Управління ПФУ в Виноградівському районі інформує Друк
Понеділок, 18 травня 2015, 07:37

Виноградівське об'єднане управлінння Пенсійного фонду України Закарпатської області (Відділ обслуговування громадян по Берегівському району) здійснив виїзний прийом з метою привітання пенсіонерки Неште Гізелли Аронівни з Днем народження, яка народилася 14.02.1914 року, їй виповнилось 104 роки. Вона закінчила Батьовську середню школу, в 1933 році одружилась, працювала в колгоспі, чоловік працював бригадиром на залізничній дорозі, прожили разом 53 роки. Народила та виховала 2-х дітей. На сьогоднійший день має 3-х внуків та 5 –х правнуків. Запорукою довголіття вважає щоденне піклування про родину та позитивні думки.


 

ЯК ЗАРЕЄСТРУВАТИСЯ НА ВЕБ-ПОРТАЛІ ЕЛЕКТРОННИХ ПОСЛУГ ПЕНСІЙНОГО ФОНДУ УКРАЇНИ
www.portal.pfu.gov.ua

Передбачено два способи реєстрації:
I. За заявою:
1) Для цього необхідно особисто відвідати орган ПФУ, написати заяву. Внесені у заяву відомості перевіряються фахівцем Фонду, вносяться до інформаційної системи Пенсійного фонду. Вам видається розписка про одержання заяви та «реєстраційний код», необхідний для реєстрації на веб-порталі.
2) Зайти на веб-портал ПФУ в мережі Інтернет і вибрати пункт меню «Реєстрація» в закладці «Реєстрація за заявою». Заповнити реєстраційну форму. Логін та пароль бажано вибирати такими, що не містять Ваших справжніх імен та прізвищ. Виконання такої рекомендації підвищить рівень захисту Ваших персональних даних.
3) Після реєстрації на введену Вами електронну адресу надійде лист для підтвердження реєстрації. Після підтвердження реєстрації Ви отримаєте повідомлення веб-порталу про успішне закінчення реєстрації.
II. Он-лайн реєстрація за електронним цифровим підписом (ключем ЕЦП):
Зайти на веб-портал ПФУ в мережі Інтернет. На екранній формі «Вхід» в закладці «За ЕЦП» можна ознайомитися зі списком АЦСК (Акредитованих центрів сертифікації ключів), ЕЦП яких підтримує веб-портал ПФУ.
Якщо Ви ще не маєте ЕЦП одного з цих АЦСК, необхідно звернутися в АЦСК та отримати його. Ключ ЕЦП може зберігатися на флешці або на жорсткому диску Вашого комп'ютера.
Для авторизації за ЕЦП з флешки потрібно зайти на веб-портал, обрати пункт головного меню «Вхід» та виконати перший вхід на портал за ЕЦП (закладка «За ЕЦП»).
Електронний цифровий підпис (ключ ЕЦП) міститься й на електронному пенсійному посвідченні.
Для авторизації за ЕЦП з електронного пенсійного посвідчення (ЕПП) оберіть пункт головного меню «Вхід» та виконайте перший вхід на портал за ЕПП (закладка «За ЕПП»).
Реєструватися на веб-порталі потрібно тільки один раз! Надалі доступ до електронних послуг (одержання виписок, перeгляд анкетних даних та електронної пенсійної справи, подання звернень, скарг, запис на прийом тощо) здійснюється після авторизації на веб-порталі («Вхід»).

Адміністрація Виноградівського
об'єднаного управління Пенсійного фонду Украни Закарпатської області


 

 ІЗ НАСТУПНОГО РОКУ «КУПИТИ» СТРАХОВИЙ СТАЖ
БУДЕ УДВІЧІ ДОРОЖЧЕ

Пенсійна реформа істотно змінює умови виходу на пенсію для українців, зокрема переглядає вимоги до кількості років страхового стажу.
Вже з 1 січня 2018 року вийти на пенсію українці зможуть у 60, 63 або 65 років залежно від накопиченого за роки трудової діяльності страхового стажу.
Зокрема, в 60 років можна вийти на заслужений відпочинок, маючи 25 років стажу, а в 63 роки – з 15-25-ма роками роботи. Зі стажем 15 років право виходу на пенсію матимуть тільки у 65 років.

