Громадська рада при Виноградівській РДА Друк
Четвер, 19 грудня 2019, 11:40

Розпорядження голови Виноградівської районної державної адміністрації
«Про затвердження орієнтовного плану проведення
консультацій з громадськістю на 2020 рік»

 


Протокол
засідання Громадської ради при Виноградівській районній державній адміністрації


 

Розпорядження голови Виноградівської райдержадміністрації
Про затвердження нового складу Громадської ради при
Виноградівській районній державній адміністрації


 

Протокол установчих зборів по формуванню Громадської ради при Виноградівській районній державній адміністрації.


 

65415923 650322715469557 5026890419716227072 n  65488932 453778732084335 5945400520637153280 n

27 червня в читальному залі Виноградівської центральної районної бібліотеки відбулося засідання Громадської ради при Виноградівській райдержадміністрації.

В ході засідання начальник відділу ведення Державного реєстру виборців апарату райдержадміністрації Вікторія Бачкай інформувала присутніх про періодичність поновлення персональних даних Державного реєстру виборців, порядок складання та уточнення списків виборців, а також про порядок тимчасової зміни місця голосування виборців без зміни їх виборчої адреси.

Вікторія Бачкай наголосила на важливості та необхідності перевірки виборцями свого включення до Державного реєстру виборців а також правильності своїх персональних даних, внесених до Реєстру задля беззаперечної реалізації свого права «голосу» під час позачергових виборів народних депутатів України 21 липня 2019 року.

Під час наради присутні також мали можливість отримати відповіді на найбільш актуальні питання, які турбують громадськість щодо Державного реєстру виборців.

Зразки документів

Повідомлення ініціативної групи з підготовки установчих зборів громадської ради при Виноградівській райдержадміністрації.


Розпорядження голови Виноградівської райдержадміністрації Про створення Ініціативної групи з підготовки та проведення установчих зборів за участі інститутів громадянського суспільства з обрання членів Громадської ради при Виноградівській районній державній адміністрації.


 Протокол засідання Громадської ради при Виноградівській районній державній адміністрації


 Питання харчування дітей в загальноосвітніх закладах району обговорили на засіданні Громадської ради

27657987 927063577458924 1225325204614358251 n 27750249 927213884110560 5387363419370730700 n

Восьмого лютого у малому залі засідань райдержадміністрації відбулося засідання Громадської ради при Виноградівській райдержадміністрації. На засіданні були присутні: в.о. керівника апарату райдержадміністрації Ігор Вантюх, головний бухгалтер управління освіти молоді та спорту райдержадміністрації Наталія Левченко та голови батьківських комітетів ЗОШ №1 та ЗОШ №8.

Основним питання порядку денного стала організація раціонального, збалансованого харчування в загальноосвітніх закладах району.

Під час засідання присутні обговорили методи контролю за організацією харчування, постачання продуктів харчування та роботою харчоблоку дирекцією школи, органами охорони здоров'я та батьками.

27654866 927064237458858 5887610299697618658 n 27658085 927064277458854 2740587236915199849 n


Розпорядження голови Виноградівської районної державної адміністрації "Про затвердження орієнтовного плану проведення консультацій з громадськістю на 2018 рік"


 

P3241055 копія24 березня відбулося чергове засідання громадської ради при райдержадміністрації. З 24 членів Громадської ради на засіданні було присутньо 14 осіб, що дало можливість приймати рішення шляхом голосування.

Під час засідання обговорено результати зустрічей з головами батьківських комітетів, намічено подальші кроки в роботі громадського контролю по здійсненню моніторингу ситуації в дошкільних навчальних закладах міста та обговорено проблемні питання, які необхідно розглянути на черговому засіданні Громадської ради.


