Військовий комісаріат
Військовий комісаріат Друк
Субота, 12 листопада 2016, 08:54

СИСТЕМА ПРИВІЛЕЇВ ТА ПІЛЬГ
для резервістів, які будуть залучені на навчальні збори з резервістами
(до 3 місяців на рік)

Резервісту компенсується: середньомісячна заробітна плата за той час. що він перебував у військовій частині (не менше 3 200 грн.); гроші за проїзд до військової частини та в зворотному напрямку (або забезпечується його доставка військовим комісаріатом до місця проведення зборів та в зворотному напрямку).

Резервісту виплачуються (в залежності від військового звання): одноразове грошове заохочення за підсумками року (тим хто виконав програму зборів): від 1 600 до 3 100 грн.; грошова виплата за 30 діб підготовки: від 2 400 до 3 200 грн.*; добові за 30 діб перебування у військовій частині: від 180 до 450 грн.;
один прожитковий мінімум на місяць тим, які на день призову на збори не працюють, – 1 600 грн.*Резервісту на весь період виконання обов'язків служби у військовому резерві (час проведення зборів) гарантується: збереження робочого місця; державне страхування, безкоштовне медичне забезпечення.

У підсумку за 30 днів зборів у 2017 році резервіст отримає (без відрахування податку на прибуток): по закінченню зборів: від 2 580 до 3 650 грн. (в залежності від військового звання); один прожитковий мінімум на місяць, якщо на день призову на збори не працює – 1 600 грн.; середньомісячну заробітну плату за той час. що він перебував у військовій частині (не менше 3 200 грн.) – для працюючих; за підсумками року, тим хто виконав програму зборів: від 1 600 до 3 100 грн. (в залежності від військового звання); можливість зустрітися раз на рік зі своїми бойовими товаришами, удосконалити свої військові навички, отримати нову спеціальність, посаду, чергове військове звання; практично виконати стрільби з бойової зброї, стрибки з парашуту тощо.

Під час зборів резервісти можуть в добровільному порядку укласти контракт на проходження служби у військовому резерві Збройних Сил України у військовій частині за їх вибором.

*Довідково. З прийняттям 06.12.2016 року Закону України № 1774-VIII «Щодо вне-сення змін до деяких законодавчих актів України» відбулися суттєві зміни щодо порядку на-рахування резервістам грошових виплат та грошового забезпечення - резервістам з числа непрацюючих. Законом встановлено що з 1 січня 2017 року вищевказані розрахунки здійсню-ються не пропорційно до розмірів мінімальної заробітної плати (з 1 січня 2017 року – 3 200 грн.), а відповідно до розміру мінімального прожиткового мінімуму грома-дян (з 1 січня 2017 року – 1 600 грн.). Відповідно, з прийняттям зазначених змін, у 2017 році не відбулося значного підвищення розмірів грошового забезпечення резервістам.

Начальник мобілізаційного управління – заступник начальника
Головного управління персоналу Генерального штабу
Збройних Сил України
полковник о.п. О.В.БОЙКО


 

Військова служба за контрактом – виважене, свідоме рішення

DSC08132З цими двома молодими виноградівськими жінками, які вирішили підписати контракт на військову службу в Збройних силах України ми спілкувалися за день до їх відправлення в навчальні центри. 36-річна Олександра ШЕСТАК мала вирушити до Полтави, де проходитиме курс навчання зв'язківця, а 29-річна Світлана БУНДЗЯК – до «Десни», де в «учебці» за місяць (як працюючий медик) повинна опанувати військово-облікову спеціальність санінструктора. Цікаво, що спонукало цих двох хоробрих жінок піти на військову службу за контрактом у такий неспокійний час? Чому ці красиві білявки, полишивши дітей, йдуть служити до війська? Ось їхня відповідь:

Олександра ШЕСТАК: Певний досвід я вже маю – зв'язківцем служила два роки за контрактом у Збройних силах України (2004-2006рр.), тож про армію знаю не з чуток. Наразі йду за тим же профілем – радіотелефоністом. Я – дружина майора. Мій чоловік – військовий, в армії служить 22 роки, вже два роки на війні. Я ж також хочу внести свій внесок у захист України. Що спонукає? Найперше – патріотизм та любов до України. Це у нас сімейне. Ну, і звичайно, гідне грошове забезпечення – де ще можна заробити 7000 гривень заробітної плати? Навіть не вагалася, виважено приймаючи це рішення. Після того, що пережила я, поки мій чоловік служив у зоні АТО, мені вже не страшно. Наразі він перебуває вдома у відпустці, але незабаром їх знову відправлять на Схід. В складі 128-ої гірсько-піхотної бригади ніс службу в Луганській та Донецькій областях. Разом із чоловіком ми виховуємо трьох дітей (16-річного Іллю, 14-річну Поліну і 8-річного Микиту). Поки ми служитимемо в Збройних силах України, про них подбає бабуся. Коли я сказала вдома про своє рішення підписати контракт, чоловік запитав: «Ти точно витримаєш?». Адже армія – це не «гражданка». Та я впевнена – витримаю, і служитиму гідно, як і належить дружині військового. В армії ж завжди були жінки. Згадаймо Другу світову війну – скільки користі принесли жінки для наближення Дня Перемоги – і снайпери, і зв'язківці, і партизани, і санінструктори... А як гарно пасує військова камуфляжна форма жінкам. До речі, моя мирна професія – перукар. І я ось думаю: чи брати свої перукарські ножиці з собою? Може, в час дозвілля робитиму жінок нашого підрозділу красивими...

Деякі чоловіки стараються уникнути армії, юнаки – «відкосити» від строкової служби. 16 років ми з сім'єю жили на території військової частини. Кожного ранку я бачила солдатів, які йшли на сніданок, на шикування, кожного вечора – коли вони з піснею крокували на вечерю. Спостерігала, якими ці хлопці приходили на службу і якими поверталися з армії. Подорослішавши, змужнілими, дисциплінованими й загартованими в армійських буднях служби юнаки їхали додому. Армія виховує відповідальність, гартує тіло і характер.

Світлана БУНДЗЯК: Мій батько – військовий, капітан запасу, 25 років прослужив у Виноградівській військовій частині. Він підтримав моє рішення. Я змалечку звикла до армії, можна сказати, виросла у військовій частині. Але при виборі професії переважила медицина. Так, я медик, два роки працювала в туберкульозному відділенні райлікарні, потім рік – у реанімаційному. Відтак вирішила підписати контракт на військову службу в Збройних силах України. Якщо мене відправлятимуть у зону АТО, сприйму це спокійно. Значить, я потрібна там. Як мій батько каже: «Накази в армії не обговорюються». У мене ж двоє синочків: Артуру – 7, а молодшому Сашкові – 6 років. Залишаю їх на бабусю. Служитиму санітарним інструктором. Своїх синочків я вже змалку морально готую до військової служби, кажу їм: «Ви – майбутні солдати, ви будете служити в армії».А загалом, якби не чоловік (він на заробітках), я не знаю, як би ми з дітьми жили на мою зарплату медсестри. Тому достойна заробітна плата та ряд інших переваг контрактної служби й спонукали мене свідомо прийняти це рішення. А, користуючись нагодою, хочеться звернутися до чоловіків і сказати, що немає нічого страшного в службі. Нехай не лякаються і не бояться. В армії ви пройдете справжню школу життя. Адже, буває, йдуть до війська на строкову службу незграбні, слабенькі хлопці-щуплики, а повертаються мужні гарні юнаки. А підуть на контрактну службу – будуть мати хорошу зарплату плюс соціальний пакет, гарантований державою.


 

ОГОЛОШЕННЯ!

152-мм пушка-гаубица Д-20 в ХабаровскеЗа ініціативою Виноградівського районного військового комісаріату 31 СІЧНЯ 2017 РОКУ З 9:00 ПО 15:00 київського часу в центрі міста Виноградів, на площі Миру, відбудеться ярмака вакансій військових спеціальнтей.

Під час заходу буде проведена виставка військової техніки, такої як 152-мм гармата-гаубиця та ВМ 21 град.

Запрошуємо Вас разом з дітьми відвідати ярмарку вакансій військових спеціальностей. Ви матимете змогу ознайомитись з військовою технікою та зробити фотозйомку на пам'ять.

З повагою, Виноградівський районний військовий комісаріат


 

banerЗбройні Сили України запрошують мешканців міста Виноградів та Виноградівського району на військову службу ЗА КОНТРАКТОМ. Потрібні спеціалісти робітничих професій електрогазозварювальників, слюсарів, електромонтери, механіки, трактористи, кранівники, водії.

Грошове забезпечення становить ВІД 7 000 ГРН.

Військовослужбовець отримує соціальний пакет гарантований державою.