Для жінок 1961 року народження і старших зберігається право виходу на пенсію у віці, передбаченому ст. 26 Закону України «Про загальнообов'язкове державне пенсійне страхування», проте за наявності не менше 25 років стажу.
Однак до 2028 року з кожним роком вимоги до тривалості стажу будуть зростати на один рік.
Як і раніше особи, яким для виходу на пенсію не вистачає декількох років страхового стажу, можуть його «докупити». Щоправда, з січня 2018 року платити доведеться у подвійному розмірі.

У Законі України «Про збір та облік єдиного внеску на загальнообов'язкове державне соціальне страхування» зазначено, що за період, коли особа не підлягала загальнообов'язковому державному соціальному страхуванню, в тому числі за період з 01 січня 2004 року, вона має право самостійно одноразово докупити страховий стаж. При цьому сума сплаченого єдиного внеску за кожен місяць такого періоду не може бути меншою за мінімальний страховий внесок на дату укладання договору, помножений на коефіцієнт 2.

Це означає, що треба буде не просто сплатити мінімальний внесок у розмірі 704 гривні, а вдвічі більше, тобто мінімальна вартість одного місяця страхового стажу буде становити 1408 гривень, а за рік це становить близько 17 тисяч гривень. І сума ця не є стабільною. Цього року мінімальний внесок – 704 гривні, а наступного року він буде більший, оскільки залежить від розміру мінімальної зарплати.
До 31 грудня 2017 року можна «докупити» страховий стаж за «старими» цінами у розмірі 704 гривні за один місяць, та відповідно 8448 грн. за один рік страхового стажу.

Органи Пенсійного фонду визначають для людини період, який не врахований для обчислення пенсії, а вже окремий договір про добровільну участь укладається в органах фіскальної служби.

Адміністрація Виноградівського
об'єднаного управління ПФУ
Закарпатської області


 

До уваги нотаріусів!

11 жовтня 2017 року набрав чинності Закон України «Про внесення змін до деяких законодавчих актів України щодо підвищення пенсій», яким, зокрема, внесені зміни до Закону України «Про збір на обов'язкове державне пенсійне страхування» та передбачено, що нотаріальне посвідчення договорів купівлі-продажу нерухомого майна здійснюється за наявності документального підтвердження сплати збору на обов'язкове державне пенсійне страхування з операцій купівлі-продажу нерухомого майна.

Суми збору на обов'язкове державне пенсійне страхування з операцій купівлі-продажу нерухомого майна сплачуються платниками цього збору за місцем розташування державної нотаріальної контори або робочого місця приватного нотаріуса.

Нотаріуси щокварталу, до 20 числа місяця, що настає за звітним кварталом, подають до органів Пенсійного фонду України за місцем розташування державної нотаріальної контори або робочого місця приватного нотаріуса звіт про укладені договори купівлі-продажу нерухомого майна, включаючи інформацію про вартість такого майна та суму сплаченого збору на обов'язкове державне пенсійне страхування в порядку та за формою, визначеними Кабінетом Міністрів України.

Крім того внесені зміни до статті 8 Закону України «Про нотаріат», а саме статтю доповнено частиною чотирнадцятою такого змісту: «Довідки про суму нотаріально посвідчених договорів, які необхідні виключно для перевірки дотримання законодавства з питань сплати збору на обов'язкове державне пенсійне страхування, надаються нотаріусом протягом 10 робочих днів на обґрунтовану письмову вимогу органів Пенсійного фонду України».

Адміністрація Виноградівського
об'єднаного управління ПФУ
Закарпатської області


 

РОЗПОЧАТО ФІНАНСУВАННЯ ПЕНСІЙ ЗА ВЕРЕСЕНЬ 2017 РОКУ.

1 вересня Виноградівське об'єднане управління Пенсійного фонду України Закарпатської області розпочало фінансування пенсій за поточний місяць. Станом на 5 вересня профінансовано в сумі 9063,0 тис.грн., з яких 7443,0 тис.грн., на відділення поштового зв'язку 1620,0 тис.грн., на банки.

Виплата пенсії здійснюватиметься з 4 по 25 вересня.