ПРОТОКОЛ №14 засідання Громадської ради при Виноградівській районній державній адміністрації

ПРОТОКОЛ №13 засідання Громадської ради при Виноградівській районній державній адміністрації

Розпорядження голови Виноградівської районної державної адміністрації про затвердження нового складу Громадської ради при Виноградівській районній державній адміністрації

ПРОТОКОЛ №12 засідання Громадської ради при Виноградівській районній державній адміністрації

ПРОТОКОЛ №11 засідання Громадської ради при Виноградівській районній державній адміністрації

ПРОТОКОЛ №10 засідання Громадської ради при Виноградівській районній державній адміністрації


22 січня, за участі першого заступника голови райдержадміністрації Наталії Костелеби-Веремчук, керівника апарату райдержадміністрації Юрія Продана та заступника керівника апарату-начальника відділу організаційної роботи апарату районної державної адміністрації Ігора Вантюха, відбулося засідання Громадської ради при Виноградівській райдержадміністрації.

Учасники заходу розглянули ряд питань суспільного характеру, а саме створення громадського контролю для вивчення питання харчування дітей у дошкільних навчальних закладах міста Виноградів та проведеннякруглого столу з даного питання.

Перший заступник голови райдержадміністрації Наталія Костелеба-Веремчук привітала присутніх та дала відповіді на запитання які найбільше хвилюють громадськість району. Подякувала членам Громадської ради за активну участь у суспільному житті Виноградівщини.

Заступник керівника апарату-начальник відділу організаційної роботи апарату районної державної адміністрації Ігор Вантюх запропонував  членам громадської ради долучитися до проведення анкетного опитування мешканців району про стан корупції в органах державної влади та місцевого самоврядування. За наслідками анкетного опитування провести засідання круглого столу «Скажи корупції – ні!».

З метою популяризації здорового способу життя члени громадської ради обговорили та  затвердили проведення районного турніру зі стрітболу. 


 

IMG 946915 січня, за участі заступник керівника апарату-начальника відділу організаційної роботи апарату  районної державної адміністрації Ігора Вантюха, відбулося засідання правління Громадської ради при Виноградівській райдержадміністрації де розглядалося питання вивчення та контролю за харчуванням дітей  дошкільних навчальних закладів міста Виноградів.

Голова громадської ради Йосип Дрошковці запропонував створити громадський контроль при Громадській раді для вивчення цього питання. У громадський контроль планують включити представників батьківського комітету, представників громадськості, членів громадської ради та депутатів різних рівнів. Це питання винесуть на розгляд засідання Громадської ради 22 січня 2016 року.

Окрім цього, заступник керівника апарату-начальник відділу організаційної роботи апарату  державної адміністрації запропонував підготувати звернення до Кабінету Міністрів України, Верховної Ради України та Президента України, щодо вирішення питання харчування дітей в дошкільних навчальних закладах та початкових класах загальноосвітніх шкіл.


 

Оголошення: 29 грудня 2015 року, о 15.00 к.ч., у малому залі засідань Виноградівської райдержадміністрації відбудеться засідання Громадської ради при Виноградівській районній державній адміністрації

Протокол засідання Громадської ради при Виноградівській райдержадміністрації №9 від 21.12.2015 р.

Протокол засідання Громадської ради при Виноградівській райдержадміністрації №8 від 16.11.2015 р.


 16111516 листопада 2015 року відбулося чергове засідання Громадської ради при Виноградівській районній державній адміністрації. З 34 членів Громадської ради на засіданні були присутні 21 чол., що дало можливість приймати рішення шляхом голосування.

Під час засідання Громадською радою було розглянуто журналістський запит щодо закладів освіти, розташованих на території району та прийнято рішення доручити комісії з питань законності. правопорядку та етики при Громадській раді здійснити виїзд на місця для з'ясування стану справ щодо діяльності закладів.

Також на засіданні прийнято ряд рішень, направлених на покращення організації роботи Громадської ради.


 Орієнтовний план проведення консультацій з громадськістю на 2016 рік

ПРОТОКОЛ №7 засідання Громадської ради при Виноградівській районній державній адміністрації

ПРОТОКОЛ №6 засідання Громадської ради при Виноградівській районній державній адміністрації


 gromrada04091504 вересня 2015 року відбулося засідання Громадської ради при Виноградівській районній державній адміністрації. Серед запрошених, присутніми на засіданні були Олександр Шуберт – учасник антитерористичної операції, Віктор Марушка – директор Виноградівської дитячої школи мистецтв ім.Б.Бартока, Людмила Дорогі – директор Виноградівської гімназії та Наталія Якушевич - заступника директора по навчально-виховній роботі в початковій школі Виноградівської ЗОШ І-ІІІ ст. №1.

