Соціальна реклама Друк
Середа, 20 листопада 2013, 14:45

Допоможемо спільними зусиллями – створимо ще одну сім’ю!

Благодійний фонд «Візьми надію» звертається до всіх небайдужих, хто має намір допомогти дітям-сиротам, які будуть влаштовані в дитячий будинок сімейного типу сім’ї Сабов. На сьогоднішній день, за рахунок благодійних та спонсорських коштів придбано будинок для сім’ї Сабов, здійснено капітальний ремонт будинку. До дитячого будинку сімейного типу сім’ї Сабов ще в цьому році заплановано влаштувати 5-ть дітей-сиріт та дітей, позбавлених батьківського піклування. В подальшому, даний будинок може стати домівкою для 10 дітей-сиріт. На сьогоднішній день, фонду залишилося назбирати необхідну суму грошей для придбанням дитячих меблів та побутової техніки. Тому просимо Вас, по мірі можливості, допомогти благодійному фонду в добрій справі – заради дітей, адже кожна дитина є дорогоцінною в Божих очах і має право на захист, виховання в люблячій сім’ї та повноцінний розвиток.

Ми просимо Вас відгукнутися та допомогти нашим маленьким громадянам відчути турботу дорослих, тепло їхніх сердець та сімейний затишок. Наш будинок знаходиться за адресою м. Виноградів, вул. Виноградна, 24. (Тел. для довідок – 2-31-95, моб. 0994847225, мати – вихователь дитячого будиноку сімейного типу Сабов Параска).

Долучитися до спільної та благородної справи можна переказавши кошти за наступними реквізитами:

Виноградівський благодійний фонд «Візьми надію», Виноградівське відділення «Приват Банк» Рахунок № 26003060259771, код 37713107, МФО 312378


 dytyna knyga
 
aids
Зупинимо СНІД доки він не зупинив нас
 
beregzhy sebe
Ми - за здоровий спосіб життя