Адміністрація об'єднаного
управління ПФУ


 День відкритих дверей в управлінні ПФУ в Виноградівському районі

В управлінні Пенсійного фонду України в Виноградівському районі відбувся 11.11.2016 День відкритих дверей, основною метою якого було залучення користувачів для реєстрації на оновленому ВЕБ - порталі ПФУ.

Під час заходу начальник відділу ведення електронних реєстрів управління Фонду Анатолій Іскович роз'яснював відвідувачам як за допомогою даного сервісу, в режимі «он-лайн», контролювати дані про заробітну плату, розмір страхового стажу, розмір отримуваної пенсії з її складовими тощо.

Можливість зареєструватись на веб - порталі Пенсійного фонду України була надана всім бажаючим відвідувачам управління Фонду.

Управління ПФУ в Виноградівському районі повідомляє, що всі бажаючі можуть зареєструватися на веб-порталі за адресою: м.Виноградів, вул..Миру 43 7 кабінет щоденно з 8.00 к.ч. до 17.00 к.ч. (обідня перерва з 12.00 к.ч. по 12.48 к.ч.), при собі необхідно мати паспорт та ідентифікаційний номер. Також додатково повідомляємо що фізичні особи в яких наявні електронно-цифрові підписи (ЕЦП) мають можливість реєструватися самостійно на веб-порталі за допомогою ЕЦП в режимі он-лайн.


 Виїзний прийом с.Сасово

21 жовтня 2016 перший заступник начальника управління Пенсійного фонду України в Виноградівському районі І.І.Євчак провів виїзний прийом громадян в приміщенні сільської ради с.Сасово На прийомі піднімались питання призначення та виплати пенсій, термінів виплати пенсій, умов реалізації права на пенсію того чи іншого виду, проведення перерахунку пенсії з урахуванням стажу та заробітної плати працюючим пенсіонерам та інші питання, які хвилюють різні верстви населення – пенсіонерів, людей пенсійного віку. Іван Іванович ознайомив присутніх з нововведеннями, які передбачає пенсійна реформа, та зазначив, що провадження накопичувального рівня пенсійного страхування дасть змогу кожному приймати участь у формуванні своєї пенсії.

Також Іван Іванович провів зустріч із трудовим колективом Сасівської сільської ради ознайомив всіх присутніх із Стратегією модернізації та розвитку органів Пенсійного фонду України до 2020 року.

В ході спілкування Іван Іванович Євчак відповів на запитання присутніх та роздав буклети щодо реформування системи пенсійного забезпечення та основних аспектів пенсійної реформи в Україні.

Наголосив про можливості отримання консультацій з пенсійних питань за допомогою «гарячої телефонної лінії» та Веб-порталу Пенсійного фонду .

Адміністрація управління ПФУ
в Виноградівському районі


 

ОГОЛОШЕННЯ

21 жовтня 2016 року в с.Сасово начальник управління Пенсійного фонду в Виноградівському районі В.В. Балаж буде проводити виїзний прийом громадян з метою надання роз'яснення щодо пенсійного забезпечення. Прийом відбудеться в приміщенні селищної ради .

Початок прийому з 10.00 к.ч.


 

ОГОЛОШЕННЯ

Управління Пенсійного фонду України в Виноградівському районі повідомляє, що 16 вересня 2016 року о 10.00 за к.ч. в приміщенні управління за адресою м. Виноградів вул.Миру,43 відбудеться «День відкритих дверей» для мешканців Виноградівського району.

Адміністрація управління ПФУ
у Виноградівському районі


 

ОГОЛОШЕННЯ

10 червня 2016 року в с.Онок начальник управління  Пенсійного фонду в Виноградівському районі  В.В. Балаж буде проводити  виїзний  прийом  громадян з метою надання роз'яснення щодо пенсійного забезпечення . 

Прийом відбудеться в приміщенні сільської ради . 

Початок прийому з 10.00 к.ч.