Під час засідання Громадською радою було розглянуто ряд питань, зокрема про стан розвитку бібліотечної і музейної справи у Виноградівському районі, про виділення земельних ділянок учасникам АТО, про розвиток музичного мистецтва у районі, про роботу з обдарованою молоддю Виноградівщини та про стан насаджень парку ім.Ж.Перені.
За результатами наради членами Громадської ради прийнято відповідні рішення.


gromrada 280715

28 липня відбулося чергове засідання Громадської ради при Виноградівській районній державній адміністрації, на якому розглянуто питання необхідності розвитку волонтерського руху на Виноградівщині, обговорено можливість надання допомоги воїнам-учасникам АТО, переглянуто план роботи Громадської ради.

За результатами засідання вирішено підготувати та направити звернення до керівництва району про необхідність виділення приміщення для можливості повноцінної роботи районної організації «Рух підтримки Закарпатських військових – Виноградів».


Розпорядження голови Виноградівської райдержадміністрації від 28.07.15 № 202 "Про затвердження Положення про Громадську раду при Виноградівській районній державній адміністрації "

Протокол засідання Громадської ради при Виноградівській райдержадміністрації (28.07.2015)

Протокол засідання Громадської ради при Виноградівській райдержадміністрації (14.07.2015)

Протокол засідання Громадської ради при Виноградівській райдержадміністрації (26.06.2015)

Протокол засідання Громадської ради при Виноградівській райдержадміністрації (05.06.2015)

Протокол засідання Громадської ради при Виноградівській райдержадміністрації (06.05.2015)

Протокол №1 від 02 березня 2015 року установчих зборів по формуванню Громадської ради при Виноградівській районній державній адміністрації

Розпорядження голови Виноградівської райдержадміністрації від 11.03.15 № 65 "Про затвердження нового складу Громадської ради при Виноградівській районній державній адміністрації "


Оголошення ініціативної групи з підготовки установчих зборів громадської ради при Виноградівській районній державній адміністрації

Розпорядження голови Виноградівської райдержадміністрації від 29.12.14 № 399 "Про припинення повноважень Громадської ради при Виноградівській районній державній адміністрації"


P327003427 березня 2015 року відбулося засідання Громадської ради при Виноградівській районній державній адміністрації.

Основним питанням порядку денного стало планування роботи Громадської ради при Виноградівській районній державній адміністрації на перше півріччя 2015 року.

На засідання з 34 членів Громадської ради було присутньо лише 16, що не дало можливості приймати рішення шляхом голосування, однак присутні представники інститутів громадянського суспільства намітили основні напрямки роботи Громадської ради, обговорили можливість створення робочих комісій з питань законності, правопорядку та етики; з питань захисту прав інвалідів та мало захищених верств населення; з питань освіти, охорони здоров’я, культури та міжетнічних взаємин; з питань туризму та реалізації молодіжної політики; з питань економічного розвитку склад яких запланували затвердити на наступному засіданні Громадської ради при райдержадміністрації.

Учасники засідання висловили невдоволення відсутністю більшості членів Громадської ради, та наголосили на неухильному додержанні членами Громадської ради Положення про Громадську раду при Виноградівській районній державній адміністрації, а саме пункту 10.1, який передбачає припинення членства у Громадській раді у разі систематичної відсутності члена громадської ради на її засіданнях без поважних причин (більше ніж 2 рази).


ЗВІТ про проведення консультацій з громадськістю у другому кварталі 2015 року

ЗВІТ про проведення консультацій з громадськістю у першому кварталі 2015 року

Орієнтовний план проведення консультацій з громадськістю на 2015 рік


Акт обстеження аміачно-холодильної установки ПП "Агрофірма "Про-Світ"


Звіт про роботу Громадської ради при райдержадміністрації протягом 2013-2014 років

Звіт про проведення консультацій з громадськістю у 2014 році

Протокол засідання правління Громадської ради при Виноградівській районній державній адміністрації (№11 від 24.07.2014)

Декларація про майно, доходи, витрати і зобов'язання фінансового характеру Дрошковці Й.Й. за 2013 рік

