районна державна адміністрація відповідно до статті 9 Закону України «Про засади державної регуляторної політики у сфері господарської діяльності» з метою одержання зауважень і пропозицій від фізичних та юридичних осіб, оприлюднить 20.11.2013р. на офіційному веб-сайті Виноградівської районної державної адміністрації в мережі Інтернет за адресою: http://www.vynogradiv-rda.gov.ua/ в підрозділі «Проекти регуляторних актів» розділу «Регуляторна діяльність» проект розпорядження голови Виноградівської районної державної адміністрації «Про затвердження Регламенту Центру надання адміністративних послуг Виноградівської районної державної адміністрації» разом із аналізом регуляторного впливу.

Проект розпорядження розроблено відповідно до вимог Закону України «Про адміністративні послуги», Постанови Кабінету Міністрів України від 01 серпня 2013 року № 588 «Про затвердження Примірного регламенту центру надання адміністративних послуг» з метою затвердження Регламенту Центру надання адміністративних послуг Виноградівської районної державної адміністрації та переліку адміністративних послуг, що будуть надаватися у центрі.

Пропозиції та зауваження прийматимуться у письмовій формі протягом місяця з дня оприлюднення проекту розпорядження на адресу розробника: 90300, Закарпатська обл., м.Виноградів, площа Миру, 3 каб. 111, 112, або на електронну адресу райдержадміністрації: Ця електронна адреса захищена від спам-ботів, Вам потрібно включити JavaScript для перегляду .

(15.11.2013)


Оголошення про оприлюднення регуляторного акта ─ проекту розпорядження голови Виноградівської райдержадміністрації „Про районний конкурсний комітет з визначення автомобільних перевізників на приміських автобусних маршрутах загального користування” та аналіз впливу регуляторного акта.

Відповідно до статті 9 Закону України „Про засади державної регуляторної політики у сфері господарської діяльності”, інформуємо, що у черговому номері газети „Новини Виноградівщини”, 22 червня 2013 року, та на офіційному веб-caйті Виноградівської райдержадміністрації www.vynogradiv-rda.gov.ua буде оприлюднено регуляторний акт - проект розпорядження голови райдержадміністрації „Про районний конкурсний комітет з визначення автомобільних перевізників на приміських автобусних маршрутах загального користування ” та аналіз впливу регуляторного акта.

Зміст проекту: створення районного конкурсного комітету з визначення автомобільних перевізників на приміських автобусних маршрутах загального користування, що не виходять за межі території району; умови проведення конкурсу з визначення автомобільних перевізників на приміських автобусних маршрутах загального користування, що не виходять за межі території району; затвердження мережі приміських автобусних маршрутів загального користування, що не виходять за межі району.

Зауваження та пропозиції від суб’єктів господарювання, фізичних та юридичних осіб, їх об’єднань приймаються протягом місяця з дня оприлюднення проекту регуляторного акту у письмовій формі за поштовою та електронною адресою: м. Виноградів, пл. Миру, 3, каб. №108, e-mail: Ця електронна адреса захищена від спам-ботів, Вам потрібно включити JavaScript для перегляду .

 

Виноградівщина

Райдержадміністрація

Поточна діяльність

Послуги

Публічна інформація

Звернення громадян

Прес-центр

president baner

anons_3

drv_baner

mdz baner

library

rajrada

rajvo

M2 UA RU 300x84

ee-banner 

fmap 1

dsvv

gadjacha linija

1111111111111

baner ghestova mova 

petition1

11111
Голова Виноградівської районної державної адміністрації
РУСАНЮК МИХАЙЛО МИХАЙЛОВИЧ
konstytucia
ogoloshennya
pidrozdily
kultura
stktor turizmu
apk
dpi
rcsssdm
justycia_2
upszn
stat
golovderzhsluzhba
rkmr
dkz
dkz
terinspect praci
pfu
lishosp
eco
365
korupcia
 

bvpd

Flaer Patronat 1 - -400x842

 

soc reklama

2018
Червень
ПнВтСрЧтПтСбНд
    123
45678910
11121314151617
18192021222324
252627282930 
Слідкуйте за нами на Facebook!
social facebook box blue

Хто зараз на сайті

На даний момент 24 гостей на сайті
1joomla.ru picma.ru mamentyev.ru
© 2005 - 2017 ВИНОГРАДІВСЬКА РАЙОННА ДЕРЖАВНА АДМІНІСТРАЦІЯ
Адреса: 90300, Закарпатська область, м. Виноградів, площа Миру, 5
тел./факс: (03143) 2-33-50    e-mail: vinrda@ukrpost.ua
При використанні матеріалів - обов'язкове посилання на джерело!
Карта сайту