 До уваги внутрішньо переміщеним особам

У відповідності до норм постанови Кабінету Міністрів України від 14 березня 2016 року №167 призначення та продовження виплати пенсій (щомісячного довічного грошового утримання), довічних державних стипендій, усіх видів соціальної допомоги та компенсацій, матеріального забезпечення, надання соціальних послуг за рахунок коштів державного бюджету та фондів загальнообов'язкового державного соціального страхування внутрішньо переміщеним особам здійснюються за місцем перебування таких осіб на обліку, що підтверджується довідкою, виданою згідно з Порядком оформлення і видачі довідки про взяття на облік внутрішньо переміщеної особи, затвердженим постановою Кабінету Міністрів України від 1 жовтня 2014 р. № 509. При цьому, вказаною постановою змінюється порядок виплати пенсійних коштів зазначеній категорії осіб починаючи з 1 липня 2016 року. Тобто виплата здійснюватиметься виключно через рахунки та мережу установ і пристроїв публічного акціонерного товариства "Державний ощадний банк України" незалежно від первинної дати звернення. Для ідентифікації одержувачів пенсій, які є внутрішньо переміщеними особами, та забезпечення виплати їм пенсій здійснюватиметься емісія платіжних карток, які одночасно є пенсійним посвідченням, із зазначенням на них графічної та електронної інформації про власника та його електронного цифрового підпису.

Адміністрація ПФУ


 До уваги майбутніх пенсіонерів

З 1 червня 2016 року в управлінні Пенсійного фонду України в Виноградівському районі Закарпатської області розпочинає свою роботу " Школа майбутнього пенсіонера "

Заняття відбуваються другої, четвертої середи щомісяця.
Перелік послуг:

 Роз'яснення законодавства, щодо пенсійного забезпечення громадян;
 Опрацювання первинних документів, наданих відвідувачами занять для попереднього розгляду (пробне нарахування пенсії);
 Надання консультацій роботодавцям та самозайнятим особам , щодо сплати страхових внесків до Фонду;
 Інформування відвідувачів про право на добровільну участь у системі загальнообов'язкового державного пенсійного страхування;
 Інформування громадян про шляхи реформування Пенсійної системи.


 Активна співпраця з ветеранським активом

21 квітня 2016 року відбулася зустріч заступника начальника управління Пенсійного фонду України в Виноградівському районі з ветеранським активом Виноградівського району.

Під час зустрічі заступник начальника управління Пилип Власта Ярославівна проінформував присутніх про своєчасність виплати пенсій, надала роз'яснення щодо порядку нарахування та перерахунку пенсій різним категоріям громадян, доплат та підвищення до пенсій з 01 травня 2016 року, механізмом виконання судових рішень по «Дітям Війни».

У ході зустрічі Ветеранам було надано відповіді на їх запитання щодо пенсійного забезпечення, а також індивідуальні консультації.

Адміністрація ПФУ


 Пенсії за вислугу років

24 грудня 2015 року Верховною Радою України ухвалений Закон України «Про внесення змін до деяких законодавчих актів України» (№ 911 - VIII).
Змінами, внесеними до Закону України «Про пенсійне забезпечення» (далі – Закон 1788), що набули чинності у зв'язку з ухвалою згаданою Закону випробного складу, педагогам, медикам, працівникам соціального забезпечення та артистам. Тобто тим працівникам, яким пенсія за вислугу років призначалася незалежно від віку, а лише за умови наявності необхідної кількості спеціального стажу.
З квітня 2015(Закон № 213 від 02.03.2015) кількість необхідного для призначення пенсії за вислугу років спец стажу поступово збільшується на ( 6 місяців щороку).

Зміни у пенсійному забезпеченні педаго¬гічних, медичних працівників і працівників соціального захисту, які мають право на пенсію за вислугу років (п. «е» ст.55)

До зазначених змін у законодавстві і чоловіки, і жінки виходили на пенсію незалежно від віку. Умовою для цього була наявність необхідного спеціального стажу роботи, також така пенсія призначалася за умови звільнення з посади, що давала право на пенсію за вислугу років. Відтепер і для них встановлено пенсійний вік. З 1 квітня 2015 року спеціальний стаж вже було підвищено. Почи¬наючи з січня 2016 року, на пенсію виходитимуть після досягнення встановленого пенсійного віку (залежить від дати народження особи). При цьо¬му і чоловікам, і жінкам встановлено єдиний вік виходу на пенсію - 55 років. Однак пенсійний вік збільшуватиметься поступово - від 50 до 55 років (див.Табл.З).
Таблиця 3.
Пенсійний вік Дата народження
50 років З 01.01.1966 по 30.06.1966
50 років 6 місяців З 01.07.1966 по 31.12.1966
51 рік З 01.01.1967 по 30.06.1967
51 рік 6 місяців З 01.07.1967 по 31.12.1967
52 роки З 01.01.1968 по 30.06.1968
52 роки 6 місяців З 01.07.1968 по 31.12.1968
53 роки З 01.01.1969 по 30.06.1969
53 роки 6 місяців З 01.07.1969 по 31.12.1969
54 роки З 01.01.1970 по 30.06.1970
54 роки 6 місяців З 01.07.1970 по 31.12.1970
після досягнення 55 років Після 01.01.1971