Розпорядження голови Виноградівської районної державної адміністрації Закарпатської області

Наша електронна адреса: Ця електронна адреса захищена від спам-ботів, Вам потрібно включити JavaScript для перегляду

Розпорядження голови Виноградівської районної державної адміністрації від 09.12.2013 №383 "Про затвердження орієнтовного плану консультацій з громадськістю на 2014 рік"

Протокол засідання правління Громадської ради при Виноградівській районній державній адміністрації (№10 від 20.05.2014)

Протокол засідання правління Громадської ради при Виноградівській районній державній адміністрації (№9 від 13.03.2014)

Протокол засідання правління Громадської ради при Виноградівській районній державній адміністрації (№7 від 28.10.2013)

Протокол засідання правління Громадської ради при Виноградівській районній державній адміністрації (№6 від 16.09.2013)

Протокол засідання Громадської ради при Виноградівській районній державній адміністрації (№5 від 05.07.2013) Додаток до протоколу

Протокол засідання Громадської ради при Виноградівській районній державній адміністрації (№4 від 21.05.2013) Додаток до протоколу

Проект Закону України "Про засади державної регіональної політики"

Протокол засідання Громадської ради при Виноградівській районній державній адміністрації (№3 від 26.03.2013)

Протокол засідання Громадської ради при Виноградівській районній державній адміністрації (№2 від 06.03.2013)

Районний план заходів щодо реалізації Стратегії державної політики сприяння розвитку громадянського суспільства в Україні на 2013 рік

Склад Громадської ради при Виноградівській районній державній адміністрації (оновлений)

Оголошення: 04 лютого 2013 року, о 10.00 к.ч., у малому залі засідань Виноградівської райдержадміністрації відбудуться установчі збори з питань формування нового складу Громадської ради при Виноградівській районній державній адміністрації.

Зразки документів, необхідних для включення представників ІГС до громадської ради при районній державній адміністрації

Список інститутів громадянського суспільства (ІСГ), які подали заяви про участь в установчих зборів громадської ради при Виноградівській райдержадміністрації

Розпорядження голови районної державної адміністрації "Про громадську раду при Виноградівській районній державній адміністрації"

Склад громадської ради при Виноградівській райдержадміністрації

Положення про громадську раду Виноградівській районній державній адміністрації

Протокол № 1 установчих зборів по формуванню Громадської ради при Виноградівській районній державній адміністрації

Протокол № 5 засідання Громадської ради при Виноградівській районній державній адміністрації

 

ПРОТОКОЛ №10

засідання Громадської ради при

Виноградівській районній державній адміністрації

 

Виноградівщина

Райдержадміністрація

Поточна діяльність

Послуги

Публічна інформація

Звернення громадян

Прес-центр

president baner

anons_3

drv_baner

library

M2 UA RU 300x84

ee-banner 

fmap 1

dsvv

gadjacha linija

1111111111111

baner ghestova mova 

petition1 

1111111111111 copy

 
imege1236
Голова Виноградівської районної державної адміністрації - Вантюх Ігор Віталійович 

 
ІНФОРМАЦІЯ ДЛЯ ВИБОРЦІВ!
 
original-3498738506
 
images
 
konstytucia
osvita copy
ogoloshennya
sp copy
kultura copy
rcsssdm copy
uszn copy
rcz copy copy
gk copy
lishosp copy
eko copy
365 copy
kor copy
 

Flaer Patronat 1 - -400x842

 

soc reklama

2021
Лютий
ПнВтСрЧтПтСбНд
1234567
891011121314
15161718192021
22232425262728
Слідкуйте за нами на Facebook!
social facebook box blue

Хто зараз на сайті

На даний момент 294 гостей на сайті
1joomla.ru picma.ru mamentyev.ru
© 2005 - 2020 ВИНОГРАДІВСЬКА РАЙОННА ДЕРЖАВНА АДМІНІСТРАЦІЯ
Адреса: 90300, Закарпатська область, м. Виноградів, площа Миру, 5
тел./факс: (03143) 2-33-50    e-mail:  vinrda@vynogradiv-rda.gov.ua
При використанні матеріалів - обов'язкове посилання на джерело!
Карта сайту