За додатковою інформацією звертатись до Виноградівського районного військового комісаріату за адресою: м. Виноградів, вул. Миру, 53, або за телефонами: 0508296756, 0953417279


 В середині січня розпочнуться навчальні збори для резервістів військових частин

За планами підготовки Збройних Сил України, у першому кварталі 2017 року триватиме підготовка резервістів першої черги. Зокрема, з 15 січня і до кінця травня на базі визначених військових частин Збройних Сил України відбудуться навчальні збори резервістів першої черги.

Триватимуть навчальні збори 30 днів, залучити на них передбачається близько 200 резервістів та військовозобов'язаних. Зараз військовими комісаріатами Закарпатської області здійснюються заходи щодо оповіщення, виклику, проходження медичного огляду усіх резервістів оперативного резерву першої черги.

Варто наголосити, що до проведення зборів призвуть не тільки резервістів, які зараховані до оперативного резерву тих військових частин, що залучаються на збори, та у складі яких вони проходили службу на сході України, а й резервістів інших частин. Також за необхідності буде призвано частину інших військовозобов'язаних, для відновлення практичних навичок за їхніми військово-обліковими спеціальностями. Офіцери запасу матимуть змогу пройти двотижневе підвищення кваліфікації у вищих військових навчальних закладах.

За призваними на збори військовозобов'язаними на весь період зборів та резервістами на весь час виконання ними обов'язків служби у військовому резерві, включаючи час проїзду до місця їх проведення і назад, зберігаються місце роботи, а також займана посада та середня заробітна плата. Крім того, кожному резервісту, залежно від військового звання, виплатять:

- грошове забезпечення за 30 діб підготовки: від 4800 до 6400 грн. (у 2016 році за 10 діб підготовки резервісти отримували до 700 грн.);
- одноразове грошове заохочення за підсумками року (тим хто виконав програму зборів) від 1600 до 3100 грн.;
- добові за кожен день перебування у військовій частині: від 6 до 15 грн.;
- одну мінімальну заробітну плату на місяць тим, які на день призову на збори не працюють – 3200 грн.

Також резервістам, які залучаються на навчальні збори, гарантовано державне страхування, безкоштовне медичне забезпечення.

Мета зборів комплексна, починаючи від вдосконалення індивідуальних навичок резервістів з урахуванням сучасної специфіки виконання армійськими підрозділами завдань, до бойового злагодження в складі свого підрозділу та військової частини.

Група по роботі з особовим складом
та громадськістю Закарпатського ОВК


 

Закарпатський обласний військовий комісаріат 14-15 листопада 2016 року організовує прийом громадян у військових комісаріатах Рахівського, Тячівського, Хустського та Виноградівського районів.

Прийматиме закарпатців військовий комісар Закарпатського ОВК полковник Богдан Миколайович Череміський. Задати свої питання і висловити пропозиції можна:

15.11.2016 року: з 14.00 – 16.00 в приміщенні Виноградівського РВК.

Запрошуються всі бажаючі.


 


Виноградівщина

Райдержадміністрація

Поточна діяльність

Послуги

Публічна інформація

Звернення громадян

Прес-центр

president baner

anons_3

drv_baner

mdz baner

library

rajrada

rajvo

M2 UA RU 300x84

ee-banner

dsvv

gadjacha linija

IMG 0177 копія
Голова Виноградівської районної державної адміністрації
РУСАНЮК МИХАЙЛО МИХАЙЛОВИЧ
konstytucia
ogoloshennya
cnap2
pidrozdily
kultura
stktor turizmu
apk
dpi
rcsssdm
justycia_2
upszn
stat
golovderzhsluzhba
rkmr
dkz
dkz
terinspect praci
pfu
lishosp
eco
Untitled-1 copy
 

bvpd

 

soc reklama

2017
Березень
ПнВтСрЧтПтСбНд
  12345
6789101112
13141516171819
20212223242526
2728293031  
Слідкуйте за нами у Твіттері!
twitter-bird-light-bgs

Хто зараз на сайті

На даний момент 134 гостей на сайті
1joomla.ru picma.ru mamentyev.ru
© 2005 - 2015 ВИНОГРАДІВСЬКА РАЙОННА ДЕРЖАВНА АДМІНІСТРАЦІЯ
Адреса: 90300, Закарпатська область, м. Виноградів, площа Миру, 5
тел./факс: (03143) 2-33-50    e-mail: vinrda@ukrpost.ua
При використанні матеріалів - обов'язкове посилання на джерело!
Карта сайту