Пенсії за вислугу років призначатимуться після досягнення вказаного вище пенсійного віку та за наявності спеціального стажу, за¬значеного у таблиці 4.

Таблиця 4.
Період звернення за призначенням пенсії Спеціальний стаж,
не менше
з 1 січня 2016 року по 31 березня 2016 року 25 років 6 місяців
з1 квітня 2016 року по 31 березня 2017 року 26 років
з 1 квітня 2017 року по 31 березня 2018 року 26 років 6 місяців
з 1 квітня 2018 року по 31 березня 2019 року 27 років
з 1 квітня 2019 року по 31 березня 2020 року 27 років 6 місяців
з 1 квітня 2020 року по 31 березня 2021 року 28 років
з 1 квітня 2021 року по 31 березня 2022 року 28 років 6 місяців
з 1квітня 2022 року по 31березня 2023 року 29 років
з 1 квітня 2023 року по 31 березня 2024 року 29 років 6 місяців
з 1квітня 2024 року або після цієї дати 30 років
Водночас збережене право виходу на пенсію за вислугу років незалежно від віку особам, які в пе¬ріод до 1 січня 2016 року вже мали вислугу років на відповідних посадах не менше:
на 1 квітня 2015 року - 25 років;
на 31 грудня 2015 року - 25 років 6 місяців.
Тобто якщо, наприклад, вихователька дитячого садочка, 22 липня 1969 р.н., вже відпрацювала на посадах, що дають право на пенсію за вислугу років, станом на 1 квітня 2015 року 25 років або станом на 1 січня 2016 року 25 років і 6 місяців, то вона будь-коли може скористатися правом ви¬ходу на пенсію, звільнившись з посади, яка дає право на таку пенсію. Отже, їй не потрібно чекати досягнення 53 років 6 місяців.

Зверніть увагу!

Перелік закладів і установ освіти, охоро¬ни здоров'я та соціального захисту і по¬сад, робота на яких дає право на пенсію за вислугу років, затверджений постано¬вою Кабінету Міністрів України № 909 від 04.17.7993 (зі змінами, внесеними постано¬вою КМУ№529 від 29.07.2015).

Спеціальний стаж обчислюється за даними тру¬дової книжки. У разі якщо із записів трудової книжки неможливо зробити такий висновок, до районного (міського) управління Пенсійно¬го фонду додатково надається уточнююча довідка закладу (установи). Також під час вирішення цього питання мо¬жуть бути проаналізовані інші документи (По¬ложення про заклад, структуру, штатні розписи тощо). Зарахування до спеціального стажу часу на¬вчання у навчальних закладах чинним пенсій¬ним законодавством України не передбачене.

Пенсії по інвалідності

Відповідно до пункту 4-2 Прикінцевих положень Закону України «Про загальнообов'язкове державне пенсійне страхування» у період до 1 січня 2016 року особи, визнані інвалідами II групи, мали право на пенсію по інвалідності за наявності страхового стажу на час настання інвалідності або на день звернення за пенсією, передбаченого абзацами другим – дванадцятим частини першої статті 32 цього Закону. Тобто інвалідам ІІ групи страховий стаж був необхідний для призначення пенсії по інвалідності, як для інвалідів І групи.
Починаючи з січня 2016 року відповідно до статті 32 Закону України «Про загальнообов'язкове державне пенсійне страхування" особи, визнані інвалідами, мають право а пенсію по інвалідності, залежно від групи інвалідності, за наявності такого страхового стажу на час настання інвалідності або на день звернення за пенсією:
для інвалідів I групи:
до досягнення особою 25 років включно - 1 рік;
від 26 років до досягнення особою 28 років включно - 2 роки;
від 29 років до досягнення особою 31 року включно - 3 роки;
від 32 років до досягнення особою 34 років включно - 4 роки;
від 35 років до досягнення особою 37 років включно - 5 років;
від 38 років до досягнення особою 40 років включно - 6 років;
від 41 року до досягнення особою 43 років включно - 7 років;
від 44 років до досягнення особою 48 років включно - 8 років;
від 49 років до досягнення особою 53 років включно - 9 років;
від 54 років до досягнення особою 59 років включно - 10 років;
для інвалідів II та III груп:
до досягнення особою 23 років включно - 1 рік;
від 24 років до досягнення особою 26 років включно - 2 роки;
від 27 років до досягнення особою 28 років включно - 3 роки;
від 29 років до досягнення особою 31 року включно - 4 роки;
від 32 років до досягнення особою 33 років включно - 5 років;
від 34 років до досягнення особою 35 років включно - 6 років;
від 36 років до досягнення особою 37 років включно - 7 років;
від 38 років до досягнення особою 39 років включно - 8 років;
від 40 років до досягнення особою 42 років включно - 9 років;
від 43 років до досягнення особою 45 років включно - 10 років;
від 46 років до досягнення особою 48 років включно - 11 років;
від 49 років до досягнення особою 51 року включно - 12 років;
від 52 років до досягнення особою 55 років включно - 13 років;
від 56 років до досягнення особою 59 років включно - 14 років.

Особи, визнані інвалідами після досягнення пенсійного віку, передбаченого статтею 26 цього Закону, мають право на пенсію по інвалідності за наявності страхового стажу, зазначеного в абзаці першому частини першої статті 26 цього Закону. Тобто після досягнення віку 60 років та наявності страхового стажу не менше 15 років.

Якщо інвалідність настала в період проходження строкової військової служби, то пенсія по інвалідності призначається особі незалежно від наявності страхового стажу.


 Про підсумки роботи за I-квартал 2015 року


До уваги працюючих песіонерів


Відмінено фіксований сільськогосподарський податок

1 січня 2015 року набрав чинності Закон України від 28.12.2014 № 71-VIII "Про внесення змін до Податкового кодексу України та деяких законодавчих актів України щодо податкової реформи", яким внесено зміни до Податкового кодексу України, а саме з переліку загальнодержавних податків і зборів виключено фіксований сільськогосподарський податок.

Отже, для підприємств, установ, організацій об'єктом оподаткування є також фактичні витрати на виплату та доставку пенсій, призначених відповідно до пунктів "б"- "з" статті 13 Закону України "Про пенсійне забезпечення" до досягнення працівниками пенсійного віку, передбаченого статтею 26 Закону України "Про загальнообов'язкове державне пенсійне страхування".

Для платників єдиного податку виключень щодо відшкодування фактичних витрат на виплату та доставку пенсій, призначених на пільгових умовах, чинним законодавством не передбачено.


Законодавчі зміни у пенсійній системі з 1 січня 2015 року

Управління Пенсійного фонду України в Виноградівському районі повідомляє, що відповідно до положень Закону України «Про внесення змін до Податкового кодексу України та деяких законодавчих актів України щодо податкової реформи» (№71-VІІІ від 28.12.2014) з 1 січня 2015 року об'єктом оподаткування військовим збором (ВЗ) є доходи, визначені статтею 163 Податкового кодексу України, до яких належать суми пенсій (включаючи суму їх індексації, нараховану відповідно до закону) або щомісячного довічного грошового утримання, якщо їх розмір перевищує три розміри мінімальної заробітної плати (у розрахунку на місяць), встановленої на 1 січня звітного податкового року, - у частині такого перевищення.

Таким чином, об'єктом оподаткування військового збору (ВЗ) є розмір доходу, з якого справляється податок на доходи фізичних осіб (ПДФО).

З урахуванням викладеного, порядок утримання та врахування військового збору (ВЗ) аналогічний порядку утримання податку на доходи фізичних осіб (ПДФО).

Ставка збору становить 1,5 відсотки бази оподаткування.

Для пенсій, які разом із індексацією перевищують 3654,00 грн. у 2015 році, на розмір перевищення нараховується 1,5% військового збору (ВЗ).


Законодавчі зміни у пенсійній системі з 1 січня 2015 року

До уваги пенсіонерів, розмір пенсії яких перевищує 3654 грн. (про податок на пенсію)

До уваги пенсіонерів Закарпатської області Основні зміни в законодавстві щодо пенсійного забезпечення з 1 січня 2015 року

Порядок перерахунку пенсій по втраті годувальника та оподаткування пенсій, призначених відповідно до Закону України “Про пенсійне забезпечення осіб, звільнених з військової служби, та деяких інших осіб” з 1 січня 2015 року

Засоби захисту прав громадян у Пенсійному фонді України


Управління Пенсійного фонду України в Виноградівському районі повідомляє:

У зв'язку з прийняттям 7 листопада 2014 р. постанови КМУ щодо здійснення соціальних виплат особам, які переміщуються з тимчасово окупованої території України та районів проведення антитерористичної операції, прийняття заяв про переведення пенсійних справ, призначення пенсій, виплату допомоги на поховання, недоотриманої пенсії від осіб, місце проживання яких зареєстровано на територіях проведення антитерористичної операції, проводиться за місцем перебування таких осіб на обліку відповідно до порядку, затвердженого постановою Кабінету Міністрів України від 01.10.2014р. № 509, що підтверджується довідкою, копія якої залишається в органах Пенсійного фонду України. Довідки видаються управлінням соціального захисту населення Виноградівської РДА.
В зв'язку з цим, пенсіонерам, які перемістилися з тимчасово окупованої території України та районів проведення антитерористичної операції та перебувають на обліку в управлінні ПФУ в Виноградівському районі необхідно подати такі довідки до управління Пенсійного фонду України в Виноградівському районі до 31.12.2014р.


З 7 листопада підключено додаткові номери Контакт-центру Пенсійного фонду України - (044) 281-08-70 та (044) 281-08-71

Інформація для пенсіонерів, які переселилися з Донецької і Луганської області та Автономної Республіки Крим і м. Севастополь

Про підсумки роботи за 9 місяців

До уваги майбутніх пенсіонерів!


Адміністрація управління ПФУ в Виноградівському районі повідомляє, що станом на 25.07.14 р. виплату пенсій за липень 2014 р. профінансовано в повному обсязі


Зміни про пенсійне забезпечення

Порядок відшкодування підприємствами пільгових пенсій

Порядок призначення державної соціальної допомоги інвалідам 1 групи

Доплата мобілізованим

Індексація пенсійних виплат у травні 2014 року

Зміни у пенсійному забезпеченні

Чергові зміни у пенсійному забезпеченні військових пенсіонерів

При головному управлінні ПФУ в Закарпатській області діє комісія з питань розгляду скарг громадян на рішення органів Пенсійного фонду Закарпатської області щодо пенсійного забезпечення

 

Виноградівщина

Райдержадміністрація

Поточна діяльність

Послуги

Публічна інформація

Звернення громадян

Прес-центр

president baner

anons_3

drv_baner

mdz baner

library

rajrada

rajvo

M2 UA RU 300x84

ee-banner 

fmap 1

dsvv

gadjacha linija

1111111111111

 

11111
Голова Виноградівської районної державної адміністрації
РУСАНЮК МИХАЙЛО МИХАЙЛОВИЧ
konstytucia
ogoloshennya
pidrozdily
kultura
stktor turizmu
apk
dpi
rcsssdm
justycia_2
upszn
stat
golovderzhsluzhba
rkmr
dkz
dkz
terinspect praci
pfu
lishosp
eco
365
korupcia
 

bvpd

Flaer Patronat 1 - -400x842

 

soc reklama

2018
Лютий
ПнВтСрЧтПтСбНд
   1234
567891011
12131415161718
19202122232425
262728    
Слідкуйте за нами на Facebook!
social facebook box blue

Хто зараз на сайті

На даний момент 49 гостей на сайті
1joomla.ru picma.ru mamentyev.ru
© 2005 - 2017 ВИНОГРАДІВСЬКА РАЙОННА ДЕРЖАВНА АДМІНІСТРАЦІЯ
Адреса: 90300, Закарпатська область, м. Виноградів, площа Миру, 5
тел./факс: (03143) 2-33-50    e-mail: vinrda@ukrpost.ua
При використанні матеріалів - обов'язкове посилання на джерело!
Карта сайту